Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jāpalūdz Saakašvili

24.08.2020. 10:39

minūtē izskaidro šīs 'ekonomiskas, lietas............
sovaks nespēj nezagt......................, jo nespēj nekā citādi nopelnīt, vispār nekur un nekā nemāk godīgi pelnīt, un reizĒ tā ir EKONOMISKA BREMZE VISAI VALSTIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piem.kurš viņiem uz uzņēmuma bāzes liedz sniegt elektriķu pakalpojumus?????????????????????????????
Nē. man pie viņiem jāvalkājas, jālūdz atļaut un>>>>>>>>>>>>>>>>>jāmeklē savs elektriķis

Atbildēt

Skabarga

23.08.2020. 10:42

Mérķtiecîga Valts uzņémuma ,párņemšanas,, un ,,izzagšanas,, shéma darbíbä Pietiek varétu apjautáties CIK labi DARBINIEKI ir atlaisti piespiedu kârtà un pieņemti ,,árpakalpojumi,, mérķis novest lidz bankrotam un nopirkt par kapeiku un šeit bûtu ko rakt...

Atbildēt

Ert

21.08.2020. 18:00

Nekas jauns..pat divdesmit dziivoklu maaju atstasja bez elektriibas mistisku projektu un darbu deelj..un astonji tuukstoshi par pakalpojumu..kur divi vechi ar mazo ekskavatoru dienas laikaa izdariija darbus..meerglji tie sadales tiikli

Atbildēt

Ha,ha

21.08.2020. 16:25

Tas vēl nekas! Limbažu apkaimē vispār turr var palikt plis un nabags un entos gadus sadales tīli vienkārši neko nedara! Tā, lai noovilktu vadu no staba un ierīkotu kasti viņi prasa 1200 + PVN un katram darbiniekam 200 eur kuukuli (parasti 3,4 darbinieki). Kad tiek rakstīts uz ST oficiālas sūdzības- NEVIEA ATBLIDEE! Un domājiet VP vai Ekoonomikas ministrijas uz to reaģē- nē! Tiesa arī atsakās pieņemt prasību! Lūk, kur Latvijā ir bordānmeļa JKP "tiesiskums" un levittielikteņa Satversme! Valdība un valsts uzņēmumi, ministrijas ņirgājas par cilvēkiemm Latvijā un tiesiskumu!

Atbildēt

Perpendikuls.

21.08.2020. 11:49

Enefit vai citskādsfit ir tikai tirgonis. Pieslēgumu nodrošina ST, cita nav.

Atbildēt

Esmu klients

21.08.2020. 07:27

Enefit ir labāks kantoris.

Atbildēt

skaitītājs

20.08.2020. 17:39

Pārgāju no Elektrum uz Enefit.Tagad gaidu ziepes.

Atbildēt

Otra absolūta jefiņu kompānija

20.08.2020. 15:56

»

Q99

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt


Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" akcionāru sapulcē otrdien iecelta jauna uzņēmuma padome, kurā strādās Viktorija Meikšāne, Inese Zīle, Edijs Šaicāns un Kristaps Ločmelis, informēja uzņēmuma kapitāldaļu turētājs - akciju sabiedrība "Latvenergo".

Atbildēt

Kristīna

20.08.2020. 12:15

Stagnācija,regress,korupcija.

Atbildēt

Q

20.08.2020. 11:33

Nu kā pilsonis nesaprot elementāru lietu, nav jāmaksā oficiāli, bet jādod kukulis, kukuļņēmēju lielvalstī tā ir pieņemts!

Atbildēt

Q99

20.08.2020. 10:58

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt!

Atbildēt

Ilmārs

20.08.2020. 10:33

Ļoti labs un pareizs raksts. Paldies autoram.
Taču izbrīnu tas nerada, tikai lieku reizi apstiprina faktu, ka pilnīgi identisks stāvoklis ir arī citās Latvijas valsts institūcijās, citur ir pat vēl ļaunāk. Šeit klients vismaz var sazvanīt vajadzīgās personas.
Pats esmu saskāries ar tādu pašu procesu 1:1 - Rīgas pilsētas Būvvaldē, Valsts Zemes Dienestā, kur vienkāršu, pat elementāru, jautājumu risināšana tiek pārvērsta gadiem ilgā procesā, konkrēti no 2014.gada. Un vēl joprojām nav atrisināta.
Šajā sakarā - kādas te var būt runas par konkurētspēju, biznesa attīstību un vēl citām jaukām lietām, ja varas līmenī tas viss tiek nežēlīgi bremzēts, un atbildības par šo laika nosišanu - nekādas.
No valdoņu puses tā ir tikai tukšu salmu kulšana, žēl tikai, ka ir arī tādi, kas vēl tam visam tic.

Atbildēt

Harijs Poters

20.08.2020. 10:13

Autors kontaktējies tieši tieši ar AS ST darbiniekiem, vai ar pašnodarbinātajiem, kuri uz līguma pamata strādā ST? Manā bērnībā LatTeleKoma pēc kārtējās reorganizācijas atlaida visus montierus principā, lika pārtaisīties par pašnodarbinātajiem un pēc tam slēdza līgumusvar šiem izdzītajiem. Tomēr ir būtiska starpība, kā strādā cilvēks - vai nu kā pilntiesīgs kompānijas darbinieks ar +/- bonusiem, veselības apdrošināšanu, darba un tiesisko aizsardzību vai kā pašnodarbinātais, kurš izdara tikai to, kas viņam jādara ar minimāliem izdevumiem un resursiem.

Atbildēt

Jā, bet...

20.08.2020. 10:12

Nesodāmība, bezatbildība un truls cinisms valsts mērogā rada monstrus visās sfērās. Tas ir kā žņaugs tautai ap kaklu, kas savelkas arvien ciešāk.
Nožņaugts šeit tiek viss - privātā iniciatīva, uzņēmējdarbība, iespējas ar godīgu darbu nopelnīt sev cilvēka cienīgu iztiku... Tikko tu, cilvēks kaut ko mēģini priekš sevis iegādāties vai uzcelt (mašīnu, māju, atvērt savu uzņēmumu), tā valsts nekavējoties tevi soda ar pārmērīgiem nodokļiem un bezjēdzīgām, birokrātiskām prasībām.

Atbildēt

Jsnis

20.08.2020. 07:28

Nevis Sadales tikli ,bet alkatibas tikli. Man lai atjaunotu pieslegumu ,tas ir movilktu 6m kabeli no staba un pieliktu skaititaja kasti paprasija 12 tuktosi.
Pasutiju deties.
Pazina paprasija lai uzliek dkaititaju ar visu kasti, uzlika. Samaksaja 700EUR. Vins prasa, kur tad elektriba. Atnilde- velc pats 2 km. Pasutija deties um nopirka generatoru.
Latvijas tautas un uznemeju aplaupisanas kantoris valsts likumu aizsardziba.

Atbildēt

Uģis

20.08.2020. 06:44

»

fakts

Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem


Zemesgabala īpašnieks pats atbild par kabeļiem šinī skaitītāja pusē. Skaitītājs ir st īpašums. Tā kā izdari secinājumus. Nav skaitītājs nav līguma.

Atbildēt

muļķi daudz ēd,

20.08.2020. 06:25

pasktiet puzas, naudu vajag................tā izspiež kukuļus, veca metode.

Atbildēt

Guntis

20.08.2020. 05:53

Nu ko tur brīnīties - Jansons vēl pirms neilga laika tirgoja zāles aptiekā, iestājās zaļzemnieku partijā un "konkursa kārtībā" kļuva par galveno elektrības sadalītāju. Visus sakarīgas elektriķus atlaida, uz tā rēķina sev 150 000 eur algu izkārtoja, braukā medībās ar darba Landkrūzeri un nodarbojas ar tukšdiršanu !

Atbildēt

fakts

20.08.2020. 04:24

»

Uģis

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika...


Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem.

Atbildēt

Aizvietot 2000 speciālistu ar

20.08.2020. 03:26

»

Ojārs

Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā


Pavlova suņiem nav māksla, māksla būs atdot Latvenergo aizņemto miljardu no žīdu bankām:

AS “Sadales tīkls” ierindas darbinieki, jo īpaši elektromontieri, kā Pavlova suņi tiek refleksu līmenī apmācīti reaģēt uz ārējiem stimuliem – klientu ierakstiem AS “Sadales tīkls” portālā. Ja elektromontieris atbild uz stimulu un kaut ko ieraksta atbildes sadaļā, tad tas laikam tiek uzskatīts par labu darbinieku. Darbinieka personīgā iniciatīva, atbildība, proaktīva uz klientu orientēta rīcība šādā sistēmā nav paredzēta.

Atbildēt

Uģis

19.08.2020. 22:32

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika?

Iespējams, ka kādam kaimiņam bija lielāka vajadzība un vecais īpašnieks esošo pieslēgumu "pārdevis". Par attiecīgu samaksu st montieri kādreiz visādus brīnumus taisīja. A tagadējie st montieri var būt pat no cita reģiona un tiem galīgi po kas un kā.

Atbildēt

Ojārs

19.08.2020. 22:00

»

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

Baiba Priedīte


Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā.

Atbildēt

Misa

19.08.2020. 21:31

vai tā vajadzēja te kaut ko rakstīt- visi taču maksā OIK un vel visādus atbalsta pasākumus kantorīšu padomju un valžu uzturēšanai pietieksoš treknā līmenī UN nekādu kompromisu

Atbildēt

Patērētāju sabiedrība

19.08.2020. 20:15

Ū ū cilvēki. Nē tādu te nav ir tikai kompetenču pārnēsātāji un sabiedrisko attiecību speciālisti.
Nākamais solis būtu jāsper pilnībā aizliedzot elektrības pieslēgumu, jo tas var kādam muļķim radīt vēlmi neapmeklēt lielveikalus, bet vajadzīgās lietas izgatavot mājas apstākļos, kas savukārt radītu būtiskus zaudējumus un apdraudētu valsts kopproduktu.

Atbildēt

paga

19.08.2020. 20:02

»

Peds

Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu


Ja jau iekasē un pie tam pie nulles patēriņa, tad jau skaitītājs ir un robeža nekad nav kaut kāds nogriezts kabeļa gals.

Atbildēt

Peds

19.08.2020. 19:36

»

SIVNS

Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina


Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu”?

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 19:11

»

...

Pieslēgumu nodrošina Sadales tīkls,nevis iepriekšējais īpašnieks


Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina.

Atbildēt

19.08.2020. 18:34

kabeļa piederības robeža un skaitītājs ir atradies ārpus sadalnes UKS-91

Tad rādi kur ir skaitītājs vai maksāsi xx k€ naudas sodu par skaitītāja iznīcināšanu un nelikumīgu elektrības lietošanu.

Atbildēt

Kad elektroinženieris kļūst par lamu vārdu,

19.08.2020. 18:06

Ā.Žīgura labākais draugs "Sadales tīklos" no OIK ziedu laikiem A.Pinkulis pārvēršas par dakteri:

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 16:55

Tekstā parādījās kāds objekta iepriekšējais īpašnieks. Tātad jaunbūve ir nopirkta, pārdevējs zināms. Pat dokumentus par kabeļa vilkšanu atdevis. Forši!
Vai tiešām bija tik grūti sazināties ar iepriekšējo īpašnieku un palūgt parādīt, kurā vietā tad kabelis bija ierakts? Kas kavēja to izdarīt?

Atbildēt

Lasītājs

19.08.2020. 16:30

Pamatā visam ir vadības nekompetence nozarē, jo, kad aizlaida pensijā iepriekšējo vadītāju, kas Padomijas laikā bija "izaudzis" no montiera līdz galvenajam priekšniekam, amatā salika savējos partijas biedrīšus, kas maz ko sajēdz no nozares.
Tā tas ir visur un ne tikai ''Sadales tīklos".

Atbildēt

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

19.08.2020. 15:39

Baiba Priedīte
Valdes locekle, klientu direktore
Pilnvaru termiņš 09.2022.

Atbildība: klientu apkalpošana, pakalpojumu attīstība, elektroenerģijas uzskaite, pieslēgumu ierīkošana

Atbildēt

Janka

19.08.2020. 15:33

Nu šajà firmelē spilgti izpaužaas TF ieteiktā "nevardarbīgā pretošanās" ..tikai pret ko...

Atbildēt

vispār

19.08.2020. 15:30

viņiem nav jācīnās par klientu, visi spiestā kārtā ir klienti.Nu tāds reāls padomju uzņēmums, vai padomju "bizness", kur atslēgas vārdi "brīvprātīgi spiestā kārtā" .Kam piepūlēties?Kam steiga?

Atbildēt

vietējais

19.08.2020. 14:46

Alkatībai un bezatbildībai nav ne sākuma ne beigas un tā nepakļaujas loģikai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...