Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezzāģis

21.05.2020. 11:02

Aivars ļoti labi parāda tiesas līmeni. Kā teiktu vecs jūrnieks tiesas līmenis ir sešas pēdas zem ķīļa.

Atbildēt

Krutais

19.05.2020. 12:14

Lembergs jau sevi uzskata par kruto džeku. Gan jau vēl kaut kādu triku safantazēs. Lai tikai nebūtu sausiņi jākaltē.

Atbildēt

A.L.P.

19.05.2020. 10:43

Tādu cūcisku attieksmi pret SAVU bērnu ,es pat no LEMBERGA NEGAIDĪJU !!! Tādam nelietim vajadzētu visus zobus izdauzīt ! CILVĒKI --- padomājiet nopietni : kāda smirdīga padibene ir šis zaglis un nelietis Lembergs !?

Atbildēt

oga

18.05.2020. 19:09

»

Dziedniece Ilzes Jansone

bērns tā ir Dieva svētība


Godātā Kundze,Dievs gan nav iepriecināts,ja tēvs ar savu dēlu manipulē.Manuprāt,bērnu tiesību aizstāvjiem šeit būtu sakāms savs vārds!

Atbildēt

Seksa dieviete

18.05.2020. 17:05


Secinājums: Lembergs piekopa pārtraukšanas metodi, tāpēc tiesas sēdē radās četrgadīgs bērns.

Atbildēt

Dziedniece Ilzes Jansone

18.05.2020. 16:57

bērns tā ir Dieva svētība!

Atbildēt

da

17.05.2020. 20:55

»

suverenitates atgusana

cina pret rezimu asv kolonija jasak no berna kajas


labi, pasaku par cīņu ar "imperiālistiem"var pietaupīt pats sev, kā aizbildinājumu tautiešu apzagšanā.Vai apzagtajam nav vienalga, kas viņu apzog?

Atbildēt

aivarsz

17.05.2020. 09:17

MAMMA MIA ! Uz ko tik pie mums -LATVIJĀ nav spējīga NAUDA !!! LEMBERGS ,nu jau kopā ar saviem ADVOKĀTIEM ŅIRGĀJAS PAR LATVIJAS VALSTI ! KUR VĒL kaut ko tādu VAR ATĻAUTIES??? Bērna MĀTE varēja paņemt brīvu dienu no darba ,labi zinot,ka VĪRAM jābūt tiesas sēdē. NEKAUNĪBA -CINISMS no Lemberga un viņam pakļautās sievas puses !

Atbildēt

nu

16.05.2020. 12:20

vispār augsta pilotāža cinismā,- pat savu bērnu nežēlo politiskajām spēlēm.Normāls vīrietis un tēvs aizstāvētu savu atvasi un ģimeni no jebkādām, ar negativitāti piesātinātām akcijām,stresa, pārdzīvojuma, bailēm, bet te vēl noliek pirmajā plānā.Nemaz nerodas šaubas par to, ko šāda persona var izdarīt ar svešiem cilvēkiem, kas traucē laupīt.

Atbildēt

Zalužinskis ir amorāls

16.05.2020. 03:44

Kāpēc tiesas sēdes nevar vērot un izbaudīt?

Atbildēt

Analogija

16.05.2020. 03:15

Bija taada ministre Caksa, kas dzemdeeja ministreesanas laikaa. Un turpinaaja ministreet peec dzemdiibaam. Un nevienam deputaatam neradaas jautaajumi.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

16.05.2020. 01:39

»

pušmucān!!

pisies dirst


labāk regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir mentāli nepilnvērtīgs indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Un uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā ļapsai u.c. taml. bezcerīgi defektīviem biogaļas izstrādājumiem.

Atbildēt

pušmucān!!

15.05.2020. 23:44

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


pisies dirst!

Atbildēt

novērotājs

15.05.2020. 20:27

nu bet protams, un nabadziņam aivariņam naudiņas auklītei arī nav un nekad nav bijis. :(

Atbildēt

tam !

15.05.2020. 20:09

»

!

sorosita tuksa vavulosana


Nevāvuļo un nesauc mani par sorosītu!Man viņi derdzas simt reizes vairāk nekā tev.Un nemēģini kādam iestāstīt,ka ne pašam Lembergam,ne viņa sievai,jau laikus zinot par tiesas sēdi,nebija neviena cilvēka,kam atstāt mazu bērniņu uz vienu dienu,ja aukle ir slima.Nez,ko nākamreiz izdomās,lai vilcinātu tiesu.?Tā viņš ņirgājas jau 10 gadus.Cinisma kalngals ir izmantot mazu nevainīgu dvēselīti savās rebēs.

Atbildēt

!!!

15.05.2020. 17:50

»

!

sorosita tuksa vavulosana


Tukša lembergoīda vāvuļošana.

Atbildēt

derdz

15.05.2020. 17:42

Par Lembergu. Biežāk atainot šādas sarunas.

Atbildēt

nabaga Aivariņš

15.05.2020. 14:43

Viņam savā Ventspilī,ne Rīgā,nekur nav neviena rada,drauga,paziņas,ne kaimiņa,kurš varētu pusdienu pieskatīt puisīti,kamēr tēvs ņirgājas par tiesu.

Atbildēt

nja

15.05.2020. 14:35

Tiesa neprofesionāla. Varēja uzreiz sazināties ar bāriņtiesu, bērnu izņemtu no ğimenes un nodotu krīzes centrā,
Visi spēj sakārtot savas darba un ğimenes attiecības, komjaunatnes pipšuks nespēj. Nevajag taisīt bērnus marazmātiskā vecumā.

Atbildēt

biceps

15.05.2020. 11:08

»

hi hi hi

Šis sižets jau kādu laiciņu atpakaļ bija publicēts NRA portālā. Te labi parādās tas, ka Lemberga prāva, lai cik ilgi tā arī nav vilkusies, tuvojās finišam. Lembergs izmanto jebkuru iespēju, lai novilcinātu nenovēršamo.Taču ievilkt tajā visā savu mazgadīgu bērnu, tas jau iet ārpus jebkuriem rāmjiem.Cinisma...


Pilnīgi piekrītu,
Parastais pilsonis aizietu uz Ventspils tiesu ar 4 gadīgu bērnu visticamāk netiktu ielaists vai izraidīts par necieņu pret tiesu un ieskaitīts kā neierašanās lietu izskatītu bez apsūdzētā līdzdalības

Atbildēt

PaiMaija

15.05.2020. 10:19

Lembergs nav neviltīgs, ne gudrs, ne viņam ik daudz prāta, kā domā viens otrs. Ne viņš sakārtoja Ventspili, bet to sakārtoja deputāi par ar naudas pārpilnību, ko grāba no ostas. Viņš ir demagogs, iemācījies no komunistu morāles. Viņam strādā viltīgie advokāti, kuri izgudro cirku, teātri un ņirgāšanos par tiesām, prokuroriem un ņirgāšanos par Latvijas valsti.

Te līdzi, gan jau, kā teikts, cirku spēlē līdzi arī tiesneši, kas varētu nozīmēt, ka ar ostas naudu, ar kuru Lembergs "sakārto" tiesnešu un advokātu psiholoģiju.

Atbildēt

Tranzīta koridora patiesie īpašnieki

15.05.2020. 09:27

»

Tev ir gods šo lasīt

Ventspils sakoptā pilsēta ir totālas korupcijas rezultāts. Pašiem V-pilniekiem un ieinteresētajiem par to prieks, bet tas ir noticis uz pārējās valsts (visiem pieejamās struktūrfondu naudas) un V-pils uzņēmēju rēķina piespiedu kārtā, kam bija jāmaksā nodevas Lemberga biedrībai, kurā tas arī pats saņēma...


Kā varētu iegūt visu labumu no ostām Latvijā? Jālobē brīvostu likumi, lai par ostu izmantošanu nav jāmaksā un ostu infrastruktūras uzņēmumi nav izkonkurējami. Ko darīt, ja tranzītplūsma aizies uz citu valstu ostām? Jālobē koalīcija, lai ES fondu lielākā daļa aizietu tranzīta infrastruktūrai. Kuram tas jāizdara? Vīram ar hūti galvā, nauda viņam svarīgākā pār visu.

Atbildēt

juniors

15.05.2020. 09:12

jebkurā gadījumā ir sava tēva audzināšanas upuris,ābols no ābeles...nekas cits tur nemaz nevarēja iznākt.Vecais nezin tādu svešvārdu,kā sirdsapziņa.

Atbildēt

Fakts

15.05.2020. 08:18

»

tipisks

sātana kalps.Jau vecāko dēlu ievilka savās netīrajās štellēs,tagad izmanto mazu bērniņu.lai vilcinātu tiesu.Vistīrākā ņirgāšanās.Lops


Labergs juniors (tas kas Anrijs) ir viens no shēmu autoriem un galvenajiem izpildītājiem. Tā ka gluži nabadziņš, kurš ievilkts onkuļu ģēlās, viņš nav.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

15.05.2020. 08:14

»

žanis

Lembergs nav ne labāks , ne sliktāks, kas izmantojot deputātu un valdības pieņemtos likumus ticis pie bagātības! Var pat teikt viņš ir daudz labāks par pārējiem to apliecina viņa loģiskie spriedumi un sakoptā Ventspils pilsēta! Vēl Lembergam piemīt izcila īpašība saukt lietas īstajos vārdos, viņš sorosītiem...


Ventspils sakoptā pilsēta ir totālas korupcijas rezultāts. Pašiem V-pilniekiem un ieinteresētajiem par to prieks, bet tas ir noticis uz pārējās valsts (visiem pieejamās struktūrfondu naudas) un V-pils uzņēmēju rēķina piespiedu kārtā, kam bija jāmaksā nodevas Lemberga biedrībai, kurā tas arī pats saņēma vairākus simtus tūkstošus gadā. Nepakļaušanās no uzņēmējiem nozīmēja visu administratīvo rīku iedarbināšanu, lai uzņēmēju pamatīgi pačakarētu, līdz kamēr tas attopas. Ne jau Lembergs ir tas, pateicoties kuram, V-pilī ir plaša ostas infrastruktūra ar 90. un 00 gados augstu pieprasījumu. Nekas neatsver to, ka Lembergs savu bagātību ir sarausis un ietekmi ieguvis ar pretlikumīgām metodēm. Tā ka reabilitēt viņu ar lozungu, ka viņš ir labs saimniekotājs, ir amorāli. Vismaz kamēr Lembergs nav attaisnots tiesas procesā par vairākiem smagiem un ilgstošā laika posmā izdarītiem noziegumiem, tajā skaitā pret savu valsti, tās demokrātiju un cilvēkiem.

Atbildēt

Sistēmas problēmas

15.05.2020. 06:43

»

Paija

Lembergs ir ārkārtīgi viltīgs. Juridiski un procesuāli Lembergam piesieties nevar...


Bet vai no šiem gadījumiem mācās ģenerālprokurors un tiesneši un sniedz priekšlikumus pilnveidošanai. Prokuratūras likums paredz ģenerālprokuroram būt klāt pie problēmām likumdošanā. Un kad Saeimas deputāti lūdza tiesnešiem izvērtēt ģenerālprokurora darbību, tiesneši saka viss kārtībā, nekādas blakus piezīmes! Un te nu acīmredzami tiesnesis netiek galā ar situāciju! Tad viss kārtībā?

Atbildēt

žanis

15.05.2020. 06:27

Lembergs nav ne labāks , ne sliktāks, kas izmantojot deputātu un valdības pieņemtos likumus ticis pie bagātības! Var pat teikt viņš ir daudz labāks par pārējiem to apliecina viņa loģiskie spriedumi un sakoptā Ventspils pilsēta! Vēl Lembergam piemīt izcila īpašība saukt lietas īstajos vārdos, viņš sorosītiem ir kā suņa nagla pakaļ`, tāpēc arī šī politiskā lieta , lai iznīcinātu Latvijas cienīgākos un gudrākos cilvēkus, kangari ļoti cenšas! Turies Aivar, nepaies ilgs laiks un uz apsūdzēto sola sēdēs paši šodienas tiesātāji!

Atbildēt

...

15.05.2020. 04:15

»

Cirka izrāde tautai

Lomas tiek tēlotas labi, es pat teiktu “procss pošol” A. Gorbačova vārdiem


Jā,tikai tauta šo procesu apmaksā.Varbūt pietiks barot parazītus?

Atbildēt

muļķu zeme rullē

14.05.2020. 23:43

»

Cirka izrāde tautai

Lomas tiek tēlotas labi, es pat teiktu “procss pošol” A. Gorbačova vārdiem


Cirks aizbraucis - klauni palikuši un izpildās arvien (cov)idiotiskāk.

Atbildēt

Lembergs nav "ārkārtīgi viltīgs". Viņš un viņa advokāti vienkārši prasmīgi izmanto visus iespējamos robus mūsu bezzobainajā tieslietu sistēmā. Un sistēmu nav radījis Lembergs, bet tādi pat bezzobaini grūtgalvīši. Paija, mans radinieks, lai tiktu vaļā no obligātās karaklausības, skarbajos padomju laikos, saņēmis pavēsti par iesaukšanu dienestā, aizņēmās kaķi no paziņām un ar to devās uz kara komisariātu, uztaisīja histēriju, ka neesot kam atstāt kaķi. Tā kā viņš tiešām dzīvoja viens, tad nācās tikai nedēļu pavadīt psihenē. Bet no dienesta padarmijā tika vaļā. Domāju, ka likumi un to izpratne toreiz bija daudz skarbāka. Tādēļ A.L. gadījumā tādi ziediņi vien ir.

14.05.2020. 23:40

Lembergs nav "ārkārtīgi viltīgs". Viņš un viņa advokāti vienkārši prasmīgi izmanto visus iespējamos robus mūsu bezzobainajā tieslietu sistēmā. Un sistēmu nav radījis Lembergs, bet tādi pat bezzobaini grūtgalvīši. Paija, mans radinieks, lai tiktu vaļā no obligātās karaklausības, skarbajos padomju laikos, saņēmis pavēsti par iesaukšanu dienestā, aizņēmās kaķi no paziņām un ar to devās uz kara komisariātu, uztaisīja histēriju, ka neesot kam atstāt kaķi. Tā kā viņš tiešām dzīvoja viens, tad nācās tikai nedēļu pavadīt psihenē. Bet no dienesta padarmijā tika vaļā. Domāju, ka likumi un to izpratne toreiz bija daudz skarbāka. Tādēļ A.L. gadījumā tādi ziediņi vien ir.

Atbildēt

Paija

14.05.2020. 21:32

Lembergs ir ārkārtīgi viltīgs. Juridiski un procesuāli Lembergam piesieties nevar.

Taču morāli ņemt mazu bērnu uz tiesu,izmantot sava mazā bērna esamību, lai vilcinātu procesu, ir morāla degradācija. ES neticu, ka Lembergs ir tik au nu nabags kļuvis, ka uz 1 tiesas dienu nevarētu bērnam noalgot auklīti un pasargāt mazu bērnu no tiesas procesa negatīvisma un depresīvās vides. Bet varbūt Lembergam nav citas izejas.

Es intereses pēc lasīju Lemberga izdotas grāmatas par šo procesu (tika izdotas latviešu un krievu valodās); grāmatā aprakstīta situācija, ka Lembergs, ja nekļūdos , sniedzis tiesai lietas materiālus tieši kilogramos. Tie, kas lasījuši grāmatu, ir lietas kursā.

Atbildēt

Cirka izrāde tautai

14.05.2020. 21:25

Lomas tiek tēlotas labi, es pat teiktu “procss pošol” A. Gorbačova vārdiem!

Atbildēt

Lops

14.05.2020. 21:05

Pareizi teikts, ka zālē uzskatāmi tie, kuri redzami. Neviens lops, ne bērns ekrānā nav redzams, tātad turpinam tiesas sēdi, baurošana, kas varētu traucēt, nenotiktu.

Atbildēt

Aivars pelna apcietinājumu?

14.05.2020. 20:59

Tā, par mūsu "humāno" tiesu tiesājamais var ņirgāties kā patīk un neko neviens "nevar padarīt".

Tiesai vienīgais variants - apcietināt Lembergu un viss nostāsies savā vietā.

Bet otrs - tiesai vai prokuroram vajadzēja vērsties bāriņtiesā vai bērnudārzā, vai ..., pieaicināt pārstāvi un izvākt bērnu no tiesas zāles, bet Lembergam uzlikt sodu.

Atbildēt

ha

14.05.2020. 20:42

Savulaik Lembis, izliekoties par slimu, bez iemesla bija sev uzlicis medicīnisku apkakli, tagad bez iemesla,lai novilcinātu tiesvedību, vazā uz tiesu līdz bērnu. Nožēlojami.

Atbildēt

pārvaldnieks

14.05.2020. 19:53

»

Aivar tusies


jā , tusies

Atbildēt

tipisks

14.05.2020. 18:56

sātana kalps.Jau vecāko dēlu ievilka savās netīrajās štellēs,tagad izmanto mazu bērniņu.lai vilcinātu tiesu.Vistīrākā ņirgāšanās.Lops.

Atbildēt

nelej udeni

14.05.2020. 18:11

»

vecais turpina klaunādi

būtu interesantāk, ja lembergs ierastos uz tiesu ar kaķi vai suni, sakot, ka nav kur atstāt


interesanti butu ,ja tiesa ierastos galvenie apsudzibas liecinieki julijs krumins un gulbis !

Atbildēt

fakts

14.05.2020. 17:33

Lembergs ir pilnīgs nezvērs- salauza auklītei kāju, lai tikai novilcinātu tiesas procesu.

Atbildēt

jaajaa

14.05.2020. 17:00

...interesanti, ko par šādu situāciju teiktu tiesnesis ASV ?...nu, vai kaut visu visur pieminētajā Krievijā ?...:)

Atbildēt

14.05.2020. 16:49

Aivar tusies!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...