Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram Andrejam

16.06.2018. 16:25

Andrej! Ar tik miegainu laipošanu uzmanību problēmai pievērst nevar... Nevērtē skolas ļaudis tik zemu, jo kurš gan neredz, ka no izdaudzinātās "pieejas" iznācis viens pamatīgs brāķis? Ko tur var pielabot, ja skaidrības labad viss jāsāk no jauna? Bet uz to nav spējīgi līdzšinējā brāķa "meistari". Nelaipo un runā par lietu!

Atbildēt

KĀ?

15.06.2018. 22:44

Kā var pilnveidot stulbumu?

Atbildēt

Bijusī skolotāja

11.06.2018. 10:06

Kompetence nav tikai "izvārīt zupu" (lai arī to deretu iemācīt skolā), bet - lasīt avīzes, iegūstot no tām informāciju, spēt to analizēt, strādat ar internetu (visplašākajā nozīmē),darboties ar sadzīves tehniku un izprast tās "pamatus", u.t.t. Ja to nodrošinātu pamatskola, tas būtu ļoti slavējami. Bet - programmās tiešām daudz lieka, ja to atslogotu, to skolas laiku varētu saīsināt pat līdz 17 g.vecumam, ieskaitot visu vidusskolu, un sākot mācības no 7-8 gadiem kā agrāk...

Atbildēt

ZZS manipulatori

11.06.2018. 00:31

»

Ja runā par kangarie no latviešu vidus

Tad tie ir cionistu- komunistu PSRS laikos mākslīgi kopromitētie tautieši, kas ar viltu ievilkti VDK. Šodien tie ir bij. komunisti un čekisti, brīvmūrnieki un masoni no tautiešu vidus. Būsim precīzi. Cionisms ir bij. komunisms, sociālisms, sociāldemokrātisms utt...


ZZS ir pilna sūdu un ko darīt - kaut kā vismaz jāterorizē Vienotība, kurā darbi iet ļoti veiksmīgi, lai uz tās fona izskatītos labāk. Tajā skaitā par krievu skolu segregācijas veiksmīgu izbeigšanas uzsākšanau un te vēl vispārējās izglītības veiksmīga reforma, ko nepacveica ZZS+ TĒVZEMIEŠI + NA 28 gados.

Es, kučinskis, aiz neuzmanības apsolīju Kārlim Šadurskim, ka reformu virzīsim, bet tad apjēdzos, ko es izdarīju – ZZS nekas neveicas ne ar vienu reformu, ne ar korupcijas skandāliem, bet te VIENOTĪBA nostrādāja izcili labi, tātad es situ sev ar pātagu, ļaujos atzīt, ka VIENOTĪBA strāda “gudri un precīzi”, bet ZZS glumie. Tātad bremzēt reformu par katyru cenu – tādu komandu laikam deva Lembergs un tā tiek meklēti iegansti bremzēt.

VIENOTĪBA labā, ZZS – sliktie – tā nevar, VIENOTĪBAS reformu jāmīda kājām, lai vai kas, lai cik tā veiksmīga, pie tam VIENOTĪBA jau veic otru veiksmīgu reformu – ievieš latviešu apmācību visās valsts skolās, likvidējot okupācijas sekas, krievu skolu bērnu segregāciju, ko nepaveica ZZS un NA 28 gados.

Vienotību jāpiebremzē – to var ievēlēt 13. Saeimā, bet ZZS var nostumt malā kā neveiksminieci.

Te tā ZZS, Kučinska loģika.

Atbildēt

Udo Ulbergs

10.06.2018. 22:21

Latvijā uz izglītību tāpat kā uz visu pārējo (politiku, ekonomiku, zinātni utt.) atsaucas divi faktori: objektīvais faktors un subjektīvais faktors. Objektīvais faktors ir valstiskuma forma. Kā zināms, forma ir unikāla - krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību. Tādā valstiskumā nekas nevar pastāvēt adekvāti. Var pastāvēt tikai haosa, pirmsnāves agonijas veidā. Subjektīvais faktors ir latviešu mentalitātē dominējošā naidīgā attieksme pret gudriem un godīgiem latviešiem. Tā rezultātā visur komandē muļķi, pelēcības, nekompetenti pielīdēji. Nopietnā sarunā par stāvokli un perspektīvām Latvijā abi faktori ir obligāti jāņem vērā. Abi faktori ir galvenais šķērslis Latvijas normālai nākotnei. Katra saruna bez abu faktoru klātbūtnes ir pašapmāns, vairīšanās no patiesības, patiesības noklusēšana.

Atbildēt

Žēl Šadurska,

10.06.2018. 19:14

ja dzīvē satiks mani. Nabadziņš ar savu blefu pats zsevi pārspējis.

Atbildēt

Šadurskis

10.06.2018. 19:12

veniāli visus muļķo, maldina un karina makaronus uz ausīm. Ceru, ka satikšu viņu dzīvē, vienalga kur, un vnk ieblizīšu ar dūri pa degunu. Tāpat, aiz pieraduma. Ieraduma, tradīcijas. Tas tik būs viņam pārstegums. Labāk kāda lielveikala autostāvvietā, tur nav kameru..

Atbildēt

Ja runā par kangarie no latviešu vidus

10.06.2018. 18:26

Tad tie ir cionistu- komunistu PSRS laikos mākslīgi kopromitētie tautieši, kas ar viltu ievilkti VDK. Šodien tie ir bij. komunisti un čekisti, brīvmūrnieki un masoni no tautiešu vidus. Būsim precīzi. Cionisms ir bij. komunisms, sociālisms, sociāldemokrātisms utt.

Kontrrevolūcija ir tas pats, kas antisemītisms. Tā Trockis un Ļeņins - masonu biedri.

Atbildēt

Pilsonis

10.06.2018. 18:17

Kad runa ir par kangaru darbiem, tad pirmais noteikums ir neticēt nevienam kangaru vārdam. Otrais noteikums ir uz jebkuru kangaru darbu skatīties kā kaitniecību. Tālāk, ja ir vēlēšanās, var iedziļināties detaļās.

Atbildēt

U.U.

10.06.2018. 18:08

»

U.U.

Jēdzienu "kompetence" vispār nevajadzētu lietot vispārējās izglītības kontekstā. Turklāt "kompetence" nav tikai lietpratība. Lietpratība semantiski asociējas ar prasmi vārīt zupu, braukt ar traktoru. Respektīvi, ar reālu praktisku darbību un reālu prasmi veikt šo praktisko darbību. "Kompetence" ir ne...


Vispārējā izglītība ne velti ir vispārējā izglītība, sniedzot jaunajam cilvēkam vispārēju priekšstatu par dzīvi un nesniedzot viņam kompetenci kādā atsevišķā dzīves sfērā. Profesionālā izglītība ne velti ir profesionālā izglītība, radot profesionālo kompetenci attiecīgajā profesionālajā darbībā. Diemžēl mūsu Vaļņu ielas kadri nav kompetenti savā profesionālajā darbībā, ja viņi ir sākuši lietot kompetences jēdzienu vispārējās izglītības kontekstā. Tekstā lasāmā aina par kalkulatora lietošanu liecina par dotā kadra klaju nekompetenci un dziļu cilvēcisko aprobežotību.

Atbildēt

Ne ne

10.06.2018. 18:05

kompetence tagad tāds vārds modē, savulaik bija konsevence, mutvārdu iesniegums, pījārs.. :) Vecāki satracināti ar reformām, muļki vecāki domā, ka reformējot saturu skolās, bērni kļūs gudrāki. Nabaga muļķa vecāki, kas cer uz valsts skolu. Valsts uzdevums ir formāls - iežmiegt diplomu rokās un ar kāju pa dirsu! Nāk nākošie! Atbrīvojiet klases. Šadurskis maldina muļķus. Es brīnos, to ir tik daudz!

Atbildēt

Cionisti

10.06.2018. 18:01

Barojiet viñus ar pretrunîgiem viedokłiem un uzskatiem, kamèr viñi no skaistām runām ir noguruši.

Atbildēt

U.U.

10.06.2018. 17:46

Jēdzienu "kompetence" vispār nevajadzētu lietot vispārējās izglītības kontekstā. Turklāt "kompetence" nav tikai lietpratība. Lietpratība semantiski asociējas ar prasmi vārīt zupu, braukt ar traktoru. Respektīvi, ar reālu praktisku darbību un reālu prasmi veikt šo praktisko darbību. "Kompetence" ir ne tikai lietpratība, bet arī zināšanas, teorētiskā un metodoloģiskā izpratne. Lietojot jēdzienu "kompetence", var fiksēt atbilstību (piem., amatam, konkrētam uzdevumam). Vēl ar jēdzienu "kompetence" var raksturot spējīgumu; tātad zināma potenciāla esamību vai neesamību. Ar jēdzienu "kompetence" apstiprina pilnvarotību kaut ko veikt, par kaut ko atbildēt. Vispārējā izglītība nebūt nav process, kurā iemāca vārīt zupu, braukt ar traktoru. Respektīvi, būt kompetentam kādā jomā. Kompetences apgūšana ir vienvirziena darbība (zupas vārīšanas darbība, darbība braukšanā ar traktoru). Vispārējā izglītība nav vienvirziena darbība, bet kognitīvi universāla darbība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...