Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pamatprincips

10.06.2020. 05:54

zagt likumīgi, vor v zakoņe

Atbildēt

Žīgura mīlulis Andis tavu stulbumu

09.06.2020. 15:40

»

Zinošais

OIK ir likumīgs kamēr tas netiek atcelts


izārstēs, kamēr deputāti cīnīsies pret OIK:

“Esmu gandarīts pievienoties Latvijā lielākās daudzprofilu ārstniecības iestādes darbinieku komandai!” - stājoties amatā saka Andis Pinkulis,- “Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

!

09.06.2020. 15:15

»

Pilsonis

Gan jau pamazām tiek gatavota pilnīga pāreja uz attālinātu izglītību. Bauru berniem zināšanas ir kaitīgas


priekskam bezdarbniekiem un algotniem Iraka,Afganistana un Mali izglitiba.rakstit kaut ka mak un kabata Kinas kalkulators par 1 usd.

Atbildēt

lapsa dod tribini zagliem,sorositiem un neonacistiem !

09.06.2020. 15:12

izcils latviesu zagla, parazita eksemplars.sadu meslu del Latvijas iedzivotajiem jaaizbrauc no dzimtenes.

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 14:36

»

KPVK

Piektdienu rītos ar OIK projektiem iepazinās(apstiprināja) viņa dubultnieks


OIK ir likumīgs kamēr tas netiek atcelts !

Atbildēt

KPVK

09.06.2020. 13:48

»

Zinošais

Nevajag te troļļot


Piektdienu rītos ar OIK projektiem iepazinās(apstiprināja) viņa dubultnieks?

Atbildēt

Padomes, politpadomes

09.06.2020. 13:07

»

beidzot

Nu gan lej te čugumu... Augstskolas nav kapitļsabiedrības un to mērķis nav pelnīt naudu valstij dividendēs. To pārvaldībai ir citi mērķi un uzdevumi, kas acīm redzami ir pilnīgi sveši un neapjaušami autoram. Ir labi kontrolēti un sīkmanīgi viusu uzraudzīt- bet kāds tam sakars ar augstskolu pamatdarbību...


būs 4. maija valsts korporācijas valsts un VDD kontroles nodaļa katrā augstskolā,, iejaucoties augstskolu suverenitātē. Faktiski izmaiņas būs vērstas uz finansējuma no valsts budžeta samazinājumu, kam caur padomēm jānotiek no it kā uz pašu augstskolu iniciatīvas rēķina.

Atbildēt

jūsu naivumu, Vilka kungs !

09.06.2020. 12:07

Tad jau jūs sagribēsiet arī lai zagļu banda katru vakaru atskaitās cik "tekošajā" dienā nozaguši !!!!

Atbildēt

Pilsonis

09.06.2020. 10:36

Gan jau pamazām tiek gatavota pilnīga pāreja uz attālinātu izglītību. Bauru berniem zināšanas ir kaitīgas.
Kangari vienmēr atradīs veidu kā melnu vālēt baltu

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 10:19

»

Vilkam vajadzīgie tumsas cilvēki

...


Nevajag te troļļot !
Ja ir kādas konkrētas pretenzijas pret Žīguru klāj vaļā !
Vakar un šodien visā valstī "spridzināja" - Pērkoņtēvs !!!

Atbildēt

beidzot

09.06.2020. 10:10

Nu gan lej te čugumu... Augstskolas nav kapitļsabiedrības un to mērķis nav pelnīt naudu valstij dividendēs. To pārvaldībai ir citi mērķi un uzdevumi, kas acīm redzami ir pilnīgi sveši un neapjaušami autoram. Ir labi kontrolēti un sīkmanīgi viusu uzraudzīt- bet kāds tam sakars ar augstskolu pamatdarbību? U par kādu cenu? Diplomi tādēļ kļūs lab;āki, ja uzspiestajā padomē sēdošajai izlasei laikus izmaksās apaļa summas? Kā politpadomes tā raportēs polititvadoņiem, bet kurš- studentiem? Tērējot "liekos"150-250 tkst gadā izcilnieiem politbirojā- lētākas kļūs studijas? Labākas zināšanas? Padomes nesīs naudu klāt, vai tikai sekmīgi to notērēs kādā no savām jau esošām 4-5 darba vietām? Te Īpašais kooridinācijas centrs sevi ir pilnībā attaisnojis kā darbā iekārtošanās birojs un īpaši labu cilvēku siltu vietuņu veidotājs. Pašaprotami, ka tik labu cilvēku patiesie ienākumi un manta ir valsts nolēpums. Vismaz šajā sektorā brīnišķīgās padomju tradīcijas un varas pīlāri tiks beidzot atjaunoti

Atbildēt

Protams,

09.06.2020. 09:07

ka svarīgi,pat ļoti...Uzlaboja garastāvokli no paša rīta-tā smējusies nebiju ilgi.

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 08:39

Esmu pārliecināts ka jautājumā par amatpersonu (jebkurā jomā un sektorā strādājošu) ir būtiski nodalīt atalgojuma līmeņatzīmes no konkrētās personas personīgajiem ienākumiem ! ! !
Manuprāt sabiedrība un ikviens tās indivīds ir ieinteresēts lai piemēram jebkuram profesiju klasifikātora ierakstam pretī būtu atalgojuma līmeņatzīmes !

Atbildēt

Secinājums

09.06.2020. 08:28

Parazīts.

Atbildēt

Akadēmiskais parazitārisms

09.06.2020. 07:50

Parazitārais akadēmiskums. 4. maija valsts korporācijas formalitāte likumdošanā neatspoguļo patieso ainu - augstskolas nestrādā valsts konkurences globālajā ekonomikā palielināšanā. Jo tam nav un nevar būt nekāda pamatojuma - 4. maija valsts korporācija pārtiek no kreditēšanas, ko bez problēmām nodrošina globālā finansu korporokrātija.

Formālās diskusijas, kuras pamato ar jautājumiem par konkurences attīstīšanu, ir formalitāte, lai saņemtu finansējumu no 4. maija valsts korporācijas, maldinot sabiedrību.

Globālās finansu korporokrātijas stratēģiskie visaptverošie mērķi pret Larvijas 4. maija valsts korporāciju nav mainīti -

1. ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana,
3. 4. maija valsts korporācijas atkarības palielināšana no globālās finansu korporokrātijas - PB, SVF, FRS.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...