Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

daunitis

30.08.2015. 12:40

»

uh uz ah

tāpēc jau daunītis


Izskatās, ka nevari padirst, bet moki dirsu.

Atbildēt

daunitis

30.08.2015. 12:35

»

uh uz ah

tāpēc jau daunītis


Ko tu gribēji pateikt?

Atbildēt

uh uz ah

25.08.2015. 11:40

»

daunitis

...arī taisnība


tāpēc jau daunītis

Atbildēt

hmm

21.08.2015. 09:41

Jau divas acīmredzamas kļūdas- maigonis nav bijis pie auto stūres, un nekāds ātruma pārkāpums netika fiksēts, tā ka sods par to jau nu gan nedraud, un nauda tika pārvadāta nevis savā, bet uzņēmuma automašīnā, un lai kā censtos advokāti, ļoti grūti būs pierādīt šīs naudas legālo izcelsmi, ja nu vienīgi iet cauri lēti varianti par taršanu, vai vasjka pie stacijas palūdza aizvest līdz Rīgai, personas ar personas kodu, un banku izrakstiem un līgumiem, te diez vai parādīsies

Atbildēt

vesture nesena

20.08.2015. 12:40

sliedes uz Erglu cela nonema, lai "nesarus" un tad pardeva ka luznus uz Kinu. Ta jau ir,Kinai vairak vajag dzelzcela kilometru.

Atbildēt

Dainārs

18.08.2015. 20:33

Pirmkārt, nekāda pakaļdzīšanās nebija- tā ir preses pīle. Aizturēšana notika pie luksafora no netrafarēta busa izlecot KNAB darbiniekiem ar apliecībām. Otrkārt, iepirkums, ko piešuj kukulim ir noticis februārī, turklāt iepirkumu nav veicis LDz, bet gan tā meitas uzņēmums. Kāds tam sakars ar Magoņa un kaimiņvalsts miljonāra savstarpējiem darījumiem? Protams, var piešūt nedeklarētas naudas vešanu pāri robežai, utt. Bet kukuļdošanas mēģinājumam ar to diemžēl nepietiek. Kā jums šķiet, mīļie tautieši, kāpēc ne KNAB, ne kaimiņvalsts īpašie dienesti nav nākuši klajā ar nevienu sakarīgu paziņojumu šajā lietā? Varbūt tāpēc, ka vaina ir jāierāda pirms likt aiz restēm? Neaizstāvu neviena intereses, bet viss tik baltiem diegiem šūts. Kādam & kādiem vienkārši trūka iemeslu Magoni noņemt no amata.

Atbildēt

Liam

18.08.2015. 20:21

»

Re

Tavuprāt 500k eiro ir sīcene? Pajautā kādam multimiljonāram, vai kādam vēl bagātākam cilvēkam, vai 500k eiro viņiem ir sīcene


Reāli tā šādam cilvēkam nav summa, par ko viņš būtu gatavs vieglprātīgam riskam. Vispār jau sīcene.

Atbildēt

Re

18.08.2015. 17:24

»

FR

Domāju, ka Magone ar šādu sīceni neriskētu. Viņam visa pietiek un sievai arī


Tavuprāt 500k eiro ir sīcene? Pajautā kādam multimiljonāram, vai kādam vēl bagātākam cilvēkam, vai 500k eiro viņiem ir sīcene?

Atbildēt

Viedoklis

18.08.2015. 17:20

»

Neiedziļinoties detaļās

Tā itkā knab tiešām ir izveidots cīņai ar korupciju. Nevaru noturēties - cik dumjam jābūt, lai pēc visiem šiem gadiem tā domāt? Kāpēc tā notiek


KNAB dibināšana dalību neņēmu )))) Pieļauju, atsevišķi KNAB, DP un citu tiesībsargājošo iestāžu darbinieki, iespejams, ir negodprātīgi, bet neņemtos apgalvot, ka visas minētās un neminētās iestādes ir izveidotas korupcijas veicināšanai un kriminālu grupējumu atbalstīšanai. Pastāv iekšējās uzraudzības dienesti, kuri izmeklē pretlikumības. Jebkurā valstī Drošības iestādes un Iekšlietu struktūras pakļautas likumīgai varai. Tas nozīmē, politika un politiķi pilnīgi legāli var ietekmēt mineto un neminēto iestāžu darbību, dot uzdevumus un prasīt savu uzdevumu izpildi.

Atbildēt

FR

18.08.2015. 15:18

Domāju, ka Magone ar šādu sīceni neriskētu. Viņam visa pietiek un sievai arī.

Atbildēt

Vai ne

18.08.2015. 15:17

Skaudīga gan tā mūsu tauta un intrigo arī uz nebēdu, paši neko nezin, bet lasa tenkas. Kā ir patiesībā, nezinu, bet Jutai neticu. Drīzāk domāju, ka Magoni nedrīkstēja atstāt rail Baltija dēļ. Pārāk tuvi radi Maskavā.... Strtēģija politikā un viss. Skarbi.Atbildēt

daunitis

18.08.2015. 15:16

»

Justīne

Kā jau vienmēr,kur J.Strīķe veic liela mēroga operācijas ar lieliem trokšņa efektiem.Kā var neredzēt,ka šo trokšņu elementu galvenais uzdevums ir sagatavot augsni nevēlamu amatpersonu atbrīvošanai no darba pēc ''paša vēlēšanās


Magonis ir perse. Lieliska intervija ar šo krieveļu žopas laizītāju ir vienā no pēdējiem ,,Klubiem''.Strīķe, protams, cer svešās spalvās pagozēties.

Atbildēt

Fēlis

18.08.2015. 14:57

»

pieradijums kukulim

Sadas summas godigi biznemeni nekad nedod skaidraa naudaa, bet parskaita no konta uz kontu. Ta ir pasaules prakse


,,Godīgs biznesmenis'' ir rados ,,godīgam politiķim''- abi pārstāv aizspoguliju.

Atbildēt

Justīne

18.08.2015. 13:17

»

Miljons

Kā klājas ar Miķelsona un Meļko lietas virzību,jeb viss ir apmaksāts un ažiotaža ir beigusies


Kā jau vienmēr,kur J.Strīķe veic liela mēroga operācijas ar lieliem trokšņa efektiem.Kā var neredzēt,ka šo trokšņu elementu galvenais uzdevums ir sagatavot augsni nevēlamu amatpersonu atbrīvošanai no darba pēc ''paša vēlēšanās''.

Atbildēt

Miljons

18.08.2015. 12:59

Kā klājas ar Miķelsona un Meļko lietas virzību,jeb viss ir apmaksāts un ažiotaža ir beigusies???

Atbildēt

hipotenūza

18.08.2015. 12:06

»

ah

Domājams magones izmešana no ldz jāskata kontekstā ar jakuņina aiziešanu no ржд. Tā noteikti nav sakritība. Brīdī, kad magones kgb aizmugure aiziet no ржд, viņam sākas mazas nepatikšanas. Jakuņinam šobrīd tāda magone pie vienas vietas. Nākamajam ржд vadītājam visdrīzāk būs vienalga magone, roze vai ...


magoni bišku paturēs, pasūks naudiņu un beigās palaidīs. Pēc kāda laika atkal trīs bikses kādā labi apmaksātā kap.sabiedrībā, kā nekā izcils specs, ar putinam pietuvinātiem kgb jakuņiniem uz "tu", un ar pielaidi valsts noslēpumam. Noslēpums laikam ir tas, ka LV pārvalda kuces no kgb?
---------
piekrītu.

viena no teorijām - ržd tagad piegriezīs skābekli un tad spēlē iesaistīsies sen lolotā ržd meita Latvijā, kuru vadīs Magonis. LDz apsūkās atliekas.

Protams, ržd meita izmantos arī LDz Cargo utt, bet tur jau Magonis atkal būs kings.

par kucēm no KGB gan mazliet paranoja, pārvaldīt nepārvalda, bet ietekmēt procesus var gan. ne sliktāk, kā assholi no "draudzīgajiem" specdienestiem

bet par tiem, kas veica specoperāciju - tur jau viena grupa tik ir, kurai ir atbilstoša veiktspēja :)

Atbildēt

Carg0

18.08.2015. 10:17

Specdienesti taisni bija tie, kas deva pielaides kukuļņēmējam Magonim. Sanāk, ka šie nonākuši pretrunās paši sev. Tad jau nu noteikti mazgās tīru baltu.

Atbildēt

kika

18.08.2015. 08:58

Vismaz būs pasēdējis vietā, kur saulīte rūtaina.
To no viņi visi - gan magoņi, gan miķelsoni ir pelnījuši.

Atbildēt

silvija

18.08.2015. 07:59

Galvenais notrulinaat tautas domas, un noskanot uz kaartejo neticibu -izmeklesanai.

Atbildēt

:)

17.08.2015. 23:20

Nezinu gan kādu pasaka var izdomāt par to skaidras naudas vešanu. Skaidrs ka nauda nav viņa, vismaz amatpersonas deklarācijā tāda summa neuzrādās. Veda kādam darījumam? Cik tad ir maksimāli pieļaujamā skaidrās naudas summa juridiskām personām, 5 tūkstoši? Viss pārējais velk uz naudas atmazgāšanu.

Atbildēt

ah

17.08.2015. 22:08

Domājams magones izmešana no ldz jāskata kontekstā ar jakuņina aiziešanu no ржд. Tā noteikti nav sakritība. Brīdī, kad magones kgb aizmugure aiziet no ржд, viņam sākas mazas nepatikšanas. Jakuņinam šobrīd tāda magone pie vienas vietas. Nākamajam ржд vadītājam visdrīzāk būs vienalga magone, roze vai vijolīte. Toties vijolītei noteikti nav vienalga. Tad, kad būs zināms jaunais ldz vadītājs, tad arī zināsim, kurš vietējais vai kgb mafiozais grupējums ir baisi analītiskais specoperāciju veicējs.
Tas, kam var piekrist par rakstu - skaidrs, ka magoni bišku paturēs, pasūks naudiņu un beigās palaidīs. Pēc kāda laika atkal trīs bikses kādā labi apmaksātā kap.sabiedrībā, kā nekā izcils specs, ar putinam pietuvinātiem kgb jakuņiniem uz "tu", un ar pielaidi valsts noslēpumam. Noslēpums laikam ir tas, ka LV pārvalda kuces no kgb?

Atbildēt

jibiorio

17.08.2015. 21:07

»

Stratēģisks

Ļoti dziļa doma! Neaptverams domas plašums


Nevis dziļa un plaša, bet tieši desmitniekā.

Atbildēt

jibiorio

17.08.2015. 21:01

Ātrumu jau pārsniedza nevis Magonis, bet gan viņa šoferis. Nedomāju gan, ka tas pārkāpums ir nofiksēts...

Atbildēt

Viedoklis

17.08.2015. 19:43

»

Smaciņa

Ļoti dziļš viedoklis. Es to nevarēju iedomāties


Gribēji seklāku? :))))))))

Atbildēt

Re

17.08.2015. 19:42

»

Buba

Necilvēki gatavie , - par ziedojuma vešanu bārenīšiem godīgu cilvēku cietumā liks


Tiešām, Rīgas velna kalpi nabaga eņģelīti aiz kājām pie zvana piekāruši un kātrīgi papurinājuši. Kratīšanas rezultātā sāka no piestūķētām kabatām birt sūri pelnīti dālderīši.

Atbildēt

Re

17.08.2015. 19:36

»

plukš

Autors sagatavo augsni sev vēlamam iznākumam


Izskatās pēc aizstavības advokātu rosības.

Atbildēt

Viedoklis

17.08.2015. 19:34

Viss atkarīgs no tā, no kāda skatpunkta uz šo lietu skatamies. Ja ir normāla padarīšana, ka LDz vadītājs tiekas pusceļā, starp Tallinu un Rīgu, ar konkursā uzvarējušās kompānījas īpašnieku un ved no tās savas dienesta automašīnas bagāžniekā 500 tūkstošus eiro skaidrā naudā, tad protams, kāda runa Martiņ. Ar steigu vajag izlaist brīvībā un atvainoties. Atjaunot amatā un samaksat kompensāciju par neslavas celšanu. Tikai viena problēma, tā būs laba zīme Latvijas korumpantiem. Viņi turpinās izzagt valsts budžeta naudu mākslīgi uzskrūvētās tāmēs, bet pārējā tauta badoties un izbraukt no Latvijas....

Atbildēt

plukš

17.08.2015. 19:11

Autors sagatavo augsni sev vēlamam iznākumam :)

Atbildēt

Hmn

17.08.2015. 18:22

Šajā lietā ir pārāk daudz dīvainību. Es ticu, ka viņš varētu ņemt kukuļus, bet man neticās, ka viņš tiem brauc pakaļ pats personiski. Turklāt tiesa viņu vēl nav atdzinusi par vainīgu, bet no darba izmeta, tik operatīvi. Turklāt pats ministrs apgalvoja, ka nezina par ko aizturēts. Varbūt par nokārtošanos neatļautā vietā. Bet jau skaidri zināja, Magone aizvākts uz ilgu laiku un ātri ielika maiņu. Par ātruma pārsniegšanu sods būs šoferim, pie mums pasažierus pagaidām nesoda.
Var jau būt, ka Magoni bija pārņēmusi visatļautības sajūta, un viņš tiešām pats brauca pakaļ, bet šobrīd vairāk izskatās, ka čalis pa labam nepratās aiziet, tad viņam paskaidroja saprotamāk. Bet tās ir tikai manas subjektīvās domas, varbūt pārāk daudz filmas skatos :)

Atbildēt

Spams

17.08.2015. 17:24

Beigsies ar opija magonēm tautai.

Atbildēt

pieradijums kukulim

17.08.2015. 17:12

Sadas summas godigi biznemeni nekad nedod skaidraa naudaa, bet parskaita no konta uz kontu. Ta ir pasaules prakse.

Atbildēt

Šalle

17.08.2015. 16:49

Ja šī lieta izgāzīsies, Strelkovam ir jālido. Kaut kas tomēr ir jākontrolē tajā kantorī.

Atbildēt

Nu jau pietiek analfabētisma

17.08.2015. 16:13

»

pietiek lasītājam

Man "patiktos",ja lasītājs prastu rakstīt


Ja tu pats prastu to, kas tev "patiktos" citu izpildījumā, tad arī citiem "patiktos" tas, ko tu neproti, bet prasi no citiem.

Atbildēt

pietiek lasītājam

17.08.2015. 16:09

Man "patiktos",ja lasītājs prastu rakstīt...

Atbildēt

dzinchis

17.08.2015. 16:08

»

TT

Ja beigsies tā, ka Magonis nav ņēmis kukuli, tad pārkāpums ir summas, kuras (ja nemaldos lielāķa par 10.000 EUR) vešana pāri robežai nedeklarējot. Pārējai summai - konfiskācija


Tu esi par gadiem 11 aizkavējies-jau no 2004.gada starp Latviju un Igauniju nav robeža.Tas attiecas tikai uz ES ārējo robežu.

Atbildēt

TT

17.08.2015. 15:54

Ja beigsies tā, ka Magonis nav ņēmis kukuli, tad pārkāpums ir summas, kuras (ja nemaldos lielāķa par 10.000 EUR) vešana pāri robežai nedeklarējot. Pārējai summai - konfiskācija.
arī tas būs pietiekoši.

Atbildēt

Smaciņa

17.08.2015. 15:42

Dabas bērna/Žuļa kārtējais vēmiens.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...