Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Vakars

28.04.2019. 19:01

Atzīts,ka denacionalizācijas Latvijā bija visnedraudzīgākā iedzīvotājiem starp visām Eiropas valstīm...Igaunijā,piemēram,zemi zem daudzdzīvokļu mājām atstāja valsts īpašumā un nekādu problēmu!

Atbildēt

Taisnība

31.03.2019. 21:11

Nekaunīgie dzīvokļu īpašnieki grib no LV izspiest naudu saviem zemes gabaliem!!!
Kur tāda nekaunība!!!

Atbildēt

90 % zemes pārpircējiem atņem "vectēvu zemi"?

26.03.2019. 19:27

»

Zeme

Es saku, ka šitais vecais raksts autors- PSRS patriots dzīvo senajā pagåtnē...


Skaidrs kā diena, mantiniekiem ar viltu izkrāpa zemi par sviestmaizi vai bankrota, kredītu gadījumā. Nu sastresojušies grib izmantot Tieslietu nministriju un Saeimu, kā to klāesot dzirdējām no Šlitkes mutes, grib to pārdot par, kā te autors ir teicis, par 400 reizes augstāku cenu. Un te tāda "AUSMA traucē? Redziet, zemes matinieki - jūs varējāt visus 30 gadus saņemt milzīgo nomas maksu un beigās labu naudīņu, pat kukulīti nebūtu jāmaksā. Neliekas, ka jūs apkrāpa, apmānīja? Un tagad raksta "smalki" - kāds te grib "mums atņemt vectēva zemi "Ai,jai, ai, atņemt grib "vecmeitas Šlitkes" zemi. Nabadziņš, cik sērīgs un bēdīgs palicis. Gan jau TM bīdīs to pašu projektiņu, ko "vecmeita" gan jau būs bijusi izstrādājusi un iesniegusi korešiem pie Dintara Rasnača, kurš priecīgi to iebīdīja Saeimapie saviem korešiem. Tā, ka "vecmeita, nebaidies savu tēvu zemi dabūsi Maksātnespējas administrācijas valdījumā. Pirks raudādami šo zemi, lai izbēgtu no nebeidzamām šausmām.

Atbildēt

Zeme

26.03.2019. 16:27

»

Protams

Pilnīgi piekrītu. Pilnmēness fāze, Rancāna kungs, ir beigusies. Pinaties loģikā, terminos. Atsavināt? Tad jau nacionalizēt? Cik pietrūka veselā saprāta šunu


Es saku, ka šitais vecais raksts autors- PSRS patriots dzīvo senajā pagåtnē...!!!

Tagad vińš grib man atńemt vectēva zemi par grašiem un vēl lai to samaksā visi LV iedzīvotāji (no budžeta)...!!!
Apmēram tā represētie sametaties priekš okupantiem!!!

Kā vińam pašam liekas Tas priekšlikums ...!!!???

Reåli rakstnieks sasapńojies ...!!!

Atbildēt

Protams

26.03.2019. 12:39

»

atkal

pilnmēness izraisīti alcheimera traumēta plānprātiņa murgi


Pilnīgi piekrītu. Pilnmēness fāze, Rancāna kungs, ir beigusies. Pinaties loģikā, terminos. Atsavināt? Tad jau nacionalizēt? Cik pietrūka veselā saprāta šunu?

Atbildēt

Latai Lapsai

26.03.2019. 01:46

»

Indulim Dukai

ĻOTI paškritiski:))) Tvaikā Jūs gaida


Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Teds

25.03.2019. 15:23

»

biete

Dzīvokļus lielais vairums privatizēja par sertifikātiem. Kur tur tā aplaupīšana? Drīzāk jau dāvinājums...


Sertifikāti sākotnēji bija domāti, lai Latvijas pilsoņi taisnīgi sadalītu okupācijas laikā izveidoto kopmantu, nevis kolonistu piesaistīšanai ar īpašumtiesībām pie okupētās Latvijas.

Atbildēt

Vēsture

25.03.2019. 15:11

»

Niknais

Vienkāršāk būtu neliela nacionalizācija, un mantkārīgākos prom uz Sibīriju


Sibīrija tādus nav pelnījusi, būs vien jābeidz skrējiens pēc treknākā kumosa tepat, tumšo silu zemākajos zaros.

Atbildēt

biete

25.03.2019. 14:52

Dzīvokļus lielais vairums privatizēja par sertifikātiem. Kur tur tā aplaupīšana? Drīzāk jau dāvinājums.
Zemi atdeva iepriekšējiem tās pirmskara īpašniekiem vai viņu mantiniekiem. Tā bija kļūda.
Tie savukārt to veicīgi nopārdeva dažiem uzpircējiem, kas saskatīja savu lielo iespēju labi nopelnīt.
Bet nevar vienu kļūdu labot, pieļaujot nākamo, aiznākamo.

Atbildēt

Stukačs

25.03.2019. 14:41

»

biete

"...Zeme, vispareizāk, būtu JĀATSAVINA sabiedrības vajadzībām, ko izpērk valsts un pašvaldības, zemes īpašniekiem izmaksājot kompensāciju piecu (?) gadu garumā, vienlaicīgi ar likumu nosakot pienākumu dzīvokļu īpašniekiem zemi izpirkt no valsts...


Var pirkt no labticīgiem ieguvējiem par cenu, par kādu tie ieguva zemi + peļnas procents, nevis pirk no bandītiem - tevi aplaupīja, izkrāpa zemi, sacēla cenu - izpērciet, neraudiet.

Banda - aizrijieties ar savu cenu un gudrībām, kā vēlreiz apkrāpt. Pirmoreiz, kad dzīvokļus privatizēja un tagad ar Nacionālās apvienības (drīzāk Šlitkes) izstrādāto un Nacionālās apvienības ministra virzīto zemes izpirkuma likumu, kas ir dažviet 400 reizes augstāka cena, par k\adu zemi ieguva.

Banda ir galvu saspiedusi naudas sefa durvīs.

Atbildēt

Niknais

25.03.2019. 14:32

Vienkāršāk būtu neliela nacionalizācija, un mantkārīgākos prom uz Sibīriju

Atbildēt

Teds

25.03.2019. 14:24

»

biete

"...Zeme, vispareizāk, būtu JĀATSAVINA sabiedrības vajadzībām, ko izpērk valsts un pašvaldības, zemes īpašniekiem izmaksājot kompensāciju piecu (?) gadu garumā, vienlaicīgi ar likumu nosakot pienākumu dzīvokļu īpašniekiem zemi izpirkt no valsts...


Nacionalizēt nāksies ne tikai dzīvokļus, te jāanulē visi pieņemtie likumi un noslēgtie līgumi, ko 4.maija kliķe sadarījusi pēc 91.gada neatkarības pasludināšanas.

Atbildēt

biete

25.03.2019. 14:09

"...Zeme, vispareizāk, būtu JĀATSAVINA sabiedrības vajadzībām, ko izpērk valsts un pašvaldības, zemes īpašniekiem izmaksājot kompensāciju piecu (?) gadu garumā, vienlaicīgi ar likumu nosakot pienākumu dzīvokļu īpašniekiem zemi izpirkt no valsts..."

Kārtējais, kurš sadomājies un aģitē kā iešļūkt valsts kabatā, lai risinātu savas problēmas. Tātad arī manā kabatā.
Nepiekrītu. Izpērciet to zemi paši, bez šoreiz pilnīgi liekās valsts starpniecības.

Atbildēt

Indulim Dukai

25.03.2019. 13:33

»

Indulis Duka

...


ĻOTI paškritiski:))) Tvaikā Jūs gaida

Atbildēt

Zemei

25.03.2019. 13:28

»

Zeme

Atkal vecais PSRS prokurors Klementijs sarakstījis savu kārtējo šizofrēnisko murgu


Vai šizofrēniki (piemēram, "jaunbaronu" pārstāvji) prot objektīvi novērtēt citu personu prātu:)?

Atbildēt

hei

25.03.2019. 13:05

nesaprotu, ko tie narkomāni tur ņemās, sen ir taisīts likums par īpašuma piespiedu atsavināšanu sabiedrības vajadzībām, būdas kopīpašnieki raksta iesniegumu, valsts taisa katrā gadījumā nolēmumu un zeme zem būdas pieder kopīpašniekiem, samaksā tiem baroniem minimumu un čau

Atbildēt

TT

25.03.2019. 11:11

»

No Facebook

29.pants. Pirmpirkuma tiesības un to izmantošana...


Ar šo arī jāsāk! Zemes pārpircējiem, nebija jābūt!Likums paredzēja zemes pārdošanas gadījumā nopirkt tikai tiem kam ir pirmpirkuma tiesības. Vai tiešām Saeimā, komisjiās, Tieslietu ministrijā neviens to nav pat pamanījis?

Atbildēt

Hmm

25.03.2019. 11:05

»

Latvijas

zemes nacionalizācija varētu paglābt arī no zemes izpārdošanas ārzemniekiem. Lai maksā zemes nomu valstij, ja grib zemi izmantot. Tāpat jau īpašuma nodoklis ir jāmaksā


4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko, maldinot E.Levits žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju.

Atbildēt

K

25.03.2019. 11:03

»

enchante

lai izpērk, pareizāk, kompensē tie, kuri tās ziepes sataisīja, viņi tepat mūsu vidū grozās un tagad skaļi klaigā, lai nekas nenotiktu


Tieši tā! Ir jāpabeidz privatizācijas process uz tiem pašiem noteikumiem, kādi bija piemēroti tiem, kuriem zemi uzreiz pievienoja. Tas nozīmē, ka nekādi 50+1 balsojumi nav vajadzīgi. Privatizējot dzīvokļus nevienam nebija nepieciešama kaimiņa piekrišana, arī pašlaik privatizējot dzīvokļus ar zemi, kaimiņa piekrišana nav nepieciešama. Nav skaidrs, kāpēc atkal visvairāk cietušajai kategorijai piedāvā sarežģītākus noteikumus nekā citiem. 2) Funkcionālos zemes gabalus jāizpērk valstij un jāpievieno. 3) vienīgi valstij jāsaprot, ka no pārpircējiem, likuma apgājējiem, nav pamata pirkt par augstu kadastrālo vērtību. Vispareizāk būtu - pa tādu, kura bija tajā brīdī, kad dzīvokļus privatizēja (deviņdesmitajos). Pret krāpniekiem tā būtu kā vienīgā taisnīgā attieksme.

Atbildēt

voila

25.03.2019. 11:01

blakus krustu šķērsu sarakstītajiem aplamajiem, tendenciozi sagrozītajiem un absurdajiem likumiem pastāv vēl arī termins "pēc būtības", ko ievēro pat juristi. Nav ar likumu jāpierāda, ka tavas kājas pieder tev pašam un nevis kādam citam....

Atbildēt

Latvijas

25.03.2019. 10:48

zemes nacionalizācija varētu paglābt arī no zemes izpārdošanas ārzemniekiem. Lai maksā zemes nomu valstij, ja grib zemi izmantot. Tāpat jau īpašuma nodoklis ir jāmaksā.

Atbildēt

Zeme

25.03.2019. 10:39

Raksta autors- vecais PSRS prokurors ir pilnīgi apsēsts ar savām marksisma un komunisma idejām!!!
Acīmredzami viņš ir ar zināmām novirzēm PSRS virzienā!
Rakstam ir mazs sakars ar realitāti!

Atbildēt

A.P.

25.03.2019. 09:24

»

Teds

Jau toreiz bija zināms, ka dzīvokļu privatizācija nav pieļaujama, tiem bija jāpaliek pašvaldības īpašumā kā īres namiem un pašvaldības ienākumu avotam


Te visā savā spožumā izpaužas nenaida producēšana no aizsardzībass antropoloģiskās nevērtības projekcijas viedokļa sabiedrības nepilnīgajā apziņā. Diemžēl, eksibicionistiski narcistiskā čekistiskās komunistu varas vispilnīgākā iespaidā uz negaidīto tiesiskuma izpausmi, sabiedrības zināšanas ir aprobežotas, postpadomju telpā nonākusi tikai piektdaļa Latvijas tā saucamās čekas kartotēkas.. Un tas rada apmulsumu, ja pārvērtē procesus. Kas gan dzīvo, kāds "čekas bijušo kontingents" šajos dzīvokļos? Tā nu viennozīmīgi ar šo nejauko nešļavu nonākam, ejot pa Kungu ielu, pie skaisti noformētām izkārtnēm vispilnīgākajā varas žīdsātanistu izpausmē.

Atbildēt

Piekrîtu Rancānam

25.03.2019. 09:03

PSRS migranti, kupanti, Latvijas pārkrievotāji, kuri paši ieinteresēti gūt labumu no nabadzīgākās latviešu tautas daļas, tādēļ, atvainojos, grozās, mīcās un rada šķietamību, ka problēma tiek risināta, bet tā esot ļoti sarežģīta, imitē, ka to grūti atrisināt, un nepamet Latviju.

Atbildēt

Teds

25.03.2019. 08:59

Jau toreiz bija zināms, ka dzīvokļu privatizācija nav pieļaujama, tiem bija jāpaliek pašvaldības īpašumā kā īres namiem un pašvaldības ienākumu avotam.
Kamēr risina jautājumu par dekolonizāciju, lai vēlāk tukšos daudzstāvu pritonus demontētu.

Atbildēt

Apsveikums

25.03.2019. 08:18

Ļoti pareizsd, pamatyots viedoklis. Tieši tā jārisina šis jautājums, nevis uz mazturīgu cilvēku rēķina.

Atbildēt

VB

25.03.2019. 08:15

Vārds nacionalizācija, te būtu īsti vietā un viss!

Atbildēt

garāmejot

25.03.2019. 08:12

Nez vai problēmu un tās risinājumu var aprakstīt precīzāk kā šajā rakstā, taču, visticamāk, oponenti izdomās arvien jaunas un jaunas lamatas ... Vai kāds ir mēģinājis atņemt asinssunim kaulu?

Atbildēt

Kaut kāds "duriespaids"

25.03.2019. 00:52

»

Kopiespaids

Iespaids par šo kampaņu ir diezgan nepatīkams. Tas atgādina pēdējo piegājienu, lai pilnībā - ar zemes piešķiršanas palīdzību piesaistītu nepilsoņus. Izskatās, ka stīvēšanās notiek vairs tikai par cenu, lai zemi varētu iegūt par valsts t.i. nodokļu maksātāju līdzekļiem


Kāds te sakars ar nepilsoņiem vai pilsoņiem, tautību? Nevajag būt tik glupam, atvaino.

Tā domā nacionālie ekstrēmisti, kuriem galvā nav prāta, tikai čekistikie musināšanas prātojumu.

Atbildēt

Kopiespaids

25.03.2019. 00:30

Iespaids par šo kampaņu ir diezgan nepatīkams. Tas atgādina pēdējo piegājienu, lai pilnībā - ar zemes piešķiršanas palīdzību piesaistītu nepilsoņus. Izskatās, ka stīvēšanās notiek vairs tikai par cenu, lai zemi varētu iegūt par valsts t.i. nodokļu maksātāju līdzekļiem.

Atbildēt

Zeme

24.03.2019. 23:31

»

pilsonis

Zemi neviens ar savām kuslajām rociņām nav radījis, tāpēc zemei ir jāpieder valstij


Atkal vecais PSRS prokurors Klementijs sarakstījis savu kārtējo šizofrēnisko murgu!!! :)

Atbildēt

No Facebook

24.03.2019. 23:10

29.pants. Pirmpirkuma tiesības un to izmantošana
(1) Šā likuma 27.panta pirmajā daļā paredzētajos gadījumos īpašumā iegūtā objekta īpašniekam ir pirmpirkuma tiesības uz valsts vai pašvaldības īpašumā esošo zemi, uz kuras atrodas attiecīgais objekts.
Pirmpirkuma tiesības nosaka ar likumu
Normatīvie akti pirmpirkuma tiesības paredz šādos gadījumos Ēkas vai zemes īpašniekam gadījumā, ja ēka un zeme pieder dažādām personām un tās nav vienots nekustamais īpašums. Respektīvi – ēku un būvju īpašniekam ir pirmpirkuma tiesības uz zemi, uz kuras atrodas viņam piederošā apbūve un otrādi. 54.pants. Zemes gabala īpašnieka pienākumi un tiesības (1) Zemes gabala īpašniekam ir pienākums noslēgt zemes nomas līgumu ar privatizētā objekta īpašnieku….. (3) Ja zemes gabala īpašnieks pārdod zemes gabalu, uz kura atrodas privatizācijas objekts, pirmpirkuma tiesības uz to ir privatizētā objekta īpašniekam (īpašniekiem). (Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 18.05.2006. likumu, Satversmes tiesas 15.04.2009. spriedumu, 22.10.2009., 19.06.2014. un 01.06.2017. likumu, kas stājas spēkā 27.06.2017.) https://lvportals.lv/skaidrojumi/287182-pirmpirkuma-tiesibas-kad-tas-japiedava-2017

Atbildēt

atkal

24.03.2019. 18:53

pilnmēness izraisīti alcheimera traumēta plānprātiņa murgi.

Atbildēt

enchante

24.03.2019. 17:16

lai izpērk, pareizāk, kompensē tie, kuri tās ziepes sataisīja, viņi tepat mūsu vidū grozās un tagad skaļi klaigā, lai nekas nenotiktu

Atbildēt

pilsonis

24.03.2019. 17:00

Zemi neviens ar savām kuslajām rociņām nav radījis, tāpēc zemei ir jāpieder valstij.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...