Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Averss Reverss

04.06.2011. 00:49


Jūs domājat, ka nākamais ministrs būs labāks?

Daudziem nepatika Zatlers , nu dabūjāt Valsts Prezidentu, kas ,šķiet, apkaunos visu Latvijas Prezidentu rindu jo līdz šim , lai arī kādi saemas smerdeļi maisījušies tiem apkārt -tie visi bijuši"persona grata" vārda cienīgi, pat Guntī Ulmanī nav deģeneratīvas pazīmes, apjuka viņš tikai pēc savas prezidentūras laika,sapīdamies ar PLL lumpeņiem. Priecāšos ,ja kļūdīšos, bet tas izskatās pēc Dieva brīnuma.

Atbildēt

Averss Reverss

04.06.2011. 00:29


Liepnieka domāšana vienmēr ir bijusi kaitīga Latvijai, lai viņš runātu ,ko runādams.
Kas labāk maksās tā stbuli pūtīs. Un tas tiešām ir tā! Ģenētiska padomijas čekista atrauga.
Loģikai, kas dibināta uz labu samaksu,nav vērtības.

Atbildēt

plūdonis

23.02.2011. 16:49

Neprasiet viedokli Jurģim, prasiet mūkusalas Šķēlertei

Atbildēt

Artai

23.02.2011. 12:25

"Mūrnieci pie demisijas noveda tieši attiecīgo politisko partiju nopirktie "žurnālisti""
------------
Latvijai šobrīd patiešām nav vajadzīgs iekšlietu ministrs, kuru pie demisijas var novest kaut kādi nopirkti "žurnālisti".
Tāpat nav vajadzīgi aizstāvji, kas gatavi vainot "žurnālistus", bet izliekas neredzam, ka patiesais iemesls bija tas, ka Mūrnieces vadītajā sistēmā viens policists iztukšoja pistoles aptveri uz otru, bet tas savukārt viņu aukstasinīgi un ciniski noslepkavoja. Tas viss notika apdzīvotā vietā.
Ja pat policija ir nonākusi tik tālu un ministre pasaka, ka ir pēc tā visa "turpināt darbu", ko darījusi nu jau divus gadus ... tad šai valstī pilsoņiem nav nekāda pamata nākotnes cerībām. Mūrniece ar ambīcijām un Dombrovskis ar kārtējo neizlēmību tās ir aprakuši.

Atbildēt

Mario

23.02.2011. 11:24

Lasot komentāros, nevar vien beigt brīnīties, ka mūsu daudzcietušajā valstī vēl joprojām ir pajoliņi kas atbalsta SVF kalpu valdību ar Bezmugurkaulnieku priekšgalā, iesaldēto Lindu, nejēgu Kamparu, idiņu Kristoffski utt.

Atbildēt

Joks

23.02.2011. 11:21

Kā uz to skatās. No eiropeiskās politikas komentēšanas viedokļa Liepnieka kungam ir 100% taisnība. No ''savējo'' pozīcijas Dombrovskim. No vienas puses būtu nepieciešama radikāla rīcība ne tikai konkrētajā ministrijā, bet tad ir jāuzņemas konkrēta atbildība. ''Savējiem'' ir dziļš sakņojums korporatīvās kultūras tradīcijā, kur atbildība ir kolektīva, respektīvi neatbild neviens, toties ir savs ķeizariņš. Atbild un vainīgs ir tas, kuram ir problēma, respektīvi tauta, uzņēmēji un tamlīdzīgi. Daudzas satriecošas mūsu valsts aktuālās pārvaldes līdzības var viegli saskatīt Latīņamarikas un Āfrikas nabadzīgo valstu pārvaldēs. Tas arī ir loģiski, ja paanalizē Vienotības un zemnieku elektorātu.

Atbildēt

airis

23.02.2011. 00:32

Valdība kaut kādā ziņā atgādina leprazoriju.
Normāli cilvēki tur iet negrib, bet ja tur nokļūst, paliek tādi, padumjāki.Kad kāds grib noo turienes prom,viņu nelaiž.Vēl nav vesels.Pēdējā līdzība - tur iekšā ir sava dzīve, kura nekādā veidā nekrustojās ar reālo.
Sociālais budžets ir kā Maseratti - dārgs, sūdīgs un drīz beigsies.Degvielai, riepām un eļļai naudas nav, tā ir tikai taurei...
nauda tiek ievākta caur nodokļiem nevis reformām.40 valsts finansētās augstskolas turpinās lipināt māla speciālistus Uk viesnīcu apkalpošanai.Eksporta pieaugums balstās uz reeksportu.Vēl 12-18 mēneši un kādi bagāti kaimiņi restrukturizēs Latvijas parādu ieviešot otru valsts valodu.

Atbildēt

tarakaans

22.02.2011. 23:38

Mīļie tautieši! Ko Jūs cepaties??? Sen jau tai uzpūtīgajai plānā galdiņa urbējai bija jāiet atpūsties. Liepniekam loģiski secinājumi, ja nav argumetu šiem secinājumiem, tad sākam ķerties klāt visām citām lietām. Tas tikkai liecina, ka īsti nemākam diskutēt, raustamies no tēmas uz tēmu, galvenais tikai kautko pateikt. Man jau liekas ka Dombrovskis ir jākvalificē kā BEZMUGURKAULNIEKS jo mugurkaulu lēmumu pieņemšanā viņš līdz šim nav demonstrējis. Bet visiem Vienotības pakalpiņiem varu atgādināt, kā Jaunlaicēni baznīcā gāja, kā Čigāne pirms vēlēšanām bļaurēja par politielikteņiem, cik Ēlerte bija patriotiska kā Dienas galvenā redaktore.............. un beigās čiks vien ir no visas tās bļaurēšanas. Kā tika pie stūres tā viss aimirsās:)))

Atbildēt

šodiena

22.02.2011. 22:30

Kā jau nu bijis tā bijis-tas ir pagājis.Un ja kādreiz ir kas nepareizi darīts,tas neattaisno nepareizu darīšanu šodien.Mēs dzīvojam šodien un arī rītdienai, nevis vakardienai. Bet šodienas darbi vieš tikai bezcerību.Ja nu vienīgi ir izteikta humora izjūta,tad par spīti bezcerīgumam var pasmieties, jo darbības tiešām ir smieklīgas.Diemžēl to nevar teikt par sekām...

Atbildēt

Laima

22.02.2011. 22:07

PLL rupors.com.Tas gan labs.

Atbildēt

Autorei

22.02.2011. 22:05

Cik Šķēle Jums maksā?Gribat gan atpakaļ Kalvīša treknos gados.Jūsu portāla pareizais nosaukums PLL rupors.com.

Atbildēt

platons

22.02.2011. 21:58

Vienpusīgs raksts TP interesēs. Tā teikt, kaut kāda apcere ar pastulbiem vērtējumiem. Ka tikai kaut ko sliktu varētu pateikt par cilvēku, kas centās un sevi nežēloja, lai tai sistēmā kaut kādu kārtību ieviestu. Šis tas taču ir arī izdevies! Gudrs cilvēks pamanītu, ka daudzas no tām "ministres radītā haosa"izpausmēm patiesībā ir sistēmas pretošanās izpausmes. Visādas nepilnības jau ir visās jomās, ne tikai iekšlietās, bet šai gadījumā ļoti aizdomīga ir tā hipertrofētā interese, ošņāšana, plašā izklaigāšana visai pasaulei: Re, kāda mums tā vadība!

Atbildēt

Sīmanis-Gladiatoram

22.02.2011. 21:29

Diemžēl šis fakts ir pamatīgi aizmirsts! Nezinu, kāpēc pietiek.com "žurnālisti" nekādi to nespēj atcerēties. Arī citus faktus, kas ciešā saistībā ar ar Godmaņlaika, Šķēles laika un Nasing spešal laika valdībām. Pietiek.com ir tik tendenciozs "brīnums", ka jāpārstāj to lasīt.

Atbildēt

Agriiis

22.02.2011. 21:26

Viedoklu dazadiba tak rodama labaka izeja.. Man gan Liepnieka viedokli skitusi interesanti,ne vienmer atbalstami,bet interesanti gan..

Atbildēt

zeks

22.02.2011. 21:01

Vienotība beidzot tikuši pie siles un par katru cenu grib noturēties iespējami ilgāk.
Kas zina kad atkal tiks pie zagšanas - varbūt vairs nekad.
Tapēc arī tāds teātris

Atbildēt

Gladiators

22.02.2011. 20:46

Es nesaprotu kaapeec vispaar pietiek.com publicee shaa cilveeka murgus...Liepnieks tachu vistieshaakaa veidaa bija iesaistiits valsts izagshanaa,kalpodams Skeelem. Un turklaat pret vinu ir izvirziitas apsuudziibas kriminaalnoziegumaa...
Es pilniibaa uzticos Dombrovskim,nevis klausu kaut kaadu naakosho zeku...

Atbildēt

...

22.02.2011. 20:09

Godīgi sakot - Vienotības ministri vispār ne ar ko labu šajā valdībā neizceļas. Vai nu neizceļas vispār vai nu tikai negatīvā nozīmē. Ko labu pa šo laiku ir paveikusi varenā Ēlerte? Ko labu ir paveicis Kampars? Ko Pabriks? Ko... ko Kristovskis? NEVIENS no viņiem nevar atzīmēties ar kādu izcili paveiktu darbu.

Tajā pat laikā ZZS ir daudz pamanāmāki. Ja tā turpināsies - nekas labs Vienotībai ar to nebūs noteikti.

Atbildēt

Jurģi

22.02.2011. 20:06

nopērc vazelīnu-sāk jau pa sauso iet.

Atbildēt

Arta-Artai

22.02.2011. 19:23

Domāju, ka par daudz ir visādu korifeju, kas ņemas un cepas ap Lindu Mūrnieci. Nezinu, kāpēc tā necepās, kad iekšlietu ministrs bija Godmanis. Neatceros, ka Liepniekjurģis ko nebūt būtu bildis un vēstījis slavenā, visiem zināmā Slaktera "izgājiena" sakarā.
Mūrnieci pie demisijas noveda tieši attiecīgo politisko partiju nopirktie "žurnālisti", kas, lai labāk, iespējams, izskatītos, vēl uzaicina izteikties skandalozus "polittehnologus" ar švaku izglītību.

Atbildēt

mitjka

22.02.2011. 19:17

liepnieku par premjeru lai beidzot sak stradat bevis muld un brauc porche automasina
ar mazo rūķi rolšteinu
ej juŗģi un sac beidzot stradat
vai par tavu slaveno tautas partju mums visiem tev butu jasaka paldies un jacel tevi troni ka esi mega intelektualis un viedais ??????
esi kaut ko 'dels saujaucis un pat ļoti

Atbildēt

Artai

22.02.2011. 19:05

Vispār jau te runā par Mūrnieci nevis Liepnieku. Protams, ja trūkst argumentu par pašu lietu, tad var sākt uzbrukt pašam autoram personīgi.
Tāpat der atgādināt, ka visdedzīgākais Mūrnieces aizstāvis ir kāds Aivars L.
Te Liepniekam pat nevajadzētu neko teikt.

Atbildēt

Arta

22.02.2011. 18:52

Ko gan īsti var saprast t.s. polittehnologs - cilvēks bez izglītības (visur braucis tikai pa pusei - Liepājā, LU)un bez noteiktas nodarbošanās. Pa politisko ķēķi maisoties, pelnījis sev krietnu naudu. Politiskais alfonss, kurš nevienā laikā un nevienā sabiedrībā netiek cienīts. Jautājums - kāpēc pietiek.com grauj savu tik trauslo reputāciju, pinoties ar šādiem "polittehnologiem"?

Atbildēt

SY

22.02.2011. 18:28

Vai tad Vienotībai,precīzāk,jaunajam laikam, šīs ir pirmās dīvainības ? Atcerēsimie E. Repši,kas pieprasīja iepriekš divus "ļimonus",saņemšanas gadījumā apsolot (kā var nesolīt ?)mūsu muļķu tautu iecelt saulītē. Prasīto pilnā mērā nesaņēma,jo bijām skopi,tagad paši vainīgi. Vispār-muļķu zeme !

Atbildēt

hmm to Laima

22.02.2011. 18:14

Katram jādara savs darbs - valdībai jāvada valsti, bet žurnālistiem par to jāraksta.

Un šis valdības sastāvs patiešām ir sliktākais kopš neatminamiem laikiem. Ko vērti Mūrniece, Kristovskis, Kampars savos amatos, tas viss būtu smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski.

Atbildēt

Baibinjai

22.02.2011. 17:30

Šodien Baiba ir mazāk sašņaukusies koku, uzrakstījusi diezgan sakarīgi. Gan jau uz vakara pusi atkal lidos....

Atbildēt

vinnijs puks

22.02.2011. 16:19

Komunisma cēlāju laikos arī genseks tika "vēlēts" uz mūžu.Linda arī ir mūžiga,jo nav ko likt vietā! :))

Atbildēt

Laima.> Piedāvāju

22.02.2011. 15:54

Piekrītu .Lai visi Gudrie beidzot parāda ,ka prot arī darīt. Lai ņem varu un dara. Veiksmi!

Atbildēt

Piedāvāju

22.02.2011. 15:41

Padzīsim visus politiķus. Uzdosim Liepniekam,Streipam, Rullei,Domburam,Bendikam,Gailītim un citiem gudrākajiem no gudrajiem žurnālistiem ,politologiem nevis kritizēt ,bet ņemt varu savās rokāsViņi tiešām visu zin daudz labāk un cerams ka rīt mēs jau dzīvosim Paradīzē.Rulli par Premjeru. Gaidām uzsaukumu,mēs Jūs atbalstīsim,jo esam dzirdējuši no Jums ,kas jādara.UZ PRIEKŠU!!!!!

Atbildēt

kenenens

22.02.2011. 14:54

kas tur ko brinities pietiek paskatities uz pilknabja sejinu lai viss taptu skaidrs pilnigs daunis

Atbildēt

mats

22.02.2011. 14:10

te daudz maz ko sajēdzat tikai Jūs Liepnieka kungs, Kreituse un daži komentu rakstītāji. Pārējie ir vienīgi muļķi.Izlasot Jūsu teikto paliek saprotams, ka nekas nemainīsies un būs tikai sliktāk. Valdība nevelk, ministri slikti, PM neko nesaprot un dažām partijām beigušies visi resursi un nevar samaksāt tiesas uzliktos sodus un tamdēļ šmaucas, citas kļūst nepopulāras , citas apzagušās u.tt. Pilnīgs bezceris , vienīgi Faktu analīzes kantoris ir uz pacēluma viļņa!

Atbildēt

To Laima

22.02.2011. 13:43

Laima taisi savu portālu un raksti par vienotību!! Katrs taču raksta kā un par ko grub! Nepatīk lasi tvnet.

Atbildēt

Laima

22.02.2011. 13:05

Cik par Jūsu darbu maksā PLL. Šķēlem un Šleseram jau naudas pietiek un lieks pirktais mēēēēēēēēēēdijs jau noder.

Atbildēt

Autorei

22.02.2011. 12:55

Kā redzams Pietiek galvenie spožie EKSPERTI ir Kalvītis ,Liepnieks un citi bijušie. Izskatās, ka Jūs ar saviem favoritiem un pasūītītajiem brēcējiem bezspēcībā par pagājušo laiku neatgriešanos jau drīz aiz naida pārsprāgsiet.

Atbildēt

ŽAGATA

22.02.2011. 12:49

Lapsas portāls vairs kaut kā nerullē.

Atbildēt

Marks

22.02.2011. 12:36

Atcerēsimies, Kalvītis savulaik demisionēja stipri līdzīgi - paziņoja, ka beigs darbu tādā tur datumā, kas bija pēc krietna laika. Tā ka neko jaunu Linda un Dombrijs nav izdomājuši.

Atbildēt

khe..

22.02.2011. 12:18

Savā "ekskluzīvajā" intervijā NRA Mūrniece uzskaitījusi savus naidniekus, kuri par īstiem vīriešiem pēc viņas saprašanas vairs nav uzskatāmi, ticis arī Liepniekam: "Vai arī eksperts Jurģis Liepnieks. Gudrs vīrietis, bet klūp virsū man kā tāds šunelis. Bet tas viss laikam tāpēc, ka es kādreiz viņu vinnēju tiesā par goda un cieņas aizskaršanu. Droši vien, ka to nevar piedot."

Atbildēt

Ojārs

22.02.2011. 11:49

Pati Dombrovska valdība jau ir kuriozs.

Atbildēt

Ezis vilim

22.02.2011. 11:45

Nožēlas pilnu smaidu izsauc Mūrnieces rīcība!

Atbildēt

Karote

22.02.2011. 11:28

Liepniekam taisnība,šitais raksturo visu VD stilu- pa maliņu,pa maliņu, nogaidīsim, paskatīsimies,varbūt problēmas pašas no sevis kaut kā izčibēs..Labs grāmatvedis,reformu laika līderis nē.

Atbildēt

vilis

22.02.2011. 10:55

Cilvēki visas parādības vērtē ar savu mērauklu,kur etalons ir viņš pats.Paceļot latiņu novertējumā tik augstu,ka citu rīcība nespēj to sasniegt,veidojas vērtētāja lieluma mānijas efekts,kas raksturīgs Liepniekam,Šķēlem un visai PLL bandai.Ņemot vērā reālos viņu sasniegumus pašlaik un izteikumus,viņu teiktais,labākajā gadijumā,izsauc nožēlas pilnu smaidu.

Atbildēt

nee

22.02.2011. 09:55

Viss veidojas tā, ka visticamāk Iekšlietu ministriju gaida lielas pārmaiņas. Pārmaiņas finansējumā.

Atbildēt

Labrīt

22.02.2011. 09:03

Visas nelaimes faktā, ka "Vienotība" ir īstens ķīselis, gulbis, vēzis, līdaka vienkopus.
L. Mūrnieces neierašanās uz valdes sēdi liecina, ka ar šo apvienību ir bezgala bēdīgi.
Mākslīgi izveidots pirmsvēlēšanu auglis ir vanckars, un gribas jautāt, kur nu ir palikuši visi tie bļāvēji, politologi, kuri pirms vēlēšanām slavēja partiju apvienošanos, kuri teica: o, malači!?

Ar Mūrnieces demisiju tā tas nepaliks, notikumi risināsis straujāk, man gribas domāt!

Atbildēt

Cedgars Epeļs

22.02.2011. 06:42

Demisija kā ķēķis :)

Atbildēt

joks

22.02.2011. 03:04

Es gan nesaprotu, kur ir neapmierinātības būtība. Daudzi gribēja, lai demisionē. Pilnīgi prasīja. Tagad viņa demisionēja un jau ir noteikts pēdējās dienas datums. Nu kas tad vēl nav labi?

Atbildēt

pilnīgs sviests>lamata 21.02.2011. 23:50

22.02.2011. 02:07

Dombrovskis taču ir pilnīgs muļļa! Jau Riekstiņa gadījumā baidījās pieņemt lēmumu, tā tagad muļļājas ar Mūrnieci.

Atbildēt

lamatai

22.02.2011. 01:58

tas, ka demisionejis ministrs paliek amatā līdz jauna ministra iecelsanai ir pilnīgi cits jautajums un tā ir ikdienas prakse.
seit ir nenormāls gadījums, kad demisija ir iesaldēta. Kuriozs !

Piekrītu Liepniekam 100 %

Atbildēt

Leoo

22.02.2011. 01:53

Tas viss būtu smieklīgi, ja vien mēs nerunātu par iekšlietu sistēmu, tas ir - par mūsu visu drošību. Tas nav smieklīgi un ne Dombrovskim, ne Mūrniecei ne Vienotībai kopumā nav ne mazāko tiesību tā ampelēties.
Visbriesmīgākais ir tas, ka premjeru kā tādu lelli var raustīt viena nenosvērta, histēriska bāba un socipātisks, hiperaktīvs liela mēroga zaglis.

Atbildēt

lamata

22.02.2011. 01:50

Kuriozs bija arī tas, ka M.RIEKSTIŅŠ palika ārlietu ministra amatā līdz jauna ministra nominēšanai ārlietu ministrijā.Jau aizmirsies?

Atbildēt

murkšķis

22.02.2011. 01:40

Ļoti labs Liepnieka viedoklis! Šis nu beidzot ir strupceļš valstī. Tālāk vairs nav kur! Lai gan arī iepriekš ir tā teikts, bet redzam, ka var gan - kuriozi kuriozs... Demisionē, bet nedemisionē, absurds! Kauns! Vienotība ir sapuvusi!

Atbildēt

terēze

22.02.2011. 01:31

ja vēl tie būtu gājieni,bet te ir riktīgs analfabētisms ,trullums,bezcers strupceļš!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...