Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemnieks1

22.01.2017. 11:41

»

vecais spekulants

Ilmar vajag cinities lidz galam. Bet vajag advokatu ,kurs ir vinnejis Strazburgas tiesa. Galvenais lai lietu pienem . Bet pienemtas tiek ap 20% lietu. Un bez emocijam . Interneta vajag pasam atrast lidzigu lietu , jo advokatam bus slinkums meklet


Par tikšanu pie Strasbūras impotentiem, vecais spekulant, varēsi ar saviem pudelesbrāļiem pļāpelēt, kad būs zināms Augstākās tiesas spriedums.

Atbildēt

Nikn

21.01.2017. 22:33

Apalītim nekaitēs biski pastrādāt

Nakuj tik daudz datus pumpēt nost?

Atbildēt

Linda

21.01.2017. 22:25

»

Teo

Nepareizi, kundzīt! Jādara, kā to dara Neo u.c.gudri un drosmīgi cilvēki


Neo nav īpaši gudrs
Zilgans tusnītis ar baltiem pirkstiņiem

Atbildēt

Hehe

21.01.2017. 22:22

Galigi garām
Žēlabains ēzeļa brēciens pēc taisnības

Atbildēt

Trūkst citu emociju

21.01.2017. 17:35

Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.
Atsaucoties uz Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama pārvaldnieka Vitālija Vasecka teikto, "Pride.lv" vēsta, ka ir iespējams iegādāties bijušā geju kluba mantas, inventāru un dažādas piemiņas lietas.

Atbildēt

trups

21.01.2017. 13:40

Zaglis paliek zaglis !
Nez ko katrs no Jums teiktu, ja POikāns atvērtu JŪsu dzīvokļa durvis, saprotot, ka neviena nav iekšā, kā jau viņam ierasts, nestu JŪsu mantas ārā ?

Aizdomājaties !

Puisim tikai patīk, ka par viņu raksta. Trūkst citu emociju.

Atbildēt

kas ir Rīgas apgabaltiesa

21.01.2017. 12:54

Rīgas apgabaltiesa, tāpat kā lielākā daļa tiesu sistēmas ir bandītu, kriminālnoziedznieku, korumpantu - vārdu sakot- mafijas pūznis. Ir saprotams, kāpēc Bičkovičs nesēž uz mūžu aiz restēm (pagaidām) - tāpēc, ka mafija tieslietās ir saaugusi ar mafiju politiskajās aprindās.Valsti pārvalda pilnībā kriminalizētas struktūras. Par to pateiksimies pirmkārt Vienotībai un Solvitai Āboltiņai personiski.

Atbildēt

Teo

21.01.2017. 11:52

Noklausieties dziesmu, kas daudz pasaka, tieši tāpat kā Neo darbības. Rūpīgi jāizlasa teksts un tas jāizprot. Bija te labs komentārs par likuma garu, kas nav mazāk svarīgs par burtu. Bet diemžēl lielākā sabiedrības daļa, ko redzam arī šajā portālā, nemēdz analizēt un domāt, kur nu par burtu vai garu domāt... Noriet jebkuru, kuram dots vairāk, gan.
https://www.youtube.com/watch?v=ugFEgMgLOMg

Atbildēt

Teo

21.01.2017. 10:47

»

???

Teo, kaapec tad nedaram, kaapeec tu guli un neko nedari? Bet, var but es kluudos


Ir cilvēki, kuri dara. Darbības veidi ir daudzi un dažādi. Tas, ka šo to no tā pagrūti saredzēt, tiesa. Jo valsts ir sarežģīts organisms, ģeopolitika vēl sarežģītāka, bet esošā iedibinātā kārtība diemžēl arī. Tāpēc ir jādomā un tikai tad jādara. Nav bezcerīgi:)

Atbildēt

Zagt nav labi!

21.01.2017. 09:17

...7 gadi, un nekas nav vēl beidzies. ...

Bet, ja -āns būtu nopumpējis ASV žīdu datu palagus?

Atbildēt

???

21.01.2017. 07:12

»

Teo

Nepareizi, kundzīt! Jādara, kā to dara Neo u.c.gudri un drosmīgi cilvēki


Teo, kaapec tad nedaram, kaapeec tu guli un neko nedari? Bet, var but es kluudos?

Un kur ir tie gudrie un drosmiigie, kur?

Atbildēt

...

20.01.2017. 17:02

Tā tiesa laikam ir galvu saspiedusi - kāds komercnoslēpums?

Atbildēt

diemžēl

20.01.2017. 16:53

»

kaliostro

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nebūs


nevaru nepiekrist

Atbildēt

Brilles

20.01.2017. 16:33

Vai vara toreiz neizskatījās greizsirdīga uz Neo, ka patiesībā tieši viņš vaiga sviedros rāvies pašas varas vietā, lai glābtu uzticēšanos sev? Vai sistēma negrasījās aizbāzt muti vēl gana dzīvai sirdsapziņai? Un vai nav amizanti, ka vara pati diezgan ātri sarosījās ar likuma spēku noteikt to pašu (valsts un pašvaldības darbinieku algu obligātu publicitāti),par ko cīnījās Ilmārs Poikāns?
Ja kāds šajā gadījumā neredz, kur īstas, kur falšas sabiedrības intereses, tad ne rozā, ne melnas brilles te nelīdzēs...

Atbildēt

kukū

20.01.2017. 10:12

Neo ir atmaskojis liekulīgo un melīgo valsts pārvaldes sistēmu, kur toni nosaka valdošais mafijas astoņkājis, tāds gadījums nevar palikt nesodīts un pērkamā tiesa līdīs no ādas ārā, lai ieriebtu viņam!Bet vajag cīnīties līdz galam , kā Lembergs , kurš savulaik nolika pie vietas ārzemju latviešu dauni Kariņu!Tautai vajadzētu saziedot Neo līdzekļus, jo citādi taisnību panākt nebūs iespējams!

Atbildēt

kaliostro

20.01.2017. 07:11

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nebūs!

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2017. 23:52

Aizmirsu. Sito lietu vinneja zurnaliste. Parunajiet ar vinu. Sis lietas ir saistitas. Ir ceriba ,ka var vinnet. Pantiem jabut lidzigiem.

Atbildēt

Lula

19.01.2017. 23:36

Zaglis paliek zaglis. Kāda Strasbūra?

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2017. 23:30

Ilmar vajag cinities lidz galam. Bet vajag advokatu ,kurs ir vinnejis Strazburgas tiesa. Galvenais lai lietu pienem . Bet pienemtas tiek ap 20% lietu. Un bez emocijam . Interneta vajag pasam atrast lidzigu lietu , jo advokatam bus slinkums meklet.

Atbildēt

vannaoranžā

19.01.2017. 22:58

»

Anna

Krimināli sodīt varbūt nevajadzētu...varbūt vajadzētu, bet piespiedu darbs kā administratīvais sods gan būtu pelnīts. Piekrītu vienam komentētājam, ka atvērts logs vēl nenozīmē paņemt papīrus un izmētāt tos uz ielas. Varēja pēc pirmās reizes informēt VID. Un arī valsts iestāžu darbinieku algas datu ...


Anna! Žēl ka ir aizmirsies, ka jebkurš ierēdnis ir tautas KALPS! Ar to viņš diemžēl atšķiras no pārējiem, kas algu nesaņem no budžeta. Sekojoši, tautai ir tiesības zināt par ko tā maksā un cik tā maksā. Diemžēl pārsvarā visas "baltās apkaklītes"sēžot uz sociālām garantijām utt., pārāk bieži to aizmirst.Tāpat kā aizmirst savus pienākumus.

Atbildēt

Taisnā

19.01.2017. 21:08

Kādi logi, kādas mājas, ko Jūs te pinat klāt demagoģiju? Pirmkārt, VALSTS iestāde! Un šajā iestādē ikviens drīkst nākt un klausīties katru vārdu un lasīt katru papīru, kurš tur ir izdots, ar nelieliem izņēmumiem. Un amatpersonu algas jau nu gan nav noslēpums!
Manuprāt, admins speciāli bija atstājis nepiesegtus caurumus, lai bankas un bandīti varētu šajos sarakstos netraucēti ieskatīties un attiecīgi rīkoties- vai nu ar varu vai nu ar viltu atbrīvojot dažus cilvēkus no viņu pārmērīgās bagātības. Vai tas tika darīts bez vai ar samaksu- to nu nez vai mēs uzzināsim. Bet es nebrīnītos, ja VID admins izrādītots pēc tautības nācis no Jūdu zemes, nu nemaz nebrīnītos!

Atbildēt

Robis

19.01.2017. 20:57

Par mūsu tiesām nav ko brīnīties. Būtu jābrīnās, ka attaisnotu, neskatoties uz ģen.prokuratūras nostāju šajā lietā. Pirmais, kurš veica darbības un publiskoja datus bija VID. Tas, ka dati bija komercnoslēpums, izrādījās tikai pēc tam, kad tika uzsākta operatīvā lieta un tikai pēc aizturēšanas un kratīšanas pie žurnālistes - kriminālprocess. Sistēma sargā sevi un savējos. Turies, Neo. Kā jau pats saproti, Tu neesi zaglis, jo zaglim ir mantkārīgs nolūks.

Atbildēt

NUNU

19.01.2017. 20:57

Tad kura visā šajā jezgā ir cietusī puse ? ABLV ? Ko šī bandītu banka konkrēti ir zaudējusi naudas izteiksmē ? Jeb tikai sūdzas par morālajām ciešanām ? Tiesu sistēma šajā valstelē ir sapuvusi. Bet NA vadītā tieslietu ministrija čuč nevainīga bērna miegā.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 20:53

»

interesanti

Kurš likums nosaka, ka internetā publiski pieejamas informācijas saglabāšana ir aizliegta


Ka tik buutu greekaazis, bet likumu atradiisim! :DDD

Atbildēt

19.01.2017. 20:51

»

āmurs

Dīvaina loģika Poikānam. Ieraugot caurumu VID IT sistēmā, Poikāns nevis pasaka par to kam vajag un kur vajag, bet mēnešiem lejuplādā dokumentus. Dara to brīvdienās, lielos apjomos. Uzmanību joprojām neviens nepievērš. Tad sāk publicēt, lai taču beidzot pievērstu uzmanību. Gribās pajautāt - vai tiešām...


'āmurs' atver Pietiek.com un ierauga virsrakstu 'Valsts noslēpums', uzklikšķina, izlasa, izdomā, ka tas ir interesanti un nospiež 'saglabāt lapu', pie durvīm klauvē policija un ved 'āmuru' uz cietumu par valsts noslēpumu saturošas informācijas neatļautu iegūšanu savai vai citas personas lietošanai.

Atbildēt

interesanti

19.01.2017. 20:44

»

un tomēr

Lai kādi nodomi vada, veicot ar likumu aizliegtas darbības, tas ir pārkāpums, par ko ir paredzēts likumā noteikts sods. Nosacīts vai reāls, bet tas ir


Kurš likums nosaka, ka internetā publiski pieejamas informācijas saglabāšana ir aizliegta?

Atbildēt

Es

19.01.2017. 20:38

»

Doma

Dažiem tās domas ir visai interesantas, ja es redzu, ka kaimiņam, mājas durvis pusatvērtas, vai tas nozīmē, ka es stiepju no viņa mājas visu laukā, jo es domāju, ka viņš taču ir valsts apzadzējs. Ja mēs šitā visi domātu, tad sāktos anarhija...


Pēc jūsu loģikas sanāk, ka tagad šī nodarbe ir legalizēta un jūs varat "stiept ārā no ķaimiņa mājas visu". Pateicoties šim skandālam, zināmas lietas tomēr mainījās, un šādu informāciju vairs neslēpj. Un vēl man jums jautājums, ja pieņem, ka mēs gribam tuvoties Ziemeļvalstu tiesiskuma un dzīves līmenim, cik daudzi tur jums teiktu, ka valsts maizē dzīvojošo algu publiskošana nozīmē to pašu, ko kaimiņmājas apzagšanu. Jums nav nojausmas, ja jau salīdzināt nesalīdzināmo.

Atbildēt

Es

19.01.2017. 20:35

Neo ir viens no retajiem principiāli godīgajiem cilvēkiem.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 18:46

»

Jancis

Ka ir, smadzeņu pietiek tikai lai rupji lamātos? Izskatās, ka tu savus pieminētos orgānus regulāri jauc


Saukt lietas isatjos vardos, nav lamaties godatais taisnibas atrijeejs...

Atbildēt

Jancis

19.01.2017. 18:43

»

Dainis Grabovskis

Ludzu nejauc pimpi ar pirkstu


Ka ir, smadzeņu pietiek tikai lai rupji lamātos? Izskatās, ka tu savus pieminētos orgānus regulāri jauc.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 18:41

»

Cūka

tieši tā! bet valdība ir suteneri


Bet, kas tad ir tauta?

Atbildēt

Anna

19.01.2017. 18:41

»

Dainis Grabovskis

Anna ar vistas smadzeneem. Nevajag jaukt pimpi ar pirkstu. Respektivi, atverts logs ir teritorijas robeza, nekustamaa ipasuma robeza. Informacija bija izmetata, ta bija pieejama manaa datoraa. Bet ja taa, ta ir arpus tas telpas, kuru skir atveertais logs. Punkts


Es jau varētu argumentēti atbildēt pat uz jūsu bezsakarīgajiem apvainojumiem, taču, manuprāt, tas nav nepieciešams. Jebkurš, izlasot mūsu abu viedokli, redz kurš ir ar vistas smadzenēm, cienījamais neveiksmīgais deputāta amata kandidāt, kurš tā arī netika pie siles :)

Atbildēt

Cūka

19.01.2017. 18:34

»

ruksis

Tiesas ir prostitūtas, kas apkalpo bankas


tieši tā! bet valdība ir suteneri

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 18:00

»

tu

Luzdu nejauc savu dauna galvu ar dirsu


Pats Grantiņš lielās ar to, ka regulāri dzirdot balsis un redzot vīzijas, uzskatot gan, ka tas neliecinot par viņa slimību, bet „Dieva izredzētību”. Tai pat laikā viņš regulāri ārstējas dažādās Vācijas nervu klīnikās, vienlaikus uzsverot, ka psihe viņam neesot slima, tikai „nervi streikojot”. To, ka Grantiņš nav nopietni uztverams, ir pārliecinājusies gan Latvijas Drošības policija, kas sākotnēji prasīja viņa izdošanu tiesāšanai par draudu izteikšanu Valsts amatpersonām, bet vēlāk „atmeta šai idejai ar roku”, gan arī Vācijas drošības iestādes, kuras nekādi nereaģē uz viņa politisko darbību un piesūtīto informāciju, paša Grantiņa uztverē tādejādi it kā apliecinot viņa rakstīto faktu patiesību, bet patiesībā saprotot, ka viņiem ir darīšana ar garīgi nopietni slimu cilvēku, kuru krimināltiesiskā ekspertīze visticamāk atzītu par nepieskaitāmu.

Atbildēt

nu bet

19.01.2017. 17:55

»

Dainis Grabovskis

Luudzu, neesi slinks, uzraksti rakstu ar detalizeetiem pieraadijumiem. Saucot lietas un personas iistajos vardos


ko uzbāzies pusanalfabētam, tu taču redzi, ka biedrs nemāk rakstīt, tieši tāpat kā tu.

Atbildēt

patiesībā

19.01.2017. 17:51

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

tu

19.01.2017. 17:47

»

Dainis Grabovskis

Ludzu nejauc pimpi ar pirkstu


Luzdu nejauc savu dauna galvu ar dirsu.

Atbildēt

Latvānija 2017

19.01.2017. 16:12

Ko tad tu gaidīji ? Prokuratūra ar tiesu spēlē vienu vijoli . Vajag sākt veidot publisku tiesnešu datu bāzi ar informāciju kā un kur dzīvo , kā radiem lietas iet un bērni kurās ārvalstu skolās mācās. Tikai spēks un ciešanas viņus vedīs pie saprašanas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...