Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Manipulācijas

Leonards Inkins
01.08.2019.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to lauķis

02.08.2019. 23:24

»

lauķis

Gunģajevs ir žīds,liec miera krievus.Tieši žīdi uzmetušies par vislielākajiem krievu interešu aizstāvjiem,par to vislabāk liecina žīdu veiktais apvērsums 1917.gadā


Krievs nav pēc izcelšanās, bet gan pēc viņa mākslīgās valodas, sātanistu sektantisma un naida pret visu dzīvo uz planētas. Ai Jobeness ir visīstākais krievs.

Atbildēt

to Pareizi

02.08.2019. 23:21

»

Pareizi

Krievi nāk


Jūs, smirdīgie organismi, planētas sērga, jau esiet sanākuši.

Atbildēt

vispār

02.08.2019. 11:15

»

enchante

manipulēt var arī ar avīzi, žurnālu, mākslas filmu un teātra izrādi, nekāda starpība. Internets ir viens no labiem veidiem kā attīstīt "gardēdību", proti, paņemot to , kas interesē un ignorējot nevajadzīgo. Diemžēl vai par laimi viss ir atkarīgs no paša indivīda, tā garīgās attīstības, prāta pārvaldes...


galvenais, ir atrast zelta vidusceļu, jo gan ūdens, gan uguns var iznīcināt cilvēku, bet bez tiem mēs nevaram dzīvot.Bet to var rast tikai, Dievs vien zina, kā...laikam vajadzētu būt attīstītam intelektam, gan emocionālajam, gan racionālajam, vai vienkārši - sirdij, dvēselei un prātam, vrb tā ir Svētā Trīsvienība?

Atbildēt

02.08.2019. 10:35

»

hm

Specdienestu rīcībā ir dažādu zinātņu veiktie pētījumi, kuri apraksta ietekmi uz cilvēku, lai viņu būtu iespējams manipulēt. Ja nemaldos, pat mūsu eksprezidente VVF kaut ko šajā virzienā veica, strādājot Kanādā...


"Nervous system manipulation by electromagnetic fields from monitors" - Patenta numurs US6506148B2
https://patents.google.com/patent/US6506148B2/en

"Method and device for producing a desired brain state" -patenta numurs US6488617B1
https://patents.google.com/patent/US6488617B1/en?oq 6488617

"Silent subliminal presentation system" - patenta numurs US5159703A. Šis neiet caur analogo signālu, tikai digitālo
https://patents.google.com/patent/US5159703A/en?oq 5159703

Atbildēt

Idiot

02.08.2019. 10:17

»

Cyril

идиот латыш


Prieditis!

Atbildēt

hm

02.08.2019. 08:42

Specdienestu rīcībā ir dažādu zinātņu veiktie pētījumi, kuri apraksta ietekmi uz cilvēku, lai viņu būtu iespējams manipulēt. Ja nemaldos, pat mūsu eksprezidente VVF kaut ko šajā virzienā veica, strādājot Kanādā.
Kā tas notiek? Visos iespējamos veidos. Kas ar to visvairāk nodarbojas? Tās valstis, kuras atvēl tam naudu. Piemēram, ASV aizsardzības budžets ir 3/4 triljonu dolāru!

Atbildēt

lauķis

02.08.2019. 08:13

»

to jautaajums

Gunģjajevs, sadists un pedofīls, ir krievu sātanistu sektas virspriesteris, ar kļičku Kiril


Gunģajevs ir žīds,liec miera krievus.Tieši žīdi uzmetušies par vislielākajiem krievu interešu aizstāvjiem,par to vislabāk liecina žīdu veiktais apvērsums 1917.gadā.

Atbildēt

mums

02.08.2019. 07:57

latviešiem informācijas telpā ir sarežģīts stāvoklis - manipulācijas gan no austrumiem, gan rietumiem, bieži visai agresīvas. Turklāt vēl sociālā noslāņošanās, kad stiprie un bagātie mūsu pašu tautieši nicina neveiksmīgos, cenšas pazemot un iestāstīt, ka paši vainīgi un apklusināt, lai netraucē.
Mūs, vecos, ir grūtāk apmānīt, esam jau piedzīvojuši visādas blēdības un manipulācijas, saprotam un neticam. Bet ir bažas par jaunatni, ka viņi neapjūk un nepazaudē savu būtību šajos informāciju karos.

Atbildēt

A.P.

02.08.2019. 05:27

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Uldis

01.08.2019. 23:08

»

to to to

Vēl viens smirdīgā krievu kazarmā pālī taisītais PBAnāla sūdu rijējs


tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

Teds

01.08.2019. 22:53

Pilnīgas muļķības, priekš blēžiem, zagļiem un meļiem ir jāstrādā valsts likumdošanai un kārtības orgāniem, lai tā sabiedrības daļa, kas mēģina apčakarēt pārējo sabiedrības daļu, nekavējoties tiktu izolēta un vai pēc nopelniem nonāktu karātavās.
Bet ja pie varas ir pierausušies paši blēži, slepkavas un ielas meitas, tad šādā sastāvā tie sen jau atbrīvojušies no nevēlamiem likumiem, kas varētu vērsties pret viņiem pašiem, bet kārtības sargātājus pārvērtuši par valsts apmaksātiem noziegumu piesedzējiem.

Atbildēt

to to to

01.08.2019. 22:40

»

to to

Elpo caur šņukuru klusāk, varēsi kvalitatīvāk absorbēt eurolatvānijas lumpenTV propagandēšanas zombējumu


Vēl viens smirdīgā krievu kazarmā pālī taisītais PBAnāla sūdu rijējs!

Atbildēt

to to

01.08.2019. 22:21

»

to lauķis

Nezombējies no Kiseļ TV, varēsi kvalitatīvāk salīmēt kartona kastītes un saņemsi vairāk


Elpo caur šņukuru klusāk, varēsi kvalitatīvāk absorbēt eurolatvānijas lumpenTV propagandēšanas zombējumu!

Atbildēt

Marika

01.08.2019. 21:57

Nu te man kaut kas nav skaidrs: "..tā cilvēces daļa, kura izmanto Google, Twitter un Facebook, ir tā, kur tiek ražoti moderni ieroči, kur top modernas tehnoloģijas un cits. Tā ir tā cilvēces daļa, kura ietekmē pārējo cilvēci, atļauju neprasot.." - Kur FB LIETOTĀJI ražo ieročus? Kā LIETOTĀJI kādu ietekmē, kas nevēlas ietekmēties?

"Totāli emocionāli apstrādāts un emocionāli atkarīgs" vari kļūt tikai tad ja tu pieļauj, ka gadžets, ko tu lieto, ir gudrāks par tevi. Man radās priekšstats, ka autors vēlas tikt ietekmēts, pat tāda kā atkarība spīd cauri tekstam.

"algoritmi par mums zina visu"

Vai autoram tas Dieva dotais instinkts nemaz nav? Vai nepietiek prāta neizlikt internetā (nozīmē - publiski) savus politiskos uzskatus, reliģisko pārliecību, seksuālo orientāciju vai iepirkšanās tendences? Nepersonificēt pilnīgi neko? Nesaistīt savus kontus visās vietnēs caur Google (pēc Google ieteikuma - it kā vieglākai lietošanai, VISS ar vienu klikšķi)? u.t.t.??? Kā arī filtrēt visu, ko FB un Google grib lai tu redzi? Ļoti palīdz laba atmiņa uz web adresēm. -- Tad tevi neviens neglābs.
Jo mazāk informācijas par sevi tu izliec netā, jo neiespējamāk būs "algoritmiem" sasaistīt tavu maksājumu karti ar ātruma kameru ierakstiem un Twitter kontu. Ieteicams ir arī savu īsto vārdu, foto un dz.datumus nelietot. Algoritmiem sirdsapziņa un godaprāts nepiemīt. Es pat citreiz speciāli Googlei sapinu tīklus. Un pret hakeriem neviens nav pasargāts. Es te runāju tikai un vienīgi par pašaizsardzību pret ~~~ sauc kā gribi to bubuli, no kā tu baidies.
Lielpilsētās visi piesardzības pasākumi var kļūt daudz sarežģītāki, nekā mazpilsētās un laukos. Kustība "out of city" aizsākās jau labu laiku atpakaļ ~ ap to dvieļgalvu terorisma sākuma laiku.
P.S. Man apkārtnē vismaz 300km rādiusā nav ātruma kameru, dvieļgalvu.., atlaižu kartes man nav... bet internetā ieslēdzu smadzenes.
Sargā sevi pats, tad arī visums tevi sargās !!

Atbildēt

to lauķis

01.08.2019. 21:50

»

lauķis

Bez loģikas ir vēl tādas lietas kā sirdsapziņa,gods un godaprāts.Loģika balstās uz zināšanām,no kurām vismaz 90% ir melīgas un aplamas...


Nezombējies no Kiseļ TV, varēsi kvalitatīvāk salīmēt kartona kastītes un saņemsi vairāk!

Atbildēt

š

01.08.2019. 21:38

»

Fēlis

Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška


Nē, tas ir aplamais priedītis, ja pavēro un sasaista rakstus un komentārus, tas ir skaidrs pat skolniekam. Parasti gan viņš to adresē Žulim.

Atbildēt

to jautaajums

01.08.2019. 21:35

»

jautaajums

Vai Kirils Guņģajevs


Gunģjajevs, sadists un pedofīls, ir krievu sātanistu sektas virspriesteris, ar kļičku Kiril.

Atbildēt

Fēlis

01.08.2019. 20:25

»

Fēlis

Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

nuja

01.08.2019. 20:22

»

A tu

nebaidies, un viss. Bet tas puisis runā pareizi


galvenais, lai norauj ūdeni kad pabeidz gudri cirst.

Atbildēt

Fēlis

01.08.2019. 19:26

»

Cyril

придурок латыш


Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška.

Atbildēt

A tu

01.08.2019. 18:06

»

P.

Biedēšana ar manipulāciju arī ir manipulācija


nebaidies, un viss. Bet tas puisis runā pareizi.

Atbildēt

enchante

01.08.2019. 17:58

manipulēt var arī ar avīzi, žurnālu, mākslas filmu un teātra izrādi, nekāda starpība. Internets ir viens no labiem veidiem kā attīstīt "gardēdību", proti, paņemot to , kas interesē un ignorējot nevajadzīgo. Diemžēl vai par laimi viss ir atkarīgs no paša indivīda, tā garīgās attīstības, prāta pārvaldes spējām, domu un emociju kontroles. Bet, kas attiecas uz kopējās apziņas maiņu, tad to zinošie prognozē 20'000 gadus nākotnē. Pašreiz valda lielais un resnais uzpampušais EGO, ar kuru manipulēt ir vieglāk par vieglu! Santē!

Atbildēt

xxx

01.08.2019. 17:30

»

algoritmaprāt

rupjā veidā izmanipulētajai autorei jānomaina skaidas galvā


250% tikai - "autoram", bet nevis "autorei"!

Atbildēt

algoritmaprāt

01.08.2019. 17:02

rupjā veidā izmanipulētajai autorei jānomaina skaidas galvā.

Atbildēt

jautaajums

01.08.2019. 16:50

»

Cyril

придурок латыш


Vai Kirils Guņģajevs?

Atbildēt

lauķis

01.08.2019. 16:30

Bez loģikas ir vēl tādas lietas kā sirdsapziņa,gods un godaprāts.Loģika balstās uz zināšanām,no kurām vismaz 90% ir melīgas un aplamas.
Politiķi ir suga bez kuras pasaule kļūtu daudz labāka.Tieši politika ir varas iegūšana par kādu vai kādiem.Politiķi ir pelēkas viduvējības ir milzīgiem mazvērtības kompleksiem.
Un vēl,tehnoloģijas nemitīgi pilnveidojas,bet,mēs strādājam arvien vairāk un saņemam mazāk.
Par augļotāju un partiju sistēmas diktātu vispār nav pieņemts runāt,tikai stāsta ka nekas labāks neesot izgudrots.Par vēdisko kultūru pat ieminēties nevar,labākajā gadījuma to dēvē par pagānismu.Par vēstures falsifikācijām ne pušplēsta vārda.
Un ēbrejs Inkins arī manipulē ar svešiem,uzspiestiem viedokļiem.

Atbildēt

P.

01.08.2019. 16:14

Biedēšana ar manipulāciju arī ir manipulācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...