Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aa

23.02.2021. 17:23

Ar vēdera tīfa pūžņojoša suņa izkārnījumi.......

Atbildēt

Juris

23.02.2021. 17:12

Man ir aizdomas par ģenerālprokurora, prokuroru un policistu smadzeņu esamību viņu galvās!!!
Cik naudas Jūs atkal iztērēsiet par tiesas prāvu!!!
Tagad gan ielieciet ''pareizo'' tiesnesi, kura dziedās pēc Jūsu stabules!!!

Atbildēt

Boikots vakcinācijai!

23.02.2021. 17:09

Ja gribi sabrucināt pie varas esošo antilatvisko režīmu - uzliec mīksto vakcinācijai un nepotējies! Tautai jāatsakās pildīt valdības rīkojumus! Lai valdība iet tirst!

Atbildēt

R

23.02.2021. 17:03

Latvijas policijā, tiesās un prokuratūrās notiekošais vairs pat neizbrīna

Atbildēt

Sarkanie buržuji

23.02.2021. 17:02

Tā vietā lai patriektu debīlos miličus un kompensāciju izmaksātu jau nākošajā dienā, tiek izmantota novilcināšanas taktika pret pensionāri.
O johaidī, šī vēl dzīva !!!

Atbildēt

vcb

23.02.2021. 17:00

Pēc būtības jāpiekrīt gan pieteicējai, gan tiesai, gan komentāru autoriem. Tomēr, vērtējot summas apmēru, ir bišķi par treknu. Par šādu morālo skādi ar kādiem 500-700 Eināriem būtu pieticis atliektiem galiem. Un būtu vilks paēdis un kaza dzīva.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.02.2021. 16:56

Prokuratūrai būtu ar likumu jāaizliedz iesniegt šādi protesti adm.lietās, kur prokuratūra nav bijusi lietas dalībnieks, jo visai bieži šādas tiesības prokuratūra izmanto ļaunprātīgi. Kad policija kā lietas dalībnieks ir lietu zaudējusi, tad pēkšņi lietā parādās prokurora protests, kas acīm redzami iesniegts, lai glābtu izgāzušos policiju. Ar likumību un tiesiskumu šādiem prokuroru protestiem nav nekāda sakara. Tikai savas varas ļaunprātīga izmantošana.

Atbildēt

Šī valsts ir valsts varas

23.02.2021. 16:54

naida valsts pret tautu.

Atbildēt

Eglītis

23.02.2021. 16:41

Vārna vārnai utt.

Atbildēt

-āns

23.02.2021. 16:35

Spēka struktūrās vieni čangaļi, tāpat kā krievu laikos.

Atbildēt

Pilsone

23.02.2021. 16:32

»

lauķis

Te nu var līdzēt tikai apses miets,sudraba lode būs par greznu


Cik nožēlojami, ka arī te visi iesaistītie ir bez sirdsapziņas, nodarot morālu kaitējumu. Kā var runāt par bezkompromisu tiesiskumu, ja tas neeksistē, bet populistiski solījumi bija vajadzīgi balsu zvejošanai.

Atbildēt

Jautājums PIETIEK

23.02.2021. 15:59

Vai PIETIEK varētu publicēt to visu amatpersonu vārdus un uzvārdus, kuri ir ĢP pieņēmuši lēmumu par pārsūdzēšanu?

Vai PIETIEK varētu publicēt to visu policijas amatpersonu vārdus un uzvārdus, kuri ieradās pie pensionāres un nogrieza visas pārtikai nepieciešamās kaņepes?

Atbildēt

Pilsonis

23.02.2021. 15:54

Prokuratūra nekad savas kļūdas natzīst, jo kļuvuši pārāk augstprātīgi piesedzot noziedzniekus valdībā un tiem pietuvinātos

Atbildēt

Cik tas viss maksā?

23.02.2021. 15:51

»

Kārtējais smerdelis ĢP vadībā.

Cik izmaksā šīs bezjēdzīgās pārsūdzēšanas un cilvēkiem izbojātos nervus ? Padomju atraugas čakli imitē darbību pretstatā jebkādai loģikai, bet publiski sūdzas, ka darbu pa daudz


Interesanti, ka Stukāns iepriekš pats norādīja, ka prokuratūrai nevajag tērēt laiku bezjēdzīgu lietu bīdīšanai. Cik apmaksājamas cilvēkstundas tiesas un prokuratūras darbiniekiem nodokļu maksātājiem izmaksās šī tiesāšanās?
Rajona tiesnešu atalgojumaizmaksas vien ir ap 3000 pirms nodoklu nomaksas + darba devēja sociālais.

Atbildēt

Neapvaino dzīvniekus!

23.02.2021. 15:43

»

Apcietināt atbildīgos par pensionāres īpašuma bojāšanu

Latvijas valsts pret pensionāri. Atbrauc, nobaida, izdemolē īpašumu un atsakās maksāt kompensāciju vecam cilvēkam...


Tiem veselā saprāta vairāk, kā šīs valsts debilajai valdībai, ierēdņiem un pārējiem budžeta parazītiem!

Atbildēt

Drausmīgs cinisms

23.02.2021. 15:37

Tā ir atklāta ņirgāšanās par cilvēkiem! KAUNS par Latvijas tiesu sistēmu!!!

Atbildēt

Apcietināt atbildīgos par pensionāres īpašuma bojāšanu

23.02.2021. 15:37

Latvijas valsts pret pensionāri. Atbrauc, nobaida, izdemolē īpašumu un atsakās maksāt kompensāciju vecam cilvēkam.

Latvijas valsts ar katru dienu aizvien vairāk un vairāk līdzinās Putlera un Baķtkas valstīm.

Vispār vajadzētu publicēt visu ar pensionāres īpašuma izdemolēšanu atbildīgo amatpersonu vārdus. Pareizajā gadījumā ierosināt kriminālprocesu pret iesaistītajiem policistiem, jo varas patvaļai ir jābūt sodāmai.

Ja vien Latvijas valsts vara vēl nav dzīvnieku līmenī.

Atbildēt

Maigonis

23.02.2021. 15:31

Ir tikai vienas zāles. Nākamās instances tiesai jāliek kompensēt vēl lielāka summa un tiesas izdevumi jāsedz prokuratūrai. Un tas ir jāpublicē mēdijos. Jo šis gadījums ir par policijas patvaļu, kura nedrīkst palikt nesodīta.

Atbildēt

tipiski

23.02.2021. 15:31

reptīliski . :)))

Atbildēt

MK

23.02.2021. 15:16

Kauns par šo valsti ar tās pretīgajiem varas gaiteņiem.
Administratīvās tiesas traktāts par kaņepēm ir Ginesa rekordu grāmatas cienīgs. Strādīgus, vientuļus lauku cilvēkus vajag iznīcināt, lai, piemēram, tie, kuru uzvārdi saistās ar Liepājas metalurga sākumu un galu tā saucamajā brīvajā Latvijā, varētu brīvi gozēties labklājības saulē.

Atbildēt

Secinājums

23.02.2021. 15:00

»

reptilis

Es domāju,ka pensionārei tagad tiešām jāprasa liela kompensācija par morālo kaitējumu....šitā ""čakarēt smadzenes"" ...skumji


Tā ir gan,tikai prokurori,tiesneši un menti lai maksā no savām kabatām.Šādu pazemojumu ar naudu nemaz nevar kompensēt.Agrāk negodu varēja nomazgāt tikai ar asinīm.

Atbildēt

Kārtējais smerdelis ĢP vadībā.

23.02.2021. 14:58

Cik izmaksā šīs bezjēdzīgās pārsūdzēšanas un cilvēkiem izbojātos nervus ? Padomju atraugas čakli imitē darbību pretstatā jebkādai loģikai, bet publiski sūdzas, ka darbu pa daudz !

Atbildēt

reptilis

23.02.2021. 14:48

Es domāju,ka pensionārei tagad tiešām jāprasa liela kompensācija par morālo kaitējumu....šitā ""čakarēt smadzenes"" ...skumji.

Atbildēt

lauķis

23.02.2021. 14:34

Te nu var līdzēt tikai apses miets,sudraba lode būs par greznu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...