Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to okupantu dauņiem

12.11.2010. 22:34

Okupanti, izlasiet kārtīgi vēstuli!

Slucis rakstīja: "nevaru ārstēt krievus vienlīdzīgi- UN TAS NAV ATĻAUTS!"

Tā kā Slucis pilda Hipokrāta zvērestu!


Ja nepatīk Latvijā- vācieties prom!

Kam jūs, utainie mēsli, esat vajadzīgi?

Atbildēt

x

12.11.2010. 10:34

Dala no pasakumiem ko min Slucis ir visai atbalstami, kadu 1000 shemotaju sakot no Skeles beidzot ar Karginu vajadzetu saukt pie atbildibas. Tikai nelaime ka vieta naks citi TATAD JAMAINA LIKUMI UN KARTIBA KA PASI POLITIKI IECEL AMATOS SEV VELAMUS POLICIJAS PRIEKSNIEKUS UN TIESNESUS. SUNS TACU NERIES UZ SAIMNIEKU.

Atbildēt

Vecis

10.11.2010. 22:31

Diemžēl Latvijai šie Sluča ieteikumi ir ļoti aktuali! Ja kādam kaut kas nepatīk, tad lai ieskatās saita "urlas.ru" un sapratīs, ka padomju okupanti un vinu pēcnācēji Latvijai nav vajadzīgi!

Atbildēt

Apmierinātais

10.11.2010. 21:29

Es domāju ka pēdējais laiks, Lato Lapsu par šādu provokāciju un naida kurināšanu starp Latviešiem sēdināt cietumā par vienkāršu un nepārprotamu ĻAUNPRĀTĪBU.

Atbildēt

ass

10.11.2010. 18:09

KO VAR MURGOT PAR VALSTI,JA SMADZENES KAADAM VEEL IR,TE VISS IE PATEIKTS..,.http://www.youtube.com/watch?v=OhgT0LqsKwE

Atbildēt

Oto

10.11.2010. 16:59

Nekādā gadījumā nepiekrītu, ka Sluča vēstule ir "briesmīga"! Šis portāls patiesībā būtu jāsauc pie atbildības!

Atbildēt

Oto

10.11.2010. 16:50

Kā labā jūs strādājat, portāl "Pietiek"? Vai jūsu saimnieks ir Maskavas Kremlis?

Atbildēt

vilibalds

10.11.2010. 11:28

Malacis, Kristovskis, tik gaišām domām progresīvs cilvēks nevar nepiekrist. Ja Pilsoniskā savienība to noraida, tad ārā no Vienotības un Sluča kungam savukārt tur nav ko darīt. Sluča kunga domas ir katra Latvijas petriota cienīgas. Tādam jābūt prezidentam.

Atbildēt

Dzeltenais mazohisms

10.11.2010. 10:05

Profesionāli. Pārliecinoši.
Bet tikai sevis dēļ.
Nekas vairāk kā paštīksmināšanās un izklaide tumšos rudens vakaros.
Vai ne, Lapsa?

Atbildēt

ups

10.11.2010. 01:14

Normala vestule, es ari piedavatiu kompensaciju tiem, kas labpratigi butu ar mieru braukt atpakal uz Krieviju dzivot, bet vel vairak par to es priecvatos, ka tiesam visi blezi, kas apzagusi un saprivatizejusi Latviju tiktu saukti pie atbildibas un likti cietuma. Interesanti gan kurs tad tagad maksa Lato Lapsam? Izskatas, ka tagad vins strada to izzadzeju intereses, preteklis tads! Ne par velti vinam vai vina radiem jadzivo bailes...nu tad lai ari vinam nak atmaksa par visu pretigo vina darbibu!!!

Atbildēt

vilks

10.11.2010. 00:18

ĢVK&Slucis=OK, cilvēki domā un apmainās ar viedokļiem, raksta, lasa, piekrīt. Kur tad tā citādāko ienīšana? Vnk ir taču jārisina lietas, tā lai visi dzīvi un laimīgi, un iespējams ka tālab kādam ir jāņem kompensācijas un jābrauc dzīvot uz sapņu zemi Krieviju, un iespējams ka kādi ir jāārstē citādāk (bet ir taču jāārstē vai ne, nav rakstīts, ka jānokauj vai ar varu jādeportē). Amerika un sabiedrotie vispār varētu piemest nullīti pie kompensācijas...

Atbildēt

Edgars

09.11.2010. 20:36

Kas tad šajā vēstulē ir tik briesmīgs, Lapsas kungs? Protams varbūt dažām vietam var mazāk piekrist un dažām vairāk, bet kopējam vērtējums ir pareizs, un ja Jūs domājat citādāk, tad man ir žēl, jo šāda pieeja nebūs labvēlīga Latvijais izaugsmei.

Atbildēt

vienotības fanu kluba biedrs

09.11.2010. 18:24

savā komentārā gribēju teikt, "...kā tipisks ex-interfrontietis". Nezinu, vai viņš ir bijis interfrontē vai nav.

Un vēl par to obligāto dienestu gribeju teikt, ka tas var šķist kaut kas nenormāli radikāls tikai galīgam krievu imperiālistam, kuram jebkuras latviešu militārās izpausmes ir pārspīlēts nacionālisms.

Atbildēt

Steiner

09.11.2010. 18:08

Domāju izlasīt nezin ko pēc tik dramatiska virsraksta. Izlasīju un nesapratu. Pēc brīža pieleca, ka Lapsa mani un visu pārējo publiku ir atkal apjājis. Bāc, kārtējo reizi. Man palika kauns. Bet vajadzēja takš ar to rēķināties. Tagad būs mācība, Lapsā klausoties.
Dr. Aivaram Slucim varu tikai izteikt visdziļāko cieņu, bet vienlaikus neizpratni par to, ko īsti viņš meklēja PS-ā. Vienlaikus pieļauju, ka tā ir trimdas latviešu mūžīgo maldu epidēmija, jau sākot no 90-o gadu sākuma PBLA un Kluba 21 neizskaidrojamās "draudzības" laikiem. Kā Latvijā pašā, tā trimdā diemžēl un joprojām ir neizpratne par patiesās situācijas dramatismu un pareizo rīcību totālā "liberodemokrātisma" presinga apstākļos. I krievus mīlēt neiespējami, i nezini, kā viņus palūgt aizvākties. Vai vismaz iemācīt uzvesties, lai latvietis pats savā zemē justos komfortabli. Nu gan, dilemma! Un tik vien vajadzētu, kā noturēt mugurkaulu!...

Atbildēt

vienotības fanu kluba biedrs

09.11.2010. 17:55

Kā tāds ētikas un pareizuma iemiesojums kā Lapsa var ielikt tik neētiski melīgu virsrakstu?

Rakstā no otrās vēstules nav minēts pilnīgi nekas, kas būtu "briesmīgāks" par krievu neārstēšanu vienlīdzīgi latviešiem!!!!

„iesaldēt un pārskatīt visas pēc 1991.g. izsniegtās pilsonības ar domu lielāko dalu no tām atņemt/anulēt” - tas ir principā radikālākais, kas šajā vēstulē ir ielikts. Taču tas nekādā ziņā neparspēj to otru vēstuli, šāds teksts nekad nebūtu izraisījis tādu rezonansi, lai arī kā Lapsa tādu būtu centies uzpūst.

„aktīvi atbalstīt krievu repatriāciju” un „liels plakāts pie Krievijas embasades parādot krieviem, kurā galā ir repatriācijas birojs un ka Krievija maksā vismaz Ls 2000 katram, kas atgriežas” - tas nav nekas radikāls, viņš neiacina uz piespiedu pasākumu, viņš aicina uz to, ko veic arī citas valstis, kuras velas, lai imigranti valsti atstāj. Par šo pilnīgi noteikti nekāds skandāls nekad nevarētu tikt uzpūsts.

„visas valsts skolas tikai latviešu valodā”, gan „anulēt Abrenes atdošanu un krievu militāristu palikšanu Latvijā” - identiski, tas nav nekas tik radikāls.

„atjaunot vismaz 6 mēn. obligāto militāro dienestu” - šito es vispār nesaprotu??? Tas var likties radikāli tikai nu galīgam krievu imperiālistam, kuram šķistu

„apcietināt vismaz 1000 lielākos blēžus un zagļus Latvijā un atņemt visus viņu īpašumus, arī ārzemju bankas. To priekšgalā būtu Šķēle, Godmanis, Kargins, Šlesers, Kalvītis, Aldermane un vel vismaz tūkstots līdzīgus” - un kur šeit ir paslēpies radikālais nacionālisms???

Es piekrītu, ka ārstēšana ir tabu un tas ir nepieļaujami pat tā runāt, taču TAS, KA LAPSA ARĪ 2. VĒSTULI VISU UZSKATA PAR VĀJPRĀTĪGU RADIKĀLISMU, LIECINA, KA VIŅŠ IR TIPISKS EKS-INTERFRONTIETIS. Kas nebūtu brīnums, tā kā viņš ir Telegraf valdes loceklis kopā ar Jurkānu.

Atbildēt

Stalkers

09.11.2010. 16:29

Klau, Lapsa! Kas to būtu domājis, ka es kādreiz dzīvē nostāšos Kristovska pusē! Tā nu ir persona kas arī mani kretinē!
Bet!!
Lapsēn, Tev taču mērķis attaisno līdzekļus!! Ar Tevi notiek šausmas!
Tās, manuprāt, ir tikai Tev saprotamas rotaļas? Melīgais kucēn, Tev pienāktos klāt pielikt gan sūtīto vēstuli, gan atbildi, bet par cik esi ievietojis tikai daļu, man secinājums tikai viens - tava rotaļa ar e-pastiem parāda kas Tu par dzīvnieku!
Lapsa, man Tevis žēl!

Atbildēt

xops

09.11.2010. 12:42

Viss, kas Sluca vēstulē rakstīts, ir pilnīga patiesība!!!!! Malacis! Tikai žēl, ka ļoti daudziem latviešiem mugura ir tikpat lokana kā mēle - visu laiku tikai runā, sola - un viss.
Slucki - par prezidentu!
Šie "ruskojazičnije" ir kā bez tautības, bez dzimtenes - kur ir labi, tur dzīvo, ienīstot pamatiedzīvotājus!
Bet Kristovskim ir jāturas kā Latvietim, bet ne kā vējrādītājam!!!

Atbildēt

Aleksejs

09.11.2010. 12:21

Piedavaju savākt parakstus par to, ka Kristovskim nav vietas politikā.
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_122178044509874

Atbildēt

Linda

09.11.2010. 12:21

Kur ir redzama Kristovska atbilde? Kur ir redzams, ka TĀ atbilde ir tieši uz šo vēstuli?

Atbildēt

Loki

09.11.2010. 11:58

Sluci izslēdza no PS... Vai tagad nebūtu īstais laiks VL aicināt šo ārstiņu savās rindās? Viņa paustā programmā VL daudz labu ideju varētu aizņemties...

Atbildēt

klerks

09.11.2010. 10:29

Pēc tā, ko redzēju un dzirdēju vakar TV-3 (liekas, tieši šajā kanālā), kad Lapsa Kristovski nosauca par gļēvuli, Lapsa ir SAUCAMS PIE CIVILTIESISKĀS VAI KRIMINĀLATBILDĪBAS !!! Pirms 100 gadiem par šādiem "gājieniem" izsauca uz duēli! Kauns un negods dzeltenajam skribentam! Kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi...

Atbildēt

Asns

09.11.2010. 10:12

Cilvēki - padomājiet!
Šeit var redzēt ka PLL neko nav mācījusies. Šīe kampēji turpina ar visiem līdzekļiem graut mūsu Valsti.
Piemēram:,, Šī nav īstā vēstule, bet īstā vēl būs,,???. Cik tad Šķēlisti īsti tādas ir safabricējuši?
Cerība mirst pēdējā un atcerieties: - reiz Valsts izzadzēji un kangari saņems sev pelnīto sodu.

Atbildēt

JAUTĀJUMS

09.11.2010. 08:58

LATO LAPSA PARĀDI LŪDZU PRECĪZAS KRISTOVSKA ATBILDES,JO MAN VIENS RAKSTĪJA KA TU ČURĀ BIKSĒS

Atbildēt

otal

09.11.2010. 04:03

Pilnīgi piekrītu Sluča redzējumam un vērtējumam!!!
Sluci par prezidentu!
Tur viss ir pat ļoti pareizi tajā vēstulē, tur ir tas ko katrs latvietis jūt dziļi sirdī.
Kādā slimā pasaulē mēs dzīvojam, ja tas, ka Kristovskis piekrīt Slucim, tiek uzskatīts par kaut ko sliktu? Tas ir pilnīgi atbalstāmi!

Atbildēt

otal

09.11.2010. 04:02

Pilnīgi piekrītu Sluča redzējumam un vērtējumam!!!
Sluci par prezidentu!
Tur viss ir pat ļoti pareizi tajā vēstulē, tur ir tas ko katrs latvietis jūt dziļi sirdī.
Kādā slimā pasaulē mēs dzīvojam, ja tas, ka Kristovskis piekrīt Slucim, tiek uzskatīts par kaut ko sliktu? Tas ir pilnīgi atbalstāmi!

Atbildēt

vita

09.11.2010. 03:57

PALDIES SLUČA KUNGAM PAR TO, KA ATKAL ATGĀDINĀJIS LATVIJAS VIRZIENUS UN VĒRTĪBAS.
UN PALDIES LAPSAS KUNGAM, KAS MUMS TO IR PARĀDIJIS.
KRISTOVSKIS ,MALACIS,KA PIEKRĪT, JO SAVĀDĀK NEMAZ NEVAR BŪT!

Atbildēt

kalniņš

09.11.2010. 03:54

Slucim 100% taisnība! Visi latvijas mērķi,kas starp citu tieši tā ir arī definēti un dekolonizācija tai skaitā!
Latvija vienmēr atradusies unikālā vēstures un ģeogrāfijas krustpunktā! Skaidrojiet to naivajiem Rietumiem un postkomunistiskajiem krieviem!
NE TAUTA PRET TAUTU, KAD KAROS, BET VISAS KOPĀ PRET TUMSU.(RAINIS)
Kristovskim iztaisnot muguru un neatkāpties!

Atbildēt

правда

09.11.2010. 03:23

Домбровский должен был добровольно уйти в отставку. Если он останется главой МИДа, то станет изгоем в цивилизованном мире, так как несет идеи нацизма. От этого пострадает Латвия. А половина пишущих здесь комментаторов - куплены.

Atbildēt

Marsians

09.11.2010. 01:19

Cepuri nost!
Skaidrs, ka valsts finansētām skolām jābūt tikai latviešu valodā, tieši tāpat, kā ir Austrijā, Francijā un citur VISĀ Eiropā!!!
Skaidrs, ka Abrenes atdošana ir kļūda! Skaidrs, ka zagļiem vieta ķurķī (pietiek.lv paši šo sarakstu ir publicējuši), skaidrs arī viss cits tur tajā vēstulē teiktais. BALTA PATIESĪBA!
Cik ilgi lato laizīs kremļa pakaļu?

Atbildēt

alnis

09.11.2010. 01:19

taču acīmredzams, ka viss ir baltiem diegiem šūts! neesmu kristovska fans, bet izlasot vēstules nevis lapsas sviestu, ir skaidrs par ko kristoviskis piekrīt un ko atbalsta. lapsa vai nu idiots vai nopirkts. drīzāk pēdējais.

Atbildēt

Tomeer

09.11.2010. 01:16

Es tā saprotu, ka Slucis uzskatījis, ka krievus ir jāārstē vēl rūpīgāk nekā latviešus. Īpaši jau tas attiecas uz alkoholisma ārstēšanu. Un kas tur slikts. Lai ārstē.

Atbildēt

Hm

09.11.2010. 01:12

Bet vai tad šie ieteikumi ir nepareizi? pats Putins jau vairākus gadus aicina krievus repatriēties. Tāpat kā mēs aicinām latviešus no ārvalstīm repatriēties uz Latviju. Arī tas, ka 1000 Latvijas izlaupītāju tiktu aiz restēm, arī ir normāli. Tad Latvija daudz straujāk izkļūtu no bedres un beidzot nostātos līdzās Igaunijai.

Atbildēt

?

09.11.2010. 01:06

Kas tev, lapsa, liekas BRIESMĪGS Aivara sacītajā? Vai briesmīga nav Latvijas acīmredzamā iznīcināšana?????????????????????????

Atbildēt

vidzemnieks

09.11.2010. 01:01

Kurzemniek, ej gulēt un nepiesārņo netu ar saviem stulbajiem spriedelējumiem.

Atbildēt

Kurzemnieks vēlreiz

09.11.2010. 00:57

Katrs Saeimas deputāts, kurš balsos par Kristovska demisiju, būs apliecinājis savu piederību pie mūsu Tēvzemes iznīcinātājiem, pie Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Kurzemnieks

09.11.2010. 00:52

Slucim taisnība! Žēl, ka Kristovskim nākas taisnoties Latvijas nodevēju priekšā. Atkārtoju: LATVIJAS NODEVĒJU PRIEKŠĀ. Arī lapsas priekšā. Arī PPL SC dažu ZZ priekšā, lembergveidīgo neliešu priekšā...... Kaut vairāk mums būtu Aivaru Sluču!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Guntis

09.11.2010. 00:13

cik noprotu, nekas interesants no shii portaala vairs nav gaidaams. tagad daudz visaadu notikumu bet te - tikai Kristovskis un PS. vareejaat izveidot portaalu www.pietiek-kristovskis.com.
aadinjas apmestas un kaut kaadi nejeedziigi spriedeleejumi.
bija interesanti K.Streipa viedokli uzzinaat.

Atbildēt

Aleksandrs Kirsteins

09.11.2010. 00:13

Lato Lapsam būtu ātri jāmūk no šausmīgās Latvijas, kur Saeima, nevis Slucis pieņēma likumus, par krievu skolu pāreju uz latviešu valodu jau 2004.gadā, ka Abreni saskaņā ar Neatkarības deklarāciju tā vienkārši nevar atdot, ka pilsonību, kas iegūta ar viltotu valodas apliecību, anulē.
Kas attiecas uz čekas ziņotāju vārdu publiskošanu, tad Saeima to atbalstīja pat divreiz (VVF atteicās parakstīt).

Atbildēt

VA

09.11.2010. 00:11

Ja šajā "tekstā" ir daži priekšlikumi, kuri būtu atbalstāmi, bet nevar būt realizējami fiziski dažādu apsvērumu dēļ, tad par visu to kopūmā arī es atbildētu Kristovska vārdiem.

Nedaudz biedē tā patvaļa, pie kurās var nonākt, meklējot tos 1000 "izredētos" ... Bet viņi tikuši pie savām bagātībām tik pat patvaļīgi un bez jebkādas Dieva vai tautas "svētības".

Atbildēt

Andris

08.11.2010. 23:56

Imperiālistu pirksts!

Atbildēt

mono

08.11.2010. 23:56

Man liekas, Kristovskim pašam neko nevajadzēja teikt un celt lieku paniku par neko. Ja tu nosauc kādu par maitu, jo tev varbūt ir iemesls to darīt, bet pēc tam tas kļūst sabiedriski zināms, tad nav jēgas teikt, ka "es nevienu par maitu nenosaucu un patiesībā tas bija domāts savādāk". Visi mēs esam cilvēki un katram ir savi uzskati, kas kādam patīk un kādam varbūt nē. Galu galā, kur priekšā tad lai tagad attaisnojas?

Atbildēt

Es

08.11.2010. 23:29

Nua ko tad sitais kungs dzivo ASV nevis Latvijaa?

Atbildēt

Oja

08.11.2010. 23:21

Sluča kunga uzskati ir 100% atbalstāmi. Es varu parakstīties zem katra vārda!

Atbildēt

vecis

08.11.2010. 23:18

cien.L.Lapsa! un kas buutu nepareizs pateikts visaa tajaa sarakstee starp G.V.K. un A.Sluci?
visi tachu Latvijaa zin,kas breec pret to un taa ir 5.kolonna un kremlis.
faktiski tu esi taads siiks maskavas un fsb(krievijas) pakalpins!

Atbildēt

russkij

08.11.2010. 23:06

takoj patriot,horo6ij doktor za4em za bugrom zivet i needet domoj v Latviju ekonomiku podnimatj.i takih grebanih patriotov celie massi uezzajut za bugor i lajut ot tuda,a zdesj suki zitj ne hotjat,hrenova im zdes zilosj

Atbildēt

Piebilde

08.11.2010. 23:06

Aivara Sluča vēstule ir precīza un par galveno problēmu būtību. Vienīgi viņš ir bijis pārāk naivs, ja domāja, ka PS vai Kristovskis būs pietiekami vīrišķīgi, lai uzsāktu šo vajadzīgo problēmu risināšanu.

Atbildēt

aksels

08.11.2010. 22:56

Šī vēstule nav sliktāka par iepriekš piemeklēto, bet labāka. Slucka domai par krievu neārstēšanai es nevaru piekrist, visi cilvēki ir vienādi, bet šajā vēstulē daļa priekšlikumu ir pareizi un katram latvietim pieņemami. Kristovski, turies, lai nu kā, bet šī Lapsas uzpūstā burbuļa dēļ atkāpties nav vērts. Pietiek.com ir izgāzies kā veca sēta.

Atbildēt

Par ko šūmējas?

08.11.2010. 22:56

Un kas tajā visā tik briesmīgs? Okupanti jau sen brēc pēc tā, lai viņus ar sūdainu mietu padzītu no Latvijas, jo paši labprātīgi tinas prom gausi. Bet Kristovskis jau ir par gļēvu, lai uzsāktu šo lietderīgo okupantu patriekšanas procesu. Psihiski normālam un veselam latvietim okupanti jau sen noriebušies. Kurā vēl pasaules valstī pēc neatkarības atjaunošanas nav notikusi deokupācija un dekolonizācija?!

Atbildēt

No kurienes naids

08.11.2010. 22:54

No kurienes Lato Lapsam naids?

Atbildēt

Baltajiem diegiem

08.11.2010. 22:26

Tas maigi sakot ir DEBILI, toties labi ataino dažu labu inteliģences līmeni!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...