Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MK

07.11.2021. 17:37

https://www.youtube.com/watch?v EWdDStlnmxc&ab_channel ОстрыйУгол- vai pamanījāt šo spožo runu?

Levitam nekad kaut ko tādu nesasniegt.

Atbildēt

at bogdanovs123

07.11.2021. 16:33

Levita uzruna ir paraugs izcilai tukšvārdībai... Kaut kādi tukši saukļi, kas vispār neko nenozīmē un nekur neved.

Atbildēt

Jvcc

06.11.2021. 13:10

Liekedis labi ka pandemija savadak vel nezkas buutu sarunats

Atbildēt

Ojg

06.11.2021. 13:03

Ceru ka tas Ken’s nosprags no kovid jo talks jo trakak, Moska manu sievu ari vacietim apsolis

Atbildēt

ak prezident

04.11.2021. 18:30

Cilvēks uzstājās Glāzgovā. Kur bija sabraukuši (salidojuši? atvizinājušies) daudzi cilvēki, kuri Divdesmit Pirmajā gadsimtā (!) par varītēm gribēja tur būt klāt (par iespēju rīkot sanāksmes attālināti laikam neko nav dzirdējuši). E.L. palaida garām iespēju uzrunāt klātesošos tā, lai ko reālu pateiktu.
Ja man tur būtu jāuzstājas, es no tribīnes teiktu šādu uzrunu viesiem: cienījamie viesi! Kā labi atbraucāt/ atlidojāt? Vai nebija pārāk vientulīgi savos privātajos "džetos" ? (Nezinātājiem paskaidrošu- ārzemju presē var izlasīt, cik daudzi ieradās ar privātiem lidaparātiem. Par CO2 emisijām šajā gadījumā - paklusēts mutautiņā.) Un kā ar Grietiņu? Vai viņa atkal tika atvizināta ar "sūper dūper materiālu" laivu/kuģīti? kuram ekspluatācijā izmešu gan ir maz, bet kura materiāli, to izgatavojot, summā sastāda ... krietnu daudzumu. Pati tak kājām vai ar riteni turp neripinājās (ģeogrāfija traucē: jūra, kā nekā, atdala Skotiju no dzimtās Zviedrijas. Bet tas nu tā.) Liekulība augstākajā pakāpē!

Atbildēt

skaidroju idiotam

04.11.2021. 15:34

»

ToTo

Latvījā vēl aizvien turpinās iedzīvotāju skaita samazināšanās. Latvija arī noveco. Latvija ir pēdējās vietās pēc pārticības rādītājiem Eiropā.Tādā veidā turpinot izpildīsim super"zaļo" kursu ar uzviju. Levita sapnis! Mūldētājs Levits varētu pieminēt savā runā Rietumu pasaules ārprātīgo, neprātīgo patērnieciskumu...


Kad gāzes katlu māju pārbūvē par šķeldas koģenerācijas staciju, tiek ievērots zaļais kurss un pie viena samazinās siltuma cenas.
Jābūt galējiem idiotiem, mūžīgi dedzināt gāzi, barojot krievijas militāri rūpniecisko kompleksu un pašiem tāpēc tērēt miljardus aizsardzībai, ja daudz racionālāk ir atrisināt krievijas problēmu un pēc tam dzīvot mierā un pārticībā.

Atbildēt

ToTo

04.11.2021. 15:08

Latvījā vēl aizvien turpinās iedzīvotāju skaita samazināšanās. Latvija arī noveco. Latvija ir pēdējās vietās pēc pārticības rādītājiem Eiropā.Tādā veidā turpinot izpildīsim super"zaļo" kursu ar uzviju. Levita sapnis! Mūldētājs Levits varētu pieminēt savā runā Rietumu pasaules ārprātīgo, neprātīgo patērnieciskumu. To samazinot kaut par 1% mēslu kļūtu būtiski mazāk. Levits ir Rietumu lielvaru pakalpiņš, lielam ērglim acī neknābs, vēl samīdīs.

Atbildēt

to idiots

04.11.2021. 14:16

»

Skeptiķis

Paiders pareizi raksta, ka zaļais kurss ir pēdējais neokoloniālisma gārdziens.Mēģinājums saglabāt Rietumu kundzību ja ne ar varu, tad ar viltu.Un cik nožēlojami stulbai un niecīgai ir jābūt Latv ijas tā sauktajai elitei, lai to neredzētu un nesaprastu? kādreiz man likās, ka ļoti neieredzu komunistus...


Zaļais kurss, tas ir nāves spriedums Irānas un Venecuēlas fašistiskiem petrokrātiskiem režīmiem un krievijai, tikai Vācija, nomainot savas ogles pret importēto dabasgāzi un, atsakoties no atomenerģijas, bet Baidens, graujot savas valsts enerģētisko nozari, kas uzrāva naftas cenas no 20 - 80 dolāriem, tā ļaujot Krievijas Pederastijai no guļus stāvokļa uzrauties jau uz ceļiem, pārpratuši zaļo kursu. Visas Vācijas ogļu TEC gaisā izmeta mazāk CO2, nekā taigas ugunsgrēki un kamēr tur nebūs ieviesta ārējā pārvalde, tie nerimsies.

Atbildēt

Skeptiķis

04.11.2021. 11:35

Paiders pareizi raksta, ka zaļais kurss ir pēdējais neokoloniālisma gārdziens.Mēģinājums saglabāt Rietumu kundzību ja ne ar varu, tad ar viltu.Un cik nožēlojami stulbai un niecīgai ir jābūt Latv ijas tā sauktajai elitei, lai to neredzētu un nesaprastu? kādreiz man likās, ka ļoti neieredzu komunistus. Sobrīd saprotu, ka tā bija tikai viegla nepatika, salīdzinot ar to, ko jūtu pret šo klīķi. Amorālo Koalīcijas dzīvnieku bars ir pelnījis, lai tauta pret viņiem iziet ar ieročiem!Viņiem nedrīkst ļaut aizbēgt nesodītiem!

Atbildēt

Aizlokomotivesskrienošiem

04.11.2021. 10:40

Man tāda sajūta, ka dažiemm labiemm pie varas "aizpārpratumanokļuvušiem" jau ir iemontēti čipi... :). P.s. Varbūt es kļūdos, un pie vainas ir kāda kaite, piemēram tāda, kas saistīta ar īstenībai neatbilstošām idejām un halucinācijām, ar apgrūtinātu realitātes uztveri, samazinātu spēju just emocijas, vienaldzības sajūtu, apātiju, atmiņas un koncentrēšanās spēju traucējumiem, grūtībām veidot loģiskas asociācijas...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

04.11.2021. 10:28

»

Uldis

Zaļais kurss ir neizbēgams un būs ekonomiski pamatots. Jau šobrīd Austrālijā, kur daudz saules un lieli klajumi, kur iekrieties vējiem, saules un vēja enerģija iekabina fosīlajiem. Nav pieļaujams, atsaucoties uz mītiem par globālās sasilšanas, kur cilvēka ietekme ir praktiski nemanāma, katastrofiskām...


Salīdzināt kontinentu ar mazu valsti nav prātīgi, un ne tikai saulaino dienu skaita dēļ vien.
Pasaules baidena eksorta autokolonna vien esot bijusi labs zaļās politikas "paraugs". To, ka zicpriekšsēdētāji lielā vecumā mēdz aizsnausties, mēs zinām jau no "Zelta teļa".

Atbildēt

HA

04.11.2021. 09:09

Efekts ir jāpanāk un piecgadi vienā gadā.
Vairāk stulbo staķīšu Rīgas ielās un pa tām jāstaigā ar uzvilktiem dubultpurniem.

Atbildēt

Septindesmitajos biedeeja ar big freeze

04.11.2021. 07:49

Bija taads Time magazine vaaks. Cikli ciklos- Charvatova, Milankovichs u. C.

Atbildēt

rttrtrtrrtr

03.11.2021. 22:35

pūkainā tūūbherha 2

Atbildēt

taču r4edzat, kas ES naudu grib izzagt un mums uzlikt OIK

03.11.2021. 21:07

vieni un tie paši sarkanie tulpju anši pudenciju dēli

Atbildēt

Pilsonis

03.11.2021. 19:46

Nekad nebiju domājis, ka Latviju starptautiski pārstāvēs manā skatijumā pilnīgs bezsmadzeņu idoits, kurš cīnīsies ar “klimata pārmaiņām”. Klimats uz planētas Zeme ir nepārtraukti mainījies jau miljardiem gadu, un mainās ik katru diennakti par 20-30 grādiemz. No tā neviens augs vai dzīvnieks nemirst. Pirms 30 gadiem tie paši ANO IPPC pseidozinātnieki auroja par globālo sasilšanu, ka 2000.gadā Himalaju ledus izkusišot un Antarktīdā ledāji, kad appludināšot pasaules piejūras pilsēta, Ņujorku un ANO mītni. Nu ne izkusa, ne apludināja, Zeme kā turpināja Saulē sasilt pa dienu un atdzist pa nakti, tā turpina joprojām. Tad alktīgie klimatologi izdomāja propagandēt jaunu baiļu teoriju “globālās sasilšanas” briesmu vietā: “klimata pārmaiņas”. Pēc tam es vairs šos ioditus galvā kādu laiku neņēmu. Līdz tādi Leviti sāk kā papagaiļi kladzināt “klimata pārmaiņas, klimata pārmaiņas, ak šausmas, bēgam, cīnāmies pret!”. Pret ko šie dīvaiņi grib cīnīties? Vai mēģināt ietekmēt ar savu dumjo rosību gigantisko kodoltermisko reaktoru virs mūsu planētas debesīm, kas ik brīdi nogādā uz Zemi 1000 reižu vairāk siltuma nekā visa cilvēce spēj saražot, sadedzinot ogles, naftu, atomu? Nožēlojamais cilvēciņš laikam nav labi mācījies skolā ne fiziku, ne ķimiju, ne matemātiku. Tukšmuldētājs.

Atbildēt

Arvids

03.11.2021. 19:39

Let's go, Dzeni!!

Atbildēt

labvēlis

03.11.2021. 19:24

"...Pakārt!..."..."...Pļūtīzers..."...pie tam 100% n-tajā pakāpē!!!

Atbildēt

reptilis

03.11.2021. 16:13

Sajutos ,kā skolas gados PSRSā:)))...PSKP partijas kongresos ,kad iznāk pirmrindnieks un apņemās piecgadi izpildīt 2 gados...:)))

Atbildēt

Uldis

03.11.2021. 15:38

»

Roza Luksemburga

Vai vinsh kadreiz ir aizdomajies, ka reali zalais kurss izpaudisies uz iedzivotajiem? Cik maksas apkure, elektriba un degviela un attiecigi visas preces? Par elektroauto , to piesarnojoso efektu un nerealo cenu labak neizteiksimies. Nezinu ka, bet senie romiesi ar auto nebrauca, bet klimats viduslaikos...


Zaļais kurss ir neizbēgams un būs ekonomiski pamatots. Jau šobrīd Austrālijā, kur daudz saules un lieli klajumi, kur iekrieties vējiem, saules un vēja enerģija iekabina fosīlajiem. Nav pieļaujams, atsaucoties uz mītiem par globālās sasilšanas, kur cilvēka ietekme ir praktiski nemanāma, katastrofiskām sekām, rīkoties, kā Baidena administrācijai, kas grauj naftas un gāzes nozari tā, ka Baidena valdīšanas laikā, naftas cena ir izaugusi četrkārt.
Vēl vairāk samazinoties saules paneļu cenām un augot to efektivitātei, solārā enerģija kļūs par dominējošo pasaulē. Jau krietni sen tika apstiprināts, ka Arizonas tuksnesis varētu nodrošināt ar elektrību visas ASV, bet Sahāra Eiropu.
Elektromobiļi noteikti gandrīz pilnībā izspiedīs automobīļus ar iekšdedzes dzinējiem, jo to ekspluatācija ir nesalīdzināmi lētāka un praktiski nav jāremontē. Mūsu autobraucējs un konstruktors Andris Dambis rakstīja, ka ar elektrību, kas saražota no 1l benzīna, ar elektromobili var nobraukt krietni lielāku attālumu, tikai kurš tad ražo elektrību no dārgā benzīna.
Protams, "klimata šabašs", kur sabrauca idioti, šarlatāni, demagogi, bet pretīgais korumpētais večuks, Baidens, kārtējo reizi aizsnaudās, bija ne tikai lieks, bet pat kaitīgs.

Atbildēt

meta

03.11.2021. 13:26

Glāzgovā, kur notiek ANO klimata konference, Egils Levits bija viens no spilgstākiem runātājiem. kurš piepildīja konferenci ar klauniski tukšām pļāpām jeb "bla, bla, bla".

Atbildēt

Nàcijas tévs

03.11.2021. 12:04

»

Dings

Es nekad neesmu sapratis, priekš kam Latvijas prezidentam, kuram nav vispār nekāda nozīme starptautiskajās attiecībās, diplomātijā un globālajā politikā par nodokļu maksātāju naudu braukā uz klimata konferencēm, ANO asamblejām, NATO samitiem, Japānas imperatoru ģimenes kāzām? Nu priekškam? Lai pusebrejs...


braukà pa pasauli un izlaiz paràdzimes iekilà nekustàmos ipasumus,bet aizdevuma naudinu bezjédzigi notrallina kopà ar savu svïtu. Tà visa ir nodoklu maksàtàju naudina.Sim lapsenu midzenim tuvojas krahs.

Atbildēt

Ierēciens

03.11.2021. 11:35

Dienvidpolā ledus plešas, Saules aktivitāte krītas, bet stulbeņiem- sasilšana.Tici zinātnei, bet ne savām acīm, vai ne? Rietumi ar savām kvotām mēģina glābties no neizbēgama zaudējuma 3.pasaulei un izbraukt uz tās rēķina. nesanāks.

Atbildēt

Kgb Prezidents

03.11.2021. 11:29

Esmu tik tups,ka nesaprotu, ka tauta par mani ierēc. Tauta saprot, ka viss zaļais murgs ir tikai bizness uz mūsu rēķina un mākslīga dzīves līmeņa pazemināšana. Un laucinieki izies ar bisēm un karabīnēm tad, kad viņiem mēģinās atņemt auto.Zaļās cūkas tiks izķidātas un izrautas zarā. Tauta nav tik stulba un nevēlas nosalt kā Teksasā un Vācijā. Zaļais kurss ir iebraucis dirsā.Tas ir redzams katram, kurš neizliekas stulbs kā Levits

Atbildēt

Kamēr šis kundziņš vien veģetēs uz citu kakla

03.11.2021. 11:17

"Pirmais, kas uzreiz duras acīs, ir tas, ka konferences rīkošanas laiks iekritis nelaikā. Ne tikai tāpēc, ka pasaules uzmanība no klimata jautājumiem ir pārbīdījusies uz kovida problemātiku, bet galvenokārt tā dēļ, ka gāzes cenu astronomiskais lēciens ir daudziem atvēris acis uz to, uz ko vēl pavisam nesen viņi pat negribēja skatīties. Proti, uz to, ka par visiem tiem ar vieglu roku dotajiem solījumiem - atteikties no ogļu enerģijas, atomelektrostacijām, pilnībā pāriet uz elektromobiļiem un līdz 2050. gadam nodrošināt klimatneitralitāti - būs arī jāmaksā. Turklāt nevis ar kaut kādu mistisku “zaļo” fondu naudu, kura “tāpat caur zinātni un jaunām tehnoloģijām” atgriezīšoties ekonomikā ar uzviju, bet gan no paša personīgā maka, maksājot par siltumu, transportu un visu pārējo. Kā parasti līdzīgos gadījumos, viens skatījums ir tad, kad var abstrakti spriedelēt par augstām matērijām labi apmaksātās konferencēs, bet pavisam cits, kad šīs “augstās matērijas” nolaižas uz zemes un iegūst pavisam taustāmu, sadzīvisku veidolu."

Atbildēt

Roys

03.11.2021. 10:55

Galvenais Varonis, Dostojevska grāmatā "Idiots"

Atbildēt

kaķa smiekli

03.11.2021. 07:08

»

goda lieta

ieliec levitam piekto minusu,es ieliku ceturto


Bet es ieliku deviņdesmito :)

Atbildēt

Roza Luksemburga

02.11.2021. 23:29

Vai vinsh kadreiz ir aizdomajies, ka reali zalais kurss izpaudisies uz iedzivotajiem? Cik maksas apkure, elektriba un degviela un attiecigi visas preces? Par elektroauto , to piesarnojoso efektu un nerealo cenu labak neizteiksimies. Nezinu ka, bet senie romiesi ar auto nebrauca, bet klimats viduslaikos palika daudz siltaks, tad sekoja mazais ledus laikmets 16-17. Gs un tad atkal cikliska iesilsana no 19.gs beigam.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

02.11.2021. 23:11

Levita kungs ir prasmīgs demagogs, bet ar aritmētiku viņam ir šavki:
"Siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomi uz vienu iedzīvotāju ir sarukuši gandrīz par trešdaļu salīdzinājumā ar 1990. gada līmeni."
Bet mums arī iedzīvotāju skaits ir sarucis par 1/3. Tātad izmešu daudzums, ko saražo Latvija, ir sarucis par 2/3 un mēs jau esam visus plānus pārpildījuši, vai arī par to 1/3 Levita kungs ir atkal samelojies?

Atbildēt

Joske

02.11.2021. 22:18

Žīds ar savu bandu - Teikmani, Kūciņu un Co ceļo apkārt, rij un muld. Grāmata Nāve laba, gaidam par Valstsgribi. Jātaisa impīčmentu!

Atbildēt

Feiss

02.11.2021. 21:34

Cik tukši!!!

Atbildēt

NIKANIS

02.11.2021. 20:42

Latvija ir viena no labākajām, ja ne labākā pasaulē CO izmešu samazināšanā, loģiski būtu ja mums par to samaksātu kā kompensāciju tie, kas šos CO rādītājus veido - rūpnieciskās valstis, bet nē, mums vēl jādara pasaules plaušas labākas uz viņu rēķina par saviem līdzekļiem

Atbildēt

Spļāviens sejā

02.11.2021. 20:36

Latviju pārstāv bezsmadzeņu radība deģenerāta ampluā !

Atbildēt

Fēlis

02.11.2021. 19:53

Jābūt pārāk augstprātīgam, vai arī pilnīgam muļķim, kas ir gandrīz viens un tas pats, lai iedomātos, ka cilvēce spēj ietekmēt klimatu. Visa tā šņaga ir vienīgi biznesu pārdale un nožēlojami ka mūsu vadība piedalās tās afēras atbalstīšanā.

Atbildēt

Grētas faniem

02.11.2021. 19:28

Mūsdienu teletūbiju faniem izglītībai: www.youtube.com/watch?v 3HxdJzJLqj8

Atbildēt

Najā

02.11.2021. 19:19

Globālā sasilšana un atdzišana par 10-20 grādiem notiek katru dienu, kamēr Zeme griežas ap Sauli, un neviens no tik dramatiskām klimata pārmaiņām diennaktī nemirst. Skaļie bļāvēji ir zila gaisa “kvotu” tirgoņi, miljardu fondi, kas pelna uz cilvēku bailēm no neprognozējamajiem laika apstākļiem un dabas untumiem. Žurnālisti - meklējiet, kam tas ir izdevīgi sēt baiļu atmosfēru, zombēt mūsu bērnus skolā ar to ka CO2 esot gluži vai inde.

Atbildēt

risinājums

02.11.2021. 17:58

»

motorhead 1916

Par CO2 nezinu, bet par metaana daudzumu shis ir personiski atbildiigs. BEZD paar meeru


Dibenā korķis,degunā knaģis,uz mutes skočs,problēma atrisināta,pasaule glābta,gāzu emisija samazināta vismaz par 1%.

Atbildēt

motorhead 1916

02.11.2021. 17:45

Par CO2 nezinu, bet par metaana daudzumu shis ir personiski atbildiigs. BEZD paar meeru!

Atbildēt

Dings

02.11.2021. 16:48

Es nekad neesmu sapratis, priekš kam Latvijas prezidentam, kuram nav vispār nekāda nozīme starptautiskajās attiecībās, diplomātijā un globālajā politikā par nodokļu maksātāju naudu braukā uz klimata konferencēm, ANO asamblejām, NATO samitiem, Japānas imperatoru ģimenes kāzām? Nu priekškam? Lai pusebrejs pats braukā pa savu pensiju vai prezidenta algu!

Atbildēt

voila

02.11.2021. 16:46

»

Cyril

Demogrāfiskajai pārejai (1960-2050) ir vairāki stabili destruktīvi satelīti (pavadoņi, miesassargi). Tie ir relatīvi atsevišķi tendēti procesi. Tie sākās un virzās kā patstāvīga secīgu darbību virkne tajā pašā laikā, kad sākās un virzās demogrāfiskā pāreja. Patiesībā procesu patstāvība ir nosacīta. ...


piekrītu,ka tā notiek, tikai kādēļ cilvēce ignorē savu veselo saprātu un loģiku.Reizēm šķiet, ka pasaule darbojas pēc kāda, jau iepriekš izstrādāta un negrozāma, scenārija un t.s. brīvā griba vispār nepastāv..

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.11.2021. 16:37

»

...

Tā aiztaurējies ka nav pamanījis energoresursu cenu kolapsu visā pasaulē


Labs arguments. Pirmkārt visa pasaule nav tikai tās valstis, kur pašam kremlim vai tam simpatizējoši biedri kontrolē gāzes un naftas krājumus. Visdziļākajā bedrē, šajā ziņā ir Vācija, kura protams vēl nelīdzinās deokupācijas neskartajai Latvijai, bet izmisīgi centās nonākt līdz tādam līmenim.

Atbildēt

Uldis

02.11.2021. 16:09

Tas, ka morālie kropļi: Dombrovskis, Kampars un visa Vienotība, uzblieza ar gāzi darbināmu TECII 2. kārtu, nekādi mūsu "zaļumu" neapstiprina un tas, ka OIK beneficiāri, pateicoties patērētāju vērienīgai aplaupīšanai var atļauties neracionāli izniekot koksnes resursus, arī.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.11.2021. 15:43

Ko var gribēt, ja pat eiropā Latvijas vārdu nelietīgi valkā komunisti un okupanti. Bet uz vietas varu sagrābusī raibā kompānija, Latviju izmanto kā Noāsa plostu, savas un tikai savas izdzīvošanas nodrošināšanai.

Atbildēt

Es

02.11.2021. 15:12

»

nu Ļevit

Tu nu gan esi mudaks, pļūteklis un parazīts


Domāju, ka iesauku Pļūts smuki safrizētajam Danielam ir jāatņem. Ir labāks nēsātājs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....