Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Izkrāso pats

Nikomeda ziņu aģentūra
20.01.2014.
Komentāri (102)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ambona

12.05.2014. 08:15

»

paija

Nekas jauns un super gan tas nav. SAbiedrības morāle un uzskati vienmer ir mainījusies un pārsvarā uz labo un iecietības pusi. Jaunas idejas vinmer izvirzījuši atseviški cilveki. Tos,kas izvirzīja Larvijas neatkarības ideju arī sākumā sauca par radikāļiem...


"Es gejiem neļautu adoptēt bernus. bet vai viņu pāri ir reģistreti vai nav, man pilnīgi vienalga"
=================
Paija, Jums, kā visiem cilvēkiem ir savi priekšstati par pieņemamo un nepieņemamo. Raksts paskaidro, kā mazas, bet izmanīgas spiediengrupas padarīs par legālu un pat obligātu to, kas Jums ir nepieņemams - par spīti Jūsu uzskatiem un iebildumiem.

Atbildēt

lai Jolanta

02.02.2014. 15:24

»

Homoseksuāle

Nu jau, nu jau! Ar ko tad tas homeseksuālisms ir tik briesmīgs?! Viss vienā katlā sagāzts. Liec mierā Jolantu, katram var būt savi uzskati un savējos "sist" bez iemesla mēs nedosim


liek mierā mūs!Tie nav viņas uzskati,bet gan maizes darbs.Lai viņa pilda darba devēja prasības,bet citā,godīgā darbā!

Atbildēt

......

02.02.2014. 12:59

»

...

Zīmīgi, ka autors, atšķirībā no ļaunajiem streipiem, cihanovičām un kažokām, ir pārāk gļēvs, lai zem sava viedokļa parakstītos ar īsto vārdu


gļēvs esi pats,turklāt nelietis,jo labi zini,ka tas nav "raksta autora",bet gan amerikāņu sociologa Overtona raksts un viedoklis.Cihanovičas,kažokas un daudzi citi par homoseksuālo attiecību atbalstīšanu un lienošo propogandu saņem pieklājīgu atalgojumu.

Atbildēt

bērniem jāmāca masturbēt

29.01.2014. 14:38

Eiroparlamentā tiek diskutēts, kāda bērniem ir bauda aizskart savus dzimumorgānus un, ka to varētu mācīt bērnudārzos speciālās nodarbībās, kā arī, ka bioloģiskajam dzimumam neesot īpašas nozīmes. Psihologi raizējas, ka tas bērnos varētu izraisīt neirozes. Kāpēc Eiroparlamenta deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus?

Tā saucamo «Estrellas» ziņojumu izveidojusi deputāte no Portugāles - Estrella. Estrellas ziņojums paredz, ka bērniem jāsāk seksuālā audzināšana no četru gadu vecuma, pirmskolas vecuma bērniem ir jāzina par intīmajām attiecībām starp viena dzimuma pārstāvjiem. Kā arī atšķirība starp dzimumidentitāti un bioloģisko dzimumu, ko esot iespējams mainīt. Kā arī bērniem būtu nepieciešams mācīt masturbēt, lai izzinātu savu seksualitāti.

Atbildēt

c/p

29.01.2014. 14:31

Šādu logu pārbīdi mūsu sabiedrība ir pieredzējusi arī nacionālajā jautājumā, kad runāt par nācijas eksistenci apdraudošiem notikumiem un virzību pēdējā laikā sauc par nacionālradikālismu, fašismu un vēl nezin ko.
1995. gadā bija pilnīgi normāli valsts augstākajām amatpersonām nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa 16. martā, taču šodien tas kļuvis neiedomājami, jo logi ir aizbīdīti uz otru pusi.

Atbildēt

jau tuvojamies

26.01.2014. 19:55

Izmantojot geju tiesību aktīvistu taktiku, pedofīli nu cenšas iegūt līdzīgu statusu apgalvojot, ka viņu vēlme stāties intīma rakstura attiecībās ar bērniem ir tāda pati seksuālā orientācija kā homoseksuālā vai heteroseksuālā.

Kā norāda Northern Colorado Gazette, tad homoseksuālisma pretinieki jau iepriekš esot apgalvojuši, ka mirklī, kad viņu orientācija un dzīvesveids kļūs sabiedrībā pieņemams, par tādu kļūs viss.

Atbildēt

Mārtiņš&

26.01.2014. 16:08

Labs raksts. Pediņi, lezbietes un viņu agresīvie ideologi tādi ka kažoka ir jāvelk saulītē. Lai tauta redz, kas mūs grib iznīcināt. Pederastija ir noziegums pret cilvēci.

Atbildēt

xxx

26.01.2014. 15:22

Vakareiropā LGBT faktiski ir saauguši ar varas struktūrām. Homoseksualitāte kļuvusi par ES pamatvērtību. Deputātus, kas iestājās par tradicionālām ģimenes vērtībām, Eiroparlamentā bez ceremonijām izsvilpj. Homoseksuālisti un lesbietes ES jūtas kā izredzēto kasta. Tādēļ Eiropas līderi gluži vai sacenšas Krievijas nosodīšanā par centieniem pasargāt savus bērnus no samaitāšanas.

Atbildēt

TV3

25.01.2014. 17:49

Kāpēc EP deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus?

Eiroparlamentā tiek diskutēts, kāda bērniem ir bauda aizskart savus dzimumorgānus un, ka to varētu mācīt bērnudārzos speciālās nodarbībās, kā arī, ka bioloģiskajam dzimumam neesot īpašas nozīmes. Psihologi raizējas, ka tas bērnos varētu izraisīt neirozes.

Kāpēc Eiroparlamenta deputāti vēlas, lai bērni kopš četru gadu vecuma apgūtu masturbācijas pamatus? Skatieties TV3 raidījumā Bez Tabu 27. janvārī plkst. 19:30!

Atbildēt

N.Māstrihts

23.01.2014. 12:17

»

tontons3

No tava primitīvā skatu punkta, ir tikai vilki un šakāļi


Tu noteikti esi sesks.

Atbildēt

>burda

23.01.2014. 11:29

»

burda

Uz ventspili, pie govīm...


tu gribi sacīt, ka tradicionāli orientētiem cilvēkiem homo problēma nav svarīga, jo šiem taču vienalga, vai viņus un viņu bērnus ņems pakaļā pie varas tikušie zilie?

Taču padomā pati - lai šos novestu līdz tādam stāvoklim, cik daudz vēl jāpadara!

Atbildēt

Uldiņš

23.01.2014. 11:21

»

Gundars

Raksts ir sekliem fobiju pārņemtie ļaudīm domāts. Kārtējo baiļu radīšanai, lai novērstu domas no galvenā


Jā, Gundariņ, tas Overtons tāds sekls konspirācijas teoriju paudējs vien ir.

Atbildēt

Gundars

23.01.2014. 05:53

Raksts ir sekliem fobiju pārņemtie ļaudīm domāts. Kārtējo baiļu radīšanai, lai novērstu domas no galvenā.

Atbildēt

garāmejot

23.01.2014. 04:39

»

ej garām

tagad nēģeri ar streipveidīgo svētību kar kokos baltos


Jā, ar tipiski latvisko paranoju jums viss kārtībā, cienītais.

Atbildēt

burda

23.01.2014. 01:59

»

Aivars Lembergs, Ventspils mērs

Visus homoseksuālistus vajag sadzīt vienā vietā – lai viņi tur darbojas viens ar otru


Uz ventspili, pie govīm.
Kopā ar homohobozoosexuāļiem sadzīt arī psihopātus kampējus, lai drātē viens otru visos galos. Jo zagšana arī ir pataloģija, tāpat kā slēptā homoseksualitāte, kuru parasti slēpj, pieturot pretējā dzimuma "mīļāko" vai sievu. Starp citu, izskatās, ka visi LV publiskie kampēji ir ar noslieci uz homofīliju, jo visiem ir savāda privātā dzīve, ja vien viņi visi nav impotenti, kas arī izskaidro savādo uzvedību.
Starp citu, tradicionāli orientētiem cilvēkiem homo problēma nav svarīga. Parasti tēmu cilā tie, kuri par to pastiprināti interesējas vai kam maksā par tēmas izcelšanu. Arī tie raksti, kuri it kā nosoda, faktiski popularizē tēmu un aktivizē uzmanību. Dimiters vispār lej ūdeni tonnām uz homo dzirnām, bet viņam visdrīzāk to apmaksā par rus.putin slavināšanu, jo djadja putins taču nemīl homo, lai gan pats pēc tāda izskatās.
Homo, maniaks vai kampējs, viss viens. Mazvērtīgie punduri, kuri savas pataloģijas kompensē ar seksuālu izlaidību, varu un naudu.

Atbildēt

tontons3

23.01.2014. 01:40

»

N.Māstrihts

Panaivi.Pastāv divu kategoriju cilvēki - iespēju un nepieciešamības. Vieni sakata iespējas un tās realizē, otri ir izpildītāji, tostarp tiesneši.Šis ir laiks, kad panākumus gūst iespēju cilvēki - politikā, biznesā, pruvātā dzīvē, visās jomās. Kļūt no nepieciēšamības cilvēka par iespēju cilvēku ir grūti...


No tava primitīvā skatu punkta, ir tikai vilki un šakāļi.
Vispār jau ne visi ir psihopāti, ir arī tādi, kuri nav ne plēsēji, ne maitēdāji. Tie tavā skatījumā noteikti ir auni, kurus plēš vilki.

Atbildēt

racetraitor

23.01.2014. 00:37

Baltā rase taču ir jāiznīcina, vai ne?
http://racetraitor.org/

Atbildēt

kultūrmarksisma progress

22.01.2014. 20:17

divas kājas - slikti
četras kājas - labi

Atbildēt

piddaru majestātiskums un dižums

22.01.2014. 20:14

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


visi, kas uzdrošinās uzstāties pret piddariem, nav ne kaķa ņaudu vērti un tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Atbildēt

zebra

22.01.2014. 16:48

Tiešām- apollo.lv/zinas/italija-60-gadiga-viriesa-un-11-gadigas-meitenes-attiecibas-nesaskata-pedofiliju/633297

Atbildēt

Jankam

22.01.2014. 16:40

»

Janka

Negvelz pats. Kad es biju pusaudža vecumā, man vairākas reizes sējās klāt pidari-pedofili. Kad paaugos, devu pa tauri. Tas pats bija ar visiem maniem draugiem, visi ir stāstījuši


Ak tad devi pa tauri?
Tad jau tevi vajadzēja iesēdināt par naida noziegumu. Būtu tupējis vairākus gadus.

Tevi glāba tas, ka nedzīvoji Rietumeiropā vai ASV.

Atbildēt

Janka

22.01.2014. 16:30

»

To LLL

Negvelz muļķības. Vairāk nekā 90 procenti pedofīlijas gadījumu ir pieaudzis vīrietis un mazgadīga meitene, ļoti bieži ģimenes ietvaros. Nemuldi, ja nezini, par ko runā


Negvelz pats. Kad es biju pusaudža vecumā, man vairākas reizes sējās klāt pidari-pedofili. Kad paaugos, devu pa tauri. Tas pats bija ar visiem maniem draugiem, visi ir stāstījuši.

Atbildēt

To LLL

22.01.2014. 15:50

»

LLL

50% pedofilu ir homoseksuālisti. ASV eksistē „boyloveru” asociācija (NAMBLA; http://www.nambla.org/ ), kura iestājas par pedofilijas legalizāciju. ASV līdzīgi kā citur pasaulē homoseksuālistu īpatsvars ir apmēram 3%, bet tieši viņi veic 30% noziegumu pret bērniem...


Negvelz muļķības. Vairāk nekā 90 procenti pedofīlijas gadījumu ir pieaudzis vīrietis un mazgadīga meitene, ļoti bieži ģimenes ietvaros. Nemuldi, ja nezini, par ko runā!

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 15:26

»

Aivars2

Tagad jau esiet tuvāk pie tēmas Tātad zagšana pie mums ir Valsts Noslēpums


Es jau sen esmu tuvu šai zināšanai, ko esmu pārbaudījis pats praksē. Zagšana nav valsts noslēpums, bet valsts noslēpumu un ar to saistītās privilēģijas ir nozogamas, tāpat kā pati valsts, kas jau ir nozagta.

Tās nozadzēji šo valsti ir pārdevuši un turpina gūt labumus. Nozadzēju vidū ir tādi, kas klusējot piedalās un neazaudē amatus.Tiesneši uz mūžu ir "savējie"..Oligarhi, Valsts prezidents, Lembergs, ..Grūtups..ir slepena grupa, kas vienojišies .. "ja mēs neturēsimies kopā, mūs pa vienam izķers.." Viņi turas kopā.

Un sadarbojas ar Krieviju un SVF, PB, Vāciju, Briseli, ASV, Ķīnu ..un ar pašu velnu savam labumam..

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 14:52

»

Aivars2

Ja pieturas pie raksta tematikas- kurš logs tad ir tiesnešiem


Tiesneši ir tikai cilvēki. Ja tiesas priekšsēdētājs dod tiešas vai netiešas norādes, "tukši "paužot tikai savu viedokli, iespēju tiesneis sapratīs tiesas priekšsēdātāja domas, jo neredz to pirmo dienu.

Tiesa izskata lietas, izejot no pierādījumu kopuma un saskaņā ar valsts noslēpumu, kas nav pieejams ne cietušai pusei, ne vainīgajam. Daļa no pierā’dijumiem ir, daļa nav un var nebūt pieejama pat tiesnešiem.

Vaina nav jāmeklē apstāklī vai tiesnesis ir iespēju (kukuļa u.c. labumu) cilvēks, vai nepieciešamības civēks (vainīgais noteikti jāsoda u.c.), bet gan valsts noslēpumā. Patiesībā daudzas lietas ir izspriestas dīvaini, tiesneši nav ņēmuši vērā kādu pierādījumu virkni - tiesas faktisko rīcību (neņem vērā kaut ko, kaut ko citu - nebūtisku ņem vērā) nevar apstrīdēt. Var apstrīdēt nolēmumu līdz zināmai stadijai.Līdz ar to jāsecina, ka spriedumi lietās tiek taisīti saskaņā ar valsts noslēpumu, kas pieejams zinamai noslēgtai ļaužu grupai. Tiesas nolēmums ir pret atsevišķu personu, personu grupu līdzīgi likumiem priekš visiem. Arī likumus visbiežāk izstrādā un saskaņo saskaņā ar valsts noslēpumu. Un to sauc par valsts nozagšanu. Varai piederot politmafijai.

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 14:16

»

Aivars2

Ja pieturas pie raksta tematikas- kurš logs tad ir tiesnešiem


Tiesneši ir tikai cilvēki. Ja tiesas priekšsēdētājs dod tiešas vai netiešas norādes, "tukši"paūžot tikai savu viedokli, iespēju tiesneis sapratīs tiesas priekšsēdātāja domas, jo neierauga to pirmo dienu.

Tiesa izskata lietas, izejot no pierādījumu kopuma un saskaņā ar valsts nozlēpumu, kas nav pieejams ne cietušai pusei, ne vainīgajam.

Vaina nav jāmeklē apstāklī vai tiesnesis ir iespēju (kukuļa u.c. labumu) cilvēks, vai nepieciešamības civēks (vainīgais noteikti jāsoda u.c.), bet gan valsts noslēpumā. Patiesībā daudzas lietas ir izspriestas dīvaini, tiesneši nav ņēmuši vērā citu pierādījumu virkni - tiesas faktisko rīcību (neņem vērā kaut ko, kaut ko citu - nebūtiski ņem vērā) nevar apstrīdēt. Var apstrīdēt nolēmumu līdz zināmai stadijai.Līdz ar to jāsecina, ka spriedumi lietās tiek taisīti saskaņā ar valsts noslēpumu, kas pieejams zinamai noslēgtai ļaužu grupai. Tiesas nolēmums ir pret atsevišķu personu, personu grupu līdzīgi likumiem priekš visiem. Arī likumus visbiežāk izstrādā un saskāņo sakaņā ar valsts noslēpumu.

Tie, kas iekļūst šaurajā valsts noslēpumam pielaides grupā, tiem pietuvinātām personām kā Lembergs, ir vispriviliģētākajā kategorijā.

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 13:55

»

INFORMĀCIJAI

Der palasīt līdz kam noved pārlieku lielā demokrātija, brīvība un iecietība


Bezmērķigā biedrība "Latvietis"? Vai arī šo sponsorē DP un SAB saskaņā ar Operatīvās darbības likuma 2. panta 2. daļu?Smalki. Kāds tad zvērests? Vai varētu nopublicēt zvērestu atklāti ? pirms lamatas aizcērtas?

Atbildēt

INFORMĀCIJAI

22.01.2014. 13:39

Der palasīt līdz kam noved pārlieku lielā demokrātija, brīvība un iecietība:

http://infoagentura.wordpress.com/2013/04/02/norvegija-pedofilu-zeme/

http://www.latvietis.com/index.cgi?action=7&id=1266

Atbildēt

N.Māstrihts

22.01.2014. 11:39

»

Aivars2

Jums ir ļoti pareiza doma. Es no savas puses vēl varu pievienot, ka nu jau tiesneši uzskata par normu, ka zagt miljonus ir cienījama nodarbošanās, bet kapeiku zagļus gan ar steigu jāspundē cietumā


Panaivi.Pastāv divu kategoriju cilvēki - iespēju un nepieciešamības. Vieni sakata iespējas un tās realizē, otri ir izpildītāji, tostarp tiesneši.Šis ir laiks, kad panākumus gūst iespēju cilvēki - politikā, biznesā, pruvātā dzīvē, visās jomās. Kļūt no nepieciēšamības cilvēka par iespēju cilvēku ir grūti, tikpat kā neiespējami. Daudzi eksperimentē, kļūdās, cieš zaudējumus, dažiem paveicas.Citi no dabas ir iespēju cilvēki - īstie plēsoņas, kas nekrāj, bet guļ saldi, jo zin, ka rīt būs jaunas iespējas.

Atbildēt

Aivars2

22.01.2014. 10:40

»

vēl

Ir reālāka un eksistējoša doma - noziegums nav noziegums. Piemēri nav tālu jāmeklē - studentes Pupiņas slepkava uz brīvām kājām. Presē ik pa brīdim parādās atziņas, ka nevajagot demonizēt šo notikumu, tā teikt, katram var gadīties... Un nu jau pavisam svaigs, Zolitūdes traģēdija, kur pats ģenerālprokurors...


Jums ir ļoti pareiza doma. Es no savas puses vēl varu pievienot, ka nu jau tiesneši uzskata par normu, ka zagt miljonus ir cienījama nodarbošanās, bet kapeiku zagļus gan ar steigu jāspundē cietumā.
Būt korumpētam ir normāli. Nenormāli ir būt muļķim, kas neņem kukuli, jeb godīgam.

Atbildēt

Aivars2

22.01.2014. 10:28

»

paija

Nekas jauns un super gan tas nav. SAbiedrības morāle un uzskati vienmer ir mainījusies un pārsvarā uz labo un iecietības pusi. Jaunas idejas vinmer izvirzījuši atseviški cilveki. Tos,kas izvirzīja Larvijas neatkarības ideju arī sākumā sauca par radikāļiem...


Jūs, Paija, neņemiet vērā tādu elementāru lietu, ka ģimenes primārais uzdevums ir atražot cilvēci(lai cik rupji tas neizklausītos). Tātad ģimenei ir jārada visi apstākļi bērnu audzināšanai kā arī tiesiskajai aizsardzībai.Bez tradicionālas ģimenes nebūtu arī Paijas. Sakot, ka gejus var reģistrēt laulībā, Jūs it kā cenšaties zvejot šo netradicionālās seksuālās orientācijas cilvēku balsis iespējamām vēlēšanām, vai arī vienkārši liekuļojat jeb neesat atklāta pret sevi..
Homoseksuāla apvienība izslēdz bērnu radīšanu, līdz ar to nav bērnu, kuru aizsardzībai ir nepieciešama laulība.
Mantisko attiecību regulēšanai nav vajadzīga laulība.Pietiek ar savstarpējiem mantiskiem līgumiem.

Atbildēt

šmonkols

21.01.2014. 23:07

»

onkols

jo lielāks idiots,jo garāki teksti,pasveicini priedīti,defektīvais


Jo analfabētiskāki paudumi, jo trulāks idiots. Pasveicini savas sugas kustoņus palīgskolā, defektīvais!

Atbildēt

valdis i

21.01.2014. 22:22

BRAVO, BRAVO, BRAVO!

Atbildēt

Pastals

21.01.2014. 20:44

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


Nav nekādas nozīmes komentāram, kam autors ir galīgs čurugalva. Ja ari reizēm (brīnumainā kārtā) izdodas sarunāt kādu, kurš tavā vārdā iekomentē, tad nu vismaz neuzdodies par "Lasītāju", lasīt tu diez vai proti.

Atbildēt

LLL

21.01.2014. 19:34

Homoseksuālims absolutizē miesaskāri, padarot to par dzīves jēgu. Dabas dotu dzīvības turpināšanas funkciju viņi pataisa par sevis pašapmierināšanas līdzekli, kam viņu izvirtusī fantāzija izdomā visdāžadākās formas un veidus. Vai šādām „vērtībām” jākļūst par mūsu sabiedrības stūrakmeni?! Homoseksuālisms nav norma, HOMOSEKSUĀLISMS IR PATOLOĢIJA!!!

Atbildēt

LLL

21.01.2014. 19:33

50% pedofilu ir homoseksuālisti. ASV eksistē „boyloveru” asociācija (NAMBLA; http://www.nambla.org/ ), kura iestājas par pedofilijas legalizāciju. ASV līdzīgi kā citur pasaulē homoseksuālistu īpatsvars ir apmēram 3%, bet tieši viņi veic 30% noziegumu pret bērniem.

Pēc zinātnieku pētījumiem, veikt izmaiņas galvas smadzeņu daļā, kura atbild par seksuālo orientāciju, ir daudz vienkāršāk nekā izārstēt alkoholismu. Bet homoseksuālisti negrib ārstēties, viņi melo, ka viņu slimība ir neārstējama un ka viņi ir normāli.

Atbildēt

Inga

21.01.2014. 18:56

Un nemaz nešaubieties - pedofīlija dažās valstīs jau ir aizgājusi līdz 3-4 logam...
Viņķele ļoti klasiski izspēlēja šo bēdīgo Kārļa - Karlīnes sāgu...Kurš logs tas bija? Sabiedrība jau pamazām tiek salauzta...
Ko tālāk?

Atbildēt

Aivars Lembergs, Ventspils mērs

21.01.2014. 18:44

Visus homoseksuālistus vajag sadzīt vienā vietā – lai viņi tur darbojas viens ar otru

Atbildēt

mozaiķis

21.01.2014. 18:16

lai dzīvo gejlezbo mozaika, visprogresivakā mozaika pasaulē, valdībā tikai mozaikas čļenus

Atbildēt

vai

21.01.2014. 18:07

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


tu, puspērtiķi, akadēmiskos vispāratzītos Overtona atzinumus sauc par kaķa ņaudām?

Atbildēt

nav saprotams

21.01.2014. 17:59

»

Lasītājs

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes


- kas tad būtu, ja kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes?

- kādā sakarā tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes?

Atbildēt

jap

21.01.2014. 17:54

»

nevajag melot

.."Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti


Nosauciet, luudzu, kaut viena zhurnaalista,kultūrmarksisma viedokļu paudēja, uzvaardu.

Atbildēt

Lasītājs

21.01.2014. 17:38

Diez vai šos kaķa ņaudus kāds būtu uzdrīkstējies publicēt bez anonimitātes. Līdz ar to, no tiem nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Atbildēt

garāmejot

21.01.2014. 17:30

"Sabiedrība ir salauzta. Tās dzīvīgākā daļa vēl kaut kā pretosies. Bet kopumā sabiedrība jau samierinājusies ar savu sakāvi."

Sabiedrības dzīvīgākā daļa vēl kar kokos nēģerus, vai ne?

Atbildēt

nevajag melot

21.01.2014. 17:26

»

jap

Nav pamaniits, ka vinjsh kaadam aizbaazh muti. To, ka vinjsh kaadu interveejot izsaka savu viedokli, sauc par diskusiju. Arii raidiijumaa " Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti, kas noraada uz iistu diskusiju


.."Skats no malas" tiek aicinaati dazhaadu uzskatu un viedoklju zhurnaalisti,...
_________________________
Neviens pret-kultūrmarksisma viedokļu paudējs gan nekad tur nav manīts

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...