Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kukulits

02.06.2022. 01:12

»

sūdam

Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt


Viena daļa žīdu šāvēji arī domāja, ka neviens viniem neko padarīt nevarēs, tomēr...atrada un likvidēja. Bez tiesas prāvas un aizstāvības. Atrada un likvidēja. Tāpat būs arī ar orku mēsliem rašistiem.

Atbildēt

Skolnieciņš

31.05.2022. 07:25

»

novelu tev krist Kadirova gusta

un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju


Krievi ir viena no gejiskākām nācijām pasaulē. Gejus viņi sauc par "pid*r*stiem". Interesanti, ka "p*d*rasts" skaitās tikai pasīvais gejs, bet aktīvais netiek uzskatīts kā gejs, bet gan kā normāls vecis, kuram vienkārši sagribējies ir izdupsēt vai izmutēt otru veci-"p*d*rastu". Vispār vārdi dibens(žopa), mute (rot) un dzimumloceklis(h*j) ir viņu ikdienas savstarpējā dialoga vārdu virknējumu neatņemama sastāvdaļa, teiksim - iģi na*h*j (ej uz dzimumlocekli) vai iģi v ž*pu (ej pakaļā (d*rsā). j*banij rot (izdrāstā mute) vai sosi x*j (sūkā dzimumlocekli) un vēl visādas vārdu kombināciju variācijas. Zīmīgi, ka padomijas gados kā norma skaitījās ja divi veči satiekoties, izrādot lielu savstarpēju prieka sajūsmu, sabučojās (dziļā skūpstā). Sevišķi populārs skūpstīšanās procedūra bija starp vadošos amatos esošiem komunistu līderiem. Viens no lielākiem veču skūpstītāju praktizētājiem bija PSRS CK KP pirmais ģenerālais sekretārs Leonīds Brežņevs. No viņa skūpsta nevarēja izvairīties neviens, ja Leonīds bija nolēmis skūpstīties, skūpsts bija jāpieņem, kā labā toņa ieturēšanas procedūras sastāvdaļā.

Atbildēt

tas būtu baisi

30.05.2022. 12:45

»

novelu tev krist Kadirova gusta

un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju


Putina kājnieks, akdēmiķis Ramzanka Dirovs, ir izdrāzis visus Putina galma pederastus: Kabzdonu, Kirkorovu, Baskovu un citus pretekļus, kas viesojušies Groznijā.

Atbildēt

nu nu

30.05.2022. 12:40

»

anti soross

kurs izpildis tavu draudzinu baidena un pelosi paveles


Baidens un Pelosi ir jūsu, krievu fašistisko izdzimteņu, draudziņs, jo savādāk ukraiņi jau sen būtu iztīrījuši Krimu un Kubaņu no tur ievazātiem krievu lopiem.

Atbildēt

novelu tev krist Kadirova gusta

30.05.2022. 08:50

»

Skolnieciņš

Раб Божий, сам Ты падла. Раб Божий, Ты раб Библейского лже Бога. Заткни пасть, раб Божий...


un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju !

Atbildēt

Skolnieciņš

30.05.2022. 06:29

»

padlai

latvju dievu varda nepropogande fasismu


Раб Божий, сам Ты падла. Раб Божий, Ты раб Библейского лже Бога. Заткни пасть, раб Божий!
Tu esi nožēlojams vergs no pareizticīgo baznīcas. Tu esi Bībeles viltus Dieva Jahves vergs. Tev pat nav sava viedokļa un savas nostājas, Tev visu nosaka Tas Kungs Vergturis! Apklusti!
Rašisms ir krievu fašisms, kas pašlaik piedzīvo ziedu laikus Fašistiskajā Krievijā/Putina Krievijā. Un Tu aizstāvi rašismu, tātad Tu esi tipisks rašists - krievu bidla. Atceries to, ka bidlu dzīvības nav vērtas!

Atbildēt

Slims krievvalodīgs daunis ar Rašņas propagandas izskalotām smadzenēm

29.05.2022. 18:56

Kudors ir mans cīņu biedrs! Kopā stūmāmies!

Atbildēt

leopards

29.05.2022. 18:22

Kudors ir savas zemes patriots,kopa esam dienejusi,zemessardzes.Viss uzrakstitais atbilst patiesibai,to visu redzeju otra pasaules kara.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 17:21

»

to Jukums

Putins nosprāgstot nevar palaist kodolraķetes, jo, pirmkārt, to nevar izdarīt viens vecs slims gļēvs paranoidāls pederasts, otrkārt, pieņemsim, ka viņa līdzdaļībnieki, neskatoties uz to ka viņu bērni un kapitāli atrodas NATO valstīs, to sadomātu darīt, 90%, ka tur kaut kas būs salūzis, 9%, ka kāds, ...


Piekrītu. Bet, to visu jau vispār nevar ieskaidrot okupantu atbalstītājiem. Es tikai vēlējos teikt, ka putins reāli ir spējīgs tādu pavēli dot. Vai to izpildīs? Drīzāk jau, ka ne. Bet, kādu mazākas jaudas bumbu jau tomēr var mēģināt uzmest. Uz Kijevu uz Varšavu, uz kādu no Lietuvas pilsētām. Mirdams, putins gan jau vēlēsies vēl kādu asiņainu izrādi.
Ja viņš tādu pavēli dos un to neizpildīs, pasaule to varētu arī neuzzināt tuvākā nākotnē. Mēs jau maz zinām, kas notiek kremļa varas gaiteņos, kādi grupējumi tur jau dala varu pēc putina.

Atbildēt

precizējums precizējumam

29.05.2022. 17:01

»

Precizējums

Karu sāka vācieši, un japāņi bija viņu sabiedrotie. Lai uzvarētu karā, vajadzēja uzbrucējus iznīcināt viņu pašu teritorijā. Es ceru, ka ļoti drīz pienāks brīdis, kad ukraiņi kopā ar sabiedrotajiem noslaucīs no zemes virsas krievijas impēriju ar visu tās orku masu


Karu sāka krievu fašistiskie izdzimteņi 1936. gadā, iebrūkot Spānijā, bet vēl pirms tam tie necilvēki 1932. gadā sagrāba Tivas republiku un nogalināja tās vadītāju.
Ņemot vērā zvērības, kuras krievi pastrādāja Latvijā, "Baigā gada" laikā, kā arī Lietuvā, Igaunijā un Besarābijā un 22 000 poļu virsnieku noslepkavošanu, par krievu nodomiem nevienam nevajadzētu būt ne mazāko ilūziju. Tā kā Staļinam 1941. gada 21. jūnijā pie rietumu robežas bija savilkts vairāk tanku, lielgabalu un lidmašīnu un lielgabalgaļas, nekā tobrīd bija visām pārējām Eiropas valstīm, kopā ņemot, tad nevar būt pat mazāko šaubu, ka krievi būtu izgriezuši visu Eiropu vēl tai pašā vasarā.
Tātad, tikai pateicoties Hitlera ģēnija preventīvam uzbrukumam, kad tika sagrauts vai sagrābts, viss tik rūpīgi un ilgi gatavotais un panika krievu vidū un 3 miljonu krievu padošanās gūstā, var droši apgalvot, ka vācieši izglāba Eiropas civilizāciju.

Atbildēt

to Jukums

29.05.2022. 16:48

»

Jukums

Ko tieši pierādīt? Lēmums par piegādi ir pieņemts par to raksta prese. Uz kādiem noteikumiem un kādā skaitā - to neviens neteiks. Paši krievi jau aizskrējuši uz ASV sūdzēties un draudēt, cik noprotams, vēstnieka līmenī. Tikai, no viņiem vairs neviens nebaidās. Protams visi apzinās ka putins mirdams ...


Putins nosprāgstot nevar palaist kodolraķetes, jo, pirmkārt, to nevar izdarīt viens vecs slims gļēvs paranoidāls pederasts, otrkārt, pieņemsim, ka viņa līdzdaļībnieki, neskatoties uz to ka viņu bērni un kapitāli atrodas NATO valstīs, to sadomātu darīt, 90%, ka tur kaut kas būs salūzis, 9%, ka kāds, kurš tomēr grib dzīvot, būs izdarījis sabotāžu. And so, atlikušā 1% gadījumā 60% no tā raķetes uzsprāgs šahtās, 30% tās uzkritīs pašiem uz galvas, 5% nesasniegs mērķi, 4% tās notrieks. Tātad, cik būs 1% no 1%?
Ja Roskosmosam, neskatoties uz uzzīmēto Z un popu iesvētīšanu, lielākā daļa jaunu raķešu nevar izpildīt uzdevumu, tad maz izredžu, ka sarūsējušās kas stāv vēl no padomju laikiem, to varēs. Ja ir atzīts, ka krievu militāram kompleksam ir nozagti 80 triljoni rubļu, tas nenozīmē tikai koka taburetes tankiem T-72, kartons titāna vietā bruņuvestēs, vajadzība vilkt laukā 60 gadus vecus T-62, bet arī totālu bankrotu visā pārējā.

Atbildēt

Precizējums

29.05.2022. 16:37

»

?

vai tribunals nav vajadzigs taviem draudziniem no asv par Drezdenes civilistu bombardesanu,Hirosimas un Nagosaki atombombardesanu,Vjetnamas bombardesanu ar napalmu,Dienvidslavijas civilistu bombardesanu ,Irakas civilistu apsaudisanu ar bagatinata urana ladiniem,par Afganistanas kazu un beru procesiju...


Karu sāka vācieši, un japāņi bija viņu sabiedrotie. Lai uzvarētu karā, vajadzēja uzbrucējus iznīcināt viņu pašu teritorijā. Es ceru, ka ļoti drīz pienāks brīdis, kad ukraiņi kopā ar sabiedrotajiem noslaucīs no zemes virsas krievijas impēriju ar visu tās orku masu.

Atbildēt

rezume

29.05.2022. 16:29

izcilibas centru mulku zeme latvija pie dzivibas uztur Krievijas elektriba un to apsilda Krievijas gaze,bet sos tarifus apmaksa mulkuzemes nodoklmaksataji.izcilibas centra trollus apmaksa no aiznemtas eiropas un sorosa naudas,kura ari bus jaatdod latvijas nodoklmaksatajiem ari nakamaja paaudze.

Atbildēt

Jautājums

29.05.2022. 16:26

»

fakts

Mēslu īpatsvars bāleliņu vidū ir vismaz 90


Vai varat atsaukties uz kādu pētījumu vai citu autoritatīvu informācijas avotu?

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 16:24

»

izrādās, ka

tev plika pļeška un mati aug uz iekšu, tāpēc smadzenēm nav vietas galvā, tev tās smird kaut kur zemāk


Pat ja mati augtu uz iekšu, utis, kas mājo krievu galvās, zem manas galvas ādas nevarētu palīst, pat tev, debilam krievelim, to vajadzētu saprast.

Atbildēt

Fakts

29.05.2022. 16:23

»

Otto

Par to , ko vācieši bija nodarījuši krieviem 2. Pasaules karā , Žukovam vajadzēja izvest nevis 7 bet 70 vagonus + Vāciju nolīdzināt ar zemi


Par to, ko paši krievi sev nodarīja ar idiotu Staļinu priekšgalā un tikpat stulbu armijas virsvadību (spējīgos jau paši bija paspējuši nošaut), šobrīd nāksies nolīdzināt pašu krieviju - visas pasaules lielāko ļaunuma un stulbuma impēriju.

Atbildēt

jukušajam idiotam

29.05.2022. 16:21

»

Jukums

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija...


1. Nekāda panika nav izcēlusies. Krievi nav izšāvuši nevienu raķeti pa Kijevu. Nav bombradējuši Kijevas valdības kvartālu un Zeļeneska bunkuru, kurā viņš slēpjas. Tiklīdz ukraiņi palaidīs tādu raķeti pa kādu Krievijas pilētu, krievi nolīdzinās Kijevas valdības ēkas ar zemi. Būsu ar to apmierināts, idiot?
2. Te ir video tādiem idiotiem kā tu par to, kā ir radies nosaukums Ukraina- īsi- Polijas karaļa zemes, kas atrodas nomalē un kurās džīvo krievi.
https://www.youtube.com/watch?v Y-5sehVwTOw

Atbildēt

Skolnieciņš

29.05.2022. 16:11

»

©stulbentiņam 1999999-bezdelība

tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju


Novēlu Tev, lai Tava paša vārdi piepildās Tavā un Tavu tuvinieku dzīvēs! Latvju Dievu vārdā lai notiek tā!!!

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 16:06

»

jukušajam

Kā tu to zini


Ko tieši pierādīt? Lēmums par piegādi ir pieņemts par to raksta prese. Uz kādiem noteikumiem un kādā skaitā - to neviens neteiks. Paši krievi jau aizskrējuši uz ASV sūdzēties un draudēt, cik noprotams, vēstnieka līmenī. Tikai, no viņiem vairs neviens nebaidās. Protams visi apzinās ka putins mirdams var dot pavēli pielietot atomieročus bet tad attiecīgi arī dabūs pretī. Labāk tā, nekā mūžīgi auklēties ar vienmēr asinskārīgo Krieviju.
Krievi jau tagad atsakās karot un meklē iespējas atgriezties mājās. Šis karš neko viņiem nedod, bet risks mirt bezjēdzīgā nāvē un mētāties kādā grāvī ir milzīgs.
To ka krievu okupanti izrīkojas kā pēdējie barbari, vairs jau nevienam nav jāpierāda. Pilsētas Ukrainā tiek praktiski iznīcinātas un izdedzinātas ar visa veida ieročiem, kādi vien krieviem ir. Kā redzam, tas nepalīdz Krievijai uzvarēt. Un nu arī kremlī pamazām iestājas panika, jo sāk saprast ka šo karu zaudē. Savu daru pamazām dara arī sankcijas, Krievijai draud maksātnespēja.

Atbildēt

jukušajam

29.05.2022. 15:09

»

Jukums

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija...


Kā tu to zini?
Un, galvenais, vai tu esi spējīgs arī pierādīt savus apgalvojumus?

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 15:04

»

sūdam

Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt


Pirmkārt es nevaru būt utains, jo man nav matu, otrkārt, es nečupojos ar krieviem, no kā es varētu utis saķert. Nav nekādu kaķa lāstu bet secinājumi, kas radušies novērojot situāciju. Lai kā Baidens, Makrons un Šolcs gribētu palīdzēt krievu necilvēkiem, viņu valstu sabiedrības to nepieļaus, jo nevēlas, lai krievi Buču atkārtotu pie viņiem.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 15:03

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija.
Krievi iebrūk Ukrainā, sagrauj mājas, bombardē pilsētas, civilos objektus, slepkavo cilvēkus. Bet kad Ukrainai beidzot tiek piegādāti salīdzinoši tālās darbības ieroči ar ko aizstāvēties, tā krievu okupantiem panika klāt un tie ķērc pilnā rīklē, ka tā nedrīkst.
Secinājumi ir acīmredzami - jau tā demoralizētā krievu okupantu armija vēl kādu mēnesi noturēsies pēc tam upuru būs tik daudz ka pārējie bēgs no Ukrainas atpakaļ neskatoties.
Un, tas au ir tikai viens no ieroču veidiem, ko tagad saņems Ukraina.

Atbildēt

29.05.2022. 15:01

Globāli respektabla analītiķa J.P. intervija medijam "Vācijas balss"
(26.05.2022., centrālā tēma: karš Ukrainā un Eiropas nākotne.)

https://www.youtube.com/watch?v aAoDkZw6yi0
https://www.youtube.com/watch?v IEzHiIlhDWc

U.t.t.

Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

29.05.2022. 15:00

»

fašistam bidlai

Esmu nacists, jo dodu priekšroku savai tautai, esmu rasists, jo eiropeīdu rase man ir vistuvākā. Neesmu izdomājis, kā mani dēvēt, ja es nicinu mums, cilvēkiem, svešo dzīvības formu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām - krieviem...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

©stulbentiņam 1999999-bezdelība

29.05.2022. 14:58

»

Skolnieciņš

Tu esi daunis. Slims krievvalodīgs daunis ar Rašņas propagandas izskalotām smadzenēm...


tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

fašistam bidlai

29.05.2022. 14:56

»

vietējam fašistam

Nacists tu esi, bet neko tu krieviem padarīt nevari. Vari tikai lamāties un gānīties internetā. Bet notikumus tu ietekmēt nevari


Ja krievi nebūtu tik debili, tad zinātu, ka domas materializējas un kad 3 miljardi cilvēku uz planētas pamostas ar domu, lai krievi nosprāgst, tad jums vairs nav izredžu.

Atbildēt

sūdam

29.05.2022. 14:22

»

mēslam

Nevienu no krievijas nekur nevedīs. Visus krievus notiesās uz vietas ar vienu tiesas lēmumu un tur pat arī izpildīs spriedumus. Pārvest uz Hāgu 20 miljonus, tas vienkārši ir nereāli


Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt.

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 14:17

»

meligajam meslam

neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram


Drīz, kad izies no ierindas visas iekārtas, kas nestrādā bez Rietumu tehnoloģijām un detaļām, krievu bidlām nāksies atgriezties pie skalu gaismas.
Ja līdz ziemai krievija vēl nebūs beigusi pastāvēt, tad virkņu tehnogēno katastrofu rezultātā izsals krievu pilsētas un būs miljoniem krievu līķu.

Atbildēt

fašistam bidlai

29.05.2022. 14:03

»

vietējam fašistam

Arī francūži esot cēlušies no ukraiņiem. Tā vismaz rakstīts Ukrainas mācību gŗāmatā skolai. Jo galli esot nākuši no Galīcijas, kas atrodas Ukrainā. Taču neviens normāls cilvēks tam, ka ukraiņi esot cēluši Ēģiptes piramīdas, kā viņi paši to apgalvo, netic, jo visi zina, ka ukraiņi vienmēr, pie visām ...


Esmu nacists, jo dodu priekšroku savai tautai, esmu rasists, jo eiropeīdu rase man ir vistuvākā. Neesmu izdomājis, kā mani dēvēt, ja es nicinu mums, cilvēkiem, svešo dzīvības formu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām - krieviem?
Ukraiņi reizē ar pārējiem slāviem uzradās baltu zemēs pēc huņņu uzbrukuma pirms 1500 gadiem, bet jūs, civilizācijas atkritumus, izdomāja tikai sātana sūtnis, Pēteris I. Kas attiecas uz krieviem, tad nākamie krievi bija vergi vispirms russiem (vikingiem), pēc tam mongoļiem, kas jūs 300 gadus no vietas taisīja, pēc tam Eiropas karaļnamiem, tad žīdiem boļševikiem, tad sadistam, osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvasei, Staļinam, ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku. Tagad jūs esiet nobraukuši līdz kliņķim, ja pielūdziet mazu smirdīgu gļēvu sadistisku pederastu - pedofīlu, kam trīc roķeles un kājeles, Putinu, ar ko kopā, kā vergi drīz nonāksiet ellē.

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam

29.05.2022. 13:59

»

fašists skolnieciņš

Bet tu skonieciņ hujevs esi stulbs fašists un rusofobs un vēsturi tu pats nezini. Papēti, piemēram, Ukrainas Hersonas apgabala vēturi. Kā tas nokļuva Ukrainas sastāvā. Kurš kam to nozaga. Tā nav nekāda Ukrainas zeme. Šī zeme senāk ietilpa Krimas sultanāta sastāvā kopā ar Krimu. Krievija šo visu teritoriju...


Un? Kremļa propagandisti jau n-tos gadus izplata dažādas versijas, ka Ukrainas valstiskums ir feiks. No citiem Kremļa troļļiem esmu dzirdējis citas versijas, kas apgāž Ukrainas valstiskumu. Un šīs versijas savā starpā konfliktē. Pat Vladimirs Žirinovskis, būdams dzīvs, muldēja vismaz piecas versijas, kas apgāž Ukrainas valstiskumu. Katra no viņa versijām bija pretrunā ar jau iepriekš izteiktajiem vārdiem. Internetā var atrast propagandistu runas plūdu video arhīvu kompilācijas. Propagandisti savu dzelžaino patiesu maina n-tās reizes. Maskavas Kremļa propaganda ir šizofrēniķu runas plūdi. Tur nekā laba nav un nebūs.
Rašist, Tavi vārdi Tev mugurā! Karma Tev iebliezīs pa seju, ka maz neliksies. Par kara attaisnošanu Tevi gaida karmisks sods.

Atbildēt

to yes

29.05.2022. 13:51

»

yes

propagandista amats pie mums ir bijis cieņā visos laikos. Un labi apmaksāts (smuki honorāri, ārzemju komandejumi un cita haļava).Un drošs,jo oponentu šiem smadzeņu skalotājiem vnk nav -nu kuram gan gribās nepatikšanas.)Galvenais juku laikos pārmest kažoku un var mierīgi malt savu maļamo talāk,kā Skudra...


Vai domāji jūsu propagandonu, pretīgo "karļicu" Solovjovu, kas par krievu novešanu līdz galējam lopu stāvoklim, bija sapelnījis sev divām villām pie Komo ezera? Velti pūlējās, tagad Itālijas vara villas ir konfiscējusi un tur izmitinājusi ukrainas kara bēgļus.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 13:34

»

meligajam meslam

neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram


Kā tieši izpaužas tā fašisma ideoloģija, ko es sludinu?
Vai tiešām tā, ka es aicinu krievu okupantus izvākties no Ukrainas? Vai tiešām tā, ka aicinu krievu okupantus beigt slepkavot cilvēkus citā valstī? Vai tiešā tā, ka aicinu beigt sagraut infrastruktūru Ukrainā? Vai tiešām tā, ka aicinu beigt Krievijai izzagt Ukrainas graudus, metālu un pārējo? Vai tiešām tā, ka aicinu tiesāt kara noziedzniekus?
Var tikai pabrīnīties kas notiek kremļa nozombēto okupantu piekritēju galviņās.

Atbildēt

meligajam meslam

29.05.2022. 13:04

»

Jukums

Varbūt tādiem, kā tu maksā bet arvien vairāk cilvēku visā pasaulē iesaistās Ukrainas atbalstam kā, nu kurš var. Un neprasa neko citu, kā vien lai krievu okupanti aizvācas no okupētajām zemēm, sedz zaudējumus un arī lai tiek tiesāti vainīgie kara noziegumos un genocīdā...


neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:57

»

jukušajam idiotam

Ukraiņu feiku ziņām ticēt nevar. Uztaisi tādu aptauju, piemēram, Doņeckā, Krimā vai Hersonas apgabalā, un tad tu redzēsi, cik tur atblsta Kijevas režīmumu. Mazākums. Es tavu saimnieku vietā par tādām muļķībām, ko tu te raksti, tev neko nemaksātu


Varbūt tādiem, kā tu maksā bet arvien vairāk cilvēku visā pasaulē iesaistās Ukrainas atbalstam kā, nu kurš var. Un neprasa neko citu, kā vien lai krievu okupanti aizvācas no okupētajām zemēm, sedz zaudējumus un arī lai tiek tiesāti vainīgie kara noziegumos un genocīdā.
Un, neviens neprasa, kas viņam par to būs bet paši ziedo cik nu kurš var, kā tikko lietuvieši, kuri nopirka Ukrainai jaunu bairaktaru, ar ko likvidēt krievu okupantus un viņu tehniku.

Atbildēt

kaartiiba

29.05.2022. 12:52

»

Jukums

Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav...


kas tā par krievijas propagandu starp rindām? kautkur redzēta valoda

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:50

»

tu tomēr esi idiots

Nekādā tiesā ASV un Krievijas kara noziegumus neizskata. ASV ar savkem sulaiņiem var sarīkot paraugtiesu Krievijai un Putinam, bet neviens no Krievijas tur neieradīsies. Tāpat arī tu vari savā virtuvē sarīkot tiesu Putinam un durstīt, cik tev iegribas Putina vudū lleli, bet viņam no tā ne silts ne auksts...


Vai neesi padomājis, ka ASV netiesā tāpēc ka nav nozieguma sastāva? To tikai Krievijā mēģina iestāstīt ka visi citi ir noziedznieki, asisti, banderas rusofobi utt, bet Krievia tikai visus atrīvo un glābj, kā nesen izteicās viena pie okupantu pieminekļa aizturētā. Jā, Krievija Ukrainu tiešām "atbrīvo" no graudiem, metāla, ledusskapjiem, podiem sieviešu veļas utt. No mājām, rūpnīcām, ostām, no zemes, no cilvēku dzīvībām, no kultūras. Un - ASV nevienu neokupē, kā to dara Krievija.

Atbildēt

jukušajam idiotam

29.05.2022. 12:44

»

Jukums

Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav...


Ukraiņu feiku ziņām ticēt nevar. Uztaisi tādu aptauju, piemēram, Doņeckā, Krimā vai Hersonas apgabalā, un tad tu redzēsi, cik tur atblsta Kijevas režīmumu. Mazākums. Es tavu saimnieku vietā par tādām muļķībām, ko tu te raksti, tev neko nemaksātu.

Atbildēt

tu tomēr esi idiots

29.05.2022. 12:40

»

Jukums

Es jau atbildēju - ja saskati tur noziegumus, vērsies Hāgas tiesā lai izskata...


Nekādā tiesā ASV un Krievijas kara noziegumus neizskata. ASV ar savkem sulaiņiem var sarīkot paraugtiesu Krievijai un Putinam, bet neviens no Krievijas tur neieradīsies. Tāpat arī tu vari savā virtuvē sarīkot tiesu Putinam un durstīt, cik tev iegribas Putina vudū lleli, bet viņam no tā ne silts ne auksts. Ja tu uzsāks kari, tad tevi tiesās, bet tādus kā Bušs un Putins netiesā. Riktīgs idiots esi, ja nesaproti tādas elementāras lietas.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:38

»

ko tu ar to gribi teikt?

ka ukraiņi soļo un šauj krievu pensionārus


Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav.
Pēc aptauju datiem, Ukrainā Krieviju neatbalsta 92% iedzīvotāju, tajā skaitā arī krievi. Krieviju joprojām atbalsta tikai 2%. bet, kā redzam, tas netraucē putina bandu turpināt murgot kaut ko par "atbrīvošanu".
Visiem ir skaidrs ka ar krievu okupantu zaudējumiem ir domāti šāda kontingenta likvidēšana:

"К vip-поклонникам творчества Кобзона присоединился командир парашютно-десантной роты 106-й парашютно-десантной дивизии капитан Александр Выгуляр.

Выгуляр 3 месяца назад под Вязьмой вместе со своей ротой реконструировал "Вяземскую воздушно-десантную операцию", но при встрече с украинскими воинами это не помогло".

28 мая ВСУ ликвидировали российского командира десантно-штурмового батальона 104 десантно-штурмового полка подполковника Александра Досягаева.

Turklāt kā izteicās viens no Ukrainas spēku atbrīvoto vietu iedzīvotājiem, krievs pēc tautības, tad viņš pēc pārdzīvotajiem krievu okupantu briesmu darbiem, ir gatavs tos griezt gabalos ar mazu nazīti, ja vien tiks klāt.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...