Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kukulits

02.06.2022. 01:12

»

sūdam

Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt


Viena daļa žīdu šāvēji arī domāja, ka neviens viniem neko padarīt nevarēs, tomēr...atrada un likvidēja. Bez tiesas prāvas un aizstāvības. Atrada un likvidēja. Tāpat būs arī ar orku mēsliem rašistiem.

Atbildēt

Skolnieciņš

31.05.2022. 07:25

»

novelu tev krist Kadirova gusta

un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju


Krievi ir viena no gejiskākām nācijām pasaulē. Gejus viņi sauc par "pid*r*stiem". Interesanti, ka "p*d*rasts" skaitās tikai pasīvais gejs, bet aktīvais netiek uzskatīts kā gejs, bet gan kā normāls vecis, kuram vienkārši sagribējies ir izdupsēt vai izmutēt otru veci-"p*d*rastu". Vispār vārdi dibens(žopa), mute (rot) un dzimumloceklis(h*j) ir viņu ikdienas savstarpējā dialoga vārdu virknējumu neatņemama sastāvdaļa, teiksim - iģi na*h*j (ej uz dzimumlocekli) vai iģi v ž*pu (ej pakaļā (d*rsā). j*banij rot (izdrāstā mute) vai sosi x*j (sūkā dzimumlocekli) un vēl visādas vārdu kombināciju variācijas. Zīmīgi, ka padomijas gados kā norma skaitījās ja divi veči satiekoties, izrādot lielu savstarpēju prieka sajūsmu, sabučojās (dziļā skūpstā). Sevišķi populārs skūpstīšanās procedūra bija starp vadošos amatos esošiem komunistu līderiem. Viens no lielākiem veču skūpstītāju praktizētājiem bija PSRS CK KP pirmais ģenerālais sekretārs Leonīds Brežņevs. No viņa skūpsta nevarēja izvairīties neviens, ja Leonīds bija nolēmis skūpstīties, skūpsts bija jāpieņem, kā labā toņa ieturēšanas procedūras sastāvdaļā.

Atbildēt

tas būtu baisi

30.05.2022. 12:45

»

novelu tev krist Kadirova gusta

un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju


Putina kājnieks, akdēmiķis Ramzanka Dirovs, ir izdrāzis visus Putina galma pederastus: Kabzdonu, Kirkorovu, Baskovu un citus pretekļus, kas viesojušies Groznijā.

Atbildēt

nu nu

30.05.2022. 12:40

»

anti soross

kurs izpildis tavu draudzinu baidena un pelosi paveles


Baidens un Pelosi ir jūsu, krievu fašistisko izdzimteņu, draudziņs, jo savādāk ukraiņi jau sen būtu iztīrījuši Krimu un Kubaņu no tur ievazātiem krievu lopiem.

Atbildēt

novelu tev krist Kadirova gusta

30.05.2022. 08:50

»

Skolnieciņš

Раб Божий, сам Ты падла. Раб Божий, Ты раб Библейского лже Бога. Заткни пасть, раб Божий...


un tu uzreiz mainisi ne tikai savu religiozo ,bet ari sexsualo orjentaciju !

Atbildēt

Skolnieciņš

30.05.2022. 06:29

»

padlai

latvju dievu varda nepropogande fasismu


Раб Божий, сам Ты падла. Раб Божий, Ты раб Библейского лже Бога. Заткни пасть, раб Божий!
Tu esi nožēlojams vergs no pareizticīgo baznīcas. Tu esi Bībeles viltus Dieva Jahves vergs. Tev pat nav sava viedokļa un savas nostājas, Tev visu nosaka Tas Kungs Vergturis! Apklusti!
Rašisms ir krievu fašisms, kas pašlaik piedzīvo ziedu laikus Fašistiskajā Krievijā/Putina Krievijā. Un Tu aizstāvi rašismu, tātad Tu esi tipisks rašists - krievu bidla. Atceries to, ka bidlu dzīvības nav vērtas!

Atbildēt

Slims krievvalodīgs daunis ar Rašņas propagandas izskalotām smadzenēm

29.05.2022. 18:56

Kudors ir mans cīņu biedrs! Kopā stūmāmies!

Atbildēt

leopards

29.05.2022. 18:22

Kudors ir savas zemes patriots,kopa esam dienejusi,zemessardzes.Viss uzrakstitais atbilst patiesibai,to visu redzeju otra pasaules kara.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 17:21

»

to Jukums

Putins nosprāgstot nevar palaist kodolraķetes, jo, pirmkārt, to nevar izdarīt viens vecs slims gļēvs paranoidāls pederasts, otrkārt, pieņemsim, ka viņa līdzdaļībnieki, neskatoties uz to ka viņu bērni un kapitāli atrodas NATO valstīs, to sadomātu darīt, 90%, ka tur kaut kas būs salūzis, 9%, ka kāds, ...


Piekrītu. Bet, to visu jau vispār nevar ieskaidrot okupantu atbalstītājiem. Es tikai vēlējos teikt, ka putins reāli ir spējīgs tādu pavēli dot. Vai to izpildīs? Drīzāk jau, ka ne. Bet, kādu mazākas jaudas bumbu jau tomēr var mēģināt uzmest. Uz Kijevu uz Varšavu, uz kādu no Lietuvas pilsētām. Mirdams, putins gan jau vēlēsies vēl kādu asiņainu izrādi.
Ja viņš tādu pavēli dos un to neizpildīs, pasaule to varētu arī neuzzināt tuvākā nākotnē. Mēs jau maz zinām, kas notiek kremļa varas gaiteņos, kādi grupējumi tur jau dala varu pēc putina.

Atbildēt

precizējums precizējumam

29.05.2022. 17:01

»

Precizējums

Karu sāka vācieši, un japāņi bija viņu sabiedrotie. Lai uzvarētu karā, vajadzēja uzbrucējus iznīcināt viņu pašu teritorijā. Es ceru, ka ļoti drīz pienāks brīdis, kad ukraiņi kopā ar sabiedrotajiem noslaucīs no zemes virsas krievijas impēriju ar visu tās orku masu


Karu sāka krievu fašistiskie izdzimteņi 1936. gadā, iebrūkot Spānijā, bet vēl pirms tam tie necilvēki 1932. gadā sagrāba Tivas republiku un nogalināja tās vadītāju.
Ņemot vērā zvērības, kuras krievi pastrādāja Latvijā, "Baigā gada" laikā, kā arī Lietuvā, Igaunijā un Besarābijā un 22 000 poļu virsnieku noslepkavošanu, par krievu nodomiem nevienam nevajadzētu būt ne mazāko ilūziju. Tā kā Staļinam 1941. gada 21. jūnijā pie rietumu robežas bija savilkts vairāk tanku, lielgabalu un lidmašīnu un lielgabalgaļas, nekā tobrīd bija visām pārējām Eiropas valstīm, kopā ņemot, tad nevar būt pat mazāko šaubu, ka krievi būtu izgriezuši visu Eiropu vēl tai pašā vasarā.
Tātad, tikai pateicoties Hitlera ģēnija preventīvam uzbrukumam, kad tika sagrauts vai sagrābts, viss tik rūpīgi un ilgi gatavotais un panika krievu vidū un 3 miljonu krievu padošanās gūstā, var droši apgalvot, ka vācieši izglāba Eiropas civilizāciju.

Atbildēt

to Jukums

29.05.2022. 16:48

»

Jukums

Ko tieši pierādīt? Lēmums par piegādi ir pieņemts par to raksta prese. Uz kādiem noteikumiem un kādā skaitā - to neviens neteiks. Paši krievi jau aizskrējuši uz ASV sūdzēties un draudēt, cik noprotams, vēstnieka līmenī. Tikai, no viņiem vairs neviens nebaidās. Protams visi apzinās ka putins mirdams ...


Putins nosprāgstot nevar palaist kodolraķetes, jo, pirmkārt, to nevar izdarīt viens vecs slims gļēvs paranoidāls pederasts, otrkārt, pieņemsim, ka viņa līdzdaļībnieki, neskatoties uz to ka viņu bērni un kapitāli atrodas NATO valstīs, to sadomātu darīt, 90%, ka tur kaut kas būs salūzis, 9%, ka kāds, kurš tomēr grib dzīvot, būs izdarījis sabotāžu. And so, atlikušā 1% gadījumā 60% no tā raķetes uzsprāgs šahtās, 30% tās uzkritīs pašiem uz galvas, 5% nesasniegs mērķi, 4% tās notrieks. Tātad, cik būs 1% no 1%?
Ja Roskosmosam, neskatoties uz uzzīmēto Z un popu iesvētīšanu, lielākā daļa jaunu raķešu nevar izpildīt uzdevumu, tad maz izredžu, ka sarūsējušās kas stāv vēl no padomju laikiem, to varēs. Ja ir atzīts, ka krievu militāram kompleksam ir nozagti 80 triljoni rubļu, tas nenozīmē tikai koka taburetes tankiem T-72, kartons titāna vietā bruņuvestēs, vajadzība vilkt laukā 60 gadus vecus T-62, bet arī totālu bankrotu visā pārējā.

Atbildēt

Precizējums

29.05.2022. 16:37

»

?

vai tribunals nav vajadzigs taviem draudziniem no asv par Drezdenes civilistu bombardesanu,Hirosimas un Nagosaki atombombardesanu,Vjetnamas bombardesanu ar napalmu,Dienvidslavijas civilistu bombardesanu ,Irakas civilistu apsaudisanu ar bagatinata urana ladiniem,par Afganistanas kazu un beru procesiju...


Karu sāka vācieši, un japāņi bija viņu sabiedrotie. Lai uzvarētu karā, vajadzēja uzbrucējus iznīcināt viņu pašu teritorijā. Es ceru, ka ļoti drīz pienāks brīdis, kad ukraiņi kopā ar sabiedrotajiem noslaucīs no zemes virsas krievijas impēriju ar visu tās orku masu.

Atbildēt

rezume

29.05.2022. 16:29

izcilibas centru mulku zeme latvija pie dzivibas uztur Krievijas elektriba un to apsilda Krievijas gaze,bet sos tarifus apmaksa mulkuzemes nodoklmaksataji.izcilibas centra trollus apmaksa no aiznemtas eiropas un sorosa naudas,kura ari bus jaatdod latvijas nodoklmaksatajiem ari nakamaja paaudze.

Atbildēt

Jautājums

29.05.2022. 16:26

»

fakts

Mēslu īpatsvars bāleliņu vidū ir vismaz 90


Vai varat atsaukties uz kādu pētījumu vai citu autoritatīvu informācijas avotu?

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 16:24

»

izrādās, ka

tev plika pļeška un mati aug uz iekšu, tāpēc smadzenēm nav vietas galvā, tev tās smird kaut kur zemāk


Pat ja mati augtu uz iekšu, utis, kas mājo krievu galvās, zem manas galvas ādas nevarētu palīst, pat tev, debilam krievelim, to vajadzētu saprast.

Atbildēt

Fakts

29.05.2022. 16:23

»

Otto

Par to , ko vācieši bija nodarījuši krieviem 2. Pasaules karā , Žukovam vajadzēja izvest nevis 7 bet 70 vagonus + Vāciju nolīdzināt ar zemi


Par to, ko paši krievi sev nodarīja ar idiotu Staļinu priekšgalā un tikpat stulbu armijas virsvadību (spējīgos jau paši bija paspējuši nošaut), šobrīd nāksies nolīdzināt pašu krieviju - visas pasaules lielāko ļaunuma un stulbuma impēriju.

Atbildēt

jukušajam idiotam

29.05.2022. 16:21

»

Jukums

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija...


1. Nekāda panika nav izcēlusies. Krievi nav izšāvuši nevienu raķeti pa Kijevu. Nav bombradējuši Kijevas valdības kvartālu un Zeļeneska bunkuru, kurā viņš slēpjas. Tiklīdz ukraiņi palaidīs tādu raķeti pa kādu Krievijas pilētu, krievi nolīdzinās Kijevas valdības ēkas ar zemi. Būsu ar to apmierināts, idiot?
2. Te ir video tādiem idiotiem kā tu par to, kā ir radies nosaukums Ukraina- īsi- Polijas karaļa zemes, kas atrodas nomalē un kurās džīvo krievi.
https://www.youtube.com/watch?v Y-5sehVwTOw

Atbildēt

Skolnieciņš

29.05.2022. 16:11

»

©stulbentiņam 1999999-bezdelība

tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju


Novēlu Tev, lai Tava paša vārdi piepildās Tavā un Tavu tuvinieku dzīvēs! Latvju Dievu vārdā lai notiek tā!!!

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 16:06

»

jukušajam

Kā tu to zini


Ko tieši pierādīt? Lēmums par piegādi ir pieņemts par to raksta prese. Uz kādiem noteikumiem un kādā skaitā - to neviens neteiks. Paši krievi jau aizskrējuši uz ASV sūdzēties un draudēt, cik noprotams, vēstnieka līmenī. Tikai, no viņiem vairs neviens nebaidās. Protams visi apzinās ka putins mirdams var dot pavēli pielietot atomieročus bet tad attiecīgi arī dabūs pretī. Labāk tā, nekā mūžīgi auklēties ar vienmēr asinskārīgo Krieviju.
Krievi jau tagad atsakās karot un meklē iespējas atgriezties mājās. Šis karš neko viņiem nedod, bet risks mirt bezjēdzīgā nāvē un mētāties kādā grāvī ir milzīgs.
To ka krievu okupanti izrīkojas kā pēdējie barbari, vairs jau nevienam nav jāpierāda. Pilsētas Ukrainā tiek praktiski iznīcinātas un izdedzinātas ar visa veida ieročiem, kādi vien krieviem ir. Kā redzam, tas nepalīdz Krievijai uzvarēt. Un nu arī kremlī pamazām iestājas panika, jo sāk saprast ka šo karu zaudē. Savu daru pamazām dara arī sankcijas, Krievijai draud maksātnespēja.

Atbildēt

jukušajam

29.05.2022. 15:09

»

Jukums

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija...


Kā tu to zini?
Un, galvenais, vai tu esi spējīgs arī pierādīt savus apgalvojumus?

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 15:04

»

sūdam

Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt


Pirmkārt es nevaru būt utains, jo man nav matu, otrkārt, es nečupojos ar krieviem, no kā es varētu utis saķert. Nav nekādu kaķa lāstu bet secinājumi, kas radušies novērojot situāciju. Lai kā Baidens, Makrons un Šolcs gribētu palīdzēt krievu necilvēkiem, viņu valstu sabiedrības to nepieļaus, jo nevēlas, lai krievi Buču atkārtotu pie viņiem.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 15:03

Kad kļuva zināms, ka Ukraina saņems M270 MLRS (Multiple Launch Rocket System) iekārtas, okupantu vidū esot sākusies panika un histērija.
Krievi iebrūk Ukrainā, sagrauj mājas, bombardē pilsētas, civilos objektus, slepkavo cilvēkus. Bet kad Ukrainai beidzot tiek piegādāti salīdzinoši tālās darbības ieroči ar ko aizstāvēties, tā krievu okupantiem panika klāt un tie ķērc pilnā rīklē, ka tā nedrīkst.
Secinājumi ir acīmredzami - jau tā demoralizētā krievu okupantu armija vēl kādu mēnesi noturēsies pēc tam upuru būs tik daudz ka pārējie bēgs no Ukrainas atpakaļ neskatoties.
Un, tas au ir tikai viens no ieroču veidiem, ko tagad saņems Ukraina.

Atbildēt

29.05.2022. 15:01

Globāli respektabla analītiķa J.P. intervija medijam "Vācijas balss"
(26.05.2022., centrālā tēma: karš Ukrainā un Eiropas nākotne.)

https://www.youtube.com/watch?v aAoDkZw6yi0
https://www.youtube.com/watch?v IEzHiIlhDWc

U.t.t.

Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

29.05.2022. 15:00

»

fašistam bidlai

Esmu nacists, jo dodu priekšroku savai tautai, esmu rasists, jo eiropeīdu rase man ir vistuvākā. Neesmu izdomājis, kā mani dēvēt, ja es nicinu mums, cilvēkiem, svešo dzīvības formu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām - krieviem...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

©stulbentiņam 1999999-bezdelība

29.05.2022. 14:58

»

Skolnieciņš

Tu esi daunis. Slims krievvalodīgs daunis ar Rašņas propagandas izskalotām smadzenēm...


tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

fašistam bidlai

29.05.2022. 14:56

»

vietējam fašistam

Nacists tu esi, bet neko tu krieviem padarīt nevari. Vari tikai lamāties un gānīties internetā. Bet notikumus tu ietekmēt nevari


Ja krievi nebūtu tik debili, tad zinātu, ka domas materializējas un kad 3 miljardi cilvēku uz planētas pamostas ar domu, lai krievi nosprāgst, tad jums vairs nav izredžu.

Atbildēt

sūdam

29.05.2022. 14:22

»

mēslam

Nevienu no krievijas nekur nevedīs. Visus krievus notiesās uz vietas ar vienu tiesas lēmumu un tur pat arī izpildīs spriedumus. Pārvest uz Hāgu 20 miljonus, tas vienkārši ir nereāli


Nomierinies, idiot utainais! Neviens krievus Krievijā netiesās un neko tu viņiem padarīt nevari. Tāpēc arī tāda kriekšana un lamāšanās, un kaķa lāsti- no bezspēcīgas kaut ko pretī viņim padarīt.

Atbildēt

mēslam

29.05.2022. 14:17

»

meligajam meslam

neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram


Drīz, kad izies no ierindas visas iekārtas, kas nestrādā bez Rietumu tehnoloģijām un detaļām, krievu bidlām nāksies atgriezties pie skalu gaismas.
Ja līdz ziemai krievija vēl nebūs beigusi pastāvēt, tad virkņu tehnogēno katastrofu rezultātā izsals krievu pilsētas un būs miljoniem krievu līķu.

Atbildēt

fašistam bidlai

29.05.2022. 14:03

»

vietējam fašistam

Arī francūži esot cēlušies no ukraiņiem. Tā vismaz rakstīts Ukrainas mācību gŗāmatā skolai. Jo galli esot nākuši no Galīcijas, kas atrodas Ukrainā. Taču neviens normāls cilvēks tam, ka ukraiņi esot cēluši Ēģiptes piramīdas, kā viņi paši to apgalvo, netic, jo visi zina, ka ukraiņi vienmēr, pie visām ...


Esmu nacists, jo dodu priekšroku savai tautai, esmu rasists, jo eiropeīdu rase man ir vistuvākā. Neesmu izdomājis, kā mani dēvēt, ja es nicinu mums, cilvēkiem, svešo dzīvības formu, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām - krieviem?
Ukraiņi reizē ar pārējiem slāviem uzradās baltu zemēs pēc huņņu uzbrukuma pirms 1500 gadiem, bet jūs, civilizācijas atkritumus, izdomāja tikai sātana sūtnis, Pēteris I. Kas attiecas uz krieviem, tad nākamie krievi bija vergi vispirms russiem (vikingiem), pēc tam mongoļiem, kas jūs 300 gadus no vietas taisīja, pēc tam Eiropas karaļnamiem, tad žīdiem boļševikiem, tad sadistam, osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvasei, Staļinam, ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku. Tagad jūs esiet nobraukuši līdz kliņķim, ja pielūdziet mazu smirdīgu gļēvu sadistisku pederastu - pedofīlu, kam trīc roķeles un kājeles, Putinu, ar ko kopā, kā vergi drīz nonāksiet ellē.

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam

29.05.2022. 13:59

»

fašists skolnieciņš

Bet tu skonieciņ hujevs esi stulbs fašists un rusofobs un vēsturi tu pats nezini. Papēti, piemēram, Ukrainas Hersonas apgabala vēturi. Kā tas nokļuva Ukrainas sastāvā. Kurš kam to nozaga. Tā nav nekāda Ukrainas zeme. Šī zeme senāk ietilpa Krimas sultanāta sastāvā kopā ar Krimu. Krievija šo visu teritoriju...


Un? Kremļa propagandisti jau n-tos gadus izplata dažādas versijas, ka Ukrainas valstiskums ir feiks. No citiem Kremļa troļļiem esmu dzirdējis citas versijas, kas apgāž Ukrainas valstiskumu. Un šīs versijas savā starpā konfliktē. Pat Vladimirs Žirinovskis, būdams dzīvs, muldēja vismaz piecas versijas, kas apgāž Ukrainas valstiskumu. Katra no viņa versijām bija pretrunā ar jau iepriekš izteiktajiem vārdiem. Internetā var atrast propagandistu runas plūdu video arhīvu kompilācijas. Propagandisti savu dzelžaino patiesu maina n-tās reizes. Maskavas Kremļa propaganda ir šizofrēniķu runas plūdi. Tur nekā laba nav un nebūs.
Rašist, Tavi vārdi Tev mugurā! Karma Tev iebliezīs pa seju, ka maz neliksies. Par kara attaisnošanu Tevi gaida karmisks sods.

Atbildēt

to yes

29.05.2022. 13:51

»

yes

propagandista amats pie mums ir bijis cieņā visos laikos. Un labi apmaksāts (smuki honorāri, ārzemju komandejumi un cita haļava).Un drošs,jo oponentu šiem smadzeņu skalotājiem vnk nav -nu kuram gan gribās nepatikšanas.)Galvenais juku laikos pārmest kažoku un var mierīgi malt savu maļamo talāk,kā Skudra...


Vai domāji jūsu propagandonu, pretīgo "karļicu" Solovjovu, kas par krievu novešanu līdz galējam lopu stāvoklim, bija sapelnījis sev divām villām pie Komo ezera? Velti pūlējās, tagad Itālijas vara villas ir konfiscējusi un tur izmitinājusi ukrainas kara bēgļus.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 13:34

»

meligajam meslam

neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram


Kā tieši izpaužas tā fašisma ideoloģija, ko es sludinu?
Vai tiešām tā, ka es aicinu krievu okupantus izvākties no Ukrainas? Vai tiešām tā, ka aicinu krievu okupantus beigt slepkavot cilvēkus citā valstī? Vai tiešā tā, ka aicinu beigt sagraut infrastruktūru Ukrainā? Vai tiešām tā, ka aicinu beigt Krievijai izzagt Ukrainas graudus, metālu un pārējo? Vai tiešām tā, ka aicinu tiesāt kara noziedzniekus?
Var tikai pabrīnīties kas notiek kremļa nozombēto okupantu piekritēju galviņās.

Atbildēt

meligajam meslam

29.05.2022. 13:04

»

Jukums

Varbūt tādiem, kā tu maksā bet arvien vairāk cilvēku visā pasaulē iesaistās Ukrainas atbalstam kā, nu kurš var. Un neprasa neko citu, kā vien lai krievu okupanti aizvācas no okupētajām zemēm, sedz zaudējumus un arī lai tiek tiesāti vainīgie kara noziegumos un genocīdā...


neonacisti jukums,skolniecins ar krievu elektribu darbina savus kompjuterus un sludina fasisma ideologiju.Nelieto krievu elektribu un iekal savus fasisma slavinosos pestelmurgus rakstu zimju veida kaut vai koka delisos un suti sev lidzigi murgojosiem,tai skaita sektantam kudoram.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:57

»

jukušajam idiotam

Ukraiņu feiku ziņām ticēt nevar. Uztaisi tādu aptauju, piemēram, Doņeckā, Krimā vai Hersonas apgabalā, un tad tu redzēsi, cik tur atblsta Kijevas režīmumu. Mazākums. Es tavu saimnieku vietā par tādām muļķībām, ko tu te raksti, tev neko nemaksātu


Varbūt tādiem, kā tu maksā bet arvien vairāk cilvēku visā pasaulē iesaistās Ukrainas atbalstam kā, nu kurš var. Un neprasa neko citu, kā vien lai krievu okupanti aizvācas no okupētajām zemēm, sedz zaudējumus un arī lai tiek tiesāti vainīgie kara noziegumos un genocīdā.
Un, neviens neprasa, kas viņam par to būs bet paši ziedo cik nu kurš var, kā tikko lietuvieši, kuri nopirka Ukrainai jaunu bairaktaru, ar ko likvidēt krievu okupantus un viņu tehniku.

Atbildēt

kaartiiba

29.05.2022. 12:52

»

Jukums

Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav...


kas tā par krievijas propagandu starp rindām? kautkur redzēta valoda

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:50

»

tu tomēr esi idiots

Nekādā tiesā ASV un Krievijas kara noziegumus neizskata. ASV ar savkem sulaiņiem var sarīkot paraugtiesu Krievijai un Putinam, bet neviens no Krievijas tur neieradīsies. Tāpat arī tu vari savā virtuvē sarīkot tiesu Putinam un durstīt, cik tev iegribas Putina vudū lleli, bet viņam no tā ne silts ne auksts...


Vai neesi padomājis, ka ASV netiesā tāpēc ka nav nozieguma sastāva? To tikai Krievijā mēģina iestāstīt ka visi citi ir noziedznieki, asisti, banderas rusofobi utt, bet Krievia tikai visus atrīvo un glābj, kā nesen izteicās viena pie okupantu pieminekļa aizturētā. Jā, Krievija Ukrainu tiešām "atbrīvo" no graudiem, metāla, ledusskapjiem, podiem sieviešu veļas utt. No mājām, rūpnīcām, ostām, no zemes, no cilvēku dzīvībām, no kultūras. Un - ASV nevienu neokupē, kā to dara Krievija.

Atbildēt

jukušajam idiotam

29.05.2022. 12:44

»

Jukums

Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav...


Ukraiņu feiku ziņām ticēt nevar. Uztaisi tādu aptauju, piemēram, Doņeckā, Krimā vai Hersonas apgabalā, un tad tu redzēsi, cik tur atblsta Kijevas režīmumu. Mazākums. Es tavu saimnieku vietā par tādām muļķībām, ko tu te raksti, tev neko nemaksātu.

Atbildēt

tu tomēr esi idiots

29.05.2022. 12:40

»

Jukums

Es jau atbildēju - ja saskati tur noziegumus, vērsies Hāgas tiesā lai izskata...


Nekādā tiesā ASV un Krievijas kara noziegumus neizskata. ASV ar savkem sulaiņiem var sarīkot paraugtiesu Krievijai un Putinam, bet neviens no Krievijas tur neieradīsies. Tāpat arī tu vari savā virtuvē sarīkot tiesu Putinam un durstīt, cik tev iegribas Putina vudū lleli, bet viņam no tā ne silts ne auksts. Ja tu uzsāks kari, tad tevi tiesās, bet tādus kā Bušs un Putins netiesā. Riktīgs idiots esi, ja nesaproti tādas elementāras lietas.

Atbildēt

Jukums

29.05.2022. 12:38

»

ko tu ar to gribi teikt?

ka ukraiņi soļo un šauj krievu pensionārus


Atkal mēģini novest visu līdz absurdam, tas ir sen pielietots krievu okupantu paņēmiens, jo citu jau nav.
Pēc aptauju datiem, Ukrainā Krieviju neatbalsta 92% iedzīvotāju, tajā skaitā arī krievi. Krieviju joprojām atbalsta tikai 2%. bet, kā redzam, tas netraucē putina bandu turpināt murgot kaut ko par "atbrīvošanu".
Visiem ir skaidrs ka ar krievu okupantu zaudējumiem ir domāti šāda kontingenta likvidēšana:

"К vip-поклонникам творчества Кобзона присоединился командир парашютно-десантной роты 106-й парашютно-десантной дивизии капитан Александр Выгуляр.

Выгуляр 3 месяца назад под Вязьмой вместе со своей ротой реконструировал "Вяземскую воздушно-десантную операцию", но при встрече с украинскими воинами это не помогло".

28 мая ВСУ ликвидировали российского командира десантно-штурмового батальона 104 десантно-штурмового полка подполковника Александра Досягаева.

Turklāt kā izteicās viens no Ukrainas spēku atbrīvoto vietu iedzīvotājiem, krievs pēc tautības, tad viņš pēc pārdzīvotajiem krievu okupantu briesmu darbiem, ir gatavs tos griezt gabalos ar mazu nazīti, ja vien tiks klāt.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...