Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kāds sakars

16.09.2020. 22:29

»

Ģirģen

Uzņemies taču politisko atbildību par katastrofālo situāciju policijā


neesmu Gurgēna fans, bet ne jau viņš nolaida policiju līdz kliņķim. Tā ir valsts politika, ka policija ir novājināta un arī žurnālisti ar lapsu priekšgalā ir sistemātiski grāvuši policijas tēlu. Tāpēc, lapsa, neraudi krokodila asaras tagad. ne jau aiz līdzjūtības policista ģimenei tu šo raksti, bet lai varētu ieriebt policijas vadībai.

Atbildēt

vai

16.09.2020. 22:23

par pašnāvniekiem traktoristu vidū pietiek arī interesējas? Vai varbūt pensionāru pašnāvības interesē arī? Ko?

Atbildēt

ir izeja

16.09.2020. 19:13

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Biežāk jārāda filmas par Krieviju, kur Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs iztiek ar 15 000 (200$) mēnesī, vai jāstāsta par viņu armiju, kur ikvienam jauniesauktam ir iespējams tikt zem komandiera segas.
Strauji mazināsies represija

Atbildēt

Karote

16.09.2020. 15:00

Nav manīts, ka LR cilvēka dzīvība vispār ir kāda vērtība.Bērna vai pieaugušā. Vadoņi spožās laķenēs/ ievērojiet, cik modri šie aizvien seko modei.. pareizie krekla apkaklīšu griezumi,šlipstes, pareizās sezonas krāsas, kurpju purngali, utt... šitie DĪvānā ausekļu džemperīši sen kā nav aktuāli.. :)/ viņi pat nezin ,nav datu, cik īsti LR ir bērnu, kuriem vajadzēs skolu, bērnudārzu, utt. Neinteresē.Kur nu vēl kāds nošāvies policists. Ticami, vnk nelaimīgs, kaut kur iekūlies cilvēks, kuram, ģimene, bērni, nabaga alga un jāapkalpo ķužveidīgo papiņu treknās intereses.Pašnāvība ir pilnīgs cerību zudums, totāla vientulība.Tātad, laimes zemē LR tam cilvēkam nebija kurp doties, kā vien prom pavisam. Kādu tas interesēs, lai nebūtu vēl ? Līdzjūtība tuviniekiem!

Atbildēt

Nu....

16.09.2020. 13:34

Par noklusēšanu runāt varētu, ja kāds normatīvais akts uzliktu par pienākumu šādu informāciju sniegt. Šajā situācijā neviens likums neliek par pienākumu informēt pat policistu vai jebkuru citu profesiju pārstāvju pašnāvību... nav saprotams pietiek.com cepiens

Atbildēt

Tāds darbs.

16.09.2020. 09:26

Esmu dzirdējis, ka policistu, kas cīnās pret bandītisku grupējumu tiek draudēts ģimenei un ierosinātas kriminālietas. Ir, kas sāk dzert un domā par pašnāvību.

Atbildēt

ŠITAIS

16.09.2020. 06:36

Šitais pederasts atkal noklusējis...….

Atbildēt

Viedais Manels

16.09.2020. 05:20

Beidziet te mest mēslus ar sūdu dakšām uz valdību, tur protams sēž vēl tie murmuļi, taču lai tālab riktīgs latgaļu policists izdarītu pašnāvību neticu. Drīzāk kāda bāba vainīga plus kandža-paļonka.

Atbildēt

VDD rakstnieks Māris Aukstikalnis

16.09.2020. 05:05

Pie mums pārāk skaista dzīve līdz izdienas 3000 pensijai, lai šodien nošautos. Paldies visiem Latvijas ģirģēniem, kučinskiem un krusttēviem levitiem.

Atbildēt

Ģirģen

15.09.2020. 23:33

Uzņemies taču politisko atbildību par katastrofālo situāciju policijā!!!

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 22:52

»

tv36

Neesmu spēks par ķēzijumiem


*specs

Pēdējā reize, kad uz iq404 komentāriem atbildu.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 22:49

»

R

Globāli ņemot, tās ir sekas amerikāņu iedibinātajai pasaules kārtībai, kas visā pasaulē padarīja cilvēkus par naudas vergiem, atkarīgiem no niecīgas algas, par kuru nevar izdzīvot. Šī ,,kārtība'' cilvēku dzīvēm brauc pāri kā ar ceļā rulli


Amerikāņi vai vienalga kas var shēmot, cik vēlas. Jautājums ir- cik bieži katrs pats sev uzdod jautājumu, kas tieši viņu dara laimīgu, izslēdzot svešus kritērijus.
Nezinu, kā ir Jums, bet mani kaitina tie visi hiperaktīvie saukļi par cilvēkjaudu un “darīt, darīt, vēl vairāk darīt”. Varbūt pirms darīt ir vērtīgāk piesēst uz kādu brīdi un apdomāt, kāpēc un ko darīt.

P.S. Ja kādreiz uzvaras gājienā gāja apzīmējumi “eko, bio, utml.”, tad tagad vārdu “jauda” vazā visdažādākajos kontekstos. Ar ko tas atšķiras no “gāzi grīdā”? Pa manam- ne ar ko. Kāpēc uz t-krekliem raksta “Tev viss xanax”? Jo xanax ir antidepresants, kam ar “sanāks” nav nekāda sakara.

Atbildēt

kāds tam sakars ar tevi, idiot?

15.09.2020. 22:45

»

tv36

Kāds saskars ar mirušajiem?! Runa ir par atbildības prasīšanu no itin dzīvajiem, kuru spēkos, iespējams, bija nevairot mirušos


Debilais, runa ir par to kas rakstīts lapsas ķēzījumā.

Atbildēt

debilais idiot!

15.09.2020. 22:40

»

Nesmirdi

debilais idiot


Nesmirdi!

Atbildēt

R

15.09.2020. 22:38

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Globāli ņemot, tās ir sekas amerikāņu iedibinātajai pasaules kārtībai, kas visā pasaulē padarīja cilvēkus par naudas vergiem, atkarīgiem no niecīgas algas, par kuru nevar izdzīvot. Šī ,,kārtība'' cilvēku dzīvēm brauc pāri kā ar ceļā rulli.

Atbildēt

Nesmirdi

15.09.2020. 22:35

»

maitēdājlapsa

būtu vismaz likuši mieru mirušajiem


debilais idiot!

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 22:30

»

maitēdājlapsa

būtu vismaz likuši mieru mirušajiem


Kāds saskars ar mirušajiem?! Runa ir par atbildības prasīšanu no itin dzīvajiem, kuru spēkos, iespējams, bija nevairot mirušos.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 22:11

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Šajā ziņā Lietuva mūs “apsteidz”- 1. vietā pasaulē pēc pašnāvību skaita uz 100’000 iedzīvotājiem. Latvija- 9. vieta.
https://worldpopulationreview.com/country-rankings/suicide-rate-by-country

Briesmīga statistika. Pēdējos 45 gados pašnāvību skaits pasaulē palielinājies par 60%. Kaut kas ļoti nav kārtībā.

Atbildēt

bende

15.09.2020. 21:56

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts?

Atbildēt

vietējais

15.09.2020. 21:33

Kāda te var būt informācija un vēl par iemesliem kādēļ izdarīta pašnāvība, mums taču ir jāizskatās labāk kā patiesībā esam.Vai kāds kādreiz ir dzirdējis ka deputāti atzītos ka ir pieļāvuši nopietnas kļūdas savā darbā un tās steidzīgi vajadzētu labot? Mēs taču dzīvojam melu un ilūziju pasaulē, nevis reālajā, godīgajā, patiesajā.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:22

Pašnāvība pati par sevi ir traģēdija, neatkarīgi no profesijas. Būtu labi pirms pieņemšanas darbā tomēr iesaistīt profesionāļus, kuri prot izvērtēt konkrētā cilvēka psiholoģisko piemērotību policista amatam, labi zinot, ka stress ir ikdiena. Varbūt tādus testus vajadzētu veikt regulāri.
Ja darba apstākļi veicina pašnāvību skaita palielināšanos, tad iemesli ir jānoskaidro, lai novērstu šo tendenci, nevis lai izklaidētu lasītājus. Ja pašnāvības ir regulāras, tad nekas lietas labā nav darīts.

Piemēram, vairākas medmāsas covid laikā ir izdarījušas pašnāvības un par to raksta- https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7331553/

Atbildēt

šausmas

15.09.2020. 20:18

Aizmirsa lapsu informēt par nošāvušos policistu. Turpmāk dienesta instrukcijās jāieraksta, ka pirms nošaušanās policistam ir pienākums par to informēt Lapsu norādot konkrētus iemeslus.

Atbildēt

??

15.09.2020. 20:16

Te nu ir jautājumi Pietiek. Ar kādu mērķi interesējieties par pašnāvībām policistu vidū? Kuru profesiju pārstāvju pašnāvības Jūs vēl pastiprināti interesē un kāpēc?

Atbildēt

būtu vēlams

15.09.2020. 20:10

ka ši policista solim sekotu vēl vairāki valdošās kliķes darboņi, kā....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...