Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

daunitis

30.08.2015. 13:40

»

uh uz ah

tāpēc jau daunītis


Izskatās, ka nevari padirst, bet moki dirsu.

Atbildēt

daunitis

30.08.2015. 13:35

»

uh uz ah

tāpēc jau daunītis


Ko tu gribēji pateikt?

Atbildēt

uh uz ah

25.08.2015. 12:40

»

daunitis

...arī taisnība


tāpēc jau daunītis

Atbildēt

hmm

21.08.2015. 10:41

Jau divas acīmredzamas kļūdas- maigonis nav bijis pie auto stūres, un nekāds ātruma pārkāpums netika fiksēts, tā ka sods par to jau nu gan nedraud, un nauda tika pārvadāta nevis savā, bet uzņēmuma automašīnā, un lai kā censtos advokāti, ļoti grūti būs pierādīt šīs naudas legālo izcelsmi, ja nu vienīgi iet cauri lēti varianti par taršanu, vai vasjka pie stacijas palūdza aizvest līdz Rīgai, personas ar personas kodu, un banku izrakstiem un līgumiem, te diez vai parādīsies

Atbildēt

vesture nesena

20.08.2015. 13:40

sliedes uz Erglu cela nonema, lai "nesarus" un tad pardeva ka luznus uz Kinu. Ta jau ir,Kinai vairak vajag dzelzcela kilometru.

Atbildēt

Dainārs

18.08.2015. 21:33

Pirmkārt, nekāda pakaļdzīšanās nebija- tā ir preses pīle. Aizturēšana notika pie luksafora no netrafarēta busa izlecot KNAB darbiniekiem ar apliecībām. Otrkārt, iepirkums, ko piešuj kukulim ir noticis februārī, turklāt iepirkumu nav veicis LDz, bet gan tā meitas uzņēmums. Kāds tam sakars ar Magoņa un kaimiņvalsts miljonāra savstarpējiem darījumiem? Protams, var piešūt nedeklarētas naudas vešanu pāri robežai, utt. Bet kukuļdošanas mēģinājumam ar to diemžēl nepietiek. Kā jums šķiet, mīļie tautieši, kāpēc ne KNAB, ne kaimiņvalsts īpašie dienesti nav nākuši klajā ar nevienu sakarīgu paziņojumu šajā lietā? Varbūt tāpēc, ka vaina ir jāierāda pirms likt aiz restēm? Neaizstāvu neviena intereses, bet viss tik baltiem diegiem šūts. Kādam & kādiem vienkārši trūka iemeslu Magoni noņemt no amata.

Atbildēt

Liam

18.08.2015. 21:21

»

Re

Tavuprāt 500k eiro ir sīcene? Pajautā kādam multimiljonāram, vai kādam vēl bagātākam cilvēkam, vai 500k eiro viņiem ir sīcene


Reāli tā šādam cilvēkam nav summa, par ko viņš būtu gatavs vieglprātīgam riskam. Vispār jau sīcene.

Atbildēt

Re

18.08.2015. 18:24

»

FR

Domāju, ka Magone ar šādu sīceni neriskētu. Viņam visa pietiek un sievai arī


Tavuprāt 500k eiro ir sīcene? Pajautā kādam multimiljonāram, vai kādam vēl bagātākam cilvēkam, vai 500k eiro viņiem ir sīcene?

Atbildēt

Viedoklis

18.08.2015. 18:20

»

Neiedziļinoties detaļās

Tā itkā knab tiešām ir izveidots cīņai ar korupciju. Nevaru noturēties - cik dumjam jābūt, lai pēc visiem šiem gadiem tā domāt? Kāpēc tā notiek


KNAB dibināšana dalību neņēmu )))) Pieļauju, atsevišķi KNAB, DP un citu tiesībsargājošo iestāžu darbinieki, iespejams, ir negodprātīgi, bet neņemtos apgalvot, ka visas minētās un neminētās iestādes ir izveidotas korupcijas veicināšanai un kriminālu grupējumu atbalstīšanai. Pastāv iekšējās uzraudzības dienesti, kuri izmeklē pretlikumības. Jebkurā valstī Drošības iestādes un Iekšlietu struktūras pakļautas likumīgai varai. Tas nozīmē, politika un politiķi pilnīgi legāli var ietekmēt mineto un neminēto iestāžu darbību, dot uzdevumus un prasīt savu uzdevumu izpildi.

Atbildēt

FR

18.08.2015. 16:18

Domāju, ka Magone ar šādu sīceni neriskētu. Viņam visa pietiek un sievai arī.

Atbildēt

Vai ne

18.08.2015. 16:17

Skaudīga gan tā mūsu tauta un intrigo arī uz nebēdu, paši neko nezin, bet lasa tenkas. Kā ir patiesībā, nezinu, bet Jutai neticu. Drīzāk domāju, ka Magoni nedrīkstēja atstāt rail Baltija dēļ. Pārāk tuvi radi Maskavā.... Strtēģija politikā un viss. Skarbi.Atbildēt

daunitis

18.08.2015. 16:16

»

Justīne

Kā jau vienmēr,kur J.Strīķe veic liela mēroga operācijas ar lieliem trokšņa efektiem.Kā var neredzēt,ka šo trokšņu elementu galvenais uzdevums ir sagatavot augsni nevēlamu amatpersonu atbrīvošanai no darba pēc ''paša vēlēšanās


Magonis ir perse. Lieliska intervija ar šo krieveļu žopas laizītāju ir vienā no pēdējiem ,,Klubiem''.Strīķe, protams, cer svešās spalvās pagozēties.

Atbildēt

Fēlis

18.08.2015. 15:57

»

pieradijums kukulim

Sadas summas godigi biznemeni nekad nedod skaidraa naudaa, bet parskaita no konta uz kontu. Ta ir pasaules prakse


,,Godīgs biznesmenis'' ir rados ,,godīgam politiķim''- abi pārstāv aizspoguliju.

Atbildēt

Justīne

18.08.2015. 14:17

»

Miljons

Kā klājas ar Miķelsona un Meļko lietas virzību,jeb viss ir apmaksāts un ažiotaža ir beigusies


Kā jau vienmēr,kur J.Strīķe veic liela mēroga operācijas ar lieliem trokšņa efektiem.Kā var neredzēt,ka šo trokšņu elementu galvenais uzdevums ir sagatavot augsni nevēlamu amatpersonu atbrīvošanai no darba pēc ''paša vēlēšanās''.

Atbildēt

Miljons

18.08.2015. 13:59

Kā klājas ar Miķelsona un Meļko lietas virzību,jeb viss ir apmaksāts un ažiotaža ir beigusies???

Atbildēt

hipotenūza

18.08.2015. 13:06

»

ah

Domājams magones izmešana no ldz jāskata kontekstā ar jakuņina aiziešanu no ржд. Tā noteikti nav sakritība. Brīdī, kad magones kgb aizmugure aiziet no ржд, viņam sākas mazas nepatikšanas. Jakuņinam šobrīd tāda magone pie vienas vietas. Nākamajam ржд vadītājam visdrīzāk būs vienalga magone, roze vai ...


magoni bišku paturēs, pasūks naudiņu un beigās palaidīs. Pēc kāda laika atkal trīs bikses kādā labi apmaksātā kap.sabiedrībā, kā nekā izcils specs, ar putinam pietuvinātiem kgb jakuņiniem uz "tu", un ar pielaidi valsts noslēpumam. Noslēpums laikam ir tas, ka LV pārvalda kuces no kgb?
---------
piekrītu.

viena no teorijām - ržd tagad piegriezīs skābekli un tad spēlē iesaistīsies sen lolotā ržd meita Latvijā, kuru vadīs Magonis. LDz apsūkās atliekas.

Protams, ržd meita izmantos arī LDz Cargo utt, bet tur jau Magonis atkal būs kings.

par kucēm no KGB gan mazliet paranoja, pārvaldīt nepārvalda, bet ietekmēt procesus var gan. ne sliktāk, kā assholi no "draudzīgajiem" specdienestiem

bet par tiem, kas veica specoperāciju - tur jau viena grupa tik ir, kurai ir atbilstoša veiktspēja :)

Atbildēt

Carg0

18.08.2015. 11:17

Specdienesti taisni bija tie, kas deva pielaides kukuļņēmējam Magonim. Sanāk, ka šie nonākuši pretrunās paši sev. Tad jau nu noteikti mazgās tīru baltu.

Atbildēt

kika

18.08.2015. 09:58

Vismaz būs pasēdējis vietā, kur saulīte rūtaina.
To no viņi visi - gan magoņi, gan miķelsoni ir pelnījuši.

Atbildēt

silvija

18.08.2015. 08:59

Galvenais notrulinaat tautas domas, un noskanot uz kaartejo neticibu -izmeklesanai.

Atbildēt

:)

18.08.2015. 00:20

Nezinu gan kādu pasaka var izdomāt par to skaidras naudas vešanu. Skaidrs ka nauda nav viņa, vismaz amatpersonas deklarācijā tāda summa neuzrādās. Veda kādam darījumam? Cik tad ir maksimāli pieļaujamā skaidrās naudas summa juridiskām personām, 5 tūkstoši? Viss pārējais velk uz naudas atmazgāšanu.

Atbildēt

ah

17.08.2015. 23:08

Domājams magones izmešana no ldz jāskata kontekstā ar jakuņina aiziešanu no ржд. Tā noteikti nav sakritība. Brīdī, kad magones kgb aizmugure aiziet no ржд, viņam sākas mazas nepatikšanas. Jakuņinam šobrīd tāda magone pie vienas vietas. Nākamajam ржд vadītājam visdrīzāk būs vienalga magone, roze vai vijolīte. Toties vijolītei noteikti nav vienalga. Tad, kad būs zināms jaunais ldz vadītājs, tad arī zināsim, kurš vietējais vai kgb mafiozais grupējums ir baisi analītiskais specoperāciju veicējs.
Tas, kam var piekrist par rakstu - skaidrs, ka magoni bišku paturēs, pasūks naudiņu un beigās palaidīs. Pēc kāda laika atkal trīs bikses kādā labi apmaksātā kap.sabiedrībā, kā nekā izcils specs, ar putinam pietuvinātiem kgb jakuņiniem uz "tu", un ar pielaidi valsts noslēpumam. Noslēpums laikam ir tas, ka LV pārvalda kuces no kgb?

Atbildēt

jibiorio

17.08.2015. 22:07

»

Stratēģisks

Ļoti dziļa doma! Neaptverams domas plašums


Nevis dziļa un plaša, bet tieši desmitniekā.

Atbildēt

jibiorio

17.08.2015. 22:01

Ātrumu jau pārsniedza nevis Magonis, bet gan viņa šoferis. Nedomāju gan, ka tas pārkāpums ir nofiksēts...

Atbildēt

Viedoklis

17.08.2015. 20:43

»

Smaciņa

Ļoti dziļš viedoklis. Es to nevarēju iedomāties


Gribēji seklāku? :))))))))

Atbildēt

Re

17.08.2015. 20:42

»

Buba

Necilvēki gatavie , - par ziedojuma vešanu bārenīšiem godīgu cilvēku cietumā liks


Tiešām, Rīgas velna kalpi nabaga eņģelīti aiz kājām pie zvana piekāruši un kātrīgi papurinājuši. Kratīšanas rezultātā sāka no piestūķētām kabatām birt sūri pelnīti dālderīši.

Atbildēt

Re

17.08.2015. 20:36

»

plukš

Autors sagatavo augsni sev vēlamam iznākumam


Izskatās pēc aizstavības advokātu rosības.

Atbildēt

Viedoklis

17.08.2015. 20:34

Viss atkarīgs no tā, no kāda skatpunkta uz šo lietu skatamies. Ja ir normāla padarīšana, ka LDz vadītājs tiekas pusceļā, starp Tallinu un Rīgu, ar konkursā uzvarējušās kompānījas īpašnieku un ved no tās savas dienesta automašīnas bagāžniekā 500 tūkstošus eiro skaidrā naudā, tad protams, kāda runa Martiņ. Ar steigu vajag izlaist brīvībā un atvainoties. Atjaunot amatā un samaksat kompensāciju par neslavas celšanu. Tikai viena problēma, tā būs laba zīme Latvijas korumpantiem. Viņi turpinās izzagt valsts budžeta naudu mākslīgi uzskrūvētās tāmēs, bet pārējā tauta badoties un izbraukt no Latvijas....

Atbildēt

plukš

17.08.2015. 20:11

Autors sagatavo augsni sev vēlamam iznākumam :)

Atbildēt

Hmn

17.08.2015. 19:22

Šajā lietā ir pārāk daudz dīvainību. Es ticu, ka viņš varētu ņemt kukuļus, bet man neticās, ka viņš tiem brauc pakaļ pats personiski. Turklāt tiesa viņu vēl nav atdzinusi par vainīgu, bet no darba izmeta, tik operatīvi. Turklāt pats ministrs apgalvoja, ka nezina par ko aizturēts. Varbūt par nokārtošanos neatļautā vietā. Bet jau skaidri zināja, Magone aizvākts uz ilgu laiku un ātri ielika maiņu. Par ātruma pārsniegšanu sods būs šoferim, pie mums pasažierus pagaidām nesoda.
Var jau būt, ka Magoni bija pārņēmusi visatļautības sajūta, un viņš tiešām pats brauca pakaļ, bet šobrīd vairāk izskatās, ka čalis pa labam nepratās aiziet, tad viņam paskaidroja saprotamāk. Bet tās ir tikai manas subjektīvās domas, varbūt pārāk daudz filmas skatos :)

Atbildēt

Spams

17.08.2015. 18:24

Beigsies ar opija magonēm tautai.

Atbildēt

pieradijums kukulim

17.08.2015. 18:12

Sadas summas godigi biznemeni nekad nedod skaidraa naudaa, bet parskaita no konta uz kontu. Ta ir pasaules prakse.

Atbildēt

Šalle

17.08.2015. 17:49

Ja šī lieta izgāzīsies, Strelkovam ir jālido. Kaut kas tomēr ir jākontrolē tajā kantorī.

Atbildēt

Nu jau pietiek analfabētisma

17.08.2015. 17:13

»

pietiek lasītājam

Man "patiktos",ja lasītājs prastu rakstīt


Ja tu pats prastu to, kas tev "patiktos" citu izpildījumā, tad arī citiem "patiktos" tas, ko tu neproti, bet prasi no citiem.

Atbildēt

pietiek lasītājam

17.08.2015. 17:09

Man "patiktos",ja lasītājs prastu rakstīt...

Atbildēt

dzinchis

17.08.2015. 17:08

»

TT

Ja beigsies tā, ka Magonis nav ņēmis kukuli, tad pārkāpums ir summas, kuras (ja nemaldos lielāķa par 10.000 EUR) vešana pāri robežai nedeklarējot. Pārējai summai - konfiskācija


Tu esi par gadiem 11 aizkavējies-jau no 2004.gada starp Latviju un Igauniju nav robeža.Tas attiecas tikai uz ES ārējo robežu.

Atbildēt

TT

17.08.2015. 16:54

Ja beigsies tā, ka Magonis nav ņēmis kukuli, tad pārkāpums ir summas, kuras (ja nemaldos lielāķa par 10.000 EUR) vešana pāri robežai nedeklarējot. Pārējai summai - konfiskācija.
arī tas būs pietiekoši.

Atbildēt

Smaciņa

17.08.2015. 16:42

Dabas bērna/Žuļa kārtējais vēmiens.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...