Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kukulits

02.06.2022. 01:12

»

sūdam

Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt


Viena daļa žīdu šāvēji arī domāja, ka neviens viniem neko padarīt nevarēs, tomēr...atrada un likvidēja. Bez tiesas prāvas un aizstāvības. Atrada un likvidēja. Tāpat būs arī ar orku mēsliem rašistiem.

Atbildēt

Skolnieciņš

31.05.2022. 07:25

»

novelu tev krist Kadirova gusta

un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju


Krievi ir viena no gejiskākām nācijām pasaulē. Gejus viņi sauc par "pid*r*stiem". Interesanti, ka "p*d*rasts" skaitās tikai pasīvais gejs, bet aktīvais netiek uzskatīts kā gejs, bet gan kā normāls vecis, kuram vienkārši sagribējies ir izdupsēt vai izmutēt otru veci-"p*d*rastu". Vispār vārdi dibens(žopa), mute (rot) un dzimumloceklis(h*j) ir viņu ikdienas savstarpējā dialoga vārdu virknējumu neatņemama sastāvdaļa, teiksim - iģi na*h*j (ej uz dzimumlocekli) vai iģi v ž*pu (ej pakaļā (d*rsā). j*banij rot (izdrāstā mute) vai sosi x*j (sūkā dzimumlocekli) un vēl visādas vārdu kombināciju variācijas. Zīmīgi, ka padomijas gados kā norma skaitījās ja divi veči satiekoties, izrādot lielu savstarpēju prieka sajūsmu, sabučojās (dziļā skūpstā). Sevišķi populārs skūpstīšanās procedūra bija starp vadošos amatos esošiem komunistu līderiem. Viens no lielākiem veču skūpstītāju praktizētājiem bija PSRS CK KP pirmais ģenerālais sekretārs Leonīds Brežņevs. No viņa skūpsta nevarēja izvairīties neviens, ja Leonīds bija nolēmis skūpstīties, skūpsts bija jāpieņem, kā labā toņa ieturēšanas procedūras sastāvdaļā.

Atbildēt

tas būtu baisi

30.05.2022. 12:45

»

novelu tev krist Kadirova gusta

un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju


Putina kājnieks, akdēmiķis Ramzanka Dirovs, ir izdrāzis visus Putina galma pederastus: Kabzdonu, Kirkorovu, Baskovu un citus pretekļus, kas viesojušies Groznijā.

Atbildēt

nu nu

30.05.2022. 12:40

»

anti soross

kurs izpildis tavu draudzinu baidena un pelosi paveles


Baidens un Pelosi ir jūsu, krievu fašistisko izdzimteņu, draudziņs, jo savādāk ukraiņi jau sen būtu iztīrījuši Krimu un Kubaņu no tur ievazātiem krievu lopiem.

Atbildēt

novelu tev krist Kadirova gusta

30.05.2022. 08:50

»

Skolnieciņš

Раб Божий, сам Ты падла. Раб Божий, Ты раб Библейского лже Бога. Заткни пасть, раб Божий...


un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju !

Atbildēt

Skolnieciņš

30.05.2022. 06:29

»

padlai

latvju dievu varda nepropogande fasismu


Раб Божий, сам Ты падла. Раб Божий, Ты раб Библейского лже Бога. Заткни пасть, раб Божий!
Tu esi nožēlojams vergs no pareizticīgo baznīcas. Tu esi Bībeles viltus Dieva Jahves vergs. Tev pat nav sava viedokļa un savas nostājas, Tev visu nosaka Tas Kungs Vergturis! Apklusti!
Rašisms ir krievu fašisms, kas pašlaik piedzīvo ziedu laikus Fašistiskajā Krievijā/Putina Krievijā. Un Tu aizstāvi rašismu, tātad Tu esi tipisks rašists - krievu bidla. Atceries to, ka bidlu dzīvības nav vērtas!

Atbildēt

Slims krievvalodīgs daunis ar Rašņas propagandas izskalotām smadzenēm

29.05.2022. 18:56

Kudors ir mans cīņu biedrs! Kopā stūmāmies!

Atbildēt

leopards

29.05.2022. 18:22

Kudors ir savas zemes patriots,kopa esam dienejusi,zemessardzes.Viss uzrakstitais atbilst patiesibai,to visu redzeju otra pasaules kara.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 17:21

»

to Jukums

Putins nosprāgstot nevar palaist kodolraķetes, jo, pirmkārt, to nevar izdarīt viens vecs slims gļēvs paranoidāls pederasts, otrkārt, pieņemsim, ka viņa līdzdaļībnieki, neskatoties uz to ka viņu bērni un kapitāli atrodas NATO valstīs, to sadomātu darīt, 90%, ka tur kaut kas būs salūzis, 9%, ka kāds, ...


Piekrītu. Bet, to visu jau vispār nevar ieskaidrot okupantu atbalstītājiem. Es tikai vēlējos teikt, ka putins reāli ir spējīgs tādu pavēli dot. Vai to izpildīs? Drīzāk jau, ka ne. Bet, kādu mazākas jaudas bumbu jau tomēr var mēģināt uzmest. Uz Kijevu uz Varšavu, uz kādu no Lietuvas pilsētām. Mirdams, putins gan jau vēlēsies vēl kādu asiņainu izrādi.
Ja viņš tādu pavēli dos un to neizpildīs, pasaule to varētu arī neuzzināt tuvākā nākotnē. Mēs jau maz zinām, kas notiek kremļa varas gaiteņos, kādi grupējumi tur jau dala varu pēc putina.

Atbildēt

precizējums precizējumam

29.05.2022. 17:01

»

Precizējums

Karu sāka vācieši, un japāņi bija viņu sabiedrotie. Lai uzvarētu karā, vajadzēja uzbrucējus iznīcināt viņu pašu teritorijā. Es ceru, ka ļoti drīz pienāks brīdis, kad ukraiņi kopā ar sabiedrotajiem noslaucīs no zemes virsas krievijas impēriju ar visu tās orku masu


Karu sāka krievu fašistiskie izdzimteņi 1936. gadā, iebrūkot Spānijā, bet vēl pirms tam tie necilvēki 1932. gadā sagrāba Tivas republiku un nogalināja tās vadītāju.
Ņemot vērā zvērības, kuras krievi pastrādāja Latvijā, "Baigā gada" laikā, kā arī Lietuvā, Igaunijā un Besarābijā un 22 000 poļu virsnieku noslepkavošanu, par krievu nodomiem nevienam nevajadzētu būt ne mazāko ilūziju. Tā kā Staļinam 1941. gada 21. jūnijā pie rietumu robežas bija savilkts vairāk tanku, lielgabalu un lidmašīnu un lielgabalgaļas, nekā tobrīd bija visām pārējām Eiropas valstīm, kopā ņemot, tad nevar būt pat mazāko šaubu, ka krievi būtu izgriezuši visu Eiropu vēl tai pašā vasarā.
Tātad, tikai pateicoties Hitlera ģēnija preventīvam uzbrukumam, kad tika sagrauts vai sagrābts, viss tik rūpīgi un ilgi gatavotais un panika krievu vidū un 3 miljonu krievu padošanās gūstā, var droši apgalvot, ka vācieši izglāba Eiropas civilizāciju.

Atbildēt

to Jukums

29.05.2022. 16:48

»

Jukums

Ko tieši pierādīt? Lēmums par piegādi ir pieņemts par to raksta prese. Uz kādiem noteikumiem un kādā skaitā - to neviens neteiks. Paši krievi jau aizskrējuši uz ASV sūdzēties un draudēt, cik noprotams, vēstnieka līmenī. Tikai, no viņiem vairs neviens nebaidās. Protams visi apzinās ka putins mirdams ...


Putins nosprāgstot nevar palaist kodolraķetes, jo, pirmkārt, to nevar izdarīt viens vecs slims gļēvs paranoidāls pederasts, otrkārt, pieņemsim, ka viņa līdzdaļībnieki, neskatoties uz to ka viņu bērni un kapitāli atrodas NATO valstīs, to sadomātu darīt, 90%, ka tur kaut kas būs salūzis, 9%, ka kāds, kurš tomēr grib dzīvot, būs izdarījis sabotāžu. And so, atlikušā 1% gadījumā 60% no tā raķetes uzsprāgs šahtās, 30% tās uzkritīs pašiem uz galvas, 5% nesasniegs mērķi, 4% tās notrieks. Tātad, cik būs 1% no 1%?
Ja Roskosmosam, neskatoties uz uzzīmēto Z un popu iesvētīšanu, lielākā daļa jaunu raķešu nevar izpildīt uzdevumu, tad maz izredžu, ka sarūsējušās kas stāv vēl no padomju laikiem, to varēs. Ja ir atzīts, ka krievu militāram kompleksam ir nozagti 80 triljoni rubļu, tas nenozīmē tikai koka taburetes tankiem T-72, kartons titāna vietā bruņuvestēs, vajadzība vilkt laukā 60 gadus vecus T-62, bet arī totālu bankrotu visā pārējā.

Atbildēt

Precizējums

29.05.2022. 16:37

»

?

vai tribunals nav vajadzigs taviem draudziniem no asv par Drezdenes civilistu bombardesanu,Hirosimas un Nagosaki atombombardesanu,Vjetnamas bombardesanu ar napalmu,Dienvidslavijas civilistu bombardesanu ,Irakas civilistu apsaudisanu ar bagatinata urana ladiniem,par Afganistanas kazu un beru procesiju...


Karu sāka vācieši, un japāņi bija viņu sabiedrotie. Lai uzvarētu karā, vajadzēja uzbrucējus iznīcināt viņu pašu teritorijā. Es ceru, ka ļoti drīz pienāks brīdis, kad ukraiņi kopā ar sabiedrotajiem noslaucīs no zemes virsas krievijas impēriju ar visu tās orku masu.

Atbildēt

rezume

29.05.2022. 16:29

izcilibas centru mulku zeme latvija pie dzivibas uztur Krievijas elektriba un to apsilda Krievijas gaze,bet sos tarifus apmaksa mulkuzemes nodoklmaksataji.izcilibas centra trollus apmaksa no aiznemtas eiropas un sorosa naudas,kura ari bus jaatdod latvijas nodoklmaksatajiem ari nakamaja paaudze.

Atbildēt

Jautājums

29.05.2022. 16:26

»

fakts

Mēslu īpatsvars bāleliņu vidū ir vismaz 90


Vai varat atsaukties uz kādu pētījumu vai citu autoritatīvu informācijas avotu?

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 16:24

»

izrādās, ka

tev plika pļeška un mati aug uz iekšu, tāpēc smadzenēm nav vietas galvā, tev tās smird kaut kur zemāk


Pat ja mati augtu uz iekšu, utis, kas mājo krievu galvās, zem manas galvas ādas nevarētu palīst, pat tev, debilam krievelim, to vajadzētu saprast.

Atbildēt

Fakts

29.05.2022. 16:23

»

Otto

Par to , ko vācieši bija nodarījuši krieviem 2. Pasaules karā , Žukovam vajadzēja izvest nevis 7 bet 70 vagonus + Vāciju nolīdzināt ar zemi


Par to, ko paši krievi sev nodarīja ar idiotu Staļinu priekšgalā un tikpat stulbu armijas virsvadību (spējīgos jau paši bija paspējuši nošaut), šobrīd nāksies nolīdzināt pašu krieviju - visas pasaules lielāko ļaunuma un stulbuma impēriju.

Atbildēt

jukušajam idiotam

29.05.2022. 16:21

»

Jukums

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija...


1. Nekāda panika nav izcēlusies. Krievi nav izšāvuši nevienu raķeti pa Kijevu. Nav bombradējuši Kijevas valdības kvartālu un Zeļeneska bunkuru, kurā viņš slēpjas. Tiklīdz ukraiņi palaidīs tādu raķeti pa kādu Krievijas pilētu, krievi nolīdzinās Kijevas valdības ēkas ar zemi. Būsu ar to apmierināts, idiot?
2. Te ir video tādiem idiotiem kā tu par to, kā ir radies nosaukums Ukraina- īsi- Polijas karaļa zemes, kas atrodas nomalē un kurās džīvo krievi.
https://www.youtube.com/watch?v Y-5sehVwTOw

Atbildēt

Skolnieciņš

29.05.2022. 16:11

»

©stulbentiņam 1999999-bezdelība

tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju


Novēlu Tev, lai Tava paša vārdi piepildās Tavā un Tavu tuvinieku dzīvēs! Latvju Dievu vārdā lai notiek tā!!!

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 16:06

»

jukušajam

Kā tu to zini


Ko tieši pierādīt? Lēmums par piegādi ir pieņemts par to raksta prese. Uz kādiem noteikumiem un kādā skaitā - to neviens neteiks. Paši krievi jau aizskrējuši uz ASV sūdzēties un draudēt, cik noprotams, vēstnieka līmenī. Tikai, no viņiem vairs neviens nebaidās. Protams visi apzinās ka putins mirdams var dot pavēli pielietot atomieročus bet tad attiecīgi arī dabūs pretī. Labāk tā, nekā mūžīgi auklēties ar vienmēr asinskārīgo Krieviju.
Krievi jau tagad atsakās karot un meklē iespējas atgriezties mājās. Šis karš neko viņiem nedod, bet risks mirt bezjēdzīgā nāvē un mētāties kādā grāvī ir milzīgs.
To ka krievu okupanti izrīkojas kā pēdējie barbari, vairs jau nevienam nav jāpierāda. Pilsētas Ukrainā tiek praktiski iznīcinātas un izdedzinātas ar visa veida ieročiem, kādi vien krieviem ir. Kā redzam, tas nepalīdz Krievijai uzvarēt. Un nu arī kremlī pamazām iestājas panika, jo sāk saprast ka šo karu zaudē. Savu daru pamazām dara arī sankcijas, Krievijai draud maksātnespēja.

Atbildēt

jukušajam

29.05.2022. 15:09

»

Jukums

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija...


Kā tu to zini?
Un, galvenais, vai tu esi spējīgs arī pierādīt savus apgalvojumus?

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 15:04

»

sūdam

Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt


Pirmkārt es nevaru būt utains, jo man nav matu, otrkārt, es nečupojos ar krieviem, no kā es varētu utis saķert. Nav nekādu kaķa lāstu bet secinājumi, kas radušies novērojot situāciju. Lai kā Baidens, Makrons un Šolcs gribētu palīdzēt krievu necilvēkiem, viņu valstu sabiedrības to nepieļaus, jo nevēlas, lai krievi Buču atkārtotu pie viņiem.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 15:03

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija.
Krievi iebrūk Ukrainā, sagrauj mājas, bombardē pilsētas, civilos objektus, slepkavo cilvēkus. Bet kad Ukrainai beidzot tiek piegādāti salīdzinoši tālās darbības ieroči ar ko aizstāvēties, tā krievu okupantiem panika klāt un tie ķērc pilnā rīklē, ka tā nedrīkst.
Secinājumi ir acīmredzami - jau tā demoralizētā krievu okupantu armija vēl kādu mēnesi noturēsies pēc tam upuru būs tik daudz ka pārējie bēgs no Ukrainas atpakaļ neskatoties.
Un, tas au ir tikai viens no ieroču veidiem, ko tagad saņems Ukraina.

Atbildēt

29.05.2022. 15:01

Globāli respektabla analītiķa J.P. intervija medijam "Vācijas balss"
(26.05.2022., centrālā tēma: karš Ukrainā un Eiropas nākotne.)

https://www.youtube.com/watch?v aAoDkZw6yi0
https://www.youtube.com/watch?v IEzHiIlhDWc

U.t.t.

Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

29.05.2022. 15:00

»

fašistam bidlai

Esmu nacists, jo dodu priekšroku savai tautai, esmu rasists, jo eiropeīdu rase man ir vistuvākā. Neesmu izdomājis, kā mani dēvēt, ja es nicinu mums, cilvēkiem, svešo dzīvības formu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām - krieviem...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

©stulbentiņam 1999999-bezdelība

29.05.2022. 14:58

»

Skolnieciņš

Tu esi daunis. Slims krievvalodīgs daunis ar Rašņas propagandas izskalotām smadzenēm...


tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

fašistam bidlai

29.05.2022. 14:56

»

vietējam fašistam

Nacists tu esi, bet neko tu krieviem padarīt nevari. Vari tikai lamāties un gānīties internetā. Bet notikumus tu ietekmēt nevari


Ja krievi nebūtu tik debili, tad zinātu, ka domas materializējas un kad 3 miljardi cilvēku uz planētas pamostas ar domu, lai krievi nosprāgst, tad jums vairs nav izredžu.

Atbildēt

sūdam

29.05.2022. 14:22

»

mēslam

Nevienu no krievijas nekur nevedīs. Visus krievus notiesās uz vietas ar vienu tiesas lēmumu un tur pat arī izpildīs spriedumus. Pārvest uz Hāgu 20 miljonus, tas vienkārši ir nereāli


Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt.

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 14:17

»

meligajam meslam

neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram


Drīz, kad izies no ierindas visas iekārtas, kas nestrādā bez Rietumu tehnoloģijām un detaļām, krievu bidlām nāksies atgriezties pie skalu gaismas.
Ja līdz ziemai krievija vēl nebūs beigusi pastāvēt, tad virkņu tehnogēno katastrofu rezultātā izsals krievu pilsētas un būs miljoniem krievu līķu.

Atbildēt

fašistam bidlai

29.05.2022. 14:03

»

vietējam fašistam

Arī francūži esot cēlušies no ukraiņiem. Tā vismaz rakstīts Ukrainas mācību gŗāmatā skolai. Jo galli esot nākuši no Galīcijas, kas atrodas Ukrainā. Taču neviens normāls cilvēks tam, ka ukraiņi esot cēluši Ēģiptes piramīdas, kā viņi paši to apgalvo, netic, jo visi zina, ka ukraiņi vienmēr, pie visām ...


Esmu nacists, jo dodu priekšroku savai tautai, esmu rasists, jo eiropeīdu rase man ir vistuvākā. Neesmu izdomājis, kā mani dēvēt, ja es nicinu mums, cilvēkiem, svešo dzīvības formu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām - krieviem?
Ukraiņi reizē ar pārējiem slāviem uzradās baltu zemēs pēc huņņu uzbrukuma pirms 1500 gadiem, bet jūs, civilizācijas atkritumus, izdomāja tikai sātana sūtnis, Pēteris I. Kas attiecas uz krieviem, tad nākamie krievi bija vergi vispirms russiem (vikingiem), pēc tam mongoļiem, kas jūs 300 gadus no vietas taisīja, pēc tam Eiropas karaļnamiem, tad žīdiem boļševikiem, tad sadistam, osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvasei, Staļinam, ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku. Tagad jūs esiet nobraukuši līdz kliņķim, ja pielūdziet mazu smirdīgu gļēvu sadistisku pederastu - pedofīlu, kam trīc roķeles un kājeles, Putinu, ar ko kopā, kā vergi drīz nonāksiet ellē.

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam

29.05.2022. 13:59

»

fašists skolnieciņš

Bet tu skonieciņ hujevs esi stulbs fašists un rusofobs un vēsturi tu pats nezini. Papēti, piemēram, Ukrainas Hersonas apgabala vēturi. Kā tas nokļuva Ukrainas sastāvā. Kurš kam to nozaga. Tā nav nekāda Ukrainas zeme. Šī zeme senāk ietilpa Krimas sultanāta sastāvā kopā ar Krimu. Krievija šo visu teritoriju...


Un? Kremļa propagandisti jau n-tos gadus izplata dažādas versijas, ka Ukrainas valstiskums ir feiks. No citiem Kremļa troļļiem esmu dzirdējis citas versijas, kas apgāž Ukrainas valstiskumu. Un šīs versijas savā starpā konfliktē. Pat Vladimirs Žirinovskis, būdams dzīvs, muldēja vismaz piecas versijas, kas apgāž Ukrainas valstiskumu. Katra no viņa versijām bija pretrunā ar jau iepriekš izteiktajiem vārdiem. Internetā var atrast propagandistu runas plūdu video arhīvu kompilācijas. Propagandisti savu dzelžaino patiesu maina n-tās reizes. Maskavas Kremļa propaganda ir šizofrēniķu runas plūdi. Tur nekā laba nav un nebūs.
Rašist, Tavi vārdi Tev mugurā! Karma Tev iebliezīs pa seju, ka maz neliksies. Par kara attaisnošanu Tevi gaida karmisks sods.

Atbildēt

to yes

29.05.2022. 13:51

»

yes

propagandista amats pie mums ir bijis cieņā visos laikos. Un labi apmaksāts (smuki honorāri, ārzemju komandejumi un cita haļava).Un drošs,jo oponentu šiem smadzeņu skalotājiem vnk nav -nu kuram gan gribās nepatikšanas.)Galvenais juku laikos pārmest kažoku un var mierīgi malt savu maļamo talāk,kā Skudra...


Vai domāji jūsu propagandonu, pretīgo "karļicu" Solovjovu, kas par krievu novešanu līdz galējam lopu stāvoklim, bija sapelnījis sev divām villām pie Komo ezera? Velti pūlējās, tagad Itālijas vara villas ir konfiscējusi un tur izmitinājusi ukrainas kara bēgļus.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 13:34

»

meligajam meslam

neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram


Kā tieši izpaužas tā fašisma ideoloģija, ko es sludinu?
Vai tiešām tā, ka es aicinu krievu okupantus izvākties no Ukrainas? Vai tiešām tā, ka aicinu krievu okupantus beigt slepkavot cilvēkus citā valstī? Vai tiešā tā, ka aicinu beigt sagraut infrastruktūru Ukrainā? Vai tiešām tā, ka aicinu beigt Krievijai izzagt Ukrainas graudus, metālu un pārējo? Vai tiešām tā, ka aicinu tiesāt kara noziedzniekus?
Var tikai pabrīnīties kas notiek kremļa nozombēto okupantu piekritēju galviņās.

Atbildēt

meligajam meslam

29.05.2022. 13:04

»

Jukums

Varbūt tādiem, kā tu maksā bet arvien vairāk cilvēku visā pasaulē iesaistās Ukrainas atbalstam kā, nu kurš var. Un neprasa neko citu, kā vien lai krievu okupanti aizvācas no okupētajām zemēm, sedz zaudējumus un arī lai tiek tiesāti vainīgie kara noziegumos un genocīdā...


neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:57

»

jukušajam idiotam

Ukraiņu feiku ziņām ticēt nevar. Uztaisi tādu aptauju, piemēram, Doņeckā, Krimā vai Hersonas apgabalā, un tad tu redzēsi, cik tur atblsta Kijevas režīmumu. Mazākums. Es tavu saimnieku vietā par tādām muļķībām, ko tu te raksti, tev neko nemaksātu


Varbūt tādiem, kā tu maksā bet arvien vairāk cilvēku visā pasaulē iesaistās Ukrainas atbalstam kā, nu kurš var. Un neprasa neko citu, kā vien lai krievu okupanti aizvācas no okupētajām zemēm, sedz zaudējumus un arī lai tiek tiesāti vainīgie kara noziegumos un genocīdā.
Un, neviens neprasa, kas viņam par to būs bet paši ziedo cik nu kurš var, kā tikko lietuvieši, kuri nopirka Ukrainai jaunu bairaktaru, ar ko likvidēt krievu okupantus un viņu tehniku.

Atbildēt

kaartiiba

29.05.2022. 12:52

»

Jukums

Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav...


kas tā par krievijas propagandu starp rindām? kautkur redzēta valoda

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:50

»

tu tomēr esi idiots

Nekādā tiesā ASV un Krievijas kara noziegumus neizskata. ASV ar savkem sulaiņiem var sarīkot paraugtiesu Krievijai un Putinam, bet neviens no Krievijas tur neieradīsies. Tāpat arī tu vari savā virtuvē sarīkot tiesu Putinam un durstīt, cik tev iegribas Putina vudū lleli, bet viņam no tā ne silts ne auksts...


Vai neesi padomājis, ka ASV netiesā tāpēc ka nav nozieguma sastāva? To tikai Krievijā mēģina iestāstīt ka visi citi ir noziedznieki, asisti, banderas rusofobi utt, bet Krievia tikai visus atrīvo un glābj, kā nesen izteicās viena pie okupantu pieminekļa aizturētā. Jā, Krievija Ukrainu tiešām "atbrīvo" no graudiem, metāla, ledusskapjiem, podiem sieviešu veļas utt. No mājām, rūpnīcām, ostām, no zemes, no cilvēku dzīvībām, no kultūras. Un - ASV nevienu neokupē, kā to dara Krievija.

Atbildēt

jukušajam idiotam

29.05.2022. 12:44

»

Jukums

Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav...


Ukraiņu feiku ziņām ticēt nevar. Uztaisi tādu aptauju, piemēram, Doņeckā, Krimā vai Hersonas apgabalā, un tad tu redzēsi, cik tur atblsta Kijevas režīmumu. Mazākums. Es tavu saimnieku vietā par tādām muļķībām, ko tu te raksti, tev neko nemaksātu.

Atbildēt

tu tomēr esi idiots

29.05.2022. 12:40

»

Jukums

Es jau atbildēju - ja saskati tur noziegumus, vērsies Hāgas tiesā lai izskata...


Nekādā tiesā ASV un Krievijas kara noziegumus neizskata. ASV ar savkem sulaiņiem var sarīkot paraugtiesu Krievijai un Putinam, bet neviens no Krievijas tur neieradīsies. Tāpat arī tu vari savā virtuvē sarīkot tiesu Putinam un durstīt, cik tev iegribas Putina vudū lleli, bet viņam no tā ne silts ne auksts. Ja tu uzsāks kari, tad tevi tiesās, bet tādus kā Bušs un Putins netiesā. Riktīgs idiots esi, ja nesaproti tādas elementāras lietas.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:38

»

ko tu ar to gribi teikt?

ka ukraiņi soļo un šauj krievu pensionārus


Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav.
Pēc aptauju datiem, Ukrainā Krieviju neatbalsta 92% iedzīvotāju, tajā skaitā arī krievi. Krieviju joprojām atbalsta tikai 2%. bet, kā redzam, tas netraucē putina bandu turpināt murgot kaut ko par "atbrīvošanu".
Visiem ir skaidrs ka ar krievu okupantu zaudējumiem ir domāti šāda kontingenta likvidēšana:

"К vip-поклонникам творчества Кобзона присоединился командир парашютно-десантной роты 106-й парашютно-десантной дивизии капитан Александр Выгуляр.

Выгуляр 3 месяца назад под Вязьмой вместе со своей ротой реконструировал "Вяземскую воздушно-десантную операцию", но при встрече с украинскими воинами это не помогло".

28 мая ВСУ ликвидировали российского командира десантно-штурмового батальона 104 десантно-штурмового полка подполковника Александра Досягаева.

Turklāt kā izteicās viens no Ukrainas spēku atbrīvoto vietu iedzīvotājiem, krievs pēc tautības, tad viņš pēc pārdzīvotajiem krievu okupantu briesmu darbiem, ir gatavs tos griezt gabalos ar mazu nazīti, ja vien tiks klāt.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...