Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protams

14.05.2020. 11:17

»

Patriots

Nemuldi! Cik liela tautas daļa tagad ar prieku uzsūtītu visādus kamparus, āboltiņas, puzeniekus, bordānus, viņķeles un tml? Tu neparakstītos


nekavējoties uzreiz pēc pēdējā nelegāli ieceļojušā Ordas orka, staļiniskā izdzimteņa.

Atbildēt

to !

13.05.2020. 10:50

»

!

raksti par savejiem ,par rinku,streipu un masones vvf atvasem


Raksti arī tu par savējiem: Ušakovu, Putinu, Guņģjajevu, Ivanovu, Volodinu. Tevis pieminētie latviskie izdzimteņi, visi ir krievmīļi, tātad nepelna vairāk žēlastības.

Atbildēt

saprotu, ka č

13.05.2020. 07:22

bet tik stulbi sludināt , ka staļins atnesa Latvijai neatkarību vai nav par daudz.....................kuras skolas diploms???????????????????????

Atbildēt

!

13.05.2020. 03:41

»

jautaajums

Vai tik pederastu virsaitis nav Kisindžers vai Kušners


finansetaji soross,usaid un valsts departaments !

Atbildēt

atbilde

12.05.2020. 20:29

»

jautaajums

Ir vēl tāds zinātnieks Grigorijs Kļimovs,liels speciālists žīdu un pederastu jautājumos,viņa pētījumi liecina par citu


Par pederastiem vislielākie speci ir 215 Krievijas domes deputātu. Varbūt vairāk, nu bet Volodins tas ir visu pederastu pederasts.

Atbildēt

jautaajums

12.05.2020. 14:41

»

atbilde

Talantīgais rusologs S. Meļņikoff jūs nosauca par "нация редераст". Pirmkārt jau tāpēc, ka pederastija jūsu vidū ir vairāk izplatīta nekā visdrūmākajos Amsterdamas kvartālos, tāpēc, ka jūsu nacionālais ļiģer ir piģer, tāpēc, ka puse jūsu varnešu, augstākā armijas un baznīcas vadība ir pederasti un jūs...


Ir vēl tāds zinātnieks Grigorijs Kļimovs,liels speciālists žīdu un pederastu jautājumos,viņa pētījumi liecina par citu.
Kristus.
Es nesu šo vēsti Izraēļa nama noklīdusajām avīm.Uz ziemeļiem neejat,viņi grēka nepazīst.
Sadoma un Gomora bija žīdu pilsētas.

Atbildēt

atbilde

12.05.2020. 13:52

»

jautaajums

Vai tik pederastu virsaitis nav Kisindžers vai Kušners


Talantīgais rusologs S. Meļņikoff jūs nosauca par "нация редераст". Pirmkārt jau tāpēc, ka pederastija jūsu vidū ir vairāk izplatīta nekā visdrūmākajos Amsterdamas kvartālos, tāpēc, ka jūsu nacionālais ļiģer ir piģer, tāpēc, ka puse jūsu varnešu, augstākā armijas un baznīcas vadība ir pederasti un jūs esiet pederasti pēc savas būtības, par ja vēl neviens nav plēsis jūsu anālus. Jūsu slimībām sekoju, tāpēc, ka tāpat, kā nomācošā daļa planētas iedzīvotāju gaida, kad jūs mūs pametīsiet un vairs nemaitāsiet Cilvēku planētas gaisu.

Atbildēt

Catherine

12.05.2020. 12:24

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

atbilde

12.05.2020. 11:26

»

jautaajums

Vēl tupākam jābūt lai to neredzētu un nesaprastu.Mainījušās izkārtnes,saturs iepriekšējais.Diemžēl aitu īpatsvars ir gigantisks


Pederasta virsaiša Putina tupo lopu ganāmpulku strauji izretina AIDS, tuberkuloze, bez insulīna atstātie diabēta slimnieki un tagad vēl Covid 19, bet galu jums pieliks barības trūkums, kas tikai pastiprinās, visas iepriekš minētās kaites.
Civilizācijas demogrāfiskā piesārņojuma jautājums drīz atrisināsies pats.

Atbildēt

krievu smerdelim

12.05.2020. 11:20

»

Songmi

Vjetnamiesi asv drosibas garantus izcirta un ar kaunu padzina no savas zemes!Iemacies lietot vardu SUVERENITATE mulku zeme


Krievu fašistiskie izdzimteņi bija spiesti pamest Vjetnamu, jo neko cilvēcisku tie nevienam nav spējīgi piedāvāt. Tagad ASV ir lielākais Vjetnamas sadarbības partneris un Vjetnama strauji attīstās. Vjetnamieši negrib mūžīgi būt tādos sūdos, kā jūs, civilizācijas pabiras, bet attīstīties līdzīgi pārējiem ASV sabiedrotiem: Japānai, Korejai, Taivānai.

Atbildēt

jautaajums

12.05.2020. 06:54

»

tevi ved uz Sībīriju

??????????????????????? cik tupam jābūt, lai sāktu salīdzināt


Vēl tupākam jābūt lai to neredzētu un nesaprastu.Mainījušās izkārtnes,saturs iepriekšējais.Diemžēl aitu īpatsvars ir gigantisks.

Atbildēt

tevi ved uz Sībīriju

12.05.2020. 05:26

»

jautaajums

Vai ASV un NATO okupanti nav noziegums pret cilvēci


??????????????????????? cik tupam jābūt, lai sāktu salīdzināt

Atbildēt

neatkarības atjaunošanu...........

12.05.2020. 05:24

vai kāds dzird????????????? Ģirgen, kauns nav?????????????????

Atbildēt

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

12.05.2020. 00:06

Ari sogad neonacisti 9 maija smagi aplauzas un nu vaid savos sorositu medijos un raud komentaros !

Atbildēt

to ...

11.05.2020. 22:27

»

...

Latvijā latvietis ir tāds pat vergs kā Krievijā krivi,tie paši partijnieki,tie paši augļotāji


90% latviešu nepielūdz vienu sadistu un pederastu, kā krievu bidļjaķina savu Huilo. Mums ir savi kropļi, ne bet Latvija ne tuvu nelīdzinās Krievijai un Zimbabvei.

Atbildēt

KPLV gals

11.05.2020. 22:02

Ģirģens pavelk strīpu KPLV partijas ievēlēšanai nākamā Saeimā. Nevar Lepsa un citu bandītkrievu vai pat Krieviejas specdienestu slepenajam fanam ļaut vadīt Iekšlietu ministriju., Bet tā kā partia viņu neizslēdz no rindām, tad arī partijai ir gals. Visi KPLV ministri ir sasmērējušies un neglābjami stulbi. Bet partijas biedri, kas atbalsta šos valsts kaitniekis un sabotierus - ļaunāki pat par ZZS, Saskaņu kopā ņemot.

Atbildēt

Noziedznieks Ģirģens

11.05.2020. 21:58

Pēc visa spriežot, arī pēc šī Latvijai un lativešiem nelojālā iznireļa izteikumiem, Ģirģens ir Krievijas ietekmes aģents, kuram rūp krievu kolonistu tiesības, kuŗš ignorē Latvijas valsts likumus un ministru kabineta noteikumus. Ģirģens ir Latvijas ienaidnieks un kā tāds, viņš nedrīkst ieņemt vadošu amatu ar pielaidi valsts noslēpumam.

Atbildēt

:):):):):):)

11.05.2020. 21:08

»

hm

Fragments no šo laiku izdevuma - enciklopēdijas...


Ja šajā tekstā "nacistus"aizvietosiet ar "komunistiem", vācu val. pret krievu val. -arī viss būs pareizi. nelaime tā, ka vācieši aizgāja, bet krievu okupanti - palika!

Atbildēt

:):)

11.05.2020. 20:56

»

hm

Karā Sarkanās Armijas rindās karoja ap 70 000 latviešu...


Atkal tiekamies! Kā jau vienojāmies - 90 000 nogalināto iedzīvotāju vācu okupācijas laikā bija ebreji. Tas, protams, ir baisi un nav attaisnojami, bet mēs jau te visu laiku runājam par latviešiem un krieviem.... Vācu laikā retai latviešu ģimenei ir atmiņas par noslepkavotiem tuviniekiem, atšķirībā no krievu laika....

Atbildēt

Uldis

11.05.2020. 20:12

»

to hm

Kā jau visiem krievu pederastiem un sadistiem. vēstures zināšanas nesniedzas tālāk, kā tās, kas iekalta no vēstures viltotāju mācību grāmatām. Latviešu kultūra ir Rietumu kultūra un latviešu sieviešu apakšveļu krievu oficieru - deģenerātu kuces uzskatīja par svētku kleitām, ko vilka uz oficieru ballēm...


"jebaļņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, kā tu.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:48

»

...

Cīnies par savu analitāti


Kāds jūs nejauks! Ceru, ka nākošgad 9.maijā būs mīlestības, integrācijas un draudzības svētki. Mūsu plānos 9.maijā Uzvaras parkā ir uzrīkot geju un lezbiešu praidu kopā ar tiem, kuri ir lepni par krievu uzvaru 2.Pasaules karā - seksuālajām minoritātēm un krievu minoritātei ir jāapvienojas un jācīnās par kopīgajām tiesībām! Vienotībā ir spēks!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:39

»

...

Nemelo


mums tiešām rūp krievi. Nu labi, nedaudz samelojos, jo homosekusālisti mums rūp vairāk, jo viņiem tiesību jomā ir grūtāka situācija un tur jāiegulda vairāk darba.
Bet mēs cīnīsimies, lai gan bērnudārzi,gan skolas būtu krievu valodā.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:30

»

...

Jā,par pederastiem,lesbietēm,pret visu cilvēcisko


Mums rūp arī krievi un krieviskums, ne tikai homoseksuāļi. Gan mums, gan krieviem ir kopīgs ienaidnieks - latviešu nacionālisms.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:27

»

...

Kur tu Latvijā redzi partijas


Ja tu neredzi, tad balso par Attīstībai/Par!. Mēs esam par krievu un latviešu draudzību. Krievu valodai jāpiešķir reģionālās valodas statusu Liepājā, Ventspilī, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ogrē, Jēkabpilī un visā Latgalē.

Atbildēt

pienene

11.05.2020. 15:07

»

...

Latvijā latvietis ir tāds pat vergs kā Krievijā krivi,tie paši partijnieki,tie paši augļotāji


kur tu sūdu bedrē krievijā redzi partijas? tur ir "cars" un viņa bandīti.
Latvijā latvietim ir 100 reizes vairāk tiesību un brībību, nekā krievam krievijā. tāpēc jau Latvijā dzīvojošie krieveļi nebēg uz krieviju, jo saprot, ka tur ir sūdi un tur nebūs laimes.

Atbildēt

...

11.05.2020. 14:54

»

kl

pie vienas vietas! bet 2020.gadā krievi ir putina huilo vergi. krievi dzīvo krievijā, kas ir sūdu bedre


Latvijā latvietis ir tāds pat vergs kā Krievijā krivi,tie paši partijnieki,tie paši augļotāji.
Vai tad nav patīkami ka tavu likteni nosaka partijnieki un tevi slauc augļotāji?Demokrātija.

Atbildēt

kl

11.05.2020. 14:50

»

jautaajums

Un kā tad Polija ar Vāciju Čehiju dalīja?Vai tik tur Hitlers nesaņēma smago kara tehniku?Bet pasaule aplaudēja


pie vienas vietas! bet 2020.gadā krievi ir putina huilo vergi. krievi dzīvo krievijā, kas ir sūdu bedre.

Atbildēt

jautaajums

11.05.2020. 14:40

»

joi

krievi izraisīja karu, jo krievi atļāva, ka pār viņiem kā vergiem valda staļins. krievu "cars" staļins deva pavēli sākt 2.pasaules karu. un krievi piekrīta pēs staļina pavēles sākt karu un uzbrukt Polijai


Un kā tad Polija ar Vāciju Čehiju dalīja?Vai tik tur Hitlers nesaņēma smago kara tehniku?Bet pasaule aplaudēja.
Vai tik ASV necēla Harkovas tanku rūpnīcu,ka arī daudzas citas rūpnīcas?Bet pasaule aplaudēja.

Atbildēt

joi

11.05.2020. 14:29

»

jautaajums

Un kam tad pieder dolārs?Tikai nesaki ka ASV


krievi izraisīja karu, jo krievi atļāva, ka pār viņiem kā vergiem valda staļins. krievu "cars" staļins deva pavēli sākt 2.pasaules karu. un krievi piekrīta pēs staļina pavēles sākt karu un uzbrukt Polijai.

Atbildēt

sveiks, putina huilo verg!

11.05.2020. 14:26

»

Yesss

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja...


runājot par vēsturi...vai krievu režīms nebija tas, kas latviešu tautu turēja par dzimtcilvēkiem? Latviešus krievi neatbrīvoja. Latvieši sadeva 1920.gadā Latvijas-Krievijas karā krieviem pa purnu un tā latvieši ieguva brīvību. Un 1991.gadā latvieši vēlreiz sadeva krieviem pa purnu un atguva neatkarību.

Atbildēt

jautaajums

11.05.2020. 14:22

»

atbilde

Pat tāds krievu mēsls, kā tu, pielūdz asignācijas ar Franklina ģīmetni, tāpat, kā tie jūsu feodāļi, kas jūs bez žēlastības drāž visos caurumos...


Un kam tad pieder dolārs?Tikai nesaki ka ASV.
Karus neizraisa tautas,karus izraisa cionisti un viņu nauda,tāpat kā revolūcijas.

Atbildēt

hihihi

11.05.2020. 14:22

»

Yesss

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja...


tu joprojām staigā vatņikā un kājautos. "russkij mir" 2020.gadā ir bez zeķēm - viņi aiz nabadzības ap kājām sien smirdīgus autus.
tu ģenētiski atceries, kā tatāri un mongoļi drātēja krievuškas? Sugu tā uzlaboja, ka krievija ir viena sūdu bedre.

Atbildēt

eu

11.05.2020. 14:18

»

...

Karu neizraisīja ne krievi ne vācieši,karu izraisīja tie par kuru naudu tika bruņoti gan krievi gan vācieši


Un krieveļi nav tie, kuri ķērc:"varam atkārtot! uz Berlīni!". Protams, viņi to ķērc un blēj krievu jeb okupantu valodā.

Atbildēt

Yesss

11.05.2020. 14:16

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas komentāris

Atbildēt

atbilde

11.05.2020. 14:16

»

jautaajums

Un pār kādiem atkritumiem valda Rotšildi,Rokfelleri,Goldšteini,Klintoni,Buši?Vai tik sarkanais mēris nav tas pats cionisms


Pat tāds krievu mēsls, kā tu, pielūdz asignācijas ar Franklina ģīmetni, tāpat, kā tie jūsu feodāļi, kas jūs bez žēlastības drāž visos caurumos.
Noskaties labāk, nepateicīgais dzīvniek, video you tube "ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?)" Bez Rotšildiem un Rokfelleriem neviens krievs šodien uz Cilvēku planētas vairs nesmirdētu.

Atbildēt

eu

11.05.2020. 14:16

»

...

Karu neizraisīja ne krievi ne vācieši,karu izraisīja tie par kuru naudu tika bruņoti gan krievi gan vācieši


Un krievi Latviju neokupēja ne 1940., ne 1945.gadā...Un utainie krievu okupanti nelīda Latvijā no 1945.-1991.gadam....un smirdīgie krievu okupanti un kolonisti nav tie, kuri visiem veidiem apkaro latviešu valodu un latviešu kultūru 2020.gadā...

Atbildēt

...

11.05.2020. 14:06

»

hum

Latvieši saprot, ka 1939.gadā 2.Pasaules karu izraisīja krievi kopīgi ar vāciešiem. Krievi un vāieši 2 gadus bija sabiedrotie un tikai 1941.gadā sāka karot savā starpā...


Karu neizraisīja ne krievi ne vācieši,karu izraisīja tie par kuru naudu tika bruņoti gan krievi gan vācieši.
Karā zaudēja gan krievi, gan vācieši,gan amerikāņi,uzvarēja dolārs,mīts par holokaustu,topošās transnacionālās korporācijas.Un vēl,tika izveidota Izraēla.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...