Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lku

14.05.2016. 13:44

»

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

Raivis Dzintars...


Patiešām pārāk maz nacionāļi runā parsociālajiem jautājumiem, bet ir tāda lieta, ka Saeimā, laikaut ko panāktu, vajag 51% balsu. Un tas nu nacionāļiem nav.

Atbildēt

FANTOMASS

04.05.2016. 14:49

es gaidu lai izzzzzzzog lidz pedejam un tad sakam no nulllites.......
es citu izeju neredzu, vel ir ko zagt ......
gaidam!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

!

03.05.2016. 17:16

»

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

Raivis Dzintars...


sitos neonacistus uztur maksatnespejas administratori un spaisa tirdzniecibas bizness,attiecibas ar vid zaglu bandu draudzigas ,ka jau tas pienakas 8 kaja organisma sastavdalai.

Atbildēt

Panamas papīrs

03.05.2016. 13:36

»

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

Raivis Dzintars...


Šie jau nu gan nebraukls prom no Latvijas, nu jau iesildījušies gan "dir..šanā, gas rīšanā.

NA mafijas bosam Robertam Zīlem, kas savulaik bija Lemberga stipendiāts, varbūt ir arī tagad, Kārlis Streips (zilais) ar raidījumu "Smirdīgais ar Streipu" prasīja, lai Zīle, Vaidere, Kariņš un citi sniedz skaidrāk savas ienākumu deklarācijas, jo viņu ienakumi Briselē ir no 5000 - 10 000 euro menesī. Ždanoka un Mamikins sniedza, R.Zīle, Vaidere, Kalniete, Kariņš atteicās.

Atbildēt

Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija

03.05.2016. 10:22

Raivis Dzintars
Gaidis Bērziņš
Andris Buiķis
Einārs Cilinskis
Jānis Dombrava
Ritvars Jansons
Aleksandrs Kiršteins
Rihards Kols
Kārlis Krēsliņš
Janīna Kursīte-Pakule
Inese Laizāne Deputāte
Ilmārs Latkovskis
Ināra Mūrniece
Romāns Naudiņš
Imants Parādnieks
Inguna Rībena
Edvīns Šnore

Atbildēt

:)

02.05.2016. 20:12

»

ej ka tu ārstēties vecais šiziķi


Bai, bai, mikropisān.

Atbildēt

02.05.2016. 15:17

»

Pilsonis

Ja tā būtu tad vietējiem drošības dienestu vadītājiem jau sen tiktu dota pavēle aizsūtīt kādu savējo jaunieti tajās nometnēs...


Pats beidz murgot, minēju tikai faktus, ko mums TV skaidroja Saeimas drošības komisijas vadītāja visā nopietnībā S.Āboltiņa. Šos faktus jau zin visi arī no citiem politiķiem, ierēņiem un masu medijiem.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/krievijas-militaraja-nometne-sojuz-atkal-piedalijusies-latvijas-jauniesi.d?id=45017374
http://www.la.lv/neapturamais-sojuz-2/


http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/193258/latvijas-skolenus-sovasar-atkal-vedis-uz-krievijas-atbalstito-militaro-nometni


Atbildēt

Pilsonis

02.05.2016. 14:20

»

Šobrīd aicinājumi boikotēt vēlēšanas tiks saistīti ar jauno kl pantu un tiks traktēti kā "satversmē neparedzēts" veids gāzt valsts varu, tāpēc ejiet uz vēlēšanām, balsojiet, turpiniet procesu...


Ja tā būtu tad vietējiem drošības dienestu vadītājiem jau sen tiktu dota pavēle aizsūtīt kādu savējo jaunieti tajās nometnēs.
Tad par to mums ziņotu katru dienu katru stundu katru minūti visu vasaru - "krievi atkal mūs taisās okupēt"
+ būtu reāls pamats ievest šeit vēl nopietnākus ieročus
Tā kā beidz murgot

Piemēram krievi tā savulaik izdarīja kad tika rīkotas valsts apvērsuma mācības ukrainā. Tur tika iegūti reāli apmācības materiāli...

Rekur šeit tas viss izstāstīts (uzmanību - krievu propoganda)
https://youtu.be/Lgaswkutp_M
https://youtu.be/p7Xk1E6RvfY
https://youtu.be/ExY4x19V3oI

Atbildēt

beidziet

02.05.2016. 14:13

Kādi tur "nacionāļi" - drīzāk jau es sauktu viņus par - "siles brāļi".

Atbildēt

HA HA HA HA :)))

02.05.2016. 14:11

Nesmīdiniet mani :)))..... Kuri ta būs tie izgājēji un teicēji :))))))))))

Atbildēt

02.05.2016. 11:51

»

mnbvcxz

Nē. Nav loģiski. Reklāma ir nepieciešama viņējo vidū, lai radītu ilūziju tev un viņiem pašiem, ka viņi cīnās par vietu zem saules. Tādas procentuālās sakritības, kādas vērojamas LV, varbūt varētu būt vienreiz 100000 gados, bet ne katrās vēlēšanās. Vēlēšanu rezultāti ir matemātiski pārdomāti modeļi. ...


Šobrīd aicinājumi boikotēt vēlēšanas tiks saistīti ar jauno kl pantu un tiks traktēti kā "satversmē neparedzēts" veids gāzt valsts varu, tāpēc ejiet uz vēlēšanām, balsojiet, turpiniet procesu.

--------------------------------------------------

Tā nebūs gan! KL grozījumi saistīti ar hibrīdkaru - daudzi krievvalodīgie jaunieši vasarās brauc uz Krieviju milatārajās nometnēs mācās, ka gāzt LV varu.

Bet balsis saskaitīs tā, ka jau minēju, lai nenonāk līdz visiem valsts noslēpumiem Baikāla klukstes partija NSL un SC.

Tā ka uz vēlēšanām vari neiet!

Atbildēt

02.05.2016. 11:44

»

UN

un cīnoties iztērēju tik daudz savas enerģijas nelietderīgi, kuru varētu būt veltījis biznesam , ģimenei atpūtai...


Es šo apli ap sevi neesmu ne izveidojis, ne pārcirtis. Tas ir tā- vienreiz samaksāsi, kļūsi par savējo un prasīs ne tikai kukuļus (draudzību un dāvanas, ko pieļauj likums kā dāvinajumus līdz 1 min.algai gadā), prasīs pat no tā, kas ir tavs pēc likuma citu draugu labā. Likumdošana ir izstradāta kukuļprasītāju interesēs. Nemaz nevari nedot, jo likumus Saeima maina tik bieži un nesakarīgi, ka atkal jaunas regulas un jaunas likumu prasības liek atkal maksāt "dāvanas" , jo uzņēmējam nav laika iedziļināties, maksāt juristiem, kas ir visai nekompetenti, jo arī saskaras ar jauniem likumu grozījumiem utt., kas arī ir šīs sistēmas daļa. Visiem no uzņēmēja vajag un visi viņi grib draudzēties ar uzņēmēju, pūderējot smadzenes. Lai uzņēmējs pastāvētu šajos tik mainīgajos apstākļos, viņam jābūt sevišķi niknam uz politiķiem un ierēdņiem. Ne tikai, pat jāparedz likumdošanas nākošās izmaiņas uzņēmējam par sliktu, gan jākontrolē iepriekšējie grozījumi. Pa kuru laiku? Labāk kļūt "savējam"?

Viena lieta ir likumi, cita to interpretācija, tad vēl ierēdņu patvaļīgā faktiska rīcība, kas robežojas ar teroru un likumīgo dāvanu izspiešanu, reketu. Uzņēmējam jābūt piecreiz naidīgam pret šo sistēmu, lai laikus prastu izšķiries, kā kurā brīdī pastāvēt par sevi, saglabājot pašcieņu un cieņu citu acīs.

Atbildēt

mnbvcxz

02.05.2016. 11:05

»

>16.38

Ja vēlēšanās balsis skaitītu, kā tīk, tad viņiem nevajadzētu tik daudz tērēt reklāmai.Loģiski


Nē. Nav loģiski. Reklāma ir nepieciešama viņējo vidū, lai radītu ilūziju tev un viņiem pašiem, ka viņi cīnās par vietu zem saules. Tādas procentuālās sakritības, kādas vērojamas LV, varbūt varētu būt vienreiz 100000 gados, bet ne katrās vēlēšanās. Vēlēšanu rezultāti ir matemātiski pārdomāti modeļi. Ieskaitot informāciju par personālijām, kuru, kad, kā var pārpirkt, šantažēt vai nobīdīt citā pozīcijā. Vēlēšanas ir kā šahs, tikai vienkāršāks, teiksim dambrete bez noteikumiem.
Šobrīd aicinājumi boikotēt vēlēšanas tiks saistīti ar jauno kl pantu un tiks traktēti kā "satversmē neparedzēts" veids gāzt valsts varu, tāpēc ejiet uz vēlēšanām, balsojiet, turpiniet procesu.
Par ko ir gandarījums? Par to, ka metodes kā cīnīties ar noziedzīgu sistēmu un šās noziedzīgās sistēmas uzturētājiem, ir. Vēlēšanu boikots kliķi ne pa jokam sabiedējis. Tāpēc ieviesti jaunie grozījumi. Juriste ābeltiņa noteikti bīdīs nākamos grozījumus, kuri paredzēs 99, 9% piedalīšanos vēlēšanās. Kā pu$es lemurburģijā, kur 78, 9% mīl savu glābēju, slaucēju un smadzeņu izvarotāju. Varbūt katrs, kurš uz vēlēšanām neies tiks ieskaitīts valsts ienaidnieku sarakstā? Un saņems sabiedrības nopēlumu. Vai dp uzraudzību. Vai izjutīs ekonomisku, psiholoģisku vai tml. (kādas jau nu metodes zempierīšiem orgānos atradīsies rokasgrāmatās) spiedienu.

Atbildēt

VB

02.05.2016. 10:15

»

VECAIS

Darbaspēks ir prece...


Viņš jau arī saka, ka atkal brauks prom. Ko citu?

Atbildēt

UN

02.05.2016. 09:24

»

Savā laikā, kad strādāju Īrijā no 1999. līdz 2003. gadam un atgriezos LV, sev nosolīju, ka nekad vairāk nepametīšu dzimteni, jo kur gan ir labāk nekā mājās...


un cīnoties iztērēju tik daudz savas enerģijas nelietderīgi, kuru varētu būt veltījis biznesam , ģimenei atpūtai...
Bet man ir tāpat. Jācīnās ar kukuļņēmējiem, jo visi, gandrīz visi tur sēž un gaida. Atkarībā ņo pakāpes, cits māla bļodiņu no amatnieka, cits desas luņķi no zemnieka, cits atkal kādu aploksni, kas nesmird... DIEMŽĒL.
Kamēr būs kukuļdevēji, būs arī kukuļņēmēji un pielīdēji.
Tā ir drūma realitāte.

Atbildēt

varam jau iet ielās

02.05.2016. 08:33

domājat, zagļi mūs sadzirdēs????????????? zagļi sliņķi ar plakātiem: dodiet naudu, dodiet katram savu skolu, slimnīcu, darba vietu ( kurā nav jāstrādā, jo tādu, kur jāstrādā , pietiek)...... tas jā...............
suns nokaunēsies, šitie nekad

Atbildēt

02.05.2016. 07:31

»

Guntis

... un "veca berta" pat nenojauš, ka Latvijā katrs desmitais ekonomiski aktīvajā vecumā esošais ir bezdarbnieks, ka ap 350 000 Latvijas iedzīvotāju jau ir aizbraukuši no valsts finansiālu problēmu dēļ (ja nebūtu aizbraukuši, tad bezdarba līmenis būtu daudz augstāks), ka aptuveni katrs ceturtais Latvijas...


Latvijas uzņēmē€ji, kas strādā uz iekšējo tirgu, ir izmisumā, jo nespēj samaksāt pārsvarā vairāk par minimālo algu saviem darbiniekiem, jo apgrozījums ir mazs un patērētāji pamet Latviju ar ātrumu 20 000 cilvēkvienību gadā. Nekskiatot tos, kas nomirst, nesaņēmuši medicīnisko aprūpi, dodas uz labākiem medību laukiem..

Atbildēt

02.05.2016. 07:27

»

>16.38

Ja vēlēšanās balsis skaitītu, kā tīk, tad viņiem nevajadzētu tik daudz tērēt reklāmai.Loģiski


Reklāmas vēlēšanām un viss cits ir acu aizmālēšanai, lai izsaktaās, ka cīnās par tavu „zelta verga balsi” . .Un sistēmas pilnībai, lai izskatās ticami. Pēdējā brīdī SAB un DP "saskaita" valsts drošības interesēm vajadzīgi - lai SC (Kremļa zaļajiem cilvēciņiem) un NSL - Baikāla klukstei Sudrabai būtu 20-25% kopā ar šo "opozīciju". Lai šēž Saeimā un deģenerējas – neko nedara, piedzeras utt., ko arī pelnījuši.. Redzēsit - nākošajās vēlēšanās būs līdzīgi. Bet, iespējams, ka SC un NSL kopā jau 19 %, lai neizskatās, ka latvietiskā daļā tos atbalsta. Bet NA pierakstīs kādu procentu un ZZS iespaidīgāk. Kad atmetīsit savu naivumu?

Atbildēt

Guntis

02.05.2016. 06:24

»

veca berta

ar darbiniekiem.. tas tapat ka ar prostitutam, ir tadas kas dod par triniti, stacija.. neviens tak ar varu tais darba vietas netur


... un "veca berta" pat nenojauš, ka Latvijā katrs desmitais ekonomiski aktīvajā vecumā esošais ir bezdarbnieks, ka ap 350 000 Latvijas iedzīvotāju jau ir aizbraukuši no valsts finansiālu problēmu dēļ (ja nebūtu aizbraukuši, tad bezdarba līmenis būtu daudz augstāks), ka aptuveni katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs dzīvo uz nabadzības sliekšņa u.t.t..
"Vecai bertai" šķiet, ka Latvijā labi apmaksāts darbs ir ikdienišķa parādība un darba devēji lūgšus lūdzas - nāc strādāt...

Atbildēt

Diāna

02.05.2016. 00:12

Mūsu varasvīri vienkārši nesaprot ka viņu cilvēkiem ir slikti. Viņi dzīvo savā pasaulē, apgrozās tikai bagāto lokā un tur jau viss ir super. Paēdis nepaedusu nekad nesapratīs. Runājot par privatuznemumiem. Man nija 2 uzņēmumi.Milzigo Nodokļu delj abi bankrotēja. Nu nevarēju es atļauties lielas algas. Pat ar min bankroteju, sev nemaksāju. Patriotisms manī sen nosprādzis.dzivosu uzpabalstiem lai vismaz daļu atgūtu ko vslsts man nozaga iznīcinot uzņēmumus.

Atbildēt

drūmais

01.05.2016. 22:36

Iziet ielās lai pateiktu - Pietiek zagt!? Vienotība ar visādu delnu un providusu palīdzību gādājusi, lai šāds protests tiktu sodīts ar cietumu. Zagļi mums tagad ir, kā viņi paši sevi lepni dēvē - "Valsts vara" un protests pret zagļiem tiks pielīdzināts mēģinājumam gāzt "valsts varu".

Atbildēt

>16.38

01.05.2016. 21:46

Ja vēlēšanās balsis skaitītu, kā tīk, tad viņiem nevajadzētu tik daudz tērēt reklāmai.Loģiski?

Atbildēt

01.05.2016. 18:34

»

bīne

Un mums neies labāk, ja šādi mācēsim aprieties. Tā jau latvieša mentalitāte, diemžēl... Ja kāds krīt bedrē, pagrūdīsim dziļāk, bet roku nesniegsim, dosim klusiņām kukuļus, lai dabūtu kāda sīka ierēd'ņa labvēlību, ut.t Tai pašā laikā soc tīklos tēlosim, ka esam eņģeļi. Nesanāks nekas šajā valstī, ja ...


Nekas nevedina domāt, ka vispār kāds sāks ar sevi, sevis uzlabošanu. Tāda naiva idealizācija, kā latviešu amatnieciskajā mākslā, sasniegt ideālo uz attiecību starp cilvēkiem rēķina..

Nekas nevedina domāt, ka būtu vajadzība vai nepieciešamība uzlabot attiecības, ja likumdošanas galvenie aspekti tiek izstrādāti Briselē, valstī ir sveša nauda, kuru katrs grib pagrābt sev, cik vien var vairāk, un noslēpt patālāk no Latvijas. Atsvešināšanās starp varu un tautu. Naids, nabadzība, bezdarbs, cīņa par izdzīvošanu jebkādos apstākļos.

Globalizācijas morālie aspekti ekonomikas kontekstā raisa bažas visas pasaules humānistiem, „morālistiem”, kas secina, ka vispār attīstība beigsies ar totālu atsvešinātību, vientulības triumfu, vispārēju depresiju un attiecību apokalipsi. Kad attiecības, tostarp ģimenē, kļūs par preci. Neviens pat neņemas prognozēt, ar ko tas var beigties.

Atbildēt

Diemžēl

01.05.2016. 17:05

»

bīne

Un mums neies labāk, ja šādi mācēsim aprieties. Tā jau latvieša mentalitāte, diemžēl... Ja kāds krīt bedrē, pagrūdīsim dziļāk, bet roku nesniegsim, dosim klusiņām kukuļus, lai dabūtu kāda sīka ierēd'ņa labvēlību, ut.t Tai pašā laikā soc tīklos tēlosim, ka esam eņģeļi. Nesanāks nekas šajā valstī, ja ...


piekrītu Jums pilnīgi. Nez kāpēc lielākā daļa mūsu tautieši runā vienu, bet dara pavisam citādi.Un tas vislabāk redzams Saeimas namā, kur visi pārstrādājušies līdz baltām pelītēm,tāpēc bija jāpalielina algas un jāuzlabo IS namā par miljoniem,un pat Pētersones k-dze dabūja ģeneralisimusa amatu, tikai neviens no turienes neredz, kas patiesībā notiek ar strādājošajiem Latvijas iedzīvotājiem, kam nav radi,draugi,skolas biedri valdības mājā.

Atbildēt

01.05.2016. 15:38

»

Uzmanību

"Troļļi", nejauciet galvu kopā ar Latvijas izlaupītājiem...


Boikotēt, neboikotēt vēlēšanas, nav nozīmes, jo balsis saskaita tā, kā CVK tiek norādīts, kura strādā saskaņā ar valsts noslēpumu. Putina agresijai ar vēlēšanām nav sakara, jo SC saskaitīt tā, kā vajag balsis, - ap 20 %, bet pārējo koalīcija izlems, kā būt, reizē ar SAB un DP, VP un MP. Nav jēgas vēlēšanās piedalīties, maldinot pašam sevi ar citu melīgajiem solījumiem.

Bīstami šajā valstī un globalizācijas laikā ir būt godīgam – tas nozīmē bada nāvi. Formāli ir jābūt godīgam, lai iestādes nevar piekasīties, nedrīkst maksāt kukuļus, jo tas nav izdevīgi – nākošreiz prasīs vairāk un tā kļūs par tavu atkarības sistēmu, kas neved uz peļņu un attīstību.

Atvērtajā, globālajā sabiedrībā negodīgam būt ir viegli un to ar ofšoriem izmanto katrs, kas vien var un nekas vairs nemainīsies. Raidījuma „Smirdīgais ar Streipu” vadītājs – Kārlis Streips uzdeva jautājumus Vaiderei, Zīlem, Kalnietei, Kariņam – eirodeputātiem, lai tie sniedz savas ienākumu deklarācijas, skaidrāk sniedzot atbildes, šīs personas, kas pelna no 5000 līdz 10 000 euro mēnesī ATTEICĀS to darīt. Vienīgie neatteicās Ždanoka un Mamikins.

Atvērtajā globālajā sabiedrībā jebkura likumdošana iepaliek no sabiedrības attīstības vispār un tas ir godīgi jāizmanto savā labā.

Atbildēt

protams,

01.05.2016. 15:26

»

VECAIS

Pat vienkāršajā darbā var pelnīt ministra algu


aploksnēs var :)

Atbildēt

par 25%

01.05.2016. 15:24

> 77 01.05.2016. 10:21

>25% tas ir no manas pensijas 50 eiriki gribu >redzēt kā Tu iztiksi ar šo naudiņu.

25% ir statistikas dati, vidējie,
nabagi maksā par pārtiku vēl vairāk, vairāk par 25%,

Atbildēt

nekas

01.05.2016. 15:21

»

ilze

Tādai svītrošanai nepiekrītu,jo automàtiski esat nobalsojis par to partiju un pàrējie par naudu izdarīs,kas jàdara,spilgts piemērs...tàpat zinat


nemainīsies,kamēr nav izmainīta vēlēšanu sistēma.Vienalga,ko jūs tur svītrosiet,bet tie,kas saraksta augšgalā vienalga tiks deputātos,jo svītrojumi pa lielam neko nedod.Ja balso par sarakstu,tad vienmēr tiks ievēlēti saraksta pirmie numuri!

Atbildēt

labie atrod darbu paši

01.05.2016. 15:20

par sliktajiem rūpējas valdība un kamēr būs šī ačgārnā kārtība, BET KĀ VAR BŪT KAUT KAS LABS?

Atbildēt

bet,

01.05.2016. 15:18

»

to

to es saprotu, konkreta darbiba, nevis ielas iesana,, es ar savam prieksniekam pateicu visu ko domaju valsts iestade, teicu ka zagt ir slikti utt, kadus 3 menesus mani atlaida no darba, beigas ar rikojumu, nu ko es iesudzeju tiesa, darba devejs , soreiz valsts man dabuja maksat par nelikumigu atlaisanu...


labākais,ka no tiem 3000 vēl atvelk nodokli,lai gan tam būtu jābūt kā sodam valstij,kas nespēj nodrošināt godprātīgu personālpolitiku!Darba inspekcija kā tāda vispār jālikvidē,jo jēgas no tās nav absolūti nekādas,vēl jo vairāk,ja pilns ar zzs darboņiem,kuri no darba likumiem neko nesajēdz.Darba inspekcijas funkcijas ir jānodod arodbiedrībām,kuras nav saistītas ar darba devēju nekādā veidā.

Atbildēt

Kur rodas Latvijas ļaunums?

01.05.2016. 15:10

Šo ļaunumu ievada Krievijas agresīvā politika un padara Saskaņas partiju, krievus par Latvijas ļaunumu, proti - tautas Latvijā tiek šķeltas caur abu krāsu nacionāļiem - NA un SaSkaņu ( SS). Vieni kladzina - krievi vainīgi, otri - Latvijas fašisti vainīgi. Nav Latvijā fašistu un nav krievu ienaidnieku Latvijā, tie tiek izdomāti, lai mūs šķletu un naidotu un grautu Latviju. Un mēs padodamies.

Un redzam, ka Rīgā tāpat visu izzog, kaut pie varas Rīgā it kā "tautas glābēji", ko pierādīja Valsts kontrole ar Rīgas namu pārvaldnieku, kur valda Ušakovs.

Atbildēt

lauķis

01.05.2016. 15:02

»

Uzmanību

"Troļļi", nejauciet galvu kopā ar Latvijas izlaupītājiem...


Bīstami ir būt nelietim un atbalstīt ļaunumu , un biedri partijnieki ir ļaunums.
To , vai Putins uzbruks vai neuzbruks izlems Bohēmas Birzī , un ne jau Putins vai Bambams.

Atbildēt

Uzmanību

01.05.2016. 14:46

»

kapitalisms ar cilvecisku seju

nakosajas velesanas boikotejiet neonacistus un sorositus


"Troļļi", nejauciet galvu kopā ar Latvijas izlaupītājiem.

Boikotēt to, kas ir, nozīmē pabalstīt Putina agresiju Latvijā.

Tas ir bīstami, ko saprot katrs godīgs Latvijas krievs vai latvietis.

Ja gribiet, ar Latviju nejokojiet, vēlēšanas boikotēt ir vairāk kā BĪSTAMI, kamēr nav cita politiskās sistēmas vēlēšanas (1938.gada) ir Latvijas nāves spriedums, okupācija un svešas varas ietekme.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.05.2016. 13:08

Latvijas Vēlētāji! Politiski aizdomīgās personas!

Saeima un Valdība aktīvi darbojas un ceļot nodokļus! Atskaite par izlietoto budžetu nav. Valdība paņēma kredītus ignorējot Satversmi. Tikko Valdība paņēma ASV kredītu 1,3 miljardi, bet šodien naudas nav! Junkera plānu mēs izmantot nevaram, jo nav banku, kas apkalpotu kredītus ražošanas un celtniecības vajadzībām.

Deputāti nepilda savu doto zvērastu un pārkāpj Satversmi! Vēl uz šo dienu nevaram iepazīties ar Straujumas valdības atskaiti par finansu situāciju valstī un izlietoto budžetu!

Visapkārt meli un likumu ignorēšana, kas rada draudus Latvijas Valsts pastāvēšanai.

Glābsim Latviju! Vienīgais ceļš kā apturēt Valst izlaupīšanu ir Parakstīties par Saeimas atsaukšanu!
Parakstīties bez maksas var portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku.
Pret samaksu CVK norādītajās deklarēšanās vietās, bariņtiesā vai pie notāra.

Par veikto parakstu, lūdzu informējat: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 Tālr.: 29119996 - Bruno; tālr.: 26347783 - Artūrs, e-pasts: [email protected]

Atbildēt

01.05.2016. 11:56

»

?

es esmu nikns ,kad ir jakontaktejas ar latviesu ieredniem latvija ,jo vini vienmer uzprasas uz iesniegumu eiropas tiesa par jebkuru jautajumu.es esmu nikns,kad jauns klauns rigas lidosta,iespejams par 200ls menesi parbauda tevi ne tikai ar rokas skaneri bet liek lieta savas rokas un aptausta ari tavas...


Ir LV izveidotas divas šķiras - valsts ierēdņi, politiķi un pārējie. Nepārvaramas pretrunas pieaug ar katru dienu. Kapitālisma labākā izpausme nav tikai cita paverdzināšana, bet pati labākā tā pazīme ir pašpaverdzināšanās, kas ir augstākais stāvoklis, ko katrs nemaz nespēj sasniegt.

Paškontrole, sava laika kontrole, efektivitāte, konkurētspēja, tostarp mācoties nepārtraukti.Prasme mainīt darba režīmu ar atpūtas režīmu, izvairoties no atkarībām. Kā redzams, tās ir augstas prasības.Jo lielāks šādu personu kopums, jo to sabiedrība ir augstākā, konkurētspējīgā situācijā. Likumiem nav robežu, drosme ir noteicošais, pašpārliecinātība, kas balstīta uz jaunām zināšanām un pieredzi.Likumu piedraudējumu ignorance atver jaunās robežas..

Atbildēt

real

01.05.2016. 11:17

»

Mia

Saprotu sho cilveeku. Situaacija ir tragiska. Un darba tirgus Latvijaa ir nesaprotams. Algas vienkaarshi nozheelojamas. Ja cilveeki grib godiigi straadaat vienkaarshu darbu, tad jaareekjinaas, ka Alga buus nieciiga. Tad jaajautaa, ko pa shiem gadiem muusu valstii ir uzlabojis iereednju daudzskaitliigais...


valdosa klike turpina karu Afganistana nosaka lattelecom gulbja ,,algu,,riko cirkus izrades Riga pie brivibas pieminekla kaut kadas ,mistiskas ,,seru,, dienas,svin nesaprotamus,,svetkus,, 16 marta,18 novembri un kautkada lacplesa diena,lai varetu ieviest JUMS MEDICINISKAS KVOTAS UN NOTEIKT MINIMALO PENSIJU 70 EIRO MENESI ,KAS IR MAZAKA,neka latvijas valdosas klikes laipni ievesto afrikas negeru beglu pabalsti.to visu pavadot ar kara histerijas kurinasanu,sorositu propogandu un rusofobu-neonacistu klaigasanu.tai pasa laika 1700 vid oficialie zagli Jus nesoditi apzog ta saucamo likumu ietvaros.

Atbildēt

13 janvara merena opozicija rezima atbalstitajam guntim

01.05.2016. 10:57

redzi,netkarigi vai tevi pazemo klauni rigas lidosta vai analfabeti csdd ta saucamaja ,,tehniskaja apskate,,tev jabut gatavam sudzet so ta saucamo valsti eiropas tiesa par jebkuru vinu nekaunibas apstaklos izdaritu kludu izmantojot audiovideo ieraksta aparaturu un liecinieku solidaras liecibas.nu bet politiski boikots makdonalda restoraniem,amerikanu muviz un sorositu apdullinosajai propogandai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...