Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemnieks1

22.01.2017. 10:41

»

vecais spekulants

Ilmar vajag cinities lidz galam. Bet vajag advokatu ,kurs ir vinnejis Strazburgas tiesa. Galvenais lai lietu pienem . Bet pienemtas tiek ap 20% lietu. Un bez emocijam . Interneta vajag pasam atrast lidzigu lietu , jo advokatam bus slinkums meklet


Par tikšanu pie Strasbūras impotentiem, vecais spekulant, varēsi ar saviem pudelesbrāļiem pļāpelēt, kad būs zināms Augstākās tiesas spriedums.

Atbildēt

Nikn

21.01.2017. 21:33

Apalītim nekaitēs biski pastrādāt

Nakuj tik daudz datus pumpēt nost?

Atbildēt

Linda

21.01.2017. 21:25

»

Teo

Nepareizi, kundzīt! Jādara, kā to dara Neo u.c.gudri un drosmīgi cilvēki


Neo nav īpaši gudrs
Zilgans tusnītis ar baltiem pirkstiņiem

Atbildēt

Hehe

21.01.2017. 21:22

Galigi garām
Žēlabains ēzeļa brēciens pēc taisnības

Atbildēt

Trūkst citu emociju

21.01.2017. 16:35

Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.
Atsaucoties uz Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama pārvaldnieka Vitālija Vasecka teikto, "Pride.lv" vēsta, ka ir iespējams iegādāties bijušā geju kluba mantas, inventāru un dažādas piemiņas lietas.

Atbildēt

trups

21.01.2017. 12:40

Zaglis paliek zaglis !
Nez ko katrs no Jums teiktu, ja POikāns atvērtu JŪsu dzīvokļa durvis, saprotot, ka neviena nav iekšā, kā jau viņam ierasts, nestu JŪsu mantas ārā ?

Aizdomājaties !

Puisim tikai patīk, ka par viņu raksta. Trūkst citu emociju.

Atbildēt

kas ir Rīgas apgabaltiesa

21.01.2017. 11:54

Rīgas apgabaltiesa, tāpat kā lielākā daļa tiesu sistēmas ir bandītu, kriminālnoziedznieku, korumpantu - vārdu sakot- mafijas pūznis. Ir saprotams, kāpēc Bičkovičs nesēž uz mūžu aiz restēm (pagaidām) - tāpēc, ka mafija tieslietās ir saaugusi ar mafiju politiskajās aprindās.Valsti pārvalda pilnībā kriminalizētas struktūras. Par to pateiksimies pirmkārt Vienotībai un Solvitai Āboltiņai personiski.

Atbildēt

Teo

21.01.2017. 10:52

Noklausieties dziesmu, kas daudz pasaka, tieši tāpat kā Neo darbības. Rūpīgi jāizlasa teksts un tas jāizprot. Bija te labs komentārs par likuma garu, kas nav mazāk svarīgs par burtu. Bet diemžēl lielākā sabiedrības daļa, ko redzam arī šajā portālā, nemēdz analizēt un domāt, kur nu par burtu vai garu domāt... Noriet jebkuru, kuram dots vairāk, gan.
https://www.youtube.com/watch?v=ugFEgMgLOMg

Atbildēt

Teo

21.01.2017. 09:47

»

???

Teo, kaapec tad nedaram, kaapeec tu guli un neko nedari? Bet, var but es kluudos


Ir cilvēki, kuri dara. Darbības veidi ir daudzi un dažādi. Tas, ka šo to no tā pagrūti saredzēt, tiesa. Jo valsts ir sarežģīts organisms, ģeopolitika vēl sarežģītāka, bet esošā iedibinātā kārtība diemžēl arī. Tāpēc ir jādomā un tikai tad jādara. Nav bezcerīgi:)

Atbildēt

Zagt nav labi!

21.01.2017. 08:17

...7 gadi, un nekas nav vēl beidzies. ...

Bet, ja -āns būtu nopumpējis ASV žīdu datu palagus?

Atbildēt

???

21.01.2017. 06:12

»

Teo

Nepareizi, kundzīt! Jādara, kā to dara Neo u.c.gudri un drosmīgi cilvēki


Teo, kaapec tad nedaram, kaapeec tu guli un neko nedari? Bet, var but es kluudos?

Un kur ir tie gudrie un drosmiigie, kur?

Atbildēt

...

20.01.2017. 16:02

Tā tiesa laikam ir galvu saspiedusi - kāds komercnoslēpums?

Atbildēt

diemžēl

20.01.2017. 15:53

»

kaliostro

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nebūs


nevaru nepiekrist

Atbildēt

Brilles

20.01.2017. 15:33

Vai vara toreiz neizskatījās greizsirdīga uz Neo, ka patiesībā tieši viņš vaiga sviedros rāvies pašas varas vietā, lai glābtu uzticēšanos sev? Vai sistēma negrasījās aizbāzt muti vēl gana dzīvai sirdsapziņai? Un vai nav amizanti, ka vara pati diezgan ātri sarosījās ar likuma spēku noteikt to pašu (valsts un pašvaldības darbinieku algu obligātu publicitāti),par ko cīnījās Ilmārs Poikāns?
Ja kāds šajā gadījumā neredz, kur īstas, kur falšas sabiedrības intereses, tad ne rozā, ne melnas brilles te nelīdzēs...

Atbildēt

kukū

20.01.2017. 09:12

Neo ir atmaskojis liekulīgo un melīgo valsts pārvaldes sistēmu, kur toni nosaka valdošais mafijas astoņkājis, tāds gadījums nevar palikt nesodīts un pērkamā tiesa līdīs no ādas ārā, lai ieriebtu viņam!Bet vajag cīnīties līdz galam , kā Lembergs , kurš savulaik nolika pie vietas ārzemju latviešu dauni Kariņu!Tautai vajadzētu saziedot Neo līdzekļus, jo citādi taisnību panākt nebūs iespējams!

Atbildēt

kaliostro

20.01.2017. 06:11

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nebūs!

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2017. 22:52

Aizmirsu. Sito lietu vinneja zurnaliste. Parunajiet ar vinu. Sis lietas ir saistitas. Ir ceriba ,ka var vinnet. Pantiem jabut lidzigiem.

Atbildēt

Lula

19.01.2017. 22:36

Zaglis paliek zaglis. Kāda Strasbūra?

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2017. 22:30

Ilmar vajag cinities lidz galam. Bet vajag advokatu ,kurs ir vinnejis Strazburgas tiesa. Galvenais lai lietu pienem . Bet pienemtas tiek ap 20% lietu. Un bez emocijam . Interneta vajag pasam atrast lidzigu lietu , jo advokatam bus slinkums meklet.

Atbildēt

vannaoranžā

19.01.2017. 21:58

»

Anna

Krimināli sodīt varbūt nevajadzētu...varbūt vajadzētu, bet piespiedu darbs kā administratīvais sods gan būtu pelnīts. Piekrītu vienam komentētājam, ka atvērts logs vēl nenozīmē paņemt papīrus un izmētāt tos uz ielas. Varēja pēc pirmās reizes informēt VID. Un arī valsts iestāžu darbinieku algas datu ...


Anna! Žēl ka ir aizmirsies, ka jebkurš ierēdnis ir tautas KALPS! Ar to viņš diemžēl atšķiras no pārējiem, kas algu nesaņem no budžeta. Sekojoši, tautai ir tiesības zināt par ko tā maksā un cik tā maksā. Diemžēl pārsvarā visas "baltās apkaklītes"sēžot uz sociālām garantijām utt., pārāk bieži to aizmirst.Tāpat kā aizmirst savus pienākumus.

Atbildēt

Taisnā

19.01.2017. 20:08

Kādi logi, kādas mājas, ko Jūs te pinat klāt demagoģiju? Pirmkārt, VALSTS iestāde! Un šajā iestādē ikviens drīkst nākt un klausīties katru vārdu un lasīt katru papīru, kurš tur ir izdots, ar nelieliem izņēmumiem. Un amatpersonu algas jau nu gan nav noslēpums!
Manuprāt, admins speciāli bija atstājis nepiesegtus caurumus, lai bankas un bandīti varētu šajos sarakstos netraucēti ieskatīties un attiecīgi rīkoties- vai nu ar varu vai nu ar viltu atbrīvojot dažus cilvēkus no viņu pārmērīgās bagātības. Vai tas tika darīts bez vai ar samaksu- to nu nez vai mēs uzzināsim. Bet es nebrīnītos, ja VID admins izrādītots pēc tautības nācis no Jūdu zemes, nu nemaz nebrīnītos!

Atbildēt

Robis

19.01.2017. 19:57

Par mūsu tiesām nav ko brīnīties. Būtu jābrīnās, ka attaisnotu, neskatoties uz ģen.prokuratūras nostāju šajā lietā. Pirmais, kurš veica darbības un publiskoja datus bija VID. Tas, ka dati bija komercnoslēpums, izrādījās tikai pēc tam, kad tika uzsākta operatīvā lieta un tikai pēc aizturēšanas un kratīšanas pie žurnālistes - kriminālprocess. Sistēma sargā sevi un savējos. Turies, Neo. Kā jau pats saproti, Tu neesi zaglis, jo zaglim ir mantkārīgs nolūks.

Atbildēt

NUNU

19.01.2017. 19:57

Tad kura visā šajā jezgā ir cietusī puse ? ABLV ? Ko šī bandītu banka konkrēti ir zaudējusi naudas izteiksmē ? Jeb tikai sūdzas par morālajām ciešanām ? Tiesu sistēma šajā valstelē ir sapuvusi. Bet NA vadītā tieslietu ministrija čuč nevainīga bērna miegā.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 19:53

»

interesanti

Kurš likums nosaka, ka internetā publiski pieejamas informācijas saglabāšana ir aizliegta


Ka tik buutu greekaazis, bet likumu atradiisim! :DDD

Atbildēt

19.01.2017. 19:51

»

āmurs

Dīvaina loģika Poikānam. Ieraugot caurumu VID IT sistēmā, Poikāns nevis pasaka par to kam vajag un kur vajag, bet mēnešiem lejuplādā dokumentus. Dara to brīvdienās, lielos apjomos. Uzmanību joprojām neviens nepievērš. Tad sāk publicēt, lai taču beidzot pievērstu uzmanību. Gribās pajautāt - vai tiešām...


'āmurs' atver Pietiek.com un ierauga virsrakstu 'Valsts noslēpums', uzklikšķina, izlasa, izdomā, ka tas ir interesanti un nospiež 'saglabāt lapu', pie durvīm klauvē policija un ved 'āmuru' uz cietumu par valsts noslēpumu saturošas informācijas neatļautu iegūšanu savai vai citas personas lietošanai.

Atbildēt

interesanti

19.01.2017. 19:44

»

un tomēr

Lai kādi nodomi vada, veicot ar likumu aizliegtas darbības, tas ir pārkāpums, par ko ir paredzēts likumā noteikts sods. Nosacīts vai reāls, bet tas ir


Kurš likums nosaka, ka internetā publiski pieejamas informācijas saglabāšana ir aizliegta?

Atbildēt

Es

19.01.2017. 19:38

»

Doma

Dažiem tās domas ir visai interesantas, ja es redzu, ka kaimiņam, mājas durvis pusatvērtas, vai tas nozīmē, ka es stiepju no viņa mājas visu laukā, jo es domāju, ka viņš taču ir valsts apzadzējs. Ja mēs šitā visi domātu, tad sāktos anarhija...


Pēc jūsu loģikas sanāk, ka tagad šī nodarbe ir legalizēta un jūs varat "stiept ārā no ķaimiņa mājas visu". Pateicoties šim skandālam, zināmas lietas tomēr mainījās, un šādu informāciju vairs neslēpj. Un vēl man jums jautājums, ja pieņem, ka mēs gribam tuvoties Ziemeļvalstu tiesiskuma un dzīves līmenim, cik daudzi tur jums teiktu, ka valsts maizē dzīvojošo algu publiskošana nozīmē to pašu, ko kaimiņmājas apzagšanu. Jums nav nojausmas, ja jau salīdzināt nesalīdzināmo.

Atbildēt

Es

19.01.2017. 19:35

Neo ir viens no retajiem principiāli godīgajiem cilvēkiem.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 17:46

»

Jancis

Ka ir, smadzeņu pietiek tikai lai rupji lamātos? Izskatās, ka tu savus pieminētos orgānus regulāri jauc


Saukt lietas isatjos vardos, nav lamaties godatais taisnibas atrijeejs...

Atbildēt

Jancis

19.01.2017. 17:43

»

Dainis Grabovskis

Ludzu nejauc pimpi ar pirkstu


Ka ir, smadzeņu pietiek tikai lai rupji lamātos? Izskatās, ka tu savus pieminētos orgānus regulāri jauc.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 17:41

»

Cūka

tieši tā! bet valdība ir suteneri


Bet, kas tad ir tauta?

Atbildēt

Anna

19.01.2017. 17:41

»

Dainis Grabovskis

Anna ar vistas smadzeneem. Nevajag jaukt pimpi ar pirkstu. Respektivi, atverts logs ir teritorijas robeza, nekustamaa ipasuma robeza. Informacija bija izmetata, ta bija pieejama manaa datoraa. Bet ja taa, ta ir arpus tas telpas, kuru skir atveertais logs. Punkts


Es jau varētu argumentēti atbildēt pat uz jūsu bezsakarīgajiem apvainojumiem, taču, manuprāt, tas nav nepieciešams. Jebkurš, izlasot mūsu abu viedokli, redz kurš ir ar vistas smadzenēm, cienījamais neveiksmīgais deputāta amata kandidāt, kurš tā arī netika pie siles :)

Atbildēt

Cūka

19.01.2017. 17:34

»

ruksis

Tiesas ir prostitūtas, kas apkalpo bankas


tieši tā! bet valdība ir suteneri

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 17:00

»

tu

Luzdu nejauc savu dauna galvu ar dirsu


Pats Grantiņš lielās ar to, ka regulāri dzirdot balsis un redzot vīzijas, uzskatot gan, ka tas neliecinot par viņa slimību, bet „Dieva izredzētību”. Tai pat laikā viņš regulāri ārstējas dažādās Vācijas nervu klīnikās, vienlaikus uzsverot, ka psihe viņam neesot slima, tikai „nervi streikojot”. To, ka Grantiņš nav nopietni uztverams, ir pārliecinājusies gan Latvijas Drošības policija, kas sākotnēji prasīja viņa izdošanu tiesāšanai par draudu izteikšanu Valsts amatpersonām, bet vēlāk „atmeta šai idejai ar roku”, gan arī Vācijas drošības iestādes, kuras nekādi nereaģē uz viņa politisko darbību un piesūtīto informāciju, paša Grantiņa uztverē tādejādi it kā apliecinot viņa rakstīto faktu patiesību, bet patiesībā saprotot, ka viņiem ir darīšana ar garīgi nopietni slimu cilvēku, kuru krimināltiesiskā ekspertīze visticamāk atzītu par nepieskaitāmu.

Atbildēt

nu bet

19.01.2017. 16:55

»

Dainis Grabovskis

Luudzu, neesi slinks, uzraksti rakstu ar detalizeetiem pieraadijumiem. Saucot lietas un personas iistajos vardos


ko uzbāzies pusanalfabētam, tu taču redzi, ka biedrs nemāk rakstīt, tieši tāpat kā tu.

Atbildēt

patiesībā

19.01.2017. 16:51

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

tu

19.01.2017. 16:47

»

Dainis Grabovskis

Ludzu nejauc pimpi ar pirkstu


Luzdu nejauc savu dauna galvu ar dirsu.

Atbildēt

Latvānija 2017

19.01.2017. 15:12

Ko tad tu gaidīji ? Prokuratūra ar tiesu spēlē vienu vijoli . Vajag sākt veidot publisku tiesnešu datu bāzi ar informāciju kā un kur dzīvo , kā radiem lietas iet un bērni kurās ārvalstu skolās mācās. Tikai spēks un ciešanas viņus vedīs pie saprašanas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...