Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rudy

22.01.2022. 11:58

»

Levits varētu papildināt budžetu -

Likums "Par Latvijas valsts himnu...


Katram policistam par cepures nenoņemšanu pa sodiņam, Levits vecs onkulis, ausis salst tāpat kā citiem veciem cilvēkiem.

Atbildēt

atdod manu koka kāju,nē,

21.01.2022. 23:12

40 miljonus!

Atbildēt

zvaigzne

21.01.2022. 19:26

nebāz savu šņukuru, kur tam nav jābūt

Atbildēt

Viens no problēmas slāņiem

21.01.2022. 15:35

»

lauķis

Vispirms jāvienojas par vērtībām.Iesākumam pilnīgi pietiktu vienoties par melošanas pārtraukšanu un pilnu atbildības nešanu par pateikto vai izdarīto.Deklaratīvā līmenī to atbalstīs visi,diemžēl praktiski to pieņems mazākums,pagaidām


Tāpēc jau tik daudz to geju un lezbiešu ir salikts ! Tas mazākums ir stipri saliedēts ar kopīgiem skeletiem skāpī. Tas ir absurds, ka mazākums vairākumam uzspiež svešas vērtības. Par katra indivīda tiesībām te neiet runa privāti vari darīt ko gribi.

Atbildēt

lauķis

21.01.2022. 15:24

»

re:fakts

Visiem ir jābūt iespējas piedalīties, bet sadarbības algoritms dažādām interešu grupām var būt atšķirīgs, jo intereses un problēmu risināšanas dinamika var atšķirties. Galvenais kārtējo reizi nevajag taisīt pārgudri sarežģītu sistēmu (kā to mīl darīt LV korumpanti, lai grūtāk būt izskaitļot atbildīgos...


Vispirms jāvienojas par vērtībām.Iesākumam pilnīgi pietiktu vienoties par melošanas pārtraukšanu un pilnu atbildības nešanu par pateikto vai izdarīto.Deklaratīvā līmenī to atbalstīs visi,diemžēl praktiski to pieņems mazākums,pagaidām.

Atbildēt

JKP ir staigājošo līķu partija

21.01.2022. 15:20

»

jā, bet...

Nu gudri, gudri tu māki spriedelēt. Tikai šobrīd Latvijā gan tas cilvēks, gan persona, gan pilsonis ir dziļā pakaļā. Un valadošais režīms viņus visus drāž un trallina, nekādus juridiskus statūtus neprasot


Tas ka ir nepieciešama kārtīga tīrīšana un atbildīgo sodīšana par kaitniecību, nolaidību un bezdarbību ir viennozīmīgi. Mēs visi vakar redzējām, kā Bordāns no mazspējīga politiķa pārvērtās par politisko līķi! Vieglas smiltis kolaborantu pakalpiņ !

Atbildēt

re:fakts

21.01.2022. 15:14

»

fakts

Dzīvs cilvēks,persona un pilsonis nav viens un tas pats.Tie ir atšķirīgi juridiskie statusi


Visiem ir jābūt iespējas piedalīties, bet sadarbības algoritms dažādām interešu grupām var būt atšķirīgs, jo intereses un problēmu risināšanas dinamika var atšķirties. Galvenais kārtējo reizi nevajag taisīt pārgudri sarežģītu sistēmu (kā to mīl darīt LV korumpanti, lai grūtāk būt izskaitļot atbildīgos un slēpt pēdas), jo katrs muļķis kaut ko vienkāršu var padarīt par sarežģītu, bet tikai gudrais sarežģīto padara vienkāršu!

Atbildēt

Levits varētu papildināt budžetu -

21.01.2022. 15:02

Likums "Par Latvijas valsts himnu"
5.pants. Sabiedriskos pasākumos Latvijas valsts himnas izpildījuma laikā klātesošie stāv kājās, vīrieši noņem cepures, bet personas valsts formas tērpos rīkojas saskaņā ar dienesta reglamentu.
7. pants. Par klajas necieņas izrādīšanu Latvijas valsts himnai piemēro naudas sodu līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām.

Video sižetos redzams, ka policistu tur bija vairāk kā vajag...

Lūdzu informāciju, vai Levitam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols; ja nē - vai ir ierosināta dienesta izmeklēšana pret klātesošajiem policistiem par pienākumu nepildīšanu?

Viens likums, viena taisnība visiem... vai tikai ābolu tantiņām un masku nevalkātājiem?

Atbildēt

lauķis

21.01.2022. 15:01

»

Nav tik vienkārši

Un ko tas mainītu, ja neietu uz vēlēšanām. Vai tad rēķinu nepieliktu nekustamam īpašumam un no PVN būtu atbrīvots


Tava zeme ir tur kur stāv tava kāja.Kāpēc tev jāmaksā par to kas pieder tev?Jebkurš no augsas uzspiests nodoklis ir noziedzīgs.
Nešķīstībai drīz vien pienāks gals,tiem laika vairs nav palicis.Tie kas pardevuši savas dvēseles apskaudīs mirušos.

Atbildēt

jā, bet...

21.01.2022. 14:35

»

Ne Es ņēmu, ne man atdot

Viņu & Co vajadzētu tiesāt un atzīt valsts parādu kā viņu personisko darbības rezultātu, atdot Briselei un lai tā dara ar viņiem, ko grib


Daudz ko vajadzētu, bet...viņi to naudu ir aizņēmušies tavā vārdā un tu vēlēšanu dienā viņiem šādas pilnvaras iedevi. Tā, ka atmaksāt nāksies vien tev un visiem taviem pēcnācējiem, jo viņi taču to naudu aizņēmās priekš tavām (valsts) vajadzībām, nevis priekš sevis.

Atbildēt

Nav tik vienkārši

21.01.2022. 14:34

»

Atgriezeniskā saite

Ir vajadzīgs caurspīdīgs un visiem saprotams kā cilvēkie (privātpersonām, organizācijām) ietekmēt processus nevis paļauties, ka pianists risina medicīnu, čeksits slavina tieslietas, bet kaut kāds muļkis izliekas par prezidentu


PSRS okupantu sistēma nav tas pats,kas noķert vienu nelieti vai arestēt bandu ar neliešiem, tā ir pusmiljonu liela Latvijas ienaidnieku armija, kas uzdodas par īstenajiem Latvijas patriotiem.

Atbildēt

jā, bet...

21.01.2022. 14:30

»

fakts

Dzīvs cilvēks,persona un pilsonis nav viens un tas pats.Tie ir atšķirīgi juridiskie statusi


Nu gudri, gudri tu māki spriedelēt. Tikai šobrīd Latvijā gan tas cilvēks, gan persona, gan pilsonis ir dziļā pakaļā. Un valadošais režīms viņus visus drāž un trallina, nekādus juridiskus statūtus neprasot.

Atbildēt

Atgriezeniskā saite

21.01.2022. 13:20

»

Žulis

Varbūt pēc šī paša "ģeniālā" principa varētu valstī iznīdēt arī korupciju. Lai augstas valsts amatpersonas nepieņemtu privātpersonu "ziedojumus", tad šo "ziedojumu" summu valsts varētu segt no budžeta līdzekļiem. Tādējādi valsts amatpersonas kļūtu neatkarīgākas un privātpersonas nevarētu ietekmēt šo...


Ir vajadzīgs caurspīdīgs un visiem saprotams kā cilvēkie (privātpersonām, organizācijām) ietekmēt processus nevis paļauties, ka pianists risina medicīnu, čeksits slavina tieslietas, bet kaut kāds muļkis izliekas par prezidentu !

Atbildēt

Ne Es ņēmu, ne man atdot

21.01.2022. 13:20

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Vēlēšanu sistēmai nav nozīmes, pareizāk sakot nav leģitimitātes, ja vēlēšanās piedalās svešas valsts pilsoņi, kas reizē ir arī okupētājvalsts un agresorvalsts pilsoņi. Piedevām Latvijā tie ieradušies nelegāli, pēc LR likumdošanas


Viņu & Co vajadzētu tiesāt un atzīt valsts parādu kā viņu personisko darbības rezultātu, atdot Briselei un lai tā dara ar viņiem, ko grib.

Atbildēt

lauķis

21.01.2022. 12:44

»

Zane

Prezidenta kungam ir pēdējais laiks iesniegt Saeimā


Prezidenta kungam?Kas ir tā prezidenta kungs?Prezidents vai kosmosa atkritums?

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

21.01.2022. 12:31

»

Zane

Prezidenta kungam ir pēdējais laiks iesniegt Saeimā


Vēlēšanu sistēmai nav nozīmes, pareizāk sakot nav leģitimitātes, ja vēlēšanās piedalās svešas valsts pilsoņi, kas reizē ir arī okupētājvalsts un agresorvalsts pilsoņi. Piedevām Latvijā tie ieradušies nelegāli, pēc LR likumdošanas.

Atbildēt

Zane

21.01.2022. 12:04

»

Žulis

Varbūt pēc šī paša "ģeniālā" principa varētu valstī iznīdēt arī korupciju. Lai augstas valsts amatpersonas nepieņemtu privātpersonu "ziedojumus", tad šo "ziedojumu" summu valsts varētu segt no budžeta līdzekļiem. Tādējādi valsts amatpersonas kļūtu neatkarīgākas un privātpersonas nevarētu ietekmēt šo...


Prezidenta kungam ir pēdējais laiks iesniegt Saeimā
izmaiņas vēlēšanu likumā,kur darbojas mūsdienām atbilstoša vēlēšanu sistēma ar noteikumu partijām,ja tādas vēl būs, kuru sastāvā ir vairāk kā pieci tūkstoši biedru, ne tikai uz papīra.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

21.01.2022. 11:47

Ar ko atšķiras partijas no kriminālām interešu grupām ? Ar to, ka partijās apvienojas lai kalpotu valstij un tautai, bet kriminālo interešu grupās apvienojas lai apzagtu tautu un valsti. Latvijā partiju nav, ir tikai kriminālas interešu grupas ar kurām tad arī biedrs Levits gatavojas cīnīties, tā ir cīņa ar sekām, nevis ar cēloņiem. Deokupāciju/dekolonizāciju.

Atbildēt

Žulis

21.01.2022. 11:39

Varbūt pēc šī paša "ģeniālā" principa varētu valstī iznīdēt arī korupciju. Lai augstas valsts amatpersonas nepieņemtu privātpersonu "ziedojumus", tad šo "ziedojumu" summu valsts varētu segt no budžeta līdzekļiem. Tādējādi valsts amatpersonas kļūtu neatkarīgākas un privātpersonas nevarētu ietekmēt šo amatpersonu darbību.
Vai kāds tic, ka tā varētu likvidēt korupciju? Es nē. Un tāpat es neticu, ka piešķirot partijām valsts naudu, partijas pārstās kalpot privātām interesēm. It sevišķi vēl tādēļ, ka viena liela daļa partiju ir tieši radīta ar mērķi bīdīt partiju sponsoriem vajadzīgos lēmumus un likumus. Ja viņu partijas saņems papildus finansējumu šie partiju sponsori būs tiešām apmierināti.

Atbildēt

jaajaa

21.01.2022. 11:15

...Lapsa lai uztaisa PIETIEK partiju...tos pāris pročus vēlēšanās finansējumam savāks...varēs portālā vairāk viedokļu ielikt...:)

Atbildēt

(c) Līdaka

21.01.2022. 10:32

AIZVER MUTI!

Atbildēt

MK

21.01.2022. 10:30

Kurzemē pēc kara, kad kaimiņi sanāca kopā, ēda to, kas bija uz galda, iedzēra un tad dziedāja tādu dziesmu: Mēs nodzersim tai vecenei to būdu, kā s_du! Tagad šo dziesmu, nedaudz pārfrazējot, par savu himnu vajadzētu izvēlēties partijām: Mēs nodzersim tai Latvijai to būdu, kā ... Levit, pielej, pielej partijām, naudu nežēlo, jo vēl jau ir ierēdņi, kam svēts krēsls, uz kura sēdēt, vēļ jau ir ļaudis, kas tic, ka partijas un to programmas tas ir tas, kas mūs ved uz saulaino tāli

Atbildēt

Uzvar Ķīna

21.01.2022. 09:58

»

Žīda priekšikums - likumprojekts

ar finasēm plāno atbalstīt huntai lojālas partijas - Saskaņu, NA, Vienotības hibrīdus. Tradicionāli jaunpartiju dibināšanā iesaistot VDD organizētas partijas, kuru biedri vēlāk tiek sakopromitēti .. un vēlāk šīs “sabrukušās partijas” nav jāfinansē. VDD ar Opeatīvās darbības likumu drīkst, tām uzdod, ...


Tas L&K huntas cinisms jau vairs nav nekāda “sazvērestības teorija” - ar apgriezto krustu viņi piesmej G. Astras piemiņu un latviešu tautas brīvības centienus, vēsturiski demonstrējot huntas varas spēku mūsdienu Latvijā.

Varbūt vecie čekisti ņirgājas?

It kā šajā globālajā pasaules hibrīdkarā esot trīs frontes.

Melnā krāsa simboliski - Vatikāna inkluzīvais Švābes kapitālisms.

Zilā - ultraliberāļi no ASV.

Sarkanā - Zālamana cionistu no Ņujorkas hasidiem un B’ nai B’ rith, kā birojs ir ari mūsdienu Rīgā un kas plānoja un finansēja abus pasaules karus, Ķīnas Šanhaja ar Rotšildu naudu un cionistu Izraēla ar Ukrainu un plānoto Krimas sociālistisko republiku plānotajā SSSR-2.

Kremlis pret Ukrainu, iespējams, ir Vatikāna globālistu līnija. Iespējams, ka cionistu, jo Putins runā, ka SSSR sabrukums bijusi kļūda.. Bet Ukraina pret Krieviju ir, iespējams, cionistu līnija. Arī ASV Kongresā ir divas frontes - ultraliberāļi pret cionistiem. Vieni par atbalstu Ukrainai, otri par atbalstu Vatikānam.

Asiņainais karš ir kļuvis neizbēgams, jo vajadzīga “neparvarama vara” jaunas finanšu sistēmas izveidei. Ar bioloģisko ieroci Covid-19 neizdevās “nepārvaramā vara”, kad finanšu kredītlīgumi zaudētu spēku. Vai līgums par SSSR- 2 būtu “asiņainā kara draudu nepārvaramas varas” diplomātiskais cionistu “gudro” variants -“neviens negrib karot un mirt, kad nekad tik labi neesam dzīvojuši”?

Udmurts Putins Davosā skaļi pateica, ka ir ar Vatikānu (varbūt maldināja)- Švābem atzīstot, ka Kremlis ir ar viņiem. KF karogā ir melnā krāsa. KF premjeru nozīmē Maltas Ordenis pie Vatikāna Svētā krēsla. 1993. gadā KF atsāka sadarbību ar Maltas Ordeni. Iespējams, ka arī Levitu un Kariņu.. vai nu Maltas Ordenis, vai Izraēlas cionisti.. Tikai ne Latvijas tauta. Ar ko Bordāns sadarbojas ASV, novedot Lembergu cietumā? Un tā Levita (Lemberga?) hūte, ko nenoņēma G. Astras piemiņai? Vai nav hasidu cionistu no Zālamana projekta? Jo ņirgājas par G. Astru no komunistu- cionistu pozīcijas..

Žīds Levits, kuram, iespējams, ir Izraēlas pilsonība, nenoņem cepuri G. Astras priekšā un, visticamāk, ir vecais čekists - cionists. VP amatā ielavījies, lai izspiestu no Latvijas valsts 40 miljonus ebrejiem - cionistu Mossad specdienestam, kas ik dienu tērē 1 miljonu usd, sargājot sinagogas..un kūrējot specdienestus..kā VDD.. kā arī, lai sagrautu Latvijas ekonomiku cionistu vajadzībai ..

6. Saeimai ar I. Kreituses kā Saeimas prezidija prjas starpniecību tika izdalīta cionistu rokasgrāmata “Gudro stratēģija un taktika” latviešu valodā. Saeimas prezidija un Saeimas politika kopš 1991. gada bijusi cionistiska.

Pasaules kara cēlonis un mērķis - nākotnes iekarošana ar jaunu globālo finanšu sistēmu. Problēma ir liekā usd/euro masa un ASV valsts parāds.

Kāda krāsas ir Latvijas karogā? Sarkanā. Bet baltā ir visas krāsas.


Uzvar Ķīna


Ir frontes, kurās karo, bet uzvar Ķīna ar plānoto globālo projektu “viena josta, viens ceļš”, “viens cilvēces liktenis”.

2022. gadā darboties sāk lielākā brīvās tirdzniecības zona pasaulē
Apollo.lv

2022. gada 4. janvāris 17:54

Kopš Jaunā gada spēkā stājies līgums par Reģionālās visaptverošās ekonomiskās partnerības (RCEP) darbības sākšanu. Tā ir brīvās tirdzniecības vienošanās starp 15 valstīm, tostarp Ķīnu, Austrāliju, Japānu un Dienvidkoreju. Līgums paredz atcelt vairāk nekā 90% tirdzniecības tarifu starp dalībvalstīm. "The Wall Street Journal" aptaujātie ekonomisti atzina, ka RCEP ļaus attīstīt tirdzniecību reģionā, un tas ir kā trauksmes signāls ASV.

Cionistu mērķis ir tirgoties un iekasēt uz Ķīnas preču ceļiem kā lielceļu laupītājiem ar savu finanšu un varas sistēmu.

Atbildēt

Joske

21.01.2022. 09:38

Caur rindām pieneņgalva- juristels lasijis šo likumu, ja vienīgo problēmu saskata kpv situāciju. Pie šā likuma pieņemšanas skaidri varēja redzēt politiķu zemo izpratni par demokrātijas veidošanos principiem valstī.

Atbildēt

Swirla

21.01.2022. 09:27

Šis viedais ienaidnieks kā vēzis laiž savus taustekļus budžetā - ak Dievs - kā no viņa un visiem bandītiem tikt vaļā ??? ??? ??? Viņi var izveidot situāciju, kurā vēlēšanas nenotiks.

Atbildēt

lauķis

21.01.2022. 08:20

Nepieciešamas jaunas kaklasaites,ļoti daudz.

Atbildēt

Žīda priekšikums - likumprojekts

21.01.2022. 07:50

ar finasēm plāno atbalstīt huntai lojālas partijas - Saskaņu, NA, Vienotības hibrīdus. Tradicionāli jaunpartiju dibināšanā iesaistot VDD organizētas partijas, kuru biedri vēlāk tiek sakopromitēti .. un vēlāk šīs “sabrukušās partijas” nav jāfinansē. VDD ar Opeatīvās darbības likumu drīkst, tām uzdod, veidot poitiskas kustības “saiedrības, lasi huntas, drošības interesēs”, atrodot tautā jaunus noderīgus idiotus ģirģenus, baltiņas, gobzemus.. kam tad pieder valsts? Uzzinājāt? Cionistu huntai.

Atbildēt

Prezidenta padomnieks

21.01.2022. 07:12

Ja augstkungs vēl nav iematījis, tad valstī partiju nav.Ir tikai krimināli grupējumi, kas, atkarībā no statusa un pielaides, vai nu izzog budžetu vai arī apkalpo neoliberālo globālo banksteru no PVO un visādu "fondu" naudas.Tieši partiju sistēma ir radījusi pilnīgi nenomaināmu varu, kuru tūlīt iznesīs ar kājām pa priekšu un nebūs neviena, kas tai nemetīs ar akmeni.Tikko Zilupē ierūksies tanki, tā vara nomainīsies sekundē bez neviena šāviena. Aizmirsti, par Jums neviens nekaros.Jūs esat noveduši tautu līdz stāvoklim, kad tai nav ko aizsargāt un nav ko zaudēt.Un smagi samaksāsiet par to. Jums nespīd aizbēgt, nekādu evakuācijas reisu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...