Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

suņa darbs

10.09.2015. 10:51

JO cietumā trūkst uzraugi, reālā darba darītāji, dažkārt naktī uz 500 zekiem paliek divi darbinieki(!!!) Vai visus ir iespējams uzvaktēt, kamerā nedrīkts ieiet viens darbinieks, jābut vismaz diviem klāt. Par pārbaudi vispār nav runas. Nu kā var būt tā, ka "priekšnieciņi" ir vairāk, kā darbiniek? Daži pat bez elementārām valsts valodas zināšanām. Kāpēc Spure pievre uz šo acis?

Atbildēt

domāju

09.09.2015. 00:05

»

Bratan

LV cietumos ir 100% krievijas cietumu sistēma - stukači,kopējās kameras, utt, resp visu cietuma dzīvi nosaka zeki, kas sadarbojoties ar administrāciju ietekmē to vai citu procesu ( tirgošanās ar visu iespējamo utt...


ka arī Linardam Grantiņam bija paredzēts pa kluso noorganizēt "pakāršanos" - pofig, ka neviena roka nedarbojas - tas taču pakārtiers netraucē !!!!! Neizdevās tikai pateicoties Lato publikācijām.....Tagad Liepāja kaut ko mēģina rakstīt, bet tajā laikā uzdrošinājās tikai LL. Malacis !!!

Atbildēt

zinu

07.09.2015. 13:37

Cietumos Spure nav neko paveikusi tikai visu salaidusi grīstē,sākot ar žoga uzcelšanu Centrālcietumā,kāpēc bija jātērē 50000 lati?????????????

Atbildēt

Notuesatais

05.09.2015. 22:36

Es nesaprotu par ko Jūs tur visi muldat. Varētu uzrakstīt cik daudz Spures kundze ir paveikusi cietumos, tas ir acīm redzama! Protams, ka drošības daļa un uzraudzības daļa atbalsta Visvalža metodes, bet mēs ticam Ilonai... Viņa spēs salauzt šo sistēmu!

Atbildēt

vdk=dp

04.09.2015. 15:55

Ar visiem totalitara krievu juga rezima valsti LR, izrekinasanas ar latviesiem etniskajiem un vienigajiem likumigajiem LR Pilsoniem un to legalajiem pecnacejiem, notiek caur Tiesu safabricejot kriminallietu un talak Cietums un protams velama naves iestasanas. "был би человек статъю найдём".

Atbildēt

Mārcis

04.09.2015. 06:51

Svarīgākas informācijas nav kā tikai zagļu rosības cietumā. Piedāvāju svarīguma vietā ielikt bērnu problēmas-skola, bērnunami un tāpat kā citas televīzijas raidīt bērnu fotogrāfijas, stāstus par viņu likteni, kas ļaus viņiem iegūt jaunus vecākus un mājas.

Atbildēt

PIETIEK

03.09.2015. 20:14

»

>PIETIEK

Bargs gan Pietiek kļuvis. Gadiem ilgi OM/VSV spamoja un piesārņoja ēteru. Neviens to izlikās neredzam, nevienu tas neuztrauca...


Par apsaucēju dzēšanu un komentēšanas iespēju liegšanu Jums nav taisnība.
Bet, kas attiecas uz OM/VSV - cilvēks vienkārši vairs nezināja mēru un uz aicinājumiem piebremzēt nereaģēja.

Atbildēt

Lauku pāķis

03.09.2015. 20:07

»

>PIETIEK

Bargs gan Pietiek kļuvis. Gadiem ilgi OM/VSV spamoja un piesārņoja ēteru. Neviens to izlikās neredzam, nevienu tas neuztrauca...


Tēvoča sema skats uz dzīvi-tas ari ir īstais iemesls pārmaiņām....vakar atkal sasmējos par pietiek serveri "neatkarīgajā" Islandē.....tēvocis sems piespieda Islandei noteikt sankcijas pret Krieviju.... "neatkarīgie" mēdiji klusēja kad "neatkarīgās" Islandes vēstnieks Krievijā skraidīja pa Maskavu lūgdamies lai Krievija neaizliedz Islandes zivju eksportu uz Krieviju...tā lūk ar to "neatkarību".....

Atbildēt

>PIETIEK

03.09.2015. 16:58

»

PIETIEK

Vēlreiz kaut kur iekopēsiet šo savu penteri - un būsim spiesti Jūs aizsūtīt dzejnieka OM/VSV pēdās


Bargs gan Pietiek kļuvis. Gadiem ilgi OM/VSV spamoja un piesārņoja ēteru. Neviens to izlikās neredzam, nevienu tas neuztrauca.
Toties tie komentētāji , kas "dižo" murmuli OM/VSV dažreiz apsauca, aizrādīja un kaunināja, nereti tika dzēsti vai tiem liedza komentēt.
Kas pēkšņi mainījies?

Atbildēt

jaunakais variants latvija

03.09.2015. 16:01

»

Bratan

LV cietumos ir 100% krievijas cietumu sistēma - stukači,kopējās kameras, utt, resp visu cietuma dzīvi nosaka zeki, kas sadarbojoties ar administrāciju ietekmē to vai citu procesu ( tirgošanās ar visu iespējamo utt...


vel var aiziet ciemos uz erotisku tiksanos ar Indijas studentiem Riga izireta dzivokli, nejausi uzkrist sasistam stikla gabalam un pargriezt sev rikli !

Atbildēt

!

03.09.2015. 15:56

»

Babiņa

būtu par pensionāriem rakstījuši, bet tik kuļas par pedofiliem un laupītajiem- tukša muca


pensionarus latvija ir paredzams iznidet ar dombrovska slepeno protokolu palidzibu ,ko vins parakstija ar svf.ko tad par viniem vel papildus rakstit.

Atbildēt

patiesiba

03.09.2015. 15:54

Patiesibu par realo lietu stavokli asv kolonija latvija vajag nosutit Eiropas komisijai ,Krievijas medijam Russia today un Latinamerikas brivajai presei! tad noziegumus noslept neizdosies.

Atbildēt

Babiņa

03.09.2015. 14:01

būtu par pensionāriem rakstījuši, bet tik kuļas par pedofiliem un laupītajiem- tukša muca

Atbildēt

REDISONS

03.09.2015. 09:23

29. decembrī, divas dienas pirms gadu mijas no augstistāvoša amata skandālu apvītajā Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvaldē aizgājis Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieks Rihards Bunka (attēlā), par kuru iepriekš bijušas sūdzības saistībā ar neizturamu apstākļu radīšanu, kas novedusi pie ieslodzīto pašnāvības mēģinājumiem.
Get Adobe Flash player

Pietiek par to sāka interesēties, kad no drošiem avotiem tiesībsargājošajās iestādēs pirms gadu mijas sāka pienākt informācija, ka Bunka amatu bijis spiests atstāt pēc kāda skandāla. Bijušais Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieks pats jebkādas nepatikšanas Pietiek noliedza, apgalvojot, ka runas varētu izplatīt no bijušo kolēģu vai ieslodzīto vidus, lai "atriebtos". Bunka noliedz, ka pret viņu būtu notikusi dienesta izmeklēšana vai kāda pārbaude, kā arī to, ka būtu iesaistīts kādā kriminālprocesā.

Pēc tam, kad šovasar izskanēja ziņa par kāda ieslodzītā pašnāvību Rīgas centrālcietumā, Pietiek saņēma un publiskoja informāciju par vēl diviem ieslodzīto pašnāvības mēģinājumiem. Abos tika piesaukts Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieka Bunkas vārds.

No vairākiem nesaistītiem avotiem Pietiek saņēmis ziņas, ka jau divas dienas pēc 22. jūlija vakarā notikušās Raivja L. pakāršanās beigt dzīvi pašnāvībā mēģinājuši vēl divi ieslodzītie, un viens no viņiem bijis 1982. gadā dzimušais Lauris J. Viņš un vēl viens cietumnieks bijuši ievietoti speciālajā kamerā - tā sauktajā "preshātā", kur abi pārgriezuši roku vēnas. Šī kamera izveidota, lai tajā izvietotu ieslodzītos, no kuriem nepieciešamā informācija tiek "izsista" ar citu cietumnieku palīdzību.

Pietiek lasītāja bija norādījusi, ka arī saistībā ar Pietiek jau vairākkārt aprakstīto Raivja L. pašnāvību esot saskatāms konflikts ar cietuma Drošības daļu: "Pieļauju, ka arī ieslodzītais Raivis L. pakārās tieši dēļ Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas amatpersonu darbībām, jo arī Raivim L. tika izteikti draudi par ievietošanu "izsitēju" kamerā, ja nesadarbosies ar Drošības daļu. Raivim L. pastāvēja konflikts ar Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieku Rihardu Bunku, kā rezultātā uzvarēja visuvarenā Rīgas Centrālcietuma Drošības daļa." Pietiek avoti ir apliecinājuši, ka vēstulē pieminētais cietuma Drošības daļas priekšnieks Bunka tiešām izmantojot šo "preshātu" kā argumentu, ja no kāda ietiepīga ieslodzītā nav iespējams saņemt nepieciešamo informāciju.

Pēc Bunkas stāstītā, viņš amatu Ieslodzījuma vietu pārvaldē gribējis pamest jau sen - attiecīgs iesniegums esot uzrakstīts jau vasarā, bet vadība viņa aiziešanu neesot saskaņojusi atbilstošu augsti kvalificētu kadru trūkuma dēļ. Tomēr pēc paša Bunkas atzītā, viņa netraucētā aiziešana divas dienas pirms gadu mijas nav saistīta ar to, ka Ieslodzījuma vietu pārvalde atradusi viņam pēcteci - tāds vēl tikai tikšot meklēts konkursā.

Jau 2013. gadā, kļūstot par Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas priekšnieku, Bunka šo amatu esot piekritis uzņemties tikai uz gadu - kamēr strādājot pie doktora disertācijas. Doktorantūras studijas augstskolā Turība gan vēl aizvien nav pabeigtas, atzīst Bunka. Nu jau bijusī Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersona Pietiek apgalvoja, ka turpmāk strādās par pasniedzēju Rīgas Stradiņa Universitātē, kur topošos policistus jau līdz šim nepilnā slodzē izglītojis par operatīvo darbību.

Atbildēt

REKŠŅA

03.09.2015. 07:55

»

dadzis

Lielisks aizsegs iespējamajām pasūtījumu slepkavībām


Tautā runā, ka Latvijā visas pasūtījuma slepkavības esot izplānotas Iekšlietu ministrijā.

Atbildēt

PIETIEK

03.09.2015. 07:32

»


Vēlreiz kaut kur iekopēsiet šo savu penteri - un būsim spiesti Jūs aizsūtīt dzejnieka OM/VSV pēdās.

Atbildēt

tete

03.09.2015. 05:41

»


Tev nešķiet, ka esi iebāzies ne pa tēmu.

Atbildēt

Viedoklis

03.09.2015. 00:32

Problema iekš tā, ka daudzi darbinieki papildus strādā otrā darbā un nav spejīgi pildīt dienesta pienākumus pamata darba - cietumā. Tapēc jau to negadījuu skaits ir tik daudz.
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs nerūpējas par mums, jo esam pamesti likteņa varā.

Atbildēt

smaciņa

02.09.2015. 22:26

Vislabāk juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un daudz zina viens par otru.

Atbildēt

jurists

02.09.2015. 22:25

Atgādināsim, ka decembrī no Centrālcietuma Drošības dienesta priekšnieka amata aizgāja Ivara Godmaņa drauga Andra Bunkas audžudēls Rihards Bunka. Juristi, neklusēsim par neliešiem savās rindās!

Atbildēt

vista

02.09.2015. 22:19

Tie abi ir novākti

Atbildēt

dadzis

02.09.2015. 22:16

Lielisks aizsegs iespējamajām pasūtījumu slepkavībām!!!!????

Atbildēt

lidzjutiga

02.09.2015. 21:40

Skumji, ka tā notiek, tomēr LV presē jau tā daudz negatīvu ziņu, kāpēc šie gadījumi īpaši jāizceļ būtu? Paši sevi viņi nāvē iedzina.

Atbildēt

Bratan

02.09.2015. 20:46

LV cietumos ir 100% krievijas cietumu sistēma - stukači,kopējās kameras, utt, resp visu cietuma dzīvi nosaka zeki, kas sadarbojoties ar administrāciju ietekmē to vai citu procesu ( tirgošanās ar visu iespējamo utt)
+ kādu nomočīt arī nav problēmas, uztaisīt kā pašnāvību, tipa pakārās, pakrita, sastiās vai noslīka tualetes podā, žēl, cerēju, ka LV varēs ieviest normas, kad katrs cietumnieks sēž savā kamerā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...