Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neviens un nekas.

17.05.2018. 12:18

sis smaidosais skudrulaca purns,patstavigi itka butu zem ripam,pusmidzis.

Atbildēt

west

10.05.2018. 21:49

Vājš raksts un ļoti egoistiski komentāri.
Jāsūta bērnus mācities uz ārzemem.

Atbildēt

Oksana

10.05.2018. 18:15

Vai kāds ir paskaitījis, ka solītais skolotāju algas pieaugums nāk komplektā ar stundu skaita palielināšanu (no tagadējām 30 stundām uz 35, vēlāk 40 stundām nedēļā), kas reāli nozīmē vienas darba stundas cenas samazināšanu? It īpaši, ja par darba stundām daudzās Latvijas skolās uzskata tikai kontakta stundas klasē - viss pārējais (gatavošanās stundām, mācību materiālu adaptēšana bērniem ar speciālām vajadzībām, pārbaudes darbu izstāde un labošana, digitālo mācību materiālu veidošana interaktīvai tāfelei, tikšanās ar skolēnu vecākiem, darbs ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības un skolēniem, kas gatavojas mācību priekšmetu olimpiādēm, sēdēšana brīvprātīgi-obligātajās skolas sanāksmēs un sapulcēs u.c.) ir "brīvprātīgo darbs", jo skolai, lūk, nepietiekot naudas ....

Atbildēt

es kaut ko nesaprotu

10.05.2018. 14:56

(laimīga, ka nav jāstrādā skolā. Bet skolotāju darbu es cienu, patiešām). Kas tie par vidējiem 0,7 ? Bija tak raksīts un runāts, ka skolotāji, lai savilktu galus kopā, spiesti strādāt pusotru slodzi un vairāk (tas bija kā arguments, kad runāja par darba stundām. Valsts teic, jums maz stundu jāstrādā. Skolotāji teic, mums ne vien stundām jāgatavojas un mājasdarbi jālabo, bet arī neviens ar vienu vien slodzi nevaram izdzīvot. Tāpēc strādājam ne jau 1 slodzi, bet 1,5 un vairāk.) Un te pēkšņi lasu skaitli, kas Mazāks par vienu, skaitli 0,7. Vai tas būtu bijis citā laikā, citā valstī? Vai kaut kas ir strauji mainījies? (Es nekritizēju. Vienkārši tāds niķis, pieķerties skaitļiem.) Paskaidrosiet?

Atbildēt

ŽULIS-Deģenerāts

10.05.2018. 07:44

»

Žulis

Vai tu vispār esi padomājis, ko nozīmē "rentabla skola"? Tas ir apzīmējums, kas pasviests tautas muļķošanai! Neviena vispārizglītojoša skola pēc savas būtības nevar būt rentabla! Kādu rentabilitāti var dot bērni līdz 18 gadiem? Tāpēc jau arī valsts pienākums ir uzturēt šīs skolas par nodokļu maksātāju...


Tikai es ŽUlis varu būt rentabls, jo man ir 18 gadu un es visu apēsto trako mājā atvemju atpakaļ savai dārgajai latviešu tautai. Es esmu rentabls: tauta neko nezaudē mani ēdinot, jo es vemju priekš tautas, kurai patīk mani vēmieni.

Atbildēt

Žulis

10.05.2018. 06:49

»

Jānis

algas tiks palielinātas tikai tiem pedagogiem, kuri strādā ministrijai “paklausīgajās” pašvaldībās - proti, tajās, kuras veic skolu reorganizāciju...


Vai tu vispār esi padomājis, ko nozīmē "rentabla skola"? Tas ir apzīmējums, kas pasviests tautas muļķošanai! Neviena vispārizglītojoša skola pēc savas būtības nevar būt rentabla! Kādu rentabilitāti var dot bērni līdz 18 gadiem? Tāpēc jau arī valsts pienākums ir uzturēt šīs skolas par nodokļu maksātāju naudu, neskatoties ne uz kādu rentabilitāti. Bet tā vietā, muldot par rentabilitāti, valstī masveidā tiek iznīcinātas skolas. Ja tev interesē rentabilitāte, tad parēķini kāda ir rentabilitāte IZM. Kāds ir sausais atlikums no visa tā dāsni atalgoto priekšnieku, vietnieku,padomnieku, konsultantu, referentu bara, kas tur sēž ar Šadurski priekšgalā? Pa šiem gadiem piektā daļa skolu Latvijā ir likvidētas, bet darbinieku skaits tajā kantorī ir vairāk kā dubultojies. Kur te ir rentabilitāte?! Tu saki, lai pašvaldības finansē skolas, ja ir tik bagātas. Tā ir ņirgāšanās! Vai tad pašvaldības ir kaut kas ārpus valsts pastāvošs? Pašvaldības ir tikai valsts administratīvais iedalījums, aiz kura valstsvīri cenšas paslēpt savu pienākumu nepildīšanu pret tautu. Izglītība, medicīna, tiesību aizsardzība un valsts aizsardzība - tās ir jomas, par ko jārūpējas valsts līmenī. Un šīm jomām naudas piešķiršanai no valsts puses ir jābūt prioritārai. Un tikai par atlikušo naudu valstsvīri var celt zelta tiltus, pilis priekš VIDa, stāties bagāto valstu klubiņos, atzīmēt simtgadi, algot sevi ar dāsnām piemaksām un prēmijām, taisīt dažādus tūtiņdreijer projektus u.t.t.

Atbildēt

Vai Latvijai izvèle...

10.05.2018. 06:34

Visu lemj MK un Saeimas prezidijs, kurus likumus, likumgrozîjumus realizèt, kurus nolikt putekłainà plauktà. Lemj tie, kas nozagußi vaalsti ar "pielaidi valsts noslèpumiem". Saeimas deputàti ir tikai formāls sastāvs. Visu koalīcijā, kas ir ārpus likuma veidots veidojums visu noteic tie, kam pielaide valsts noslēpumiem. Bet Saeimas prezidijs ar manipulācijām Saeimas darba kārtībā panāk vajadzīgo Saeimas balsojumu, kā arī ar koalīcijas līdzdalību. Tas, ka koalīcijā nav Saskaņa, tas nenozīmē, ka tiek pieņemti sabiedrībai labvēlīgi likumi un to grozījumi. Tieši Saskaņas apzināta neiekļaušana ārpus likuma bandītiskajā koalīcijas veidojumā ir manipulācijas veids, ar kuru maldina sabiedrību, ka koalīcija ir labvēlīga sabiedrībai. Faktiski bez Saskaņas, tai bruģējot ceļu uz pielaidi valsts noslēpumiem, tiek realizētas Krievijas FSB, 4. maija komunistu un cekistu diversijas pret Latvijas ekonomiku. Tādējādi diversijās nevar vainot Saskaņu, bet uzlabot tās tēlu.

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

09.05.2018. 22:22

Kad izbeigsies valdības patvaļa. Deputātiem taču praktisku nav teikšanas.

Atbildēt

Lauku pāķis

09.05.2018. 19:48

Pirmo reizi kko dzirdu par saeimas deputātu Vari Krūmiņu.... un cerams pēdējo....

Atbildēt

Jānis

09.05.2018. 19:05

algas tiks palielinātas tikai tiem pedagogiem, kuri strādā ministrijai “paklausīgajās” pašvaldībās - proti, tajās, kuras veic skolu reorganizāciju.
---
Bet protams, ka vairāk finanses skolotāju algām ir tajās pašvaldībās, kuras veic reformas! Ja pašvaldība ir tik bagāta, ka var atļauties uzturēt nerentablu skolu - lūdzu, bet tad neprasiet naudu valstij!

Atbildēt

Jautājums

09.05.2018. 18:11

Ik pa laikam parādās raksts, kur kāds no Saeimas deputātiem mums stāsta par to, ka valstī kaut kas notiek nepareizi. Šajā rakstā tā ir izglītības reforma , kas draud pārvēsties par reketu. Interesanti, kam tad īsti pieder vara mūsu valstī? Saeimas deputātiem noteikti nē, jo viņi, kā rādās ir bezspēcīgi pret visām valstī notiekošajām nejēdzībām. Tik vien spēj, kā uzrakstīt kādu rakstiņu presē. Latviešu tautai arī tā vara valstī noteikti nepieder, jo tauta taču nepieļautu, ka kopš tā sauktās neatkarības atjaunošanas tiek likvidētas vairāk kā divi simti (!) latviešu skolas. Bet, kas tad ir tas ļaunais spēks, kurš te visu likvidē, kurš simtiem tūkstošu latviešu ir aizdzinis projām no Latvijas uz svešām zemēm darba un iztikas meklējumos? Kurš ir tas ļaunais spēks, kurš, neskatoties uz visām izsludinātajām „optimizācijām”, „veiksmes stāstiem” un „taupības režīmiem” Latviju ir iedzinis gandrīz desmit miljardus lielā ārējā parādā? Vai kāds var atbildēt uz šo vienkāršo jautājumu?

Atbildēt

Padoms Krūmiņam

09.05.2018. 17:07

Krūmiņ kūmiņ! Naudiņa skolotājiem ir tepat balkus - Latvijas bankas zagtuvē. Palasi lopiņ, kā zog Latvijas banka tepat portā citā vietā. Neļauj zagt valsts bankai, ja esi vīrietis- dod pa purnu bankas zagļiem un naudu atdodi skolotājiem. Mēsli visur zog un citu neko nedara!!!!

Atbildēt

Alles kaput!

09.05.2018. 16:46

Alles!

Atbildēt

einis

09.05.2018. 16:27

laikam jau izglītība visiem ir pie kājas, ja šāds idiots tik ilgi var rotaļāties ar ministra amatu

Atbildēt

!

09.05.2018. 16:01

Bilde laba, Durskis visā savā krāšņumā!

Atbildēt

asais

09.05.2018. 15:43

Pats Krūmiņš kaut ko ir izdarījis? Kārtējais kritizētājs - liekēdis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...