Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

28.10.2019. 18:14

»

aizstāvi nu ukrainu jaunos zēnus, kurus nošauj krievijas padibenes

pašam bērni ir


kapec civilistu slepkavas banderovci butu jaaizstav ?

Atbildēt

Bezzāģis

27.10.2019. 10:12

Otto, ja jūs papētītu savu pasi jūs saprastu ka nēesat Latvijas Republikas pilsonis, bet tikai kaut kādas latvijas!
Un pase nav jūsu, bet jūs esat tikai turētājs! Apmēram tas pats, kā mašīna līzīngā, mašīna ir bankas.
Secinājumus varat izdarīt pats.
Par feminismu runājot, tas jau kādu laiku atpakaļ bija skaidrs, ka šī kustība ir lai bīdītu cauri vajadzīgās lietas u.c. brīnumainas vajadzības un pretenzijas, nevis reālu sievietes, sievas, mātes aizstāvību!

Atbildēt

Ļubomirs

27.10.2019. 05:23

Smiltēns aizstāvēs!

Atbildēt

Ak, Ozolk

26.10.2019. 19:32

Īsāk teikšu ar Érika vārdiem („Limuzīns Jānu nakts krāsā“): Nebāzies visām pudelém par korki!“ :) .

Atbildēt

Ak, Ozolkungs

26.10.2019. 19:29

Vai nu vajadzéja vél arī katalāñu/ spāñu lietās iemaisīties... ( tas viss nav tik viennozīmīgi. Bet argumentét ar sieviešu aizstāvéšanu... labs méginājums, bet nevietā un garām). ( nu jā, tādi esam. Īsts latvietis vislabāk zinās, kā dzīvot katalāñiem vai ukrainiem, vai cik nepareizi lietas rit pie poliem vai ungāriem, vai ... ( neminéšu pavisam sāpīgo tému Vidéjos austrumus..). Visu zina. Tikai - neviens katalānis ( vai ukrainis vai afgānis) padomu viñam, latvietim nevaicā. Lai gan vienīgais, ko més īstie letiñi nezinām - kā tikt galā ar mūsu pašu [pašcenzéts].

Atbildēt

tas nav zvērs bet

26.10.2019. 18:49

»

Kas tas par zvēru?

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs


skapja nosaukums

Atbildēt

Agra arî grib ar Valstsgribas Kluci

26.10.2019. 17:22

»

fakts

Tagad arī vīrietis var dzemdēt,piemēram Švarcnēgers,barot ar savu ,,pupu,, un dziedāt ,šūpuļdziesmas


saglabàt derîbu, ka tik viñam " nepaslîdot kàja"!

Atbildēt

Ošo

26.10.2019. 12:35

Sieviete nav mazvērtīgāka par vīrieti un arī pārāka par to.Tās ir divas atšķirīgas cilvēces kategorijas-tās nevar tikt salīdzinātas.Jau pats salīdzinājums ir muļķīgs,turklāt visas nelaimes rodas no nevajadzīgas salīdzināšanas.

Atbildēt

fakts

26.10.2019. 12:22

»

Musulmanisms pasaules ēkā

atbrīvo vīrieti no verdzības mītiem un priekšstatiem par sievieti. Sieviete ir dabas daļa, ko iekaro un pakļauj vīrietis


Tagad arī vīrietis var dzemdēt,piemēram Švarcnēgers,barot ar savu ,,pupu,, un dziedāt ,šūpuļdziesmas.

Atbildēt

AbuMeri pis Latvijas

26.10.2019. 12:18

»

PPŠ

Apmēram 1 500 dalībnieku Latvijā un vēl apmēram pārējās Baltijas valstīs un citur Eiropā


kultūrtelpu, tāds ir vēstījums.

Atbildēt

Musulmanisms pasaules ēkā

26.10.2019. 12:17

»

lauķis

Piekrītu,Ted,jēdziens SIEVIETE ir pilnīgi degradēts


atbrīvo vīrieti no verdzības mītiem un priekšstatiem par sievieti. Sieviete ir dabas daļa, ko iekaro un pakļauj vīrietis.

Atbildēt

Sieviete ir unikāls objekts, bez kura vīrietis neiztiek

26.10.2019. 12:15

»

lauķis

Piekrītu,Ted,jēdziens SIEVIETE ir pilnīgi degradēts


Noslēpumains ir vīrieša ceļš pie sievietes. Sievietei ir mazāk smadzeņu, bet visas ekstras. Dabas daļa. Kā vīretis sadzīvo ar dabu, tāds ir jautājums. Kaķi ir noslēpumaini un brīvi.

Atbildēt

Teds

26.10.2019. 11:19

»

lauķis

Kurš aizstāvēs sievietes Eiropas Savienībā


Tas pats jau visur citur, zaļie pārstāv sintētikas ražotājus, bērnu aizstāvji nodarbojas ar cilvēktirdzniecību un porno biznesu, farmācijas aizstāvji tirgo neārstējošas zāles un cilvēku orgānus, bet patiesie aizstāvji nostumti malā, jo tiem nav naudas.

Atbildēt

Teds

26.10.2019. 11:12

Ir milzīga atšķirība starp sievietēm un viltīgām bābām, kādas salīdušas visās partijās un nomenklatūras gaiteņos līdz pat Briselei, kērc kā aizkautas kad aiztiek viņām sponsorus vai neļauj pieņemt Latviju iznīcinošus lēmumus.

Atbildēt

PPŠ

26.10.2019. 10:10

»

Kas tas par zvēru?

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs


Apmēram 1 500 dalībnieku Latvijā un vēl apmēram pārējās Baltijas valstīs un citur Eiropā.

Atbildēt

absurds

26.10.2019. 09:57

Kur tad ir tā demokrātija? Mūsu pašu Mārtiņu Grīnbergu bargi notiesāja par piedalīšanos teroristiskā organizācijā, bruņotos konfliktos. Vai bija kādi pierādījumi, ka viņš ir uz kādu šāvis vai spridzinājis?
Toties Vācijai varbūt nāksies ņemt atpakaļ savus teroristus, kas tiešām ir darbojušies, un lutināt viņus tālāk.
Vai tā ir demokrātija, ka ļaužu mazākums saņem daudzkārt lielākas algas un pensijas, nekā vairākums? Ne jau vairākums to vēlas, vnk notiek ļaužu muļķošana, kur no demokrātijas nav ne smakas.

Atbildēt

Tas, kas aizstāvēs,

26.10.2019. 07:53

tas būs Otto! Otto Ozols! Nost ar neofeminismu, kas plosās pasaulē ar jaunu "kunilingusa spēku". Otto pieviņām uz cietumu! Izmanto mani.. Mielava dziesmas pavadībā..

Atbildēt

hm

26.10.2019. 07:44

Paradoksāli, ka tieši šis ir tas gadījums, kad vienlīdzīgi gan sievietēm, gan vīriešiem Spānijas tiesa piespriež ilgus gadus cietumā. Kur, kur, bet te nu gan nav saskatāma diskriminācija.
Ja runā par cilvēktiesībām Eiropā, tad drīzāk prasītos aizstāvēt autora amata brāli, žurnālistu Asanžu. Soda termiņš par neiemaksāto drošības naudu viņam beidzies. Bet, neskatoties uz to, viņu turpina turēt cietumā un iszkata jautājumu par izdošanu ASV, kur viņam draud vismaz viens mūža ieslodzījums. Žurnālistam par žurnālistiku!
Otto, tavam amata brālim! Un tu turpināsi klusēt? Kā tai stāstā ... un tad atnāks pēc tevis.

Atbildēt

MANTA

26.10.2019. 07:42

Malacis,jautājumu var aktualizēt arī no šāda skatu punkta.....tāda paradoksāla tā mūsu "galma dāmu" blozgāšanās sanāk :)

Atbildēt

lauķis

26.10.2019. 06:55

Kurš aizstāvēs sievietes Eiropas Savienībā?
Visas problēmas rodas no nevajadzīgas salīdzināšanas.
Sieviete un vīrietis ir divas dažādas pasaules,ar dažādām funkcijām.Zem sieviešu tiesību aizstāvības paslēpta sieviešu paverdzināšana.

Atbildēt

aizstāvi nu ukrainu jaunos zēnus, kurus nošauj krievijas padibenes

26.10.2019. 06:48

pašam bērni ir???????????????????

Atbildēt

Kas tas par zvēru?

26.10.2019. 04:35

* "MeriDemokrātu" kustības vadītājs

Atbildēt

Tiesiskums

25.10.2019. 20:40

Tiešām,kur juristes bantes protesti,kur kalnietes,vaideres un šo draudzenes rebekas harms kaismīgās runas par "politieslodzītiem diktatūru" valstis?!Zināms kādās.

Atbildēt

reptilis

25.10.2019. 20:33

Kāds naivums?! Kas maksā,tas pasūta sieviešu tiesību aizstvjus:)))....vajag ņemt piemēru no Biedra Sorosa...Biedra Putina - ja vajag nopērk! ...un viss notiek! Kā teica biedrs (vai tas ir tikai mīts) Ļeņins - mēs tos kapitālistus pakārsim virvē,kuru būsim no viņiem nopirkuši:))))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...