Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rēgs

30.01.2016. 21:58

»

pagātne

ja raksta autors nezin, varu ar lielu prieku pastāstīt, kāpēc gunti izmeta no 1. vidusskolas...


Paldies, Pagātne!
Diemžēl, pēc tās šļuras skolotāja dzīve arī beidzās ar pašnāvību. Un tas pilnībā ir uz mūsu varoņa sirdsapziņas.

Atbildēt

akadēm

30.01.2016. 21:32

»

Prof

Šoreiz piekrītu Pēterim


Zini mazāk pļū-i par PUTINA KUNGU,vācies ka pie oļgas uz australia pie zulusiem.

Atbildēt

Prof

30.01.2016. 20:58

Šoreiz piekrītu Pēterim.
Pie šāda veselības aprūpes vadītāja nav iespējama jēdzīga nozares attīstība!
Staļina un Putina vadības metodes neatbilst laika garam.
Iespējams tomēr būs jāemigrē, jo novecojot kvalitatīvas veselības aprūpes nozīme pieaug ģeometriski!

Atbildēt

Lemberga stipendiāts

30.01.2016. 19:30

Nu gan joki-viens Lemberga stipendiāts un kompromatu meistars pēteris kož rīklē citam ZZS "stāram" gunčam. Vai tad Puzes pundurim vairs nekādas teikšanas šajā karalistē?

Atbildēt

Šaubas

30.01.2016. 19:02

Neapskaužu Stradiņa slimnīcu, jauns korpuss komplektā ar Balēviču, celtnieku lielo draugu, un Štālu, caurkritušu celtnieku un bijušās sievas, Belēviča mīļākās, protežē. Kur lielo profesoru, kuri Šmita laikā noraudājusies skaidīja pa VM, principialitāte? Kad Balēvičs būs pabeidzis ministra karjeru, bet bez konkursa ieceltais Štāls izmests no slimnīcas valdes, kurš lāpīs jaunā korpusa caurumus?

Atbildēt

es

30.01.2016. 18:50

Nu uzrakstija Peteris,un ko? ja ari taisniba 110% ko gribeja pateikt, vai drizak panakt? Belevics bus VM vismaz vel kadu laiku, un ko?

Atbildēt

Jampazijs no Elejas

30.01.2016. 18:46

Ja es būtu Belevičs, es Peķjam iedotu pizģjuļus.

Atbildēt

Es

30.01.2016. 18:20

Pēteris Apinis un PIETIEK malači.

Atbildēt

PIETIEK

30.01.2016. 17:15

Ņemot vērā, ka pēdējo trīs izvērsto komentāru autors ar dažādiem nikiem raksta no vienas IP adreses, rodas jautājums - tas ir pats Belēviča kungs, kas te "dod pretsparu, viņa biroja vadītāja vai kāds paslinks apmaksāts trollis.

Atbildēt

citāts

30.01.2016. 16:51

7.SAEIMAS 13.SESIJA. PIRMS 15.GADIEM.
Leons Bojārs (Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas frakcija).
Cienījamie kolēģi! Kāpēc netiek veidoti invalīdu uzņēmumi? Visās pasaules valstīs tādi ir, un tie tiek atbalstīti no valsts puses, bet pie mums tādi netiek veidoti. Kāpēc? Tāpēc, ka Valsts ieņēmumu dienests un visas tās uzraudzības iestādes, kuras pat 60 reizes gadā pārbauda mazos un vidējos uzņēmumus, neļauj viņiem strādāt. Tā nodokļu slodze, kas tiek uzlikta invalīdu uzņēmumiem, ir ļoti liela, un tāpēc arī šādu uzņēmumu nav.
Jūs paskatieties! Bija Rīgas ortopēdijas un protēžu rūpnīca un tās centrs. To taču likvidēja! To likvidēja! Kāpēc? Tāpēc, lai viena SIA varētu paņemt valsts līdzekļus un iepirkt nekvalitatīvus invalīdu piederumus - ratiņus un visu pārējo un pēc tam tos izdalīt. Tāpat ir ar apaviem. Tātad mēs iznīcinājām savu rūpnīcu, savas darba vietas, kur strādāja arī daudz invalīdu, toties atbalstām kādu sevišķu cilvēku grupējumu, kuri izmanto valsts līdzekļus.
Man rada izbrīnu arī Apiņa kungs, kurš neiet aizstāvēt invalīdus. Viņš tā dedzīgi uzstājas par to, ka baznīcas ir jāapliek... ka nekustamais īpašums ir jāapliek ar nodokļiem, toties par invalīdiem viņam nav nekādas daļas. Viņam ir gan daļa, jo viņš ir ārsts un zina tās problēmas, kādas ir mūsu Latvijas invalīdiem. Tad kāpēc mēs nevarētu atbalstīt tādu priekšlikumu?

Atbildēt

par stipendiātu Apini

30.01.2016. 16:27

»

ARONS

Vai tas nav tas pats Pēteris Apinis, par kuru Anatolijs Gorbunovs it kā teica, ka sarīkots balagāns, kurā neviens negrib būt iesaistīts, izdodot bukletus par zagļiem Tautas partijā? Vai ne par to Pēteri Apini bija izslēguši ārā no Latvijas Ceļa biedra rindām


Nekā personīga: Kļūst zināmi Lemberga stipendiāti

TV3 raidījuma Nekā personīga rīcībā nonācis tā saucamais “Lemberga stipendiātu” saraksts. Kā secina žurnālisti, tas, ļoti iespējams, apliecina, ka par smagiem noziegumiem apsūdzētais Aivars Lembergs laikaposmā no 2000.gada līdz 2002.gadam slepus pārskaitījis miljoniem vērtas summas politiskajām partijām un atsevišķiem potitiķiem.
Nekā personīga rīcībā kopumā nonākušas trīs tabulas no vairāk nekā 100 sējumu biezās tā saucamās A.Lemberga lietas. Žurnālisti minēja, ka, iespējams, šie dokumenti ir nepilnīgi, bet no tiem noprotams, ka divu gadu laikā caur nelegālo kasi izgājuši vismaz 3 miljoni ASV dolāru.
LSDS +LSDSP 498 250, ZS (7000 Ls), LZS (11 200 Ls), Pēteris (VN akcijas par setifikātiem). Tie ir tikai daži no ierakstiem tabulās. Pēc tām noprotams, ka partiju vidū ir Jaunais laiks, sociāldemokrāti, Zaļo un zemnieku savienība, taču ir arī partijas, kuras A.Lembergs apzīmējis ar ironiju, vēstīja raidījums. Sarakstā iekļauta organizācija „Pleskavas šoseja” un aiz katra ziedojuma šai organizācijai redzami konkrēti saņēmēji – Birk., Ap., V.Krišt. No tabulas noprotams, ka Ventspils mērs izdevis naudu, lai panāktu sev izdevīgu likumu pieņemšanu. Sarakstā pie lielām summām redzami ieraksti Brīvostas likums, Komerclikums.
Kā no lietas materiāliem secināja Nekā personīga, ar biznesu saistītie maksājumi nodēvēti kā „bonus naftas pārkraušanai”, kam līdzās ir iniciāļi „U.P.” – kas, iespējams, ir A.Lembergam pietuvinātais uzņēmējs Uldis Pumpurs. Vēl kāds maksājums noformēts kā „Bonus Baltkrievijai”. Apmaksāti arī advokātu komandējumi, banketu rīkošana, tajā skaitā arī žurnālistiem.
Starp uzņēmējiem un firmām atrodami arī dažādu partiju pilnie vai saīsinātie nosaukumi. 2001.gadā visvairāk naudas - 116 tūkstošus - saņēmis ir kāds „JP”, kas varētu būt Šlesera Jaunā partija, minēja Nekā personīga. Gadu vēlāk „JP” saņem krietni mazāk - 70 tūkstošus (1.cet. 30 000$; 2.cet. 26 000$; avanss 14 000$).
Zem prozaiskā nosaukuma „Pleskavas šoseja”, visticamāk, slēpjas tā laika varas partija Latvijas Ceļš, norādīja raidījuma žurnālisti. 70 tūkstoši dolāru sadalīti divos maksājumos (60 tūkstoši un 10 tūkstoši) - pie viena izdarīta atzīme „brīvosta”, bet pie otra rakstīts - „par koncesijām”. To, ka Latvijas ceļš politiķu vidū dēvēts par “Pleskavas šoseju” apstiprina arī viens no šīs partijas bijušajiem premjeriem. Māris Gailis pērnā gada novembrī kādā intervijā sacījis:“Acīmredzot, lielie uzņēmumi partijas finansēja. Es pilnīgi neizslēdzu, ka Ventspils grupas nauda gāja uz Latvijas ceļu. Vismaz tajā laikā, kad es strādāju, finansējums no Ventspils Naftas bija.” Bijušā valdības vadītāja teikto atgādināja Nekā personīga.
18 tūkstošus ASV dolāru saņēmis kāds „Apinis”, kurš varētu būt tā laika Latvijas Ceļa deputāts Pēteris Apinis, pieļāva Nekā personīga.
Gadu vēlāk maksājumi „Pleskavas šosejai” pieaug līdz 83 650 dolāru. Pie dažām summām izdarītas atzīmes - piemēram „Birk.”, „Ap.” un atsevišķi „J.Lor.”, kas varētu būt bijušais Latvijas ceļa cilvēks Juris Lorencs, kurš strādājis Privatizācijas aģentūrā un Ventspils naftas padomē. 118 tūkstošus saņēmis kāds „V.Krišt”, kas, ļoti iespējams, varētu būt kāds no Latvijas ceļa bijušajiem satiksmes ministriem, minēja raidījuma žurnālisti.
Savukārt A.Lembergu atbalstošajiem zaļajiem zemniekiem domātie maksājumi varētu būt šifrēti zem nosaukumiem „LZS”, „ZS” un „Zaļie” – kopā 34 264 dolāru. Gadu vēlāk summa īpaši neatšķiras – („LZS” (10 955), „ ZZS” (4740) un „ LZS+SD” (13000) ) 28 695$.
Pārējie nosaukumi kā, piemēram, DP un SD nav atšifrēti.
Tabulas atklājot, ka vēlēšanu gadā partijām domātās summas pieaug. Vislielāko - turpat pusmiljonu (498 250 $) saņēmusi LSDS+LSDSP, liecina raidījuma vadītāju iegūtie materiāli.
Otra lielākā summa - 230 tūkstoši, nonākuši pie kāda politiķa vai partijas, kas tiek apzīmēts ar šifrētu nosaukumu „Zvaigznīšu brīdis”.
Savukārt tabulās skaidri norādīts, ka 179 tūkstošus saņēmis Jaunais Laiks. Nekā personīga atgādināja, ka A.Lembergs sākumā neslēpa simpātijas pret jauno Eināra Repšes politisko spēku. Tomēr, iespējams, nauda dota arī par atsevišķiem pakalpojumiem, pieļāva raidījuma vadītāji.
10 tūkstoši dolāru maksāti „LDZ arodbiedrībai”, kas iespējams ir Latvijas dzelzceļa arodbiedrība. 2001.gadā arodbiedrība draudēja ar streikiem zemo algu dēļ, kas varētu apdraudēt Ventspils ostas darbu, tā laika notikumus atgādināja Nekā personīga.

Savukārt divas reizes par 20 000 maksāts, iespējams, par likumu izstrādi Saeimā. 2001.gadā šāds maksājums apzīmēts ar nosaukumu „Komerclikums”. Šis likums stājās spēlā 2001.gadā. Gadu vēlāk otrs maksājums ir ar šifrētu nosaukumu „Brīvostas likums”. Iespējams, nauda maksāta saistībā ar Ventspils brīvostas likumā izdarītajiem grozījumiem, kas tika pieņemti 2003.gada jūnijā, norādīja Nekā personīga.

Diena iepriekš ir rakstījusi, ka prokuratūras rīcībā ir tā sauktie «Lemberga stipendiātu» saraksti, kuros pamatā šifrētā veidā - saīsinājumi vai iesaukas, ir atspoguļota tā sauktās Ventspils mēra melnās kases jeb tā dēvētā 5% fonda naudas plūsma. Noprotams, ka vairāku gadu laikā kopš 2000.gada vairāk nekā 5 miljoni latu iztērēti nelegāliem maksājumiem deputātiem, ministriem, amatpersonām un partijām, starp kurām ir arī pašreizējās valdības koalīcijā esošās. Šo politisko spēku pārstāvji partijas saikni ar nelegālu no A.Lemberga saņemtu finansējumu gan līdz šim ir kategoriski nolieguši. Šīs lietas sakarā prokuratūrā liecības sniegt bija aicināti gan Saeimas deputāti, gan ministri.

Atbildēt

ARONS

30.01.2016. 16:24

Vai tas nav tas pats Pēteris Apinis, par kuru Anatolijs Gorbunovs it kā teica, ka sarīkots balagāns, kurā neviens negrib būt iesaistīts, izdodot bukletus par zagļiem Tautas partijā? Vai ne par to Pēteri Apini bija izslēguši ārā no Latvijas Ceļa biedra rindām?

Atbildēt

??

30.01.2016. 16:20

Ko par to saka Pētera Apiņa "izcili godīgais" draugs no Latvijas Juristu biedrības un KNAB sabiedriskās padomes Aivars Borovkovs?

Atbildēt

nu

30.01.2016. 16:11

»

Ute

Bet apinis saka ka guntis brauc lielakam dramatismam. Un diez vai guntis savam pieaugusajam delam pirka to Bentliju


ņemot vērā, ka auto it kā pirka firma, bet firma pieder guntim un realitātē tieši viņš nosaka, kas un kā būs, bet dēlēns ir tikai podstavnoje ļico, vari uzskatīt, ka bentley dēlam nopirka guntis. kas ir īsteni zaļās partijas biedra un zaļi doma'joša cilvēka cienīga rīcība.

Atbildēt

Ute

30.01.2016. 16:01

»

vispār jau

Tie nav meli, dārgā


Bet apinis saka ka guntis brauc lielakam dramatismam. Un diez vai guntis savam pieaugusajam delam pirka to Bentliju :)

Atbildēt

vispār jau

30.01.2016. 15:58

»

Ute

Izlasiju ka Apinis raksta, ka Guntis braucot ar Bentley. Talak nelasiju, jo drosi vien tadi pasi meli vai neparbauditi fakti


Tie nav meli, dārgā.
Guntis gan nopirka Bentley, bet ar to braukā viņa dēlēns. Pats Guntis vizinās ar m klases mercedes džipu, kas arī gluži 5 eiro nemaksā.

Atbildēt

Ute

30.01.2016. 15:53

Izlasiju ka Apinis raksta, ka Guntis braucot ar Bentley. Talak nelasiju, jo drosi vien tadi pasi meli vai neparbauditi fakti

Atbildēt

pagātne

30.01.2016. 15:48

»

gaga

Aizbrauca uz Vāciju, iekastrējās masonu gultā, un atgriezās baurus dīdīt


aizbrauca uz vāciju kā viens no kādiem 90 studentiem no visas (VISAS!!!!) padomju savienības uz rietumvāciju tajā gadā, izturot it kā pamatīgu konkursu. atlase notika maskavā un pastāv ļoti pamatotas aizdomas, ka šim cilvēkam jau tad bija sakari ar čeku. jo, pirmkārt, tajā laikā pilnīgi neviens cilvēks nevarēja izbraukt uz rietumiem, neparakstot papīrus par ziņošanu. un otrkārt, vai jums nešķiet dīvaina gadu desmitiem ilgā un ļoti ciešā belēviča draudzība ar vispārzināmo čekistu, miljonāru un putina paziņu savicki?

Atbildēt

PĒTERIS

30.01.2016. 15:47

Gunča,tu?

Atbildēt

gaga

30.01.2016. 15:39

»

pagātne

ja raksta autors nezin, varu ar lielu prieku pastāstīt, kāpēc gunti izmeta no 1. vidusskolas...


Par čekas oligarhu nekļuva, lai gan sāka, par vēlu, nācās apmierināties ar masonu pabirām

Atbildēt

gaga

30.01.2016. 15:37

Aizbrauca uz Vāciju, iekastrējās masonu gultā, un atgriezās baurus dīdīt

Atbildēt

Autoram

30.01.2016. 15:36

Lasot Jūsu pērles neviļus rodas iespaids,ka Jums pienākas atzinība un slavinājums kaut vai par to,ka 10 minūšu laikā kļuvāt par ienaidnieku ministram,par atteikšanos no ienesīga amata( cik cēli,bet tur būtu JĀSTRĀDĀ!!!!),ka nemūžam nepametīsiet pašreizējo silto vietiņu,kur var mierīgi un bez stresa rakstīt šādus rakstus un NEPĀRSTRĀDĀTIES!!!!!!!

Atbildēt

Pārsla

30.01.2016. 15:35

Kolosāla autobiogrāfija,spīdošs CV,gunčai jābūt pateicīgam,nav aizmirsta neviena "dzīves joma",a ta visu laiku piegulētājs,piegulētājs.TAUTA TĀ ĪSTI I NEZINA SAVUS VAROŅUS!

Atbildēt

pagātne

30.01.2016. 15:32

ja raksta autors nezin, varu ar lielu prieku pastāstīt, kāpēc gunti izmeta no 1. vidusskolas.
guntis 11. klasē apsūdzēja skolotāju par homoseksuālismu, kas tajā laikā bija krimināli sodāms pasākums. lieta nonāca prokuratūrā, skolotāju attaisnoja (kaut dzīvi un karjeru cilvēkam pamatīgi sabojāja), bet guntim ar kaunu nācās pamest prestižo pirmo vidusskolu neilgi pirms gala eksāmeniem un apmierināties ar 2. visusskolas diplomu.
kas, starp citu, viņam nebūt netraucē klaji melot un apgalvot, ka viņš esot prestižās 1. vidusskolas absolvents. pat latviešu vikipēdijā šie meli ir ierakstīti.
tā ka minitrs ir ne tikai mākoņstūmējs un jauno vasjuku būvnieks, bet arī stukačs un nekaunīgs melis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...