Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

27.12.2018. 11:10

Labs,interesants situacijas apraksts.Ieteiktu visiem Latvieshiem,kam shaja Zemite kas palicis sveets.

Atbildēt

Latvietis

29.10.2015. 16:39

Ja jau nemākam savā valstī dzīvot, lai tad kas atbrauc te dzīvo. Visu ko latvieši māk, ir mācīt citus un nepārtraukt raudāt par okupāciju. Tādi jau mums tie gēni ir, švaki.

Atbildēt

aldis

24.10.2015. 11:04

Iedzīvotāju blivums Latvijā 32 Eiropā 3 līdz 6 reizes lielāks tātad varam uzņemt 4 līdz 10 miljonus kuriem pietiek zemes

Atbildēt

andris a

23.10.2015. 16:16

Tikko LtV 7 pārraidē dzejniece Zandere mūsu tautu...salīdzināja ar svešzemju augu kartupeli, cik sakumā biedējošs , tagad kā ''savējais", cilvēku...ar dārzeni,... "augsts prāta lidojums"...pēc tēmas-strādāt dikti negribas man, laikam dzejnieks būšu,....:

Atbildēt

8ui9

23.10.2015. 02:13

vienitiba ir lielakais latvijas launums. jo talak jo trakaak.

Atbildēt

Yes

20.10.2015. 18:48

Viss būtu labi un pareizi, bet kas tie par līviem?
Vai ir kaut viens piemērs, ka kāds līvs būtu "apdalīts", kā tekstā vairākkārt teikts? Tāpēc rodas aizdomas par pārspīlējumiem...

Atbildēt

aha

19.10.2015. 19:31

»

Vija

Šis "rakstelis"nav murgojums, jo tagad mēs ar meitu esam šini situācijā , šinī laikā...


Pretenzijas no sērijas- es izsķiros no vīra, bet viņš pēc pusgada kļuva par miljonāru ... āāāāāā ... kāpēc es nevaru saņemt pusi no tā.

Atbildēt

Māris Vītiņš

19.10.2015. 13:56

Nekur netiek minēts, par kādu naudu un kādā ceļā "neatbilstošos" bēgļus sūtīs atpakaļ.

Atbildēt

Paija

19.10.2015. 13:07

Labs raksts, paldies autorei, rakstā ieguldīts darbs.

Derdzīgi skatīties , kā nelegālie imigranti Rīgas veikalos šiki iepērkas - cigaretes, alkohols, dārga pārtika, kamēr nostrādājies Latvijas iedzīvotājs skatās platām acīm: kā " bēglis" var tik šiki dzīvot, aber nelegālajam imigrantam uz kontu nepārtraukti plūst pabalsti :-(

Vazājas apkārt aiz neko nedarīšanas pa veikaliem un iepērkas Sportlandā (Adidas apavi, Pumas apģērbi) nelegālie imigranti- jauni vīrieši lieliem bariem ...

Atbildēt

Vija

19.10.2015. 12:46

Šis "rakstelis"nav murgojums, jo tagad mēs ar meitu esam šini situācijā , šinī laikā.
Un nesaprotu , kāds sakars rakstam ar Krieviju?
Ko to bāž visur priekšā , tā ir vienīgā valsts " Veci" kas tevi interesē.??
Daudzi aizbraukuši ne tikai uz Eiropu un Krieviju , ir taču citas valstis arī.
No citām valstīm atgriezties nevar .
Saproti taču , tu = aptaurētais.

Atbildēt

Haris.

19.10.2015. 11:15

Cik Latvija ir neatkarīga,patstāvīga valsts,liecina dep.Šadurska skaidrojums par nodokļa ieviešanu dzīvokļu apsaimniekošanas maksājumam:"Tā ir Eiropas Savienības prasība!"Te jau kaķiem jāsmejas! Vai tāda Saeima tādai"valstij" vajadzīga?Cik viegli ir pacelt algas sev(deputātiem),cik grūti ieviest progresīvo nodokli!
Ieteikums Valsts prezidentam-valsts pārvaldes aparātu samazināt uz pusi!

Atbildēt

Dzintars

19.10.2015. 06:47

Raksta autors tik bieži izmanto atsauces uz dzeltenajiem medijiem (Delfi, Kas jauns), ka zūd ticamības moments pat tiem, kuri neatbalsta nelegālo migrantu uzņemšanu.

Atbildēt

Vecis

19.10.2015. 06:14

Šis rakstelis ir absolūts murgojums un pilns ar pārspīlējumiem!
Dubultpilsonība ir atļauta ar visām ES valstīm,jo tajās arī uzturās latvieši!
Protams,ka ar nacistisko Krieviju mums nepastāv dubultpilsonība!
P.S.Vispār šitā šulzingere tagad virtuālajā vidē nodarbojas ar melu un absurdu secinājumu izplatīšanu,nav vienīgais portāls! :D

Atbildēt

Vija

18.10.2015. 18:46

»

galu galā

kaut vai cilvēks būtu aizbraucis uz Lieldienu salām un gribētu atgriezties, bet nevarētu, jo latviete


Tā rakstītāja ir mana meita ,
mēs esam nonākuši šinī situācijā , ka ir liels izmisums , un tagad braucot pie manis , es nezinu , vai viņu ielaidīs Latvijā pēc šitās publikācijas.

Atbildēt

?

18.10.2015. 17:03

»

Hmm

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību


ka ir ar dienestu francijas arzemju legiona ?

Atbildēt

ombuds

18.10.2015. 17:01

Precīzs argumentēts raksts. Faktiski daudzu ES valstu rīcība ir pilnīgi atbalstoša nelegālas imigrācijas legalizēsanai. Nelegālais imigrants ir likumpārkapējs.
Afganistānas nelegālos imigrantus, kuri nokļuva Latvijā likumīgi izraida uz to valsti šajā gadījuma uz Baltkrieviju no kuras viņi ieradās Latvijā.Var arī nosūtīt uz mītnes zemi Afganistānu.Būsim godīgi Latvijas bēgļi pec otrā pasaules kara izgāja filtrācijas nometnes, lai noskaidrotu vai nav pastrādājuši noziegumus kalpojot vācu okupācijas režīmam. Labas valstis šādiem "bēgļiem" bija Austrālija, Dienvidamerikas valstis

Atbildēt

galu galā

18.10.2015. 16:33

»

Nātre

Murgojums, ne raksts.Īstenā latviete noteikti nezin nevienu vārdu latviski


kaut vai cilvēks būtu aizbraucis uz Lieldienu salām un gribētu atgriezties, bet nevarētu, jo latviete?
Varbūt vnk kārtējais brāķis likumos.

Atbildēt

ezis

18.10.2015. 16:01

skumji ir tas, ka šādus uzskatus pauž tikai parasti ikdienas pilsoņi, nevis vecā ome straujuma ar savu baru, kuri lepni dēvējas par "valdību"! patiesībā tā nav valdība bet iztapoņu - pakaļu bučotāju bars, kuriem vienalga kādu pakaļu bučot - briseles pakaļu vai āfrikas pakaļu.

Atbildēt

mediciniskas kvotas latvijas latviesiem

18.10.2015. 15:54

vai mediciniskas kvotas latvija attieksies ari uz ievestajiem negeriem no Afrikas ?

Atbildēt

pirms & pec

18.10.2015. 15:51

no sakuma 4 maija rezims apzog iedzivotajus,pec tam no prostitutam ,,perk,, dzivoklus prezidentiem,,zatleriem.parejo naudu notriec par anglijas militaro luznu iepirksanu.lai ,,baiditu,, Krieviju !

Atbildēt

piekritu

18.10.2015. 15:37

»

spriditis

Klaidonas, ECK (Eeiropas Cilvektiesibu Konvencija) skaidri define ka vini ir klaidoni 5. pants 1.dala e. sadala. Klaidoni, labakas uzdzives mekletaji vini ir, gluzi tadi pasi ka visi ieklideni okupanti krievi. Un protams Valdiba grib lai visi latviesi pamet Latviju un vieta nak 5. kolonna pretlatviska...


Tiesi, taa vispareizakais vards ir - klaidoni ( no ekonom.skatpunkta) un ilegalie robezparkapeji ( no tiesiskaa skatpunkta).
Beidziet vienreiz saukt vinus par begliem! Jo begli nekad nebradaa cauri visam valstim un visam robezam. Tas, kas taa vienkarsi slaaj uz bagatako valsti nekad nesaucas un nav beglis.

Atbildēt

spriditis

18.10.2015. 14:01

Klaidonas, ECK (Eeiropas Cilvektiesibu Konvencija) skaidri define ka vini ir klaidoni 5. pants 1.dala e. sadala. Klaidoni, labakas uzdzives mekletaji vini ir, gluzi tadi pasi ka visi ieklideni okupanti krievi. Un protams Valdiba grib lai visi latviesi pamet Latviju un vieta nak 5. kolonna pretlatviska vienalga kadas tautas svesas, jo tikai Latviesu tauta Pilsoniska ka subjekts likumigs un tiesisks, Nirnberga 2., vai kada cita kriminallprocesa Starptautiska, var pieprasit atjaunot neatkarigo Latvijas Republiku kas izbeidza pastavet de-facto 1940. gada 17.junija nakti. ? vai to grib esosas Latvijas Valsts vara? Nu varbut kadi 10 Nacionalas Apvienibas Saeima tikusi deputati to grib, bet parejie jau negrib.

Atbildēt

paga paga

18.10.2015. 12:01

Latvijaa uz 2 miljoniem iedzivotaju ir 100 deputati, bet Vacijaa uz 82 miljoniem ir 600 deputati! Parekiniet pasi! Saeimaa nedrikst but vairak kaa 40 deputati uz tik niecigu iedzivotaju daudzumu!Jo varas uzpustiba noed budzetu, kurs pirmam kartam domats valsts iedzivotajiem, nevis 100 idiotu uzturesanai.

Atbildēt

paga paga

18.10.2015. 11:57

Ir jasak piekopt aktivas metodes varas ietekmesanai, nevis cukstesanu netaa vai raudasanu nezdodzinaa. Un pirmaa metode ir :
Jebkuraa pasakumaa vai tas butu pasakums pie Brivibas pieminekla ar varas ierasanos, vai prezidenta vai citu deputatu ciemosanas skolaas, pasakumos, tautai ir jarada aktiva un kritiska nostaja pret siem valsts un latviesu iznicinatajiem, to izsvilpjot, kliedzot, lai vini nespetu atvert muti, apmetajot ar tomatiem utt. Lai vini jut katraa solii sava darba rezultatus un ko mes par tiem domajam. Lai vini vairs nespetu spert ne soli ielaas, veikalos, teatros bez izsvilpsanas un patiesibas dzirdesanas. Lai aizbarikadejas Saeimaa, lai sez aiz tumsinatiem logiem savas masinaas, jo viniem visas iespejas publiski parvietoties bus loti nepatikamas. Nevis kaa tagad, ierodas viens varas parstavis skolaa, visi klausas, applaudee, gandriz vai buco rokas! Jasak ar sis attieksmes paradisanu un 2) nepiadalities veelesanas, jo sis farss nav jaatbalsta.

Atbildēt

Nātre

18.10.2015. 11:13

Murgojums, ne raksts.Īstenā latviete noteikti nezin nevienu vārdu latviski.
Nabadzītei nedod Latvijas- Krievijas pilsonību un pareizi dara.
Kopš kura laika okupantus sauc par migrantiem?
Ar savu lielo sāpi par līviem var palikt savā Krievijā.

Atbildēt

18.10.2015. 10:59

»

Mustentoss

Nebūs. Latvieši klusītiēm izmirs


http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/15.10.2015-tochku-nad-i.-provokatori-i-provociruemie.id58101/

2015. gada 15. oktobrī krievu raidījuma Točki nad i, piedalījās vairāki latvieši, kas savā starpā sarunājās krievu valodā, izņemot Aleksandru Kiršteinu, kurš, neņemot vērā vairākkārtējus raidījuma vadītāja aizrādījumus, konsekventi izteicās tikai latviešu valodā. Uzaicinātie latvieši bez A.Kiršteina bija Lato Lapsa, Uģis Liepnieks un Guntis Bojārs (VID aģents-žurnālists), Aizliegtais paņēmiens raidījuma veidotājs.

1997. gada maija sākumā LNNK nāca klajā ar paziņojumu, ka izslēdz no savām rindām vairākus biedrus, tostarp arī Aleksandrs Kiršteins. LNNK savu rīcību pamatoja ar LNNK programmas un statūtu pārkāpumiem, kā arī LNNK darbība diskreditēšanu Aleksandrs Kiršteins 2004. gadā televīzijas raidījumā izteicās, ka "attiecības ar Krieviju var veidot tikai ar diviem paņēmieniem — vai nu dodot tai pa purnu, vai laizot zābakus". Kādā paziņojumā Ebreju draudžu un kopienu padome Kiršteinu nosauca par personu, zem kuras patronāžas atrodas latviešu nacionālisti un labējie radikāļi.

LNNK/TB/VL biedri parasti visi sniedz vajadzības gadījumā intervijas krievu valodā. Ņemot vērā, ka LV dzīvo uz parāda, kura slepenos aizdevuma līguma noteikumus sarakstījuši žīdi no SVF un ka joprojām nav atvērti čekas maisi, un mēs nezinām, kas ir bijuši VDK ziņotāji no šodienas LNNK/TB/VL biedru rindām, pamats uzskatīt, ka LNNK/TB/VL pārstāv tā saucamo krievžīdu intereses, paši būdami krievžīdi. No raidījumā uzaicinātajiem latviešiem tikai A.Kiršteins spēja izteikties latviešu valodā, kas norāda, ka krievžīdu, krievu un SC intereses LV pārstāv arī G.Bojārs un L.Lapsa, U.Liepnieks, paši būdami krievžīdi. Jo veca latviešu paruna māca – nesēdies pie viena galda ar iebrucējiem (okupantiem, kas nav pametuši Latviju) un nerunā viņu valodā.

Atbildēt

18.10.2015. 10:58

»

naivā

Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus


Tikai A.Bērziņš, V. Dombrovskis, kas izveidoja parādu Latvijai pret SVF/PB, ir godīgi, kas parakstīja slepenos tautai līgumus ar SVF/PB, kam pakļauti nākošie LV premjeri un prezidenti, LV tauta.

Godīgi ir tikai V.Zatlers un I.Godmanis , J.Maizītis, I.Sudraba – viņi pretēji Satversmes 2. pantā noteiktajam - suverēna vara pieder Latvijas tautai, neprasot tautai ar referendumu piekrišanu, glāba ar Valsts budžetu (pensiju fonda, sociālā budžeta) Parex un 20 ārvalstu bankas. Viņi nav apsūdzēti un notiesāti. Līdzīgā kārtā tikai Īriju SVF pierunāja glābt ārvalstu bankas.

Šodien I.Sudraba ir nodibinājusi partiju un turpina ar solījumiem mānīt tautu.

V.Zatlers vazājas pa TV raidījumiem un turpina „pūst pīlītes”.

I.Godmanis joprojām stāsta, kas būtu jādara Latvijai, lai „pieaugtu” tās labklājība...

J.Maizītis vada SAB – Satversmes aizsardzības biroju tā, lai nekad šie „noziedznieki” nenonāktu starp apsūdzētajiem un notiesātajiem reizē ar viņu pašu.

Atbildēt

18.10.2015. 10:57

»

doma

Daudz kas ir pārspīlēts rakstā, un nav tik melns kā tiek pasniegts. Pilnīgi piekrītu par to, ka pasaulē daudz ir tādas ģimenes,kurās viens ir latvietis, bet otrs ne NATO u.c. struktūru dalībvalsts pilsonis. Tieši šī iemesla dēļ man zināma ģimene ļooooti reti brauc uz Latviju, jo netiek iedota normāla...


Bēgļu uzņemšana LV ir mēģinājums Latvijas sabiedrību pārvērst reizē ar okupantiem krieviem par galēji kroplīgu dažādu rasu, nacionalitāšu, bezdzimuma personu sajaukumu, kuru viegli kā aklu patērētājsabiedrību kontrolēt un vadīt, kuru plosa dziļas iekšējas pretrunas un kura nekad nenonāks pie vienotiem ētiskiem ideāliem - izņemot ticību deputātu melīgajiem pirmsvēlēšanu solījumiem, kas tiek organizēti par valsts budžeta naudu ar SAB un DP, Centrālās vēlēšanu komisijas starpniecību.


N.Ušakovs

Basņja

Neliegšos, ka es arī esmu bieži lietojis to vodku,
Kad darbā jādodas uz domes shodku.
Un nav nekas tur neparasts -
Lai risinot saimnieciskos jautājumus, tiktu es pareizi saprasts!
Taču rupjībām un lamuvārdiem nav vietas skolas klasē,
Lai tās paliek manā pasē.

Atbildēt

Luize fon T.

18.10.2015. 10:43

Tikai Šulzingere un es varam rakstīt par šo tēmu, bauriem tas ir aizliegts.

Atbildēt

lauķis

18.10.2015. 09:53

»

naivā

Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus


Grantiņš un citi pazemotie neko neizpirka , es ceru ka viņi atvērs acis aklajiem , vismaz dažiem.

Atbildēt

naivā

18.10.2015. 09:38

»

elite

Ko tu gudram padarīsi? Mums ir labas algas un būs labas pensijas. Un pēc nāves mēs nonāksim paradīzē, jo Jēzus pie krusta ir jau mūsu grēkus izpircis


Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus?

Atbildēt

elite

18.10.2015. 09:33

»

vilis

Kaut kur jau taisnība ir rakstam.Ekonomiskā un politiskā elite ir izveidojusies.Liekie lai paliek par kalpiem labāk ārzemēs.Kalpiem labāk noder imigranti,kam prasības mazākas


Ko tu gudram padarīsi? Mums ir labas algas un būs labas pensijas. Un pēc nāves mēs nonāksim paradīzē, jo Jēzus pie krusta ir jau mūsu grēkus izpircis.

Atbildēt

18.10.2015. 09:20

»

Hmm

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību


Nu, piemēram, ja cilvēks aizbrauc uz Krieviju un iegūst tās pilsonību.

Atbildēt

doma

18.10.2015. 09:15

Daudz kas ir pārspīlēts rakstā, un nav tik melns kā tiek pasniegts. Pilnīgi piekrītu par to, ka pasaulē daudz ir tādas ģimenes,kurās viens ir latvietis, bet otrs ne NATO u.c. struktūru dalībvalsts pilsonis. Tieši šī iemesla dēļ man zināma ģimene ļooooti reti brauc uz Latviju, jo netiek iedota normāla uzturēšanās atļauja - vien pāris dienas un tad vēl brauc uz adresi pārbaudīt. Tas ir apkaunojums mūsu valstij, ka pašu pilsoņi tiek terorizēti, apkaunojums ir mūsu iestādes, kuras izsniedz atļaujas. Ja neuzticās pašu pilsoņiem - īstiem latviešiem, tad par kādu patriotismu var runāt!

Atbildēt

vilis

18.10.2015. 07:39

Kaut kur jau taisnība ir rakstam.Ekonomiskā un politiskā elite ir izveidojusies.Liekie lai paliek par kalpiem labāk ārzemēs.Kalpiem labāk noder imigranti,kam prasības mazākas.

Atbildēt

Dīvaini

18.10.2015. 03:26

Šis raksts ir pilns ar pārspīlējumiem un vienkārši absurdiem secinājumiem jeb secinājums ir tieši pretējs informācijai, uz kuras pamata tas izdarīts. Nekādus 600 mlj. vai 20'000 ne neuzņems un politiķi, lai cik stulbi un iztapīgi, tomēr nav pašnāvnieki.

Dubultpilsonība ir atļauta ar visām NATO un ES valstīm, kur latviešu tūkstoši arī ir emigrējuši, senāk vispār nebija atļauta, ja kas. Grozījumus pieņēma tieši dēļ latviešu bērniem, kas dzimst ārzemēs, lai vecākiem nav jāizvēlas starp teiksim Īrijas pilsonību, kas dod bērnam lielāku aizsardzību tur dzīvojot un Latvijas.

Tos, migrantus, ko Latvijai iedalīs, viņu statusu bēgli vai persona, kuru jāizraida, izlems Latvija, tā kā būs visas iespējas 90% izraidīt. Ja mēs paši izdarīsim visu pēc likuma, nevis auklēsimies, tad arī nebūs te nekāds migrantu getto. Un pa priekšu vēl tos 500, lai pamēģina uz Latviju atvilkt, ar varu spiest jau nevarēs.

Atbildēt

Viedais

18.10.2015. 01:34

Lieki pārliecināt varturus ar cipariem vai loģiku. Ir tikai viens jautājums – cik lielā mērā nelegāļu pieplūdums saliedēs Latvijas sabiedrību pret ārvalstu vagariem Jēkaba ielā (un citviet)?! Laiks rādīs būt latviešiem vai nē, un šeit bez lamāto krievu palīdzības neiztikt...

Atbildēt

Hmm

18.10.2015. 00:49

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību?

Atbildēt

ūpis

18.10.2015. 00:38

Nožēlojamo muļķu bars joprojam kaut ko cepas par neko,cītīgi apejot kolaboracionistu sagrābtās varas faktu.Kolaboracionisti ir ļaudis,kuri apzinati,brīvprātīgi sadarbojas ar okupantiem.To nevar izdarit nenokļūstot valsts noziedznieku kategorijā un ja ir daudz ļaužu,kuri ir ar mieru veltīt noziedzniekiem slavas zāles,pieminekļus,goda pilsoņu nosaukumu,tad viņi piedalas noziegumā.Par tā sekām var painteresēties LRTT vietnē un nevajag padarīt latviešu tautu par debīloidu, noziedzniekus atbalstošu tautu!

Atbildēt

Lenins

17.10.2015. 23:14

es ceru,ka bus revolucija un latviesi sacelsies pret pederastokratiju un gazis Latvijas maucisko valdibu un pakars vinjus vecrigas ielas....

Atbildēt

dombrovska slepenie protoli ar svf

17.10.2015. 23:09

»

Gh

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods


dombrovski saverveja vina ,,komandejuma,, laika asv.pec tam sim subjektam parstaja eksistet jebkadas morales normas.

Atbildēt

lauķis

17.10.2015. 22:48

»

Gh

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods


Partiju spicēs un Saeimā nejauši cilvēki nenonāk , tur nonāk jau pārbaudīti nelieši.
Lai kļūtu par savējo slepkavu vidū ir ,,jāsasmērējas,, , ir kāds jānoslepkavo , lai kļūtu par savējo partijā ir ,,jāsasmērējas,, , savādāk ar deputātu nevarēs manipulēt.
Godīgs cilvēks Saeimā neiekļūst , pēc definīcijas.Izņēmumi tikai apstiprina sistēmu.

Atbildēt

Gh

17.10.2015. 22:38

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...