Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 22:13


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kloons

26.04.2011. 09:39

va vels, šitais bardaks liek atgādināt ka deklarācija jāpielabo, ka nesanāk šmuce.

Tējkannas tiktiešām jāaudzina. Kā būtu ja būtu... teiksim nedodot nevienam iespēju laboties iekš valdības gaiteņiem - savārīji ziepi (dejebkāda izmēra) = pazūdi no politikas. Tik kā lai izbīda šādu likumu .. neviens tak nebalsos PAR :/

Atbildēt

x

23.04.2011. 06:08

tur Lapsam taisniba, ja mazs sunitis piekaka uz tepika vinu vajag iekaustit.. jo citadi var atnakt zilonis un tas tepikis vairs nebus atmazgajams..

Atbildēt

ja Tāds

20.04.2011. 15:21

voldis vai artis ņem aploksnes, VISIEM citiem neņemt būtu vienkārši stulbi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grūtups tad ņirgājas.......jūs taču zinat.

Atbildēt

OXO

19.04.2011. 23:26

Ka zurnalists pasniedz informaciju tas ir uz vina sidzapzinas bet ja persona par kuru ir sniegta informacija necel pretenzijas tas liek domat ka ta ir taisniba.Kada nozime kuru partiju kompromite kopuma politiska sile paliek liesaka.

Atbildēt

sieva

19.04.2011. 13:35

Kas apmaksā Lapsas n-tos ceļojumus uz austrumiem

Lūdzu atbildiet
!!!

Atbildēt

Baja

19.04.2011. 11:14

Visu cieņu Lato!

Atbildēt

pietiekkampar

18.04.2011. 23:29

ierosinu portāla interneta adresi nomainīt uz pietiekkampar.com. Man vairs negribās to visu lasīt. Katra otrā ziņa par Kamparu. Tāda viegla ieciklēšanās...

Atbildēt

Otto >> nja

18.04.2011. 21:12

Lapsas kungs! Kad beidzot būs kaut jel kāda atbilde par Jūsu saistībām ar J.Savicka kungu (Itera). PIETIEK izlocīties! Ar nepacietību gaidu
-----------------

Kādas ir Lapsas saistības ar Savicki? Es īsti nesaprotu, bet mājiens ir, ka Lapsa saņem naudu no Gazprom, vai kā?

Atbildēt

raimis

18.04.2011. 19:58

*Lato rakstības stils baigi atgādina vienu Neatkarīgās žunālista Krautmaņa stiliņu.

*Kas attiecas uz kamparveidigo atmaskošanu, sava daļa jau taisnibas kuminam ir. var diskutet par stilu (apsaukasanas un zilona taisisana no mushas), bet tas savukart rada rezonansi, jo redz tautai vajag sensaciju, tautai vajag asinis...

Atbildēt

Mampe Šnabdeguns

18.04.2011. 16:31

Bet, varbūt, Lato ir vērts uzdot jautājumu ikvienam Latvijas iedzīvotājam: Ko viņš ir gatavs vēl sagaidīt vai kas ir viņa riska robeža, lai vēlētos ko mainīt Latvijas valstī?
Varbūt es kļūdos, bet man šķiet, ka patlaban Latvijas valsti ir spējīgs mainīt tikai cilvēks, kam nav ģimenes un ģimenisku saišu, kas ir gana izglītots, bet spējīgs nospļauties, un kas ir gatavs šādas idejas vārdā atkārtot slavenus latvju revolucionāru darbus = glāzi līdz dibinam. Vai ir citi priekšlikumi?

Atbildēt

:o)

18.04.2011. 15:02

Lapsa malacis! Tā turēt un tā turpināt! Pilnīgi pareizi - ir jāsit ne tikai lielās lokomotīves, bet arī mazās tejkannas! Un nav ko klausīties muļķu zemes muļķīšus un zagļu atbalstītājus, kuri kaut ko vervelē par pasūtījumu! Nevajag dod iespēju šādu informāciju publicēt - nevajag zagt un šmaukties, tad šādas Lapsas publikācijas nebūs iespējamas principā!

Atbildēt

Fakto

18.04.2011. 14:40

Paldies Lapsam par darbu, ko viņš dara. Kaut vai ja panāks, ka 'kamparveidīgie' 10X padomās pirms kaut ko darīs vai gvelzīs, jau būs labāk. P.S. Jaunupam, viņa klana un drauģeļu rebēm arī derētu pieķerties, salīdzinot ar viņu, Kampars ir zīdainis.

Atbildēt

to mk

18.04.2011. 14:09

Cūcību ir tik daudz, ka ar vienu portālu Pietiek.lv ir par maz.
-----------
Nav jau tikai viens pietiek.com, kas raksta cūcības! Vēl jau ir Lemberga kabatas lapele NRA, Šķēles drauga un caurkrituša PLL vadītāja Ēķa Latvijas Nopirktā televīzija, ar TP atbalstu amatos iecelto lielāko kretīnu Kota un Gailīša izdemolētā LTV, nezināmu darboņu pirktā un pārpirktā un beigās Šlesera drauga Koziola rokās nonākusī Diena utt.

Atbildēt

Paldies

18.04.2011. 13:45

Ļoti labs raksts, tāpat kā visi pārējie. Tā turpināt!

Atbildēt

Nja > Lapsas kungs

18.04.2011. 13:38

Kur var iepazīties ar PIETIEK ētikas kodeksu???

Atbildēt

Nja

18.04.2011. 13:37

Lapsas kungs! Kad beidzot būs kaut jel kāda atbilde par Jūsu saistībām ar J.Savicka kungu (Itera). PIETIEK izlocīties! Ar nepacietību gaidu.

Atbildēt

Aģents - alibi

18.04.2011. 13:13

Vai tad Jūs jau aizejiet? Tā man jāsaprot? Žēl gan. Tik reti sanāk ar dižiem intelektiem pamērīties! :)

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 13:08

Aģentam
Vai ar to varētu saprast, ka vismaz šodien (es gan ceru uz ilgāku laika periodu) projekts "Trakajiem pieder internets" tiek beigts? Ja tā, tad jauku arī jums dienu.:)

Atbildēt

Aģents -> alibi

18.04.2011. 13:03

Mazi plaģiātiņi, mazliet citātiņi ... Vai tad nebija jauki? Grēks būtu bijis Jūsu domas tā uzreiz izmest. Paldies par Jūsu lielo atsaucību! Nu neņemiet visu tik nopietni. Jauku dienu! Es gan savas muļķības izdomāju pats, ko arī Jums novēlu! :)

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 12:54

Aģentam
Kas tad nu? Nevienas oriģinālas domas!! Instrukcijas nesaņēmāt?? Pats taču man uzbāzāties ar jautājumiem.:)

Atbildēt

Aģents :) - alibi

18.04.2011. 12:34

Es arī šeit pārstāvu sevi - fizisku personu, starp citu, pilngadīgu un rīcībspējīgu. Man pašam arī diezgan labi patika pastāstiņš „iz vistu kūts dzīves”. Nav slikts literārs mēģinājums (bet gan ļoti veca anekdote), arī demagoģija meistarīga. Nu kā var nepamanīt, ka vistveidīgie lido! Nav jau nekādi krokodīļi. Jūs interesē mans intelekts un zināšanas konjunktūrā? Velti jautājat - es arī pie jums strādāt neiešu.:) Pats noteikti vēl pieslīpējiet stila dažādību un interpunkciju - citādi arī bez IP adresēm redzams, ka lielu daļu komentāru raksta viens un tas pats cilvēks. Vairāk piedomājiet pie tā, ko rakstāt, jo nākamais solis varētu būt taisnošanās, ka šie komentāri ir dažādu tumsas spēku organizēta provokācija Vienotības nomelnošanai. Bet vēl labāk - sāciet cienīt sevi un metiet to visu pie malas. Un jo ātrāk, ko labāk. :)

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 12:25

Aģentam
Es šeit pārstāvu sevi - fizisku personu, starp citu, pilngadīgu un rīcībspējīgu. Man diezgan labi patika pastāstiņš „iz vistu kūts dzīves”. Nav slikts literārs mēģinājums, arī demagoģija meistarīga. Var pat nepamanīt, ka tas uzbūvēts uz nedaudz greiziem pamatiem: tikai pašiem vistveidīgajiem var ienākt prātā (cik nu cibiņām tā saprāta ir) tik absurda doma, ka viņi varētu arī laisties.:)
Jūs interesē mans intelekts un zināšanas konjunktūrā? Velti jautājat - pie jums strādāt neiešu.:) Pats noteikti vēl pieslīpējiet stila dažādību un interpunkciju - citādi arī bez IP adresēm redzams, ka lielu daļu komentāru raksta viens un tas pats cilvēks. Vairāk piedomājiet pie tā, ko rakstāt, jo nākamais solis varētu būt taisnošanās, ka šie komentāri ir dažādu tumsas spēku organizēta provokācija Vienotības nomelnošanai. Bet vēl labāk - sāciet cienīt sevi un metiet to visu pie malas.

Atbildēt

Normunds

18.04.2011. 11:52

Pirmais iemesls ir MK griestos - ka viens likums un viena taisnība esot visiem. Un Vienotība visus iepriekšējos gadus ir īpaši daudz pietaisījusi publisko telpu ar teātri tieši par šo tēmu: cik TP vai citi ir negodīgi, bet jaunlaicēni - no Dieva doti taisni.Izrādās, tie ir meli.

Kas attiecas uz partiju skribentiem, tad lai paciešas līdz priekšvēlēšanā. Un, ja ir kaut kripatu vērti, lai parakstās ar vārdu. Viens tāds pajoliņš te ne pa jokam anonīmi plosās. Ierosinu viņu ierobežot. Tieši par to, ka Pietiek.com parakstās visur ar īstajiem vārdiem, bet tas āpsis gļēvi izvairās no tā.

Atbildēt

> nabaga A

18.04.2011. 11:49

Laikam tiešām jenots būsi - Lapsas rakstā viss jauki izskaidrots, bet ne - truli maļ savu kā tāds Kampars. Sūti portālam FAKTUS par savickiem, oligarhiem, krieviem - un viss notiks. Tikai tāds sīkums - tev ir konkrēti fakti, vai vienkārši brēkt gribas?
Jā, un kaut kā neatrodu šajā portālā ne par Āboltiņu, ne par korumpētā JL jauniešiem - tas viss Delfos lasāms. Un par Kristovski lasāms, ka viņam deklarācijā viss kārtībā.

Atbildēt

A

18.04.2011. 11:25

Pietiek.com, pietiek izlocīties - kas jūs finansē?! 1.aprīlī taisījāties slēgties, tagad par pietiek.com finanšu situāciju klusums, bet 90% no rakstiem - pret Vienotību (Dombrovskis, Kampars, Āboltiņa, Druviete, Liepiņa, Kristovskis, JL jaunieši utt.)

Atbildēt

Aģents -> alibi

18.04.2011. 11:23

Un ko tad Jūs pats šeit pārstāviet, tāds augsta līmeņa inteliģents, un par cik, ja tik labi pārziniet konjunktūru?

Atbildēt

stalins

18.04.2011. 11:04

vareetu jau izbeigt shos uzbrukumus...nu cik tad var((

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 10:54

Pēc informācijas par Vienotības jauniešu finansiālajām aktivitātēm arvien vairāk sliecos domāt, ka algoti komentāru rakstītāji viņiem varētu arī nebūt. Drīzāk radošais konkurss par tiesībām vislabākajiem no labākajiem driķēt komentārus.:) Tā sakot - piemērs citiem. Par to pārāk nevajag satraukties, jo lasītāju inteliģences līmenis tomēr nav tik zems, uz kādu viņi orientējas.

Atbildēt

nazim

18.04.2011. 10:53

Arī par Kamparu lielu daļu piesūtīja lasītāji.
Bet rīt tiešām pārmaiņas pēc pieķersimies kādam spilgtam citas partijas pārstāvim, no kura pat Kampars varētu mācīties.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Faro

18.04.2011. 10:52

Svarīgi tādus Kamparus (u.c. Vienotības politiķus) iebukņīt, lai L.Lapsa varētu atstrādāt iebukņīšanas pasūtītāju naudu un noturēt savu bankrotējušo portālu pie dzīvības!

Atbildēt

mk

18.04.2011. 10:45

Cūcību ir tik daudz, ka ar vienu portālu Pietiek.lv ir par maz. Pavasaris vai ziema, deputāti, valdība u.c. augstas amatpersonas un tām pietuvinātie dzīvo tik zaļi, it kā te būtu mūžīgais svētpavasaris. Pajoliņi saņem Lāčplēša ordeņus, bet Pietiek.lv žurnālisti visai bieži tiek iemīti zemē. Ziedonim vajadzētu atsaukt vārdus: par verga algu es (šajā zemē) sirgšu, jo te atliek tikai bļaut kā puskautam vērsim un doties projām, projām,projām.

Atbildēt

Nja

18.04.2011. 10:18

" „pasūtījums, pasūtījums, pasūtījums!”, - uz priekšu. Naudas portālam nav vēl joprojām,", - portālam visticamāk nav, bet pašam kā? Arī nav Lapsas kungs?

Atbildēt

JPP

18.04.2011. 10:17

Jautaajusm: Vai tieshaam Shlesera noziegumu saraksts, kas biezaaks par biibeli jau izsmelts?
Atbilde: Noteikti nee, bet Slesers nav pie leilaa putras graapja, Artis ir un tur ir taa "skirba"!
Lato, sarauj!

Atbildēt

nazis

18.04.2011. 09:24

Sveetiigu darbu jau darat, tikai drusku divkosiiba spiid cauri - tipa par Kamparu raksim pashi, bet ja gribat veel kodzirdeet, tad atsuutiet kautko.
Kaapeec neuzrakstiit kautko par PLL un ZZS paarmainju peec? Vai tieshaam Shlesera noziegumu saraksts, kas biezaaks par biibeli jau izsmelts? Taapat regjionos PLL un ZZS paarstaavji shmuceejas ne mazaak kaa lielie braalji Riigaa.

Atbildēt

Aģents

18.04.2011. 09:05

Anekdote par tējkannu ir jauka. Papildināšu rakstā izteikto domu gājienu: skrien lapsa pakaļ vistai, kura laižas ar lielu ātrumu, tāpēc nekādi nevar noķert. Lapsa nikni pie sevis domā: noķeršu to maitu vai nenoķeršu, man jau vienalga, bet vismaz kārtīgi sasildīšos! Tas par to "iebukņīt".

Atbildēt

treknis

18.04.2011. 09:02

Vai Pietiek ir iespējams aplūkot Vienotības
bezgaldaudz daudzināto "konsolidācija" no veselā saprāta skatpunkta:šis svešvārds nozīmē to un to
un tas sapass vai nē ar Valdības darbiem.
p.s. Jaunlaiku svešvārdu vārdnīca no mājas grāmatplaukta skaidro,ka "kosolidācija" ir divas nozīmes:ķīmijas izpratnē tipa sablīvēt , bet fi-
našu , ka valsts īstermiņa aizņēmumi tiek pār-
rakstīti kā ilgtermiņa vai vispār netiek segti.
1.kā tā var sanākt , ka neviens žurnālists šo lietu nav pat centies apspēlēt
2.kā tā var būt , ka politiskie openenti šo vienkāršo lietu nav apspēlējuši .
Pietiek ! ir vai nav viena svešvārdu vārdnīca
uz visu to Jūsu vaukšķu baru?

Atbildēt

gugu > nu ja

18.04.2011. 08:52

Aha, un tad ļaunais Savickis zemiski lika Kamparam blēdīties deklarācijā, izlikties, ka likumu nepazīst, aizņemties 200 tūkstošus eiro melot visai pasaulei, ka pārtiek no 60 latiem mēnesī.:))))))))))) Un tas viss - gāzes dēļ. Tā laikam kāda smieklu gāze?

Atbildēt

TO Jāa

18.04.2011. 08:48

Nu, palasieties pirms d...šanas, ja nav slinkums:
http://www.pietiek.com/raksti/papildinats_-_lembergiem_luksemburgas_banka_aresteti_85_miljoni_dolaru
http://www.pietiek.com/raksti/lembergs_nedeklare_prokuraturas_aresteto_daudzus_desmitus_miljonu_verto_mantu
http://www.pietiek.com/raksti/starptautiskajiem_aizdevejiem_pieversiet_uzmanibu_lemberga_deklaracijai!
http://www.pietiek.com/raksti/grutupa_birojam,_iespejams,_ticis_1,4_miljonu_latu_verts_sveiciens_no_lemberga

Atbildēt

nu ja

18.04.2011. 08:42

Beidzot viss tapis skaidrs. "Dienā" ir lielā intervija ar Savicki un arī DELFI var lasīt. Beidzot viss saliekas pa plauktiņiem un ir skaidrs kāpēc vajadzēja tika masīvu spiedienu uz Kamparu. Izrādās, ka viņš Briselē ar Igaunijas un Lietuvas ekonomikas ministriem bija spriedis, kā atbrīvoties no Gazprom/Krievijas atkarības, kā to samazināt.
Nav brīnums, ka Savickis mēģina pierādīt saimniekiem Krievijā, ka vēl kaut ko cenšas panākt.
"Latviešiem gāzes terminālis būtu jābūvē kopā ar vāciešiem un krieviem," intervijā laikrakstam "Diena" paudis Savickis.
(Vāciešiem, iespējams, domāts Putina biznesa partneris Schroeders)

Atbildēt

nezinīc

18.04.2011. 08:39

Kasesbiedram - tad raujiet vaļā par tiem Jaunupa kasesbiedriem! Tepat vai pa taisno Lapsam un lapsēniem. (Jaunvārds izdevies)

Atbildēt

Jāa.

18.04.2011. 08:30

Labi pateikts par Kamparu, bet par Lemberga, lielākā Latvijas izzadzēja, ne vārda. Laikam jau nauda strādā, jo šeit jau ir runa par miljoniem...

Atbildēt

priekšlikums

18.04.2011. 00:55

Par Kamparu viss skaidrs, visam piekrītu PAR 200%.
Taču atkārotju, man renģedājam interesē KAS NOTIKA starp Kamparu un Savicki. Man ir vislielākās cerības, ka tieši Jūs, Lato, to varat pastāstīt. Esmu augstās domās par Jums. Gaidu.

Atbildēt

kasesbiedrs

18.04.2011. 00:30

Rakstā tā neveikli pateikts, ka Kampars ir mazs un melns nelietis, kurš tikai sāk nodarboties ar ''labumu gūšnu''no valsts maka! Domāju, ka nevis tagad tikai sāk, bet jau ir savas virsotnes zenītā! Ja kāds, kam bijis sakars ar Ekonomikas ministriju jums pastāstītu kā un cik Jaunupa kasesbiedri tur taisa piķi, tad tiešām jūsu rakstiņi būtu bērnu asaru vērti!

Atbildēt

keepon

18.04.2011. 00:20

Es maksāju nodokļus. diezgan daudz. es gribu zināt, ko pie varas esošie ar šo naudu dara, kā dara, kāpēc dara. Ja kāds liekuļo, izlocās, melo - gribu to zināt un man ir tiesības teikt par viņu visu ko es gribu. Ja viņš nemāk vadīt personīgās finanses - kā viņš var vadīt ministriju? Normālā rietumu valstī - solis pa labi, solis pa kreisi... L. Lapsa, ja aizmirst melus un kampšanu, vai ir normāla to dāmu un kungu attieksme, nemot vērā, ka mēs maksājam viņiem algas...?

Atbildēt

Latviec

17.04.2011. 23:36

Labāk ņemiet Nilu Baltgalvi

Atbildēt

Latviec

17.04.2011. 23:34

Nu gan PIETIEK, ar Svicka kungu gan jūs aplauzīsieties. Labāk nevajag. Silti iesaku.

Atbildēt

b

17.04.2011. 22:51

raksts ta varbūt arī labs, bet mani kretinē tādi žurnālisti, kas ķengu rakstīšanu par pie varas esošajiem izmanto kā pašapmierināšanās līdzekli. Un par to ir runa gan pret-Kampara, gan tagad arī pret-Dombrovska PIETIEK kampaņā- Par pāris izmisušām PIETIEK dvēselēm, kas citādi nespēj gūt baudu kā vienīgi uzrakstot, ka premjers, ministri un citi pie varas esošie ir sūdabrāļi. Un es pat ticu, ka jums par to neviens nav samaksājis;) Bet kāda gan nozīme naudai, ja pats fakts jums rada tādu baudu! Tad jau var arī neēst un negulēt. Un galvenais, ka vienkāršā tauta jūs par jūsu milzīgo drosmi tik šausmīgi apskauž;)

Atbildēt

Paija

17.04.2011. 22:50

Ko lai saka, Kampara melīgums ir acīm redzams, nenorādot publiskojamā deklarācijā investora vārdu un sakot, ka to norādījis nepublicējamā deklaracijas daļā Kampars savu melīgumu demonstrē pārliecinoši.
Publicējamā un nepublicejamā deklarācijas daļa atšķiras tikai ar to, ka nepublicējamā daļā papildus norādīts arī investora personas kods.Bet publicejamā deklaracijas daļa pieprasa norādīt tikai investora vardu un uzvārdu, ko Kampars mērķtiecīgi un ļaunprātīgi slēpj.

Kampars ciniski uzspļauj visiem likumiem, jo bauda naudas varu, par kuru var nopirkt arī ierēdņu maigu apiešanos ar likumpārkāpēju ministru.

Atbildēt

māls

17.04.2011. 22:50

Kaut nu tie cilvēki, mūsu valstsvīri un sievas, būtu tikpat apsēsti ar savu misiju - strādāt sabiedrības, valsts labā, kā šī portāla žurnālisti, savu darbu darot - atmaskojot, pētot, analizējot...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....