Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vītere

20.04.2018. 19:23

Pārsmējos par Ventspils slavināšanu - nu beidziet! Aizbrauciet uz Cēsīm, Kuldīgu, vai Krāslavu utt.Cik skaistas kļuvušas Latvijas pilsētas, beidziet griezt to veco plati par Ventspili!!!!!Šķiet, ka tās "iespēlē" pats Lembergs, vietējais no Jēkabpils....
Un ja vēl zinām, kā tas viss Ventspilī tapis un par kādām naudiņām, pils durvīm vajadzētu būt ar zelta rokturiem.

Atbildēt

nu ja

18.04.2018. 00:22

»

tie nav

nav NRA pakalpiņi- tie ir Lemberga pakalpiņi


tie ir necīņas hūtsmēslu tārpiņi..

Atbildēt

tie nav

17.04.2018. 18:50

»

rakstnieks

Šitos gara augļus Hūtei raksta tie NRA pakalpiņi Rozenbergs, Dreiblats un Co


nav NRA pakalpiņi- tie ir Lemberga pakalpiņi..

Atbildēt

PSKP norīkotais diversants

17.04.2018. 15:58

Lembergs, Ventspils tranzīta nozares likvidators, lai LV nodokļos neienāktu nauda. Ne tikai. Visa tieslietu sistēma palīdz jau 27 gadus Lembergam likvidēt tranzītu caur Ventspili, formāli liedzot ieņemt amatu. Ilgstoši "tiesājot". Noziedznieku 4. maija republika ar ZZS līderi, Kremļa trolli un aģentu Aivaru Šlomo dēlu Lembergu.

Atbildēt

olegs

17.04.2018. 14:22

Sen bija laiks atjaunot komjounatni un atvērt kolhozus lembergu par premjeru

Atbildēt

rakstnieks

17.04.2018. 14:12

Šitos gara augļus Hūtei raksta tie NRA pakalpiņi Rozenbergs, Dreiblats un Co.

Atbildēt

Tagad ap Ventspils tranzīta uzņēmumu peļņu

17.04.2018. 13:43

grozās Meroni, avantūrists, citi stipendiāti - ZZS, Na, prokurori, tiesneši, visas perkamas prostitūtas. Ja nu neizdosies visus iebaidīt līdz nāvei, vai nopirkt, rezervē Vājonis, puskrievs, šestjorka apžēlos.

Atbildēt

PSKP rokaspuisis Lembergs

17.04.2018. 13:36

diversijas Ventspilî saka ar naftas trubas aiztaisîßanu, vietējiem stāstot, ka Maskava negrib maksāt. Izzaga ofšoros ko vien varēja, lai tik eienāk nodoklu nauda Valsts kasē. Zaga un postīja, cik spēka. Maskava jau iepriekš bija izlēmusi iznīcināt lielākā PSRS tranzīta ostu Ventspili, lai neienāk nodokļi valstij, iznīcinot Latvijas tautsaimniecību. Lembergam piederoša firma nobruģēja Ventspili.

Šodien viss tranzīts sarucis caur Ventspili ievērojami. Maskavas cilvēks Lembergs savu diversijas galveno darbu izdarījis, atrodoties amatā, izmantojot amata priekšrocības.

Atbildēt

Fēlis

17.04.2018. 11:56

Oj, palasiet ,,Bailes"! Embergs ta izrādās ,,zadņeprivadnojs"!

Atbildēt

Kāda atlīdzība būtu samērīga

17.04.2018. 09:55

par A. Lemberga galvu?

Atbildēt

Nav, kas to mēslu

17.04.2018. 03:50

izšķaida ar beisbola kūju, kopš PSKP viņu norīkoja uz Ventspili. Likumīgs Krievijas FSB zaglis Latvijā. Visiem uzņirdz.

Atbildēt

!

17.04.2018. 03:17

Grūstīšanās pie siles , mafiozas valsts ikdiena!

Atbildēt

MUĻĶU zemes zaķkāpostu hūtsmēslam

17.04.2018. 01:11

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 23:45

»

Buba

..."Vispirms saukts par “oligarhu”, tad par “smagos noziegumos apsūdzēto


Būsim taisnīgi, nevis Meroni Lembergu apčakarēja, bet gan prokuratūra un tiesa.
Viena lieta ir apgalvot, ka kaut kas tiek nozagts, otra to pierādīt.
Un, ja patiesi kaut kas būtu nozagts, tad Lembergs jau nu sen sēdētu, taču komēdija velkas jau cik ilgi, un, visticamāk, tā arī beigsies.
Neesmu Lemberga advokāts, taču kaut kas ap Lembergu nav pareizs, tāpat kā ar Rimšēvicu. Troksnis liels, bet vairāk nekā, tikai zākāšanās.

Atbildēt

Buba

16.04.2018. 22:32

»

Vietējais

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki...


Arī tu varētu sakopt,ka katram Latvijas iedzīvotājam caur tranzītu nozagtu pa 100 eur gadā, no kampiena 200 000 000 Ventpilij 39 000 iedzīvotāju, vai 1.9% no visiem iedzīvotājiem) atmest treknus 19 % no kampiena, pašam paliktu 162 mil.

Atbildēt

Buba

16.04.2018. 22:23

..."Vispirms saukts par “oligarhu”, tad par “smagos noziegumos apsūdzēto”"...
Īsāk būtu "Latvijas jauno laiku OTRS lielākais žuļiks". Otrs tāpēc, ka Meroni arī viņu izdevās apčakarēt.

Atbildēt

16.04.2018. 22:18

»

Vietējais

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki...


ir taisnība! Venstpili nevar pazīt, nevar ne ar vienu pilsētu salīdzināt. Ja tā nebūtu, tad latviešu utis Rīgā un citur liktu mieru Lembergam, ja viņš būtu tāds pats smirdeklis kā citi latvieši pie cūku aizgalda zogot viens otram cūkēdienu kā mūžīgi izslāpuši kuiļi pie siles.

Atbildēt

Vietējais

16.04.2018. 22:12

Ko Jūs te visi vīterojat? Aizbrauciet uz Ventspili paskatieties šo pilsētu un tad salīdziniet ar Rīgu! Grāvju grāvjos saraktu, ar bedrainām ielām! Un tas viss visu partiju deguna galā, arī Saeimas degungalā! Kā Rīgas dome izdarās ar NĪN, esi deklarējies mazāks NĪN, neesi - maksā pa pilnu klapi, ārzemnieki neskaitās. Murgs kaut kāds - bet te kādam nepatīk Lembergs! Aizbrauc Ventspilī - noliec transportu uz ielas bez maksas, bet kas te Rīgā - aci no pieres izraus, kā saprātu zaudējuši! Cilvēks Rīgā ir nulle - dod tikai naudu - taču kur viņa paliek tev nav jāzina, cik nanoūdeņos vien neaiztek - un nekas.
Vienkārši jau apriebušies tie Lemberga zākātāji.

Atbildēt

Idiots Lembergs

16.04.2018. 21:39

izliekas par idiotu.

Atbildēt

Gints

16.04.2018. 20:55

Jo vairāk lasu Aivara rakstīto jo vairāk skaidrs , ka puisim toč nav visi mājās.

Atbildēt

gan jau

16.04.2018. 20:19

Gan jau dabūsi bietē, čigān ar KGB skolu! Un gadi 20 ķūrķi ar mantas konfiscēšanu tev un radiem garantēti!

Atbildēt

UHH

16.04.2018. 20:04

Ja Latvijas Dzelzceļu vadītu Sormulis, tas nebūtu tas sliktākais variants. Viņš saprot gan biznesu šajā jomā, gan dzelzceļu pēc tā būtības un uzdevumiem. Diemžēl, LDZ vada savtīgu ielikteņu grupiņa, kura pat īsti neapjauš, kur ir ielikta. Kur nu vēl saprast, kā dzelzceļš darbojas un kā to darbināt.

Atbildēt

noriebies

16.04.2018. 19:10

Sen jau noriebies tas blēdīgais, melīgais, zaglīgais shēmotājs, kuram jau sen vajadzēja sēdēt aiz restēm.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

16.04.2018. 18:30

Būs vēl viena epitētu kopa: "Lembergs kā rakstnieks", "Rakstnieks Lembergs". Kungs acīmredzami pretendē uz stilu, viņa teksts ir liela stilistiskā centība. Tāda centība parasti ir diletantiem pie rakstāmgalda, domas seklumu mēģinot nomaskēt ar stilistisku vīterošanu. Dilentanti ir diletanti uz visām pusēm. Arī stilistiskajā vīterošanā, kas bez labām smadzenēm momentā kļūst triviāla čivināšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Krievi teiktu – kad krupis mēģina dr...zt odzi

FotoŠo ierakstu vēlos veltīt mūsu konkurentiem no partiju apvienības Attīstībai/Par (A/Par) un aprakstīt, kāpēc nākamajās Saeimas vēlēšanās par viņiem balsot nevajag. Iemeslus var iedalīt vairākās grupās.
Lasīt visu...

21

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

FotoPateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā. Komisija kopš 2017. gada septembra ir konsekventi publiski pierādījusi, ka novecojušā likuma “Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” saglabāšana nav zinātniski un tiesiski attaisnojama, īpaši tāpēc, ka tas ietver juridiski nederīgu sadarbības ar VDK konstatēšanas procesu, ko analizējis Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, tiesas priekšsēdētājas vietnieks Juris Stukāns.
Lasīt visu...

12

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

FotoTrešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu līderus uz, gribētos teikt, diskusiju, bet nevaru: balagānu. Ceturtdien, kad dzirdētais vēlreiz pārdomāts un galvā sagūlies pa plauktiem, trīs secinājumi, kāpēc cirks nav tik nevainīgs, kā izskatās.
Lasīt visu...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

Iepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli,...

Foto

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

Pēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot...

Foto

Nebalsot nav protests – tā ir padošanās

Līdz vēlēšanām ir atlikušas trīs nedēļas. Kur vien ej, visur dzirdi: “Par ko lai balso? Nav, par ko balsot!”...

Foto

Kremļa trends: Pētera I laika tradīcijas un elegance – „po pacanskim poņaķijam”

Divi pdējo dienu notikumi ir izraisījuši plašu rezonansi visā pasaulē: 1. Putins esot atradis...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: postpatiesība

Ja civilizācijas norieta apstākļos ir uzdīdzis postcilvēks, tad katrā ziņā ir uzdīgusi viņa sludinātā postpatiesība. Ja eksistē postpatiesība, tad eksistē tās autors...

Foto

Pret Eiropas Savienības šantāžu

11. septembrī Ungārijas konservatīvais premjerministrs Viktors Orbāns ieradās Strasbūrā, Eiropas Parlamentā, lai piedalītos debatēs par Sargentini ziņojumu, kuru iesniedza Judith Sargentini un kurā tika asi...

Foto

Mainot carus, nemainās carisms, mainās tikai uzvārdi un tituli

Dokumentālās filmas «Nelietis» pirmizrādē uzrunājot skatītājus, Dinārs Gulbis teica, ka mēs bieži rādām ar pirkstu uz citiem....

Foto

Mediju satura sabiedriskais kvalitātes standarts (SKS)

Latvijā un pasaulē vērojamās mediju produkcijas kvalitātes krituma dēļ kļūst aktuāls jautājums, “ko darīt” un kādā veidā uzlabot to darbu...

Foto

Prātojums par atklātību

Pagājušajā nedēļu mūs sasniedza priecīga vēsts: lauzta tā sauktā etniskā barjera Saeimā, un lielā vienprātībā gan nacionāļi, gan internacionāļi, gan liberāļi un pat...

Foto

Aicinu vienaldzīgi nevērot politisko procesu norisi Latvijā televizoru ekrānos

God. tautieši/cien. tautietes! Gandrīz 500 000 latviešu un Latvijas pilsoņu, lai izdzīvotu, bija spiesti emigrēt uz ārzemēm....

Foto

Kāpēc Gobzems uzbrūk man un izplata melus par Jauno konservatīvo partiju?

Portāla Delfi diskusijā viņš man saka, ka, ja es būtu labi strādājusi, “jūs būtu mani ielikuši cietumā”. Jā,...

Foto

Šī brīža situācija atgādina čekas laikus, kad priesteriem „piemeta” pretpadomju literatūru

Godātie ticīgie. Griežos pie jums, jo ir noticis kas neiedomājams: ir arestēts Rēzeknes Sāpju Dievmātes...

Foto

Mulsina tendenciozitāte, ar kādu tiek nopludināta informācija par nepierādītu vainu smagos noziegumos

Mēs, Latvijā kalpojošie Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgas ieņemšanas priesteru mariāņu kongregācijas priesteri un klostera...

Foto

Ceļš uz ielaistām slimībām un lielāku mirstību

Maksas ieviešana par plānveida veselības aprūpi ir necilvēcīga pret, iespējams, līdz 300 000 trūcīgāko iedzīvotāju. Jaunā kārtība ir arī...

Foto

Vienkārši liela daļa raidījuma viesu paši izvēlas runāt krieviski...

LTV7 diskusiju raidījumā “Punkti uz i” 6. septembrī plānotas partiju debates par vidusskolas izglītību mazākumtautību valodās Latvijā....

Foto

Kas patiesībā ir „Saskaņa” – atveriet acis

KPLV partijas vadītāji Kaimiņa un Zakatistova kungi šonedēļ divos dažos raidījumos izteicās, ka ir gatavi sadarboties ar Saskaņu, ja vien...

Foto

Jaunākās idiotisma šaušalas

Jaunākās idiotisma šaušalas centīsies apstiprināt Ministru kabineta sēdē 2018.gada 4.septembrī. Ja jaunākās idiotisma šaušalas tiks apstiprinātas, tad Latvijas skolotāji kļūs valdošās kliķes ķīlnieki...

Foto

Vai akls naids un aizvainojums vēlēšanās var pazudināt valsti? Var

Kāds jautās – vai šim jautājumam ir kāda tieša saistība ar 6. oktobrī paredzētajām Saeimas vēlēšanām...

Foto

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar „Saskaņu”, iespējams, ieņems KPV LV

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko...

Foto

Rektores filosofiskā instalācija

2018.gada 15.augustā portāls „Delfi” iepazīstināja ar Latvijas Kultūras akadēmijas rektores Rūtas Muktupāvulas „viedokļiem”. Lasītāji ieguva rektores filosofiski iesaiņoto „viedokļu” kombināciju. Rektores vispārīgos prātojumus...

Foto

Iesniegums KNAB par „Memory Water” vides reklāmu kampaņu

Šī priekšvēlēšanu kampaņa mani uztrauc. Vēl nav pat septembris, bet jau esam redzējuši daudz ļoti neētiska un zemiska...

Foto

Ieteiktu izlasīt VARU arī Kaimiņam un citiem KPV LV biedriem - diezgan pamācoši, kā nevajadzētu rīkoties, nonākot pie VARAS

Pēc Indriķa Latvieša grāmatas VARA ("Bailes -...

Foto

Esot pienācis laiks medicīniskā kanabisa legalizācijai: vai klāt vēlēšanu laika daudzsolīšana?

Paldies par ziņu, ka Iekšlietu ministrija ir gatava diskusijai par marihuānas pielietošanu medicīniskām vajadzībām. Nez,...

Foto

Pat datus par nodokļiem KPV nespēj safabricēt tā, lai netiktu pieķerti ar nolaistām biksēm

Partija KPV LV izcēlusies ar kārtējo sabiedriskās domas manipulāciju: ar KPV LV...

Foto

„Ventas Balss” galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, - tas ir viens no...

Foto

Dīvaini, bet fakts: politiskās staigules gaitās Pabriks nav uzkrājis pat vērā ņemamu rūdījumu

Šajās dienās pievērsu uzmanību kādai nelielai sarakstei sociālajā tīklā Twitter. Teikšu pavisam īsi...

Foto

Morālais garants. 2. Universalitāte un reitingi

Morālais garants ir vajadzīgs ne tikai sociāli politiskajā sfērā, par ko centos rakstīt esejā „Morālais garants. 1. Priekšvēlēšanu solījumu erozija”....

Foto

Iesniegums SAB par nekavējošu valsts noslēpuma pielaides atņemšanu deputātam Andrejam Judinam

Pateicoties publikācijām šī gada sākumā, sabiedrība uzzināja par gadījumu, kurā Saeimas deputāts Andrejs Judins izpaudis...

Foto

Vai žurnālisti sāks ar sevi?

Pašam zināmā mērā ir sajūta, ka šis raksts ir ne viena vien iepriekšējā teksta atkārtošanās. Tomēr solītam makā jākrīt un te...

Foto

Ļaunie un zemiskie manipulatoru meli par Solvitu Āboltiņu

Varbūt šeit ir īstā reize atkārtot manu 2016. gadā pausto viedokli par jautājumiem, kas droši vien būs skarti...

Foto

Pieci unikāli veidi, kā tiesājamā Koļegova un VVD ņirgājas par iedzīvotājiem Meroni grupējuma interesēs

Mums jātic, ka ogļu kalnu uzmērīšana un amatpersonu pārsēšanās citos kabinetos esot...

Foto

Kur nonāks Bordāns „mentu pasaules” darboņu pavadībā?

Kaut Saeimas vēlēšanas vēl tikai priekšā, virkne vismaz pagaidām parlamentā nepārstāvētu partiju jau metušās dalīt nākotnes lielos projektus, un...

Foto

Vai priekšvēlēšanu kampaņās izmanto ministriju budžetus

"Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) lūgusi Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) izvērtēt, vai "Latvijas Radio" atskaņotajās Latvijas Republikas Finanšu ministrijas...

Foto

Morālais garants. 1. Pirmsvēlēšanu solījumu erozija

Latvijas Republika ir Krievijas Federācijas klons. Abās valstīs ir nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums. Pēc PSRS sabrukuma to izveidoja...

Foto

„Saskaņas”/KPV LV ārlietu ministra amata kandidāts varētu būt Aivis Ronis

TVNET intervija ar Aivi Roni sākotnēji nelikās aizdomīga, taču, izlasot visu interviju, neviļus uzausa atmiņā Anrija...

Foto

„Un tieši šādi cilvēki mums Saeimā ir vajadzīgi...”

Man prasa – kāpēc publiskoju datus par KPV LV kandidāta Māra Možvillo „biznesa” miljona nodokļu parādiem. Šo gribēju...

Foto

Priekšvēlēšanu cīņā oligarhu pusē iesaistās arī TVNET

Vakar un šodien (15./16.augustā) vienā no Latvijas lielākajiem interneta medijiem TVNET tika ievietoti divi žurnālista Toma Rātfeldera (pats sevi...

Foto

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Sveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt...

Foto

Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē

Vairs tikai daži mēneši līdz Latvijas simtgades atzīmēšanai. Tiek gatavotas grandiozas svinības, tērēti milzīgi līdzekļi svinību organizēšanai. Atbildīgās amatpersonas...