Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

27.12.2018. 11:10

Labs,interesants situacijas apraksts.Ieteiktu visiem Latvieshiem,kam shaja Zemite kas palicis sveets.

Atbildēt

Latvietis

29.10.2015. 16:39

Ja jau nemākam savā valstī dzīvot, lai tad kas atbrauc te dzīvo. Visu ko latvieši māk, ir mācīt citus un nepārtraukt raudāt par okupāciju. Tādi jau mums tie gēni ir, švaki.

Atbildēt

aldis

24.10.2015. 11:04

Iedzīvotāju blivums Latvijā 32 Eiropā 3 līdz 6 reizes lielāks tātad varam uzņemt 4 līdz 10 miljonus kuriem pietiek zemes

Atbildēt

andris a

23.10.2015. 16:16

Tikko LtV 7 pārraidē dzejniece Zandere mūsu tautu...salīdzināja ar svešzemju augu kartupeli, cik sakumā biedējošs , tagad kā ''savējais", cilvēku...ar dārzeni,... "augsts prāta lidojums"...pēc tēmas-strādāt dikti negribas man, laikam dzejnieks būšu,....:

Atbildēt

8ui9

23.10.2015. 02:13

vienitiba ir lielakais latvijas launums. jo talak jo trakaak.

Atbildēt

Yes

20.10.2015. 18:48

Viss būtu labi un pareizi, bet kas tie par līviem?
Vai ir kaut viens piemērs, ka kāds līvs būtu "apdalīts", kā tekstā vairākkārt teikts? Tāpēc rodas aizdomas par pārspīlējumiem...

Atbildēt

aha

19.10.2015. 19:31

»

Vija

Šis "rakstelis"nav murgojums, jo tagad mēs ar meitu esam šini situācijā , šinī laikā...


Pretenzijas no sērijas- es izsķiros no vīra, bet viņš pēc pusgada kļuva par miljonāru ... āāāāāā ... kāpēc es nevaru saņemt pusi no tā.

Atbildēt

Māris Vītiņš

19.10.2015. 13:56

Nekur netiek minēts, par kādu naudu un kādā ceļā "neatbilstošos" bēgļus sūtīs atpakaļ.

Atbildēt

Paija

19.10.2015. 13:07

Labs raksts, paldies autorei, rakstā ieguldīts darbs.

Derdzīgi skatīties , kā nelegālie imigranti Rīgas veikalos šiki iepērkas - cigaretes, alkohols, dārga pārtika, kamēr nostrādājies Latvijas iedzīvotājs skatās platām acīm: kā " bēglis" var tik šiki dzīvot, aber nelegālajam imigrantam uz kontu nepārtraukti plūst pabalsti :-(

Vazājas apkārt aiz neko nedarīšanas pa veikaliem un iepērkas Sportlandā (Adidas apavi, Pumas apģērbi) nelegālie imigranti- jauni vīrieši lieliem bariem ...

Atbildēt

Vija

19.10.2015. 12:46

Šis "rakstelis"nav murgojums, jo tagad mēs ar meitu esam šini situācijā , šinī laikā.
Un nesaprotu , kāds sakars rakstam ar Krieviju?
Ko to bāž visur priekšā , tā ir vienīgā valsts " Veci" kas tevi interesē.??
Daudzi aizbraukuši ne tikai uz Eiropu un Krieviju , ir taču citas valstis arī.
No citām valstīm atgriezties nevar .
Saproti taču , tu = aptaurētais.

Atbildēt

Haris.

19.10.2015. 11:15

Cik Latvija ir neatkarīga,patstāvīga valsts,liecina dep.Šadurska skaidrojums par nodokļa ieviešanu dzīvokļu apsaimniekošanas maksājumam:"Tā ir Eiropas Savienības prasība!"Te jau kaķiem jāsmejas! Vai tāda Saeima tādai"valstij" vajadzīga?Cik viegli ir pacelt algas sev(deputātiem),cik grūti ieviest progresīvo nodokli!
Ieteikums Valsts prezidentam-valsts pārvaldes aparātu samazināt uz pusi!

Atbildēt

Dzintars

19.10.2015. 06:47

Raksta autors tik bieži izmanto atsauces uz dzeltenajiem medijiem (Delfi, Kas jauns), ka zūd ticamības moments pat tiem, kuri neatbalsta nelegālo migrantu uzņemšanu.

Atbildēt

Vecis

19.10.2015. 06:14

Šis rakstelis ir absolūts murgojums un pilns ar pārspīlējumiem!
Dubultpilsonība ir atļauta ar visām ES valstīm,jo tajās arī uzturās latvieši!
Protams,ka ar nacistisko Krieviju mums nepastāv dubultpilsonība!
P.S.Vispār šitā šulzingere tagad virtuālajā vidē nodarbojas ar melu un absurdu secinājumu izplatīšanu,nav vienīgais portāls! :D

Atbildēt

Vija

18.10.2015. 18:46

»

galu galā

kaut vai cilvēks būtu aizbraucis uz Lieldienu salām un gribētu atgriezties, bet nevarētu, jo latviete


Tā rakstītāja ir mana meita ,
mēs esam nonākuši šinī situācijā , ka ir liels izmisums , un tagad braucot pie manis , es nezinu , vai viņu ielaidīs Latvijā pēc šitās publikācijas.

Atbildēt

?

18.10.2015. 17:03

»

Hmm

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību


ka ir ar dienestu francijas arzemju legiona ?

Atbildēt

ombuds

18.10.2015. 17:01

Precīzs argumentēts raksts. Faktiski daudzu ES valstu rīcība ir pilnīgi atbalstoša nelegālas imigrācijas legalizēsanai. Nelegālais imigrants ir likumpārkapējs.
Afganistānas nelegālos imigrantus, kuri nokļuva Latvijā likumīgi izraida uz to valsti šajā gadījuma uz Baltkrieviju no kuras viņi ieradās Latvijā.Var arī nosūtīt uz mītnes zemi Afganistānu.Būsim godīgi Latvijas bēgļi pec otrā pasaules kara izgāja filtrācijas nometnes, lai noskaidrotu vai nav pastrādājuši noziegumus kalpojot vācu okupācijas režīmam. Labas valstis šādiem "bēgļiem" bija Austrālija, Dienvidamerikas valstis

Atbildēt

galu galā

18.10.2015. 16:33

»

Nātre

Murgojums, ne raksts.Īstenā latviete noteikti nezin nevienu vārdu latviski


kaut vai cilvēks būtu aizbraucis uz Lieldienu salām un gribētu atgriezties, bet nevarētu, jo latviete?
Varbūt vnk kārtējais brāķis likumos.

Atbildēt

ezis

18.10.2015. 16:01

skumji ir tas, ka šādus uzskatus pauž tikai parasti ikdienas pilsoņi, nevis vecā ome straujuma ar savu baru, kuri lepni dēvējas par "valdību"! patiesībā tā nav valdība bet iztapoņu - pakaļu bučotāju bars, kuriem vienalga kādu pakaļu bučot - briseles pakaļu vai āfrikas pakaļu.

Atbildēt

mediciniskas kvotas latvijas latviesiem

18.10.2015. 15:54

vai mediciniskas kvotas latvija attieksies ari uz ievestajiem negeriem no Afrikas ?

Atbildēt

pirms & pec

18.10.2015. 15:51

no sakuma 4 maija rezims apzog iedzivotajus,pec tam no prostitutam ,,perk,, dzivoklus prezidentiem,,zatleriem.parejo naudu notriec par anglijas militaro luznu iepirksanu.lai ,,baiditu,, Krieviju !

Atbildēt

piekritu

18.10.2015. 15:37

»

spriditis

Klaidonas, ECK (Eeiropas Cilvektiesibu Konvencija) skaidri define ka vini ir klaidoni 5. pants 1.dala e. sadala. Klaidoni, labakas uzdzives mekletaji vini ir, gluzi tadi pasi ka visi ieklideni okupanti krievi. Un protams Valdiba grib lai visi latviesi pamet Latviju un vieta nak 5. kolonna pretlatviska...


Tiesi, taa vispareizakais vards ir - klaidoni ( no ekonom.skatpunkta) un ilegalie robezparkapeji ( no tiesiskaa skatpunkta).
Beidziet vienreiz saukt vinus par begliem! Jo begli nekad nebradaa cauri visam valstim un visam robezam. Tas, kas taa vienkarsi slaaj uz bagatako valsti nekad nesaucas un nav beglis.

Atbildēt

spriditis

18.10.2015. 14:01

Klaidonas, ECK (Eeiropas Cilvektiesibu Konvencija) skaidri define ka vini ir klaidoni 5. pants 1.dala e. sadala. Klaidoni, labakas uzdzives mekletaji vini ir, gluzi tadi pasi ka visi ieklideni okupanti krievi. Un protams Valdiba grib lai visi latviesi pamet Latviju un vieta nak 5. kolonna pretlatviska vienalga kadas tautas svesas, jo tikai Latviesu tauta Pilsoniska ka subjekts likumigs un tiesisks, Nirnberga 2., vai kada cita kriminallprocesa Starptautiska, var pieprasit atjaunot neatkarigo Latvijas Republiku kas izbeidza pastavet de-facto 1940. gada 17.junija nakti. ? vai to grib esosas Latvijas Valsts vara? Nu varbut kadi 10 Nacionalas Apvienibas Saeima tikusi deputati to grib, bet parejie jau negrib.

Atbildēt

paga paga

18.10.2015. 12:01

Latvijaa uz 2 miljoniem iedzivotaju ir 100 deputati, bet Vacijaa uz 82 miljoniem ir 600 deputati! Parekiniet pasi! Saeimaa nedrikst but vairak kaa 40 deputati uz tik niecigu iedzivotaju daudzumu!Jo varas uzpustiba noed budzetu, kurs pirmam kartam domats valsts iedzivotajiem, nevis 100 idiotu uzturesanai.

Atbildēt

paga paga

18.10.2015. 11:57

Ir jasak piekopt aktivas metodes varas ietekmesanai, nevis cukstesanu netaa vai raudasanu nezdodzinaa. Un pirmaa metode ir :
Jebkuraa pasakumaa vai tas butu pasakums pie Brivibas pieminekla ar varas ierasanos, vai prezidenta vai citu deputatu ciemosanas skolaas, pasakumos, tautai ir jarada aktiva un kritiska nostaja pret siem valsts un latviesu iznicinatajiem, to izsvilpjot, kliedzot, lai vini nespetu atvert muti, apmetajot ar tomatiem utt. Lai vini jut katraa solii sava darba rezultatus un ko mes par tiem domajam. Lai vini vairs nespetu spert ne soli ielaas, veikalos, teatros bez izsvilpsanas un patiesibas dzirdesanas. Lai aizbarikadejas Saeimaa, lai sez aiz tumsinatiem logiem savas masinaas, jo viniem visas iespejas publiski parvietoties bus loti nepatikamas. Nevis kaa tagad, ierodas viens varas parstavis skolaa, visi klausas, applaudee, gandriz vai buco rokas! Jasak ar sis attieksmes paradisanu un 2) nepiadalities veelesanas, jo sis farss nav jaatbalsta.

Atbildēt

Nātre

18.10.2015. 11:13

Murgojums, ne raksts.Īstenā latviete noteikti nezin nevienu vārdu latviski.
Nabadzītei nedod Latvijas- Krievijas pilsonību un pareizi dara.
Kopš kura laika okupantus sauc par migrantiem?
Ar savu lielo sāpi par līviem var palikt savā Krievijā.

Atbildēt

18.10.2015. 10:59

»

Mustentoss

Nebūs. Latvieši klusītiēm izmirs


http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/15.10.2015-tochku-nad-i.-provokatori-i-provociruemie.id58101/

2015. gada 15. oktobrī krievu raidījuma Točki nad i, piedalījās vairāki latvieši, kas savā starpā sarunājās krievu valodā, izņemot Aleksandru Kiršteinu, kurš, neņemot vērā vairākkārtējus raidījuma vadītāja aizrādījumus, konsekventi izteicās tikai latviešu valodā. Uzaicinātie latvieši bez A.Kiršteina bija Lato Lapsa, Uģis Liepnieks un Guntis Bojārs (VID aģents-žurnālists), Aizliegtais paņēmiens raidījuma veidotājs.

1997. gada maija sākumā LNNK nāca klajā ar paziņojumu, ka izslēdz no savām rindām vairākus biedrus, tostarp arī Aleksandrs Kiršteins. LNNK savu rīcību pamatoja ar LNNK programmas un statūtu pārkāpumiem, kā arī LNNK darbība diskreditēšanu Aleksandrs Kiršteins 2004. gadā televīzijas raidījumā izteicās, ka "attiecības ar Krieviju var veidot tikai ar diviem paņēmieniem — vai nu dodot tai pa purnu, vai laizot zābakus". Kādā paziņojumā Ebreju draudžu un kopienu padome Kiršteinu nosauca par personu, zem kuras patronāžas atrodas latviešu nacionālisti un labējie radikāļi.

LNNK/TB/VL biedri parasti visi sniedz vajadzības gadījumā intervijas krievu valodā. Ņemot vērā, ka LV dzīvo uz parāda, kura slepenos aizdevuma līguma noteikumus sarakstījuši žīdi no SVF un ka joprojām nav atvērti čekas maisi, un mēs nezinām, kas ir bijuši VDK ziņotāji no šodienas LNNK/TB/VL biedru rindām, pamats uzskatīt, ka LNNK/TB/VL pārstāv tā saucamo krievžīdu intereses, paši būdami krievžīdi. No raidījumā uzaicinātajiem latviešiem tikai A.Kiršteins spēja izteikties latviešu valodā, kas norāda, ka krievžīdu, krievu un SC intereses LV pārstāv arī G.Bojārs un L.Lapsa, U.Liepnieks, paši būdami krievžīdi. Jo veca latviešu paruna māca – nesēdies pie viena galda ar iebrucējiem (okupantiem, kas nav pametuši Latviju) un nerunā viņu valodā.

Atbildēt

18.10.2015. 10:58

»

naivā

Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus


Tikai A.Bērziņš, V. Dombrovskis, kas izveidoja parādu Latvijai pret SVF/PB, ir godīgi, kas parakstīja slepenos tautai līgumus ar SVF/PB, kam pakļauti nākošie LV premjeri un prezidenti, LV tauta.

Godīgi ir tikai V.Zatlers un I.Godmanis , J.Maizītis, I.Sudraba – viņi pretēji Satversmes 2. pantā noteiktajam - suverēna vara pieder Latvijas tautai, neprasot tautai ar referendumu piekrišanu, glāba ar Valsts budžetu (pensiju fonda, sociālā budžeta) Parex un 20 ārvalstu bankas. Viņi nav apsūdzēti un notiesāti. Līdzīgā kārtā tikai Īriju SVF pierunāja glābt ārvalstu bankas.

Šodien I.Sudraba ir nodibinājusi partiju un turpina ar solījumiem mānīt tautu.

V.Zatlers vazājas pa TV raidījumiem un turpina „pūst pīlītes”.

I.Godmanis joprojām stāsta, kas būtu jādara Latvijai, lai „pieaugtu” tās labklājība...

J.Maizītis vada SAB – Satversmes aizsardzības biroju tā, lai nekad šie „noziedznieki” nenonāktu starp apsūdzētajiem un notiesātajiem reizē ar viņu pašu.

Atbildēt

18.10.2015. 10:57

»

doma

Daudz kas ir pārspīlēts rakstā, un nav tik melns kā tiek pasniegts. Pilnīgi piekrītu par to, ka pasaulē daudz ir tādas ģimenes,kurās viens ir latvietis, bet otrs ne NATO u.c. struktūru dalībvalsts pilsonis. Tieši šī iemesla dēļ man zināma ģimene ļooooti reti brauc uz Latviju, jo netiek iedota normāla...


Bēgļu uzņemšana LV ir mēģinājums Latvijas sabiedrību pārvērst reizē ar okupantiem krieviem par galēji kroplīgu dažādu rasu, nacionalitāšu, bezdzimuma personu sajaukumu, kuru viegli kā aklu patērētājsabiedrību kontrolēt un vadīt, kuru plosa dziļas iekšējas pretrunas un kura nekad nenonāks pie vienotiem ētiskiem ideāliem - izņemot ticību deputātu melīgajiem pirmsvēlēšanu solījumiem, kas tiek organizēti par valsts budžeta naudu ar SAB un DP, Centrālās vēlēšanu komisijas starpniecību.


N.Ušakovs

Basņja

Neliegšos, ka es arī esmu bieži lietojis to vodku,
Kad darbā jādodas uz domes shodku.
Un nav nekas tur neparasts -
Lai risinot saimnieciskos jautājumus, tiktu es pareizi saprasts!
Taču rupjībām un lamuvārdiem nav vietas skolas klasē,
Lai tās paliek manā pasē.

Atbildēt

Luize fon T.

18.10.2015. 10:43

Tikai Šulzingere un es varam rakstīt par šo tēmu, bauriem tas ir aizliegts.

Atbildēt

lauķis

18.10.2015. 09:53

»

naivā

Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus


Grantiņš un citi pazemotie neko neizpirka , es ceru ka viņi atvērs acis aklajiem , vismaz dažiem.

Atbildēt

naivā

18.10.2015. 09:38

»

elite

Ko tu gudram padarīsi? Mums ir labas algas un būs labas pensijas. Un pēc nāves mēs nonāksim paradīzē, jo Jēzus pie krusta ir jau mūsu grēkus izpircis


Tad varbūt Grantiņš (un citi pazemotie) arī ir ar mieru paziņot, ka izpirka 4.maija rep. grēkus?

Atbildēt

elite

18.10.2015. 09:33

»

vilis

Kaut kur jau taisnība ir rakstam.Ekonomiskā un politiskā elite ir izveidojusies.Liekie lai paliek par kalpiem labāk ārzemēs.Kalpiem labāk noder imigranti,kam prasības mazākas


Ko tu gudram padarīsi? Mums ir labas algas un būs labas pensijas. Un pēc nāves mēs nonāksim paradīzē, jo Jēzus pie krusta ir jau mūsu grēkus izpircis.

Atbildēt

18.10.2015. 09:20

»

Hmm

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību


Nu, piemēram, ja cilvēks aizbrauc uz Krieviju un iegūst tās pilsonību.

Atbildēt

doma

18.10.2015. 09:15

Daudz kas ir pārspīlēts rakstā, un nav tik melns kā tiek pasniegts. Pilnīgi piekrītu par to, ka pasaulē daudz ir tādas ģimenes,kurās viens ir latvietis, bet otrs ne NATO u.c. struktūru dalībvalsts pilsonis. Tieši šī iemesla dēļ man zināma ģimene ļooooti reti brauc uz Latviju, jo netiek iedota normāla uzturēšanās atļauja - vien pāris dienas un tad vēl brauc uz adresi pārbaudīt. Tas ir apkaunojums mūsu valstij, ka pašu pilsoņi tiek terorizēti, apkaunojums ir mūsu iestādes, kuras izsniedz atļaujas. Ja neuzticās pašu pilsoņiem - īstiem latviešiem, tad par kādu patriotismu var runāt!

Atbildēt

vilis

18.10.2015. 07:39

Kaut kur jau taisnība ir rakstam.Ekonomiskā un politiskā elite ir izveidojusies.Liekie lai paliek par kalpiem labāk ārzemēs.Kalpiem labāk noder imigranti,kam prasības mazākas.

Atbildēt

Dīvaini

18.10.2015. 03:26

Šis raksts ir pilns ar pārspīlējumiem un vienkārši absurdiem secinājumiem jeb secinājums ir tieši pretējs informācijai, uz kuras pamata tas izdarīts. Nekādus 600 mlj. vai 20'000 ne neuzņems un politiķi, lai cik stulbi un iztapīgi, tomēr nav pašnāvnieki.

Dubultpilsonība ir atļauta ar visām NATO un ES valstīm, kur latviešu tūkstoši arī ir emigrējuši, senāk vispār nebija atļauta, ja kas. Grozījumus pieņēma tieši dēļ latviešu bērniem, kas dzimst ārzemēs, lai vecākiem nav jāizvēlas starp teiksim Īrijas pilsonību, kas dod bērnam lielāku aizsardzību tur dzīvojot un Latvijas.

Tos, migrantus, ko Latvijai iedalīs, viņu statusu bēgli vai persona, kuru jāizraida, izlems Latvija, tā kā būs visas iespējas 90% izraidīt. Ja mēs paši izdarīsim visu pēc likuma, nevis auklēsimies, tad arī nebūs te nekāds migrantu getto. Un pa priekšu vēl tos 500, lai pamēģina uz Latviju atvilkt, ar varu spiest jau nevarēs.

Atbildēt

Viedais

18.10.2015. 01:34

Lieki pārliecināt varturus ar cipariem vai loģiku. Ir tikai viens jautājums – cik lielā mērā nelegāļu pieplūdums saliedēs Latvijas sabiedrību pret ārvalstu vagariem Jēkaba ielā (un citviet)?! Laiks rādīs būt latviešiem vai nē, un šeit bez lamāto krievu palīdzības neiztikt...

Atbildēt

Hmm

18.10.2015. 00:49

Kādos gadījumos aizbraukušajiem atņem pilsonību?

Atbildēt

ūpis

18.10.2015. 00:38

Nožēlojamo muļķu bars joprojam kaut ko cepas par neko,cītīgi apejot kolaboracionistu sagrābtās varas faktu.Kolaboracionisti ir ļaudis,kuri apzinati,brīvprātīgi sadarbojas ar okupantiem.To nevar izdarit nenokļūstot valsts noziedznieku kategorijā un ja ir daudz ļaužu,kuri ir ar mieru veltīt noziedzniekiem slavas zāles,pieminekļus,goda pilsoņu nosaukumu,tad viņi piedalas noziegumā.Par tā sekām var painteresēties LRTT vietnē un nevajag padarīt latviešu tautu par debīloidu, noziedzniekus atbalstošu tautu!

Atbildēt

Lenins

17.10.2015. 23:14

es ceru,ka bus revolucija un latviesi sacelsies pret pederastokratiju un gazis Latvijas maucisko valdibu un pakars vinjus vecrigas ielas....

Atbildēt

dombrovska slepenie protoli ar svf

17.10.2015. 23:09

»

Gh

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods


dombrovski saverveja vina ,,komandejuma,, laika asv.pec tam sim subjektam parstaja eksistet jebkadas morales normas.

Atbildēt

lauķis

17.10.2015. 22:48

»

Gh

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods


Partiju spicēs un Saeimā nejauši cilvēki nenonāk , tur nonāk jau pārbaudīti nelieši.
Lai kļūtu par savējo slepkavu vidū ir ,,jāsasmērējas,, , ir kāds jānoslepkavo , lai kļūtu par savējo partijā ir ,,jāsasmērējas,, , savādāk ar deputātu nevarēs manipulēt.
Godīgs cilvēks Saeimā neiekļūst , pēc definīcijas.Izņēmumi tikai apstiprina sistēmu.

Atbildēt

Gh

17.10.2015. 22:38

Dīvaini ir tas , ka cilvēks nokļūstot saeimā vai kādā no ministrijām , uzreiz kļūst par idiotu un sāk bojāt dzīvi pārējiem. Vai gadījumā Latviešu gēnos nav ierakstīts pašiznīcināšanās kods?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...