Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Izkrāso pats

Nikomeda ziņu aģentūra
20.01.2014.
Komentāri (102)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ambona

12.05.2014. 08:15

»

paija

Nekas jauns un super gan tas nav. SAbiedrības morāle un uzskati vienmer ir mainījusies un pārsvarā uz labo un iecietības pusi. Jaunas idejas vinmer izvirzījuši atseviški cilveki. Tos,kas izvirzīja Larvijas neatkarības ideju arī sākumā sauca par radikāļiem...


"Es gejiem neļautu adoptēt bernus. bet vai viņu pāri ir reģistreti vai nav, man pilnīgi vienalga"
=================
Paija, Jums, kā visiem cilvēkiem ir savi priekšstati par pieņemamo un nepieņemamo. Raksts paskaidro, kā mazas, bet izmanīgas spiediengrupas padarīs par legālu un pat obligātu to, kas Jums ir nepieņemams - par spīti Jūsu uzskatiem un iebildumiem.

Atbildēt

lai Jolanta

02.02.2014. 15:24

»

Homoseksuāle

Nu jau, nu jau! Ar ko tad tas homeseksuālisms ir tik briesmīgs?! Viss vienā katlā sagāzts. Liec mierā Jolantu, katram var būt savi uzskati un savējos "sist" bez iemesla mēs nedosim


liek mierā mūs!Tie nav viņas uzskati,bet gan maizes darbs.Lai viņa pilda darba devēja prasības,bet citā,godīgā darbā!

Atbildēt

......

02.02.2014. 12:59

»

...

Zīmīgi, ka autors, atšķirībā no ļaunajiem streipiem, cihanovičām un kažokām, ir pārāk gļēvs, lai zem sava viedokļa parakstītos ar īsto vārdu


gļēvs esi pats,turklāt nelietis,jo labi zini,ka tas nav "raksta autora",bet gan amerikāņu sociologa Overtona raksts un viedoklis.Cihanovičas,kažokas un daudzi citi par homoseksuālo attiecību atbalstīšanu un lienošo propogandu saņem pieklājīgu atalgojumu.

Atbildēt

bērniem jāmāca masturbēt

29.01.2014. 14:38

Eiroparlamentā tiek diskutēts, kāda bērniem ir bauda aizskart savus dzimumorgānus un, ka to varētu mācīt bērnudārzos speciālās nodarbībās, kā arī, ka bioloģiskajam dzimumam neesot īpašas nozīmes. Psihologi raizējas, ka tas bērnos varētu izraisīt neirozes. Kāpēc Eiroparlamenta deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus?

Tā saucamo «Estrellas» ziņojumu izveidojusi deputāte no Portugāles - Estrella. Estrellas ziņojums paredz, ka bērniem jāsāk seksuālā audzināšana no četru gadu vecuma, pirmskolas vecuma bērniem ir jāzina par intīmajām attiecībām starp viena dzimuma pārstāvjiem. Kā arī atšķirība starp dzimumidentitāti un bioloģisko dzimumu, ko esot iespējams mainīt. Kā arī bērniem būtu nepieciešams mācīt masturbēt, lai izzinātu savu seksualitāti.

Atbildēt

c/p

29.01.2014. 14:31

Šādu logu pārbīdi mūsu sabiedrība ir pieredzējusi arī nacionālajā jautājumā, kad runāt par nācijas eksistenci apdraudošiem notikumiem un virzību pēdējā laikā sauc par nacionālradikālismu, fašismu un vēl nezin ko.
1995. gadā bija pilnīgi normāli valsts augstākajām amatpersonām nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa 16. martā, taču šodien tas kļuvis neiedomājami, jo logi ir aizbīdīti uz otru pusi.

Atbildēt

jau tuvojamies

26.01.2014. 19:55

Izmantojot geju tiesību aktīvistu taktiku, pedofīli nu cenšas iegūt līdzīgu statusu apgalvojot, ka viņu vēlme stāties intīma rakstura attiecībās ar bērniem ir tāda pati seksuālā orientācija kā homoseksuālā vai heteroseksuālā.

Kā norāda Northern Colorado Gazette, tad homoseksuālisma pretinieki jau iepriekš esot apgalvojuši, ka mirklī, kad viņu orientācija un dzīvesveids kļūs sabiedrībā pieņemams, par tādu kļūs viss.

Atbildēt

Mārtiņš&

26.01.2014. 16:08

Labs raksts. Pediņi, lezbietes un viņu agresīvie ideologi tādi ka kažoka ir jāvelk saulītē. Lai tauta redz, kas mūs grib iznīcināt. Pederastija ir noziegums pret cilvēci.

Atbildēt

xxx

26.01.2014. 15:22

Vakareiropā LGBT faktiski ir saauguši ar varas struktūrām. Homoseksualitāte kļuvusi par ES pamatvērtību. Deputātus, kas iestājās par tradicionālām ģimenes vērtībām, Eiroparlamentā bez ceremonijām izsvilpj. Homoseksuālisti un lesbietes ES jūtas kā izredzēto kasta. Tādēļ Eiropas līderi gluži vai sacenšas Krievijas nosodīšanā par centieniem pasargāt savus bērnus no samaitāšanas.

Atbildēt

TV3

25.01.2014. 17:49

Kāpēc EP deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus?

Eiroparlamentā tiek diskutēts, kāda bērniem ir bauda aizskart savus dzimumorgānus un, ka to varētu mācīt bērnudārzos speciālās nodarbībās, kā arī, ka bioloģiskajam dzimumam neesot īpašas nozīmes. Psihologi raizējas, ka tas bērnos varētu izraisīt neirozes.

Kāpēc Eiroparlamenta deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus? Skatieties TV3 raidījumā Bez Tabu 27. janvārī plkst. 19:30!

Atbildēt

N.Māstrihts

23.01.2014. 12:17

»

tontons3

No tava primitīvā skatu punkta, ir tikai vilki un šakāļi


Tu noteikti esi sesks.

Atbildēt

>burda

23.01.2014. 11:29

»

burda

Uz ventspili, pie govīm...


tu gribi sacīt, ka tradicionāli orientētiem cilvēkiem homo problēma nav svarīga, jo šiem taču vienalga, vai viņus un viņu bērnus ņems pakaļā pie varas tikušie zilie?

Taču padomā pati - lai šos novestu līdz tādam stāvoklim, cik daudz vēl jāpadara!

Atbildēt

Uldiņš

23.01.2014. 11:21

»

Gundars

Raksts ir sekliem fobiju pārņemtie ļaudīm domāts. Kārtējo baiļu radīšanai, lai novērstu domas no galvenā


Jā, Gundariņ, tas Overtons tāds sekls konspirācijas teoriju paudējs vien ir.

Atbildēt

Gundars

23.01.2014. 05:53

Raksts ir sekliem fobiju pārņemtie ļaudīm domāts. Kārtējo baiļu radīšanai, lai novērstu domas no galvenā.

Atbildēt

garāmejot

23.01.2014. 04:39

»

ej garām

tagad nēģeri ar streipveidīgo svētību kar kokos baltos


Jā, ar tipiski latvisko paranoju jums viss kārtībā, cienītais.

Atbildēt

burda

23.01.2014. 01:59

»

Aivars Lembergs, Ventspils mērs

Visus homoseksuālistus vajag sadzīt vienā vietā – lai viņi tur darbojas viens ar otru


Uz ventspili, pie govīm.
Kopā ar homohobozoosexuāļiem sadzīt arī psihopātus kampējus, lai drātē viens otru visos galos. Jo zagšana arī ir pataloģija, tāpat kā slēptā homoseksualitāte, kuru parasti slēpj, pieturot pretējā dzimuma "mīļāko" vai sievu. Starp citu, izskatās, ka visi LV publiskie kampēji ir ar noslieci uz homofīliju, jo visiem ir savāda privātā dzīve, ja vien viņi visi nav impotenti, kas arī izskaidro savādo uzvedību.
Starp citu, tradicionāli orientētiem cilvēkiem homo problēma nav svarīga. Parasti tēmu cilā tie, kuri par to pastiprināti interesējas vai kam maksā par tēmas izcelšanu. Arī tie raksti, kuri it kā nosoda, faktiski popularizē tēmu un aktivizē uzmanību. Dimiters vispār lej ūdeni tonnām uz homo dzirnām, bet viņam visdrīzāk to apmaksā par rus.putin slavināšanu, jo djadja putins taču nemīl homo, lai gan pats pēc tāda izskatās.
Homo, maniaks vai kampējs, viss viens. Mazvērtīgie punduri, kuri savas pataloģijas kompensē ar seksuālu izlaidību, varu un naudu.

Atbildēt

tontons3

23.01.2014. 01:40

»

N.Māstrihts

Panaivi.Pastāv divu kategoriju cilvēki - iespēju un nepieciešamības. Vieni sakata iespējas un tās realizē, otri ir izpildītāji, tostarp tiesneši.Šis ir laiks, kad panākumus gūst iespēju cilvēki - politikā, biznesā, pruvātā dzīvē, visās jomās. Kļūt no nepieciēšamības cilvēka par iespēju cilvēku ir grūti...


No tava primitīvā skatu punkta, ir tikai vilki un šakāļi.
Vispār jau ne visi ir psihopāti, ir arī tādi, kuri nav ne plēsēji, ne maitēdāji. Tie tavā skatījumā noteikti ir auni, kurus plēš vilki.

Atbildēt

racetraitor

23.01.2014. 00:37

Baltā rase taču ir jāiznīcina, vai ne?
http://racetraitor.org/

Atbildēt

kultūrmarksisma progress

22.01.2014. 20:17

divas kājas - slikti
četras kājas - labi

Atbildēt

piddaru majestātiskums un dižums

22.01.2014. 20:14

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


visi, kas uzdrošinās uzstāties pret piddariem, nav ne kaķa ņaudu vērti un tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Atbildēt

zebra

22.01.2014. 16:48

Tiešām- apollo.lv/zinas/italija-60-gadiga-viriesa-un-11-gadigas-meitenes-attiecibas-nesaskata-pedofiliju/633297

Atbildēt

Jankam

22.01.2014. 16:40

»

Janka

Negvelz pats. Kad es biju pusaudža vecumā, man vairākas reizes sējās klāt pidari-pedofili. Kad paaugos, devu pa tauri. Tas pats bija ar visiem maniem draugiem, visi ir stāstījuši


Ak tad devi pa tauri?
Tad jau tevi vajadzēja iesēdināt par naida noziegumu. Būtu tupējis vairākus gadus.

Tevi glāba tas, ka nedzīvoji Rietumeiropā vai ASV.

Atbildēt

Janka

22.01.2014. 16:30

»

To LLL

Negvelz muļķības. Vairāk nekā 90 procenti pedofīlijas gadījumu ir pieaudzis vīrietis un mazgadīga meitene, ļoti bieži ģimenes ietvaros. Nemuldi, ja nezini, par ko runā


Negvelz pats. Kad es biju pusaudža vecumā, man vairākas reizes sējās klāt pidari-pedofili. Kad paaugos, devu pa tauri. Tas pats bija ar visiem maniem draugiem, visi ir stāstījuši.

Atbildēt

To LLL

22.01.2014. 15:50

»

LLL

50% pedofilu ir homoseksuālisti. ASV eksistē „boyloveru” asociācija (NAMBLA; http://www.nambla.org/ ), kura iestājas par pedofilijas legalizāciju. ASV līdzīgi kā citur pasaulē homoseksuālistu īpatsvars ir apmēram 3%, bet tieši viņi veic 30% noziegumu pret bērniem...


Negvelz muļķības. Vairāk nekā 90 procenti pedofīlijas gadījumu ir pieaudzis vīrietis un mazgadīga meitene, ļoti bieži ģimenes ietvaros. Nemuldi, ja nezini, par ko runā!

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 15:26

»

Aivars2

Tagad jau esiet tuvāk pie tēmas Tātad zagšana pie mums ir Valsts Noslēpums


Es jau sen esmu tuvu šai zināšanai, ko esmu pārbaudījis pats praksē. Zagšana nav valsts noslēpums, bet valsts noslēpumu un ar to saistītās privilēģijas ir nozogamas, tāpat kā pati valsts, kas jau ir nozagta.

Tās nozadzēji šo valsti ir pārdevuši un turpina gūt labumus. Nozadzēju vidū ir tādi, kas klusējot piedalās un neazaudē amatus.Tiesneši uz mūžu ir "savējie"..Oligarhi, Valsts prezidents, Lembergs, ..Grūtups..ir slepena grupa, kas vienojišies .. "ja mēs neturēsimies kopā, mūs pa vienam izķers.." Viņi turas kopā.

Un sadarbojas ar Krieviju un SVF, PB, Vāciju, Briseli, ASV, Ķīnu ..un ar pašu velnu savam labumam..

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 14:52

»

Aivars2

Ja pieturas pie raksta tematikas- kurš logs tad ir tiesnešiem


Tiesneši ir tikai cilvēki. Ja tiesas priekšsēdētājs dod tiešas vai netiešas norādes, "tukši "paužot tikai savu viedokli, iespēju tiesneis sapratīs tiesas priekšsēdātāja domas, jo neredz to pirmo dienu.

Tiesa izskata lietas, izejot no pierādījumu kopuma un saskaņā ar valsts noslēpumu, kas nav pieejams ne cietušai pusei, ne vainīgajam. Daļa no pierā’dijumiem ir, daļa nav un var nebūt pieejama pat tiesnešiem.

Vaina nav jāmeklē apstāklī vai tiesnesis ir iespēju (kukuļa u.c. labumu) cilvēks, vai nepieciešamības civēks (vainīgais noteikti jāsoda u.c.), bet gan valsts noslēpumā. Patiesībā daudzas lietas ir izspriestas dīvaini, tiesneši nav ņēmuši vērā kādu pierādījumu virkni - tiesas faktisko rīcību (neņem vērā kaut ko, kaut ko citu - nebūtisku ņem vērā) nevar apstrīdēt. Var apstrīdēt nolēmumu līdz zināmai stadijai.Līdz ar to jāsecina, ka spriedumi lietās tiek taisīti saskaņā ar valsts noslēpumu, kas pieejams zinamai noslēgtai ļaužu grupai. Tiesas nolēmums ir pret atsevišķu personu, personu grupu līdzīgi likumiem priekš visiem. Arī likumus visbiežāk izstrādā un saskaņo saskaņā ar valsts noslēpumu. Un to sauc par valsts nozagšanu. Varai piederot politmafijai.

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 14:16

»

Aivars2

Ja pieturas pie raksta tematikas- kurš logs tad ir tiesnešiem


Tiesneši ir tikai cilvēki. Ja tiesas priekšsēdētājs dod tiešas vai netiešas norādes, "tukši"paūžot tikai savu viedokli, iespēju tiesneis sapratīs tiesas priekšsēdātāja domas, jo neierauga to pirmo dienu.

Tiesa izskata lietas, izejot no pierādījumu kopuma un saskaņā ar valsts nozlēpumu, kas nav pieejams ne cietušai pusei, ne vainīgajam.

Vaina nav jāmeklē apstāklī vai tiesnesis ir iespēju (kukuļa u.c. labumu) cilvēks, vai nepieciešamības civēks (vainīgais noteikti jāsoda u.c.), bet gan valsts noslēpumā. Patiesībā daudzas lietas ir izspriestas dīvaini, tiesneši nav ņēmuši vērā citu pierādījumu virkni - tiesas faktisko rīcību (neņem vērā kaut ko, kaut ko citu - nebūtiski ņem vērā) nevar apstrīdēt. Var apstrīdēt nolēmumu līdz zināmai stadijai.Līdz ar to jāsecina, ka spriedumi lietās tiek taisīti saskaņā ar valsts noslēpumu, kas pieejams zinamai noslēgtai ļaužu grupai. Tiesas nolēmums ir pret atsevišķu personu, personu grupu līdzīgi likumiem priekš visiem. Arī likumus visbiežāk izstrādā un saskāņo sakaņā ar valsts noslēpumu.

Tie, kas iekļūst šaurajā valsts noslēpumam pielaides grupā, tiem pietuvinātām personām kā Lembergs, ir vispriviliģētākajā kategorijā.

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 13:55

»

INFORMĀCIJAI

Der palasīt līdz kam noved pārlieku lielā demokrātija, brīvība un iecietība


Bezmērķigā biedrība "Latvietis"? Vai arī šo sponsorē DP un SAB saskaņā ar Operatīvās darbības likuma 2. panta 2. daļu?Smalki. Kāds tad zvērests? Vai varētu nopublicēt zvērestu atklāti ? pirms lamatas aizcērtas?

Atbildēt

INFORMĀCIJAI

22.01.2014. 13:39

Der palasīt līdz kam noved pārlieku lielā demokrātija, brīvība un iecietība:

http://infoagentura.wordpress.com/2013/04/02/norvegija-pedofilu-zeme/

http://www.latvietis.com/index.cgi?action=7&id=1266

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 11:39

»

Aivars2

Jums ir ļoti pareiza doma. Es no savas puses vēl varu pievienot, ka nu jau tiesneši uzskata par normu, ka zagt miljonus ir cienījama nodarbošanās, bet kapeiku zagļus gan ar steigu jāspundē cietumā


Panaivi.Pastāv divu kategoriju cilvēki - iespēju un nepieciešamības. Vieni sakata iespējas un tās realizē, otri ir izpildītāji, tostarp tiesneši.Šis ir laiks, kad panākumus gūst iespēju cilvēki - politikā, biznesā, pruvātā dzīvē, visās jomās. Kļūt no nepieciēšamības cilvēka par iespēju cilvēku ir grūti, tikpat kā neiespējami. Daudzi eksperimentē, kļūdās, cieš zaudējumus, dažiem paveicas.Citi no dabas ir iespēju cilvēki - īstie plēsoņas, kas nekrāj, bet guļ saldi, jo zin, ka rīt būs jaunas iespējas.

Atbildēt

Aivars2

22.01.2014. 10:40

»

vēl

Ir reālāka un eksistējoša doma - noziegums nav noziegums. Piemēri nav tālu jāmeklē - studentes Pupiņas slepkava uz brīvām kājām. Presē ik pa brīdim parādās atziņas, ka nevajagot demonizēt šo notikumu, tā teikt, katram var gadīties... Un nu jau pavisam svaigs, Zolitūdes traģēdija, kur pats ģenerālprokurors...


Jums ir ļoti pareiza doma. Es no savas puses vēl varu pievienot, ka nu jau tiesneši uzskata par normu, ka zagt miljonus ir cienījama nodarbošanās, bet kapeiku zagļus gan ar steigu jāspundē cietumā.
Būt korumpētam ir normāli. Nenormāli ir būt muļķim, kas neņem kukuli, jeb godīgam.

Atbildēt

Aivars2

22.01.2014. 10:28

»

paija

Nekas jauns un super gan tas nav. SAbiedrības morāle un uzskati vienmer ir mainījusies un pārsvarā uz labo un iecietības pusi. Jaunas idejas vinmer izvirzījuši atseviški cilveki. Tos,kas izvirzīja Larvijas neatkarības ideju arī sākumā sauca par radikāļiem...


Jūs, Paija, neņemiet vērā tādu elementāru lietu, ka ģimenes primārais uzdevums ir atražot cilvēci(lai cik rupji tas neizklausītos). Tātad ģimenei ir jārada visi apstākļi bērnu audzināšanai kā arī tiesiskajai aizsardzībai.Bez tradicionālas ģimenes nebūtu arī Paijas. Sakot, ka gejus var reģistrēt laulībā, Jūs it kā cenšaties zvejot šo netradicionālās seksuālās orientācijas cilvēku balsis iespējamām vēlēšanām, vai arī vienkārši liekuļojat jeb neesat atklāta pret sevi..
Homoseksuāla apvienība izslēdz bērnu radīšanu, līdz ar to nav bērnu, kuru aizsardzībai ir nepieciešama laulība.
Mantisko attiecību regulēšanai nav vajadzīga laulība.Pietiek ar savstarpējiem mantiskiem līgumiem.

Atbildēt

šmonkols

21.01.2014. 23:07

»

onkols

jo lielāks idiots,jo garāki teksti,pasveicini priedīti,defektīvais


Jo analfabētiskāki paudumi, jo trulāks idiots. Pasveicini savas sugas kustoņus palīgskolā, defektīvais!

Atbildēt

valdis i

21.01.2014. 22:22

BRAVO, BRAVO, BRAVO!

Atbildēt

Pastals

21.01.2014. 20:44

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


Nav nekādas nozīmes komentāram, kam autors ir galīgs čurugalva. Ja ari reizēm (brīnumainā kārtā) izdodas sarunāt kādu, kurš tavā vārdā iekomentē, tad nu vismaz neuzdodies par "Lasītāju", lasīt tu diez vai proti.

Atbildēt

LLL

21.01.2014. 19:34

Homoseksuālims absolutizē miesaskāri, padarot to par dzīves jēgu. Dabas dotu dzīvības turpināšanas funkciju viņi pataisa par sevis pašapmierināšanas līdzekli, kam viņu izvirtusī fantāzija izdomā visdāžadākās formas un veidus. Vai šādām „vērtībām” jākļūst par mūsu sabiedrības stūrakmeni?! Homoseksuālisms nav norma, HOMOSEKSUĀLISMS IR PATOLOĢIJA!!!

Atbildēt

LLL

21.01.2014. 19:33

50% pedofilu ir homoseksuālisti. ASV eksistē „boyloveru” asociācija (NAMBLA; http://www.nambla.org/ ), kura iestājas par pedofilijas legalizāciju. ASV līdzīgi kā citur pasaulē homoseksuālistu īpatsvars ir apmēram 3%, bet tieši viņi veic 30% noziegumu pret bērniem.

Pēc zinātnieku pētījumiem, veikt izmaiņas galvas smadzeņu daļā, kura atbild par seksuālo orientāciju, ir daudz vienkāršāk nekā izārstēt alkoholismu. Bet homoseksuālisti negrib ārstēties, viņi melo, ka viņu slimība ir neārstējama un ka viņi ir normāli.

Atbildēt

Inga

21.01.2014. 18:56

Un nemaz nešaubieties - pedofīlija dažās valstīs jau ir aizgājusi līdz 3-4 logam...
Viņķele ļoti klasiski izspēlēja šo bēdīgo Kārļa - Karlīnes sāgu...Kurš logs tas bija? Sabiedrība jau pamazām tiek salauzta...
Ko tālāk?

Atbildēt

Aivars Lembergs, Ventspils mērs

21.01.2014. 18:44

Visus homoseksuālistus vajag sadzīt vienā vietā – lai viņi tur darbojas viens ar otru

Atbildēt

mozaiķis

21.01.2014. 18:16

lai dzīvo gejlezbo mozaika, visprogresivakā mozaika pasaulē, valdībā tikai mozaikas čļenus

Atbildēt

vai

21.01.2014. 18:07

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


tu, puspērtiķi, akadēmiskos vispāratzītos Overtona atzinumus sauc par kaķa ņaudām?

Atbildēt

nav saprotams

21.01.2014. 17:59

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


- kas tad būtu, ja kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes?

- kādā sakarā tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes?

Atbildēt

jap

21.01.2014. 17:54

»

nevajag melot

.."Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti


Nosauciet, luudzu, kaut viena zhurnaalista,kultūrmarksisma viedokļu paudēja, uzvaardu.

Atbildēt

Lasītājs

21.01.2014. 17:38

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Atbildēt

garāmejot

21.01.2014. 17:30

"Sabiedrība ir salauzta. Tās dzīvīgākā daļa vēl kaut kā pretosies. Bet kopumā sabiedrība jau samierinājusies ar savu sakāvi."

Sabiedrības dzīvīgākā daļa vēl kar kokos nēģerus, vai ne?

Atbildēt

nevajag melot

21.01.2014. 17:26

»

jap

Nav pamaniits, ka vinjsh kaadam aizbaazh muti. To, ka vinjsh kaadu interveejot izsaka savu viedokli, sauc par diskusiju. Arii raidiijumaa " Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti, kas noraada uz iistu diskusiju


.."Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti,...
_________________________
Neviens pret-kultūrmarksisma viedokļu paudējs gan nekad tur nav manīts

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...