Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu nu

14.11.2019. 16:00

»

KKK

Šķiet, ka LRA nav partija. Tāpat nav zināms, ka OO būtu tajā iestājies vai šobrīd darbotos. Nekas par to nav dzirdēts. Un Smiltēna piemērs šoreiz tika apstiprinātu viņa versiju, nevis ir pretrunā...


Ieguglē, ja esi aizmirsis: LSM portāls 6.03.2019 - Par pievienošanos partiju apvienībai “Latvijas Reģionu apvienība” (LRA) paziņojis rakstnieks Otto Ozols. Viņš LRA Eiropas Parlamenta vēlēšanu sarakstā startēs ar otro numuru.

Atbildēt

KKK

13.11.2019. 10:45

»

Nu nu

Piemēram, bijušais "tīmekļa" darbonis Smiltēns (bijušais Vienotības priekšēdētāja vietnieks) mutēja un tagad vada LRA - to pašu partiju, kur tagad darbojas Otto Ozols, nesekmīgi startējot Eiroparlamenta vēlēšanās. Pirms tam Otto Ozols neilgu laiku pabijis KPV.LV. Vai tikai Otto Ozols pats nav "tīmekļa...


Šķiet, ka LRA nav partija. Tāpat nav zināms, ka OO būtu tajā iestājies vai šobrīd darbotos. Nekas par to nav dzirdēts. Un Smiltēna piemērs šoreiz tika apstiprinātu viņa versiju, nevis ir pretrunā.
Un kurā brīdī OO būtu bijis KPV LV? Kaimiņš varbūt kārtējo reizi kaut ko samelojies. Nebūtu brīnums.
Tai pašā laikā tiek runāts, ka OO ir slepenais iluminātu brālības pārstāvis Latvijā.

Atbildēt

Nu nu

13.11.2019. 10:04

Piemēram, bijušais "tīmekļa" darbonis Smiltēns (bijušais Vienotības priekšēdētāja vietnieks) mutēja un tagad vada LRA - to pašu partiju, kur tagad darbojas Otto Ozols, nesekmīgi startējot Eiroparlamenta vēlēšanās. Pirms tam Otto Ozols neilgu laiku pabijis KPV.LV. Vai tikai Otto Ozols pats nav "tīmekļa" sastāvdadaļa?

Atbildēt

X.

12.11.2019. 17:37

Tipisks liberālisms un tā adepti - kas lielāks cūka, tas vairāk izrok.

Atbildēt

érgla knàbis

10.11.2019. 22:18

»

érgla knàbis

Sanitàrs vai àrsts ? Kaut gan nav starpiba


atkal knàb tirsà sev un citiem?

Atbildēt

érgla knàbis

10.11.2019. 20:56

»

6. palātas sanitārs

tad sàc àrstéties, ja tik nav par vélu


Sanitàrs vai àrsts ? Kaut gan nav starpiba ,
abi divi sien pie gultas neaizsargàtus bérnus.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

10.11.2019. 20:31

»

érgla knàbis

Nàks 6.gads prieks lémétiem


tad sàc àrstéties, ja tik nav par vélu.

Atbildēt

Zinītis

10.11.2019. 19:22

Paldies autoram par lielisku un patiesu rakstu!

Atbildēt

érgla knàbis

10.11.2019. 18:24

»

Fēlis

Izlaizi atkal atejas podu


Nàks 6.gads prieks lémétiem.

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 17:45

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Izlaizi atkal atejas podu!

Atbildēt

tu

10.11.2019. 13:18

»

patiesība

jau nepatīk nevienam. Kas Latviju iegrūda bedrē, vēl kādam būs jāapraksta. Pašlaik vēl drosminieku nav. 3 A, tur būs maz pie vainas. Lielākā viņu vaina ir naivums...


Salīdzini Latvijas un jūsējo apjūsmotās Grieķijas IKP līknes un tad parunāsim par bedrēm!
https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.PP.KD?end 2017&locations LV-GR&start 2008&year_high_desc true

Atbildēt

nu

10.11.2019. 12:24

»

Niknais

Gandrīz vai jāpiekrīt, ja 700 gadu laikā, izmantojot pirmās nakts tiesības, ne vācu, ne zviedru, ne arī krievu muižniekiem nav uzdevies to genofondu uzlabot. Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims...


cik jau tur tajā krievu cara valdībā bija to īsto krievu, un cik runāja krievu valodā, un cik likumu, pārvaldības principu pārņēma krievu impērija ar 100 gadu nobīdi no vecās Eiropas?Dzimtsbūšanu atcēla, jo Francijā, Vācijā, Skandināvijā sen bija sācies Apgaismības laikmets.Daudz vācu muižnieku atvašu bija izglītoti un arī sekoja jaunajām tendencēm.Mūsu genofonds bija pietiekami labs, līdz 1 un 2 pasaules karam, pēc tam degradācija.pa 20 gadiem LV spēja uzkrāt zeltu, nevis ielīst parādos, spēja nodrošināt lielāko studentu skaitu uz 100 iedzīvotājiem.Krievija tajā brīdī varēja sapņot tikai par pilniem vēderiem.

Atbildēt

BEZKOMPROMISS

10.11.2019. 12:23

Jautājums viens,KĀPĒC PAR PATIESĪBU sorosoīdi TĀ SASPRINGUŠI un DRUDŽAIŅI BURZIŅO.Šie tak lielinieki visur,neviens takš "aiztikt" šāmējos nevar,pilnīgi visur TĪKLI SAUSTI,SAPĪTI?!

Atbildēt

Paldies!

10.11.2019. 12:12

Nebiju tā iedomājies, bet izlasot rakstu - tiešām. Nedaudz pārsteidzoši, ka zirneklis ir aktieris Rūdolfs Plēpis. Bet, jā, viņam ir problēmas ar alkoholu, tāpēc pielaidi nesaņemt.

Atbildēt

Cikàgas Gangsteris

10.11.2019. 11:22

»

Blondīne

Palasīju komentārus un sapratu, kēpēc Zirneklis var mierīgi turpināt.Komentāru rakstītāji katrs ir ar savu informētibas līmeni un krasi at''sķirīgu spriestspēju un nevis ieklausās viens otrā, bet plēšas paši savā starpā , kā zirnekļi burkā...


Sï nevainigà KOMSOMOLKA tiktàl klausijusies tautas frontes iesütitos agentus visos lïmenos,ka vienu rïtu pamodàs un manïja, ka nevainiba kaput.Mazais zirneklis bijis kàjstarpï bezfilmà.
Ak müzam zalà jauniba,
Pa galam mana kauniba.
(Edgars Liepins)

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 10:15

»

Blondīne

Palasīju komentārus un sapratu, kēpēc Zirneklis var mierīgi turpināt.Komentāru rakstītāji katrs ir ar savu informētibas līmeni un krasi at''sķirīgu spriestspēju un nevis ieklausās viens otrā, bet plēšas paši savā starpā , kā zirnekļi burkā...


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pue Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskiem jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

paskat, paskat

10.11.2019. 09:39

uz Ringoldu Arnīti instagramā, ar kādu zēnu viņš tur

Atbildēt

vienotibas sauklis

10.11.2019. 09:15

visu galu izdzimteni kopojieties

Atbildēt

aizņemsimies no Tavara, Smiltāna, Zandberga skaļruņus!

10.11.2019. 08:59

NOST AR ZIRNEKĻA OLĀM!

MEŽA FONDU
MEDĪBU FONDU
ZIVSAIMNIECĪBAS FONDU

Atbildēt

Blondīne

10.11.2019. 08:58

Palasīju komentārus un sapratu, kēpēc Zirneklis var mierīgi turpināt.Komentāru rakstītāji katrs ir ar savu informētibas līmeni un krasi at''sķirīgu spriestspēju un nevis ieklausās viens otrā, bet plēšas paši savā starpā , kā zirnekļi burkā.
Otra faktors ir vēl nopietnāks: dabā tā ir iekārtoots, ka 90 procentiem cilvēku liekas dabiski pakļauties "autoritātēm" ( lai kādas viņas nebūtu un kādu ideoloģiju neīstenotu). Un tie desmit procenti ar izteiktām dominantes īpašībām 'meklē un atrod sev labvēlīgākos nosacījumus pie jebkuriem apstākļiem un pie jebkuras ideoloģijas.

Atbildēt

Kuce Kucina

10.11.2019. 06:04

»

érgla knàbis

STASI agents atzinàs .Visas vàcu freilenes caur stroju izdzina rus ivan 1945.gadà.Tàtad tava izcelsme neskaidra ? Komisarj. Panem pàrtulko


Zelta vārdi no Latvija idotu saraksta Nr.4:

Visi turas pēdējiem spēkiem - gan VID darbinieki, gan lielveikalu darbinieki, gan ārsti un medmāsiņas, gan skolotāji, gan policisti, gan veci, gan jauni, gan ministri, gan prezidenti, gan auklītes, gan pavāri, gan sētnieki, gan apkopējas, gan šoferi, gan vectēvi, gan vecāsmātes, gan aizbraukušie, gan palikušie, gan bērni.

Atbildēt

ku kū

10.11.2019. 01:31

autors ļoti tālu no realitātes

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 00:18

»

Vai būs jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Mežārs

09.11.2019. 22:48

Ir jāatņem Latvijas valsts mežiem pilnīgi visa peļņa, jo tā viņiem nepieder.

Atbildēt

meli, šantāža, iebiedēšana, valsts varas izmantošana personisko interešu sasniegšanai, tirgošanās ar varu un atriebība par nepakļaušanos

09.11.2019. 22:18

Viss pa vecam Kaščeja citadelē Zemkopības ministrijā : LOSP - Gerhards- Lucaua - NA - ZZS -Meža fonds - Medību fonds - Zivsaimniecības fonds

2016.gads, pietiek
Ja vēl nesen dzīvoju pārliecībā, ka problēma ir sistēmā, .. šobrīd varu apgalvot, ka darīšana ir ar represīvu ierēdnieciski politiski koruptīvu režīmu (meli, šantāža, iebiedēšana, valsts varas izmantošana personisko interešu sasniegšanai, tirgošanās ar varu un atriebība par nepakļaušanos u.t.t.). Ko nespēj Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) priekšsēdētājs Edgars Treibergs, tur pieslēdzas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, koordinatore – ministrijas valsts sekretāre Dace Lucaua.

Kaščeja sirds ir LOSP-ZM-ZZS, bet institūti BIOR un Silava un ir kā platforma, kas nodrošina naudas plūsmu. Pēdējie netika konsolidēti kā citi zinātniskie institūti, lai ZM var tieši kontrolēt viņu darbību..

LOSP nosaka visu budžeta un ES naudas plūsmu no ZM uz vajadzīgajām organizācijām (kurās varētu būt pat vieni un tie paši personāži), no ZM naudām tiek finansēti šo organizāciju ārvalstu braucieni, biroju izdevumi u.t.t.

Turklāt izrādās, ka daudzus no ZM nākušos atbalsta maksājumus var saņemt tikai LOSP biedri. Tādējādi ZM izveidotais mehānisms garantē LOSP dalīborganizācijas un skaistu biedru maksas apjomu. LOSP no katras dalīborganizācijas iekasē vismaz 300 eiro dalībmaksu gadā.

Daudzi cilvēki to zina, bet ļoti baidās no E.Treiberga, A.Krauzes (ir LOSP valdē, iesauka "bitenieks bez stropiem") un J.Dūklava, jo lauksaimnieku bizness ir atkarīgs no šīs svētās trīsvienības.

Protams, tas, ka naudu var saņemt no ZM tikai LOSP biedri, ir visai savādi, jo LOSPa kā ZM padomdevēju sākotnējais mērķis it kā bija nozaru pārstāvniecību veidošana. Reāli, kā dzirdēts, tas nozīmē, ka LOSP atsaka iestāties tajā daudzām vienas nozares biedrībām.

Tikmēr atbalsta maksājumi caur LOSP ir miljonu vērti, ZM vienkārši piešķir, bet sadala LOSP pēc degunu principa. ZZS deguniem, protams, dubultā. ZM nekontrolē neko. Piešķiršanas kritēriji neskaidri, atklātībai nezināmi.
To atklāja arī Valsts kontroles revīzija Kaščeja citadelē Republikas laukumā 2.


Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 22:01

»

Niknais

Man ir vācu izcelsme, žīdagabal, augums 1,89 un deguns taisns, atšķirībā no tava


Un vēl man ir mazs krāniņš 3,7 cm, pie tam līks uz kreiso pusi jo abi pauti tajā pusē.

Atbildēt

Tas izglītības reformu no 1991. gada

09.11.2019. 22:00

»

juris

Komentāri-nācijas seja


reāls rezultāts. Pusi no komentāriem raksta Pietiek moderatori, aizbīdot sociāli asus komentārus no pirmās vietas. Tos noslēpj un aizvirza, vietā piedāvā jaunus - bezsatura zem dažādiem nikiem. Jānis, Pēteris, Barbarisa utt. Lai neveidojas saturīgas diskusijas.

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 21:39

»

juris

Komentāri-nācijas seja


Vai uz tavas sejas ir vazalins un bebru tauki?

Atbildēt

juris

09.11.2019. 21:32

Komentāri-nācijas seja.....

Atbildēt

Anna Potapova

09.11.2019. 20:10

Mārtiņš Barkovskis ir no Jauno komunistu partijas atbalstītājiem, jo mīl mūsējos:

...viņi zināja katru Bordāna soli un pat nedomāja viņam dot reālu varu....

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 19:44

»

Niknais

Man ir vācu izcelsme, žīdagabal, augums 1,89 un deguns taisns, atšķirībā no tava


STASI agents atzinàs .Visas vàcu freilenes caur stroju izdzina rus ivan 1945.gadà.Tàtad tava izcelsme neskaidra ? Komisarj. Panem pàrtulko
,,Vàcija cükzeme''.Kazdij nemec jestj kurva -
tà saka polijas pani.STASI KGB.Ucis student

Atbildēt

Līga Dimitere

09.11.2019. 19:40

LĪGA DIMITERE : VĒSTĪJUMS «NOSKUMUŠAIS PRIEKS»

Ļoti daudz cilvēki mirst. Ļoti maz cilvēki dzimst. Mūsu dzīves veids ir slims. Mūsu ģimenes ir slimas. Netiek godāts tēvs kā galvenais ģimenē. Māte kāpj pa karjeras kāpnēm. Bērni netiek nosargāti. Bērni ir lielākais brīnums ģimenei un valstij.

Uz ielām redzami tikai noskumuši cilvēki. Visiem rokās viedtālrunis - kā kompass. Cilvēki vairs neredz viens otru. Cilvēki ir noskumuši un piekusuši. Līdz nāvei. Visi turas pēdējiem spēkiem - gan VID darbinieki, gan lielveikalu darbinieki, gan ārsti un medmāsiņas, gan skolotāji, gan policisti, gan veci, gan jauni, gan ministri, gan prezidenti, gan auklītes, gan pavāri, gan sētnieki, gan apkopējas, gan šoferi, gan vectēvi, gan vecāsmātes, gan aizbraukušie, gan palikušie, gan bērni.

Tātad, diagnoze cilvēkos ir šāda - neziņa, trauksme, bailes, nemīlestība, noskumšana, neprieks un katastrofāls naudas trūkums. Mokoši. Un tā mēs visi dzīvojam - ceļamies, ejam, braucam, darām, kopjam, gatavojam, guļam - visi kā neziņā, kā komā.

Tā turpināties nedrīkst. Tas, ko es šobrīd runāju, nebija jāsaka man, bet Latvijas prezidentam, vai vismaz prezidenta sievai. Nevar tā būt, ka visi valstī tā mokoši jūtas, bet neviens nesaka STOP. Un tas, ka prezidents nesaka STOP, tas ir noziegums pret mūsu cilvēkiem – pret visiem. Rodas jautājums, kāpēc tāds prezidenta amats tad vispār ir vajadzīgs.

Laikā, kad dzimst Bērns - Kristus, un Dievs ar visiem mums, grēciniekiem, vēl paciešas, es, Līga Dimitere, jums saku: Jūs, 100 cilvēki, runājiet cilvēku valodā. Runājiet cilvēku balsī. Jūtiet cilvēku sāpi. Neesiet 100 cilvēku sekta. Tādi ārprāta likumi, kas ir pieņemti, nav domāti cilvēkiem, bet gan koncentrācijas nometnē slodzītiem. Piespriestie nodokļi, ko jūs iekasējiet no savas valsts pilsoņiem, ir rekets. Jums neinteresē, ka cilvēkiem jūsu likumi un nodevas rada strīdus, ģimeņu šķiršanās, bērnu ciešanas. Bet vecie cilvēki vien bezspēkā noraugās klusi pirms nāves.

Vai jūs, prezidenti, ministri un visi pārējie, no kā ir atkarīgas cilvēku dzīves, tiešām neredziet un nesaprotiet, ka cilvēki tā dzīvot tālāk vairs nevar. Nav spēka. Nav prieka.

Ja nebrēkšu es, tad brēks akmeņi. Un labāk pateikt STOP, pirms vēl nav beigas. Nevis tad, kad mūs visus kā pīšļus un putekļus noslauka no šīs zemes, kurā ir noskumis prieks.

2018.gada 9.decembrī
Kristus Dzimšanas Svētkus gaidot

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 19:25

»

érgla knàbis

tev tacu laiméjàs ,tavi okupanti bija mongolu-tatàri un turki caur Krimu? Esi piemirsis savu vésturi? No viniem esi mantojis liliputa augumu 1,5m


Man ir vācu izcelsme, žīdagabal, augums 1,89 un deguns taisns, atšķirībā no tava.

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 19:22

»

Niknais

Gandrīz vai jāpiekrīt, ja 700 gadu laikā, izmantojot pirmās nakts tiesības, ne vācu, ne zviedru, ne arī krievu muižniekiem nav uzdevies to genofondu uzlabot. Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims...


tev tacu laiméjàs ,tavi okupanti bija mongolu-tatàri un turki caur Krimu? Esi piemirsis savu vésturi? No viniem esi mantojis liliputa augumu 1,5m

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 19:06

»

O)O

Es 100% atbalstu zirnekļus un viņu shēmas, jo latviešu tauta ir degradētu mēslu tauta, stulba, klīniski skaudīga, gatava ielīst pakaļā pat bez lubrikantiem un ja latvietis nav latvieti piečakarējis, tad diena nav izdevusies...


Gandrīz vai jāpiekrīt, ja 700 gadu laikā, izmantojot pirmās nakts tiesības, ne vācu, ne zviedru, ne arī krievu muižniekiem nav uzdevies to genofondu uzlabot. Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims.
Bauri piemirsuši, ka tieši krievi atcèla dzimtbūšanu un ar to saistītās pazemojošās pirmās nakts tiesības(droit de seigneur)

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 19:01

»

Niknais

Cik slimam gan jābūt, lai savam žīda degunam saskatītu kādu līdzību ar ērgļa knābi....bet gan tevi izārstēsim, dodot vienîgo un augstāko lidojumu dzīvē caur skursteni


Tu tacu pats esi truboljots ,visàm trubàm un skursteniem lidojis cauri.Kïnietis tevi izdzïs caur stroju un péc tam caur skursteni.

Atbildēt

Yes

09.11.2019. 18:58

»

O)O

Iebāz savu "vainīgi krievi" vai "cionisti" sev dziļi pakaļā idiot...


Skumji, bet patiesība. Daudziem kož acīs

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 18:53

»

érgla knàbis

Vai besenstvo matki vél nepàrgàja ? Galigi slims


Cik slimam gan jābūt, lai savam žīda degunam saskatītu kādu līdzību ar ērgļa knābi....bet gan tevi izārstēsim, dodot vienîgo un augstāko lidojumu dzīvē caur skursteni

Atbildēt

Tas ir labi ,ka tu atbalsti

09.11.2019. 18:51

»

O)O

Es 100% atbalstu zirnekļus un viņu shēmas, jo latviešu tauta ir degradētu mēslu tauta, stulba, klīniski skaudīga, gatava ielīst pakaļā pat bez lubrikantiem un ja latvietis nav latvieti piečakarējis, tad diena nav izdevusies...


Pauk zirneklis tavam melnajam caurumam prieksà aizvilks tïklu un kirdik. Vienigi birkavs & zàlitis pirtinà tev pàrdurt to plévi bez vazalina.

Atbildēt

Ričs

09.11.2019. 18:49

»

érgla knàbis

Tu pievaldies sovinist ! Matj rodina domoj zovjot


Aiztaisi savu sūkātavu, podškonočņik

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 18:43

»

O)O

Iebāz savu "vainīgi krievi" vai "cionisti" sev dziļi pakaļā idiot...


Tu pievaldies sovinist ! Matj rodina domoj zovjot!
Fuflomjots

Atbildēt

Kariņš ir zirneklis

09.11.2019. 18:42

Man liekas, ka galvenais zirneklis ir Kariņš. Viņš taču ir valdības vadītājs.

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 18:38

»

Niknais

Šis var tik izvikt savu pelmeni no Ārijas šķirbas, kad šai bīstamās dienas, mudak


Vai besenstvo matki vél nepàrgàja ? Galigi slims.

Atbildēt

vajadzīga patiesa tautas fronte

09.11.2019. 18:23

Diemžēl ar pašreizējām partijas struktūrām neko nepanākt. Ir vajadzīga jauna tautas fronte, kas pārņem varu, tautas vēlēti vecākie no rajoniem, profesionālām struktūrām, nevis partijām, kas ir šauru noziedzīgu grupējumu veidojumi. Pāreja uz patiesi tautisku pārvaldi iespējams, būs asiņaina, jo vecie zirnekļi paši cietumā nedosies. Faktiski ir jāapcietina visi iepriekšējo valdību dalībnieki un Saeimas deputāti par genocīdu un valsts izlaupīšanu un katrs indivīds jālaiž cauri tautas tribunāla filtram. Izšķirošam jābūt reputācijai, nevis gadiem ievilktu korumpētu tiešnešu tiesas sēdēm. Tikai tautas tribunāls ar kardinālām metodēm būs spējīgs iznīcināt minēto zirnekli un zirnekļus un glābt Latvijas valsti un tautu. Grozies kā gribi, bez revolūcijas tās tiešā izpratnē nekas nemainisies, bet Latvija un latviešu tauta pazudīs. Tomēr latviešu tauta nav tālredzīga, bet gaida, kad visi un katrs atsevišķi fiziski sajutīs zirnekļveidīgo tvērienu pie rīkles. Jo vienīgais mums pieņemamais protesta veids ir tautas dziesmu dziedāšana. Patiesībā visi koru un ansambļu sastāvi, kas protestu laikā uzsāk savu baurošanu, ir jāuzskata par tautas ienaidniekiem. Streiki un protesti tiek ņemti vērā tikai tad, kad zirneklim nevis dzied, bet to saņem ciet un sāk raut ārā kājas.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...