Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 23:13


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kloons

26.04.2011. 10:39

va vels, šitais bardaks liek atgādināt ka deklarācija jāpielabo, ka nesanāk šmuce.

Tējkannas tiktiešām jāaudzina. Kā būtu ja būtu... teiksim nedodot nevienam iespēju laboties iekš valdības gaiteņiem - savārīji ziepi (dejebkāda izmēra) = pazūdi no politikas. Tik kā lai izbīda šādu likumu .. neviens tak nebalsos PAR :/

Atbildēt

x

23.04.2011. 07:08

tur Lapsam taisniba, ja mazs sunitis piekaka uz tepika vinu vajag iekaustit.. jo citadi var atnakt zilonis un tas tepikis vairs nebus atmazgajams..

Atbildēt

ja Tāds

20.04.2011. 16:21

voldis vai artis ņem aploksnes, VISIEM citiem neņemt būtu vienkārši stulbi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grūtups tad ņirgājas.......jūs taču zinat.

Atbildēt

OXO

20.04.2011. 00:26

Ka zurnalists pasniedz informaciju tas ir uz vina sidzapzinas bet ja persona par kuru ir sniegta informacija necel pretenzijas tas liek domat ka ta ir taisniba.Kada nozime kuru partiju kompromite kopuma politiska sile paliek liesaka.

Atbildēt

sieva

19.04.2011. 14:35

Kas apmaksā Lapsas n-tos ceļojumus uz austrumiem

Lūdzu atbildiet
!!!

Atbildēt

Baja

19.04.2011. 12:14

Visu cieņu Lato!

Atbildēt

pietiekkampar

19.04.2011. 00:29

ierosinu portāla interneta adresi nomainīt uz pietiekkampar.com. Man vairs negribās to visu lasīt. Katra otrā ziņa par Kamparu. Tāda viegla ieciklēšanās...

Atbildēt

Otto >> nja

18.04.2011. 22:12

Lapsas kungs! Kad beidzot būs kaut jel kāda atbilde par Jūsu saistībām ar J.Savicka kungu (Itera). PIETIEK izlocīties! Ar nepacietību gaidu
-----------------

Kādas ir Lapsas saistības ar Savicki? Es īsti nesaprotu, bet mājiens ir, ka Lapsa saņem naudu no Gazprom, vai kā?

Atbildēt

raimis

18.04.2011. 20:58

*Lato rakstības stils baigi atgādina vienu Neatkarīgās žunālista Krautmaņa stiliņu.

*Kas attiecas uz kamparveidigo atmaskošanu, sava daļa jau taisnibas kuminam ir. var diskutet par stilu (apsaukasanas un zilona taisisana no mushas), bet tas savukart rada rezonansi, jo redz tautai vajag sensaciju, tautai vajag asinis...

Atbildēt

Mampe Šnabdeguns

18.04.2011. 17:31

Bet, varbūt, Lato ir vērts uzdot jautājumu ikvienam Latvijas iedzīvotājam: Ko viņš ir gatavs vēl sagaidīt vai kas ir viņa riska robeža, lai vēlētos ko mainīt Latvijas valstī?
Varbūt es kļūdos, bet man šķiet, ka patlaban Latvijas valsti ir spējīgs mainīt tikai cilvēks, kam nav ģimenes un ģimenisku saišu, kas ir gana izglītots, bet spējīgs nospļauties, un kas ir gatavs šādas idejas vārdā atkārtot slavenus latvju revolucionāru darbus = glāzi līdz dibinam. Vai ir citi priekšlikumi?

Atbildēt

:o)

18.04.2011. 16:02

Lapsa malacis! Tā turēt un tā turpināt! Pilnīgi pareizi - ir jāsit ne tikai lielās lokomotīves, bet arī mazās tejkannas! Un nav ko klausīties muļķu zemes muļķīšus un zagļu atbalstītājus, kuri kaut ko vervelē par pasūtījumu! Nevajag dod iespēju šādu informāciju publicēt - nevajag zagt un šmaukties, tad šādas Lapsas publikācijas nebūs iespējamas principā!

Atbildēt

Fakto

18.04.2011. 15:40

Paldies Lapsam par darbu, ko viņš dara. Kaut vai ja panāks, ka 'kamparveidīgie' 10X padomās pirms kaut ko darīs vai gvelzīs, jau būs labāk. P.S. Jaunupam, viņa klana un drauģeļu rebēm arī derētu pieķerties, salīdzinot ar viņu, Kampars ir zīdainis.

Atbildēt

to mk

18.04.2011. 15:09

Cūcību ir tik daudz, ka ar vienu portālu Pietiek.lv ir par maz.
-----------
Nav jau tikai viens pietiek.com, kas raksta cūcības! Vēl jau ir Lemberga kabatas lapele NRA, Šķēles drauga un caurkrituša PLL vadītāja Ēķa Latvijas Nopirktā televīzija, ar TP atbalstu amatos iecelto lielāko kretīnu Kota un Gailīša izdemolētā LTV, nezināmu darboņu pirktā un pārpirktā un beigās Šlesera drauga Koziola rokās nonākusī Diena utt.

Atbildēt

Paldies

18.04.2011. 14:45

Ļoti labs raksts, tāpat kā visi pārējie. Tā turpināt!

Atbildēt

Nja > Lapsas kungs

18.04.2011. 14:38

Kur var iepazīties ar PIETIEK ētikas kodeksu???

Atbildēt

Nja

18.04.2011. 14:37

Lapsas kungs! Kad beidzot būs kaut jel kāda atbilde par Jūsu saistībām ar J.Savicka kungu (Itera). PIETIEK izlocīties! Ar nepacietību gaidu.

Atbildēt

Aģents - alibi

18.04.2011. 14:13

Vai tad Jūs jau aizejiet? Tā man jāsaprot? Žēl gan. Tik reti sanāk ar dižiem intelektiem pamērīties! :)

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 14:08

Aģentam
Vai ar to varētu saprast, ka vismaz šodien (es gan ceru uz ilgāku laika periodu) projekts "Trakajiem pieder internets" tiek beigts? Ja tā, tad jauku arī jums dienu.:)

Atbildēt

Aģents -> alibi

18.04.2011. 14:03

Mazi plaģiātiņi, mazliet citātiņi ... Vai tad nebija jauki? Grēks būtu bijis Jūsu domas tā uzreiz izmest. Paldies par Jūsu lielo atsaucību! Nu neņemiet visu tik nopietni. Jauku dienu! Es gan savas muļķības izdomāju pats, ko arī Jums novēlu! :)

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 13:54

Aģentam
Kas tad nu? Nevienas oriģinālas domas!! Instrukcijas nesaņēmāt?? Pats taču man uzbāzāties ar jautājumiem.:)

Atbildēt

Aģents :) - alibi

18.04.2011. 13:34

Es arī šeit pārstāvu sevi - fizisku personu, starp citu, pilngadīgu un rīcībspējīgu. Man pašam arī diezgan labi patika pastāstiņš „iz vistu kūts dzīves”. Nav slikts literārs mēģinājums (bet gan ļoti veca anekdote), arī demagoģija meistarīga. Nu kā var nepamanīt, ka vistveidīgie lido! Nav jau nekādi krokodīļi. Jūs interesē mans intelekts un zināšanas konjunktūrā? Velti jautājat - es arī pie jums strādāt neiešu.:) Pats noteikti vēl pieslīpējiet stila dažādību un interpunkciju - citādi arī bez IP adresēm redzams, ka lielu daļu komentāru raksta viens un tas pats cilvēks. Vairāk piedomājiet pie tā, ko rakstāt, jo nākamais solis varētu būt taisnošanās, ka šie komentāri ir dažādu tumsas spēku organizēta provokācija Vienotības nomelnošanai. Bet vēl labāk - sāciet cienīt sevi un metiet to visu pie malas. Un jo ātrāk, ko labāk. :)

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 13:25

Aģentam
Es šeit pārstāvu sevi - fizisku personu, starp citu, pilngadīgu un rīcībspējīgu. Man diezgan labi patika pastāstiņš „iz vistu kūts dzīves”. Nav slikts literārs mēģinājums, arī demagoģija meistarīga. Var pat nepamanīt, ka tas uzbūvēts uz nedaudz greiziem pamatiem: tikai pašiem vistveidīgajiem var ienākt prātā (cik nu cibiņām tā saprāta ir) tik absurda doma, ka viņi varētu arī laisties.:)
Jūs interesē mans intelekts un zināšanas konjunktūrā? Velti jautājat - pie jums strādāt neiešu.:) Pats noteikti vēl pieslīpējiet stila dažādību un interpunkciju - citādi arī bez IP adresēm redzams, ka lielu daļu komentāru raksta viens un tas pats cilvēks. Vairāk piedomājiet pie tā, ko rakstāt, jo nākamais solis varētu būt taisnošanās, ka šie komentāri ir dažādu tumsas spēku organizēta provokācija Vienotības nomelnošanai. Bet vēl labāk - sāciet cienīt sevi un metiet to visu pie malas.

Atbildēt

Normunds

18.04.2011. 12:52

Pirmais iemesls ir MK griestos - ka viens likums un viena taisnība esot visiem. Un Vienotība visus iepriekšējos gadus ir īpaši daudz pietaisījusi publisko telpu ar teātri tieši par šo tēmu: cik TP vai citi ir negodīgi, bet jaunlaicēni - no Dieva doti taisni.Izrādās, tie ir meli.

Kas attiecas uz partiju skribentiem, tad lai paciešas līdz priekšvēlēšanā. Un, ja ir kaut kripatu vērti, lai parakstās ar vārdu. Viens tāds pajoliņš te ne pa jokam anonīmi plosās. Ierosinu viņu ierobežot. Tieši par to, ka Pietiek.com parakstās visur ar īstajiem vārdiem, bet tas āpsis gļēvi izvairās no tā.

Atbildēt

> nabaga A

18.04.2011. 12:49

Laikam tiešām jenots būsi - Lapsas rakstā viss jauki izskaidrots, bet ne - truli maļ savu kā tāds Kampars. Sūti portālam FAKTUS par savickiem, oligarhiem, krieviem - un viss notiks. Tikai tāds sīkums - tev ir konkrēti fakti, vai vienkārši brēkt gribas?
Jā, un kaut kā neatrodu šajā portālā ne par Āboltiņu, ne par korumpētā JL jauniešiem - tas viss Delfos lasāms. Un par Kristovski lasāms, ka viņam deklarācijā viss kārtībā.

Atbildēt

A

18.04.2011. 12:25

Pietiek.com, pietiek izlocīties - kas jūs finansē?! 1.aprīlī taisījāties slēgties, tagad par pietiek.com finanšu situāciju klusums, bet 90% no rakstiem - pret Vienotību (Dombrovskis, Kampars, Āboltiņa, Druviete, Liepiņa, Kristovskis, JL jaunieši utt.)

Atbildēt

Aģents -> alibi

18.04.2011. 12:23

Un ko tad Jūs pats šeit pārstāviet, tāds augsta līmeņa inteliģents, un par cik, ja tik labi pārziniet konjunktūru?

Atbildēt

stalins

18.04.2011. 12:04

vareetu jau izbeigt shos uzbrukumus...nu cik tad var((

Atbildēt

alibi

18.04.2011. 11:54

Pēc informācijas par Vienotības jauniešu finansiālajām aktivitātēm arvien vairāk sliecos domāt, ka algoti komentāru rakstītāji viņiem varētu arī nebūt. Drīzāk radošais konkurss par tiesībām vislabākajiem no labākajiem driķēt komentārus.:) Tā sakot - piemērs citiem. Par to pārāk nevajag satraukties, jo lasītāju inteliģences līmenis tomēr nav tik zems, uz kādu viņi orientējas.

Atbildēt

nazim

18.04.2011. 11:53

Arī par Kamparu lielu daļu piesūtīja lasītāji.
Bet rīt tiešām pārmaiņas pēc pieķersimies kādam spilgtam citas partijas pārstāvim, no kura pat Kampars varētu mācīties.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Faro

18.04.2011. 11:52

Svarīgi tādus Kamparus (u.c. Vienotības politiķus) iebukņīt, lai L.Lapsa varētu atstrādāt iebukņīšanas pasūtītāju naudu un noturēt savu bankrotējušo portālu pie dzīvības!

Atbildēt

mk

18.04.2011. 11:45

Cūcību ir tik daudz, ka ar vienu portālu Pietiek.lv ir par maz. Pavasaris vai ziema, deputāti, valdība u.c. augstas amatpersonas un tām pietuvinātie dzīvo tik zaļi, it kā te būtu mūžīgais svētpavasaris. Pajoliņi saņem Lāčplēša ordeņus, bet Pietiek.lv žurnālisti visai bieži tiek iemīti zemē. Ziedonim vajadzētu atsaukt vārdus: par verga algu es (šajā zemē) sirgšu, jo te atliek tikai bļaut kā puskautam vērsim un doties projām, projām,projām.

Atbildēt

Nja

18.04.2011. 11:18

" „pasūtījums, pasūtījums, pasūtījums!”, - uz priekšu. Naudas portālam nav vēl joprojām,", - portālam visticamāk nav, bet pašam kā? Arī nav Lapsas kungs?

Atbildēt

JPP

18.04.2011. 11:17

Jautaajusm: Vai tieshaam Shlesera noziegumu saraksts, kas biezaaks par biibeli jau izsmelts?
Atbilde: Noteikti nee, bet Slesers nav pie leilaa putras graapja, Artis ir un tur ir taa "skirba"!
Lato, sarauj!

Atbildēt

nazis

18.04.2011. 10:24

Sveetiigu darbu jau darat, tikai drusku divkosiiba spiid cauri - tipa par Kamparu raksim pashi, bet ja gribat veel kodzirdeet, tad atsuutiet kautko.
Kaapeec neuzrakstiit kautko par PLL un ZZS paarmainju peec? Vai tieshaam Shlesera noziegumu saraksts, kas biezaaks par biibeli jau izsmelts? Taapat regjionos PLL un ZZS paarstaavji shmuceejas ne mazaak kaa lielie braalji Riigaa.

Atbildēt

Aģents

18.04.2011. 10:05

Anekdote par tējkannu ir jauka. Papildināšu rakstā izteikto domu gājienu: skrien lapsa pakaļ vistai, kura laižas ar lielu ātrumu, tāpēc nekādi nevar noķert. Lapsa nikni pie sevis domā: noķeršu to maitu vai nenoķeršu, man jau vienalga, bet vismaz kārtīgi sasildīšos! Tas par to "iebukņīt".

Atbildēt

treknis

18.04.2011. 10:02

Vai Pietiek ir iespējams aplūkot Vienotības
bezgaldaudz daudzināto "konsolidācija" no veselā saprāta skatpunkta:šis svešvārds nozīmē to un to
un tas sapass vai nē ar Valdības darbiem.
p.s. Jaunlaiku svešvārdu vārdnīca no mājas grāmatplaukta skaidro,ka "kosolidācija" ir divas nozīmes:ķīmijas izpratnē tipa sablīvēt , bet fi-
našu , ka valsts īstermiņa aizņēmumi tiek pār-
rakstīti kā ilgtermiņa vai vispār netiek segti.
1.kā tā var sanākt , ka neviens žurnālists šo lietu nav pat centies apspēlēt
2.kā tā var būt , ka politiskie openenti šo vienkāršo lietu nav apspēlējuši .
Pietiek ! ir vai nav viena svešvārdu vārdnīca
uz visu to Jūsu vaukšķu baru?

Atbildēt

gugu > nu ja

18.04.2011. 09:52

Aha, un tad ļaunais Savickis zemiski lika Kamparam blēdīties deklarācijā, izlikties, ka likumu nepazīst, aizņemties 200 tūkstošus eiro melot visai pasaulei, ka pārtiek no 60 latiem mēnesī.:))))))))))) Un tas viss - gāzes dēļ. Tā laikam kāda smieklu gāze?

Atbildēt

TO Jāa

18.04.2011. 09:48

Nu, palasieties pirms d...šanas, ja nav slinkums:
http://www.pietiek.com/raksti/papildinats_-_lembergiem_luksemburgas_banka_aresteti_85_miljoni_dolaru
http://www.pietiek.com/raksti/lembergs_nedeklare_prokuraturas_aresteto_daudzus_desmitus_miljonu_verto_mantu
http://www.pietiek.com/raksti/starptautiskajiem_aizdevejiem_pieversiet_uzmanibu_lemberga_deklaracijai!
http://www.pietiek.com/raksti/grutupa_birojam,_iespejams,_ticis_1,4_miljonu_latu_verts_sveiciens_no_lemberga

Atbildēt

nu ja

18.04.2011. 09:42

Beidzot viss tapis skaidrs. "Dienā" ir lielā intervija ar Savicki un arī DELFI var lasīt. Beidzot viss saliekas pa plauktiņiem un ir skaidrs kāpēc vajadzēja tika masīvu spiedienu uz Kamparu. Izrādās, ka viņš Briselē ar Igaunijas un Lietuvas ekonomikas ministriem bija spriedis, kā atbrīvoties no Gazprom/Krievijas atkarības, kā to samazināt.
Nav brīnums, ka Savickis mēģina pierādīt saimniekiem Krievijā, ka vēl kaut ko cenšas panākt.
"Latviešiem gāzes terminālis būtu jābūvē kopā ar vāciešiem un krieviem," intervijā laikrakstam "Diena" paudis Savickis.
(Vāciešiem, iespējams, domāts Putina biznesa partneris Schroeders)

Atbildēt

nezinīc

18.04.2011. 09:39

Kasesbiedram - tad raujiet vaļā par tiem Jaunupa kasesbiedriem! Tepat vai pa taisno Lapsam un lapsēniem. (Jaunvārds izdevies)

Atbildēt

Jāa.

18.04.2011. 09:30

Labi pateikts par Kamparu, bet par Lemberga, lielākā Latvijas izzadzēja, ne vārda. Laikam jau nauda strādā, jo šeit jau ir runa par miljoniem...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.04.2011. 01:56

Mediju ziņa (2008. gads): "Demokratizācijas (t.sk. arī atklātības un vārda brīvības) pakāpe kopš (21. gadsimta sākuma) Latvijā ir palikusi gandrīz iepriekšējā līmenī," esot secināts valsts prezidenta (pašreiz - V. Zatlera) aizgādniecībā esošās, pašreiz "sociālantropologa" R. Ķīļa vadītās "stratēģiskās analīzes komisijas" (SAK) publiskotajā pētījumā. Kopumā pētījumā esot tikušas "analītiski vērtētas" tādas jomas, kā "likuma vara un taisnīguma nodrošināšana, pilsoniskās un politiskās tiesības, ekonomiskās un sociālās tiesības, brīva informācijas aprite un tās pieejamība, apziņas un vārda brīvība, brīvas un godīgas vēlēšanas, politisko partiju loma demokrātijā, valsts un pašvaldību pārvaldes struktūru efektivitāte, politiskā un administratīvi funkcionārā atbildība un caurspīdīgums, korupcijas materiālie un morālie apsketi, tās izpausmes un ietekme uz lēmumu pieņemšanas un izpildes procesiem" u.c. šīs valsts "kvalitātes"...
----------

"Pār Muļķu Zemi - 'klāra' debess..."
( Iz "Ontūna M.© arChīva" )
.
Pār Muļķu Zemi - kristāldzidra debess,
Spīd saule, oranža, virs zaļās zemes,
Nav Brīnumlaukā "kataklizmu" skarbu ~
Zin' savu vietu 'katrs viens' un "darbu"...
...
Šai "valstī" 'biedri' svētā mierā rosās:
Pa "Augsto Namu" - "tautas kalpi" knosās,
Pie varas 'kloķiem' - "partkoms" 'šiverējas',
Un "savējie", kas 'glumāk ieziepējas'...
...
Šeit "viedie" Muļķu Zemes "pūli" bradā,
Kurš reģionos nīkst, vai sprāgstot badā,
Ar nabadzību Lielpilsētās kaujas ~
Kam 'piegriežas' - uz SIB-īriju aujas.
.
Iet miljons ļaužu ikdienā uz 'šanci',
Lai daži simti 'dzīvotos pa glanci' ~
Pār VISIEM - debess "VĀKS" 'pa smuko klājas',
Ir katram galva (it kā), rokas, kājas...
...
Pār Muļķu Zemes "valsti" = 'klāra' debess.
Šeit nenotiek ne oligarhu 'rebes',
Ne "politiku" pērk, ne pārdod "tiesu" ~
Vien - piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

=======

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6726

u.c.

'ANNO' ~ *Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

priekšlikums

18.04.2011. 01:55

Par Kamparu viss skaidrs, visam piekrītu PAR 200%.
Taču atkārotju, man renģedājam interesē KAS NOTIKA starp Kamparu un Savicki. Man ir vislielākās cerības, ka tieši Jūs, Lato, to varat pastāstīt. Esmu augstās domās par Jums. Gaidu.

Atbildēt

kasesbiedrs

18.04.2011. 01:30

Rakstā tā neveikli pateikts, ka Kampars ir mazs un melns nelietis, kurš tikai sāk nodarboties ar ''labumu gūšnu''no valsts maka! Domāju, ka nevis tagad tikai sāk, bet jau ir savas virsotnes zenītā! Ja kāds, kam bijis sakars ar Ekonomikas ministriju jums pastāstītu kā un cik Jaunupa kasesbiedri tur taisa piķi, tad tiešām jūsu rakstiņi būtu bērnu asaru vērti!

Atbildēt

keepon

18.04.2011. 01:20

Es maksāju nodokļus. diezgan daudz. es gribu zināt, ko pie varas esošie ar šo naudu dara, kā dara, kāpēc dara. Ja kāds liekuļo, izlocās, melo - gribu to zināt un man ir tiesības teikt par viņu visu ko es gribu. Ja viņš nemāk vadīt personīgās finanses - kā viņš var vadīt ministriju? Normālā rietumu valstī - solis pa labi, solis pa kreisi... L. Lapsa, ja aizmirst melus un kampšanu, vai ir normāla to dāmu un kungu attieksme, nemot vērā, ka mēs maksājam viņiem algas...?

Atbildēt

Latviec

18.04.2011. 00:36

Labāk ņemiet Nilu Baltgalvi

Atbildēt

Latviec

18.04.2011. 00:34

Nu gan PIETIEK, ar Svicka kungu gan jūs aplauzīsieties. Labāk nevajag. Silti iesaku.

Atbildēt

b

17.04.2011. 23:51

raksts ta varbūt arī labs, bet mani kretinē tādi žurnālisti, kas ķengu rakstīšanu par pie varas esošajiem izmanto kā pašapmierināšanās līdzekli. Un par to ir runa gan pret-Kampara, gan tagad arī pret-Dombrovska PIETIEK kampaņā- Par pāris izmisušām PIETIEK dvēselēm, kas citādi nespēj gūt baudu kā vienīgi uzrakstot, ka premjers, ministri un citi pie varas esošie ir sūdabrāļi. Un es pat ticu, ka jums par to neviens nav samaksājis;) Bet kāda gan nozīme naudai, ja pats fakts jums rada tādu baudu! Tad jau var arī neēst un negulēt. Un galvenais, ka vienkāršā tauta jūs par jūsu milzīgo drosmi tik šausmīgi apskauž;)

Atbildēt

Paija

17.04.2011. 23:50

Ko lai saka, Kampara melīgums ir acīm redzams, nenorādot publiskojamā deklarācijā investora vārdu un sakot, ka to norādījis nepublicējamā deklaracijas daļā Kampars savu melīgumu demonstrē pārliecinoši.
Publicējamā un nepublicejamā deklarācijas daļa atšķiras tikai ar to, ka nepublicējamā daļā papildus norādīts arī investora personas kods.Bet publicejamā deklaracijas daļa pieprasa norādīt tikai investora vardu un uzvārdu, ko Kampars mērķtiecīgi un ļaunprātīgi slēpj.

Kampars ciniski uzspļauj visiem likumiem, jo bauda naudas varu, par kuru var nopirkt arī ierēdņu maigu apiešanos ar likumpārkāpēju ministru.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...