Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rolands pelsh

10.02.2017. 18:49

sveshumaa es jau esmu. t.i britaanijaa. bet tagad veel valsts negrib lai es ar savu auto jebkad brauktu uz lv . redz auto ir registrets britanijaa. uz shveici braucu, samaksaju celja nodokli 40 fr.gadaa . lv 10 eiro dienaa. nee , nebraukshu, lai visi iet rataa.

Atbildēt

ezis

09.02.2017. 15:33

»

Fakts

Tiesneši arī ir nodokļu maksātāji, pie kam katrs tiesnesis mēnesī valstij no savas algas maksā apmēram vienu tūkstoti, vai tas ir maz


Tas, protams, nav maz, tikai tas cilvēks jau neatdod to, ko ir nopelnījis-viņam valsts sarēķina ciparu un atbilstoši pirms izmaksāšanas atvelk. Toties pašnodarbinātais skroderis ir spiests vispirms reāli nopelnīt un saņemt ķepiņā naudu un tad atdot valstij nodokļos. Un tici man, šādam simtam ir daudz lielāka vērte, un tas tiek daudz grūtāk nopelnīts, nekā tiesneša tūkstotis.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

08.02.2017. 19:03

Vai esat parakstījušie par Saeimas atsaukšanu?

Atbildēt

Ilze K

07.02.2017. 08:32

»

soldiere of fortune

Ir viss jau piefiksēts! Foto, adreses, ģimenes locekļi


Džūkstes mednieku biedrībā veseli divi tādi ir, kopā ar Kucinu taisa kreisās izsoles zem vietējo mentu jumta!

Atbildēt

!!

07.02.2017. 00:59

Kur problēma? Kāpēc neēd kūkas?

Atbildēt

??

06.02.2017. 19:46

ja pareizi sapratu, pusiis nepildīja tiesas lēmumu, kas viņam bija zināms. Kur problēma? Būtu pildījis, būtu ietaupījis

Atbildēt

Neraksti muļķības

06.02.2017. 03:16

»

Fakts

Tiesneši arī ir nodokļu maksātāji, pie kam katrs tiesnesis mēnesī valstij no savas algas maksā apmēram vienu tūkstoti, vai tas ir maz


Nodokļus maksā tie, kas viņus nopelna. Visi ierēdņi, kas saņem algu no budžeta ATDOD atpakaļ daļu no tās naudas ko NOPELNĪJUŠI BUDŽETAM REĀLIE PELNĪTĀJI!

Atbildēt

FENIKSS

06.02.2017. 00:26

Visvairāk mani sarūgtina latviešu paļāvība un padevīgums. Pret viņiem izturas netaisni, atņem pēdējo, bet viņi mūk projām un necīnās!

Aizmirstiet pekstiņus par karmām! Nekāda taisnīguma nav, dūrei tik spēks! Tikai parazītu paurī iedzīta Makarova lode liks viņiem sākt nedaudz baidīties un pārtraukt izputināt jau tā nabadzībā iedzītos latviešus!

Atbildēt

Liliana

05.02.2017. 18:30

»

Haris.

Gluži,manas domas


Man arī jau sen tādas domas pamatoti radās,bet....nezinu ko ar to darīt un teikšanas man te nekādas...

Atbildēt

Fakts

05.02.2017. 18:28

Tiesneši arī ir nodokļu maksātāji, pie kam katrs tiesnesis mēnesī valstij no savas algas maksā apmēram vienu tūkstoti, vai tas ir maz?!!!

Atbildēt

kk

05.02.2017. 12:54

Zaudēt arī ir jāmāk. Nav patīkami, kad izrādās, ka nevar pierādīt savu taisnību (reālo vai izdomāto). Ne jau tiesu izpildītājs vainīgs, ka tiesāšanās izdevumi netika samaksāti labprātīgi.
Protams, var runāt, vai tiesu izpildītāja atlīdzība ir par lielu vai nav, bet visam pamatā ir tas, ka spriedums netika izpildīts labprātīgi.

Atbildēt

švamme

04.02.2017. 22:41

iegaumējiet maks.nesp.administrātoru un un tiesas izpildītāju (laikam arī tiesnešiem būtu nozīme)vārdus un adreses, kādu dienu tā info būs ļoti noderīga

Atbildēt

REKĀ

04.02.2017. 18:01

Viss šajā rakstā teiktais sākas ar mūsu debīlo tiesu sistēmu NA pakļautībā.Sen jau zināms, ka tiesu izpildītāji ir vieni no bagātākajiem šajā valstī. Tā ir viena mafija- tiesneši, tiesas izpildītāji, arī maksātnespējas administratori. Toties visi darbojas t.s. latviešu patriotu paspārnē. Tieslietu ministrijas.

Atbildēt

A.K.

04.02.2017. 11:35

»

Arturs Priedītis

Latvijā tiesā arī aizmuguriski, kas ir visbriesmīgākais noziegums. Latvija ir krimināla valsts, noziegumu brīvības valsts. LR t.s. tiesu sistēma kalpo kriminālajiem noziedzniekiem - reakcionārajiem "prihvatizētājiem", budžeta un fondu zagļiem, realizējot atklātu teroristisku diktatūru pret pārējiem ...


Ļoti precīzs situācijas formulējums. Papildus gribu uzsvērt, ka valdošo noziedznieku izveidotā sistēma būtu pilnīgi bezspēcīga, ja nebūtu zemākstāvošu suņu, kuri par treknāku kumosu gatavi jebkuram ķerties pie rīkles. Un nav svarīgi, vai upuris ir vainīgs, vai nav. Tādēļ suņi ir suņi, ka kalpo saviem saimniekiem nešķirojot, vai labs vai ļauns.

Atbildēt

Kramiņ, aizej vizītē pie Kašperska

04.02.2017. 05:51

Запрашиваемый веб-адрес не может быть предоставлен

Веб-адрес объекта:

http://www.kramins.lv/index.php?option=com_content&view=frontpage&lang=lv

содержит легальное ПО, которое может быть использовано злоумышленником для нанесения вреда компьютеру или данным пользователя

Atbildēt

Kāds ir mērķis, atgūt vai izputināt

04.02.2017. 03:34

Kāpēc netiek ievērota samērība? Piemēram, pie 1000 EUR piedziņas tiek bloķēti visi konti, arestēts īpasums, auto - tādejādi liedzot cilvēkam realizēt daļu īpasuma un atdot parādu? Neuzrādīti ienākumi, nauda zeķē, bagāti radi - nav norma. TI taču saprot, ka bloķēti konti rada kavētus maksājumus, sodus, jaunas piedziņas un rezultējas bankrotā. Kas, acīm redzot, tad arī ir piedziņas mērķis.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.02.2017. 20:44

Savulaik man ļoti patika kā jūs Edgar izgaismojāt kādi muļķi tiek bīdīti vadīt televīzijas raidījumus (varbūt tas ir viņu pienākums tēlot muļķi, tieši par to viņiem maksā)
https://www.youtube.com/watch?v=MHeqRR0GaXQ

Vispār šajā intervijā izteiktās domas ir tik unikālas, tās precīzi saskan ar manējām. Ar to man pietika lai zināt, ka jūs esat tas cilvēks, kādi ir vajadzīgi latviešu tautai.
Ļoti cienu Normundu Grostiņu, domāju viņš ir unikāls cilvēks.
Tādi cilvēkiem radīsies iespēja izdarīt lielas lietas latviešu tautas labā.
Te liste ar Grostiņa video
https://youtu.be/OB9-IgvJ5RM?list=PLNCQ5wzaAZHGiNi5RA6iKxf-tnvJBfMrk

Atbildēt

:(

03.02.2017. 20:42

»

w

300 000 valstisku krēslos bezdētāju, totāla korupcija valsts kantoros, politmafiozas shēmas +pērkamas tiesas nobeigs Latviju pavisam


Bet tāds jau arī Latvijas politmafijas 5-gadu stratēģijas galvenais mērķis: ātri "uzvārīties"un tad labi ātri - pievienoties atpakaļ Krievijai, un visi šai mērķī vienoti: SC, NA, Vienotība, ZZS un satelīti, un viņus apkalpojošais augstāko ierēdņu un "padomes locekļu"klans!

Atbildēt

w

03.02.2017. 20:31

300 000 valstisku krēslos bezdētāju, totāla korupcija valsts kantoros, politmafiozas shēmas +pērkamas tiesas nobeigs Latviju pavisam!

Atbildēt

ira

03.02.2017. 20:27

Bet kas liedza labprātīgi samaksāt spriedumā noteiktajā termiņā? Tiesu izpildītājs piedzen tikai tad, kad nav labprātīgi samaksāts, un, protams, aprēķina klāt savus tarifus

Atbildēt

hm

03.02.2017. 20:22

»

hmm

Tiesu izpildītāji saņem amata atlīdzību gan tajās lietās, kurās piedzinējs netiek atbrīvots no sprieduma izpildes izdevumu samaksas, gan arī...


Naivums!? Pasaulē taču nekad nav bijis un nekad nebūs tā iekārtots, ka parādnieks atmaksās parādu 100% vai vēl lielākā apjomā.
100% parādu atmaksu negūst neviens pakalpojuma devējs.
Zaudējumu kompensēšanai palielināt augļu %?
Var jau, var nocirst rokai pirkstus, visu roku ( kā šariātā), var atdalīt galvu no rumpja vai izveidot vēl vienu Austrālijas kontinentu. Ķīnā kādreiz bija pārvaldes veids caur eksekūciju .
Nav tikai skaidrs, ko iegūst valsts kopumā, radot šādu augļotāju kastu. Turpat miljonu emigrantu, pagrīdes biznesu. Kur ir ieguvumumi? Ka dažiem zeķē, tas nav valstisks ieguvums.


Atbildēt

Kadastrālā vērtība - TM noziegums

03.02.2017. 20:01

VZD izstrādātie likumi par KADASTRĀLO VĒRTĪBU, ko virza caur Tieslietu ministriju, tad uz MK un Saeimu. Likumi bez pšķērsļiem parasti iet uz Saeimu un tiek pieņemti.

VZD un Tieslietu ministrija plāta rokas nevainībā - mēs tie vainīgie nesam, kādus likumus pieņem Saeimas,
tos arī pildam.

Kā var būt, ja īpašumi - mājas, būves noveco, cena krasi samazinās, bet VZD aprēķina kadastrālo vērtību 10 - 15 rizes augstāku.

Kas tas ir, būves aug kā sēnes, nepūst un nebrūk?

Atbildēt

hmmam

03.02.2017. 19:52

Varbuut arii pastaastiisiet, kaa tiesu izpildiitaaji nevar "atrast" cilveeku un suuta uz veco adresi lai gan cilveeks ir piedeklareejies jaunaa adresee, un kad summa pieaug paaris reizes tad beidzot cilveeku "atrod" jaunajaa dziivesvietaa? Par jebkuru darbiibu novilcinaashanu un ikmeenesha "amata darba apmaksas" savaakshanu? Varbuut par TI labo papildus biznesu, dubultaas summas iekaseeshanu par zemi zem maajaam? Te bija lieliska rakstu seeriju par sho faktu, un man divi labi draugi taa tika reaali apkaasti par lielu naudas summu, jo tiesas tikai maaja ar galvu katram TI vaardam.

Atbildēt

hmm

03.02.2017. 19:44

»

hm

Samērīguma jautājums. Jā, kāpēc, kavējot pakalpojuma sniedzēja rēķina apmaksu, tiek piedzīti ar kavējuma summu samērojamas soda naudas, bet dažos gadījumos summas kļūst lielākas par pašu parādu...


Tiesu izpildītāji saņem amata atlīdzību gan tajās lietās, kurās piedzinējs netiek atbrīvots no sprieduma izpildes izdevumu samaksas, gan arī
tajās lietās, kuras noslēdzas ar sekmīgu piedziņu no parādnieka. Šajās lietās iekasētā amata atlīdzība nodrošina šķērssubsīdijas tām lietām, kurās tiesu izpildītāji amata atlīdzību nesaņem.
http://www.satv.tiesa.gov.lv/wp-content/uploads/2016/02/2012-22-0103_Spriedums.pdf
Satversmes tiesa ir analizējusi zti atlīdzības, un ja subjektīvi liekas, ka vienā konkrētā lietā atlīdzība ir liela, tad jāņem vērā, ka no šīs atlīdzības tiek finansētas lietas, kur piedzinējs ir atbrīvots no izdevumu samaksas.

Atbildēt

hm

03.02.2017. 18:55

Samērīguma jautājums. Jā, kāpēc, kavējot pakalpojuma sniedzēja rēķina apmaksu, tiek piedzīti ar kavējuma summu samērojamas soda naudas, bet dažos gadījumos summas kļūst lielākas par pašu parādu.
Tādā stilā darbojoties, Latvenergo nevajadzētu nemaz elektrību ražot.
Vai atkal, kāpēc šie tiesu izpilditāji neprasa uzreiz miljonu? Ak nav likumā? Tad iestrādājiet, lai būtu likumā!
Jo dziļāk mežā , jo vairāk malkas, jo lielāks absurds!

Atbildēt

hmm

03.02.2017. 18:50

»

..

:) Specālist "hmm", paskaidro kāpēc tiesiskai, sociāli atbildīgai valstij nav jāuztur valsts amatpersonas tiesu izpildītāji


padomā vēlreiz,vai tiešām no saviem nodokļiem patiesi vēlies uzturēt visus tos parādu nemaksātājus, tajā skaitā visus, kas čurā uz ielas, nemaksā uzturlīdzekļus, kas sodīti krimināllietās. Tas ir tikai godīgi, ka viņi paši apmaksā to, ka pēc viņu parādiem atnāk pakaļ. Tas parādu nemaksātāju skaits ir graujošs, var paskatīties statistiku lzti mājas lapā. Un tad vēlreiz padomāt,kas notiks ar valsts budžetu ja tas būtu jāfinansē no nodokļu maksātāju naudas.

Atbildēt

:-(

03.02.2017. 18:38

Kārtējais gaudotājs, kas slimo ar uzmanības deficīta trūkumu.
Gaudu koris - komentāros.
Vai nav apnicis?

Atbildēt

hmm

03.02.2017. 18:17

parādi ir jāmaksā. Ja nemaksā, jārēķinās ar zināmam neērtībām. Parādu piedziņa nekur Eiropā nav bez maksas. Valstij un nodokļu maksātājiem nav jāuztur tiesu izpildītāju institūts, tas jādara tiem, kas nevīžo savus parādus nomaksāt.

Atbildēt

..

03.02.2017. 18:11

»

..

Nedaudz emocionāls raksts. Nav saprotams, kā te iepīta tiesu izpildītāju padome...


Labojums - cenzēti nav iespējams izteikties.

Atbildēt

..

03.02.2017. 18:07

Nedaudz emocionāls raksts. Nav saprotams, kā te iepīta tiesu izpildītāju padome.
"...nesen nekaunīgi uzrēķināti 50,24 eiro..." Nekaunīgi, bet likumīgi.
"...man piestāda rēķinu jau par 1404,47 eiro..." Protams, pieskaitīta atlīdzība tiesu izpildītājam. Arī likumīgi.
"...Tā rezultātā cilvēkam, kurš šajā valstī vēl uzdrošinās aizstāvēt savu cieņu, ir jārēķinās šķirties minimums no 2500,- eiro." Laimīgais, lēti tiki cauri. Priecājies! Bieži cena ir dzīvība.

Par NA tiesu sistēmu necenzēti izteikties nav iespējami. No tās jāturas pa gabalu.

Atbildēt

kaktuss

03.02.2017. 17:58

Kramiņa kungs atklāja valsts noslēpumu par mazliet dīvano organizāciju NA kas liek jumtu visām šim piedzinēju bandām

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...