Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

15.12.2018. 13:31

Maizīša kunga kaunuma lūpas

Atbildēt

treknais stukacs

25.01.2018. 16:48

»

Flakons

Konfekšonkuļa kaunuma lūpas kustas


segvards fat bastard

Atbildēt

Mr. Maizitis

25.01.2018. 05:40

»

Travis

KGB archives or (complete analytic report done by SAB) was given to CIA bureau located in Tallin those days, it happened shortly before Latvia accessed NATO IN 2004. Report lately was classified by a big brother, which means that...


do not understand english. Or lttle bit. He very very good understand, who are his big brothers close in the past und todey we going fast ir the past. We have development of the totalitarism. Putins and Maizitis totalitarism.Maizitis has good russian languages skills. And good his thinking in russian. Sed SAB movies make me cry!

Atbildēt

maize

24.01.2018. 21:50

Pārtieku,tikai no meliem!

Atbildēt

Travis

24.01.2018. 16:07

KGB archives or (complete analytic report done by SAB) was given to CIA bureau located in Tallin those days, it happened shortly before Latvia accessed NATO IN 2004. Report lately was classified by a big brother, which means that:
Analytical work on archives has been done. Many of former agents (some without knowing) became double agents and were "removed" from the database.

Big brother has classified above-mentioned report, which means, Latvia will never be allowed release it to the public.

Everything I wrote above is a fiction, right Mr. Maizitis? Or is it?

Atbildēt

Johansons

24.01.2018. 08:54

»

Dziednieks

Bezemociju robots Poikāns raujas pie saldās varas


Ej izvemies, kropli!

Atbildēt

Flakons

24.01.2018. 02:55

Konfekšonkuļa kaunuma lūpas kustas

Atbildēt

Dziednieks

24.01.2018. 01:15

Bezemociju robots Poikāns raujas pie saldās varas.
Nedod Dies, šādiem taisnvirziena subjektiem nākotnē lemt par dziviem cilvēkiem.

Atbildēt

Juris Rancāns

23.01.2018. 23:54

Esmu ātršāvējs

Atbildēt

Kā tad ! Profesors Harijs Trumens Edge

23.01.2018. 23:23

»

Edge

Trumena atbilde bija īsa un aptuveni šāda: Prezidents nekāpj netīro ūdeņu notekā cīnīties ar rāpuļiem


nenolaidīsies līdz latviešu pilsonīšu līmenim, kas vēsturisko nepieciešamību noteic pēc saviem dziesmu un deju kursiem! Vai ne, jobanij puskriev, kas referātus lasa, dzerot ūdeni no vodkas blašķes? Nabaga idiots! A. Priedīša jobans klons!

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 22:54

»

Verno,

Harij Truman


Trumena atbilde bija īsa un aptuveni šāda: Prezidents nekāpj netīro ūdeņu notekā cīnīties ar rāpuļiem.
«Makartisms» mūsdienu Latvijā. (diena.lv)

Atbildēt

Valsts noziedznieku nācijas pārstāvji.

23.01.2018. 17:29

»

Uldis

Ārvalstu kapitāls, tās ir investīcijas. Tas nenozīmē, ka ienaidnieku valsts noziedznieku nācijas pārstāvji sagrābuši valsts ekonomiku, kā tas ir pie mums. Pēdējie kliedzošākie gadījumi ir Krievijas FSB rīcībā atdotie: Citadele, LM un AirBaltic


Valsts noziedzniekiem var piedēvēt valstsnācijas statusu. Ja tas ir tā domāts. Un viņu investīcijas ir ar dalību politikā, ieguldot savus intelektuālis resursus, izzagt šo valsti. Te nevar mētāties ar terminiem, jo jebkurš bijušais KGB- VDKšņiks, kuri ņudz šai portāla komentētāju vidū, tevi virtuāli nosūtīs uz trakuci, kā viņi to darīja LPSR laikos. Esi precīcs un argumentē visu, ko raksti.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 16:13

»

Uldis

Ārvalstu kapitāls, tās ir investīcijas. Tas nenozīmē, ka ienaidnieku valsts noziedznieku nācijas pārstāvji sagrābuši valsts ekonomiku, kā tas ir pie mums. Pēdējie kliedzošākie gadījumi ir Krievijas FSB rīcībā atdotie: Citadele, LM un AirBaltic


Kapitālam un kapitālistiem nav ne tautības, ne nācijas, ne valsts. Galvenais ir peļņa un kapitāla pieaugums, bet karogus, himnas un pilsonību var mainīt atkarībā no situācijas. Globalizācijas laikā kapitāla vairošanai noder visi CIP.FSB, MI-6 u.c. dienesti - sauc konkurentus kā vien vēlies, tik un tā spēles noteikumus neizmainīsi.
3A 10% ar katru dienu samazinās:"Uzņēmumu “Tukuma straume” pārdod dāņiem." (23.01.2018.)

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 13:17

»

Harij Truman,

beidz tirst, jo Skēle un Godmanis veica diversijas pret LV ekonomiku ar Krievijas FSB un DD pasūtījumā. Visi 3A ir Krievijai visatvērtākās personas, diversanti un noziedznieki. Vēsturiskās nepieciešamības apstākļos viņi tiks likvidēti. Šodien viņi jūtas droši, jo viņus pasargā Genprokuratūra, KNAB, ...


Salīdzināji ar Godmani un Šķēli ar Krievijas FSB un organizētās noziedzības pārstāvjiem, Vienotības saimniekiem, valsts pasūtījumu monopolistiem, kuri atrodas miljonāru saraksta augšgalā, kurus apkalpo IeM, DP un SAB. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/632001-bagatakie_cilveki_latvija_patiesa_labuma_guveji

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 13:08

»

interesanti, kāpēc

Austrālijā, kur 95% ekonomikas pieder ārvalstu kapitālam, dzīves līmenis un sociālās garantijas ir nesalīdzināmi augstāk, kā Latvijā


Ārvalstu kapitāls, tās ir investīcijas. Tas nenozīmē, ka ienaidnieku valsts noziedznieku nācijas pārstāvji sagrābuši valsts ekonomiku, kā tas ir pie mums. Pēdējie kliedzošākie gadījumi ir Krievijas FSB rīcībā atdotie: Citadele, LM un AirBaltic.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 13:06

SVF: Latvijas ekonomika pērn pārsteigusi ar spēcīgu un plašu izaugsmi
Pēc ekonomikas izaugsmes palēnināšanās 2016.gadā Latvijas tautsaimniecība pērn pārsteidza ar spēcīgu un plašu augšupeju, kas, visticamāk, pārsniedza 4,5%, noslēdzot kārtējo vizīti Rīgā, paziņojuši Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) eksperti.
Secinājums. Ļeņina novēlējumi tiek īstenoti, kaut arī kustības virziens pēc 1991.g. augusta ir uz rietumiem.
Верной дорогой идете, товарищи!

Atbildēt

jurisx

23.01.2018. 13:06

Ja LV tādi radījumi kā miezītis tiek bīdīti augstos amatos , tad tas ir pi--c.Nulle ar mīnus zīmi.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 12:57

»

Àr alstu kapitàlu nav jàvaino.

Ārvalstu kapitāls bēg no Latvijas, izņemot Kazahstānu, Ķīnu, Baltkrieviju, Krieviju. Jo visa likumdošana un iestāžu attieksme rada šos labvēlīgos apstākļus vieniem pretēji citiem...


Nekādu emociju, tikai fakti un secinājumi.
1.Latvija ir SVF dalībvalsts kopš 1992. gada 19. maija. (fm.gov.lv)
2.Latvija oficiāli kļuva par OECD 35. dalībvalsti 2016. gada 1. jūlijā. (mfa.gov.lv)
Secinājums: "Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts." Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

ezis

23.01.2018. 12:54

Maizīte man atgādina puņķi uz drāts, pilnīgs mugurkaula trūkums, der jebkuram saimniekam!

Atbildēt

patiesībā

23.01.2018. 12:44

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī euro.latvānijas lumpe.ņu "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumi u.c. taml. "lojālpatr.EJ.otiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kā arī tādus "neformālos viedokļu līderus" (t.i. "oficiālajai" politekonomiskajai varas sistēmai / ideoloģijas zombējumam "cieti lojālpatr.EJ.otiski orientētus" un atbilstoši "politkorekti" kviekuļojošus SILEI pietuvinātos sīklopiņus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Harij Truman,

23.01.2018. 12:39

»

Edge

Ar olām un kabatām viss bija kārtībā jau 1991.g.augustā. Pilsonīši paši neapjēdza, kā ne tikai atdeva (de facto), bet arī apstiprināja (de iure) visas tautas (valsts) īpašuma pāreju nākamo kampēju, oligarhu un banksteru rokās...


beidz tirst, jo Skēle un Godmanis veica diversijas pret LV ekonomiku ar Krievijas FSB un DD pasūtījumā. Visi 3A ir Krievijai visatvērtākās personas, diversanti un noziedznieki. Vēsturiskās nepieciešamības apstākļos viņi tiks likvidēti. Šodien viņi jūtas droši, jo viņus pasargā Genprokuratūra, KNAB, SAB un Saeima. Bet latviešu tiesiskā paļāvība visām šīm varām ir neatgriezeniski zudusi. Tiks pārskatīti ar visi zinātniskie grādi, Truman, kas iegūti 4. maija republikas laikā. Es Jūsu vietā, pilsonīt, būtu uzmanīgāks savos izteicienos.

Atbildēt

jim

23.01.2018. 12:37

Ljum, drebelejas un triic kaa tads zhelekjreceklis bljodaa! :-) :-)

Atbildēt

Vai

23.01.2018. 12:33

tas ir tas pats Poikāns-zaglis, kurš priekš gansiem ir labs zaglis, jo gansiem ir labi stučiji un slikti stučiji, jo gansiem ar galvu nav labi visiem.

Atbildēt

Àr alstu kapitàlu nav jàvaino.

23.01.2018. 12:32

»

Edge

Lai izprastu esošo vēsturisko situāciju digitalizācijas laikmetā nav mēnešiem jāpārcilā makulatūra un par nodokļu maksātāju jāsaražo vēl papildus makulatūra. Ar pamatskolas zināšanu līmeni (+deju kursi) pietiek, lai apjēgtu esošo situāciju...


Ārvalstu kapitāls bēg no Latvijas, izņemot Kazahstānu, Ķīnu, Baltkrieviju, Krieviju. Jo visa likumdošana un iestāžu attieksme rada šos labvēlīgos apstākļus vieniem pretēji citiem.

Vietējā likumdošana pat izcili nelabvēlīga ir pamatnācijas attīstībai. Ne jau ārvalstu investori jāvaino, bet ikumdošanas politika, kuru realizē ZZS un Saskaņa ar NA piedalīšanos.

Vietējā likumdošana un vietējie likumdevēji nelemj brīvi, bet noteiktu politisku grupu, ko atbalsta tieslietu sistēma un izpildvara. Viss tiek darīts, lai stāvokli ekonomikā pasliktinātu ar vienu mērķi, lai Latviju pamet pamatnācija, kura var genocīdā saceties pret 4. maija republikas komunistu, čekistu, KGB-VDKašņiku varu Latvijā. Ede ir nviens cits, kā 4. maija kliķes trollis, kura uzdevums vai aicinājums irar saviem komentāriem maldināt sabiedrību. Nonicinot latviešu tautas garīgo potenciālu. Vai ne, puskriev Harij Truman?

Atbildēt

interesanti, kāpēc

23.01.2018. 12:19

»

Edge

Lai izprastu esošo vēsturisko situāciju digitalizācijas laikmetā nav mēnešiem jāpārcilā makulatūra un par nodokļu maksātāju jāsaražo vēl papildus makulatūra. Ar pamatskolas zināšanu līmeni (+deju kursi) pietiek, lai apjēgtu esošo situāciju...


Austrālijā, kur 95% ekonomikas pieder ārvalstu kapitālam, dzīves līmenis un sociālās garantijas ir nesalīdzināmi augstāk, kā Latvijā?

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 11:56

»

Uldis

Kad Maizīša olas ir Savicka kabatā..... Vienīgais, kā interesēs tam mērglim būtu jāstrādā, ir latviešu valsts un tauta, tad nebūtu starp veseri un kalvi


Ar olām un kabatām viss bija kārtībā jau 1991.g.augustā. Pilsonīši paši neapjēdza, kā ne tikai atdeva (de facto), bet arī apstiprināja (de iure) visas tautas (valsts) īpašuma pāreju nākamo kampēju, oligarhu un banksteru rokās.
Pamatskolas zināšanu palielināšanai, bez komisiju saražotās makulatūras pārcilāšanas.
Likumprojekts „Grozījumi likumā „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām””, otrais lasījums.
"...Es [A.Šķēle] jums varu pastāstīt par 1991.gada 20. un 21.augustu manā dzīvē. Es tobrīd pildīju lauksaimniecības ministra pienākumus, tādēļ ka ministrs bija ārpus Latvijas un Ministru prezidents, šodienas terminoloģijā runājot, Ivars Godmanis bija devis skaidrus un precīzus uzdevumus, kas ir jādara mums 20., 21.augusta sakarā, saprotot, ka apvērsums varētu arī... pieņemot, ka apvērsums varētu arī izdoties. Es 20.augustā biju izsaukts šeit uz parlamentu. Man jāsaka, ka Augstākā padome šeit bija pustukša, šeit bija burtiski daži cilvēki 20.datumā. Mēs, Zemkopības vai kā tā komisija tobrīd saucās... Augstākās padomes deputāti formulēja arī savu viedokli un savus uzdevumus, kurus es pārprasīju arī Ministru prezidentam Ivaram Godmanim. Un bija skaidrs, ka lauksaimnieki, pārtikas pārstrādātāji darīs visu, lai armija nevarētu otrā dienā paēst, tādēļ ka mēs novērtējām un ļoti precīzi orientējāmies, un saskaitījām, cik liels laiks ir vajadzīgs, lai Padomju armija varētu izvērst savas pārvietojamās maizes ceptuves un visas pārējās lietas, lai varētu piekļūt klāt tiem pārtikas krājumiem, kas ir viņiem operatīvajā rīcībā varbūt viegli pieejami. Un bija skaidrs, ka mēs spēsim vismaz uz 4 vai 5 dienām paralizēt Padomju armiju."

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 11:52

»

ezis

Nomierinies , tagad visiem bijušajiem VDK darbiniekiem jauni saimnieki, sēž Vašingtonā un Briselē, pakaties kā dzied mūsu VVF un leišu Daļa, tad viss būs skaidrs


Grantiņš apgalvo, ka Izraēlā. Fufels. VVF, Maizītis, Godmanis un citi čekas veterāni kalpo tam pašam saimniekam, tikai tagad ar citu abreviatūru.

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 11:46

»

agents

Nu nav tik vienkarsi ,Ilmar. Kartoteka ir jaatver sodien. Tar to nav jautajumu. Bet SAB ir starp trijam ugunim. Padomajiet bez emocijam


Kad Maizīša olas ir Savicka kabatā..... Vienīgais, kā interesēs tam mērglim būtu jāstrādā, ir latviešu valsts un tauta, tad nebūtu starp veseri un kalvi.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 11:38

»

Poikāns ir tikai virzībā

uz patiesu izpratni par esošo vēsturisko situāciju LV, bet E. Lunis neadekvāti un primitīvi tieši uztver esošo politisko situāciju, tomēr labāk par Grantiņu, kura darbība ir galēji destruktīva. Kopumā situācija atbilst laika posmam īsi pirms 1905. gada 13. janàra, kad bija atsevišķas personas, kas savā...


Lai izprastu esošo vēsturisko situāciju digitalizācijas laikmetā nav mēnešiem jāpārcilā makulatūra un par nodokļu maksātāju jāsaražo vēl papildus makulatūra. Ar pamatskolas zināšanu līmeni (+deju kursi) pietiek, lai apjēgtu esošo situāciju.
3A pašlaik nekontrolē vairāk par 10%, tāpēc uzmanība tiek novērsta no 90%. Patiesība ir skarba, tāpēc sabiedrības vairākumam nepieņemama:"...Mēs esam sarežģītā stāvoklī. Es [I.Z.] te atsaukšos uz nelaiķa, Latvijas ekonomista Pētera Guļāna darbu, kurā viņš apgalvo, ka vairāk nekā 90% Latvijas ekonomikas veido ārvalstu kapitāls. Proti - Latvija ir citu valstu ekonomiska kolonija." Intervijā Neatkarīgajai starptautiski atzīts eksperts, ekonomikas maģistrs, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Zinātnes fonda (ZF) padomes loceklis Igors Zlotņikovs(08.01.2018.)

Atbildēt

Poikāns ir tikai virzībā

23.01.2018. 11:25

»

Edge

"Muļķis pat baznīcā pērienus dabūs...


uz patiesu izpratni par esošo vēsturisko situāciju LV, bet E. Lunis neadekvāti un primitīvi tieši uztver esošo politisko situāciju, tomēr labāk par Grantiņu, kura darbība ir galēji destruktīva. Kopumā situācija atbilst laika posmam īsi pirms 1905. gada 13. janàra, kad bija atsevišķas personas, kas savā domāšanā apsteidza laiku, kamēr radās vēsturiskā nepieciešamība reàli pēc 1905. gada 13. janvàra nemieriem. Ne velti čekisti Āboltiņa, Ēlerte, Pabriks izvēlējās nemieru organizēšanai 2009. g. 13. janvāri, lai laikus identificētu šādas personas no tautas vidus. Viena tāda - Ansis, dziesminieks, kurš dzied par mîlestîbu pret Latviju, šodien smok vieninieka kamerā Čehijas cietumā.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 11:16

Kārtējā izmeklēšanas komisija kārtīgi apguvusi budžeta līdzekļus - un kārtējo "čiku" izkalusi. Pilsonīšiem vēl nepietiek? Būs jaunas komisijas, būs vēl jauni tēriņi un "čiki". Poikānieši - tie ir veikli zēni, īsteni 3A biznesa turpinātāji!
Pārdomām:"2. Komisijas darbības finansējums"
Informatīvais ziņojums „Par LPSR VDK zinātniskās izpētes komisijas darbības pārskatu par paveikto un problēmām VDK dokumentu zinātniskās izpētes procesā”
(PIETIEK)

Atbildēt

Harijs Tumans

23.01.2018. 11:16

»

Edge

"Muļķis pat baznīcā pērienus dabūs...


ir LU asociētais profesors, bet pēc dabas puskrievs, pretīgs puskrievs un viņa filosofija ir Edges filosofija, duļķojot politiskos ūdeņus ar saviem komentāriem. Visas pazīmes un stils rāda, ka Edge ir Tumens. Uzvārds Tumens utt. Bet realitātē glums un pretīgs puskrievs. Katrs viņu var apskatīt you tube LU referātos. Vājība - vēlme nepārtraukti komunicēt.

Atbildēt

Kučinskis maldīgi

23.01.2018. 11:10

»

Valsts nespēja

Kučinska iejaukšanās kuģa tiesas lietās nozīmē to, ka viņam jāatkāpjas, vai arī Bičkovičam jāatkāpjas. Šajā valstī Vai nu tiesa nespēj taisnīgi iztiesāt vai arī premjers tiesai netic un vēlas uzspiest savu spriedumu


uztvēris sabiedrības noskaņojumu, as neieredz uzņēmējus un miljonārus, un mēģina šādi audzēt savu pirmsvēlēšanu popularititāti kā NA un R. Dzintars. Viņi dzīvo atrauā no realitātes pasaulē. Bet uzņēmēji pieskaņojas spēkā esošai likumdošanai, kuru kaitnieciski 4. maija kliķe mērķtiecīdi un bieži groza, graujot uzņēmējdarbības vidi. 4. maija kliķes mērkis ir palikt nesodītai - jo vairāk iznīcinās uzņēmējdarbības vidi un padzīs latviešus no Latvijas, jo kliķe jūtas drošāka, ka nebūs, kas to soda.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 10:40

»

Eduards Lunis

---žēl, ka tādu Poikānu ir ļoti maz! Bet tomēr


"Muļķis pat baznīcā pērienus dabūs !"
Tādu poikāniešu nav ne par maz, ne par daudz - cik uzstaisīti un izaudzināti, tik arī ir. Nav ko te pļāpāt kā "šļuras" taisītājam V.Šteinam, kurš bieži žēlojas par "tautas trūkumu" 1988. - 1991.g. Ne 3A vieni radīja LV valstiskuma pamata ideju, kura vairāk negatīva kā pozitīva radīja:"Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Dr.hist. Harijs Tumans: Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī

Atbildēt

Valsts nespēja

23.01.2018. 10:37

»

Raksts labs,

jo lieku reizi atklāj to, ko visi jau zin, kas seko šīm lietām. Poikāns tikai tagad īsti saskaras ar šo komunistu, čekistu un VDKašņiku pārvaldīto valsti, ko tie pārvalda kopā ar 3A un Krievijas FSB, DD. Visa valsts vara balstās uz meliem un noslēpumiem, totālu izrēķināšanos ar tiem, kas ar to nesadarbojas...


Kučinska iejaukšanās kuģa tiesas lietās nozīmē to, ka viņam jāatkāpjas, vai arī Bičkovičam jāatkāpjas. Šajā valstī Vai nu tiesa nespēj taisnīgi iztiesāt vai arī premjers tiesai netic un vēlas uzspiest savu spriedumu.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.01.2018. 10:05

---žēl, ka tādu Poikānu ir ļoti maz! Bet tomēr...
LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCE NOTIKS 4. MAIJĀ, RĪGĀ, PRETI OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL-12-OS, Tel uzziņām-65038743

Atbildēt

VVF ir VDK noziedzniece

23.01.2018. 10:03

»

ezis

Nomierinies , tagad visiem bijušajiem VDK darbiniekiem jauni saimnieki, sēž Vašingtonā un Briselē, pakaties kā dzied mūsu VVF un leišu Daļa, tad viss būs skaidrs


un attiecīgā situācijā Doma laukumā abi ar čekistu Imantu Freibergu pakarami publiski...

Atbildēt

Muļķības,

23.01.2018. 10:01

»

ezis

Nomierinies , tagad visiem bijušajiem VDK darbiniekiem jauni saimnieki, sēž Vašingtonā un Briselē, pakaties kā dzied mūsu VVF un leišu Daļa, tad viss būs skaidrs


jo visi komunisti ar čekistiem un KGB-VDKašņikiekiem ir nozaguši LV un tas pierāda, ka 4. maija kliķe ir Krievijas FSB, DD Trojas zirgs NATO un ES.

Atbildēt

agents

23.01.2018. 09:38

Nu nav tik vienkarsi ,Ilmar. Kartoteka ir jaatver sodien. Tar to nav jautajumu. Bet SAB ir starp trijam ugunim. Padomajiet bez emocijam.

Atbildēt

Maizītis melo visiem,

23.01.2018. 09:31

»

apriori

gadijumus ,kad maizitis melo fikse melu detektors asv vestnieciba


tikai ne A.Guļānam, I. Godmanim, bij. VDK virsniekam A. Borovkovam, kurš sadarbojas ar VDK virsnieku, Krievijas FSB virsnieku Savicki - gāzes biznesmeni.

Atbildēt

lauķis

23.01.2018. 09:25

Ļoti precīzi pateikts , to pašu var teikt par visiem biedriem partijniekiem.

Atbildēt

apriori

23.01.2018. 09:18

gadijumus ,kad maizitis melo fikse melu detektors asv vestnieciba !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...