Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

16.10.2019. 07:06

Pašlaik Latviju pārvalda divi galvenie valstij naidīgie spēki - ārzemnieki, kas uz laiku ''pārlatviskojušies'' ar mērķi nokļūt valsts pārvaldes augstākajos amatos un piekļūt valsts kasei un bijušie-esošie profesionālie komunisti-čekisti, kuru tiešais pienākums ir graut valsti no iekšienes - aplaupot iedzīvotājus ar izdomātiem nodokļiem, iznīcinot nacionālos uzņēmumus, atbalstot korupciju un tādā veidā graujot iedzīvotāju uzticību Latvijas valstij.

Atbildēt

I, Mūrniece, cionistu marionete, vada Saeimas deputātus uz tukšu runu cīņām

06.10.2019. 12:01

»

Cionistu likumdevējs Saeima

Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulāciju rezultātā, ar Saeimas balsojumu panāca, ka Saeima, neiedziļinoties likumgrozījumos, steidzamības kārtā nobalsoja faktiski par demokrātijas likvidēšanu Latvijā, piešķirot piekļuvi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai. Piekļuve valsts noslēpumiem turpmāk balsis...No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Citāts no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Cionistu likumdevējs Saeima

06.10.2019. 09:24

»

vispār jau

nav svarīgi kā nobalso, bet gan cik "pareizi" saskaita


Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulāciju rezultātā, ar Saeimas balsojumu panāca, ka Saeima, neiedziļinoties likumgrozījumos, steidzamības kārtā nobalsoja faktiski par demokrātijas likvidēšanu Latvijā, piešķirot piekļuvi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai. Piekļuve valsts noslēpumiem turpmāk balsis vēlēšanu procesā skaitīt saskaņā ar valsts noslēpumu CVK pr-jai K. Bērziņai uzliek par pienākumu.

Atbildēt

vispār jau

06.10.2019. 00:52

»

tātad

Tātad tie "kreisie" nav aizstāvējuši darba ņēmēju intereses, jo par viņiem neviens nebalso


nav svarīgi kā nobalso, bet gan cik "pareizi" saskaita.

Atbildēt

interesanti,

06.10.2019. 00:50

»

lauķis

Vai tiešām rutks saldāks par mārrutku


kā lai to zina, ja nav nogaršots?

Atbildēt

Vienīgā iespēja -

05.10.2019. 19:30

»

Kā šo žīdu būšanu pārtraukt?

Kā izolēt tos, kas neļauj pacelties valstij un tās pilsoņiem savā zemē būt pilntiesīgiem un aizsargātiem ar likumu, strādāt un audzināt savus bērnus?Ko dara ar tādiem, kas traucē


esi gudrāks par žīdu!

Latviešiem jāorganizējas, lai pretotos. Nedrīkst iet "mutesbajāru" kā H86 L. Grantiņš pavadā. Nav jēgas pipularizēt žīdu panākumus pret latviešu tautu un vnk un tikai runāt par sekām, nenovēršot cēloņus.

Visos aspektos tā ir bioloģiskā evolūcija, kas jāapzinās - vai latviešu etnos spēs piemēroties globāliem apstākļiem, pretojoties to nelabvēlīgumam, saglabājoties citā formā. Iespējams, ka ne kolonijas, ne valsts formā, ne kibuca.. iespējams, ka pat nav zināms nosaukums, kādā formā..

Tomēr.. neizprotot Suņdzi Karamākslas deviņu zemju principu likumus, tas nav iespējams.. Suņdzi Karamākslu pielieto Ķīnas valsts un ebreju B' nai B' rith pasaules virsvadības projektos. Pret ienaidnieku jāpielieto tie paši ieroči, ar kuriem tas uzrunā un izaicina mūs.

Atbildēt

Kā šo žīdu būšanu pārtraukt?

05.10.2019. 15:50

Kā izolēt tos, kas neļauj pacelties valstij un tās pilsoņiem savā zemē būt pilntiesīgiem un aizsargātiem ar likumu, strādāt un audzināt savus bērnus?Ko dara ar tādiem, kas traucē?

Atbildēt

No laukiem

05.10.2019. 11:40

Kas notiks ar mums lauciniekiem ?

Atbildēt

Allena Dallesa doktrina strada Latvija !

05.10.2019. 10:57

»

Aga

A ko jūs gribat? Divas valsts galvenās amatpersonas ar aizdomām par sadarbību ar ASV specdienestiem! Kāda velna pēc viņiem rūpēties par Latvijas pilsoņu veselību


Pajautajiet ,kapec asv nav oficiali atcelusas Allena Dallesa 1947 gada doktrinu Austrumeiropas iznicinasanai ?

Atbildēt

Sorry!

05.10.2019. 09:26

»

!

baidas


Viss ok!

Atbildēt

Q

05.10.2019. 09:16

Kariņa valdība Latvijai ir vienkārši katastrofa! Un vēl piedevām nacionālo plānprātiņu atbalstītais žīdiņš par prezidentu ir īsta apokalipse latviešu tautai!Šo idiotu darbības sekas būs labi redzamas pēc pāris gadiem!

Atbildēt

Kas tad nu?

05.10.2019. 08:31

Komentārus nepievieno!

Atbildēt

Patiešām

05.10.2019. 08:30

»

Latvis

Ko tad var gribēt no labējām, konservatoru partijām? Mēs paši šos savēlējām, lai krievi nenāk, jeb precīzāk, sociāldemokrātiskā saskaņa netiktu pie valdīšanas. Gaidīt, ka labējie domās par nabaga tautu ir utopija. Mums ir labas privātās klīnikas kur ārstēties un valsts slimnīcās arī var tikt pie laba...


Visi valsts korporācijas kastā esošie ir nodrošināti ar labiem ienākumiem un vēl apdrošināti zelta polisēm, iznīcinot vecos cilvēkus un nederīgos, kuri nespēj sev nopelnīt, lai genocīda apstākļos, kad valsts iznīcina ekonomiku finansu instrumentiem vispārējas vergu digitalizācijas procesā, spētu sevi nodrošināt un apdrošināt, izdzīvot. Tieši tas pats notiek Krievijā. Citi to novertē kā cionistu "kosmopolītu nacistu Trešo reihu"..

Atbildēt

krams

05.10.2019. 08:19

To, ka valdība pārkāpj likumus, tas ir visiem zināms fakts! Un šeit būtu būtu jāsauc pie kriminālās atbidības!

Atbildēt

Priekulis

04.10.2019. 16:09

»

manupraat

'Loti labs un vajadziigs raksts! Un tas trulais, bezkauniigais Kari'na purns ir laba ilustraacija 'sim rakstam


Tev brāl taisniba, nav viņam mūsu laucinieku sejas vaibstu.

Atbildēt

Budzis

04.10.2019. 15:24

Veselības budžets ir caurs spainis. Nauda tur ir milzīga, bet arī tiek milzīgos daudzumos izšķērdēta. Paskatiet visas super sadārdzinātās būvniecības, med iekārtu iepirkumi par pasakainām summām. Nemaz nerunājot par padomēm ar milzu algām un vēl visādu baru ierēdņu un aģentūru, kas no šī budžeta barojas.

Atbildēt

Aizvāciet Jāni Reiru

04.10.2019. 13:22

Šo nelaimi sauc Jānis Reirs. Cinisks, zemisks nelietis, svešu ideju izmantotājs. Patiesībā - Vienotības melnās kases turētājs, starpnieks starp visvisādiem politbiznesiem un oficiālo valsti. Tāpēc arī naudas nav. Nav un viss, un nebūs. Kamēr vien būs šis morālais izdzimtenis pie varas. Kamēr viņa uzpirkto "sociālo partneru" svīta ļaus sevi izmantot, kamēr darbaļaužu vēlētājs būs tik dumjš, lai būtu par viņa vēlētāju - visai Latvijas valstij būs jācieš. Jānis Reirs ir rūdīts un viltīgs komunists, kuram īsti tiesiskā valstī ne tikai neatrastos vieta politikā, bet savas dienas vadītu aiz restota lodziņa.

Atbildēt

Latvis

04.10.2019. 11:07

»

lauķis

Nu ko,šķirosim lielajos un mazajos zagļos?Varbūt tomēr neiet un nebalsot par partijniekiem


Es tā arī daru. Šoreiz nenoturējos un aizgāju par Strīķi nobalsot, lai to zagļu midzeni pakustina, kaut vai minimāli. Kas arī notiek, bet līdz tiem lielajiem, nepieskaramajiem ir vēl ļoti tālu.

Atbildēt

Latvis

04.10.2019. 10:34

»

manupraat

Vai tie'saam veel neesi sapratis, ka Latvijaa naav ne labeejo, ne kreiso partiju?! Taas, kuras sevi sauc par kreisajaam tik pat veikli aplaupa tautu, kaa taas, kuras sevi sauc par labajaam. Nav labeejo un kreso zag'lu, blee'zu vai me'lu. Ir tikai zag'li, blee'zi un me'li


Kā tā? LSDSP zaga! Kur viņi tagad? Saskaņas 7% par trolejbusiem ir kapeikas pret 50% procentiem atkata ceļos, celtniecībā un citos valsts pasūtījumos kur šeptējas labējie. Un mēs kā muļķi balsojam par labējiem, jo citādi krievi nāks 30 gadu garumā nāk.

Atbildēt

manupraat

04.10.2019. 10:21

»

Latvis

Ko tad var gribēt no labējām, konservatoru partijām? Mēs paši šos savēlējām, lai krievi nenāk, jeb precīzāk, sociāldemokrātiskā saskaņa netiktu pie valdīšanas. Gaidīt, ka labējie domās par nabaga tautu ir utopija. Mums ir labas privātās klīnikas kur ārstēties un valsts slimnīcās arī var tikt pie laba...


Vai tie'saam veel neesi sapratis, ka Latvijaa naav ne labeejo, ne kreiso partiju?! Taas, kuras sevi sauc par kreisajaam tik pat veikli aplaupa tautu, kaa taas, kuras sevi sauc par labajaam. Nav labeejo un kreso zag'lu, blee'zu vai me'lu. Ir tikai zag'li, blee'zi un me'li.

Atbildēt

lilli

04.10.2019. 10:21

Sīkas un nevajadzīgas vaimanas, neko vairāk nepateiksi par šo, jo, lieciet ciparus un pierādiet nevajadzīgi iedalīto naudu....tad šīm vaimanām būs jēdzīgs iemesls. Tā tak ir, vai ne?

Atbildēt

Aga

04.10.2019. 09:21

A ko jūs gribat? Divas valsts galvenās amatpersonas ar aizdomām par sadarbību ar ASV specdienestiem! Kāda velna pēc viņiem rūpēties par Latvijas pilsoņu veselību?

Atbildēt

tātad

04.10.2019. 07:03

»

Latvis

Kreiso elektorāts ir darba ņēmējs, jeb nabadzīgākā tautas daļa. Ja viņi neaizstāv viņu intereses, tad nav kas par šiem balso


Tātad tie "kreisie" nav aizstāvējuši darba ņēmēju intereses, jo par viņiem neviens nebalso!

Atbildēt

Valdība ir cionistu mehanisms

03.10.2019. 21:50


Kā zināms, cionisma pamatā ir haosa radīšana, pretnostatīšana, sanaidošana un viltus vērtību ievazāšana, ko arī redzam, visās Latvijas tautsaimniecības nozarēs, izglītībā, medicīnā, attieksmē pret pensionāriem, jauniešiem, bezdarbu utt.
Tas nozīmē, ka uz valsti vara vairs neskatās kā uz vienotu veselumu, bet kā uz izjauktu pulksteni, kur katra amatpersona cenšas uzpulēt savu zobratu, bet neviens nav atbildīgs, lai pulkstenis sāktu strādāt.
Nekas nebeigsies ar to vien, ja panāksim tiesiskuma atjaunošanu un dekolonizāciju.
Vajadzīgs godprātīgu cilvēku kopums, kuri ir profesionāļi savās nozarēs un spējīgi izveidot maksimāli saprātīgu un godīgu politiku, kas vērsta uz labklājību sabiedrības vairākumam, bet tajā pat laikā neaizmirstot, ka mazākums arī vēlas cilvēkcienīgu dzīvi.

Atbildēt

We all live in America (ģeopolitiski)

03.10.2019. 21:44

Lv Valsts situācijas apraksts.Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties, nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām. LV problēma tā, ka 1990. gadā, kad Latvijai jākļūst neatkarīgai, varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org. noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously?!? Latvijas valsts ir ierobežotas grupas cilvēku ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v. noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības", bet piedot tiem, kas patiesibā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus.Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus un uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Radītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno! Tiesas nebūs tiem, kas pieņēmuši Jezu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katru no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģelijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinuši par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubese, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERALISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautājums #1! Nevajag mūs biedēt un novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax.Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā. Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas, dzīvo nabadzīgāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojiet šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO datiem.

Atbildēt

03.10.2019. 21:40


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

neskatoties uz

03.10.2019. 21:04

neskatoties uz pastāvīgo zākāsanos par Saskaņu ("patriotisma" pierādījums), tikai uz Saskaņas tikšanu pie varas var saglābt LR bankrotu

Atbildēt

hmm

03.10.2019. 20:58

likumi ir parkapti ari citas sferas. daudzi. kas mums ir valdiba vai banditi? vai attiecigu personu ielikteni.

Atbildēt

varbūtība

03.10.2019. 18:59

»

manupraat

'Loti labs un vajadziigs raksts! Un tas trulais, bezkauniigais Kari'na purns ir laba ilustraacija 'sim rakstam


Par mediķu algām, šķiet ka māsiņām un cita amata zemāk atalgojuma cilvēkiem vajadzētu vairāk novirzīt finansējumu paceļot algas, bet par ārstiem vai daļai nav patiešām jau tā labas algas ... bet te lomu nospēlē dažu Eiropas valstu ārstu atalgojuma lielums un ja neceļ dodas prom no Lv .. lūk valsts kolektīvais un ik katra pilsoņa kolektīvā atbildība un patriotisms ...jo vai patiešām lv var pacelt tik augstu kā vācijā

Atbildēt

Latvis

03.10.2019. 18:57

»

jautaajums

Ja savēlētu kreisos,vai būtu savādāk


Kreiso elektorāts ir darba ņēmējs, jeb nabadzīgākā tautas daļa. Ja viņi neaizstāv viņu intereses, tad nav kas par šiem balso.

Atbildēt

:))

03.10.2019. 18:39

par šo es fanoju! :))
https://titania.saeima.lv/LIVS13/saeimalivs_lmp.nsf/0/297563E1C99CDE17C22584880023DB80?OpenDocument

Atbildēt

Latvis

03.10.2019. 18:36

Ko tad var gribēt no labējām, konservatoru partijām? Mēs paši šos savēlējām, lai krievi nenāk, jeb precīzāk, sociāldemokrātiskā saskaņa netiktu pie valdīšanas. Gaidīt, ka labējie domās par nabaga tautu ir utopija. Mums ir labas privātās klīnikas kur ārstēties un valsts slimnīcās arī var tikt pie laba ārsta par naudu. Pluss, mūsu valdošā šķira ir apdrošināta un ar tā saucamajām zelta polisēm, kas ļauj ārstēties par velti arī privātajās klīnikās. Un apdrošināti šie ir par valsts līdzekļiem. Par šito vajag rakstīt, ne 3,5% meklēt.

Atbildēt

manupraat

03.10.2019. 18:33

'Loti labs un vajadziigs raksts! Un tas trulais, bezkauniigais Kari'na purns ir laba ilustraacija 'sim rakstam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...