Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 22:07


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

ziepe

05.05.2011. 10:33

Problēmas risinājums vienkāršs.Audits!Un sekojoša tiesas izdevumu piedzīšana no paša Rimšēvica.Algu bankā saņem pietiekoši lielu,lai maksā!

Atbildēt

k

02.05.2011. 13:41

jāprasa, kas nosaka lietu kārtību valstī: vai Dombrovskis vai kāds sīks gariņš kā gravītis vai rimševics, jo viņiem, lūk, ir lielāka alga. Cik zinu privātajās struktūrās visu nosaka un atbild par visu šefs.Dombrovskim un co vienreiz ir jāsaņemās un jāņem vara savās rokās, tauta taču ir devusi tādas pilnvaras.

Atbildēt

OXO

30.04.2011. 23:48

Normala valsti par Pareks bankas paraudzibu jeb bezdarbibu jau sen pliks sedetu cietuma.

Atbildēt

paargudrais

29.04.2011. 20:52

Nu LB vareetu no situaacijas iziet pa skaisto, atbildot, ka sakaraa ar to, ka LL uzdod tik daudz jautaajumus, jaapiedalaas tiesaas utt, tad ir pienjemti paaris juristi darbaa un iedot LL, piemeeram, zelta moneetu, par darbavietu veicinaashanu un ekonomikas sildiishanu kriizes laikaa :))) A ja nopietni, tad, visticamaak, neko jaunu jau neuzzinaasim, jo, parasti, jebkuraa iestaadee leemumus par algaam, preemijaam, piemaksaam, jebko, kas saistiits ar atalgojumu lemj vadiiba. Tie pashi veezhi jau vien buus, tas jau taapat skaidrs...

Atbildēt

vīrs

29.04.2011. 18:50

Tāds nesamērīgums atalgojumā,kāds ir Latvijas bankā,ar nožēlojamo rīmu Rimševicu un viņa'ķomandu-bandu'priekšgalā nav piueredzēts.Netaupot valsts līdzekļus tik grūtā laikā irnoziegums pret valsti un tautu!

Atbildēt

Ojārs to ???

29.04.2011. 18:28

Par preses sekretāra atalgojumu un samērīgumu ar Dombrovski, Zatleru, Sudrabu... prokuroriem, tiesnešiem, skolotājiem ... tas ir ļoti labs jautājums! Bet ir jau vēl Latvijas Bankā parastas sekretāres, apkopējas, apsargi un citu profesiju darbinieki, kuru darba tirgū ir vairāk nekā pietiekami, kuri nu nekādi nevar būt unikāli un neaizstājami, kā, piemēram, LB tiek dēvēts Raivo Vanags. Vai vismaz šo kategoriju darbinieku atalgošanā mēs kādreiz varam cerēt uz kaut kādu elementāru samērīgumu?

Atbildēt

Burt

29.04.2011. 11:19

Tātad Grāvītis atzīst, ka Latvijas Bankas juristiem nav ko darīt un var tērēt laiku visādām muļķībām. Varbūt kādu pārīti var noīsināt.

Atbildēt

ups

29.04.2011. 10:33

un tad ir jāpajautā LB, kādas ir attiecīgo juristu vienas darba stundas izmaksas (t.sk. darba devēja soc. nodoklis). par netiešajām izmaksām - krēslu, datoru nolietojums, elektrība utt., nav vērts jautāt - tur var laipni norādīt, ka šādu info nevajag sniegt, lai nabagiem nav jāvelta mēnesis precīzu aprēķinu veikšanai.

Atbildēt

TO Ups

29.04.2011. 10:17

Paldies, pajautāsim.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

upss ups'am

29.04.2011. 10:16

Un ko es uzrakstīju? Izlasi vēlreiz ;)

Atbildēt

ups'am

29.04.2011. 09:59

Nē, tur teikts - nav papildus izmaksu, izņemot 20 latu nodevas atmaksu.

Atbildēt

ups

29.04.2011. 09:45

PIETIEK.COM - LB neteica, ka tiesvedība tai neko nemaksāja. LB citātā ir teikts, ka nav PAPILDUS juridisko izmaksu. Jums vajadzēja jautāt - cik daudz juristu darba laika stundu (jo LB kā jau pirmrindiecei taču ir stundu uzskaite juriskajā dienestā pa projektiem, vai ne?) ir pavadīts, gatavojot atbildes, pārsūdzību utt.

Atbildēt

DD1

29.04.2011. 09:38

Ļoti ceru, ka agri vai vēlu Rimšēvičs saņems savu patieso "algu",- ar negodu tiks atrauts no bankas "govs pupa", no kura tik alkatīgi sūc un sūc un izliekas, ka tādejādi neapzog visus Latvijas iedzīvotājus.

Atbildēt

???

29.04.2011. 09:21

nu nekādīgi nevar sanākt, ka LB tas neizmaksāja NEKO. Nezinu, kas LB tiesā pārstāvēja, pat ja tie nebija advokāti, bet LB juristi, tad vinjiem tiek maksātas algas (un ne mazas), līdz ar to juristiem par šo pavadītos laiku tika izmaksātas algas, tika tērēta LB tinte, papīrs un citi mūsu nodokļu maksātāju resursi.

par preses sekretāra atalgojumu - nez kā jūtas Dombrovskis, Prezidents, valsts kontroliere, zinot, ka celvēks, bez jebkādas atbildības saņem entās reizes lielāku atalgojumu!
KĀ AR SAMĒRĪGUMU???

Atbildēt

Ha

29.04.2011. 09:18

Nu skaisti, ka var tiesāties un tas nerada papildus izmaksas, tad gribu teikt, ka jāparēķina cik daudz LB juristi savu laiku ir veltījuši šij tiesvedībai un par šo daļu var samazināt slodzi/darba apjomu LB juristiem - es teiktu, ka ietaupījums varētu būt vairāki tūkstoši. Un arī vai advokāti uz tiesu gāja kājām, papīrus nesmērēja utt un tā joprojām - nekas mūsdienās nav par velti - arī laiks.

Atbildēt

zoss

29.04.2011. 08:55

nu liciet taču mierā to Ilmāru un viņa privātbanku :-( Un to preses sekretāru... nabadziņu :-(

Atbildēt

alibi

29.04.2011. 01:04

Grāvīša apgalvojums par bankas atbildes tiesiskumu arī man šķita tik absurds, ka nolēmu ieskatīties spriedumā. Nācās secināt, ka Grāvīša amatā un ar Grāvīša algu jau nu vajadzētu prast melot profesionālāk vai arī nedarīt to nemaz. Pamatojumu šādam secinājumam var atrast sprieduma [13] punkta trešajā rindkopā: "[..] tiesa atzīst atbildētāja rīcību, sniedzot atbildi uz pieteicēja 2009.gada 25.augusta iesniegumu, par PRETTIESISKU un uzskata, ka atbildētājam ir uzliekams par pienākumu sniegt atbildi pēc būtības.”
Un, protams, ka gaidīšu stāstiņa turpinājumu, kas laikam taču būs par tēmu - kā LB (ne)spēj kaut ko darīt ar minimālām izmaksām.

Atbildēt

A

29.04.2011. 01:02

LB preses sekretāra Mārtiņa Grāvīša ienākumi 2009. gadā. Manuprāt, par pastāvīgu melošanu neatbilstoši daudz.
Ienākumu veids Summa Valūta
'LATVIJAS BANKA', 90000158236, Latvija, Rīga, Krišjāņa Valdemāra 2a Alga 42813.94 LVL

Atbildēt

es

29.04.2011. 00:49

Tikmēr citas tiesvedības, kurās iesaistījusies Latvijas Banka, tai ir izmaksājušas brīžiem pat ļoti iespaidīgas summas. Tā, piemēram, advokāta Romualda Vonsoviča pakalpojumi Bankas Baltija civillietā, kurā pirmās instances tiesa Latvijas Banku atzinusi par līdzatbildīgu kādreizējās Latvijas lielākās komercbankas bankrotā, no centrālās bankas līdzekļiem izmaksājusi vismaz 150 tūkstošus avansā samaksātu latu.

-------------------------------------

Pie Romualda uz dzimumdienas torti [22]
Agnese Margēviča, «Neatkarīgā»
Piektdiena, 9. maijs (2008) 07:34
Ar ziediem rokās kā gaidītu viesi. Tādu Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāju Andri Guļānu piektdienas vakarā fiksējis žurnāla Kas Jauns fotogrāfs ierodamies uz zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča dzimšanas dienas svinībām. Tām par godu Ozo golfa kluba restorānā Ķīšezera krastā 25. aprīļa vakarā tikuši klāti vien septiņi galdiņi šauram, apmēram 30 cilvēku pulciņam. Tas varētu liecināt, ka uzaicinātie jubilāram – vienam no Latvijas pēdējo gadu atpazīstamākajiem civillietu advokātiem R. Vonsovičam – ir paši tuvākie cilvēki. Cik sena ir A. Guļāna un R. Vonsoviča draudzība un vai tā nerada ar tiesneša ētiku nesavienojamas situācijas AT priekšsēdētājam, kura vadītajā tiesā tikušas un tiek skatītas lietas ar R. Vonsoviča biroju kā pārstāvi vienai no pusēm, no A. Guļāna Neatkarīgajai pagaidām neizdevās uzzināt. AT priekšsēdētāja pārstāve Anita Kehre ceturtdien teica, ka nevar solīt, vai A. Guļānam šajā sakarā maz būs kas sakāms.
«Nekādas konfliktsituācijas neesmu izjutis. Mēs neradām šīs ētiskās dabas problēmas. Aizdomu ēnas vienkārši nav. Un komentēt savas attiecības ar saviem paziņām un draugiem es neplānoju,» Neatkarīgajai savukārt teica advokāts R. Vonsovičs. Nekādu īpašu attiecību ar AT priekšsēdētāju viņam neesot, bet paskaidrot, kādēļ tad A. Guļānu aicināja pievienoties šaurajam svinētāju pulkam, advokāts atteicās. «Man nav īpašas attiecības [ar Guļānu]. Tas nav jautājums, kuru es ar jums iztirzāt gribētu un kuru iztirzāt man būtu pienākums [kādēļ uzlūdza Guļānu].»
Advokātu aprindās par R. Vonsoviču saka: vēl pirms gadiem septiņiem astoņiem viņš bijis tikai «viens no». Jā, labs advokāts, viens no tiem, kura vārds ir zināms un kotējas, bet ne vairāk. R. Vonsovičs esot «spēcīgs procesuālists», bet, ja otras puses advokāti stingri ievēro un nekļūdās procesuālajās normās, šo savu spēcīgo pusi viņš nevarot izmantot. Savas ietekmes svara mērķtiecīga vairošana esot R. Vonsoviča pēdējo gadu panākumu galvenais iemesls, spriež viņa kolēģi advokāti.
Šajā sakarā no atsevišķiem AT tiesnešiem dzirdēts par R. Vonsoviča neretajiem pēcpusdienas apciemojumiem AT namā Brīvības bulvārī. Nolūks – pieskriet uz īsāku vai garāku sarunu ar A. Guļānu, saka tie, kas advokātu ne reizi vien redzējuši no AT gaiteņa nozūdam aiz tiesas priekšsēdētāja kabineta durvīm. Uz Neatkarīgās jautājumu par AT biežu apmeklēšanu pēcpusdienās R. Vonsovičs iesākumā teica, ka Neatkarīgās avoti par to ir snieguši «nepatiesu informāciju». Tālāk izvaicāts, advokāts tomēr atzina pretējo – ka AT namā, tostarp «pie Guļāna kunga kabinetā», viņš esot bijis arī ārpus tiesas sēžu laika. Tomēr «nē, nekad» – konkrētas lietas ar AT priekšsēdētāju viņš neesot apspriedis.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

29.04.2011. 00:48

>> ARNIS
**************************
...āaaaa !!! - tu no tiem, kam brīvību uz brokastlaiku... tu jau tā SIENA !!! - un cik tad ilgi DOMĀSI ?! ... MAN ĻOOOOOTI DAUDZ KAS IR MAINĪJIES .../z/el, ka portāls nepara'dījās bišķi kādus trīs mēnešus agrāk - būtu savādāk sasta'dījusi savu iesniegumu tiesai ...bet tas nekas ! ...esmu pacietīga - "ješo ņe večer" ... vēl pagūšu no Lapsas nošpikoto izmantot, tā teikt apzināts plaģiātisms ...

Atbildēt

A

29.04.2011. 00:45

Laiks šo stulbi nekaunīgo korumpēto jenotu baru no LB padzīt. Ar sūdainu koku un nekavējoties.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

29.04.2011. 00:39

***************************
...(..)Latvijas Bankas pārstāvis Grāvītis ceturtdien vēl īpaši norādīja: tiesas spriedumā nemaz neesot rakstīts, ka bankas atbilde, nepildot likuma normas un nesniedzot pieprasīto informāciju, būtu prettiesiska, - spriedums vienkārši uzliekot tai par pienākumu sniegt atbildi pēc būtības.(..)
***************************
... fantastiski ! - ceru, ka liktens man varbūt tiŗi sagadīšanās pēc piesūtīs ceļā asiņu peļķē gulošu Grāvīti ... bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem tam nekauņam pārkāpšu pāri,pa ceļam pie šame'jā vēl zoles atslaukot ...

Atbildēt

Ojārs

29.04.2011. 00:10

Es ļoti ceru, ka šis stāstiņš vēl nav galā un ka tas, iespējams, varētu profilaktiski iedarboties arī uz citiem, kuri valsts administratīvos un finanšu resursus izmanto privāto mērķu sasniegšanai.

Atbildēt

hmm

[R] 28.04.2011. 23:40

Arnim,
Ne jau Pietiek tiešā veidā var ko mainīt! Priekš tam LV, kā jau demokrātiskā valstī, ir elektorāts. Tas pats, kurš jau 20 gadus konsekventi sajūsminās par zagļu un bandītu valdīšanu. To, ka pozitīvas pārmaiņas ir aiz ļooooti augstiem kalniem, saprot arī Pietiek, neba nu citādi būtu sacerējuši speciālu, Kampargeitu skaidrojošu rakstu par tēmu - zagt un neievērot likumus, ziniet, ir slikti!

Atbildēt

Arnis

28.04.2011. 22:25

Lasu portālā ievietotos rakstus katru dienu.Nu forši Jūs dodiet pa asti visiem tiem šeptmaņiem un nejēgām,bet....:)Nekas mūsu Dievzemītē no tā nemainās,kā zirņi pret sienu.Vai ilgi vēl?Domāju,ka ilgi gan.

Atbildēt

TO :)

28.04.2011. 21:45

Ja Rimšēvičs un Co. domā, ka tiks cauri ar to, ka uz valsts rēķina pāris gadus būs patiesājušies tāpēc, ka negrib pildīt likumu, - domājam, tā nu gluži nebūs vis. Stāstiņš vēl gluži nav galā.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

:)

28.04.2011. 21:39

Viņi jau neatvainosies, uz to varat negaidīt.

Diemžēl, pārāk lieli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...