Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nepiekritu

27.06.2016. 18:00

»

tu

Salīdzināji 60 miljonu tirgu ar 500 miljonu tirgu


60 miljonu tirgus un tikai vienaa valstii! Nejauc mazu valstu tirgus kopaa vienaa katlaa. Anglijaa ir viens no visslielakajiem sitprakajiem tirgiem Eiropaa. Taa kaa nevajag te jaukt ar Bulgarijas vai Rumanijas!

Atbildēt

de iure

26.06.2016. 16:24

Anglijai būs jābūt pašai saviem likumiem.

Vai kāds nezin, cik regulas un direktīvas gadā
rada ES un cik tas maksā un ko angļi darīs?

Atbildēt

nepiekritu

26.06.2016. 11:58

»

tu

Vispirms apskaties cik Šveice vai Norvēģija maksā ES un ar britiem būs tieši tas pats, turklāt viņi zaudēs jebkādu ietekmi uz ES lēmumiem, bet būs spiesti tos pildīt, ja gribēs sadarboties


Eiropas bizness un ekonomika ir loti atkariga ari no UK tirgus, taa kaa nevis Anglijai bus japiemaksaa par iespeju but Eiropas tirguu, bet pati Eiropa bus prieciga nepazaudet tadu tirgu kaa UK! Piemeram, Belgijai UK ir nenormali svariga, jo taa pardod UK loti daudz precu. Belgija nekad negribes zaudet UK kaa biznesa partneri, taa kaa milzu naudas, kas bus jamaksaa Uk par iespeju but ES tirguu dzimst tikai slimu demagogu galvinas!

Atbildēt

Vo

25.06.2016. 16:31

Tikai viens teikums no šī raksts ir vērts, lai par to padomātu:
"Arī eiro kurss pret ASV dolāru ir samazinājies ļoti nozīmīgi, par 3.3%"

Atbildēt

inside hula hoop

25.06.2016. 11:57

Neviena sakarīga raksta vai komentāra par brexit ietekmi uz lv
Tikai visādi atgremojumi un preses pasviestās "pērles"
Kur ir mūsu politologi, analītiķi? Mums ir analītiķi? Pat neviena puslīdz daudzmaz jēdzīga konspiroloģiska hipotēze nav! ES "liberasti", skaidrs šokā. Bet, ko par brexit saka b.lembergs, piem., priecājas, plaukšķina, dejo džigu, kasa pauri..?
Šahs ir varena spēle, politiskais šahs vispār.. saprast, kāpēc UK referendumā tika pieļauts 51, 9% exitistu nevar.. (tikai nesakiet, ka tā darbojas demokrātija, ka britu tauta tā nobalsoja.. kā viņi nobalsoja, to Dievs vien zina un vēlēšanu komisija)
Kamerons nemaz tik satriekts neizskatās un Baraks šķiet arī netaisās raudāt.. Putins priecājas (kas ir strange, strange, strange).. par ko? US un UK būs pielaidīgākas par ES? Nu jau! Bet Putins un visi gremlini priecīgi.. ES sabruks? Un? Noņems sankcijas? Līdz tam Krievija paspēs sabrukt tik un tā.. tad par ko priecājas gremlini?.. briesmīgi bēdājas tikai izmantotie ES "liberasti"..
Kas ir? Kāpēs UK elite izlēma aiziet? Šobrīd.
Kā jau iepriekš tika paredzēts, ka 2016.gadā, nevis 2014.g., sāksies "paradigmas maiņa". Ko mums sagatavojuši pasaules likteņa lēmēji? Kas tiks sagrauts un ko izveidos no jauna? Šis ir trieciens nwo jeb jauna nwo veidošanas spirāle?
Kāds baigi labi nopelnīs uz valūtu svārstībām, tas skaidrs, bet kā ar ģeopolitiku? Tas, ka mūs aptīrīs, skaidrs, bet, vai atstās dzīvus?

Atbildēt

tu

25.06.2016. 10:48

»

ilgtermina

UK dodas ekanomiska izraviena prom no es!nemaksas vairs nodevas briselei un partrauks finanset dombrovska, kalnietes,vaideres,karina verveletas mulkibas


Vispirms apskaties cik Šveice vai Norvēģija maksā ES un ar britiem būs tieši tas pats, turklāt viņi zaudēs jebkādu ietekmi uz ES lēmumiem, bet būs spiesti tos pildīt, ja gribēs sadarboties.

Atbildēt

Mumitrubs

25.06.2016. 10:26

»

hmm hmm hmmm hmmm

Ja jūs kā papagailis atkārtojiet to pašu ko saka reptilis, tad jūs saņemsiet tādu pašu attieksmi. Ja jūs gribiet redzēt līmeni, paskatieties spogulī...


Atvainojiet, bet Jums bija taisnība, - "vatņiki" ir sastopami daudzās tautās, acīmredzot, - arī latviešu vidū. Jūsu komentārs man izraisīja tieši tādas asociācijas. Esmu izdarījis kļūdu, vēršoties pie Jums, bet tagad esmu gatavs to labot, - nevēlos ar Jums un Jums līdzīgajiem kontaktēties, tāpēc beigsim šo informācijas apmaiņu! :)

Atbildēt

Panamas papīrs

25.06.2016. 07:40

»

xx

ES par to vajadzeeja domaat, kad februaarii Kamerons nekaadu sakariigu vienoshanos nevareejja panaakt . Atbrauca maajaas pec sarunaam ar ES , un kaut pats apgalvoja , ka ir kaut ko sasniedzis , anglju veeleetaajs aciimredzot saprata , ka par viniem Eiropa nirgaajas . Luuk rezultaats...


UK nespēj saprast, ka kariņš, Vaidere, Klaniete un līdzīgie, neko nedarot Briselē, saņem 6000-10 000 euro mēnesī.

Kariņš „karo” pret ofšoriem, bet neatklāj sabiedrībai, cik īsti pats pelna Briselē, jo viņa ienākumi ir 6000 - 10 000 euro mēnesī. Prātam neaptverama summa - noguruši vai pārstrādājušies ne Vaidere, ne Klaniete, ne Zīle, ne Kariņš, ne Grigule neizskatās. Viņu glumās sejas spīd no pārticības. Katrs vārds, ko tie apviļā savā mutē, tiek pasniegts kā dāvana Latvijas nabagajiem.

Atbildēt

3.14c

25.06.2016. 04:46

UK vairs neapmaksas kalnietes ekskursijas !

Atbildēt

ilgtermina

25.06.2016. 04:44

»

Cetkins

Nav ko spriedelēt - viss vienkāŗši. Ja bagāta EU valsts iet prom, tad ... tirgus, pa lielam, nav


UK dodas ekanomiska izraviena prom no es!nemaksas vairs nodevas briselei un partrauks finanset dombrovska, kalnietes,vaideres,karina verveletas mulkibas.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

25.06.2016. 02:05

»

aha

iesāk lavīnu, kas aizslaucīs UK vēstures mēslainē


Un vai tad tas ir kaut kas slikts? Manuprāt, Krievija pat vēl vairāk prasās pēc aizslaucīšanas - vienīgi Krievijas aizslaucīšana atšķirsies ar lielāku draņķību, kas būs pēc tās jānokopj...

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

25.06.2016. 02:00

»

Mumitrubs

Jā, diskusiju kultūra te vienam otram ir līmenī...


Ja jūs kā papagailis atkārtojiet to pašu ko saka reptilis, tad jūs saņemsiet tādu pašu attieksmi. Ja jūs gribiet redzēt līmeni, paskatieties spogulī.

Kā jau es pieminēju - man bija un ir vienalga kāds bija referenduma rezultāts. Traktējums jums var patikt vai nepatikt - neviens jums neliek kaut ko rakstīt lai atbildētu manam komentāram, bet ja nu jūs tomēr izdomājiet kaut ko rakstīt - esiet kreatīvāki un uzrakstiet kaut ko konstruktīvāku un pamatojiet savu domu - un ja jūs kaut ko rakstiet, tad derētu lai būtu kaut kas interesants un par ko es varētu padomāt - ka man kaut kas tāds neienāca prātā. Diemžēl cilvēku smadzenes ir ierobežotas informācijas ietilpības ziņā, tāpēc jums ir visas iespējas atrast savu nišu.

Apdirst citus nav nekāda lielā māka - tas ir bērnu talants un es to protu labāk par jums, tikai tāpēc, ka vēl atceros savu bērnību... ;)

Atbildēt

par politiku

25.06.2016. 01:23

Vai pret Irāku nevarēja karot tikai ārpus tās robežām (Kuveitā)?

Vai sākoties pilsoņu karam, Sīriju nevarēja
piebarot ar pārtiku u. tml.?:

Brexit – Backlash from mass migration and ISIS
DEBKAfile Exclusive Analysis June 24, 2016, 8:52 PM (IDT)
Tags: Britain, BREXIT, David Cameron, ISIS, Boris Johnson, Abu Bakr Al-Baghdadi, Erdogan, Turkey, UK, US, Donald Trump, Barack Obama, Angela Merkel, immigrants,


In a historic referendum, millions of British citizens voted Thursday, June 23, to leave the European Union after 43 years by a margin of 52 to 48 percent. Many were undoubtedly moved into approving this pivotal step by three seismic world events:

1. The mass migration flowing into Europe from the Middle East and Africa under the EU aegis. Forebodings in the UK were fueled by figures released a week before the referendum showing an influx of 330,000 migrants to Britain in 2015.

2. The war on the Islamic State which poses a peril which most Western governments avoid addressing by name as World War III in the making.

3. The inability of those governments, beyond empty words, to grapple with the war on ISIS or cope with the mass of migrants expected to beat on the gates of Western societies for many more hard years.
Many Americans and Europeans are dissatisfied and resentful of President Barack Obama’s approach to the war on ISIS, which is to dismiss the enemy as a minor band of fanatics and thus, rather than a war against Islam. Neither do they accept German Chancellor Angela Merkel’s magnanimous invitation to take refugees in – 1.5 million in two years - as her country’s moral responsibility.
This popular disgruntlement has thrown up such antiestablishment figures as Donald Trump in the US and Boris Johnson in Britain and contributes to the rise of far right-wing movements and extremist violence on both continents.
Those two leaders, though different in most other ways, owe much of their popularity to the pervasive fear in their countries that surging immigration will forever alter the fabric of their societies.

Such social upheaval is the result of a trap deliberately set for the West by two Muslim leaders: ISIS “caliph” Abu Bakr al-Baghdadi, and Turkish President Tayyip Reccep Erdogan.

Al-Baghdadi conceived the idea of flooding the western world with waves of immigrants from Africa and the Middle East as a way to achieve three targets:

a) To change the composition of the population of Western countries by expanding the Muslim increment.

b) To plant networks of ISIS terrorists in the West.

c) To boost ISIS Middle Eastern arms, people and drugs smuggling networks as the organization’s main source of income. Migrants are willing to pay an average of between 5,000 and 10,000 dollars to reach the West even though they know that many never make it alive.

Al Baghdadi made up for the revenue shortfall caused by the US bombing of ISIS-held oil fields and money reserves by pushing over a new wave of immigrants.

President Erdogan’s motives are quite different.
He allowed the waves of immigrants to pass through Turkey on their way to the US and Europe

– just as for years, he allowed Western jihadists joining ISIS to reach Siria via Turkey – because he was consumed with the desire to punish the US, namely, the Obama administration, for refusing to back up his hegemonic aspirations in the Middle East; Europe was punished for denying Turkey EU membership year after year.

The victory of Boris Johnson’s “leave” campaign – in the face of Obama’s personal championship of Prime Minister David Cameron’s bid to keep his country in, supported by the Democratic presumptive nominee Hilary Clinton - was a loud and clear signal for politicians running in future elections in the West, including the US presidential vote in November.
Republican candidate Donald Trump’s call to stop Muslim immigration into the US until proper screening measures are in place may sound like an unformed idea, but no other US politician has dared put it on the table, or directly challenge the hollow words and self-righteous hypocrisy of Obama and Clinton on the issues of terror, wars in the Middle East and mass immigration. This alone gives Trump a popular edge in widening circles in the USA over his rival.
Trump is not likely to lose votes either by his pledge to rebuild NATO for leading the West in the war against Islamic terror.
During the five months up until the US presidential election, the West can expect more large-scale ISIS terror coupled with dramatic events in the wars raging in at least seven countries – Iraq, Syria, Lebanon, Jordan, Egypt, Libya and Afghanistan. Refugees in vast numbers will continue to batter down the doors of countries that are increasingly unable and unwilling to accept them.

Wars in general and religious wars in particular, have throughout history thrown up massive shifts of population displaced by violence, plague, falling regimes, famine and economic hardship.

The year 2016 will go down as the year in which Middle East crises spilled over into the west, bringing social change and far-reaching political turmoil in their wake.

And this is only the beginning.

Atbildēt

xx

24.06.2016. 23:31

ES par to vajadzeeja domaat, kad februaarii Kamerons nekaadu sakariigu vienoshanos nevareejja panaakt . Atbrauca maajaas pec sarunaam ar ES , un kaut pats apgalvoja , ka ir kaut ko sasniedzis , anglju veeleetaajs aciimredzot saprata , ka par viniem Eiropa nirgaajas . Luuk rezultaats .

Pie taa, ka UK atstaaj ES un , iespeejams , iesaak laviinu , ir vainiiga Eiropas birokraatu arogance . Daspeeleejaas .

Atbildēt

lauku pāķi

24.06.2016. 23:02

Latvijā ir daudz lauku pāķu.
Viņi ražo p īzdu sūdus
lētos sierus pīrādziņus
viņus štopē iekšā
RIMI UN MAXIMA dauneri pilsētā
un tad viņiem spiež un viņi pirž, jo viņiem spiež

Atbildēt

24.06.2016. 21:59

»

Mumitrubs

Jā, diskusiju kultūra te vienam otram ir līmenī...


Vatenim jau pēc definīcijas vienmēr kāds būs vainīgs pie paša pietaisītajām biksēm un neviens un nekad nepārliecinās viņu par pretējo. Vienīgā iespēja ir vienu vainīgo censties aizstāt ar citu.

Atbildēt

Mumitrubs

24.06.2016. 21:38

»

hmm hmm hmmm hmmm

Jūs arī meklējiet apgarotību? UK nobalsoja tipisks angļu vatņiku kontingents, kuriem ienākumu nav, jo viņi nestrādā, bet tikai saņem. Ja tādus izlaistu Purčikā un iemācītu kā lamāties krieviski - nevarētu atšķirt - viņi tāpat neko citu kā firmas Adidas vai Nike trennūzenes nevalkā... Vatņiki nav tikai...


Jā, diskusiju kultūra te vienam otram ir līmenī! :)

Vatņiki nobalsoja "par"? Nu, bet kam citam, ja ne ES bija visas iespējas tam pašam vatņikam visus iepriekšējos gadus darbos pierādīt, ka atrašanās ES = paradīze zemes virsū? A ko nepierādīja? Stulbi ir sūdzēties par tautas "līmeni" un neizglītotību tiem, kuriem ir visas iespējas šo līmeni pacelt.
Cita starpā ir smieklīgi tagad klausīties no LV varturiem muldēšanu par to, ka vecie briti esot sabojājuši jaunajiem nākotni, kad Vienotības vēlētāju vidējais vecums LV ir 55+ gadi. Ar eiroreferendumu - tas pats. LV penzionāri regulāri bojā dzīvi jaunajiem ar saviem balsojumiem. :)

Atbildēt

Cetkins

24.06.2016. 21:25

Nav ko spriedelēt - viss vienkāŗši. Ja bagāta EU valsts iet prom, tad ... tirgus, pa lielam, nav!

Atbildēt

: /

24.06.2016. 20:20

Strautiņš iesaistīts diskusijās ar lielajām Eirozonas valstīm? Ak nav, ko tad te lien kā dižais ekspertu eksperts. Kaitinoši, kā šie kārklu zviedri te tagad klāsta gudrības. Kad vajadzēja UK pārpludināt ar veiksmes stāsta emigrantiem, tad bija OK un pārlaimīgi skraidīja pa veiksmes stāstu konferencēm. Tagad te spriedīs, ko lielajām ES valstīm darīt vai nedarīt. Kurā nopietnā ES valstī svešu banku baņķierus ielikteņus valdība nopietni kā ekspertus uztvertu.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 19:58

»

Mumitrubs

Jā, Jā, propagandas standartfrāzes. Vēl tikai aizmirsi pilsoņus ar zemiem ienākumiem piesaukt


Jūs arī meklējiet apgarotību? UK nobalsoja tipisks angļu vatņiku kontingents, kuriem ienākumu nav, jo viņi nestrādā, bet tikai saņem. Ja tādus izlaistu Purčikā un iemācītu kā lamāties krieviski - nevarētu atšķirt - viņi tāpat neko citu kā firmas Adidas vai Nike trennūzenes nevalkā... Vatņiki nav tikai PSRS parādība - tādu pietiek arī pašā UK. Esi apmierināts, žurkulēn, kas uz pasauli noraugās no mumintrubas?

Atbildēt

tipiski vateņiem

24.06.2016. 19:32

»

kamel

Neatkarību nemēra tankos. Ir neaktarīgas valsts vispār bez armijas piem. Islande. Islandē ir policija, robežsardze un kaut kas līdzīgs mūsu zemessardzei. Tā ir NATO dalībvalsts bez armijas ar 0,26% militāro budžetu no IKP...


Tipiski vateņiem salīdzināt nesalīdzināmas lietas, kā Islandi kurai tuvākā valsts atrodas gandrīz 1000km attēlumā, turklāt tā nebūt nav agresīvi noskaņota, ar Latviju, kurai ir tieša robeža ar agresīvu bijušo okupētājvalsti, kura turklāt pēdējo 10gadu laikā ir iebrukusi divās kaimiņvalstīs un sagrābusi to teritorijas.

Atbildēt

ups

24.06.2016. 18:57

»

Kamielis

Kur tad Latvijai ar savu apaļkoku eksporta ekonomiku būtu jābūt vai naftas Krievijā


...nav tāda apaļkoka eksporta , to visu šķērē šķeldā, Liepojas ostā katrs var aplūkot.

Atbildēt

nožēloju, ka neesmu UK

24.06.2016. 18:54

Par britiem te nevienam bēdāties nevajadzētu. Kamerons kā īsts žuļiks savu lomu nospēlēja ļoti labi. Par to viņam "cepums". Kāds uz šo teātri smuki nopelnīs.
Par Latviju gan ir bažas. Grozi, kā gribi, visi varianti riebīgi. Kā politiski, tā finansiāli. Vai nu totalitāri birokrātskā ES vai šovinistiski utainā Ruslande. Līdzko beigsies fondu nauda un tā priekš mums ātri beigsies, ja vien ES nekļūs par vienotu fāterlandi, kas pats par sevi vājprāts, tad mūsu kleptokrātijai momentā zudīs stimuls palikt ES un visi šobrīd liberāli noskaņotie pedāļi aizmīs mūs uz putlerlandi. Briesmīgi. Totalitārisms+nabadzība. Starp scillu un haribdu. Tāpēc visi vatņiki tā šodien priecājas par UK "neatkarības dienu". Ja nu vienīgi monstrs rietumos un monstrs austrumos sabrūk un izveidojas ziemeļvalstu savienība nato paspārnē. Neticu, ka zviedri un dāņi nesekos UK. Viss, kas nav eirozonā, tur arī nebūs.
Bet mēs jau vienmēr izvēlamies precēties ar lūzeriem vai vatņikiem.

Atbildēt

Atcerieties

24.06.2016. 18:43

kā Rotšildi kļuva par bagātāko famīliju Eiropādažu dienu laikā. Kas nezin lai paņem augšā vēsturi un palasa.
Pašlaik notiek tas pats, bet jau globālākā mērogā.

Atbildēt

lauķis

24.06.2016. 17:50

»

Panamas papīrs

UK finsiāli ir ASV satelīts Eiropā


Tā nu tas ir , pat ,,Deutshe Bank,, nepieder vāciešiem.Vai ir kāda valsts kuras banka nepiederētu peisakpuikām?

Atbildēt

jusu valutu tirgi ir absoluti nulle vesturee!

24.06.2016. 17:39

Un briti bus vienkarsi ieguveji. Jo laicigi pateica, kas ir kas. Lielbritanija ir bagata un neatkariga valsts, kurai nav jamaksaa par Briseles stulbenu ligumiem. Neatkariba ir vienigi un tikai apsveicama lieta. Visi UK ekonomiskie partneri nedomaa saraut biznesa saites ar UK, taa kaa viss notiks. Tikai UK vairs nebus jamaksaa miljoni Briseles caurumaa, bet vini tos vares izmantot savu iedzivotaju labklajibai. Aicinu arii Daniju un Niderlandi pamest Eiropas Savienibu. Lai Vacija un Brisele strebj putru ko savarijusi!

Atbildēt

jusu valutu tirgi ir absoluti nulle vesturee!

24.06.2016. 17:33

Bet Brexit ir tiesa attieksme pret polikiem, kas pilnibaa grauj Eiropu iepludinot miljonus musulmanu. Taa ir attieksme pret Vacijas virskudzibu Eiropaa. Vacija atkal komande visus kaa Hitlera laikaa! Pret Briseles politikiem, kas sanem milzigas algas, bet nedara neko, lai aizstavetu Eiropas iedzivotajus! Anglija ir vienkarsi malaci, ka paradija politikiem, ka stulbums un kabata nav galvenais dzivee! Un pietiek gazt miljardus Griekijaa par nekaa nedarisanu, taapat Turcijaa, kas santazee Eiropu. Anglija ir malaci, bet sadi valutas tirgu analitki ir vienkarsi nulles!

Atbildēt

???

24.06.2016. 17:16

UK aizgāja no ES, lai nekļūtu par Transatlantiskā līguma dalībniekiem. Briti jebkurā gadījumā gūs peļņu, jo to nauda strādā visā pasaulē, par kuras piederību Britiem mēs pat nenojaušam. Neviens un nekad Eiropā UK neatzīs par trešo valsti, kas ir ārpus Eiropas un EEZ, tāpēc notikumam nebūs nekādas ietekmes uz tautsaimniecību, cik Britiem vajadzēs tik viņi importēs no Latvijas kokus, cik vajadzēs JCB eksportēt, tika arī pārdos.

Atbildēt

smaka

24.06.2016. 17:09

»

Kamielis

Ak tad Tev Vācija vainīga mūsu bāleliņu shēmās! Vācija pirka/pārdeva VID ēku un Liepājas metalurgu, protams arī Citadeli un Latvijas ceļu būvniecību. Visu citi no ES


Vācijas kompānijas - Siemens, Mercedes Benz un visas citas, ir pieķertas kukuļošanā visā pasaulē astronomiskos apmēros

Atbildēt

Panamas papīrs

24.06.2016. 16:44

Melnajā Trešdienā 1992.gadā, kad mārciņa izkrita no Eiropas valūtu kursa mehānisma, tā bija tikai 4.9%.

-------------------------------------
Tā ir tā Melna trešdiena, ko zina katrs anglis – Soross nospekulēja ar mārciņu, pamatīgi nopelnot. Nav jēga minēt pat skaitļus.

--------------------------
Latvijas ekonomikai vajadzēs darbarokas, tāpēc šis būs labvēlīgs efekts, varbūt pat ļoti nozīmīgs.
----------------------

Šīs nu ir galīgas muļķības, šādu ekspertu rezultātā Latvijas ekonomika ie nokdaunā.
---------------------------------------------------------------------------------
Viņi pamatā balstījās uz vispārīgām frāzēm par likteņa ņemšanu savās rokās, Briseles birokrātu žņaudzošo ietekmi u.t.t. Taču, salīdzinot dažādu dalībvalstu ekonomisko sniegumu, ir skaidrs, ka to pamatā nosaka pašu izdarītais un neizdarītais.
=====================================


Reāli meli, atgremojumi no citiem līdzīgiem ekspertiem.
===============================

Tāpēc es sagaidu, ka faktiskie rezultāti lielākajai daļai Brexit atbalstītāju sagādās vilšanos un tas var atvēsināt šādas idejas lolotājus citās valstīs.
==============================

Totāli meli un muļķības, jo ES ir ASV projekts ar iedalīto lomu UK.
Pārējais ir tikai minējumi.

Atbildēt

lauķis

24.06.2016. 16:43

Augļotāju pakalpiņa viedoklis pārstāv tikai pašus augļotājus.

Atbildēt

švamme

24.06.2016. 16:36

visumā ļoti informatīvs raksts, vienīgi man nepatika autora prognozes Latvijas ekonomikai: "ekonomikas izaugsme Latvijā nākamgad un turpmākajos gados paātrināsies, ko, pirmkārt, noteiks kreditēšanas cikls, arī ES fondu plūsmas.." -Tātad autors Latvijas izaugsmi saista ar eiropas fondiem un kreditēšanu, kas ir ļoti bēdīgi, plānot VALSTIJ dzīvot un parāda.
GB ir pietiekoši stipra, lai izturētu šās biržas svārstības un galu gala iznākumā būt uzvarētājs, ko nevar teikt par Latviju, bez savas ražošanas, bet cerībām uz eiropas fondiem un kreditēšanu.

Atbildēt

ilvars

24.06.2016. 16:30

»

kamel

Neatkarību nemēra tankos. Ir neaktarīgas valsts vispār bez armijas piem. Islande. Islandē ir policija, robežsardze un kaut kas līdzīgs mūsu zemessardzei. Tā ir NATO dalībvalsts bez armijas ar 0,26% militāro budžetu no IKP...


Bet musu sorosidu, un Dupsetajs Rinkevic Asv (balls pudels),Valdiba 25gadi isteni 700gadu Vacu kungu, ieprogramets Vergu sindroms. LIELAKO KRETINU, ka Andris skele.Teica.Veja dzirnavu mahinators.

Atbildēt

777

24.06.2016. 16:00

Gribēja Lielbritānija aiziet un aizgāja. Ar varu mīļš nekļūsi, kā saka- nav ko turēt aiz stērbelēm un ne jau tādēļ šeit mums vienam otru jālamā. Tikai dažām tautām (arī latviešiem) patīk vardarbīga mīlestība- jo vairāk sit un pazemo, jo labāk.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 15:34

»

dibua

Nu protams, un pret Brexit balsoja inteliģentie apgarotie pederasti


Ja jūs nedomātu par sūdpakaļas caurumu, tad droši vien izvēlētos sev kādu citu vārdu, bet katram savs vārds ir tuvāks... bet ja jūs domājiet par to kā apgarot savu pipeli(jūsu smadzenes ir pārāk bezcerīgas), tad es jums varu ieteikt padomu kā to darīt. Piemēram uzkarsējiet katlu... emm, vispār man ir vienalga kā jūs to dabūsiet gatavu, bet jūs JAU ESIET SPECIĀLS - vismaz manā appziņā noteikti :D

Atbildēt

kamel

24.06.2016. 15:32

»

KAmielis

"Neatkarīga" varbūt paskaidrosi, ko ar to saproti? Neatkarīga ar vienu tanku un diviem veciem helikopteriem? No koku tirdzniecības nodokļiem var varbūt zemūdeni nopirkt? Bet varbūt neatkarīgai valstij nemaz nevajag armiju, jo visapkārt vieni draugi un brāļi


Neatkarību nemēra tankos. Ir neaktarīgas valsts vispār bez armijas piem. Islande. Islandē ir policija, robežsardze un kaut kas līdzīgs mūsu zemessardzei. Tā ir NATO dalībvalsts bez armijas ar 0,26% militāro budžetu no IKP.
Tas tā piemēram par neatkarību un tankiem.
Ar neatkarību saprot valsts pašnoteikšanos t.i. valsts augstākā vara iekšējās attiecībās un neatkarība starptautiskajā arēnā.

Atbildēt

KAmielis

24.06.2016. 15:08

»

kamel

Protams protams Latvijai ir vieta tikai ES vai Krievijas Federācijā! Tev tāda doma nav ienākusi prātā. ka var būt arī neatkarīga valsts, kāda bija no 1918-1940 un no 1991-2004


"Neatkarīga" varbūt paskaidrosi, ko ar to saproti? Neatkarīga ar vienu tanku un diviem veciem helikopteriem? No koku tirdzniecības nodokļiem var varbūt zemūdeni nopirkt? Bet varbūt neatkarīgai valstij nemaz nevajag armiju, jo visapkārt vieni draugi un brāļi?

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 15:06

»

reptilis

Jā...jā...jā -vecā kreisoneoliberāļu dziesma- visi ,kuri domā savādāk ,ir neizglītoti ..idioti...nacisti......vo vo -pamuļķi...Jūs pats saprotat,ka ievērojot politkorektumu,Jūs pat muļķi par muļķi nevrat saukt


Kreiss liberālis? Es nezinu kas tas par zvēru, bet es dzīvoju reālā pasaulē. Kas attiecas uz maz izglītotajiem balsotājiem, tad to ilustrē rezultāti:

http://www.theguardian.com/politics/ng-interactive/2016/jun/23/eu-referendum-live-results-and-analysis

PS Atšķirībā no jums man bija un ir pilnīgi vienalga kādi ir referenduma rezultāti, jo ilgtermiņā tas idiotu skaitu nesamazinās - īpaši Latvijā. Atšķirībā no jums man UK nav jābūt politkorektam un nebūšu un netaisos būt un man tam ir lielisks attaisnojums... man gan nav attaisnojuma lai būtu politnekorekts idiots... izņemot tad, ja jāpielāgojas apkārtējiem - bet tieši tāpēc es Latvijā nedzīvoju, jo pārāk daudz idiotu. Tā kā šis referendums nepadarīs pasauli labāku, tad vienīgais ko varu ieteikt pamuļķiem - vai nu palieciet gudrāki, vai arī nemocieties šajā dzīvē un nebojājiet dzīvi pārējiem. Un raugoties uz jūsu rakstīšanas veidu - ja jums nav kaut kādas neārstējamas kaites rokām, tad tā ir galvas kaite un(kaut arī neesmu ārsts) domāju, ka eitanāzija jūsu problēmu izārstēs.

Atbildēt

kamel

24.06.2016. 14:53

»

Kamielis

Kur tad Latvijai ar savu apaļkoku eksporta ekonomiku būtu jābūt vai naftas Krievijā


Protams protams Latvijai ir vieta tikai ES vai Krievijas Federācijā! Tev tāda doma nav ienākusi prātā. ka var būt arī neatkarīga valsts, kāda bija no 1918-1940 un no 1991-2004?!

Atbildēt

Linards G.

24.06.2016. 14:43

Es gaidu kā parasti, ko teiks Žuļa kungs. Viņš šajā portālā un valstī ir visgudrākais no latviešu otrā gala. Es ticu tikai Žuļa viedoklim, jo viņš visu zina labāk par jebkuru autoru, jo ir latvietis. Žulis ir latvietis. Tas visu izskaidro.

Atbildēt

Kamielis

24.06.2016. 14:24

»

smaka

Latvija varēja attīstīt veselu virkni industriju, bet tas nenotika, jo Vācija atbalstīja kāmi, kas savukārt tirgoja zaļās enerģijas kvotas. Vācija pati elektroenerģiju savai industrijai subsidē


Ak tad Tev Vācija vainīga mūsu bāleliņu shēmās! Vācija pirka/pārdeva VID ēku un Liepājas metalurgu, protams arī Citadeli un Latvijas ceļu būvniecību. Visu citi no ES!

Atbildēt

smaka

24.06.2016. 13:57

»

Kamielis

Kur tad Latvijai ar savu apaļkoku eksporta ekonomiku būtu jābūt vai naftas Krievijā


Latvija varēja attīstīt veselu virkni industriju, bet tas nenotika, jo Vācija atbalstīja kāmi, kas savukārt tirgoja zaļās enerģijas kvotas. Vācija pati elektroenerģiju savai industrijai subsidē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...