Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Putra

31.08.2018. 17:16

Putra ir tas ziņojums, kur sabāzti pāŗgudri spriedelējumi par tiesneša nepieskarību (kas nez kādēļ sajaukta ar tiesas kā institūcijas neatkarību) un tiešām praktiskas lietas, kas atstātas novārtā: tiesnešu mazizglītotība, reālas specializāzijas trūkums, tiesnešu 'priekšnieku' mazinformētība par 'mazo' tiesnešu patiesajiem darbiem un nedarbiem plus vēl elementārs tiesnešu slinkums (materiālu nelasīšana un argumentu-jājamzidziņu izmantošana).

Atbildēt

Agrita

29.08.2018. 16:10

Raimonds Buls stiprina uzticēšanos tiesu varai.

Atbildēt

Janis

29.08.2018. 16:07

Visa sabiedrība tagad redzēs kā Bickovics metīsies visur aizstāvēt šos psedotiesnesus kuri redz tikai eiro,jo tiesnešu sastāvi un to darba vietas tiek mērķtiecīgi pakārtotas tā lai varētu pieņemt nelikumīgus Spriedumus, bet pēc Bickovics domām tā ir tikai likumu dažāda interpretācija un mēs taču dzīvojam tiesiskā valstī kur ir iestājies noilgums tiesnešu sistemātiski likumparkapumiem.

Atbildēt

Indulis Durka

29.08.2018. 13:12

»

kārtējais

pilnmēnesz


Pilnmēneszs i debess lāra, nenāk Dikļu dīķa nāra. Interesanti. Ir sacīc, kis boļķi cita ocī rec, tis saovā tirsas ocī Debess Klāru! Bļe tabļetku i maloļetku ar Artusu Kaimiņu marihuānu šņaukt. Nu, Lapsas kunks, mans cencors gaišais, pie dārba, es sovu kļičku meklēju pa ledus sērsnu, ibijomaķ uz dirsu krītu augšupvērsts . Nu untuns mikropiscanczs klausās rēc nau dzīvots vērc viss lēc.

Atbildēt

tev un citiem

29.08.2018. 10:51

noziedzniekiem, krievu garnizonu maukas bērns, Bunkuss nāvei vajadzētu būt skaidram signālam, ka Vienotības un IeM jumts nemaz tik droši nesargā.

Atbildēt

Ēriks

29.08.2018. 09:40

LR Ģeneralprokuratūrai ir jāuzsāk kriminālproces pret Raimondu Bulu par apzināti nepatiesa sprieduma taisīšanu, šo cilveku ir jaliek cietumā.

Atbildēt

B' nai B' rith židmasonu iluminātisma, kabalisma realizācijā

29.08.2018. 06:20

LR tieslietu sistēmā ir Ivara Bičkoviča un NA konkrētu personu atbildība. Un šīs personas ir zināmas G. Bērziņš, Dz. Rasnačs, R. Zīle, , I. Mūrniece, B. Broka, I. Parādnieks, R. Dzintars, R. Kols. Visas minētās personas katra savā amatā veicināja beztiesiskumu, tautsaimniecības sagrāvi ar sarežģītiem un dārgiem maksātnespējas procesiem pēc B' nai B' izraisītās "krīzes", sagraujot Latvijas tautsaimniecību, kā rezultātā simti tūkstoši latviešu spiesti bēgt no Latvijas, tautu novedot verdzîbà ārzemēs un nabadzībā Latvijā , valsti parādos.

Daudzi maldīgi neizprot iluminātisma un cionisma, brīvmūrniecības, židmasonu B' nai B' rith VARAS patieso būtību un ietekmes apmērus. Nesen B' nai B' rith svinēja 175. gadadienu. B' nai B' rith sātaniskā būtība tiek slēpta ar kabalisma filosofiju, mērķtiecīgi realizējot savus materiālos plānus saskaņā ar Veco Derību. B' nai B' iluminātisms , savukārt, izpaužas B' nai B' rith slēpjot savus sātaniskos mērķus aiz skaistām un labvēlīgām frāzēm. Ideāla Ilumināte Latvijā redzama savā darbībā žīdiete Inna Šteinbuka, kura aktīvi atbalstījaun realizēja Parex afēru. Pēc LV budžeta izzagšanas ilumināte Inna Šteinbuka sāka līdzjūtīgi kā EK vadītāja Latvijā runāt par nabadzības riskiem un ekonomikas atveseļošanos, nepārtrauktie viņas meli un "labvēlība" turpinās ikdienā, Viens no redzamākiem iluminātiem ir Valdis Zatlers, kurš arī realizēja Parex afēru. V. Zatlera meli ir sekojoši - politika ir kompromisu māksla. Patiesībā politika ir vēlamā panākšanas māksla. Ar V. Zatlera meliem un reālo darbību Latvija ir īpaši nelabvēlīgā situācijā, jo nav realizēta vēlamā latviešu tautai politika, pirmkārt, tiesību sfērā. Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēka atšķirība ir savu tiesību zināšanas.Žīdmasonu B' nai B' rith dara visu ar vietējiem nodevējiem, lai latviešu tauta nespētu realizēt savas tiesības uz savu latviešu valsti.

Atbildēt

Apgabaltiesa

28.08.2018. 23:10

Raimonds Buls ir tiesnesis Nr 1 Latvijā, kurš ir pērkams un pardodams kā ne viens cits, turklāt savu cenu atsrāda pilnībā.

Atbildēt

MMM

28.08.2018. 12:55

Eksperts Jauja, kurs to jampampinu par ekspertu ir nokristijis, no sākuma ar Ābeli MNA kopā ņēma pateicības, pēc tam pat no Deloita savas eksperta kvalifikācijas dēļ tika izmests, tagad par akadēmiķi kļuvis, tad jau sacerējums garīgi atpalikušajiem eksperts Jauja ir sarakstījis kārtīgi, nez sevi arī ir atcerējies pieminēt pie pateicību ieraušanas.

Atbildēt

M. Bunkus tika nogalināts,

28.08.2018. 11:49

un slepkavas, un pasūtītājus "meklēs gadiem ilgi". Ilgais ceļš kāpās.M. Bunkus konkrēti KNAB liecināja par Dz. Rasnača, B. Brokas, I. Parādnieka, R. Dzintara, I. Mūrnieces katra lomu maksātnespējas likumdošanas sfērā, izdarot spiedienu uz tiesnešiem, ko atzīst tieslietu eksperts un profesors K. Torgāns. M. Bunkus VARAI nācās nogalināt, jo viņš varēja liecināt par netīrās naudas atmazgāšanu NA melnajā kasē, naudas, ko saņēma no maksātnespējas administratoriem.

Cita starpā - B. Brokai tika liegta pielaide valsts noslēpumiem, jo viens no pamatojumiem bija viņas sakari ar čečenu mafiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...