Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

27.12.2018. 10:10

Labs,interesants situacijas apraksts.Ieteiktu visiem Latvieshiem,kam shaja Zemite kas palicis sveets.

Atbildēt

Latvietis

29.10.2015. 15:39

Ja jau nemākam savā valstī dzīvot, lai tad kas atbrauc te dzīvo. Visu ko latvieši māk, ir mācīt citus un nepārtraukt raudāt par okupāciju. Tādi jau mums tie gēni ir, švaki.

Atbildēt

aldis

24.10.2015. 10:04

Iedzīvotāju blivums Latvijā 32 Eiropā 3 līdz 6 reizes lielāks tātad varam uzņemt 4 līdz 10 miljonus kuriem pietiek zemes

Atbildēt

andris a

23.10.2015. 15:16

Tikko LtV 7 pārraidē dzejniece Zandere mūsu tautu...salīdzināja ar svešzemju augu kartupeli, cik sakumā biedējošs , tagad kā ''savējais", cilvēku...ar dārzeni,... "augsts prāta lidojums"...pēc tēmas-strādāt dikti negribas man, laikam dzejnieks būšu,....:

Atbildēt

8ui9

23.10.2015. 01:13

vienitiba ir lielakais latvijas launums. jo talak jo trakaak.

Atbildēt

Yes

20.10.2015. 17:48

Viss būtu labi un pareizi, bet kas tie par līviem?
Vai ir kaut viens piemērs, ka kāds līvs būtu "apdalīts", kā tekstā vairākkārt teikts? Tāpēc rodas aizdomas par pārspīlējumiem...

Atbildēt

aha

19.10.2015. 18:31

»

Vija

Šis "rakstelis"nav murgojums, jo tagad mēs ar meitu esam šini situācijā , šinī laikā...


Pretenzijas no sērijas- es izsķiros no vīra, bet viņš pēc pusgada kļuva par miljonāru ... āāāāāā ... kāpēc es nevaru saņemt pusi no tā.

Atbildēt

Māris Vītiņš

19.10.2015. 12:56

Nekur netiek minēts, par kādu naudu un kādā ceļā "neatbilstošos" bēgļus sūtīs atpakaļ.

Atbildēt

Paija

19.10.2015. 12:07

Labs raksts, paldies autorei, rakstā ieguldīts darbs.

Derdzīgi skatīties , kā nelegālie imigranti Rīgas veikalos šiki iepērkas - cigaretes, alkohols, dārga pārtika, kamēr nostrādājies Latvijas iedzīvotājs skatās platām acīm: kā " bēglis" var tik šiki dzīvot, aber nelegālajam imigrantam uz kontu nepārtraukti plūst pabalsti :-(

Vazājas apkārt aiz neko nedarīšanas pa veikaliem un iepērkas Sportlandā (Adidas apavi, Pumas apģērbi) nelegālie imigranti- jauni vīrieši lieliem bariem ...

Atbildēt

Vija

19.10.2015. 11:46

Šis "rakstelis"nav murgojums, jo tagad mēs ar meitu esam šini situācijā , šinī laikā.
Un nesaprotu , kāds sakars rakstam ar Krieviju?
Ko to bāž visur priekšā , tā ir vienīgā valsts " Veci" kas tevi interesē.??
Daudzi aizbraukuši ne tikai uz Eiropu un Krieviju , ir taču citas valstis arī.
No citām valstīm atgriezties nevar .
Saproti taču , tu = aptaurētais.

Atbildēt

Haris.

19.10.2015. 10:15

Cik Latvija ir neatkarīga,patstāvīga valsts,liecina dep.Šadurska skaidrojums par nodokļa ieviešanu dzīvokļu apsaimniekošanas maksājumam:"Tā ir Eiropas Savienības prasība!"Te jau kaķiem jāsmejas! Vai tāda Saeima tādai"valstij" vajadzīga?Cik viegli ir pacelt algas sev(deputātiem),cik grūti ieviest progresīvo nodokli!
Ieteikums Valsts prezidentam-valsts pārvaldes aparātu samazināt uz pusi!

Atbildēt

Dzintars

19.10.2015. 05:47

Raksta autors tik bieži izmanto atsauces uz dzeltenajiem medijiem (Delfi, Kas jauns), ka zūd ticamības moments pat tiem, kuri neatbalsta nelegālo migrantu uzņemšanu.

Atbildēt

Vecis

19.10.2015. 05:14

Šis rakstelis ir absolūts murgojums un pilns ar pārspīlējumiem!
Dubultpilsonība ir atļauta ar visām ES valstīm,jo tajās arī uzturās latvieši!
Protams,ka ar nacistisko Krieviju mums nepastāv dubultpilsonība!
P.S.Vispār šitā šulzingere tagad virtuālajā vidē nodarbojas ar melu un absurdu secinājumu izplatīšanu,nav vienīgais portāls! :D

Atbildēt

Vija

18.10.2015. 17:46

»

galu galā

kaut vai cilvēks būtu aizbraucis uz Lieldienu salām un gribētu atgriezties, bet nevarētu, jo latviete


Tā rakstītāja ir mana meita ,
mēs esam nonākuši šinī situācijā , ka ir liels izmisums , un tagad braucot pie manis , es nezinu , vai viņu ielaidīs Latvijā pēc šitās publikācijas.

Atbildēt

?

18.10.2015. 16:03

»

Hmm

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību


ka ir ar dienestu francijas arzemju legiona ?

Atbildēt

ombuds

18.10.2015. 16:01

Precīzs argumentēts raksts. Faktiski daudzu ES valstu rīcība ir pilnīgi atbalstoša nelegālas imigrācijas legalizēsanai. Nelegālais imigrants ir likumpārkapējs.
Afganistānas nelegālos imigrantus, kuri nokļuva Latvijā likumīgi izraida uz to valsti šajā gadījuma uz Baltkrieviju no kuras viņi ieradās Latvijā.Var arī nosūtīt uz mītnes zemi Afganistānu.Būsim godīgi Latvijas bēgļi pec otrā pasaules kara izgāja filtrācijas nometnes, lai noskaidrotu vai nav pastrādājuši noziegumus kalpojot vācu okupācijas režīmam. Labas valstis šādiem "bēgļiem" bija Austrālija, Dienvidamerikas valstis

Atbildēt

galu galā

18.10.2015. 15:33

»

Nātre

Murgojums, ne raksts.Īstenā latviete noteikti nezin nevienu vārdu latviski


kaut vai cilvēks būtu aizbraucis uz Lieldienu salām un gribētu atgriezties, bet nevarētu, jo latviete?
Varbūt vnk kārtējais brāķis likumos.

Atbildēt

ezis

18.10.2015. 15:01

skumji ir tas, ka šādus uzskatus pauž tikai parasti ikdienas pilsoņi, nevis vecā ome straujuma ar savu baru, kuri lepni dēvējas par "valdību"! patiesībā tā nav valdība bet iztapoņu - pakaļu bučotāju bars, kuriem vienalga kādu pakaļu bučot - briseles pakaļu vai āfrikas pakaļu.

Atbildēt

mediciniskas kvotas latvijas latviesiem

18.10.2015. 14:54

vai mediciniskas kvotas latvija attieksies ari uz ievestajiem negeriem no Afrikas ?

Atbildēt

pirms & pec

18.10.2015. 14:51

no sakuma 4 maija rezims apzog iedzivotajus,pec tam no prostitutam ,,perk,, dzivoklus prezidentiem,,zatleriem.parejo naudu notriec par anglijas militaro luznu iepirksanu.lai ,,baiditu,, Krieviju !

Atbildēt

piekritu

18.10.2015. 14:37

»

spriditis

Klaidonas, ECK (Eeiropas Cilvektiesibu Konvencija) skaidri define ka vini ir klaidoni 5. pants 1.dala e. sadala. Klaidoni, labakas uzdzives mekletaji vini ir, gluzi tadi pasi ka visi ieklideni okupanti krievi. Un protams Valdiba grib lai visi latviesi pamet Latviju un vieta nak 5. kolonna pretlatviska...


Tiesi, taa vispareizakais vards ir - klaidoni ( no ekonom.skatpunkta) un ilegalie robezparkapeji ( no tiesiskaa skatpunkta).
Beidziet vienreiz saukt vinus par begliem! Jo begli nekad nebradaa cauri visam valstim un visam robezam. Tas, kas taa vienkarsi slaaj uz bagatako valsti nekad nesaucas un nav beglis.

Atbildēt

spriditis

18.10.2015. 13:01

Klaidonas, ECK (Eeiropas Cilvektiesibu Konvencija) skaidri define ka vini ir klaidoni 5. pants 1.dala e. sadala. Klaidoni, labakas uzdzives mekletaji vini ir, gluzi tadi pasi ka visi ieklideni okupanti krievi. Un protams Valdiba grib lai visi latviesi pamet Latviju un vieta nak 5. kolonna pretlatviska vienalga kadas tautas svesas, jo tikai Latviesu tauta Pilsoniska ka subjekts likumigs un tiesisks, Nirnberga 2., vai kada cita kriminallprocesa Starptautiska, var pieprasit atjaunot neatkarigo Latvijas Republiku kas izbeidza pastavet de-facto 1940. gada 17.junija nakti. ? vai to grib esosas Latvijas Valsts vara? Nu varbut kadi 10 Nacionalas Apvienibas Saeima tikusi deputati to grib, bet parejie jau negrib.

Atbildēt

Nātre

18.10.2015. 10:13

Murgojums, ne raksts.Īstenā latviete noteikti nezin nevienu vārdu latviski.
Nabadzītei nedod Latvijas- Krievijas pilsonību un pareizi dara.
Kopš kura laika okupantus sauc par migrantiem?
Ar savu lielo sāpi par līviem var palikt savā Krievijā.

Atbildēt

18.10.2015. 09:59

»

Mustentoss

Nebūs. Latvieši klusītiēm izmirs


http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/15.10.2015-tochku-nad-i.-provokatori-i-provociruemie.id58101/

2015. gada 15. oktobrī krievu raidījuma Točki nad i, piedalījās vairāki latvieši, kas savā starpā sarunājās krievu valodā, izņemot Aleksandru Kiršteinu, kurš, neņemot vērā vairākkārtējus raidījuma vadītāja aizrādījumus, konsekventi izteicās tikai latviešu valodā. Uzaicinātie latvieši bez A.Kiršteina bija Lato Lapsa, Uģis Liepnieks un Guntis Bojārs (VID aģents-žurnālists), Aizliegtais paņēmiens raidījuma veidotājs.

1997. gada maija sākumā LNNK nāca klajā ar paziņojumu, ka izslēdz no savām rindām vairākus biedrus, tostarp arī Aleksandrs Kiršteins. LNNK savu rīcību pamatoja ar LNNK programmas un statūtu pārkāpumiem, kā arī LNNK darbība diskreditēšanu Aleksandrs Kiršteins 2004. gadā televīzijas raidījumā izteicās, ka "attiecības ar Krieviju var veidot tikai ar diviem paņēmieniem — vai nu dodot tai pa purnu, vai laizot zābakus". Kādā paziņojumā Ebreju draudžu un kopienu padome Kiršteinu nosauca par personu, zem kuras patronāžas atrodas latviešu nacionālisti un labējie radikāļi.

LNNK/TB/VL biedri parasti visi sniedz vajadzības gadījumā intervijas krievu valodā. Ņemot vērā, ka LV dzīvo uz parāda, kura slepenos aizdevuma līguma noteikumus sarakstījuši žīdi no SVF un ka joprojām nav atvērti čekas maisi, un mēs nezinām, kas ir bijuši VDK ziņotāji no šodienas LNNK/TB/VL biedru rindām, pamats uzskatīt, ka LNNK/TB/VL pārstāv tā saucamo krievžīdu intereses, paši būdami krievžīdi. No raidījumā uzaicinātajiem latviešiem tikai A.Kiršteins spēja izteikties latviešu valodā, kas norāda, ka krievžīdu, krievu un SC intereses LV pārstāv arī G.Bojārs un L.Lapsa, U.Liepnieks, paši būdami krievžīdi. Jo veca latviešu paruna māca – nesēdies pie viena galda ar iebrucējiem (okupantiem, kas nav pametuši Latviju) un nerunā viņu valodā.

Atbildēt

18.10.2015. 09:58

»

naivā

Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus


Tikai A.Bērziņš, V. Dombrovskis, kas izveidoja parādu Latvijai pret SVF/PB, ir godīgi, kas parakstīja slepenos tautai līgumus ar SVF/PB, kam pakļauti nākošie LV premjeri un prezidenti, LV tauta.

Godīgi ir tikai V.Zatlers un I.Godmanis , J.Maizītis, I.Sudraba – viņi pretēji Satversmes 2. pantā noteiktajam - suverēna vara pieder Latvijas tautai, neprasot tautai ar referendumu piekrišanu, glāba ar Valsts budžetu (pensiju fonda, sociālā budžeta) Parex un 20 ārvalstu bankas. Viņi nav apsūdzēti un notiesāti. Līdzīgā kārtā tikai Īriju SVF pierunāja glābt ārvalstu bankas.

Šodien I.Sudraba ir nodibinājusi partiju un turpina ar solījumiem mānīt tautu.

V.Zatlers vazājas pa TV raidījumiem un turpina „pūst pīlītes”.

I.Godmanis joprojām stāsta, kas būtu jādara Latvijai, lai „pieaugtu” tās labklājība...

J.Maizītis vada SAB – Satversmes aizsardzības biroju tā, lai nekad šie „noziedznieki” nenonāktu starp apsūdzētajiem un notiesātajiem reizē ar viņu pašu.

Atbildēt

18.10.2015. 09:57

»

doma

Daudz kas ir pārspīlēts rakstā, un nav tik melns kā tiek pasniegts. Pilnīgi piekrītu par to, ka pasaulē daudz ir tādas ģimenes,kurās viens ir latvietis, bet otrs ne NATO u.c. struktūru dalībvalsts pilsonis. Tieši šī iemesla dēļ man zināma ģimene ļooooti reti brauc uz Latviju, jo netiek iedota normāla...


Bēgļu uzņemšana LV ir mēģinājums Latvijas sabiedrību pārvērst reizē ar okupantiem krieviem par galēji kroplīgu dažādu rasu, nacionalitāšu, bezdzimuma personu sajaukumu, kuru viegli kā aklu patērētājsabiedrību kontrolēt un vadīt, kuru plosa dziļas iekšējas pretrunas un kura nekad nenonāks pie vienotiem ētiskiem ideāliem - izņemot ticību deputātu melīgajiem pirmsvēlēšanu solījumiem, kas tiek organizēti par valsts budžeta naudu ar SAB un DP, Centrālās vēlēšanu komisijas starpniecību.


N.Ušakovs

Basņja

Neliegšos, ka es arī esmu bieži lietojis to vodku,
Kad darbā jādodas uz domes shodku.
Un nav nekas tur neparasts -
Lai risinot saimnieciskos jautājumus, tiktu es pareizi saprasts!
Taču rupjībām un lamuvārdiem nav vietas skolas klasē,
Lai tās paliek manā pasē.

Atbildēt

Luize fon T.

18.10.2015. 09:43

Tikai Šulzingere un es varam rakstīt par šo tēmu, bauriem tas ir aizliegts.

Atbildēt

lauķis

18.10.2015. 08:53

»

naivā

Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus


Grantiņš un citi pazemotie neko neizpirka , es ceru ka viņi atvērs acis aklajiem , vismaz dažiem.

Atbildēt

naivā

18.10.2015. 08:38

»

elite

Ko tu gudram padarīsi? Mums ir labas algas un būs labas pensijas. Un pēc nāves mēs nonāksim paradīzē, jo Jēzus pie krusta ir jau mūsu grēkus izpircis


Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus?

Atbildēt

elite

18.10.2015. 08:33

»

vilis

Kaut kur jau taisnība ir rakstam.Ekonomiskā un politiskā elite ir izveidojusies.Liekie lai paliek par kalpiem labāk ārzemēs.Kalpiem labāk noder imigranti,kam prasības mazākas


Ko tu gudram padarīsi? Mums ir labas algas un būs labas pensijas. Un pēc nāves mēs nonāksim paradīzē, jo Jēzus pie krusta ir jau mūsu grēkus izpircis.

Atbildēt

18.10.2015. 08:20

»

Hmm

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību


Nu, piemēram, ja cilvēks aizbrauc uz Krieviju un iegūst tās pilsonību.

Atbildēt

doma

18.10.2015. 08:15

Daudz kas ir pārspīlēts rakstā, un nav tik melns kā tiek pasniegts. Pilnīgi piekrītu par to, ka pasaulē daudz ir tādas ģimenes,kurās viens ir latvietis, bet otrs ne NATO u.c. struktūru dalībvalsts pilsonis. Tieši šī iemesla dēļ man zināma ģimene ļooooti reti brauc uz Latviju, jo netiek iedota normāla uzturēšanās atļauja - vien pāris dienas un tad vēl brauc uz adresi pārbaudīt. Tas ir apkaunojums mūsu valstij, ka pašu pilsoņi tiek terorizēti, apkaunojums ir mūsu iestādes, kuras izsniedz atļaujas. Ja neuzticās pašu pilsoņiem - īstiem latviešiem, tad par kādu patriotismu var runāt!

Atbildēt

vilis

18.10.2015. 06:39

Kaut kur jau taisnība ir rakstam.Ekonomiskā un politiskā elite ir izveidojusies.Liekie lai paliek par kalpiem labāk ārzemēs.Kalpiem labāk noder imigranti,kam prasības mazākas.

Atbildēt

Dīvaini

18.10.2015. 02:26

Šis raksts ir pilns ar pārspīlējumiem un vienkārši absurdiem secinājumiem jeb secinājums ir tieši pretējs informācijai, uz kuras pamata tas izdarīts. Nekādus 600 mlj. vai 20'000 ne neuzņems un politiķi, lai cik stulbi un iztapīgi, tomēr nav pašnāvnieki.

Dubultpilsonība ir atļauta ar visām NATO un ES valstīm, kur latviešu tūkstoši arī ir emigrējuši, senāk vispār nebija atļauta, ja kas. Grozījumus pieņēma tieši dēļ latviešu bērniem, kas dzimst ārzemēs, lai vecākiem nav jāizvēlas starp teiksim Īrijas pilsonību, kas dod bērnam lielāku aizsardzību tur dzīvojot un Latvijas.

Tos, migrantus, ko Latvijai iedalīs, viņu statusu bēgli vai persona, kuru jāizraida, izlems Latvija, tā kā būs visas iespējas 90% izraidīt. Ja mēs paši izdarīsim visu pēc likuma, nevis auklēsimies, tad arī nebūs te nekāds migrantu getto. Un pa priekšu vēl tos 500, lai pamēģina uz Latviju atvilkt, ar varu spiest jau nevarēs.

Atbildēt

Viedais

18.10.2015. 00:34

Lieki pārliecināt varturus ar cipariem vai loģiku. Ir tikai viens jautājums – cik lielā mērā nelegāļu pieplūdums saliedēs Latvijas sabiedrību pret ārvalstu vagariem Jēkaba ielā (un citviet)?! Laiks rādīs būt latviešiem vai nē, un šeit bez lamāto krievu palīdzības neiztikt...

Atbildēt

Hmm

17.10.2015. 23:49

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību?

Atbildēt

ūpis

17.10.2015. 23:38

Nožēlojamo muļķu bars joprojam kaut ko cepas par neko,cītīgi apejot kolaboracionistu sagrābtās varas faktu.Kolaboracionisti ir ļaudis,kuri apzinati,brīvprātīgi sadarbojas ar okupantiem.To nevar izdarit nenokļūstot valsts noziedznieku kategorijā un ja ir daudz ļaužu,kuri ir ar mieru veltīt noziedzniekiem slavas zāles,pieminekļus,goda pilsoņu nosaukumu,tad viņi piedalas noziegumā.Par tā sekām var painteresēties LRTT vietnē un nevajag padarīt latviešu tautu par debīloidu, noziedzniekus atbalstošu tautu!

Atbildēt

Lenins

17.10.2015. 22:14

es ceru,ka bus revolucija un latviesi sacelsies pret pederastokratiju un gazis Latvijas maucisko valdibu un pakars vinjus vecrigas ielas....

Atbildēt

dombrovska slepenie protoli ar svf

17.10.2015. 22:09

»

Gh

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods


dombrovski saverveja vina ,,komandejuma,, laika asv.pec tam sim subjektam parstaja eksistet jebkadas morales normas.

Atbildēt

lauķis

17.10.2015. 21:48

»

Gh

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods


Partiju spicēs un Saeimā nejauši cilvēki nenonāk , tur nonāk jau pārbaudīti nelieši.
Lai kļūtu par savējo slepkavu vidū ir ,,jāsasmērējas,, , ir kāds jānoslepkavo , lai kļūtu par savējo partijā ir ,,jāsasmērējas,, , savādāk ar deputātu nevarēs manipulēt.
Godīgs cilvēks Saeimā neiekļūst , pēc definīcijas.Izņēmumi tikai apstiprina sistēmu.

Atbildēt

Gh

17.10.2015. 21:38

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...