Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es esmu

05.05.2021. 20:18

»

es neesmu

par "kreisajiem" krieviem, bet es vēlētu par kreisajiem nacionāļiem, ja tādi būtu


Nevar neko kardināli mainīt, ja propagandonu nozombētie plānprātiņi nobalsojuši pārsvarā par čekas projektiem, tomēr valsts krišanu bezdibenī piebremzēt var un nedot to pilnībā izputināt līdz laikam, kad sabruks kremļa vara un krievu pasaulei pienāks kirdik.
Kreisie, tā ir Bolīvija vai Venecuēla, kur normāla alga ir mazāka nekā mūsu nestrādājoša parazīta pabalsta līmenī. Kreisie ir ASV pederastu partija, kas uz šodienu jau likvidējusi miljonu darba vietu un iztērējusi divus triljonus, daļu izdalot nēģeriem, nelegāļiem un noziedzniekiem, protams neaizmirstot arī sevi.
Kreisie visos laikos ir bijuši par vienlīdzību, kur viņi ir vienlīdzīgāki par pārējiem.

Atbildēt

turklāt

05.05.2021. 18:40

»

es neesmu

par "kreisajiem" krieviem, bet es vēlētu par kreisajiem nacionāļiem, ja tādi būtu


es kadreiz vēlēšanās balsoju par VL, cerot, ka jaunais spēks varētu tautai ko mainīt.

Atbildēt

sandis

05.05.2021. 15:00

INTRESANTI PALASĪT , KA DAUDZI JAU BERNIBĀ GULTĀ ČURĀJUŠI PRET PADOMJU VARU !!!ĀRKĀRTĪGI DAUDZ PAREIZAJIEM IR KARTĪTES,TĀ PAT KĀ DAUDZI BIJA PARTIJĀ.BET TĀDI BIJA LAIKI UN DAUDZI DZIEDĀJA ,DOMĀJA SAVĀDĀK KĀ PARTIJA UN ZINĀJA LATVIJU,JA TAD KĀDS TIK DAUDZ LIETOTU KRIEVU VĀRDUS BŪTU PĀRKRIVOJIES!!!TAGAD GAN KATRĀ TEIKUMĀ ANGĻU VĀRDAM UN TAS IR STILĪGI. AGRĀK CERĒJA TIK UZ MASKAVU TAGSD UZ BRISELI UN VĒL JĀDOMĀ KURI CENTĀS VAIRĀK !!!

Atbildēt

Mr. Pībodijs

05.05.2021. 14:32

Šai VDK aģentu sarakstos esošajai laiks iet pensijā, kā to dara godīgi ļaudis Latvijā.

Atbildēt

ko nozīmē labējie?

05.05.2021. 14:25

»

no labējiem

nacionālistiem tautas vairākumam nav nekāda labuma, jo tie rīkojas bagāto tautiešu interesēs. Vai jūsu tieslietu ministri ir ko darījuši, lai novērstu algu un pensiju netaisnīgu sadali? Salīdzini - pensija zem 100€ un 19000


Vai Latvijas krievu pederastu līdera, Ušakova, partija, kas pilda pret kremļa oligarhiem uzņemtās saistības, par ko saņem no tiem atalgojumu, būtu tā kreisā?
Kad nacionālisti bija pie varas 1934. - 1940, bija Latvijas uzplaukuma laiki. Pēc 1991. gada visa vara ir tevis savēlēto kremlim paklausīgo krievus mīlošo pederastu rokās.
Ja tieslietu ministriem būtu tāda vara, tavējo dienas jau sen būtu beigušās purvos rokot kūdru.

Atbildēt

Es

05.05.2021. 14:13

Ļoti ceru uz Ventspilnieku sapratu ka viņi Kristovski neievēles.

Atbildēt

millers

05.05.2021. 13:52

>>>>tiesu ekspertam --tāds mēsla gabals,kā siekalainais pakaļā līdējs dombrelis ilgi nav redzēts ,nožēlojams liekulis,kurš aizmuka uz briseli,glums,kā atejas tārps,

Atbildēt

Pilsonis

05.05.2021. 13:47

»

plānprātiņam

Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa...


Bet vai tad tas, ka tie nacionālie jūdas ņēma amatus ar milzīgām algām, iespējām ietekmēt dažādus konkursus, utt. no tiem kuri, kā jūs sakāt "saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa".
Kā jums nav kauna pretetkli kangaru reputāciju spodrināt?
Tie jūsu elki, kangari, visus savus amatus saņēma pateicoties LC, vienotībām, JKP, LPP utt.

Atbildēt

Tiesu eksperts

05.05.2021. 13:40

»

Pēteris

Tādi ir tie Valda bandas ierindnieki - čekas aģenti un veci komuņagas. Cerams, ventspilnieki izdarīs pareizo izvēli, lai bodānistu un šveiciešu miroņa sekta būtu pašvaldības miskastē


Valdis Dombrovskis ir personība, valstsvīrs , gudrs un godīgs, tādēļ viņu vajā šī "hibrīdkara" un bilingvālās izglītības eksemplāri, savējie mafiozi, kuri nesaņēma gandarījumu viņa valdībā.

Tādu vadītāju, kā Vladis Dombrovskis, Latvijā vajag pameklēt un neatradīsi tik ātri. Ir, ir, ne viens vien arī citi, bet viņi negrib šajā netīrajā sistēmā līst - viņiem savs krekls tuvāks. Tur tā starpība.

Valdis Dombrovskis uzņēmās vadīt valdību nerēķinoties ar savu prestižu, ka var daudz zaudēt, jo Latvia bija caurkritusi visās sistēmā - tātad valsts patriots. Man bija ar viņu sadarbība, saskarsme - viņš ir izcila personība, atsaucīgs un saprotošs, bet kā jau latvietis, nedaudz naivs kā jau izglītots un labs diplomāts.

Uz Valdi Dombrovski var paļauties. Viņu vēlreiz jāaicina kļūt par valdības vadītāju, tūlīt un tagad jāaicina piedalīties Saeimas vēlēšanās. Kariņš ir labs cilvēks, bet neder valdībā, viņam nav latviskā ķēriena saprast savu tautu, izprast sarežģītu situāciju.

Egils Levit vēl vairāk nederīgs, klanās Saeimai uz ceļiem, lišķīgs un prasts kā naivās Eiropas eksemplārs. vēl vairāk nesaprot tautu - Latviju un latviešus kā ne visai gudrā Vaira. (varbūt der Rietumos, bet Latvijā viņa ir kaitniecība, kā veinbergas līmenī).

Atbildēt

no labējiem

05.05.2021. 13:31

»

plānprātiņam

Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa...


nacionālistiem tautas vairākumam nav nekāda labuma, jo tie rīkojas bagāto tautiešu interesēs. Vai jūsu tieslietu ministri ir ko darījuši, lai novērstu algu un pensiju netaisnīgu sadali? Salīdzini - pensija zem 100€ un 19000€.

Atbildēt

fono

05.05.2021. 12:34

kā gan var negribēt pensijā esot izlauzaties pirmajās rindās? M. Auziņs taču arī pat TV tiek rādīts kā īstenticīgais, un bez jebkāda čekas maisa fonā

Atbildēt

plānprātiņam

05.05.2021. 12:23

»

kas ir latviešus mīlošie?

NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm


Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa.
Vai vajadzēja aizcirst durvis un pilnībā ignorēt apstākli, ka ienaidnieki posta valsti?

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 12:17

»

Skumjais Bruņinieks

Vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot un jāatcerās...


Kā ar Zatleru un Bordānu, tie bija Pirmā, jeb jau Otrā, pēc 1991. gada augusta iesaukuma, čekas ziņotāji?

Atbildēt

Pētersons

05.05.2021. 12:01

Ko uzklupat Dacītei? Tajā sarakstā ir vēl eksotiskāki eksemplāri kā brāļi Landmaņi, Orinskis, Jaščenko un, protams, pats Ģirtvaldis!

Atbildēt

nu ja

05.05.2021. 10:32

»

to ha-ha

Kas ir tauta? Tā pati vien ir, kas čekas maisos. Un tie kurnētāji tik tāda saujiņa vien ir


Tie labākie, darbspējīgākie jau ir aizbraukuši.

Atbildēt

tāpēc

05.05.2021. 10:30

»

kas ir latviešus mīlošie?

NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm


pie mums ir tāda nevienlīdzība, ko pat rietumos mums pārmet. Tie karjeristi, kas sasnieguši labu finansiālo stāvokli, nav ieinteresēti dalīties ar citiem, nabadzīgākiem. Viņiem pofig, ka tauta izmirst un aizbrauc. Kā, piemēram, Bens no nra raksta, ka vērtīgi ir tie Buņģi no Poruka stāsta, lai katrs ir atbildīgs par savu dzīvi.

Atbildēt

to ha-ha

05.05.2021. 10:28

Kas ir tauta? Tā pati vien ir, kas čekas maisos. Un tie kurnētāji tik tāda saujiņa vien ir.

Atbildēt

kas ir latviešus mīlošie?

05.05.2021. 10:22

»

kā tad nē?

Kaut kādi krievus mīlošie pederasti visu laiku piemin


NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm.

Atbildēt

Dainis

05.05.2021. 10:04

Vervētājs Kalnpurs Dainis tepat staigā. Vajag paprasīt. Un Kā šī vecmāmiņa 50gadu vecumā to otru augstāko izglītību noformēja?

Atbildēt

ha-ha

05.05.2021. 09:46

Lielākie meli ir par komunistu autoritāti tautā.Tauta neko nebija aizmirsusi un nav aizmirsusi,ka komunisti bija okupācijas varas priekšpostenis ar čeku un miliciju kabatā,ko arī šī trijotne izmantoja 4.maijā.Muldėšana par to ka šajā latviešiem naidigo spēku kopsapulcē varėtu büt par neatkarïbu negatïvs balsojums ir pamatā tïri demagoģisks,jo padara diskutablu un legālu diskusiju par neatkarïgäs valsts noziedznieku pozitīvu lomu,ko šī noziedznieku banda izmantoja lai pilnïbā saglabätu varu,kura tiek izmantota tautas iznïcinäšanā un bandas locekļu labklājïbas nodrošināšanā.Čekas aģentu virtuālā vajāšana ir uzmanïbas novėršana no ïstajiem noziedzniekiem un ļauj viņiem justies kā varoņiem un brïvïbas cïnïtājiem.

Atbildēt

Es

05.05.2021. 09:21

Rūdīti nelieši.

Atbildēt

pele

05.05.2021. 08:05

vai tad šai stukačkai nav jādodas pensijā?

Atbildēt

FKK

05.05.2021. 07:35

Meroni pērk latviešus kā maukas par sviestmaizi. Vienotība un LRA pogā vaļā un velk nost bikses bez ziepēm. Smiltēnam tas labi padodas. Tas arī nav nekas jauns. Meroni piegulētāja turpinās pirkt helikopterus un briļiku uz Latvijas Republikas rēķina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 06:47

Vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot un jāatcerās..
Neviens augstas raudzes KP funkcionārs uzreiz ar visām regālijām un amatiem no debesīm nenokrita.
Visi sāka no pašas apakšas..un, starp citu, arī VDK lielie dūži.
Gan Gorbunovs, gan Lembergs, gan Brigmanis, gan Brigmane, gan Čepānis, gan Vagris, gan Reirs, gan Urbanovičs un pat varenais Pugo..visi sāka savu karjeru Padomijā, kā prasti, vienkārši VDK informatori - ziņotāji.
Jā..pēc tam, kad bija sasniegts zināms līmenis PSRS hierarhijā..tad nu vairs ar tādu apkaunojošu lietu nevajadzēja krāmēties.
Tad Gorbunovs pats izsauca VDK priekšnieku un taujāja.."..kā tur mums ar Astras lietu iet, cik tālu esam ar disidentiem - "antisovečikiem"..ko mūsu informatori ziņo? Uz Ļeņina dzimšanas dienu visus vajadzētu iesēdināt.."

Atbildēt

Nu nu nu

05.05.2021. 05:48

»

nu nu

Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis


Pirms nokļūšanas siltajā vieta - protams ka stučija. Un Lembis arī pēc tam - par ideju jau. Urbis un Reirs ir sertificētie kropļi

Atbildēt

Suska

05.05.2021. 00:09

»

un kas ir Karina Korna?

...


Tagad ir Karina Ploka un strādā Reira komandā.

Atbildēt

Lēģera uzrauga dēlinš par Rīgas mēru

04.05.2021. 21:43

»

!

ka neka valsts apversuma gadadiena


Kažoku apvēršanu nesauc par valsts apvērsumu. Okupantu vara nenomainījās, tikai vakardienas priviliģētie spīdzinātāji un slepkavas palika par priviliģētiem jaunkapitālistiem, kuriem pat niecīgākā smadzeņu kroka nebija jāpakustina lai paliktu par miljonāriem.
Turpinājums visiem zināms, kam nauda tam vara, kam vara, to labā tiek kārtota likumdošana.

Atbildēt

Ļoti sakarīga intervija

04.05.2021. 21:26

https://youtu.be/Nyd0d20vQGo

Atbildēt

Jazzy

04.05.2021. 20:44

Kāpēc prezidentam neuzdod šādu jautājumu? :)

Atbildēt

Ruta

04.05.2021. 19:51

tā vecā sagrabējušā čekiste ne to vien var, kā tikt deputātos, varbūt jau rīt būs amerikāņu jūras spēku virsniece.

Atbildēt

es jau minēju

04.05.2021. 19:49

»

nu nu

Lembergu savervēja vēl bērnudārzā, bet no Ģirta Valda Kristovska pakalpojumiem atteicās


ka lembīti savervēja 70to gadu sākumā,nevis bērnu dārzā.Sākot darboties kā partijas funkcionāram,no aģentiem tika izslēgti visi aģenti.To mūsdienās taču visi zin,kam tas interesē.

Atbildēt

nu nu

04.05.2021. 19:41

»

lembītis gan bija

pirms darbošanās kompartijā.Piedzimstot neviens nav kartotēkā un neviens,gulēdams autiņos,vēl nav komūnists


Lembergu savervēja vēl bērnudārzā, bet no Ģirta Valda Kristovska pakalpojumiem atteicās.

Atbildēt

lembītis gan bija

04.05.2021. 19:23

»

nu nu

Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis


pirms darbošanās kompartijā.Piedzimstot neviens nav kartotēkā un neviens,gulēdams autiņos,vēl nav komūnists.

Atbildēt

WWW

04.05.2021. 18:57

»

!

ka neka valsts apversuma gadadiena


Kāds vēl apvērsums? 4. maijs bija nekas cits, kā lēts teātris, kuru režisēja kompartija un čeka.

Atbildēt

nu nu

04.05.2021. 18:56

»

Karlsons

Sīka vienība!Lembītim taču kartiņa jau no septiņdesmitajiem gadiem.Ventspilī ir pašiem sava kārtība,sava nauda venti pat bija.Vai vēl ir


Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis.

Atbildēt

vienalga ko

04.05.2021. 18:48

»

nu un

kāda alternatīva


Tikai ne čekistu - pederastu bandu un viņu Saskaņas līdzdalībniekus!

Atbildēt

404

04.05.2021. 18:42

»

tās dižas muļķības

Par to "stāvēšanu rindā"Daudzi arī atteicās sadarboties.nevajag izplatīt ļaunprātīgus melus!Bet kundzīte bezkaunīga,jo melo,ka nav sadarbojusies


¿..Daudzi arī atteicās sadarboties? Tie kuri atteicās, tie atteicās, bet kā redzams arī gribētāju netrūka...

Atbildēt

Karlsons

04.05.2021. 18:18

Sīka vienība!Lembītim taču kartiņa jau no septiņdesmitajiem gadiem.Ventspilī ir pašiem sava kārtība,sava nauda venti pat bija.Vai vēl ir?

Atbildēt

augusts

04.05.2021. 18:17

Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz tā saucamajām kapvalstīm.

Atbildēt

ммм

04.05.2021. 18:17

»

sertifikāts

Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus


Par tiem sabiedrības mēsliem, kuri maisos, viss ir skaidrs. Runa jau iet par tiem tūkstošiem, kuri tika izņemti no kartotēkas. Kā mēs redzam, dažs labs muļķis nāk klajā ar nepārprotamām atklāsmēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...