Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:21

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

Anna

11.09.2021. 13:08

Meroni uzpērk Artusiku, JKP, Vienotību, Attīstību

Atbildēt

bobers

09.09.2021. 18:44

Ko te dzērājas vāvuļojumus lasīt??? Vai kādai alkohola delīrijs sācies?

Atbildēt

...

09.09.2021. 14:02

»

Kas

to Meroni izraka uz Latviju?Kas var paskaidrot


vēl tur kaut kā prokuratūra piedalās

Atbildēt

...

09.09.2021. 14:02

»

Kas

to Meroni izraka uz Latviju?Kas var paskaidrot


ļembis...un nedomāju, ka ļembis tiek apzagts

Atbildēt

Godīgie pie varas neraujas ar jebkādām metodēm

09.09.2021. 10:24

»

Patiesais

Lindai Liepiņai paldies par drosmi!. Lūk!, ar skaidru piemēru ir parādīts, kāda ir Latvijas banditiskā mafija. Uzpirkšana, kukuļošana visā augstākās varas sistēmā. Neaizstāvu Lembergu, taču viņš simtām reižu ir ir teicis, ka Meroni ir "kroplis", bet prokuratūra un ģenerālprokuratūra šo Latvijas draņķi...


Tādi nemainās, alkatību un melīgumu aptur tikai kaps. Bet par cik nāves spriedums ir atcelts, tad mūža ieslodzījums bez apžēlošanas tiesībām un mantas konfiskācija ir vienīgais kā sabiedrībai atbrīvoties no tādiem.

Atbildēt

VB

09.09.2021. 08:37

»

labāk vairs nevar

"Atejas tārpi" (no Q komenta augstāk) ir visa Levit/Knariņa kliķe


Jā, bet tomēr labāk nespļaut akā no kuras pēc tam pašam jādzer...

Atbildēt

Patiesais

09.09.2021. 07:48

Lindai Liepiņai paldies par drosmi!. Lūk!, ar skaidru piemēru ir parādīts, kāda ir Latvijas banditiskā mafija. Uzpirkšana, kukuļošana visā augstākās varas sistēmā. Neaizstāvu Lembergu, taču viņš simtām reižu ir ir teicis, ka Meroni ir "kroplis", bet prokuratūra un ģenerālprokuratūra šo Latvijas draņķi aizstāv. Nestrādā pareizi saeima, arī prezidentam pienaktos aizdomāties par nekāŗtībām valstī, bet tā vietā notiek stabulēšana un medaļu pasniegšana. Latvijas tauta sevi ved uz inīcību, ir nepieciešamas atjēgties, jāmaina uzblīdusī likumdošana- tā tomēr ir jāvienkāršo, jānoska pārskatāma administrēšana un obligāta uzraudzība..

Atbildēt

Kas

09.09.2021. 00:14

to Meroni izraka uz Latviju?Kas var paskaidrot?

Atbildēt

Andris

08.09.2021. 21:46

»

Nika

Kādreiz pavīdēja runas, ka Meroni darbojas Lemberga interesēs, un viņš nevis apzog Lembergu, bet gan palīdz saglābt viņa naudu. Kur patiesība? Vai vēsture to rādīs? Var būt visādi. Gan, gan


Šoreiz piekritīšu Nikai. Hūte ir balta un pūkaina... Savukārt Meroni ir pataisīts par "peramo zēnu", kura lomu par ļoti labu samaksu viņs arī pilda. Hūte uzliekas nodevīgai galvai un galva bez pēdām pazūd... Nedomāju ,ka Meroni būtu kkāds izņemums... Kārtējās Liepiņas pasakas reņģēdājiem...

Atbildēt

bnm

08.09.2021. 20:58

AS "Ventspils Tirdzniecības osta" ir valsts uzņēmums! Tātad Meroni un viņa pakalpiņi izzog valsti un apzog latviešus! Nošaut zagļus!!!

Atbildēt

Labais

08.09.2021. 20:32

kas tur ir slikts?
Labàk rakstiet grãmatas par so meistarîbu

Atbildēt

Linda nedeva, tāpēc Lindai neiedeva

08.09.2021. 20:24

Kāpēc es par šo rakstu? Tāpēc, ka par šo naudu, kuru rupjā veidā izzog no uzņēmumiem (un šis ir tikai viens piemērs), tiek "sponsorēti" Latvijas politiķi jau gadiem!!!

Atbildēt

Satīra

08.09.2021. 19:13

»

humors

"būtu jāsēž arī tiem politiķiem un ierēdņiem, kas šīs Meroni shēmas ir pieseguši


Diemžēl neapkarotā politiskā korupcija un tas , ka nav nosaukti Meroni piesedzēji , rada aizdomas uz gandrīz visiem politiķiam!

Atbildēt

humors

08.09.2021. 17:42

"būtu jāsēž arī tiem politiķiem un ierēdņiem, kas šīs Meroni shēmas ir pieseguši"

Tad jau jāsēž tavai partijas biedrenei Jurčai, kuras tiešajos darba pienākumos ietilpa šādu lietu nepieļaušana!!

Atbildēt

Nika

08.09.2021. 17:04

Kādreiz pavīdēja runas, ka Meroni darbojas Lemberga interesēs, un viņš nevis apzog Lembergu, bet gan palīdz saglābt viņa naudu. Kur patiesība? Vai vēsture to rādīs? Var būt visādi. Gan, gan

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.09.2021. 15:13

Mūsu naudas atmazgāšanas novēršanas zvaigznei Znotiņai nav laika, viņa koklē.

Atbildēt

labāk vairs nevar

08.09.2021. 14:30

"Atejas tārpi" (no Q komenta augstāk) ir visa Levit/Knariņa kliķe!!!

Atbildēt

FKK

08.09.2021. 14:23

Meroni ir starptautisks blēdis, kuram Šveicē ir atņemta advokāta licence par saistību ar ļoti netīriem vietējiem skandāliem un afēristiem. Latvijas prokuratūra, JKP līderi - Bordāns, Jurašs, Strīķis, Sparāns - to visu izliekas nezinām un nesaprotam. Bordānam tas ne mirkli nav traucējis tikties ar Bordānu privāti aiz aizvērtām durvīm. Jā, tieši tā - JKP partijas līderis, pašreizējais tieslietu ministrs ir ticies ar vispārzināmu starptautisku afēristu un ļoti apšaubāmu reputāciju - privāti un aiz slēgtām durvīm. Nemaz jau nerunājot par bijušo SAB darboni, JKP pietuvināto Sparānu, kura privātā bagātība ir no ... ļoti neskaidriem avotiem.
Bet tas, protams, nekādi nemaina lietas būtību, ka pati Liepiņa aktīvi strādāja, lai Kaimiņa KPV LV tiktu Saeimā un nodrošinātu atbalstu Meroni draudzīgās Vienotības/JKP/APar koalīcijas izvedošanu. To pašu, kas šobrīd garantē starptautiska afērista Meroni neaizsakarmību, brīvu iebraukšanu Latvijā un "politisko jumtu" pret ļoti pamatotām apsūdzībām. Liepiņa atbalstot Kaimiņu un Zakatisovu, labi zinot, ka abi jau toreiz barojās no Meroni, tik un tā nodrošināja aktīvu līdzdalību viņu politiskajā kampaņā. Tagad viņa pārmetusies pie tikpat apšaubāma Šlesera.
Izskatās tieši tā kā tas izskatās. Nav šaubu, ka viņa visiem stāstīs, ka tas tā nav. Un vispār viņa joprojām ir nevainīga un alkoholu nekad mūžā nav lietojusi. Ko Jūs!!!!

Atbildēt

TYT

08.09.2021. 14:13

Kad pirms Saeimas vēlēšanām Liepiņai jautāja par naudu, kuru no Meroni saņēmis Artuss Kaimiņš un KPV LV, tad viņa skatījās acīs un nesarkdama meloja, ka nesaprot par ko ir runa. Kaut gan ļoti labi zināja. Tieši tāpat viņš meloja par citiem jautājumiem. Tagad viņa ir vienā komandā ar "gāzi grīdā" spiedēju Šleseru, kurš ar melošanu arī nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta.

Atbildēt

Q

08.09.2021. 13:44

Latvijas valsts arvien vairāk sāk atgādināt smirdošu atejas bedri, pa kuru šiverē atejas tārpi meroni bordāni u,c!

Atbildēt

Fakts

08.09.2021. 13:32

Kad raksta autore bija kopā ar Kaimiņu, bet Kaimiņam bija rebes ar to pašu Gobiņu, tad viss vēl bija kārtībā?

Atbildēt

🎿

08.09.2021. 13:01

Vai pārējie akcionāri ar prasību tiesā vērsās?

Atbildēt

Valdis

08.09.2021. 12:56

Par to, ka Gobiņš pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām esot piedāvājis naudu “jaunajiem” Latvijas politiķiem, mēdiji jau rakstīja. Arī soctīklos Gobiņš jau ilgstoši tiek saukts par Meroni kasieri. Tomēr, tādas darbībā tizlas politiķu pastāvīgi dricelētas organizācijas kā Ģennprokuratūra, KNAB, SAB un VDD Latvijas mēdijus nelasa un soctīklu informāciju neņem vērā. Rosība šajos “sastāvējušajos dīķos” sākas tikai pēc kādas personas iesnieguma. Visbiežāk pēc kāda miljonāra iesnieguma, kuram papildu izmaksas negodīgu un alkatīgu dienesta varnešu kabatās ir tikai tāda sīka kabatas nauda. Par šiem miljonāra grašiem “nopirktais pakalpojums” lietas pasūtītājam toties sagādā patiesu gandarījumu par konkurentam vai kādam žurnālistam sagādātajām nepatikšanām.

Atbildēt

Hārvesters 24/7

08.09.2021. 12:10

Ja par noslēpumaino Libērijas kompāniju nekas nav zināms un nav zināms arī tās īpašnieks, tad kāpēc turēt aizdomās tieši meironi, tik pat labi tas var būt lempergs vai lemperga neradinieki bērni.
Kamēr pats pasēž, lai nekristu aizdomas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....