Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aa

23.02.2021. 17:23

Ar vēdera tīfa pūžņojoša suņa izkārnījumi.......

Atbildēt

Juris

23.02.2021. 17:12

Man ir aizdomas par ģenerālprokurora, prokuroru un policistu smadzeņu esamību viņu galvās!!!
Cik naudas Jūs atkal iztērēsiet par tiesas prāvu!!!
Tagad gan ielieciet ''pareizo'' tiesnesi, kura dziedās pēc Jūsu stabules!!!

Atbildēt

Boikots vakcinācijai!

23.02.2021. 17:09

Ja gribi sabrucināt pie varas esošo antilatvisko režīmu - uzliec mīksto vakcinācijai un nepotējies! Tautai jāatsakās pildīt valdības rīkojumus! Lai valdība iet tirst!

Atbildēt

R

23.02.2021. 17:03

Latvijas policijā, tiesās un prokuratūrās notiekošais vairs pat neizbrīna

Atbildēt

Sarkanie buržuji

23.02.2021. 17:02

Tā vietā lai patriektu debīlos miličus un kompensāciju izmaksātu jau nākošajā dienā, tiek izmantota novilcināšanas taktika pret pensionāri.
O johaidī, šī vēl dzīva !!!

Atbildēt

vcb

23.02.2021. 17:00

Pēc būtības jāpiekrīt gan pieteicējai, gan tiesai, gan komentāru autoriem. Tomēr, vērtējot summas apmēru, ir bišķi par treknu. Par šādu morālo skādi ar kādiem 500-700 Eināriem būtu pieticis atliektiem galiem. Un būtu vilks paēdis un kaza dzīva.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.02.2021. 16:56

Prokuratūrai būtu ar likumu jāaizliedz iesniegt šādi protesti adm.lietās, kur prokuratūra nav bijusi lietas dalībnieks, jo visai bieži šādas tiesības prokuratūra izmanto ļaunprātīgi. Kad policija kā lietas dalībnieks ir lietu zaudējusi, tad pēkšņi lietā parādās prokurora protests, kas acīm redzami iesniegts, lai glābtu izgāzušos policiju. Ar likumību un tiesiskumu šādiem prokuroru protestiem nav nekāda sakara. Tikai savas varas ļaunprātīga izmantošana.

Atbildēt

Šī valsts ir valsts varas

23.02.2021. 16:54

naida valsts pret tautu.

Atbildēt

Eglītis

23.02.2021. 16:41

Vārna vārnai utt.

Atbildēt

-āns

23.02.2021. 16:35

Spēka struktūrās vieni čangaļi, tāpat kā krievu laikos.

Atbildēt

Pilsone

23.02.2021. 16:32

»

lauķis

Te nu var līdzēt tikai apses miets,sudraba lode būs par greznu


Cik nožēlojami, ka arī te visi iesaistītie ir bez sirdsapziņas, nodarot morālu kaitējumu. Kā var runāt par bezkompromisu tiesiskumu, ja tas neeksistē, bet populistiski solījumi bija vajadzīgi balsu zvejošanai.

Atbildēt

Jautājums PIETIEK

23.02.2021. 15:59

Vai PIETIEK varētu publicēt to visu amatpersonu vārdus un uzvārdus, kuri ir ĢP pieņēmuši lēmumu par pārsūdzēšanu?

Vai PIETIEK varētu publicēt to visu policijas amatpersonu vārdus un uzvārdus, kuri ieradās pie pensionāres un nogrieza visas pārtikai nepieciešamās kaņepes?

Atbildēt

Pilsonis

23.02.2021. 15:54

Prokuratūra nekad savas kļūdas natzīst, jo kļuvuši pārāk augstprātīgi piesedzot noziedzniekus valdībā un tiem pietuvinātos

Atbildēt

Cik tas viss maksā?

23.02.2021. 15:51

»

Kārtējais smerdelis ĢP vadībā.

Cik izmaksā šīs bezjēdzīgās pārsūdzēšanas un cilvēkiem izbojātos nervus ? Padomju atraugas čakli imitē darbību pretstatā jebkādai loģikai, bet publiski sūdzas, ka darbu pa daudz


Interesanti, ka Stukāns iepriekš pats norādīja, ka prokuratūrai nevajag tērēt laiku bezjēdzīgu lietu bīdīšanai. Cik apmaksājamas cilvēkstundas tiesas un prokuratūras darbiniekiem nodokļu maksātājiem izmaksās šī tiesāšanās?
Rajona tiesnešu atalgojumaizmaksas vien ir ap 3000 pirms nodoklu nomaksas + darba devēja sociālais.

Atbildēt

Neapvaino dzīvniekus!

23.02.2021. 15:43

»

Apcietināt atbildīgos par pensionāres īpašuma bojāšanu

Latvijas valsts pret pensionāri. Atbrauc, nobaida, izdemolē īpašumu un atsakās maksāt kompensāciju vecam cilvēkam...


Tiem veselā saprāta vairāk, kā šīs valsts debilajai valdībai, ierēdņiem un pārējiem budžeta parazītiem!

Atbildēt

Drausmīgs cinisms

23.02.2021. 15:37

Tā ir atklāta ņirgāšanās par cilvēkiem! KAUNS par Latvijas tiesu sistēmu!!!

Atbildēt

Apcietināt atbildīgos par pensionāres īpašuma bojāšanu

23.02.2021. 15:37

Latvijas valsts pret pensionāri. Atbrauc, nobaida, izdemolē īpašumu un atsakās maksāt kompensāciju vecam cilvēkam.

Latvijas valsts ar katru dienu aizvien vairāk un vairāk līdzinās Putlera un Baķtkas valstīm.

Vispār vajadzētu publicēt visu ar pensionāres īpašuma izdemolēšanu atbildīgo amatpersonu vārdus. Pareizajā gadījumā ierosināt kriminālprocesu pret iesaistītajiem policistiem, jo varas patvaļai ir jābūt sodāmai.

Ja vien Latvijas valsts vara vēl nav dzīvnieku līmenī.

Atbildēt

Maigonis

23.02.2021. 15:31

Ir tikai vienas zāles. Nākamās instances tiesai jāliek kompensēt vēl lielāka summa un tiesas izdevumi jāsedz prokuratūrai. Un tas ir jāpublicē mēdijos. Jo šis gadījums ir par policijas patvaļu, kura nedrīkst palikt nesodīta.

Atbildēt

tipiski

23.02.2021. 15:31

reptīliski . :)))

Atbildēt

MK

23.02.2021. 15:16

Kauns par šo valsti ar tās pretīgajiem varas gaiteņiem.
Administratīvās tiesas traktāts par kaņepēm ir Ginesa rekordu grāmatas cienīgs. Strādīgus, vientuļus lauku cilvēkus vajag iznīcināt, lai, piemēram, tie, kuru uzvārdi saistās ar Liepājas metalurga sākumu un galu tā saucamajā brīvajā Latvijā, varētu brīvi gozēties labklājības saulē.

Atbildēt

Secinājums

23.02.2021. 15:00

»

reptilis

Es domāju,ka pensionārei tagad tiešām jāprasa liela kompensācija par morālo kaitējumu....šitā ""čakarēt smadzenes"" ...skumji


Tā ir gan,tikai prokurori,tiesneši un menti lai maksā no savām kabatām.Šādu pazemojumu ar naudu nemaz nevar kompensēt.Agrāk negodu varēja nomazgāt tikai ar asinīm.

Atbildēt

Kārtējais smerdelis ĢP vadībā.

23.02.2021. 14:58

Cik izmaksā šīs bezjēdzīgās pārsūdzēšanas un cilvēkiem izbojātos nervus ? Padomju atraugas čakli imitē darbību pretstatā jebkādai loģikai, bet publiski sūdzas, ka darbu pa daudz !

Atbildēt

reptilis

23.02.2021. 14:48

Es domāju,ka pensionārei tagad tiešām jāprasa liela kompensācija par morālo kaitējumu....šitā ""čakarēt smadzenes"" ...skumji.

Atbildēt

lauķis

23.02.2021. 14:34

Te nu var līdzēt tikai apses miets,sudraba lode būs par greznu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...