Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jāpalūdz Saakašvili

24.08.2020. 10:39

minūtē izskaidro šīs 'ekonomiskas, lietas............
sovaks nespēj nezagt......................, jo nespēj nekā citādi nopelnīt, vispār nekur un nekā nemāk godīgi pelnīt, un reizĒ tā ir EKONOMISKA BREMZE VISAI VALSTIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piem.kurš viņiem uz uzņēmuma bāzes liedz sniegt elektriķu pakalpojumus?????????????????????????????
Nē. man pie viņiem jāvalkājas, jālūdz atļaut un>>>>>>>>>>>>>>>>>jāmeklē savs elektriķis

Atbildēt

Skabarga

23.08.2020. 10:42

Mérķtiecîga Valts uzņémuma ,párņemšanas,, un ,,izzagšanas,, shéma darbíbä Pietiek varétu apjautáties CIK labi DARBINIEKI ir atlaisti piespiedu kârtà un pieņemti ,,árpakalpojumi,, mérķis novest lidz bankrotam un nopirkt par kapeiku un šeit bûtu ko rakt...

Atbildēt

Ert

21.08.2020. 18:00

Nekas jauns..pat divdesmit dziivoklu maaju atstasja bez elektriibas mistisku projektu un darbu deelj..un astonji tuukstoshi par pakalpojumu..kur divi vechi ar mazo ekskavatoru dienas laikaa izdariija darbus..meerglji tie sadales tiikli

Atbildēt

Ha,ha

21.08.2020. 16:25

Tas vēl nekas! Limbažu apkaimē vispār turr var palikt plis un nabags un entos gadus sadales tīli vienkārši neko nedara! Tā, lai noovilktu vadu no staba un ierīkotu kasti viņi prasa 1200 + PVN un katram darbiniekam 200 eur kuukuli (parasti 3,4 darbinieki). Kad tiek rakstīts uz ST oficiālas sūdzības- NEVIEA ATBLIDEE! Un domājiet VP vai Ekoonomikas ministrijas uz to reaģē- nē! Tiesa arī atsakās pieņemt prasību! Lūk, kur Latvijā ir bordānmeļa JKP "tiesiskums" un levittielikteņa Satversme! Valdība un valsts uzņēmumi, ministrijas ņirgājas par cilvēkiemm Latvijā un tiesiskumu!

Atbildēt

Perpendikuls.

21.08.2020. 11:49

Enefit vai citskādsfit ir tikai tirgonis. Pieslēgumu nodrošina ST, cita nav.

Atbildēt

Esmu klients

21.08.2020. 07:27

Enefit ir labāks kantoris.

Atbildēt

skaitītājs

20.08.2020. 17:39

Pārgāju no Elektrum uz Enefit.Tagad gaidu ziepes.

Atbildēt

Otra absolūta jefiņu kompānija

20.08.2020. 15:56

»

Q99

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt


Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" akcionāru sapulcē otrdien iecelta jauna uzņēmuma padome, kurā strādās Viktorija Meikšāne, Inese Zīle, Edijs Šaicāns un Kristaps Ločmelis, informēja uzņēmuma kapitāldaļu turētājs - akciju sabiedrība "Latvenergo".

Atbildēt

Kristīna

20.08.2020. 12:15

Stagnācija,regress,korupcija.

Atbildēt

Q

20.08.2020. 11:33

Nu kā pilsonis nesaprot elementāru lietu, nav jāmaksā oficiāli, bet jādod kukulis, kukuļņēmēju lielvalstī tā ir pieņemts!

Atbildēt

Q99

20.08.2020. 10:58

Atlaist visu valdi... absolūta jefiņu kompānija. Lai vispirms parāda, vai ar saviem Oksfordas diplomiem prot ielas slaucīt!

Atbildēt

Ilmārs

20.08.2020. 10:33

Ļoti labs un pareizs raksts. Paldies autoram.
Taču izbrīnu tas nerada, tikai lieku reizi apstiprina faktu, ka pilnīgi identisks stāvoklis ir arī citās Latvijas valsts institūcijās, citur ir pat vēl ļaunāk. Šeit klients vismaz var sazvanīt vajadzīgās personas.
Pats esmu saskāries ar tādu pašu procesu 1:1 - Rīgas pilsētas Būvvaldē, Valsts Zemes Dienestā, kur vienkāršu, pat elementāru, jautājumu risināšana tiek pārvērsta gadiem ilgā procesā, konkrēti no 2014.gada. Un vēl joprojām nav atrisināta.
Šajā sakarā - kādas te var būt runas par konkurētspēju, biznesa attīstību un vēl citām jaukām lietām, ja varas līmenī tas viss tiek nežēlīgi bremzēts, un atbildības par šo laika nosišanu - nekādas.
No valdoņu puses tā ir tikai tukšu salmu kulšana, žēl tikai, ka ir arī tādi, kas vēl tam visam tic.

Atbildēt

Harijs Poters

20.08.2020. 10:13

Autors kontaktējies tieši tieši ar AS ST darbiniekiem, vai ar pašnodarbinātajiem, kuri uz līguma pamata strādā ST? Manā bērnībā LatTeleKoma pēc kārtējās reorganizācijas atlaida visus montierus principā, lika pārtaisīties par pašnodarbinātajiem un pēc tam slēdza līgumusvar šiem izdzītajiem. Tomēr ir būtiska starpība, kā strādā cilvēks - vai nu kā pilntiesīgs kompānijas darbinieks ar +/- bonusiem, veselības apdrošināšanu, darba un tiesisko aizsardzību vai kā pašnodarbinātais, kurš izdara tikai to, kas viņam jādara ar minimāliem izdevumiem un resursiem.

Atbildēt

Jā, bet...

20.08.2020. 10:12

Nesodāmība, bezatbildība un truls cinisms valsts mērogā rada monstrus visās sfērās. Tas ir kā žņaugs tautai ap kaklu, kas savelkas arvien ciešāk.
Nožņaugts šeit tiek viss - privātā iniciatīva, uzņēmējdarbība, iespējas ar godīgu darbu nopelnīt sev cilvēka cienīgu iztiku... Tikko tu, cilvēks kaut ko mēģini priekš sevis iegādāties vai uzcelt (mašīnu, māju, atvērt savu uzņēmumu), tā valsts nekavējoties tevi soda ar pārmērīgiem nodokļiem un bezjēdzīgām, birokrātiskām prasībām.

Atbildēt

Jsnis

20.08.2020. 07:28

Nevis Sadales tikli ,bet alkatibas tikli. Man lai atjaunotu pieslegumu ,tas ir movilktu 6m kabeli no staba un pieliktu skaititaja kasti paprasija 12 tuktosi.
Pasutiju deties.
Pazina paprasija lai uzliek dkaititaju ar visu kasti, uzlika. Samaksaja 700EUR. Vins prasa, kur tad elektriba. Atnilde- velc pats 2 km. Pasutija deties um nopirka generatoru.
Latvijas tautas un uznemeju aplaupisanas kantoris valsts likumu aizsardziba.

Atbildēt

Uģis

20.08.2020. 06:44

»

fakts

Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem


Zemesgabala īpašnieks pats atbild par kabeļiem šinī skaitītāja pusē. Skaitītājs ir st īpašums. Tā kā izdari secinājumus. Nav skaitītājs nav līguma.

Atbildēt

muļķi daudz ēd,

20.08.2020. 06:25

pasktiet puzas, naudu vajag................tā izspiež kukuļus, veca metode.

Atbildēt

Guntis

20.08.2020. 05:53

Nu ko tur brīnīties - Jansons vēl pirms neilga laika tirgoja zāles aptiekā, iestājās zaļzemnieku partijā un "konkursa kārtībā" kļuva par galveno elektrības sadalītāju. Visus sakarīgas elektriķus atlaida, uz tā rēķina sev 150 000 eur algu izkārtoja, braukā medībās ar darba Landkrūzeri un nodarbojas ar tukšdiršanu !

Atbildēt

fakts

20.08.2020. 04:24

»

Uģis

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika...


Rēķinus piestāda sadales tīkli?Tad kam tur būtu jārok?Lai arī tie tīkli atbild par saviem montieriem.

Atbildēt

Aizvietot 2000 speciālistu ar

20.08.2020. 03:26

»

Ojārs

Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā


Pavlova suņiem nav māksla, māksla būs atdot Latvenergo aizņemto miljardu no žīdu bankām:

AS “Sadales tīkls” ierindas darbinieki, jo īpaši elektromontieri, kā Pavlova suņi tiek refleksu līmenī apmācīti reaģēt uz ārējiem stimuliem – klientu ierakstiem AS “Sadales tīkls” portālā. Ja elektromontieris atbild uz stimulu un kaut ko ieraksta atbildes sadaļā, tad tas laikam tiek uzskatīts par labu darbinieku. Darbinieka personīgā iniciatīva, atbildība, proaktīva uz klientu orientēta rīcība šādā sistēmā nav paredzēta.

Atbildēt

Uģis

19.08.2020. 22:32

Būtu pats paracies un atradis to kabeli. Ja skaitītājs ir bijis tad vajadzēja st prasīt, kur palika?

Iespējams, ka kādam kaimiņam bija lielāka vajadzība un vecais īpašnieks esošo pieslēgumu "pārdevis". Par attiecīgu samaksu st montieri kādreiz visādus brīnumus taisīja. A tagadējie st montieri var būt pat no cita reģiona un tiem galīgi po kas un kā.

Atbildēt

Ojārs

19.08.2020. 22:00

»

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

Baiba Priedīte


Ko no šī meitēna var prasīt?! Viņa jau pati neapjēdza, kas viņai šai amatā būs darāms. Un darāms vēl nenozīmē padarītu. Viena lieta ir strādāt zviedru bankā, bet pavisam cita aizvēsturiskā valsts monopolistā.

Atbildēt

Misa

19.08.2020. 21:31

vai tā vajadzēja te kaut ko rakstīt- visi taču maksā OIK un vel visādus atbalsta pasākumus kantorīšu padomju un valžu uzturēšanai pietieksoš treknā līmenī UN nekādu kompromisu

Atbildēt

Patērētāju sabiedrība

19.08.2020. 20:15

Ū ū cilvēki. Nē tādu te nav ir tikai kompetenču pārnēsātāji un sabiedrisko attiecību speciālisti.
Nākamais solis būtu jāsper pilnībā aizliedzot elektrības pieslēgumu, jo tas var kādam muļķim radīt vēlmi neapmeklēt lielveikalus, bet vajadzīgās lietas izgatavot mājas apstākļos, kas savukārt radītu būtiskus zaudējumus un apdraudētu valsts kopproduktu.

Atbildēt

paga

19.08.2020. 20:02

»

Peds

Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu


Ja jau iekasē un pie tam pie nulles patēriņa, tad jau skaitītājs ir un robeža nekad nav kaut kāds nogriezts kabeļa gals.

Atbildēt

Peds

19.08.2020. 19:36

»

SIVNS

Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina


Tad nakuj, tas sadales tīkls no manis katru mēnesi pie nulles patēriņa iekasē 10.- ērikus par “infrastruktūras uzturēšanu”?

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 19:11

»

...

Pieslēgumu nodrošina Sadales tīkls,nevis iepriekšējais īpašnieks


Vēlreiz uzmanīgi izlasi manu komentāru. Es nerakstīju par pieslēgumu bet par to, kur jāatrodas kabelim ko nekādi nevar atrast un kuru likuši iepriekšējā īpašnieka laikā un to viņš noteikti zina.

Atbildēt

19.08.2020. 18:34

kabeļa piederības robeža un skaitītājs ir atradies ārpus sadalnes UKS-91

Tad rādi kur ir skaitītājs vai maksāsi xx k€ naudas sodu par skaitītāja iznīcināšanu un nelikumīgu elektrības lietošanu.

Atbildēt

Kad elektroinženieris kļūst par lamu vārdu,

19.08.2020. 18:06

Ā.Žīgura labākais draugs "Sadales tīklos" no OIK ziedu laikiem A.Pinkulis pārvēršas par dakteri:

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

SIVNS

19.08.2020. 16:55

Tekstā parādījās kāds objekta iepriekšējais īpašnieks. Tātad jaunbūve ir nopirkta, pārdevējs zināms. Pat dokumentus par kabeļa vilkšanu atdevis. Forši!
Vai tiešām bija tik grūti sazināties ar iepriekšējo īpašnieku un palūgt parādīt, kurā vietā tad kabelis bija ierakts? Kas kavēja to izdarīt?

Atbildēt

Lasītājs

19.08.2020. 16:30

Pamatā visam ir vadības nekompetence nozarē, jo, kad aizlaida pensijā iepriekšējo vadītāju, kas Padomijas laikā bija "izaudzis" no montiera līdz galvenajam priekšniekam, amatā salika savējos partijas biedrīšus, kas maz ko sajēdz no nozares.
Tā tas ir visur un ne tikai ''Sadales tīklos".

Atbildēt

Dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

19.08.2020. 15:39

Baiba Priedīte
Valdes locekle, klientu direktore
Pilnvaru termiņš 09.2022.

Atbildība: klientu apkalpošana, pakalpojumu attīstība, elektroenerģijas uzskaite, pieslēgumu ierīkošana

Atbildēt

Janka

19.08.2020. 15:33

Nu šajà firmelē spilgti izpaužaas TF ieteiktā "nevardarbīgā pretošanās" ..tikai pret ko...

Atbildēt

vispār

19.08.2020. 15:30

viņiem nav jācīnās par klientu, visi spiestā kārtā ir klienti.Nu tāds reāls padomju uzņēmums, vai padomju "bizness", kur atslēgas vārdi "brīvprātīgi spiestā kārtā" .Kam piepūlēties?Kam steiga?

Atbildēt

vietējais

19.08.2020. 14:46

Alkatībai un bezatbildībai nav ne sākuma ne beigas un tā nepakļaujas loģikai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....