Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bobs

18.02.2020. 16:27

»

Robis

Autors tak slims, iespējams, ka pasīvais kazarmu pederasts


bija gan tieši tā pupsiks teica

Atbildēt

Marg

13.02.2020. 16:50

»

hm

Tu Seržant netiec pie krievu arhīviem un tāpēc noteikti esi vēl mazāk eksperts kā Putins...


Nevajag gvelzt muļķības... sarkanais. PSRS bija pamatīgs pārsvars kaut vai tanku skaitā. Kopš 1932.gada PSRS katru dienu Harkova rūpnīcā izgatavoja pa tankam. Kas uzbruka Somijai?
Molotovs 1940.gada decembrī atkārtoti apmkelēja Berlīni, pieprasot izmaiņas "interešu zonu" dalījumā pat labu PSRS. Kaut Hitlers protams gribēja, piebeigt PSRS, bet viņš pa īstam apzinājās PSRS apetīti. Pretīgi lasīt sarkano līdzskrējēju vervelējumus.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:37

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

K

26.01.2020. 21:51

»

Baur

Es domāju tāpēc, ka te iir vergi ar 700 gadu verdzības vēsturi


pasaules vēsturē ir daudz tautu, kas citas tautas paverdzinājušas. Toties latvieši, tikusi pie varas, tiktāl deģenerējuši, ka savējos paverdzina! Šucmaņu pēctečiem gēnu līmenī novirzes.

Atbildēt

Vēsturnieks

22.01.2020. 16:22

»

Uģis

Ex seržants, bet aktīvais piders aizmirsa pieminēt to, cik Polijā dzīvojošo vāciešu tika iznīcināti pēc vācu armijas iebrukuma Polijā. Tie bija daudzi tūkstoši mierīgo civilistu, kuru vienīgais grēks bija viņu tautība.Tā ka nav jau viss tik vienkārši


Daudzi vācieši tika nogalināti arī 1945.gadā, teritoriās, ko Potsdamas vienošanās piesprieda Polijai. Pie viena tika vajāti ebreji- par to ir daudz liecību no PSRS okupācijas karaspēka pārstāvjiem. Kas attiecas uz pirmskara Poliju, "starp poļiem un žīdiem pastāv liels naids", tā regulāri rakstīja Latvijas prese.

Atbildēt

Trakums

22.01.2020. 11:44

Visi vazaņķi no deļpiem,ddd avīželes,netiķiem "pārvākušies" pie LL--šiem te "medusmaize",bet būs šaize.Es tik labais LL,nopublicē "patriotiem" AMERIKAS SAVIENOTO VALSTU LIKUMU Nr.447 zināšanai.Nebaidies.

Atbildēt

to a.p.

22.01.2020. 10:48

»

"a.p."

Tiklīdz latviešu tauta piesliesies krieviem - sākšu to mīlēt


Neviens tev, staļiniskam sadistam un pederastam, netaisās pieslieties, jo no tevis jau nes līķa smaka. Ar jūsu pasaulīti tūlīt būs cauri.

Atbildēt

"a.p."

21.01.2020. 23:29

»

lauķis

... ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības...


Tiklīdz latviešu tauta piesliesies krieviem - sākšu to mīlēt!

Atbildēt

deģenerātam

21.01.2020. 21:26

»

Vēl viens žīdu cionists,

deģenerāts


Neviens pēc jums, sadistu un pederastu nācijas, neraudās, tik atviegloti uzelpos.

Atbildēt

to Daudz žīdu

21.01.2020. 20:06

»

Daudz žīdu

cionisti sākuši komentēt


Verdzība, deģenerāt, pēdējo tūkstoš gadu laikā bija tikai Bizantijā un Krievijā. Bizantijā vergturu iekārtu likvidēja osmaņu iebrukums, bet krievi līdz pat savam drīzam galam, tā arī paliks vergi.

Atbildēt

to hm

21.01.2020. 20:02

»

hm

Tu Seržant netiec pie krievu arhīviem un tāpēc noteikti esi vēl mazāk eksperts kā Putins...


Pirms ASV demokrātu partija 1927. gadā sāka Krievijas industrializāciju, tā bija atpalikusi valsts, bet 1941. gadā tai jau bija vairāk tanku, lidmašīnu un lielgabalu. kā visām pārējām pasaules valstīm, kopā ņemot un,tikai pateicoties Hitlera ģēnijam un neiedomājamai veiksmei, 1941. gada 22. jūnijā, izdarot preventīvo uzbrukumu vērmahtam visu, kas bija savilkts pie Rietumu robežas, ap 1/3 daļu, lai iebruktu Eiropā, izdevās iznīcināt vai sagrābt.
Ja ASV un Lielbritānija visu laiku nebūtu bumbojušas Vācijas pilsētas un kara rūpnīcas, Krievijas problēma būtu atrisināta vēlākais 1942. gadā.
Paskaidro, slampas bērns, staļiniskais mērgli, kas sarkanarmiešiem bija meklējams Polijā!

Atbildēt

Daudz žīdu

21.01.2020. 17:33

»

Baur

Es domāju tāpēc, ka te iir vergi ar 700 gadu verdzības vēsturi


cionisti sākuši komentēt.

Atbildēt

pie tam visticamāk

21.01.2020. 16:36

»

Robis

Autors tak slims, iespējams, ka pasīvais kazarmu pederasts


smagi slims un neārstējams kazarmu pederasts

Atbildēt

Baur

21.01.2020. 11:48

»

lauķis

... ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības...


Es domāju tāpēc, ka te iir vergi ar 700 gadu verdzības vēsturi

Atbildēt

lauķis

21.01.2020. 11:03

»

A.P.

Latviešu stulbeņu masām nākas saprast un ņemt vērā elementāru izpausmi: ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības. Tas ir neloģiski, bet tas ir fakts. Par latviešiem neviens nespriedīs, ņemot vērā Rītiņa vai "Lido" izcepto kotlešu garšīgumu, bet spriedīs par dažādām nelietībām...


... ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības...
Priedīt,tev taisnība,bet,tas pats attiecas uz visām t.s. ,,civilizētās,, pasaules tautām.Diemžēl pie varas nonāk vislielākie deģenerāti un viņi paši ir piesavinājušies elites nosaukumu.
Rodas jautājums,kapēc tu akcentu liec tieši uz latviešu tautu?

Atbildēt

A.P.

21.01.2020. 10:43

»

Arturs Priedītis

Izraēla skaidri un gaiši parādīja savu attieksmi pret poļu, ukraiņu vēstures kropļotājiem zemcilvēkiem (skat.:https://vz.ru/world/2020/1/21/1019119.html...


Latviešu stulbeņu masām nākas saprast un ņemt vērā elementāru izpausmi: ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības. Tas ir neloģiski, bet tas ir fakts. Par latviešiem neviens nespriedīs, ņemot vērā Rītiņa vai "Lido" izcepto kotlešu garšīgumu, bet spriedīs par dažādām nelietībām, kuras pastrādā politiķi, valsts amatpersonas, t.s. publiskās personas, žurnālisti, zinātnieki, publicisti. Tagad par latviešiem spriež, ņemot vērā nelietīgo piesliešanos Krievijas nomelnotājiem, vēstures kropļotājiem, neoliberālisma apdziedātājiem, homoseksuālisma tārpiem. Ja pie mums ir nelietīga piesliešanās eiropeīdu deģenerātiem, tad nav jābrīnās, ka latviešus neviens neciena un atklāti izsakās par latviešu cilvēcisko nevērtību.

Atbildēt

Arturs Priedītis

21.01.2020. 10:14

Izraēla skaidri un gaiši parādīja savu attieksmi pret poļu, ukraiņu vēstures kropļotājiem zemcilvēkiem (skat.:https://vz.ru/world/2020/1/21/1019119.html).
Kā parasti, pie mums ir izdzimteņi, kuri pievienojas Putina, ebreju, holokausta nomelnošanas kampaņai. Pie mums, kā parasti, nevar iztikt bez zemiskām nelietībām. Tā piemērs pašlaik ir arī "pietiek", kur kaut kāds gļēvs latviešu vieplis ar segvārdu izrāda savu latvisko niecību. Vienmēr būs kāds lops, lai atgādinātu par latviešu populācijā sastopamo mērgļu īpatsvaru.

Atbildēt

Pilsonis

21.01.2020. 10:13

Kas tie par murgiem? Vai tad putins teica, ka Polijas izraisīja karu? Pilnīgi meli.

Atbildēt

Hihi

21.01.2020. 10:13

Atkal smirdošais militārists izlīdis pasmekstēt savas gudrības. Cik tur tās smadzenes, ja augstāk par seržantu nav ticis.

Atbildēt

Cionismam

21.01.2020. 09:32

»

Uģis

Ex seržants, bet aktīvais piders aizmirsa pieminēt to, cik Polijā dzīvojošo vāciešu tika iznīcināti pēc vācu armijas iebrukuma Polijā. Tie bija daudzi tūkstoši mierīgo civilistu, kuru vienīgais grēks bija viņu tautība.Tā ka nav jau viss tik vienkārši


arī vācieši ir “derīgie idioti” kā A. Merkele u.c. Nav tautību kā tādu, ko atzītu cionisti. Cionistu Romas kluba ideoloģijai der vienīgi “noderīgi idioti” no jebkuras tautas un rases, kas palīdz samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu globālās žīdu cionistu finansu korporokrātijas interesēs, kam kalpo arī 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts varas korporācija savos “zaļo karotīšu” biznesos, domēs un padomēs uzņēmumos ar valsts kapitāldaļām - Latvijas meži, Latvenergo utt. Saeimas kancelejā, juridiskajā birojā, VDD, CVK utt. Bet likumdošanas grozījumu koncepcijas Latvijai piegādā no ārpus - cionistu ASV slependienesti un Eiropas komisija. Vietējie “noderīgie idioti” tik piemēro un ievieš, nobalsojot Saeimā, apstiprinot VP amatpersonai.

Atbildēt

Cionistu politika ir līdzīga arī Latvijā,

21.01.2020. 09:19

»

Q

Autors galīgi neorientējas ģeopolitikā, visa pamatā ir anglosakšu vēlme būt par pasaules valdniekiem, bet tam traucē Krievija un Ķīna, politika ir vērsta uz to, lai sadalītu Krieviju un izlaupītu tās dabas bagātības, viss pārējais ir pupu mizas un makaroni uz muļķu ausīm


tieši tāda, kāda Krievijā. Cionistiem, kuri kā E. Levits sevi gatavi dēvēt pat par latvieti, slēpjoties aiz latvietības maskas, vajadzīga Latvija bez llatviešiem un Krievija bez krieviem. Tad būs cionistu ebreju impērija un sinagogas nebūs vajadzīgas, jo sinagogā viņi būs visur. VP amatos, MP amatos, tiesnešu un citos amatos, bet dzīvi atstātie “derīgo idiotu” atlikusī masa tiem pateicīgi kalpos. Cīņa ar cionismu nesākas valsts pārvaldē, bet katra latvieša dzīvesvietā, nepeņemot cionisma ideoloģiju likumu formā, tieši pretojoties amatpersonām, kuras to realizē, sākot ar policistu un pašvaldības vadību. Mēs taču zinām, kur viņi dzīvo! Pēc tam var izsist cionistu banku ieročus no viņu rokām, ar kuriem tiekam iznīcināti. Step by step!

Atbildēt

Uģis

21.01.2020. 08:50

Ex seržants, bet aktīvais piders aizmirsa pieminēt to, cik Polijā dzīvojošo vāciešu tika iznīcināti pēc vācu armijas iebrukuma Polijā. Tie bija daudzi tūkstoši mierīgo civilistu, kuru vienīgais grēks bija viņu tautība.Tā ka nav jau viss tik vienkārši.

Atbildēt

Tiesnesis

21.01.2020. 08:24

Starp citu, izteicienu «Есть человек - есть проблема, нет человека - нет проблемы» izdomājis un Staļinam piedēvējis Anatolijs Ribakovs grāmatā "Arbata bērni".

Atbildēt

Q

21.01.2020. 08:07

Autors galīgi neorientējas ģeopolitikā, visa pamatā ir anglosakšu vēlme būt par pasaules valdniekiem, bet tam traucē Krievija un Ķīna, politika ir vērsta uz to, lai sadalītu Krieviju un izlaupītu tās dabas bagātības, viss pārējais ir pupu mizas un makaroni uz muļķu ausīm!

Atbildēt

Cioniste Tečere 1993. gadā skaidri pateica

21.01.2020. 07:12

»

fakts

Cionisti vienmēr atklāti paziņo par saviem plāniem,tikai cilvēki to nopietni neuztver,par ko arī maksā


Mums ir vajadzīga Čečenija un Ingušija naftas atradņu dēļ, bet bez čečeniem un ingušiem. Jeļcins nekavējoties nosūtīja armiju karā ar čečeniem un ingušiem, bezjēdzīgi slepkavojot tautas. Putins, cionists, to turpināja.

Atbildēt

culirs topčī latvju zemi

21.01.2020. 07:12

Vai jums jau ebreji nebūtu laiks nolikt karoti....

Atbildēt

Putins pareizi žīdu cionistu garā izskaidro 2. pasaules kara patiesos cēloņus

21.01.2020. 07:08

Vainīga karā ir Polija. Nebūtu Polijas, nebūtu 2. Pasaules kara. Kas te nav saprotams? Tā ir parasta kļūda, ko rada normāli cilvēki- noziedznieku ideoloģiju - Putina, ionista, nenošķir no normālu cilvēku ideoloģijas, maldīgi iedomājoties, ka Putins kļūdās, vai veic demagoģiju kā normāls cilvēks- mēģinot maldināt sabiedrību, sajaucot faktus.

Nēkļūdieties, cionistiem ir sava sātanistu loģika - nebūtu Polijas, kas būtu vēlams, nebūtu iespējams bijis 2. Pasaules kara - to izraisīja Polija, kuru vajadzēja un vajag noslaucīt līdz ar zemi! Ja tiek pie sagūstītiem poļu virsniekiem, bauda ir neaprakstāma - katram no šiem dzīvniekiem ielaist lodi pakausī. Tas sasaucas ar VP E. Levita, ionista, ideoloģiju, ko viņš ir paudis publiski: “Visi cilvēki ir dzīvnieki, atšķirībā no dzīvnieka cilvēks apzinās savas tiesības.” Tostarp uz cionistu nacismu poļu virsniekus apšaut kā latviešus čekas pagrabos ar čekistu troikas tiesu. Pēc troikas sprieduma nevainīgo cilvēku nošāva viens no trijiem, kurš pirmais paspēja, pilnībā izbaudot savas cionista dzīvnieka tiesības.

Atbildēt

fakts

21.01.2020. 06:43

»

jkl

Jā? Un Kisindžers pateica, kur būs Jaunā Jeruzaleme


Cionisti vienmēr atklāti paziņo par saviem plāniem,tikai cilvēki to nopietni neuztver,par ko arī maksā.

Atbildēt

K

21.01.2020. 00:27

ar čekistu paņēmienu.. ,,lodi pakausī''.. bet tavi tautieši - latvieši attiecīgā vēstures periodā šāva vēl izmeklētāk: vecākiem lika augstu rokās paceltu turēt savu bērnu un 2 latvieši vienlaicīgi šāva - viens bērnu , otrs bērna tuurētāju. Tā, ka laiks būtu mazliet pievērt žaunas , izcilnieku tauteles pārstāvi!

Atbildēt

ja ebreji grib ar viņu draudzēties

20.01.2020. 23:48

viņu problēma. Dzīve nemāca..........Mums jārunā taisnība.
Latvijai jau paveicās, ka sarkanie narkošas izmeta no Krievija ebreju inteliģenci uz Latviju......................................PALDIES!
Paldies par krievu pasaules murgu!!!!!!!!! Nedomāju, ka pasaule grib mainīt tautību, jo glupāk, jo labāk.

Atbildēt

YES

20.01.2020. 23:17

»

Putins malacis

visu pasugu nacisti dreb no bailem


Labi dod vaļā,ļahi jau sen uzprasījās,nerātnie?!

Atbildēt

Putins malacis

20.01.2020. 21:45

visu pasugu nacisti dreb no bailem !

Atbildēt

VAU

20.01.2020. 21:40

»

Woov

tad jau Šveices bankas BŪS PIRMĀS, KAS MAKSĀS, vai ne?Tur taču guļ visas pasaules ebreju nauda, nemaz nerunājot par holokaustā bojā gājušo naudu.Kaut kā NEREDZĀS UN nedzirdās, ka Šveices bankas taisītos atdot naudu nevis tiešajiem mantiniekiem, bet organizācijām


Šveicarijas bankas pajol nemaksās neko.Štati zina,kas tur nolika jūdiem nolapīto,naudu paņems kad gribēs.Maksās graudā un naudā gitlera bijušie vasaļi un roklaižas visā ieropā kad štati LIKS,neuztraucies,arī līdz tavējiem nonāks.

Atbildēt

Kaža

20.01.2020. 21:37

Šovakar uzzināju kā mūsu varneši ir fašistiski totalitārā Pinočeta režīma fani un Latvijā ir ieviesuši šā režīma pensiju sistēmu,kura rezultātā vieni saņem pensiju 20000€ mēnesī,citi 200€ mēnesī,bet tagad izrāda pastiprinātu rūpi par tālās nākotnes pensionāriem,nevis šodienas 2,3simtu pensijām.Man ir dziļš kauns par totalitāru fašistisku režīmu ES valstu vidū,kuru ir ieviesuši totalitārā okupācijas režīma komunisti caur piesmieto Atmodu un pieķēzītajām barikādēm.Liksim miera Putinu un tiksim galā ar saviem Pinočetiem!

Atbildēt

Woov

20.01.2020. 21:09

»

Patriotiskais gars

seržantam(bijušajam),kurš vairs nekad nebūs seržants-major,nepienākās līst jūdeju lietās,jo tur šis nekas un to nesauc nekā...


tad jau Šveices bankas BŪS PIRMĀS, KAS MAKSĀS, vai ne?Tur taču guļ visas pasaules ebreju nauda, nemaz nerunājot par holokaustā bojā gājušo naudu.Kaut kā NEREDZĀS UN nedzirdās, ka Šveices bankas taisītos atdot naudu nevis tiešajiem mantiniekiem, bet organizācijām.

Atbildēt

hm

20.01.2020. 20:51

Tu Seržant netiec pie krievu arhīviem un tāpēc noteikti esi vēl mazāk eksperts kā Putins.
Kas kam uzbruka? Tai lakā Hitlers nemaz neslēpa savus plānus. Zibens karš! Barbarosa! Krievija taču pirms kara skaitījās industriāli atpalikusi valsts, kuru Hitlers bija gatavs sakaut dažos mēnešos. Par to plaši rakstīja vācu avīzēs, skandēja radio, zīmēja uz plakātiem. Neesi slinks, Seržant, palūkojies, tā laika arhīvos pirms apgalvo glupības.
Ar poļiem arī nav tik vienkārši. Hatiņu tu atceries, bet cik sarkanarmiešus poļi iepriekš nozūmēja nometnēs - ne vārda! Ka kopā ar koncentrācijas Hitleru Čehoslovākiju okupēja arī neko, ka leišiem lika atdot Viļņu, ja nē - okupēs Kauņu - arī nezini?
Par žīdiem - jā, bija šie procesi PSRS. Ka pamatā antisemītisms - nav tiesa. Drīzāk politika. Padomju valdībā žīdu tautība dažos laikaposmos bija plaši pārstāvēta, pat neskaitot Beriju. Bet ja par žīdiem. Cik žīdu Polijā bija pirms kara un pēc? Nekad nav ienācis prātā, kur viņi palika? Par to jau Putins.

Atbildēt

Paldies, Putin!

20.01.2020. 19:45

»

paardomas

Varbūt tomēr liksim krievus mierā.Pilnīgas sakritības pēc Šelomovs (Putins) un Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs) arī ir žīdi.Krievi tiek izmantoti,tāpat ka vācieši,latvieši un citas tautas


Lai atjaunotu Hazāru impēriju, tad krievus jāutilizē. Tas var notikt tikai tad, ja Krievijā pie varas nonāk cilvēki, kuri no sirds ienīst krievus un visu krievisko.
Putins ļoti labi tiek galā ar krievu utilizāciju.
Lai top Jaunā Jeruzaleme Melnās jūras krastā!

Atbildēt

paardomas

20.01.2020. 19:32

»

Cionists

Tas taču skaidrs, ka krievi Katiņā noslepkavoja poļu virsniekus. Un vēlāk krievi centās vainu uzvelt vāciešiem. Viņi bieži tā dara - savus noziegumus uzveļ citiem...


Varbūt tomēr liksim krievus mierā.Pilnīgas sakritības pēc Šelomovs (Putins) un Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs) arī ir žīdi.Krievi tiek izmantoti,tāpat ka vācieši,latvieši un citas tautas.

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 19:28

»

paardomas

...centieni attaisnot vācu nacistu noziegumus


Tas taču skaidrs, ka krievi Katiņā noslepkavoja poļu virsniekus. Un vēlāk krievi centās vainu uzvelt vāciešiem. Viņi bieži tā dara - savus noziegumus uzveļ citiem.
Pirms 4 gadiem krievi Rīgā apgānīja žīdu kapus - nolauza pieminekļus un uzšņāpa uzrakstus latviešu valodā. Cerēja, ka par vainīgiem noturēs latviešus. Bet policija labi strādāja un vainīgos atrada - krievi un viens pat partijas Saskaņa biedrs.
Tas ir fakts - gandrīz visiem krieviem nepatīk žīdi un Izraēla.

Atbildēt

paardomas

20.01.2020. 18:51

»

treknis

Piekrītu Karotei,ka Autors,"stāstot" par Mihoelsu , pārdrošinās ar blēņu stāstiem par Katiņu.Kamdēļ te jāpiepin šis pastāsts un vēl jāņirgājas par nomirušu cilvēku (vai pat nogalētu,kad galētāji izplata šos...


...centieni attaisnot vācu nacistu noziegumus...
Nevis vācu nacistu bet cionistu noziegumi.Visa trešā reiha vadība bija žīdu cionisti.Trešo reihu stutēja un stūrēja viss starptautiskais rabināts.

Atbildēt

treknis

20.01.2020. 18:42

Piekrītu Karotei,ka Autors,"stāstot" par Mihoelsu , pārdrošinās ar blēņu stāstiem par Katiņu.Kamdēļ te jāpiepin šis pastāsts un vēl jāņirgājas par nomirušu cilvēku (vai pat nogalētu,kad galētāji izplata šos
stāstus par mirēja stāvokli).
Arī dižā režisora (prast džilindžerisms jūda izpil- dījumā-neesmu pat apraksta formā iepazinies ar viņa devumu teātra mākslā) nāves/bojāejas versija ir tik spilgti aprakstīta,ka tai nav ticamības (man būtu jātic liecībām ,kuras iegūtas čekas cietumā?).
Autora iepriekšlasītais (manis) gara gabals jau likās tāds ... paprasts un vienpusējs.
Ex-Seržants turpmāk nebūs manu interešu lokā,jo centieni attaisnot vācu nacistu noziegumus,kurus nekritiski pierakstot citiem , liecina par to mani- pulatīvo raksturu un šādu tekstu rakstiska apspriešana man ir nevēlama.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

20.01.2020. 18:35

Daudz patiesības kurai piejaucēta puspatiesība ir labākās narkotikas nozombēto paklīdeņu ordai, lai tie ķertos pie savas 'kārtības' ieviešanas, pēc savām poņātijām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...