Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Manipulācijas

Leonards Inkins
01.08.2019.
Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to lauķis

02.08.2019. 23:24

»

lauķis

Gunģajevs ir žīds,liec miera krievus.Tieši žīdi uzmetušies par vislielākajiem krievu interešu aizstāvjiem,par to vislabāk liecina žīdu veiktais apvērsums 1917.gadā


Krievs nav pēc izcelšanās, bet gan pēc viņa mākslīgās valodas, sātanistu sektantisma un naida pret visu dzīvo uz planētas. Ai Jobeness ir visīstākais krievs.

Atbildēt

to Pareizi

02.08.2019. 23:21

»

Pareizi

Krievi nāk


Jūs, smirdīgie organismi, planētas sērga, jau esiet sanākuši.

Atbildēt

vispār

02.08.2019. 11:15

»

enchante

manipulēt var arī ar avīzi, žurnālu, mākslas filmu un teātra izrādi, nekāda starpība. Internets ir viens no labiem veidiem kā attīstīt "gardēdību", proti, paņemot to , kas interesē un ignorējot nevajadzīgo. Diemžēl vai par laimi viss ir atkarīgs no paša indivīda, tā garīgās attīstības, prāta pārvaldes...


galvenais, ir atrast zelta vidusceļu, jo gan ūdens, gan uguns var iznīcināt cilvēku, bet bez tiem mēs nevaram dzīvot.Bet to var rast tikai, Dievs vien zina, kā...laikam vajadzētu būt attīstītam intelektam, gan emocionālajam, gan racionālajam, vai vienkārši - sirdij, dvēselei un prātam, vrb tā ir Svētā Trīsvienība?

Atbildēt

02.08.2019. 10:35

»

hm

Specdienestu rīcībā ir dažādu zinātņu veiktie pētījumi, kuri apraksta ietekmi uz cilvēku, lai viņu būtu iespējams manipulēt. Ja nemaldos, pat mūsu eksprezidente VVF kaut ko šajā virzienā veica, strādājot Kanādā...


"Nervous system manipulation by electromagnetic fields from monitors" - Patenta numurs US6506148B2
https://patents.google.com/patent/US6506148B2/en

"Method and device for producing a desired brain state" -patenta numurs US6488617B1
https://patents.google.com/patent/US6488617B1/en?oq 6488617

"Silent subliminal presentation system" - patenta numurs US5159703A. Šis neiet caur analogo signālu, tikai digitālo
https://patents.google.com/patent/US5159703A/en?oq 5159703

Atbildēt

Idiot

02.08.2019. 10:17

»

Cyril

идиот латыш


Prieditis!

Atbildēt

hm

02.08.2019. 08:42

Specdienestu rīcībā ir dažādu zinātņu veiktie pētījumi, kuri apraksta ietekmi uz cilvēku, lai viņu būtu iespējams manipulēt. Ja nemaldos, pat mūsu eksprezidente VVF kaut ko šajā virzienā veica, strādājot Kanādā.
Kā tas notiek? Visos iespējamos veidos. Kas ar to visvairāk nodarbojas? Tās valstis, kuras atvēl tam naudu. Piemēram, ASV aizsardzības budžets ir 3/4 triljonu dolāru!

Atbildēt

lauķis

02.08.2019. 08:13

»

to jautaajums

Gunģjajevs, sadists un pedofīls, ir krievu sātanistu sektas virspriesteris, ar kļičku Kiril


Gunģajevs ir žīds,liec miera krievus.Tieši žīdi uzmetušies par vislielākajiem krievu interešu aizstāvjiem,par to vislabāk liecina žīdu veiktais apvērsums 1917.gadā.

Atbildēt

mums

02.08.2019. 07:57

latviešiem informācijas telpā ir sarežģīts stāvoklis - manipulācijas gan no austrumiem, gan rietumiem, bieži visai agresīvas. Turklāt vēl sociālā noslāņošanās, kad stiprie un bagātie mūsu pašu tautieši nicina neveiksmīgos, cenšas pazemot un iestāstīt, ka paši vainīgi un apklusināt, lai netraucē.
Mūs, vecos, ir grūtāk apmānīt, esam jau piedzīvojuši visādas blēdības un manipulācijas, saprotam un neticam. Bet ir bažas par jaunatni, ka viņi neapjūk un nepazaudē savu būtību šajos informāciju karos.

Atbildēt

A.P.

02.08.2019. 05:27

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Uldis

01.08.2019. 23:08

»

to to to

Vēl viens smirdīgā krievu kazarmā pālī taisītais PBAnāla sūdu rijējs


tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

Teds

01.08.2019. 22:53

Pilnīgas muļķības, priekš blēžiem, zagļiem un meļiem ir jāstrādā valsts likumdošanai un kārtības orgāniem, lai tā sabiedrības daļa, kas mēģina apčakarēt pārējo sabiedrības daļu, nekavējoties tiktu izolēta un vai pēc nopelniem nonāktu karātavās.
Bet ja pie varas ir pierausušies paši blēži, slepkavas un ielas meitas, tad šādā sastāvā tie sen jau atbrīvojušies no nevēlamiem likumiem, kas varētu vērsties pret viņiem pašiem, bet kārtības sargātājus pārvērtuši par valsts apmaksātiem noziegumu piesedzējiem.

Atbildēt

to to to

01.08.2019. 22:40

»

to to

Elpo caur šņukuru klusāk, varēsi kvalitatīvāk absorbēt eurolatvānijas lumpenTV propagandēšanas zombējumu


Vēl viens smirdīgā krievu kazarmā pālī taisītais PBAnāla sūdu rijējs!

Atbildēt

to to

01.08.2019. 22:21

»

to lauķis

Nezombējies no Kiseļ TV, varēsi kvalitatīvāk salīmēt kartona kastītes un saņemsi vairāk


Elpo caur šņukuru klusāk, varēsi kvalitatīvāk absorbēt eurolatvānijas lumpenTV propagandēšanas zombējumu!

Atbildēt

Marika

01.08.2019. 21:57

Nu te man kaut kas nav skaidrs: "..tā cilvēces daļa, kura izmanto Google, Twitter un Facebook, ir tā, kur tiek ražoti moderni ieroči, kur top modernas tehnoloģijas un cits. Tā ir tā cilvēces daļa, kura ietekmē pārējo cilvēci, atļauju neprasot.." - Kur FB LIETOTĀJI ražo ieročus? Kā LIETOTĀJI kādu ietekmē, kas nevēlas ietekmēties?

"Totāli emocionāli apstrādāts un emocionāli atkarīgs" vari kļūt tikai tad ja tu pieļauj, ka gadžets, ko tu lieto, ir gudrāks par tevi. Man radās priekšstats, ka autors vēlas tikt ietekmēts, pat tāda kā atkarība spīd cauri tekstam.

"algoritmi par mums zina visu"

Vai autoram tas Dieva dotais instinkts nemaz nav? Vai nepietiek prāta neizlikt internetā (nozīmē - publiski) savus politiskos uzskatus, reliģisko pārliecību, seksuālo orientāciju vai iepirkšanās tendences? Nepersonificēt pilnīgi neko? Nesaistīt savus kontus visās vietnēs caur Google (pēc Google ieteikuma - it kā vieglākai lietošanai, VISS ar vienu klikšķi)? u.t.t.??? Kā arī filtrēt visu, ko FB un Google grib lai tu redzi? Ļoti palīdz laba atmiņa uz web adresēm. -- Tad tevi neviens neglābs.
Jo mazāk informācijas par sevi tu izliec netā, jo neiespējamāk būs "algoritmiem" sasaistīt tavu maksājumu karti ar ātruma kameru ierakstiem un Twitter kontu. Ieteicams ir arī savu īsto vārdu, foto un dz.datumus nelietot. Algoritmiem sirdsapziņa un godaprāts nepiemīt. Es pat citreiz speciāli Googlei sapinu tīklus. Un pret hakeriem neviens nav pasargāts. Es te runāju tikai un vienīgi par pašaizsardzību pret ~~~ sauc kā gribi to bubuli, no kā tu baidies.
Lielpilsētās visi piesardzības pasākumi var kļūt daudz sarežģītāki, nekā mazpilsētās un laukos. Kustība "out of city" aizsākās jau labu laiku atpakaļ ~ ap to dvieļgalvu terorisma sākuma laiku.
P.S. Man apkārtnē vismaz 300km rādiusā nav ātruma kameru, dvieļgalvu.., atlaižu kartes man nav... bet internetā ieslēdzu smadzenes.
Sargā sevi pats, tad arī visums tevi sargās !!

Atbildēt

to lauķis

01.08.2019. 21:50

»

lauķis

Bez loģikas ir vēl tādas lietas kā sirdsapziņa,gods un godaprāts.Loģika balstās uz zināšanām,no kurām vismaz 90% ir melīgas un aplamas...


Nezombējies no Kiseļ TV, varēsi kvalitatīvāk salīmēt kartona kastītes un saņemsi vairāk!

Atbildēt

š

01.08.2019. 21:38

»

Fēlis

Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška


Nē, tas ir aplamais priedītis, ja pavēro un sasaista rakstus un komentārus, tas ir skaidrs pat skolniekam. Parasti gan viņš to adresē Žulim.

Atbildēt

to jautaajums

01.08.2019. 21:35

»

jautaajums

Vai Kirils Guņģajevs


Gunģjajevs, sadists un pedofīls, ir krievu sātanistu sektas virspriesteris, ar kļičku Kiril.

Atbildēt

Fēlis

01.08.2019. 20:25

»

Fēlis

Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

nuja

01.08.2019. 20:22

»

A tu

nebaidies, un viss. Bet tas puisis runā pareizi


galvenais, lai norauj ūdeni kad pabeidz gudri cirst.

Atbildēt

Fēlis

01.08.2019. 19:26

»

Cyril

придурок латыш


Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška.

Atbildēt

A tu

01.08.2019. 18:06

»

P.

Biedēšana ar manipulāciju arī ir manipulācija


nebaidies, un viss. Bet tas puisis runā pareizi.

Atbildēt

enchante

01.08.2019. 17:58

manipulēt var arī ar avīzi, žurnālu, mākslas filmu un teātra izrādi, nekāda starpība. Internets ir viens no labiem veidiem kā attīstīt "gardēdību", proti, paņemot to , kas interesē un ignorējot nevajadzīgo. Diemžēl vai par laimi viss ir atkarīgs no paša indivīda, tā garīgās attīstības, prāta pārvaldes spējām, domu un emociju kontroles. Bet, kas attiecas uz kopējās apziņas maiņu, tad to zinošie prognozē 20'000 gadus nākotnē. Pašreiz valda lielais un resnais uzpampušais EGO, ar kuru manipulēt ir vieglāk par vieglu! Santē!

Atbildēt

xxx

01.08.2019. 17:30

»

algoritmaprāt

rupjā veidā izmanipulētajai autorei jānomaina skaidas galvā


250% tikai - "autoram", bet nevis "autorei"!

Atbildēt

algoritmaprāt

01.08.2019. 17:02

rupjā veidā izmanipulētajai autorei jānomaina skaidas galvā.

Atbildēt

jautaajums

01.08.2019. 16:50

»

Cyril

придурок латыш


Vai Kirils Guņģajevs?

Atbildēt

lauķis

01.08.2019. 16:30

Bez loģikas ir vēl tādas lietas kā sirdsapziņa,gods un godaprāts.Loģika balstās uz zināšanām,no kurām vismaz 90% ir melīgas un aplamas.
Politiķi ir suga bez kuras pasaule kļūtu daudz labāka.Tieši politika ir varas iegūšana par kādu vai kādiem.Politiķi ir pelēkas viduvējības ir milzīgiem mazvērtības kompleksiem.
Un vēl,tehnoloģijas nemitīgi pilnveidojas,bet,mēs strādājam arvien vairāk un saņemam mazāk.
Par augļotāju un partiju sistēmas diktātu vispār nav pieņemts runāt,tikai stāsta ka nekas labāks neesot izgudrots.Par vēdisko kultūru pat ieminēties nevar,labākajā gadījuma to dēvē par pagānismu.Par vēstures falsifikācijām ne pušplēsta vārda.
Un ēbrejs Inkins arī manipulē ar svešiem,uzspiestiem viedokļiem.

Atbildēt

P.

01.08.2019. 16:14

Biedēšana ar manipulāciju arī ir manipulācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...