Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es esmu

05.05.2021. 20:18

»

es neesmu

par "kreisajiem" krieviem, bet es vēlētu par kreisajiem nacionāļiem, ja tādi būtu


Nevar neko kardināli mainīt, ja propagandonu nozombētie plānprātiņi nobalsojuši pārsvarā par čekas projektiem, tomēr valsts krišanu bezdibenī piebremzēt var un nedot to pilnībā izputināt līdz laikam, kad sabruks kremļa vara un krievu pasaulei pienāks kirdik.
Kreisie, tā ir Bolīvija vai Venecuēla, kur normāla alga ir mazāka nekā mūsu nestrādājoša parazīta pabalsta līmenī. Kreisie ir ASV pederastu partija, kas uz šodienu jau likvidējusi miljonu darba vietu un iztērējusi divus triljonus, daļu izdalot nēģeriem, nelegāļiem un noziedzniekiem, protams neaizmirstot arī sevi.
Kreisie visos laikos ir bijuši par vienlīdzību, kur viņi ir vienlīdzīgāki par pārējiem.

Atbildēt

turklāt

05.05.2021. 18:40

»

es neesmu

par "kreisajiem" krieviem, bet es vēlētu par kreisajiem nacionāļiem, ja tādi būtu


es kadreiz vēlēšanās balsoju par VL, cerot, ka jaunais spēks varētu tautai ko mainīt.

Atbildēt

sandis

05.05.2021. 15:00

INTRESANTI PALASĪT , KA DAUDZI JAU BERNIBĀ GULTĀ ČURĀJUŠI PRET PADOMJU VARU !!!ĀRKĀRTĪGI DAUDZ PAREIZAJIEM IR KARTĪTES,TĀ PAT KĀ DAUDZI BIJA PARTIJĀ.BET TĀDI BIJA LAIKI UN DAUDZI DZIEDĀJA ,DOMĀJA SAVĀDĀK KĀ PARTIJA UN ZINĀJA LATVIJU,JA TAD KĀDS TIK DAUDZ LIETOTU KRIEVU VĀRDUS BŪTU PĀRKRIVOJIES!!!TAGAD GAN KATRĀ TEIKUMĀ ANGĻU VĀRDAM UN TAS IR STILĪGI. AGRĀK CERĒJA TIK UZ MASKAVU TAGSD UZ BRISELI UN VĒL JĀDOMĀ KURI CENTĀS VAIRĀK !!!

Atbildēt

Mr. Pībodijs

05.05.2021. 14:32

Šai VDK aģentu sarakstos esošajai laiks iet pensijā, kā to dara godīgi ļaudis Latvijā.

Atbildēt

ko nozīmē labējie?

05.05.2021. 14:25

»

no labējiem

nacionālistiem tautas vairākumam nav nekāda labuma, jo tie rīkojas bagāto tautiešu interesēs. Vai jūsu tieslietu ministri ir ko darījuši, lai novērstu algu un pensiju netaisnīgu sadali? Salīdzini - pensija zem 100€ un 19000


Vai Latvijas krievu pederastu līdera, Ušakova, partija, kas pilda pret kremļa oligarhiem uzņemtās saistības, par ko saņem no tiem atalgojumu, būtu tā kreisā?
Kad nacionālisti bija pie varas 1934. - 1940, bija Latvijas uzplaukuma laiki. Pēc 1991. gada visa vara ir tevis savēlēto kremlim paklausīgo krievus mīlošo pederastu rokās.
Ja tieslietu ministriem būtu tāda vara, tavējo dienas jau sen būtu beigušās purvos rokot kūdru.

Atbildēt

Es

05.05.2021. 14:13

Ļoti ceru uz Ventspilnieku sapratu ka viņi Kristovski neievēles.

Atbildēt

millers

05.05.2021. 13:52

>>>>tiesu ekspertam --tāds mēsla gabals,kā siekalainais pakaļā līdējs dombrelis ilgi nav redzēts ,nožēlojams liekulis,kurš aizmuka uz briseli,glums,kā atejas tārps,

Atbildēt

Pilsonis

05.05.2021. 13:47

»

plānprātiņam

Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa...


Bet vai tad tas, ka tie nacionālie jūdas ņēma amatus ar milzīgām algām, iespējām ietekmēt dažādus konkursus, utt. no tiem kuri, kā jūs sakāt "saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa".
Kā jums nav kauna pretetkli kangaru reputāciju spodrināt?
Tie jūsu elki, kangari, visus savus amatus saņēma pateicoties LC, vienotībām, JKP, LPP utt.

Atbildēt

Tiesu eksperts

05.05.2021. 13:40

»

Pēteris

Tādi ir tie Valda bandas ierindnieki - čekas aģenti un veci komuņagas. Cerams, ventspilnieki izdarīs pareizo izvēli, lai bodānistu un šveiciešu miroņa sekta būtu pašvaldības miskastē


Valdis Dombrovskis ir personība, valstsvīrs , gudrs un godīgs, tādēļ viņu vajā šī "hibrīdkara" un bilingvālās izglītības eksemplāri, savējie mafiozi, kuri nesaņēma gandarījumu viņa valdībā.

Tādu vadītāju, kā Vladis Dombrovskis, Latvijā vajag pameklēt un neatradīsi tik ātri. Ir, ir, ne viens vien arī citi, bet viņi negrib šajā netīrajā sistēmā līst - viņiem savs krekls tuvāks. Tur tā starpība.

Valdis Dombrovskis uzņēmās vadīt valdību nerēķinoties ar savu prestižu, ka var daudz zaudēt, jo Latvia bija caurkritusi visās sistēmā - tātad valsts patriots. Man bija ar viņu sadarbība, saskarsme - viņš ir izcila personība, atsaucīgs un saprotošs, bet kā jau latvietis, nedaudz naivs kā jau izglītots un labs diplomāts.

Uz Valdi Dombrovski var paļauties. Viņu vēlreiz jāaicina kļūt par valdības vadītāju, tūlīt un tagad jāaicina piedalīties Saeimas vēlēšanās. Kariņš ir labs cilvēks, bet neder valdībā, viņam nav latviskā ķēriena saprast savu tautu, izprast sarežģītu situāciju.

Egils Levit vēl vairāk nederīgs, klanās Saeimai uz ceļiem, lišķīgs un prasts kā naivās Eiropas eksemplārs. vēl vairāk nesaprot tautu - Latviju un latviešus kā ne visai gudrā Vaira. (varbūt der Rietumos, bet Latvijā viņa ir kaitniecība, kā veinbergas līmenī).

Atbildēt

no labējiem

05.05.2021. 13:31

»

plānprātiņam

Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa...


nacionālistiem tautas vairākumam nav nekāda labuma, jo tie rīkojas bagāto tautiešu interesēs. Vai jūsu tieslietu ministri ir ko darījuši, lai novērstu algu un pensiju netaisnīgu sadali? Salīdzini - pensija zem 100€ un 19000€.

Atbildēt

fono

05.05.2021. 12:34

kā gan var negribēt pensijā esot izlauzaties pirmajās rindās? M. Auziņs taču arī pat TV tiek rādīts kā īstenticīgais, un bez jebkāda čekas maisa fonā

Atbildēt

plānprātiņam

05.05.2021. 12:23

»

kas ir latviešus mīlošie?

NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm


Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa.
Vai vajadzēja aizcirst durvis un pilnībā ignorēt apstākli, ka ienaidnieki posta valsti?

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 12:17

»

Skumjais Bruņinieks

Vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot un jāatcerās...


Kā ar Zatleru un Bordānu, tie bija Pirmā, jeb jau Otrā, pēc 1991. gada augusta iesaukuma, čekas ziņotāji?

Atbildēt

Pētersons

05.05.2021. 12:01

Ko uzklupat Dacītei? Tajā sarakstā ir vēl eksotiskāki eksemplāri kā brāļi Landmaņi, Orinskis, Jaščenko un, protams, pats Ģirtvaldis!

Atbildēt

nu ja

05.05.2021. 10:32

»

to ha-ha

Kas ir tauta? Tā pati vien ir, kas čekas maisos. Un tie kurnētāji tik tāda saujiņa vien ir


Tie labākie, darbspējīgākie jau ir aizbraukuši.

Atbildēt

tāpēc

05.05.2021. 10:30

»

kas ir latviešus mīlošie?

NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm


pie mums ir tāda nevienlīdzība, ko pat rietumos mums pārmet. Tie karjeristi, kas sasnieguši labu finansiālo stāvokli, nav ieinteresēti dalīties ar citiem, nabadzīgākiem. Viņiem pofig, ka tauta izmirst un aizbrauc. Kā, piemēram, Bens no nra raksta, ka vērtīgi ir tie Buņģi no Poruka stāsta, lai katrs ir atbildīgs par savu dzīvi.

Atbildēt

to ha-ha

05.05.2021. 10:28

Kas ir tauta? Tā pati vien ir, kas čekas maisos. Un tie kurnētāji tik tāda saujiņa vien ir.

Atbildēt

kas ir latviešus mīlošie?

05.05.2021. 10:22

»

kā tad nē?

Kaut kādi krievus mīlošie pederasti visu laiku piemin


NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm.

Atbildēt

Dainis

05.05.2021. 10:04

Vervētājs Kalnpurs Dainis tepat staigā. Vajag paprasīt. Un Kā šī vecmāmiņa 50gadu vecumā to otru augstāko izglītību noformēja?

Atbildēt

ha-ha

05.05.2021. 09:46

Lielākie meli ir par komunistu autoritāti tautā.Tauta neko nebija aizmirsusi un nav aizmirsusi,ka komunisti bija okupācijas varas priekšpostenis ar čeku un miliciju kabatā,ko arī šī trijotne izmantoja 4.maijā.Muldėšana par to ka šajā latviešiem naidigo spēku kopsapulcē varėtu büt par neatkarïbu negatïvs balsojums ir pamatā tïri demagoģisks,jo padara diskutablu un legālu diskusiju par neatkarïgäs valsts noziedznieku pozitīvu lomu,ko šī noziedznieku banda izmantoja lai pilnïbā saglabätu varu,kura tiek izmantota tautas iznïcinäšanā un bandas locekļu labklājïbas nodrošināšanā.Čekas aģentu virtuālā vajāšana ir uzmanïbas novėršana no ïstajiem noziedzniekiem un ļauj viņiem justies kā varoņiem un brïvïbas cïnïtājiem.

Atbildēt

Es

05.05.2021. 09:21

Rūdīti nelieši.

Atbildēt

pele

05.05.2021. 08:05

vai tad šai stukačkai nav jādodas pensijā?

Atbildēt

FKK

05.05.2021. 07:35

Meroni pērk latviešus kā maukas par sviestmaizi. Vienotība un LRA pogā vaļā un velk nost bikses bez ziepēm. Smiltēnam tas labi padodas. Tas arī nav nekas jauns. Meroni piegulētāja turpinās pirkt helikopterus un briļiku uz Latvijas Republikas rēķina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 06:47

Vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot un jāatcerās..
Neviens augstas raudzes KP funkcionārs uzreiz ar visām regālijām un amatiem no debesīm nenokrita.
Visi sāka no pašas apakšas..un, starp citu, arī VDK lielie dūži.
Gan Gorbunovs, gan Lembergs, gan Brigmanis, gan Brigmane, gan Čepānis, gan Vagris, gan Reirs, gan Urbanovičs un pat varenais Pugo..visi sāka savu karjeru Padomijā, kā prasti, vienkārši VDK informatori - ziņotāji.
Jā..pēc tam, kad bija sasniegts zināms līmenis PSRS hierarhijā..tad nu vairs ar tādu apkaunojošu lietu nevajadzēja krāmēties.
Tad Gorbunovs pats izsauca VDK priekšnieku un taujāja.."..kā tur mums ar Astras lietu iet, cik tālu esam ar disidentiem - "antisovečikiem"..ko mūsu informatori ziņo? Uz Ļeņina dzimšanas dienu visus vajadzētu iesēdināt.."

Atbildēt

Nu nu nu

05.05.2021. 05:48

»

nu nu

Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis


Pirms nokļūšanas siltajā vieta - protams ka stučija. Un Lembis arī pēc tam - par ideju jau. Urbis un Reirs ir sertificētie kropļi

Atbildēt

Suska

05.05.2021. 00:09

»

un kas ir Karina Korna?

...


Tagad ir Karina Ploka un strādā Reira komandā.

Atbildēt

Lēģera uzrauga dēlinš par Rīgas mēru

04.05.2021. 21:43

»

!

ka neka valsts apversuma gadadiena


Kažoku apvēršanu nesauc par valsts apvērsumu. Okupantu vara nenomainījās, tikai vakardienas priviliģētie spīdzinātāji un slepkavas palika par priviliģētiem jaunkapitālistiem, kuriem pat niecīgākā smadzeņu kroka nebija jāpakustina lai paliktu par miljonāriem.
Turpinājums visiem zināms, kam nauda tam vara, kam vara, to labā tiek kārtota likumdošana.

Atbildēt

Ļoti sakarīga intervija

04.05.2021. 21:26

https://youtu.be/Nyd0d20vQGo

Atbildēt

Jazzy

04.05.2021. 20:44

Kāpēc prezidentam neuzdod šādu jautājumu? :)

Atbildēt

Ruta

04.05.2021. 19:51

tā vecā sagrabējušā čekiste ne to vien var, kā tikt deputātos, varbūt jau rīt būs amerikāņu jūras spēku virsniece.

Atbildēt

es jau minēju

04.05.2021. 19:49

»

nu nu

Lembergu savervēja vēl bērnudārzā, bet no Ģirta Valda Kristovska pakalpojumiem atteicās


ka lembīti savervēja 70to gadu sākumā,nevis bērnu dārzā.Sākot darboties kā partijas funkcionāram,no aģentiem tika izslēgti visi aģenti.To mūsdienās taču visi zin,kam tas interesē.

Atbildēt

nu nu

04.05.2021. 19:41

»

lembītis gan bija

pirms darbošanās kompartijā.Piedzimstot neviens nav kartotēkā un neviens,gulēdams autiņos,vēl nav komūnists


Lembergu savervēja vēl bērnudārzā, bet no Ģirta Valda Kristovska pakalpojumiem atteicās.

Atbildēt

lembītis gan bija

04.05.2021. 19:23

»

nu nu

Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis


pirms darbošanās kompartijā.Piedzimstot neviens nav kartotēkā un neviens,gulēdams autiņos,vēl nav komūnists.

Atbildēt

WWW

04.05.2021. 18:57

»

!

ka neka valsts apversuma gadadiena


Kāds vēl apvērsums? 4. maijs bija nekas cits, kā lēts teātris, kuru režisēja kompartija un čeka.

Atbildēt

nu nu

04.05.2021. 18:56

»

Karlsons

Sīka vienība!Lembītim taču kartiņa jau no septiņdesmitajiem gadiem.Ventspilī ir pašiem sava kārtība,sava nauda venti pat bija.Vai vēl ir


Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis.

Atbildēt

vienalga ko

04.05.2021. 18:48

»

nu un

kāda alternatīva


Tikai ne čekistu - pederastu bandu un viņu Saskaņas līdzdalībniekus!

Atbildēt

404

04.05.2021. 18:42

»

tās dižas muļķības

Par to "stāvēšanu rindā"Daudzi arī atteicās sadarboties.nevajag izplatīt ļaunprātīgus melus!Bet kundzīte bezkaunīga,jo melo,ka nav sadarbojusies


¿..Daudzi arī atteicās sadarboties? Tie kuri atteicās, tie atteicās, bet kā redzams arī gribētāju netrūka...

Atbildēt

Karlsons

04.05.2021. 18:18

Sīka vienība!Lembītim taču kartiņa jau no septiņdesmitajiem gadiem.Ventspilī ir pašiem sava kārtība,sava nauda venti pat bija.Vai vēl ir?

Atbildēt

augusts

04.05.2021. 18:17

Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz tā saucamajām kapvalstīm.

Atbildēt

ммм

04.05.2021. 18:17

»

sertifikāts

Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus


Par tiem sabiedrības mēsliem, kuri maisos, viss ir skaidrs. Runa jau iet par tiem tūkstošiem, kuri tika izņemti no kartotēkas. Kā mēs redzam, dažs labs muļķis nāk klajā ar nepārprotamām atklāsmēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...