Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Izkrāso pats

Nikomeda ziņu aģentūra
20.01.2014.
Komentāri (102)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ambona

12.05.2014. 07:15

»

paija

Nekas jauns un super gan tas nav. SAbiedrības morāle un uzskati vienmer ir mainījusies un pārsvarā uz labo un iecietības pusi. Jaunas idejas vinmer izvirzījuši atseviški cilveki. Tos,kas izvirzīja Larvijas neatkarības ideju arī sākumā sauca par radikāļiem...


"Es gejiem neļautu adoptēt bernus. bet vai viņu pāri ir reģistreti vai nav, man pilnīgi vienalga"
=================
Paija, Jums, kā visiem cilvēkiem ir savi priekšstati par pieņemamo un nepieņemamo. Raksts paskaidro, kā mazas, bet izmanīgas spiediengrupas padarīs par legālu un pat obligātu to, kas Jums ir nepieņemams - par spīti Jūsu uzskatiem un iebildumiem.

Atbildēt

lai Jolanta

02.02.2014. 14:24

»

Homoseksuāle

Nu jau, nu jau! Ar ko tad tas homeseksuālisms ir tik briesmīgs?! Viss vienā katlā sagāzts. Liec mierā Jolantu, katram var būt savi uzskati un savējos "sist" bez iemesla mēs nedosim


liek mierā mūs!Tie nav viņas uzskati,bet gan maizes darbs.Lai viņa pilda darba devēja prasības,bet citā,godīgā darbā!

Atbildēt

......

02.02.2014. 11:59

»

...

Zīmīgi, ka autors, atšķirībā no ļaunajiem streipiem, cihanovičām un kažokām, ir pārāk gļēvs, lai zem sava viedokļa parakstītos ar īsto vārdu


gļēvs esi pats,turklāt nelietis,jo labi zini,ka tas nav "raksta autora",bet gan amerikāņu sociologa Overtona raksts un viedoklis.Cihanovičas,kažokas un daudzi citi par homoseksuālo attiecību atbalstīšanu un lienošo propogandu saņem pieklājīgu atalgojumu.

Atbildēt

bērniem jāmāca masturbēt

29.01.2014. 13:38

Eiroparlamentā tiek diskutēts, kāda bērniem ir bauda aizskart savus dzimumorgānus un, ka to varētu mācīt bērnudārzos speciālās nodarbībās, kā arī, ka bioloģiskajam dzimumam neesot īpašas nozīmes. Psihologi raizējas, ka tas bērnos varētu izraisīt neirozes. Kāpēc Eiroparlamenta deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus?

Tā saucamo «Estrellas» ziņojumu izveidojusi deputāte no Portugāles - Estrella. Estrellas ziņojums paredz, ka bērniem jāsāk seksuālā audzināšana no četru gadu vecuma, pirmskolas vecuma bērniem ir jāzina par intīmajām attiecībām starp viena dzimuma pārstāvjiem. Kā arī atšķirība starp dzimumidentitāti un bioloģisko dzimumu, ko esot iespējams mainīt. Kā arī bērniem būtu nepieciešams mācīt masturbēt, lai izzinātu savu seksualitāti.

Atbildēt

c/p

29.01.2014. 13:31

Šādu logu pārbīdi mūsu sabiedrība ir pieredzējusi arī nacionālajā jautājumā, kad runāt par nācijas eksistenci apdraudošiem notikumiem un virzību pēdējā laikā sauc par nacionālradikālismu, fašismu un vēl nezin ko.
1995. gadā bija pilnīgi normāli valsts augstākajām amatpersonām nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa 16. martā, taču šodien tas kļuvis neiedomājami, jo logi ir aizbīdīti uz otru pusi.

Atbildēt

jau tuvojamies

26.01.2014. 18:55

Izmantojot geju tiesību aktīvistu taktiku, pedofīli nu cenšas iegūt līdzīgu statusu apgalvojot, ka viņu vēlme stāties intīma rakstura attiecībās ar bērniem ir tāda pati seksuālā orientācija kā homoseksuālā vai heteroseksuālā.

Kā norāda Northern Colorado Gazette, tad homoseksuālisma pretinieki jau iepriekš esot apgalvojuši, ka mirklī, kad viņu orientācija un dzīvesveids kļūs sabiedrībā pieņemams, par tādu kļūs viss.

Atbildēt

Mārtiņš&

26.01.2014. 15:08

Labs raksts. Pediņi, lezbietes un viņu agresīvie ideologi tādi ka kažoka ir jāvelk saulītē. Lai tauta redz, kas mūs grib iznīcināt. Pederastija ir noziegums pret cilvēci.

Atbildēt

xxx

26.01.2014. 14:22

Vakareiropā LGBT faktiski ir saauguši ar varas struktūrām. Homoseksualitāte kļuvusi par ES pamatvērtību. Deputātus, kas iestājās par tradicionālām ģimenes vērtībām, Eiroparlamentā bez ceremonijām izsvilpj. Homoseksuālisti un lesbietes ES jūtas kā izredzēto kasta. Tādēļ Eiropas līderi gluži vai sacenšas Krievijas nosodīšanā par centieniem pasargāt savus bērnus no samaitāšanas.

Atbildēt

TV3

25.01.2014. 16:49

Kāpēc EP deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus?

Eiroparlamentā tiek diskutēts, kāda bērniem ir bauda aizskart savus dzimumorgānus un, ka to varētu mācīt bērnudārzos speciālās nodarbībās, kā arī, ka bioloģiskajam dzimumam neesot īpašas nozīmes. Psihologi raizējas, ka tas bērnos varētu izraisīt neirozes.

Kāpēc Eiroparlamenta deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus? Skatieties TV3 raidījumā Bez Tabu 27. janvārī plkst. 19:30!

Atbildēt

N.Māstrihts

23.01.2014. 11:17

»

tontons3

No tava primitīvā skatu punkta, ir tikai vilki un šakāļi


Tu noteikti esi sesks.

Atbildēt

>burda

23.01.2014. 10:29

»

burda

Uz ventspili, pie govīm...


tu gribi sacīt, ka tradicionāli orientētiem cilvēkiem homo problēma nav svarīga, jo šiem taču vienalga, vai viņus un viņu bērnus ņems pakaļā pie varas tikušie zilie?

Taču padomā pati - lai šos novestu līdz tādam stāvoklim, cik daudz vēl jāpadara!

Atbildēt

Uldiņš

23.01.2014. 10:21

»

Gundars

Raksts ir sekliem fobiju pārņemtie ļaudīm domāts. Kārtējo baiļu radīšanai, lai novērstu domas no galvenā


Jā, Gundariņ, tas Overtons tāds sekls konspirācijas teoriju paudējs vien ir.

Atbildēt

Gundars

23.01.2014. 04:53

Raksts ir sekliem fobiju pārņemtie ļaudīm domāts. Kārtējo baiļu radīšanai, lai novērstu domas no galvenā.

Atbildēt

garāmejot

23.01.2014. 03:39

»

ej garām

tagad nēģeri ar streipveidīgo svētību kar kokos baltos


Jā, ar tipiski latvisko paranoju jums viss kārtībā, cienītais.

Atbildēt

burda

23.01.2014. 00:59

»

Aivars Lembergs, Ventspils mērs

Visus homoseksuālistus vajag sadzīt vienā vietā – lai viņi tur darbojas viens ar otru


Uz ventspili, pie govīm.
Kopā ar homohobozoosexuāļiem sadzīt arī psihopātus kampējus, lai drātē viens otru visos galos. Jo zagšana arī ir pataloģija, tāpat kā slēptā homoseksualitāte, kuru parasti slēpj, pieturot pretējā dzimuma "mīļāko" vai sievu. Starp citu, izskatās, ka visi LV publiskie kampēji ir ar noslieci uz homofīliju, jo visiem ir savāda privātā dzīve, ja vien viņi visi nav impotenti, kas arī izskaidro savādo uzvedību.
Starp citu, tradicionāli orientētiem cilvēkiem homo problēma nav svarīga. Parasti tēmu cilā tie, kuri par to pastiprināti interesējas vai kam maksā par tēmas izcelšanu. Arī tie raksti, kuri it kā nosoda, faktiski popularizē tēmu un aktivizē uzmanību. Dimiters vispār lej ūdeni tonnām uz homo dzirnām, bet viņam visdrīzāk to apmaksā par rus.putin slavināšanu, jo djadja putins taču nemīl homo, lai gan pats pēc tāda izskatās.
Homo, maniaks vai kampējs, viss viens. Mazvērtīgie punduri, kuri savas pataloģijas kompensē ar seksuālu izlaidību, varu un naudu.

Atbildēt

tontons3

23.01.2014. 00:40

»

N.Māstrihts

Panaivi.Pastāv divu kategoriju cilvēki - iespēju un nepieciešamības. Vieni sakata iespējas un tās realizē, otri ir izpildītāji, tostarp tiesneši.Šis ir laiks, kad panākumus gūst iespēju cilvēki - politikā, biznesā, pruvātā dzīvē, visās jomās. Kļūt no nepieciēšamības cilvēka par iespēju cilvēku ir grūti...


No tava primitīvā skatu punkta, ir tikai vilki un šakāļi.
Vispār jau ne visi ir psihopāti, ir arī tādi, kuri nav ne plēsēji, ne maitēdāji. Tie tavā skatījumā noteikti ir auni, kurus plēš vilki.

Atbildēt

racetraitor

22.01.2014. 23:37

Baltā rase taču ir jāiznīcina, vai ne?
http://racetraitor.org/

Atbildēt

kultūrmarksisma progress

22.01.2014. 19:17

divas kājas - slikti
četras kājas - labi

Atbildēt

piddaru majestātiskums un dižums

22.01.2014. 19:14

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


visi, kas uzdrošinās uzstāties pret piddariem, nav ne kaķa ņaudu vērti un tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Atbildēt

zebra

22.01.2014. 15:48

Tiešām- apollo.lv/zinas/italija-60-gadiga-viriesa-un-11-gadigas-meitenes-attiecibas-nesaskata-pedofiliju/633297

Atbildēt

Jankam

22.01.2014. 15:40

»

Janka

Negvelz pats. Kad es biju pusaudža vecumā, man vairākas reizes sējās klāt pidari-pedofili. Kad paaugos, devu pa tauri. Tas pats bija ar visiem maniem draugiem, visi ir stāstījuši


Ak tad devi pa tauri?
Tad jau tevi vajadzēja iesēdināt par naida noziegumu. Būtu tupējis vairākus gadus.

Tevi glāba tas, ka nedzīvoji Rietumeiropā vai ASV.

Atbildēt

Janka

22.01.2014. 15:30

»

To LLL

Negvelz muļķības. Vairāk nekā 90 procenti pedofīlijas gadījumu ir pieaudzis vīrietis un mazgadīga meitene, ļoti bieži ģimenes ietvaros. Nemuldi, ja nezini, par ko runā


Negvelz pats. Kad es biju pusaudža vecumā, man vairākas reizes sējās klāt pidari-pedofili. Kad paaugos, devu pa tauri. Tas pats bija ar visiem maniem draugiem, visi ir stāstījuši.

Atbildēt

To LLL

22.01.2014. 14:50

»

LLL

50% pedofilu ir homoseksuālisti. ASV eksistē „boyloveru” asociācija (NAMBLA; http://www.nambla.org/ ), kura iestājas par pedofilijas legalizāciju. ASV līdzīgi kā citur pasaulē homoseksuālistu īpatsvars ir apmēram 3%, bet tieši viņi veic 30% noziegumu pret bērniem...


Negvelz muļķības. Vairāk nekā 90 procenti pedofīlijas gadījumu ir pieaudzis vīrietis un mazgadīga meitene, ļoti bieži ģimenes ietvaros. Nemuldi, ja nezini, par ko runā!

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 14:26

»

Aivars2

Tagad jau esiet tuvāk pie tēmas Tātad zagšana pie mums ir Valsts Noslēpums


Es jau sen esmu tuvu šai zināšanai, ko esmu pārbaudījis pats praksē. Zagšana nav valsts noslēpums, bet valsts noslēpumu un ar to saistītās privilēģijas ir nozogamas, tāpat kā pati valsts, kas jau ir nozagta.

Tās nozadzēji šo valsti ir pārdevuši un turpina gūt labumus. Nozadzēju vidū ir tādi, kas klusējot piedalās un neazaudē amatus.Tiesneši uz mūžu ir "savējie"..Oligarhi, Valsts prezidents, Lembergs, ..Grūtups..ir slepena grupa, kas vienojišies .. "ja mēs neturēsimies kopā, mūs pa vienam izķers.." Viņi turas kopā.

Un sadarbojas ar Krieviju un SVF, PB, Vāciju, Briseli, ASV, Ķīnu ..un ar pašu velnu savam labumam..

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 13:52

»

Aivars2

Ja pieturas pie raksta tematikas- kurš logs tad ir tiesnešiem


Tiesneši ir tikai cilvēki. Ja tiesas priekšsēdētājs dod tiešas vai netiešas norādes, "tukši "paužot tikai savu viedokli, iespēju tiesneis sapratīs tiesas priekšsēdātāja domas, jo neredz to pirmo dienu.

Tiesa izskata lietas, izejot no pierādījumu kopuma un saskaņā ar valsts noslēpumu, kas nav pieejams ne cietušai pusei, ne vainīgajam. Daļa no pierā’dijumiem ir, daļa nav un var nebūt pieejama pat tiesnešiem.

Vaina nav jāmeklē apstāklī vai tiesnesis ir iespēju (kukuļa u.c. labumu) cilvēks, vai nepieciešamības civēks (vainīgais noteikti jāsoda u.c.), bet gan valsts noslēpumā. Patiesībā daudzas lietas ir izspriestas dīvaini, tiesneši nav ņēmuši vērā kādu pierādījumu virkni - tiesas faktisko rīcību (neņem vērā kaut ko, kaut ko citu - nebūtisku ņem vērā) nevar apstrīdēt. Var apstrīdēt nolēmumu līdz zināmai stadijai.Līdz ar to jāsecina, ka spriedumi lietās tiek taisīti saskaņā ar valsts noslēpumu, kas pieejams zinamai noslēgtai ļaužu grupai. Tiesas nolēmums ir pret atsevišķu personu, personu grupu līdzīgi likumiem priekš visiem. Arī likumus visbiežāk izstrādā un saskaņo saskaņā ar valsts noslēpumu. Un to sauc par valsts nozagšanu. Varai piederot politmafijai.

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 13:16

»

Aivars2

Ja pieturas pie raksta tematikas- kurš logs tad ir tiesnešiem


Tiesneši ir tikai cilvēki. Ja tiesas priekšsēdētājs dod tiešas vai netiešas norādes, "tukši"paūžot tikai savu viedokli, iespēju tiesneis sapratīs tiesas priekšsēdātāja domas, jo neierauga to pirmo dienu.

Tiesa izskata lietas, izejot no pierādījumu kopuma un saskaņā ar valsts nozlēpumu, kas nav pieejams ne cietušai pusei, ne vainīgajam.

Vaina nav jāmeklē apstāklī vai tiesnesis ir iespēju (kukuļa u.c. labumu) cilvēks, vai nepieciešamības civēks (vainīgais noteikti jāsoda u.c.), bet gan valsts noslēpumā. Patiesībā daudzas lietas ir izspriestas dīvaini, tiesneši nav ņēmuši vērā citu pierādījumu virkni - tiesas faktisko rīcību (neņem vērā kaut ko, kaut ko citu - nebūtiski ņem vērā) nevar apstrīdēt. Var apstrīdēt nolēmumu līdz zināmai stadijai.Līdz ar to jāsecina, ka spriedumi lietās tiek taisīti saskaņā ar valsts noslēpumu, kas pieejams zinamai noslēgtai ļaužu grupai. Tiesas nolēmums ir pret atsevišķu personu, personu grupu līdzīgi likumiem priekš visiem. Arī likumus visbiežāk izstrādā un saskāņo sakaņā ar valsts noslēpumu.

Tie, kas iekļūst šaurajā valsts noslēpumam pielaides grupā, tiem pietuvinātām personām kā Lembergs, ir vispriviliģētākajā kategorijā.

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 12:55

»

INFORMĀCIJAI

Der palasīt līdz kam noved pārlieku lielā demokrātija, brīvība un iecietība


Bezmērķigā biedrība "Latvietis"? Vai arī šo sponsorē DP un SAB saskaņā ar Operatīvās darbības likuma 2. panta 2. daļu?Smalki. Kāds tad zvērests? Vai varētu nopublicēt zvērestu atklāti ? pirms lamatas aizcērtas?

Atbildēt

INFORMĀCIJAI

22.01.2014. 12:39

Der palasīt līdz kam noved pārlieku lielā demokrātija, brīvība un iecietība:

http://infoagentura.wordpress.com/2013/04/02/norvegija-pedofilu-zeme/

http://www.latvietis.com/index.cgi?action=7&id=1266

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 10:39

»

Aivars2

Jums ir ļoti pareiza doma. Es no savas puses vēl varu pievienot, ka nu jau tiesneši uzskata par normu, ka zagt miljonus ir cienījama nodarbošanās, bet kapeiku zagļus gan ar steigu jāspundē cietumā


Panaivi.Pastāv divu kategoriju cilvēki - iespēju un nepieciešamības. Vieni sakata iespējas un tās realizē, otri ir izpildītāji, tostarp tiesneši.Šis ir laiks, kad panākumus gūst iespēju cilvēki - politikā, biznesā, pruvātā dzīvē, visās jomās. Kļūt no nepieciēšamības cilvēka par iespēju cilvēku ir grūti, tikpat kā neiespējami. Daudzi eksperimentē, kļūdās, cieš zaudējumus, dažiem paveicas.Citi no dabas ir iespēju cilvēki - īstie plēsoņas, kas nekrāj, bet guļ saldi, jo zin, ka rīt būs jaunas iespējas.

Atbildēt

Aivars2

22.01.2014. 09:40

»

vēl

Ir reālāka un eksistējoša doma - noziegums nav noziegums. Piemēri nav tālu jāmeklē - studentes Pupiņas slepkava uz brīvām kājām. Presē ik pa brīdim parādās atziņas, ka nevajagot demonizēt šo notikumu, tā teikt, katram var gadīties... Un nu jau pavisam svaigs, Zolitūdes traģēdija, kur pats ģenerālprokurors...


Jums ir ļoti pareiza doma. Es no savas puses vēl varu pievienot, ka nu jau tiesneši uzskata par normu, ka zagt miljonus ir cienījama nodarbošanās, bet kapeiku zagļus gan ar steigu jāspundē cietumā.
Būt korumpētam ir normāli. Nenormāli ir būt muļķim, kas neņem kukuli, jeb godīgam.

Atbildēt

Aivars2

22.01.2014. 09:28

»

paija

Nekas jauns un super gan tas nav. SAbiedrības morāle un uzskati vienmer ir mainījusies un pārsvarā uz labo un iecietības pusi. Jaunas idejas vinmer izvirzījuši atseviški cilveki. Tos,kas izvirzīja Larvijas neatkarības ideju arī sākumā sauca par radikāļiem...


Jūs, Paija, neņemiet vērā tādu elementāru lietu, ka ģimenes primārais uzdevums ir atražot cilvēci(lai cik rupji tas neizklausītos). Tātad ģimenei ir jārada visi apstākļi bērnu audzināšanai kā arī tiesiskajai aizsardzībai.Bez tradicionālas ģimenes nebūtu arī Paijas. Sakot, ka gejus var reģistrēt laulībā, Jūs it kā cenšaties zvejot šo netradicionālās seksuālās orientācijas cilvēku balsis iespējamām vēlēšanām, vai arī vienkārši liekuļojat jeb neesat atklāta pret sevi..
Homoseksuāla apvienība izslēdz bērnu radīšanu, līdz ar to nav bērnu, kuru aizsardzībai ir nepieciešama laulība.
Mantisko attiecību regulēšanai nav vajadzīga laulība.Pietiek ar savstarpējiem mantiskiem līgumiem.

Atbildēt

šmonkols

21.01.2014. 22:07

»

onkols

jo lielāks idiots,jo garāki teksti,pasveicini priedīti,defektīvais


Jo analfabētiskāki paudumi, jo trulāks idiots. Pasveicini savas sugas kustoņus palīgskolā, defektīvais!

Atbildēt

valdis i

21.01.2014. 21:22

BRAVO, BRAVO, BRAVO!

Atbildēt

Pastals

21.01.2014. 19:44

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


Nav nekādas nozīmes komentāram, kam autors ir galīgs čurugalva. Ja ari reizēm (brīnumainā kārtā) izdodas sarunāt kādu, kurš tavā vārdā iekomentē, tad nu vismaz neuzdodies par "Lasītāju", lasīt tu diez vai proti.

Atbildēt

LLL

21.01.2014. 18:34

Homoseksuālims absolutizē miesaskāri, padarot to par dzīves jēgu. Dabas dotu dzīvības turpināšanas funkciju viņi pataisa par sevis pašapmierināšanas līdzekli, kam viņu izvirtusī fantāzija izdomā visdāžadākās formas un veidus. Vai šādām „vērtībām” jākļūst par mūsu sabiedrības stūrakmeni?! Homoseksuālisms nav norma, HOMOSEKSUĀLISMS IR PATOLOĢIJA!!!

Atbildēt

LLL

21.01.2014. 18:33

50% pedofilu ir homoseksuālisti. ASV eksistē „boyloveru” asociācija (NAMBLA; http://www.nambla.org/ ), kura iestājas par pedofilijas legalizāciju. ASV līdzīgi kā citur pasaulē homoseksuālistu īpatsvars ir apmēram 3%, bet tieši viņi veic 30% noziegumu pret bērniem.

Pēc zinātnieku pētījumiem, veikt izmaiņas galvas smadzeņu daļā, kura atbild par seksuālo orientāciju, ir daudz vienkāršāk nekā izārstēt alkoholismu. Bet homoseksuālisti negrib ārstēties, viņi melo, ka viņu slimība ir neārstējama un ka viņi ir normāli.

Atbildēt

Inga

21.01.2014. 17:56

Un nemaz nešaubieties - pedofīlija dažās valstīs jau ir aizgājusi līdz 3-4 logam...
Viņķele ļoti klasiski izspēlēja šo bēdīgo Kārļa - Karlīnes sāgu...Kurš logs tas bija? Sabiedrība jau pamazām tiek salauzta...
Ko tālāk?

Atbildēt

Aivars Lembergs, Ventspils mērs

21.01.2014. 17:44

Visus homoseksuālistus vajag sadzīt vienā vietā – lai viņi tur darbojas viens ar otru

Atbildēt

mozaiķis

21.01.2014. 17:16

lai dzīvo gejlezbo mozaika, visprogresivakā mozaika pasaulē, valdībā tikai mozaikas čļenus

Atbildēt

vai

21.01.2014. 17:07

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


tu, puspērtiķi, akadēmiskos vispāratzītos Overtona atzinumus sauc par kaķa ņaudām?

Atbildēt

nav saprotams

21.01.2014. 16:59

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


- kas tad būtu, ja kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes?

- kādā sakarā tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes?

Atbildēt

jap

21.01.2014. 16:54

»

nevajag melot

.."Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti


Nosauciet, luudzu, kaut viena zhurnaalista,kultūrmarksisma viedokļu paudēja, uzvaardu.

Atbildēt

Lasītājs

21.01.2014. 16:38

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Atbildēt

garāmejot

21.01.2014. 16:30

"Sabiedrība ir salauzta. Tās dzīvīgākā daļa vēl kaut kā pretosies. Bet kopumā sabiedrība jau samierinājusies ar savu sakāvi."

Sabiedrības dzīvīgākā daļa vēl kar kokos nēģerus, vai ne?

Atbildēt

nevajag melot

21.01.2014. 16:26

»

jap

Nav pamaniits, ka vinjsh kaadam aizbaazh muti. To, ka vinjsh kaadu interveejot izsaka savu viedokli, sauc par diskusiju. Arii raidiijumaa " Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti, kas noraada uz iistu diskusiju


.."Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti,...
_________________________
Neviens pret-kultūrmarksisma viedokļu paudējs gan nekad tur nav manīts

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...