Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Janis

24.11.2020. 11:22

Ljoti atvainojos Natalija Magazena, bet ne Juusu vaards ne uzvaards par iipashu piederiibu latvieshu kopumam neliecina, taadeelj luudzu nerunaajiet muusu vaardaa.

Ar savu organizaaciju Moral Revolution, kuras nosaukums arii nav nekas latvisks, varat droshi iet ciiniities par krievu vai citu tautu veertiibaam. Juusu ciininji mums latvieshiem nav vajadziigi!

Atbildēt

Klau

21.11.2020. 12:33

»

Klau

1) Atzīt 12.11.2020. gada Satversmes tiesas spriedums- par spēka neesošu - JĀ, NĒ


Precizēju 3. punktu:
3. vai - Latvijas Republikas Satversmes 110.panta pirmo teikumu izteikt šādā redakcijā: Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti un no šīs savienības izveidojušos ģimeni, vecāku un bērna tiesības.

Atbildēt

Klau

21.11.2020. 11:55

»

Tautas balsojumam ir jāatjauno Demokrātija Latvijā, ir jāatjauno vairākuma gribas vara Latvijā.

...


1) Atzīt 12.11.2020. gada Satversmes tiesas spriedums- par spēka neesošu - JĀ, NĒ!
2) Atlaist Satversmes tiesu kā zaudējušu tautas uzticību - Jā, NĒ!
3) Atzīt Satversmes 110. panta 1. teikuma vārdu "gimene" kā laulības institūtu.

Atbildēt

Tautas balsojumam ir jāatjauno Demokrātija Latvijā, ir jāatjauno vairākuma gribas vara Latvijā.

20.11.2020. 15:25


Balsojumā būtu jāiekļauj sekojošais:
1) Tautai ir jāpieprasa ST tiesnešu atkāpšanos no amatiem;
2) Latvijai ir jāpievienojas 2015. Gada ANO ģimenes rezolūcijai, (2015 gadā Latvijas vēstnieks ANO - Raimonds Jansons - nobalsoja pret ANO ģimenes rezolūciju, pierādot to, ka Latvijas Ārlietu ministrija veido papralēlu politiku iepretim Latvijas Saeimas politikai);
3) Tautai ir jāpieprasa Satversmē ierakstīt vārda "Tikums" nojēgumu (nojēgumam ir jābūt precīzi pateiktam balsojuma lapā un saistītam kopā laulību un ģimeni un kristīgām vērtībām);
4) Tautai ir jāpieprasa paziņot par negrozāmiem Satvesmes pantus:
4.1) - jaunizveidoto pantu par "Tikumu"
4.2) - 110 pantu

Vai Satversmes 5. rindkopa ir ņemta vērā, taisot spriedumu? Proti, vai kristīgās vērtības, kas ir Satversmes pamats,- ir saskaņā ar spriedumu?? Un vēl, cilvēktiesības nav absolūtas, - tās ir ierobežojamas, proti, Satversmes 116. pants. - lai aizsargātu citu cilvēku tiesības un Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības.


Atbildēt

Paldies jums!

20.11.2020. 15:13

Paldies par labo ziņu! Atbalstīsim, palīdzēsim kā vien varēsim! Paldies jums!

Atbildēt

bite

20.11.2020. 13:21

Kas ir šī kārtējā nožēlojamā angažētā NVO Alianse Ģimene.
Pavisam bēdīgi, ka ir kāds, kas, zinot, ka mūsu valstī referendumu sarīkot nav iespējams, jo tam nepieciešams savākt neiespējami daudz balsu, tātad, būs 100% zināms rezultāts - izgāšanās - organizē šo nejēdzīgo pasākumu. Rezultātā ļaunie varēs gavilēt ar dubultu spēku un turpināt savus viltīgos aplinkus gājienus.
Turklāt referendums par to, lai pateiktu, ka Satversmē ierakstītais ir pareizs, ir bezjēdzīgs.
Nabaga muļķu tauta.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.11.2020. 07:07

>ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un >sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes >attiecības.

tas ir ideāls, bet statistika Lavijā rāda ko citu -
daudz vientuļās mātes

Atbildēt

demokrātija sen nedarbojas

20.11.2020. 07:03

darbojas garā slimie antifas par Ķīnas naudu

Atbildēt

Cits komentārs

19.11.2020. 22:27

»

Vainigie

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs


Tiesu eksperts 19.11.2020. 18:14
Paldies, Tev, Aldi par patiesu izpratni. Mēs esam pazīstami no tālas "senatnes" un sadarbības dažās "frontes" līnijās, mums ir līdzīga izpratne par lietu kārtību. Apsveicu Tevi arī ar šo rakstu.

Vai piekrīti, ka Satversmes tiesa, kura Latvijas Satversmes nevainojamo un plašāk netulkojamo pamatvērtību Ģimene" ir izsmērējusi, ja neteikt, ka apsmējusi vai citādi pazemojusi, izvazājusi savā spriedumā 155 reizes? Tas ir šoks, ko tā nav piebāzusi klāt šim vārdam, šo vārdu sasaistot ar Darba likuma 155. pantu, to starp seksu, seksbrīvību, seksuālo orientāciju, piespēlējusi klāt "cieņu", ka visi šie jēdzieni esot jāaizsargā, proti, Darba likumā, kā var saprast. Galvenais aizskārums pieteikumā ir noteikt 10 dienu atvaļinājums, izsakot izbrīnu, kāpēc Darba likumā bērna tēvs varot būt tikai vīrietis, kas izriet, ka tēvs varot būt arī sieviete vai arī vīrietis vīrieša seksa partneris un kādēļ tas nevar saņemt atvaļinājumu bērna tēva vietā. Tomēr ST nolēmumu daļā ir atturējusies no likumdošanas iniciatīvas un nenoteica Saeimai pārskatīt Satversmes 110. panta pirmo teikumu, Satversmē paplašināt "ģimenes" jēdzienu, ka ĢINEMES izpratnē iekļaujami seksuālie partneri vai tieši - homoseksuālisti, geji un seksuālās partneres - lesbietes. To nav noteikusi arī nolēmumu daļā. Tātad pareizi izskanējusi doma citos rakstos un komentāros, ka Saeimai jāizskata tikai Satversmes tiesas nolēmumu daļa - jāpārskata faktiski Darba likuma 155. panta 1. daļa, bet tieši jāuzskaita, kuras personas, pie kādiem apstākļiem ir likumā noteiktās CITAS PERSONAS, kurām tiesības uz "tēva" 10 dienu atvaļinājumu bērna kopšanai. Tas ir viss, ko Saeimai "jāpasniedz" izskatīšanai, bet bez steigas, tikai uz 2022. gada pavasari - līdz 1. jūnijam.

Piekrīti, cik sapratu, ar šo spriedumu Satversmes tiesa ir izsmēlusi savas funkcijas, degradējusies, jāizformē, jāievelē jauna, jo tā spērusi soli apšaubīt Satversmi, tās 110 pantu, tieši ģimenes jēdzienu, tā pat nav sapratusi, tā nav spējīga saprast, kas rakstīts Satversmē, tas ir, ka ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes attiecības. Par tik analfabētisku, gan drīzāk, par politiski angažētu Satversmes tiesu var tikai brīnīties.

Atbildēt

Inta

19.11.2020. 22:26

»

Vainigie

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs


Kas šīm personām ST deva tiesības kurināt naidu, kad pieprasījums bija vienīgi kā par bērna kopšanas atvaļinājuma piešķiršanu, kas paredzēts darba likumā - "CITAI PRSONAI", ko laikam darbavieta neatzina un atvaļinājumu nepiešķīra?
ST nebija pienākuma līst Satversmes 110. panta nevainojamā saturā, to apšaubīt un apspēlēt tik negodprātīgi, to pat jaucot kopā ar seksu, ar dzimumuzvedības brīvību, ar seksuālo orientāciju, kā vien skatīt Darba likumu un kā atjaunot, nodrošināt atvaļinājumu tēva vietā citai personai. Tagad paskatieties, sacelta kājās baznīca, juristi, biedrības, komentētāji.

Šeit REFERENDUMS nebūtu nepieciešamas )???), izņemot gadījumu, ja tiktu pieņems prettautisks, pret Satversmes 110. pantu vērsts likums. Satversmes 110. pants neprasa skaidrojumu vai tulkojumu savādāk, ka tas, ka tajā ģimene izriet no laulības saitēm.

Atbildēt

Vainigie

19.11.2020. 19:40

Sanita Osipova, Aldis Laviņš,  Gunārs Kusiņš,  Daiga Rezevska,  Jānis Neimanis, Artūrs Kučs

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 19:30

»

???

Ja nu notiks referendums un sabiedrība nobalsos "pret" jaunas ģimenes interpretācijas nepieciešamību, tad tak būtu loģiski, ka šis ST sastāvs atkāptos, vai ne


Tas buutu logjiski tikai izejot no pienjeemuma, ka ST tiesneshi ir godiigi, bet pats shis leemums pieraada, ka vinji nav godiigi un attieciigi ne vinji atkaapsies, ne arii ieveeros sev neizdeviigus likumus. Ja var paarkaapt likumu tik atklaati un rupji, tad var visu, robezhu te nav. Attieciigi no taa izriet, ka risinaajums shai probleemai neatrodas tikai tiesiskajaa laukaa, jo mums ir dariishanas ar indiviidiem, kuri atjklaati un nekauniigi nerespektee tiesiskaas normas.

Atbildēt

Tas ir tikai sākums

19.11.2020. 16:46

Ja Satversmes tiesneši vienreiz piesmējuši Satversmi un "lēmuši" pat tautas iznīcināšanu, tad kas vēl sekos? Ko vēl šie noziedznieki perina? Kādus vēl "lēmumus", kas vērsti pret Latvijas valsts pastāvēšanu, viņi gatavo? Jānocērt pūķim galva ,kamēr vēl var. ST ir jālikvidē.
Ja Saeima to neizdarīs, tad tautas referendums to izdarīs.

Atbildēt

Referendums jārīko par ST likvidēšanu

19.11.2020. 16:38

Patiesībā referendums ir jārīko par Satversmes tiesas likvidēšanu, jo kā redzams, šīs iestādes darboņi mēdz uzkundzēties tautai un ignorēt Satversmi. Ja likvidēs šo kriminālnoziedznieku midzeni, vairs nebūs jārīko referendumi par pašsaprotamām un Satversmē jau ierakstītām lietām.
Satversmes tiesas tiesnešus arestēt un tiesāt par varas uzurpāciju un valsts apvērsuma mēģinājumu! Un katram arī mantas konfiskāciju! Te ož pēc tā, ka jāiziet no nāves soda moratorija speciāli šim gadījumam.

Atbildēt

doma pareiza

19.11.2020. 15:44

mums nav ASV bidonija ar antifām

Atbildēt

oreols

19.11.2020. 14:49

prieks par tādu iniciatīvu, ejam demokrātisko ceļu - uztaisām referendumu un skatāmies, ko vairums domā. Lai nav sedziņa jārausta. Tikai atkal - kā referendums tiks definēts? Jo, redz ST saskatīja pantā to, ko neviens normāls cilvēks līdz šim neredzēja...

Atbildēt

jānis 2

19.11.2020. 14:28

Kāpēc balsošanas sistēma "+" nestrādā? Vai arī, visticamāk, strādā dozēti.

Atbildēt

to Kāpēc tāds ļaunums?

19.11.2020. 14:25

man ir vienalga, kā sauc šādas partnerattiecības. Te apspriestie dažādie modeļu piemēri, piem. ar vecmāmiņu un mazbērnu, protams, ka tā ir ģimene, jo viņu starpā pastāv asinsradniecība. Bet, vai tas nav ļaunums, ka homoseksuāls pāris vēlas adoptēt sava egoisma apmierināšanai svešu bērnu? Ja bērns ir kāda no partneriem atvase, nav problēmu. Bet, ja bērns radies parastā heteroseksuālā ģimenē, tad tikai godīgi būtu, šim bērnam ļaut izvēlēties starp heteroseksuālu un homoseksuālu pāri.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 14:21

»

:(:(:(:(

Nožēlojami, ka mūsu varneši, tai skaitā ST tiesneši ir tik gļēvi, ka pakļaujas šim globālo liberastu spiedienam, jo citādi "Eiropa mūs nesapratīs...". Atbalstu referenduma ierosināšanu


Shai situaacijaa referendumu kaa reiz nevajag un tas ir tieshi tas, ko izvirtuljiem vajag. Referendums ir jaaierosina vinjiem, lai mainiitu Satversmi, bet tas ir ljoti gruuti un nedos veelamo rezultaatu, taapeec labaak lai muljkj tradicionaalji pashi ierosina bezjeedziigu referendumu, izgaazhas tajaa un peec tam var mieriigu sirdi pazinjot, ka tauta to neatbalsta un pienjemt visas pretekliibas ko gribas. Te lieta taada, ka tam, kas ierosina referendumu ir jaapaarvar sabiedriibas vairaakuma dabiskais kuutrums, kursh ir ljoti liels un shai situaacijaa to paarvareet nebuus iespeejams, taapeec referendums shai gadiijumaa ir vistiiraakaa kaitnieciiba, veel jo vairaak taapeec ka vinjsh ir bezjeedziigs, jo likumi jau ir un tos ir tikai jaaieveero.

Atbildēt

Sabiedrība pati to visu pieņem

19.11.2020. 14:21

Streips un Rinkevičs taču nav nolinčoti!

Es brīnos - simti tūkstoši citos protestos iziet, bet nesoda dažus - kas izdod likumus.

Atbildēt

Dzimumsakropļojumi

19.11.2020. 14:19

»

Kāpēc tāds ļaunums?

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas...


nāk no hormonu tabletēm, sievietēm tās lietojot. Un kroplīši dzims arvien, bet nosmālos sakropļos likumi un skola, bērnam ļaujot izvēlēties dzimumu pašam. Un, ja vecāki to ierobežo, bērns sūdzas soc. dienestiem un bērnu izņem no ģimenes. Atpakaļ vairs ceļa nav. Tā ir ASV un būs ES.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 13:36

»

Inga

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni...


Bet tas ST spriedums ir likumpaarkaapums, ko ir paveikusi Satversmes tiesa un kas ir iespeejama preluudija viorknei citu likumpaarkaapumu. Par ko domaaja ST? Par to kaa vislabaak apiet to, kas melns uz balta ir uzrakstiits.Un to turpinaas dariit. Noziedziibu nevar uzveikt tikai ar likumiem, vajag veel piespiedu mhaanismus, kas shos likumus liek ieveerot. ST neieveero un tuuliit iespeejams saaks neieveerot citas instituucijas. Un shai situaacuijaa ne jau jaunu likumu rakstiishana vra liidzett (neliidzees), bet kaut kaadaa veidaa japanaak lai shii likumpaarkaapshana no augstaako iereednju puses tuktu paartraukta, kas nav vienkaarshi. Pat Amerikaa tas nesanaak un tur teju atklaati veeleeshanas falsificee. Te liidziigi. Vienkaarshi ir kategoriski jaatsakaas sadarboties ar tiem politekonomiskajiem speekiem, kuri to taadaa vai citaadaa veidaa atbalsta un ir kategoriski jaatsakaas pildiit to, ko shie politekonomiskie speeki grib (un aktiivi jaaicina taa riikoties citus); un taa kaa pa lielam ir zinaams ko vinji no visas Latvijas sabiedriibas grib, tad ir varianti un te ir iespeeja manevreet un pat var kaut ko panaakt, ja riikojas peec principa, "ja juus mums nozogat valsti un graujat muusu tiesisko sisteemu, tad mees daram taa un shitaa un saakam iet tur vai citur"

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 13:35

»

Kāpēc tāds ļaunums?

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas...


Padomājiet, vai jūs to ļaunumu pareizajā vietā saskatāt! Lūk, tāds vienkāršots piemērs. Iedomāsimies, ka kāda kanibalu biedrība pieprasa tiesības atļaut Rīgas centrā atvērt ēdināšanas uzņēmumu, kas tirgotu no cilvēku gaļas ražotus ēdienus. (Viņi taču ir tādi paši cilvēki kā mēs, viņiem tikai ir cita gastranomiskā gaume.) Satversmes tiesa atzītu, ka kanibaliem ir šādas tiesības un valsts amatpersonas sāktu domāt kā attiecīgi izmainīt likumdošanu kanibāliem par labu. Protams, sociālajos tīklos saceltos sašutuma vētra. Tad nu padomājiet, kur šeit ir tas ļaunums - tajā sašutuma vētrā, vai kanibalisma manifestācijā un valsts amatpersonu centienos šo kanibālismu legalizēt?

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 13:20

»

Inga

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni...


Tur jau taa lieta, ka nav "vecaaks nr.1" un "vecaaks nr.2", bet ir tikai teevs un mamma un dazjaadas situaacijas, kad ir taadas vai citaadas probleemas ar teevu un/vai mammu. Shiis probleemas ir jaacenshas risinaat, neiekriitot cilveeciibas pashnoliegshanas lamataas. Bet "vecaaks nr.1" un "vecaaks nr.2" ir pavisam abstraheeta koncepcija, kuru izmanto negodpraatiigi un visbiezjaak arii galeeji izvirtushi indiviidi, lai, aizsedzoties ar objektiivaamm mammu un teetu probleemamm, apmierinaatu savas politiskaas, ekonomiskaas un miesiskaas tieksmes. Taapeec sho koncepciju nekaadaa formaa nevajag saakt pienjemt.

Atbildēt

Piepe

19.11.2020. 13:12

"mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc"
Vispirms jāiemācās lasīt vairāk par vienu lapu, izmantot smadzenes domāšanai un pārstāt putrot. Nu kur var tik melīgus tekstus bīdīt!?
"Dārgi jums ir ziedojumi, ne ģimenes"
Vispirms skaidra runa kurš, kur, kam un kas tur aplams.... pēc tam var kaut ko apgalvot.
"ģimene ir kas cits"
Ja cilvēkam jāsāk skaidrot kas ir ģimene, tad domāšana ir dziļās auzās un putrā.
Domājošam cilvēkam ir ašsaprotami tas, ka te un tagad šajā varas sistēmā iedzīvotāju intereses ir prom kaktā, pirmā vietā partijas.

Atbildēt

Kāpēc tāds ļaunums?

19.11.2020. 13:09

Nezinu un nesaprotu, kas liedz katram sargāt to, kas dārgs. Tā māte, kuras dēls nav piedzimis kā citi,arī mīl savu bērnu, kāds viņš ir. Un pateikt komentāros, ka viņš nav cilvēks...un kā tad tiek kropļota viņa psihe, tas neinteresē šīs nevalstiskās organizācijas?
Es nepiedalīšos tādā referendumā. Man šķiet, ka tas sludina ļaunumu. Un šeit izpaužas tik daudz ļaunuma komentāros, ka man tas nav pieņemami.

Atbildēt

Inga

19.11.2020. 12:34

...tas, ka ir cilvēki, kas sevi saredz kā vecāku nr.1 un vecāku nr.2, nebūt nenozīmē, ka viņu iegribu un interešu vārdā ir jāpārkāpj to bērnu intereses un tiesības, kurus šie nr.1 un nr.2 "audzinās" - ST būtu kaut padomājusi, kā jutīsies bērni, kā tiks kropļota viņu psihe, veselība un dzīve, ja bērni nebūs piedzimuši ar "aicinājumu" kļūt par nr.1 vai nr.2, bet gan par veselu vīrieti vai sievieti!?

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 12:11

Ko veel tur iipashi gatavot?! Viss jau ir, vienkaarshi ir jaapanaak esosho likumu ieveeroshana. Ja ST pienjem likumu ka balts ir melns, tad ir jaatiek galaa ar taadu ST, nevis drudzjaini jaameegjina uzdrukaat jaunus likumus, kuri apstioprina, ka balts ir balts, jo tas nepaliidzees un tos tieshi taadaa pashaa veidaa nonivilees. Ir jaapaliek piee esoshiem likumiem un tie konsekventi jaaieveero, veershoties pret tiem, kuri tos neieveero, pat tad ja tie ir tiesneshi, deputaati un iereednji.

Atbildēt

lauķis

19.11.2020. 12:04

»

Vēl tikai naivie tic,

ka ar protestiem un parakstiem kas maināms...


Overtona logu princips,lienošais homoseksuālisms.
Esmu pret referendumu ģimeņu jautājumā,ģimene ir negrozāma pamatvērtība,tāpat ka saullēkts.Tad jau ar referendumu varētu atcelt vai izmainīt dienu un nakti.
Es ierosinātu referendumu par valdības un visu partiju tiesāšana par pretcilvēcisku darbību.Turpat arī tās nevalstiskās organizācijas.

Atbildēt

Vēl tikai naivie tic,

19.11.2020. 11:59

»

tradicionālais

Atbalstu šo ideju. Noteikti piedalīšos šādā referendumā un aicināšu to darīt apkārtējos. Augstākā likumdevēja vara valstī pieder tautai, nevis dažie cilvēkiem ko sauc par ST. Pasakot referendumā kategorisku NĒ šādiem dabisko tiesību pārkāpumiem, mēs uz ilgu laiku iegūsim mieru no vajadzības saskarties...


ka ar protestiem un parakstiem kas maināms.

Bija pat likums par mediķu algu celšanu, kam uzspļāva E. Levits.

“Cīnu ar covid-19” pārvēr par cīņu pret ģimenēm, iznīcinot veselības un izglītības, ekonomikas stabilitāti.

No “cīņas ar covid-19” ir desmitreiz vairāk zaudējumu nekā no paša covid-19. Diktatūra, pret kuru protestē Itālijā, Francijā, Vācijā.

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 11:13

Nožēlojami, ka mums ir tāda "tautas valdība", ka tautai jāvāc paraksti, lai piespiestu valdībai aizsargāt ģimeni un darīt citas, no valstiskuma viedokļa pašsaprotamas lietas. Nožēlojami, ka mums ir tādi masu mēdiji, kas, tā vietā, lai atmaskotu valdošās varas prettautisko būtību, zombē tautu pakļauties un atbalstīt savu iznīcināšanu. Tautai tiek mācīts brīvības vārdā pašiem ar savām rokām iznīcināt šo brīvību.

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 11:02

»

Stripins

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu...


Ko tu te muldi?!
"Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni." Kas tad rodas laulības rezultātā, ja ne ģimene? Nav dzirdēts, ka laulības rezultātā rastos kaut kāds "laulības institūts". Tu ilgi domāji, kamēr kaut ko tādu izdomāji? Un kāds sakars taviem uzskaitītajiem nepilnas ģimenes modeļiem ar divu homoseksuālu cilvēku kopdzīvi? Lai gadījumos, kad māte vai tēvs viens rūpējas par bērnu un kāda persona viņam vai viņai palīdz, valsts atbalstu šai personai var iestrādāt likumdošanā nepaplašinot ģimenes jēdzienu. Ģimenes jēdziena paplašināšanai šeit nav pilnīgi nekāda pamata! UN tu to, tāpat kā visi citi demagogi ļoti labi zini un saproti!

Atbildēt

ja

19.11.2020. 10:46

»

Stripins

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu...


Un ko tad darīt ar šī vientuļā tēva labāko draugu, kurš viņam palīdz, atbalsta bet ir precējies un cik banāli - ar sievieti? Viņam kaut kādi atvieglojumi šī vientuļā vīrieša un viņa bērna skarā pienākās?

Atbildēt

tradicionālais

19.11.2020. 10:43

Atbalstu šo ideju. Noteikti piedalīšos šādā referendumā un aicināšu to darīt apkārtējos. Augstākā likumdevēja vara valstī pieder tautai, nevis dažie cilvēkiem ko sauc par ST. Pasakot referendumā kategorisku NĒ šādiem dabisko tiesību pārkāpumiem, mēs uz ilgu laiku iegūsim mieru no vajadzības saskarties ar šādu perversiju leģitimizēšanu.

Atbildēt

Stripins

19.11.2020. 10:41

Nejauciet laulības institūtu ar ģimeni. Satversmes tiesa par laulību nepateica neko, jo arī Satversmē ir ierakstīts, ka tā ir starp sievieti un vīrieti. Savukārt ģimene ir kas cits. Ja kāds audzina bērnu viens pats,piemēram, tēvs audzina dēlu, tā ir ģimene vai nav? Ja kāds audzina bērnu kopā ar vecmāmiņu, tā ir ģimene vai nav? Vai ja vecmāmiņa viena pati audzina savu mazbērnu, kas tad?

Atbildēt

Hehe

19.11.2020. 09:56

Dārgi jums ir ziedojumi, ne ģimenes

Atbildēt

Nopietni

19.11.2020. 09:39

»

Bērziņš

Protams, mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc prom, ieskaitot homoseksuāļus, invalīdus un visus citus, kas traucē skatam


Bērziņ nopietni, cilvēki ar novirzēm sāks mainīt likumus un pārējie būs spiesti dzīvot saskaņā ar katra indivīda novirzēm? Neviens neliek braukt prom, bet ne jau diktēt savus noteikumus pārējiem.

Atbildēt

LLL

19.11.2020. 09:36

Nevajag invalīdus aiztikt.

Atbildēt

Bērziņš

19.11.2020. 09:18

Protams, mums valstī vajag tikai pareizā veida cilvēkus, pārējie visi lai brauc prom, ieskaitot homoseksuāļus, invalīdus un visus citus, kas traucē skatam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...