Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lasītājs

22.04.2019. 16:10

Apgaismojiet kāds šī raksta jēgu!

Atbildēt

J. Bordāns

19.04.2019. 09:36

Un viņa CV atklāj, ka viņš ir čekistu, komunistu juristu skolas sagatavots LPSR laikos. Savas gaitas turpināja klubā 21, kuru kūrēja ASV slepenie dienesti. LR ir ES kolonija. Savukārt, ES ir ASV projekts.Ar savu CV J. Bordāns apliecina ticību un uzticību šai koloniālajai iekārtai, sacīdams, ka negatavojas pamest šo koloniju. Visa viņa līdzšinējā rīcība un priekšvēlēšanu solījumi - meli ir galēji reakcionāri latviešu tautas interesēm. Tāds ir J. Bordāna CV juridiskais tulkojums.

Atbildēt

formula

18.04.2019. 11:08

Mana ome saka-nu šitas uzskricelēja riktīgā krievu laika garā,lai tiktu kā patriotisks komūņizma cēlājs uzjemts kompartijā !
Taču,kā jau šādi psihopāti,šim pie kājas viss un laizītu zābakus ikvienam,lai tik labāk iekortelētos.

Atbildēt

Gan jau, es, Šlitknormis

18.04.2019. 11:00

Gan jau mani, normundeļi tautas krāpnieku, samaitātā prāta lolojumu, atbalstīs tāds pats profesionālais advokātiņš Bordjānītis. Kur viņš liksies, jo mani atbalsta un lai tic vai netic, ka tādas lietas nenotiek tāpat, visa tā Tieslietu ministrijiņas burza, kura Bordjānītim taisa fiktīvus papīrus, lai pamazām Bordjāni noliktu pie vietas. Tā ir mana neuzvaramā armija. Bet nomainīt šo armiju Brdjānītim nav pa spēkam, jo tā ir pārāk liela un stipra - saki, ucits uztaisīs šo fiktīvos papīrīšus Bordjānītim, ja ne mana 'burza", kura klausa mani uz vārda. Prāta man maz, esmu vājš, ja neteikt, glups advokāts, bet bet ,mani "gudru" taisa mana nauda. Visi, kam ir nauda - ir lieli, gudri un varaeni. Naudai pieder pasaule. Zini, vārds advokāts nozīmē - bizness. lai kur tas būtu. Gan jau ""trīs vīri"- Šlitknormis, Kronraivis un Bordjānis mācēs atrast kopīgu biznesu ar nosaukumu - SIA "Tieslietiņas savai kabatai" un taisīt biznesu.

Atbildēt

Raksta jēga

18.04.2019. 08:22

»

ironiskais

Es nesapratu raksta jēgu. Ir vēsturisks CV. Nu un? Kas no tā? Kas ir tas sliktais, kuru lasītājs tradicionāli gaida pietiek.com? Kas ir tā intriga, kas raisītu interesi? Tikpat labi varēja uzrakstīt, ka debesis ir zilas, zāle zaļa, gaiss caurspīdīgs, bet ūdens slapjš


Ir Bordāna reklāma. Mēģinot noskaidrot lasītāju aktuālo viedokli par parazītu un iluminātu viedokli. Bordāns ir ilumināts- solījumu melis pirms Saeimas vēlēšanām. Ielika visas savas spējas melošanā līdz solījumam veikt auditu tieslietu sistēmā. Viņš pats bija un ir noziedzīgās 4. maija komunistu, čekistu, cionistu un žīdu tieslietu sistēmas daļa kopš LPSR laikiem. Nekādu auditu neveiks. Viņam ir bailes no soda. Jo noziegums un sods ir neatņemamas sastāvdaļas. Un to viņš kā jurists apzinās.Viņam dārga ģimene. Bet bailes no soda ir viņa apziņa, ka visām ģimenēm vienādas tiesības, nevar viņa ģimene uz viņa melu pamata būt priviliģētā situācijā, izmantojot politiku, kamēr citas genocīda apstākļos, ko realizē I. Rimševica finansu sistēma valsts ekonomikā, spiestas bēgt no Latvijas. Bordāna ģimene kļuvusi par viņa Ahileja papēdi.

Atbildēt

Pilsonis

18.04.2019. 07:23

Raksts fufelis.
Tikai ir viena lieta kas jau sen bija zināma.
Tas meli ilgstoši kalpoja ārzemju korporācijām tiesās piedzenot naudu no latviešiem par autora tiesību pārkāpumiem.
Nē nu no vienas puses darbs kā darbs...
No otras puses, bauri bīdiet par valsts vadoņiem šādus varoņus, dzīvosiet ilgi un laimīgi

Atbildēt

ironiskais

18.04.2019. 06:53

Es nesapratu raksta jēgu. Ir vēsturisks CV. Nu un? Kas no tā? Kas ir tas sliktais, kuru lasītājs tradicionāli gaida pietiek.com? Kas ir tā intriga, kas raisītu interesi? Tikpat labi varēja uzrakstīt, ka debesis ir zilas, zāle zaļa, gaiss caurspīdīgs, bet ūdens slapjš.

Atbildēt

Q

18.04.2019. 02:59

»

Normunds Šlitke

Cik ārkārtīgi zemiskam un bailīgam šucmanim ir jābūt tam nelietim, kurš dēļ alkām uz 30 sudraba grašiem raksta šādus anonīmus pasūtījuma rakstus! Tu, trolli, neesi nekāds “Pietiek lasītājs” (“čukča ņe čitateļ, čukča - pisateļ...


Normunds Šlitke, tā kā pazīstams darbonis, no zemes baronu krāpniekiem, kas cenšas īrniekus padarīt par mūžīgi slaucamām govīm, tikpat pretīgs tips kā viņa aizstāvāmais!

Atbildēt

Normunds Šlitke

17.04.2019. 21:23

Cik ārkārtīgi zemiskam un bailīgam šucmanim ir jābūt tam nelietim, kurš dēļ alkām uz 30 sudraba grašiem raksta šādus anonīmus pasūtījuma rakstus! Tu, trolli, neesi nekāds “Pietiek lasītājs” (“čukča ņe čitateļ, čukča - pisateļ!”).
Varbūt nākamreiz labāk paraksties kā Jūda Iskariots - lai citi uzreiz zinātu “kurš ir who”.

Atbildēt

viagrra

17.04.2019. 20:25

kam tāds vienreizējas lietošanas izstr;ādājums ir bajadzīgs?

Atbildēt

pensija 100€

17.04.2019. 18:51

"kurss Vispārējā ekonomika pārejā no plāna uz tirgu." Un kurš tautas tēvs tagad spēs kļūdas izlabot... Un par upuriem atbildēt...

Atbildēt

jaajaa

17.04.2019. 18:48

...kas ir ?...Vienotībai nepatīk Bordāns ?...neklausa vai ?...:D...

Atbildēt

VB

17.04.2019. 18:41

Žurkuģīmis...

Atbildēt

Kmm

17.04.2019. 18:07

Uz ko tad atsaucas padomju laika produkts Bordāns? Uz ģimeni! Nevis uz latviešu tautas interešu aizsardzību. Ģimene ES vērtību skalā sen neparādās. Kāpēc uz ģimeni? Uz citu neko nav ko likt kluba 21 biedram. LC biedram. Kādos amatos tik nav bijis! Kur solītais tieslietu sistēmas audits? Nav. Dēlu gan uz Eiroparlamentu virza. Tur privilēģijas un min alga no 20 000 € mēnesī!

Atbildēt

Bordāns

17.04.2019. 17:39

Nekā personīga,tikai rebes.

Atbildēt

Rrr

17.04.2019. 15:21

Lato parunājās ar sprūdu un tapa raksts.

Atbildēt

Q

17.04.2019. 15:11

Interesanti, sakāmvārds ir septiņi amati, astotais bads, bet izskatās šis iznirelis badu necieš, laikam tad ,kad dalīja kaunu nebija mājās! Tipisks nacionālais birokrāts , pastulbs, bet ar milzīgām ambīcijām, būtu turams no valsts amatiem lielgabala šāviena attālumā!

Atbildēt

Ozo

17.04.2019. 14:55

Jā, tieši tā, un???

Atbildēt

Meistarklase

17.04.2019. 14:43

Kā no parasta CV uzburt virsrakstu neaptēstajiem :)

Atbildēt

...

17.04.2019. 14:42

Un?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...