Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

24.09.2019. 06:49

Tikko Sandra Kalniete atklāti pateicas, kas notika un arī šobrīd notiek Latvijā. Izrādās ne tikai VDK un čekisti nodarbojās ar cilvēku vajāšanām! Ar likumību tam nav nekāda sakara. Publicēju citātu no šīs intervijas.
"Faktiski nav neviena cilvēka, kuru nevar sabojāt. Reputācija būvējama ilgi, bet to sagraut, ja mērķtiecīgi strādā, var ļoti īsā brīdī. Parasti tā nav Drošības komiteja pie mums, kas strādā, bet konkurenti, kas ir samaksājuši atkal kaut kādai kliķītei un tā ātri nopelna. Un pretēji pārlec atkal un par tiem to pašu uztaisa, jo maksā tur. Šajā gadījumā es domāju, ka tas bija precīzs uzdevums."
Kaut gan manuprāt, tie tomēr bija VDK cilvēki tikai tika pielietota spiegu filmās attēlotā metode: "Dari riebeklību, bet ja tevi noķers, mēs kategoriski noliegsim, ka par tevi kaut ko zinām".

Atbildēt

bio

23.09.2019. 23:28

Raimonds Pauls bija čekistu pakalpiņš - tas tāpat ir skaidrs. Ļoti draudzīgi izteicās par čekas maisiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 06:02

Katrs gadījums bija individuāls. Man pat izveidojās intensīva sarakste ar cilvēku, kurš apgalvoja ka bijis saistīts ar VDK. Blakus viņa apgalvojumiem, ka nekādu VDK vajāšanu 80.to gadu beigās vispār nav bijis tomēr izdevās "izspiest" no viņa informāciju, ka ir bijuši tādi vajāšanu gadījumi, kuri izmantoti personisko rēķinu kārtošanai. Vajāšanas organizējis VDK darbinieks gandrīz vai bez augstākās priekšniecības akcepta tikai tāpēc lai savu "ienaidnieku" iznīcinātu - morāli vai fiziski. Arī mans gadījums daļēji varētu būt šāds. Aizliegums publicēties (no 1980.g. līdz 1995.g.), kas nāca no "augšas", tika vietējā līmenī pastiprināts ar "čekista kukuļņēmēja" atriebību, par to, ka "man tas nepatīk". Rezultātā šis cilvēks tika atlaists no darba (pēc tam, protams, tika iekārtots citā labi apmaksātā darbā), bet es pilnībā uz savas ādas izbaudīju daudzu VDK psiholoģiskā terora metožu arsenālu.

Atbildēt

forcemajeure

20.09.2019. 12:15

kurš PR kantoris ņem naudu no čekistiem X Y vai Z, lai kontr komentētu kgb izdzimteņiem netīkamos rakstus? ja idejiski, tad jebkurš, jo viņus interesē tikai nauda. tādēļ meklējamo loks ir ļoti plašs

Atbildēt

Malacis!

19.09.2019. 18:20

»

Atis Priedītis

Nedaudz ar humoru - "Nē, es ar to lepojos


Īsts slimnieks.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.09.2019. 14:13

»

Hmm

Neesat mēģinājis ārstēt savu šizofrēniju


Nedaudz ar humoru - "Nē, es ar to lepojos!".

Atbildēt

Ko tirs?

19.09.2019. 13:32

»

Adīna

Tā ir, ka viņi viens otru atbalsta, kā reiz teica Jurkāns, ko mani tā lamā, mēs taču norunājām, ka es iešu pie viņiem...


4. maija komunistu, kosmopolītisko nacistu valsts vara savā būtībā ir izdevusies, jo konsekventi ietur nemainīgu ideoloģiju - Latvijas ekonomikas iznīcināšanu, iedzīvotāju populācijas samazināšanu un valsts parāda palielināšanu. Ja Jūs savā idiotismā ticat, ka 4. maija nacistu, kosmopolītisko nacistu, varas valsts ir žīdu cionistu kā E. Levits deklarētā "atjaunotā 18. novembra republika", tā ir Jūsu problēma tam noticēt, jo vēsturē neko nevar atjaunot.

Atbildēt

Adīna

19.09.2019. 08:10

»

Vai tad

"Auseklīšī", Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB, LNNK, NA, VL - nav vissamgāk piesatinatās organizācijas ar stukačiem Inertfrontiskās institūcijas to bija vai 50 %), kuriem bija uzdevums kurināt nacionālo naidu, radīt haosu valstī, pretstatīt vienu grupu pret otru, lietot vārdus, apsaukāties "fašisti...


Tā ir, ka viņi viens otru atbalsta, kā reiz teica Jurkāns, ko mani tā lamā, mēs taču norunājām, ka es iešu pie viņiem.
Jūsu nosauktās partijas ir labējās, kas atbalsta turīgo slāni, tāpēc kādu taisnīgumu no viņiem nav ko gaidīt. Domāju, ja no sākuma būtu teikšana J.Bojāram ar sociālistisku noslieksmi, būtu citādāk. Bojāru atstūma kā čekistu, bet kas bija tie atstūmēji? Paši tādi. Un vēl kampēji un rausēji.
Ja Atim ir darīšana ar jauniešiem, vajadzētu viņiem mācīt nenicināt vienkāršos darba darītājus, nesaukāt par lūzeriem, neķengāt nelaimīgos (bomžus u.c.). Skolotāji jau nedrīkst teikt bērniem, ka mums ir netaisnīga, neizdevusies valsts, bet vinkāršu cilvēcību (ko nesaprot bagātie un varenie) var mācīt.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.09.2019. 05:59

»

Vai tad

"Auseklīšī", Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB, LNNK, NA, VL - nav vissamgāk piesatinatās organizācijas ar stukačiem Inertfrontiskās institūcijas to bija vai 50 %), kuriem bija uzdevums kurināt nacionālo naidu, radīt haosu valstī, pretstatīt vienu grupu pret otru, lietot vārdus, apsaukāties "fašisti...


Manuprāt, ir pienācis laiks par to visu sākt runāt atklāti. Tas no "auseklīšiem", kuram būs drosme par visu izstāstīt, kļūs par nacionālo varoni. Līdzīgi kā savulaik D.Īvāns. Ka saka - "viena vieta uz zirga vēl ir brīva". Atliek nedaudz pagaidīt un tas "trešais tēva dēls" atradīsies. Un tad varbūt arī sāksies patiesa lustrācija, nevis Dombura "vakara pasaciņas".

Atbildēt

Vai tad

18.09.2019. 23:26

"Auseklīšī", Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB, LNNK, NA, VL - nav vissamgāk piesatinatās organizācijas ar stukačiem Inertfrontiskās institūcijas to bija vai 50 %), kuriem bija uzdevums kurināt nacionālo naidu, radīt haosu valstī, pretstatīt vienu grupu pret otru, lietot vārdus, apsaukāties "fašisti", "okupanti" utt.

Un šie nacionālie "latvieši" izklaigāja ar pilnu muti "naidu" pret čekistiem, lai sevi piesegtu, cik viņi lieli patrioti, KGB nīdēji, sludināja : "ar komunistiem kopā nesēdēsim", kaut ēd no vienas siles un kopā viens otru pa kluso atbalsta balsojumos un citur.

Un tagad visi stukači izkūpēja? PĀRVERVēti, piespiesti strādāt, Latvijai nav zināmi, jo viņus paspēja izslēgt no "maisa"un kartiņas uz viņiem iznīcināja, kā paredzēts instrukcijā!

Atbildēt

Adīna

18.09.2019. 21:50

»

Lūdzu!

Nevar pat atslaucīties


Ko maisies pa vidu neaicināts?

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 20:47

»

Tā tav "slavas sauīte",

bet prostuticija, jo tie, kuri tevi izmanto, tev nedod gandarījumu


Vispār jau es jūtos ļoti labi. Un ir arī gandarījums. Šobrīd esmu izdevis jau astoņas savas autorgrāmatas, ik pa brīdim notiek tikšanās ar lasītājiem. Kad sāku rakstīt, doma bija tikai par vienu grāmatu.

Atbildēt

Lūdzu!

18.09.2019. 20:41

»

Atis Priedītis

Liels paldies par labiem vārdiem


Nevar pat atslaucīties!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 16:33

»

Adīna

"kā neatriebties" - un, kad jūs mācīsiet citus, ka vajag piedot saviem pāridarītājiem, tad varbūt gūsiet slavu un cieņu (no varmākām), un jūs parādīs tv kā piemēru citiem, kas nespēj piedot nelietības. Tādi gadījumi ir jau redzēti...


Palaidu garām par to TV. Nesen par mani jau bija 40 minūšu gara TV pārraide. Vairāk nebūs, jo jau pasen es prognozēju visu notikumu tālāko secību. Šobrīd tas piepildās. Būs tikai vēl viena liela intervija lielajos masu medijos un viss. Kāpēc? Esmu nolēmis ar savu piemēru pierādīt, ka var dzīvot negozējoties visu laiku slavas saulītē, ka pietiek ar to ja pa radio gada laikā tiek atskaņotas pāris dziesmas "viena uz Jāņiem un viena uz Ziemassvētkiem". Un to slaveno un populāro cilvēku kompānijās manis nekad nebūs. Šo savu dzīves filozofiju jau esmu publicējis un pie tās arī turēšos. Man jau šobrīd ir ļoti daudz labu draugu un paziņu un man ar to pietiek.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 16:22

»

Adīna

"kā neatriebties" - un, kad jūs mācīsiet citus, ka vajag piedot saviem pāridarītājiem, tad varbūt gūsiet slavu un cieņu (no varmākām), un jūs parādīs tv kā piemēru citiem, kas nespēj piedot nelietības. Tādi gadījumi ir jau redzēti...


Dīvaini, bet manī tiešām nav vēlmes atriebties. Mani interesē uzzināt patiesību. Ceru, ka kaut kad vēlāk arī bijušie čekisti, komunisti, stukači, "auseklīši" u.c. tomēr sāks stāstīt kas patiesībā notika 80.tajos gados. Kangera komisijas rīcībā ir vairāk nekā 30 cilvēku liecības, kuri tika vajāti līdzīgi kā es. Diemžēl, aiz vajāšanām "stāv" tikpat slaveni, neaizskarami un "svēti" cilvēki kā aiz manām vajāšanām. Un nedod dies' kādam no viņam kaut ko par vajāšanām pajautāt, apvainosies taču līdz sirds dziļumiem. Un tā mēs turpinām dzīvot ar Dombura "vakara pasaciņām" par varonīgajiem stukačiem, kuri muļķojuši čekistus.

Atbildēt

Adīna

18.09.2019. 15:59

Tomēr jums ir jaukas, melodiskas dziesmas, ne sliktākas par Paula "Balto sauli" u.c. Mikrofonā skandētajām.

Atbildēt

Adīna

18.09.2019. 15:54

»

Atis Priedītis

Atbildēšu ar savu dzejoli


"kā neatriebties" - un, kad jūs mācīsiet citus, ka vajag piedot saviem pāridarītājiem, tad varbūt gūsiet slavu un cieņu (no varmākām), un jūs parādīs tv kā piemēru citiem, kas nespēj piedot nelietības. Tādi gadījumi ir jau redzēti.
Bet ir lietas, ko nevar piedot. Pat, ja nav iespējas atriebties, ticu, ka šis skarbo domu spēks "kāpj debesīs".

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 15:20

»

Un atkal

šizi murgi! Sorry


Neņemiet ļaunā, turpmāk atbildēšu tikai ar savu grāmatu citātiem. Būs jautrāk!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 14:51

»

Jā,

neņemiet galvā! Un dariet to, ko uzskatāt par vajadzīgu! Rakstiet, radiet


Savās dzejoļu grāmatās esmu dzejoļos paslēpis arī savas dzīves notikumus. Un viens no tiem - 80.tajos gados piedzīvotās VDK vajāšanas un aizliegums publicēties.

Ja tevi sasien
Un sāk sist,
Ļaujies un izbaudi prieku,
Pēc tam
Tev būs miljoniem vārdu,
Ja vien paliksi dzīvs…

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 14:48

»

fc

Mūsdienās , ja runāsi pretī - iemicīs tados dubļos, kas VDK tikai sapņos rādījās


Atbildēšu ar savu dzejoli:

Nav svarīgi kurš pirmais teica
Arī man darīja pāri
Tas jau sen ir bezgalībā.
Svarīgi, kad atnāks kāds
Kurš iemācīs, kā neatriebties
Un neiesist
Un tie kas viņam piekritīs

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 14:31

»

Tieši tā!

Perfekti


Šoreiz atbildēšu ar grāmatas "Kristaps" citātu:
- Kas vēl sarežģīja miermīlīgas, radošas gaisotnes izveidošanos uz Zemes.
- Zemes cilvēki runāja dažādās valodās, bija dažādas tautas un etniskās grupas, kuras ļoti atšķīrās viena no otras. Un katra tauta vēlējās izveidot savu valsti. Ne visām tas vēsturiski bija izdevies. Faktiski gandrīz visās valstīs dzīvoja dažādu tautību cilvēki. Konfliktsituācijas bija ik pa brīdim.
- Kā šo problēmu mēģinātu risināt Gulbja zvaigznāja cilvēki.
- Tieši tā kā mēs to jau sirmā senatnē atrisinājām. Ir viena valoda, kura ir jāzina visiem konkrētās valsts iedzīvotājiem bez izņēmuma. Tiem, kuri no citas valsts pārcēļās uz dzīvi šajā valstī, īsā laikā ir šīs valsts valoda jāapgūst. Savukārt, ja kāds cilvēks dzīvo valsts teritorijā, kurā liela daļa cilvēku runā citā valodā, arī viņam šī valoda ir īsā laikā jāapgūst. Te protams ir ļoti daudz nianses un detaļas, bet īsumā mūsu nostāja ir šāda. Un plus – visas mazo tautu valodas tiek ļoti rūpīgi aizsargātas. Mēs pilnībā esam izslēguši iespēju, kas ļautu kādai no „lielajām” valodām apdraudēt kādas „mazās” valodas pastāvēšanu.
- Kādēļ, tas ir tik svarīgi?
- Katrai valodai ir savas īpatnības. Tās ietekmē pat konkrētā valodā runājošo cilvēku domāšanas veidu. Un var gadīties, ka tieši šai valodā runājošais cilvēks būs vienīgais, kurš spēs atrast risinājumu problēmai, kuru citā valodā runājošais nespēs nekad.

Atbildēt

fc

18.09.2019. 12:57

Mūsdienās , ja runāsi pretī - iemicīs tados dubļos, kas VDK tikai sapņos rādījās....

Atbildēt

Hehe

18.09.2019. 09:23

Vēl viens apbižotaos izlīdis no kaut kādas Mālpils, kam tu vispār biji interesants, klauns

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 09:07

»

hm

Padomju laikos dzīvokļi skaitījās deficīts. Tos piešķīra (dalīja) valsts un partijas organizācija. Un ne jau PSRS noliedzējiem. Gluži pretēji...


Drīz vienā no lielajiem masu medijiem būs plaša intervija ar mani. Tajā būs atbilde arī uz šo jautājumu.

Atbildēt

Ilmārs

18.09.2019. 08:57

Ja vēlamies publicēt savas atziņas šajā portālā, vajadzētu cienīt tā lasītājus un rakstīt bez latviešu valodas gramatikas kļūdām!

Atbildēt

hm

18.09.2019. 08:42

»

Atis Priedītis

Pameklē informāciju internetā. Par psiholoģisko teroru. Tas kas notiek šodien nav salīdzināms ar to kas notika 80.tajos gados. Šobrīd tādas vajāšanas metodes netiek lietotas jo ir aizliegtas ar likumu. Un vēl - pielietojot psiholoģisko teroru nevienu cietumā neliek. Viss notiek "mājas apstākļos". Tavu...


Padomju laikos dzīvokļi skaitījās deficīts. Tos piešķīra (dalīja) valsts un partijas organizācija. Un ne jau PSRS noliedzējiem. Gluži pretēji!
Neapskaužu Tevi par dzīvokli un praktiski "0" vētības tā laika komunālajiem maksājumiem.
Kā tad Tu nopelnīji dzīvokli, padomju deficītu? Varbūt sāc ar to?

Atbildēt

Fakc?

18.09.2019. 08:30

»

fakts

Nemelo.sunc


Fakc! Sandru Briķi tiesa gandrīz apēda, bet trako Induli Duku ārstē ambulatoriski bezcerīgi.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.09.2019. 06:28

»

hm

Vajāšana...


Pameklē informāciju internetā. Par psiholoģisko teroru. Tas kas notiek šodien nav salīdzināms ar to kas notika 80.tajos gados. Šobrīd tādas vajāšanas metodes netiek lietotas jo ir aizliegtas ar likumu. Un vēl - pielietojot psiholoģisko teroru nevienu cietumā neliek. Viss notiek "mājas apstākļos". Tavu dzīvokli kāds regulāri tavas prombūtnes laikā apciemo u.t.t. Savās grāmatās esmu aprakstījis daudzus vajāšanas paņēmienus, ieskaitot to, ka VDK aģenti manu gāzes plīti pieslēdza pie 220 voltiem. Neticēsi, bet kad es par to ziņoju komunālajam dienestam, visu pārbaudīt atbrauca tieši vietējais VDK virsnieks.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 23:22

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs

17.09.2019. 23:21

»

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Muļķu zemē Latvānijā aukliņraustitāji parādījušies, piecirst come on izpildās


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 23:09

»

Eggmaŗam Kakuedaajam, pieqirs-komas debiloidam,

kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti


Muļķu zemē Latvānijā aukliņraustitāji parādījušies, piecirst come on izpildās

Atbildēt

FSB

17.09.2019. 22:25

»

fakts

VDK pēc 1986.gada pārgāja CIP kontrolē


Slima suņa murgi

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 22:23

»

nu kurš tad to nezin

tas ir plānpŗŗātiņš Eggmaŗŗsz Kakuedajsz no piefirst-comas netradicionali orienteto zombiju skapja


Es vēl biju Indulis Durks, kad 2009. gadā cietu no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai

Atbildēt

Simtprocentīgi

17.09.2019. 22:22

»

hm

Vajāšana...


Jums piekrītu. Terors.

Atbildēt

hm

17.09.2019. 21:24

Vajāšana!!!
Katrs, kurš kaut ko raksta vai stāsta par padomju laikiem izceļ sevi kā cīnītāju pret toreizējo iekārtu, kā cietušo no represijām, autors - vajāšanu.
Kā tad tevi vajāja?
Tak pastāsti, cik gadus pavadīji ieslodzījumā,kā tevi spīdzināja, dienu un nakti izsekoja!
Un savu vajāšanu salīdzini ar šodienu, kur katru tavu rakstīto vārdu noglabā arhīvā, kur katru tavu izrunāto vārdu arīdzan, kur tevi izseko cauru diennakti, kur nepareizi pateiktas frāzes sakarā tu vari zaudēt darbu un kļūt par bezdarbnieku. Kuru pēcāk neviens tavā profesijā nepiedāvās darbu. Šodien vajāšana ir nesalīdzināmi plašāka!
Tāpēc rodas jautājums, vai tā maz ir vajāšana? Varbūt šodienas dzīvesveids? Vai tais laikos brīvības nebija vairāk? Un tāpēc tik asi izjuti tā saucamo vajāšanu?

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

17.09.2019. 21:10

»

Un,

kas Jūs tāds te


tas ir plānpŗŗātiņš Eggmaŗŗsz Kakuedajsz no piefirst-comas netradicionali orienteto zombiju skapja.

Atbildēt

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēksūdze

17.09.2019. 21:04

sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Tagat šitajà valstē mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

17.09.2019. 19:56

»

Jūs esat naivs cilvēks!

Vai esat ieguvis represētā statusu? Tas būtu pirmais solis...


Pareizi sapratāt ! Arta tiešais uzdevums ir noverst nenobriedušus DOMĀTĀJUS no īstās problēmas. Provokators ir "mūsu Artis", tieši tāds pats kā Priedītis nr. 1.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...