Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

13.01.2022. 22:52

»

Čemodan vokzal

Uzrunāji gluži kā biedrs lielais Pū no diženās putinostānas. Pat frāzes un izteikumi pārņemti sinhronajā tulkojumā no skabējevas repertuāra


Tas nav īstais Viedais Manels, bet kāds, kurš piesavinājies viņa vārdu un kariķē viņu, sagrābstījis un pārveidojis frāzes no viņa raksta ar nosaukumu Madelēšana :*Ko darīt* un tagad ar šo savu vervelējumu lien komentāros pie visiem rakstiem.
Tipiska naciku troļļu fermas taktika.

Atbildēt

jesiņ, cik stulbi

13.01.2022. 20:22

»

tikai bizness

Ja Covidbiznesa naudas plūsma ir uz ASV, tad no turienes arī Latvijas vasāļi saņem direktīvas kā rīkoties! Špricēt un vēlreiz, un n-reizes špricēt! Nedrīkst neklausīt pavēles no ASV


ģimene un skolotāji tikpat stulbi? Taču dzeriet urīnu un beriet degunā sāli, kurš liedz. pie ārstiem nelieniet.

Atbildēt

č paliek č

13.01.2022. 20:20

krogi, roki, indija , budkas bads zagšana nodokļu nemaksāšana

Atbildēt

O)O

13.01.2022. 19:47

Es DOMĀJU, ka tas nebūtu nekas pārsteidzošs ja kāds kādreiz šiem "epidemiologiem" uz ielas ielaistu kādu nazi vēderā. Tās ir manas domas.
Nevar melot un spēlēties ar veselas tautas dzīvēm un nolemt desmitiem tūkstošus bada nāvē un domāt, ka par to nekas nebūs.
Savukārt ja par to tiešām nekas nebūs nu tad kā saka komentāri ir lieki.

Atbildēt

+1

13.01.2022. 19:39


Nolādētā karlevita hunta .

Demo-krātijas imitācija beigusies , veselo padzīšano no legāla darba to pierāda .

Atbildēt

?????

13.01.2022. 19:09

»

fakts

Ošlejs atkal melo


2000 saslimušo vai 2000 pozitīvo testu?

Atbildēt

Хм

13.01.2022. 19:00

»

Lietuva pārkārto ražošanu

Beidzot tiksim pie normāla benzīna, nevis šmurdjaka no krievu naftas, ko par benzīnu vairs bija grūti nosaukt


Ну конечно, нефть виновата, что литовцы не умеют бензин делать)) а на гатерах польская древесина сама на доски распадается, даже пилить не нужно, как из российской древесины)))

Atbildēt

fakts

13.01.2022. 18:56

Ošlejs atkal melo!
"Nevienā valstī nekad saslimstība nav pārsniegusi 2000 saslimušo uz miljonu"

2000 saslimušo uz miljonu jau sen kā pārsniegti, Īrijā divu nedēļu vidējais ir pāri par 4000 dienā uz miljonu iedzīvotāju un vēl daudzās valstīs krietni pārsniedz 2000.

Atbildēt

Leopolds II

13.01.2022. 18:21

Visu cieņu Ošlejam, negaidīju šādu diezgan klaju režīma rīcības apšaubīšanu. Baidos, ka tas viņam par labu nenāks, bet...priecājos, ka joprojām vēl pie mums ir saglabājušies saprātīgi un demokrātiski domājoši cilvēki. Diemžēl viņu ir pārāk maz. Esam radījuši jaunu, ambiciozu, bet diemžēl padumju paaudzi, kurā dominē zināšanu šķietamība un bezatbildība. Modelēšana ir māksla, kura balstās talantā un pieredzē. Modelis ir noderīgs, lai prognozētu tendenci, nevis sniegtu precīzu rezultātu. Modelis ir tikpat precīzs, cik ticami ir ieejas dati. Jo primitīvāks modelis, jo tas ir lietderīgāks. Tādēļ uzmanīgāk ar studentu modeļiem.

Atbildēt

zose

13.01.2022. 17:55

Levita modelis - sliktāk nevar būt

Atbildēt

lauķis

13.01.2022. 17:34

Kovid aizsegā sagatavots ekonomikas kolapss, bads un energoresursu trūkums neatkarīgi no jebkura scenārija.

Atbildēt

Šveicē tas tā nav gan

13.01.2022. 17:25

»

Līga

Autoram vajadzētu nokāpt no saviem augstumiem. Lai iespaidīgāk izklausītos, bija jāpiemin ASV bāri un, protams, Zviedrija, kuras veselības aprūpi ar LV nevar salīdzināt. Iedomājieties, arī citi kaut kur ir bijuši. Nevēlaties Šveici kā piemēru? Šveicē nevienā bārā, restorānā, viesnīcā nedrīkst un jau...


https://foph-coronavirus.ch/certificate/where-can-the-covid-certificate-be-used/

Places and activities where access is restricted to 2G
This can include:

Indoor events (e.g. concerts, theatres, cinemas, sporting events, trade fairs and consumer fairs)
Indoor areas of (hotel) bars and restaurants
Leisure, sport and cultural establishments such as museums, libraries, zoos, casinos, gyms etc.
Private events held indoors at publicly accessible institutions and establishments (e.g. weddings)
Sports and cultural club activities in indoor areas (e.g. training sessions, music and theatre rehearsals)
Indoor gatherings of family and friends from 10 to a maximum of 30 people

2G you have been vaccinated or have recovered from COVID.

Kāpēc kovidnieki mūžīgi aizmirst piebilst, ka arī kovidu pārslimojušie skaitās tādi paši kā rokā, bet ne dirsā uz nebēdu sapotētie? Jo tad nebūs sensacionālu melu?

Atbildēt

Attēlā redzamais gailēns

13.01.2022. 17:21

Vēl oktobrī raudāja pēc stingra militārā lokdauna un bargiem sodiem fašistiskajai Austrālijai līdzīgā veidā - došanās uz darbu taču nav attaisnojošs iemesls iziešanai no mājas fašistiem un arī nacionālsociālista Osipova replikai Satversmes tiesā - strādāt klātienē vai strādāt vispār neesot obligāti.

Atbildēt

thhjujk

13.01.2022. 16:54

Rakstā ļoti precīzi atklāts mūsu valdības profesionālais līmenis un atbilstošā rīcība šajā, ļoti konkrētajā Covid gadījumā. Domāju, ka citās problēmu jomās - enerģētikas, robežpārkāpeju, izglītības - ir tieši tāpat. Tāpēc arī esam tur, kur esam!

Atbildēt

Liana

13.01.2022. 16:51

Latvija atšķirībā no Igaunijas ir ļoti īsā naudas pavadā. Ja netiks sasniegti vajadzīgie %, tad naudiņu budžeta deficīta segšanai var nesaņemt. Par vakcīnu dīleru procentiem arī sāk runāt. Uzkrītoši, ka vasarā, runājot par Covid, ministrs palika arvien drūmāks un pelēkāks, lai gan nebija ne pozitīvie, ne mirušie, bet rudenī, kad cipari sāka strauji pasliktināties, viņš pēkšņi atdzīvojās, Yes, bija sasniegti 70%, gan mēnesi vēlāk par leišiem. Tagad jau nākamais plāns, vispirms runāja par 70%, bet šonedēļ- par 75% no visiem iedzīvotājiem, ieskaitot bērnus!!! Trojanskis nodrošina tikai plānam vajadzīgo matemātisko pamatojumu.

Atbildēt

Sigulis

13.01.2022. 16:39

»

gf

nu ja...jāpietaupa slimnīcās vieta ideoloģiskajiem vakseriem, kuru slimošana šobrīd norisinās matemātiskā pārsvarā


Jā,jā, tieši tā, vismaz, kāds bonuss viņiem būs, un pat bez sarkasma, ja nu gadījumā, nedod Dievs, sāksies škirošana, tad šis varētu būt viens no kritērijiem

Atbildēt

Radītas jaunas darba vietas

13.01.2022. 16:16

Civid vakcinacijas setrifikatu parbaudītāji.

Latvijas valsts var tikai priecāties, ka cilvēkiem ir jaunas un interesantas darba vietas, kurās var augt pa karjeras kapnēm.

Arī tiesu izpildītājiem un palīgiem ir grezni ieņēmumi, jo negodīgā nabaga tautas DAĻA negrib maksāt savus parādus.
Med personālam algas pielikumi kā nekad, nu, vai tad nav jāpriecājas, ka med. darbiniekiem šis laiks ir zelta adere.

Un tagad būs sejas masku maiņa un atkal cilvēki varēs piepelnīties, pirkt jaunus auto un nekustamos īpašumus ar dzīviem īrniekiem ka peļņas avotus.

Redzams, ka Latvijā vidējā darba alga divos gados ir paaugstinājusies pateicoties MK noteikumiem tieši " vakcinācijas adatas" apstākļos .

Atbildēt

bet neviens neprotestē

13.01.2022. 16:10

Tomēr neviens neprotestē, ar prieku visi iet potēties trešo , ceturto, piekto, n-to reizi - cik vajadzēs 10, gadus 20 gadus...Interesanti, vai Kariņa ģimenes-radu klans valdīs seit pēc 20 gadiem ?Domājams, ka jā, jo viņi pieņem tautas labklajības vardā gudrus lēmumus.


Pat tiesneši kuri bija protestējuši iesniedzot prasību tiesā tika " atšūti", pamatojoties uz LR Satversmi !

Klusums par tām 6 ģimenes ārstēm, kuras atteicās no savas ārstu prakses un kā rakstīja mediji savus aptuveni seši tūkstoši klientus atdeva citiem ģimenes ārstiem.

Kas notika ar šīm 6 ģimenes ārstēm - par to pat pietiek.com klusē...

Nu jau tauta tiek gatavota , ka vajadzēs potēties 5., 6. reizi un tā bezgalīgi, lai farmācijas personas arī Latvijā kļūtu par miljardieriem...

Tas ir tikai jūs šeit teorētiski protestējat, bet visa tauta taču iet brīvprātīgi potēties, viss ir oki-doki !

Tauta BRĪVPRĀTĪGI uzsēdināta uz vakcinācijas adatas - un tie kas nepiekrīt tie var "izstāties no valsts " ( ka teica kāda Latvijas amatpersona)

Pat konstitucionālo tiesību teorētiķis E.Levita kungs teica, ka viss ir kārtībā, pārkāpumu nav un viņš taču zin, ko runā, jo 2 termiņus bija Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesis.

Atbildēt

Līga

13.01.2022. 15:44

Autoram vajadzētu nokāpt no saviem augstumiem. Lai iespaidīgāk izklausītos, bija jāpiemin ASV bāri un, protams, Zviedrija, kuras veselības aprūpi ar LV nevar salīdzināt. Iedomājieties, arī citi kaut kur ir bijuši. Nevēlaties Šveici kā piemēru? Šveicē nevienā bārā, restorānā, viesnīcā nedrīkst un jau labu laiku atpakaļ nedrīkstēja iekļūt bez vakcinācijas sertifikāta un maskas! Tai skaitā Ziemassvētku tirdziņos svaigā gaisā. Slēpošanas kūrortā Zermatt arī uz ielas jāvalkā maska. Cik var, apnikusi tā gaudošana, ka citur gan viss ir labi.

Atbildēt

gf

13.01.2022. 15:43

»

autoram

Lai tie seniori, kas sargā savu ķermeni no potēm, slimo un mirst màjàs. Lai viņi nepàrslogo slimnīcas un ģim.ārstus! Taçu tà nenotiek


nu ja...jāpietaupa slimnīcās vieta ideoloģiskajiem vakseriem, kuru slimošana šobrīd norisinās matemātiskā pārsvarā :)

Atbildēt

jā, bet...

13.01.2022. 15:40

Kāds tur modelis?! Pastulbi jaunekļi saskaņā ar valdībai vajadzīgajām vadlīnijām kaut ko sadzejo un tur arī viss modelis. Kuru tur augšā interesē patiesība? Galvenais mērķis visiem Latvijas iedzīvotājiem to žļurgu sapotēt un iespējami lielākus kovid ciparus iegūt, lai uz tā rēķina var vairāk naudas "apgūt".

Atbildēt

visa atskiriba tajà ,ka...

13.01.2022. 15:36

Minsteres Levits ir stàvus grüdéjs,pie tam apdauzits
sizofrenikis,bet ASV zinàtnieks Maikls Levits saprot ko dara.

Atbildēt

autoram

13.01.2022. 15:32

Lai tie seniori, kas sargā savu ķermeni no potēm, slimo un mirst màjàs. Lai viņi nepàrslogo slimnīcas un ģim.ārstus! Taçu tà nenotiek

Atbildēt

Es

13.01.2022. 15:30

gribu zināt,vai šos``jaunuļus``,kas uzrāda diplomus,kāds arī testē,pirms uzsāk savas lēcienveidīgās karjeras.Un valdība skatās mutē un sarosās...Reirs pajautāja,...kas notika tālāk?

Atbildēt

Lietuva pārkārto ražošanu

13.01.2022. 15:25

»

Хм

60 tūkstoši ir aptuveni seši procenti no strādājošajiem un trīs procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik lielu epidemioloģisko apdraudējumu radītu atļauja viņiem atgriezties darbā...


Beidzot tiksim pie normāla benzīna, nevis šmurdjaka no krievu naftas, ko par benzīnu vairs bija grūti nosaukt.

Atbildēt

gf

13.01.2022. 15:10

Sekojiet naudas plūsmām un jūs nonāksiet pie atbildēm! :)

Atbildēt

Хм

13.01.2022. 15:02

60 tūkstoši ir aptuveni seši procenti no strādājošajiem un trīs procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik lielu epidemioloģisko apdraudējumu radītu atļauja viņiem atgriezties darbā?

Уважение автору как способному создать предприятие мирового уровня, тут вопросов нет. Но разве автор как руководитель не знает, что достаточно разрешить не делать что-то одному, как и другие тут же не будут это делать? Ведь очевидно, что как раз опасение потерять работу заставило многих осенью все-таки сделать вакцинацию.

А чтобы нас сравнивать со шведами, нам и самим нужно себя вести как шведам. Шведам порекомендовали лишний раз не ходить по гостям, барам и ресторанам-и большинство и не пошло! Мало того, некоторые владельцы сами закрыли свои бары, чтобы не было соблазна приходить, так показывая свою ответственность. Неужели автор, владелец бизнеса, верит, что у нас после рекомендации народ бы себя повел, как шведы? Мы даже при прямом запрете искали возможность, как бы нарушить, потусить, встретиться. А тут была бы рекомендация! Так что нам и как народу до шведов и стране до Швеции еще не один десяток лет развиваться.

Что касается США, то они со своим уважением прав индивиида иногда уже в какую-то идиотию сваливаются, уже позитивную дискриминацию придумали.

Atbildēt

tikai bizness

13.01.2022. 14:51

Ja Covidbiznesa naudas plūsma ir uz ASV, tad no turienes arī Latvijas vasāļi saņem direktīvas kā rīkoties! Špricēt un vēlreiz, un n-reizes špricēt! Nedrīkst neklausīt pavēles no ASV!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....