Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Komentāra vieni MELI

11.02.2023. 12:56

»

Bordāns nav godīgs ministrs

Bordāns nav godīgs tieslietu ministrs, jo piesedz sev pietuvināto advokātu likumpārkāpumus...


Atrod kaut vienu pareizu saZvērstības teoriju veidā iZteikto apgalvojumu par Jāni Bordānu.

Balsojumi, ka te minēti, varēja būt brivs balsojums un JKP nenoteica ar "īkšķi".

Ir arī cits iemesls nobalsot "par", jo tas var uzlabot ASV ēbreju attieksmi ;pret Latviju, kuru ASV pie varas ir samērā daudz, arī Izraēla.

Tas nav mazsvarīgi, ja ņem vērā Kremļa draudus Latvijai, Baltijai - zaudēsi vai necienīsi "draugus", pazaudēsi miljardus, ne tikai miljonus.

Atbildēt

Ko, legālais aģents Helmanis?

11.02.2023. 12:42

»

ribiņa

Pareizi visu pateica! Ja 4 gadus nevar savest kārtībā elementāras lietas, tad kā nav kauns nākt un solīt jaunas? Nu un par Ogres satiksmi vispār nav ko runāt, haoss


Nu atklājās pilna aina, ka s...s tomēr ir, iespējamas, "legālais aģents Helmanis.

Jo tā var izdarīties ar Putina oligarha atbalstīšanu, rīkojot viņa, Avena sapirkto Latvijas bagātību izstādi, lai no apmeklētājiem pelnītu arī sātana grašus - tas jau izskatās kā "legālais" aģents. Viņš legāli atbalsta , ha, ha , mākslu, bet patiesība aprakta paša s ... s, politiskajos .

Te viņš vēl mēģina attaisnoties ar cita autora palīdzību Delfos, piesaucot klāt , ka re, Elīna Garanča dzied kopā ar krievu dziedātāju Netrebko.

Nekaunīgs salīdzinājums, jo dziedātājas nav politikā, ne NA valdes locekļi, ne Putina partijā. Viņām noslēgti koncertu līgumi ar valstīm jau pirms 2022, gada un ja valstis neatceļ koncertus, tātad dziedātājam jāpilda līgums, pretējā gadījumā var tikt piedzīti zaudējumi, jau nopirkto bilešu naudas atmaksa un tml. procesi.

Man jāsalīdzina Egila HELMAŅA uzvedību ar krievu sakāmvārdu: ja saimniece Bļ ..., pankūkas s ... vai krieviski: Hozjauka B., blini ga ..no.

Ja paanalizē visu NA darbību, naida uzvedības runas, aforismus, ko viņi pielieto pret citām tautā, viņu apolitisko "diplomātiju" , gan jau var atrast, ka Helmanis kalpo Kremlim, kas ir ar "lustrācijas"nepiemērošanas kļūdu, jo tad, iespējams, mūsu tautas pārstājjus "helmaņus", Kremlis ar "novičok" draudiem vai citiem paņēmieniem var piespiest strādāt, šeit jau ar "kultūras" piesegu, stučīt, kaitēt Latvijai var LEGĀLI.

Ja būtu bijusi LUSTRĀCIJA, būtu iespējas attaisnoties, ka es jau pieteicos lustrācijas gaitā, esmu izgaismots, nevaru stučīt, mani izsekos, kaut nebūtu pieteicies, bet labs iegansts atteikties no Latvijas valsts un tautas nodevības.

Otrs variants - šie nacionālie, legālie stukači, ja tie tā rīkojas, var tikt turēti aizdomās, ka viņi darbojas Kremļa labā, kā tas ir ar šo izstādi, ar mūsu labāko personību nomelnošanu, apskādēšanu, apsaukāšanu - pilda "lāča kājas" pakalpojumu - kaitē nevis Bordānam, Garančai vai citām Latvijas personībām, bet Latvijas valstij, ka re, kāda s ... i ir Latvijas personības.

Atbildēt

ribiņa

25.08.2022. 10:59

Pareizi visu pateica! Ja 4 gadus nevar savest kārtībā elementāras lietas, tad kā nav kauns nākt un solīt jaunas? Nu un par Ogres satiksmi vispār nav ko runāt, haoss.

P.S. No drošiem avotiem, Helmanim esot tādas olas, ka ne kuram katram gudriniekam mutē lienot.

Atbildēt

roselle

25.08.2022. 09:15

Helmanis komentē Facebook darba laikā, pie tam - rupji, brutāli atbild uz cilvēku - iedzīvotāju jautājumiem. Un nepatīkamos - bloķē, atslēdz.Lai būtu tikai saldais medus uz lielā ērgļa spārniem.

Atbildēt

HELLO

23.08.2022. 05:25

»

Niks P.

Un visi pārējie ievēlētie Ogres novada deputāti to zina, bet klusē? Tad jau iznāk-vēlētāji Ogrē paši no sava brīva prāta savēlējuši tautas ienaidniekus


...a KUR tagad noslīpētais, bet neievēlētais izpilddirektoriņš;sens ēdināšanas spec.;briežu dārzu īp.;darbadev. Ogres VID vecajam kalumam u.t.t. dimantiņš ?...vai ta Ogre tā deklrētā- valsts sasniedzamā. VAI Ventspils ārēs tā papildadresīte !?...a kur ta kuplās ģim. //ģimenes ārsti// ???...tagadiņ Tīnūži tak Helmju puikiņam.....................!!???????????????

Atbildēt

oho

22.08.2022. 17:00

»

Raimonds P.

Liela daļa teiktā par Helmani ir patiesība. Faktiski Ogri un novadu pārvalda un naudu dala 5 cilvēki. Viņi šaurā lokā pieņem visus lēmumus. Deputāti tikai mehāniski nobalso un administrācija ar Barbali priekšgalā realizē dzīvē. Feodorovs ir pirmā persona. Arī Helmanim tik pat liela teikšana. Pēc ietekmes...


atceros senos laikos Širovs ,būdams iesācējs dakteris, ar auto tirdzniecību , liekas, ņēmās un tāds aktīvs bija. Nesen bija skandāls, ka pārāk dārgu dienesta Opeli)) sev nopircis ! re kā izsities tagad !)

Atbildēt

Raimonds P.

22.08.2022. 16:34

Liela daļa teiktā par Helmani ir patiesība. Faktiski Ogri un novadu pārvalda un naudu dala 5 cilvēki. Viņi šaurā lokā pieņem visus lēmumus. Deputāti tikai mehāniski nobalso un administrācija ar Barbali priekšgalā realizē dzīvē. Feodorovs ir pirmā persona. Arī Helmanim tik pat liela teikšana. Pēc ietekmes var sarindot: 1.Feodorovs, 2.Helmanis, 3.Širovs, 4.Sīviņš, 5.Laizāns. Laizāns šajā „politbirojā”, starp citu bijušais komunists un partijas Saskaņa biedrs, ir izsūtāmais šunelis – melnā darba darītājs. Viņš ir Feodorova labā roka. Visa ar kriminālo saistītā organizētājs. Ja kādam būs jāsēž, Laizāns pirmā persona. Pārējie izgrozīsies. Sliktākajā gadījumā Bārbeli nometīs saplosīšanai. Viņa ir pietiekoši gudra, visu saprot, bet ļoti naiva. Tic, ka kāds glābs. Lai tic.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.08.2022. 16:18

Divi muldoņas un plānā galdiņa urbēji satikušies un noskaidrojuši attiecības. Viens - no partijas, kuras katliņā uz ausīm karināmie makaroni par bezprecedenta tiesiskumu, otrs - no partijas, kurai tāds pats katls un makaroni par latviešu interešu aizstāvību. Tikpat smieklīgi, kā, ja pasīvie geji mērotos vīrišķībā.

Atbildēt

4.maija komunistu kliķe

22.08.2022. 16:17

»

Dzintars

Labdien...


Prettiesiska rīcība nerada tiesības, tas nu gan būtu jāzina. PSRS okupanti nav leģitīmi Latvijas pilsoņi, jo pilsonību ieguvuši no neleģitīmas varas, kura prettiesiski grozīja Satversmi un Latvijas brīvvalsts likumdošanu.
Naturalizēto okupantu pilsonība ir faktiski pielīdzināma LPSR pilsonībai, kas kā zināms nav leģitīma un nebija starptautiski atzīta.

Atbildēt

Dzintars

22.08.2022. 15:41

Labdien.
Godāt mani Dzintars Akinfovs.
Lūdzu nedaudz informācijas, lai saprastu , kas ir''bordānveidīgie'' un asti kājstarpē ierāvušais'' jurāšveidīgie''.Te ir atbilde par ko jābalso.


Datums skatāms laika zīmogā
Nr. 511.9/2-9-13/22
Dzintaram Akinfovam

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir saņēmusi Jūsu iesniegumu par informācijas pieprasījumu.
Atbildot uz Jūsu jautājumu, informējam, ka Latvijas Republikas Satversme paredz, ka likumdošanas tiesības pieder Saeimai, kā arī tautai Satversmē paredzētā kārtībā un apmēros. Likumprojektus var iesniegt Saeimai Valsts Prezidents, ministru kabinets, Saeimas komisijas, ne mazāk kā pieci deputāti, kā arī Satversmē paredzētos gadījumos un kārtībā viena desmitā daļa vēlētāju.
Saeimas deputātu vairākums ir atbalstījis likumprojektu “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums” (Nr.1159/Lp13) otrajā lasījumā un Saeimas kārtības ruļļa noteiktajā kārtībā likumprojekta izskatīšana tiek turpināta.
Informējam, ka Saeimas deputātu debates par likumprojektu tiek fiksētas Saeimas sēdes stenogrammā. Saeimas sēžu stenogrammas, sēžu audioieraksti ir pieejami Saeimas mājaslapā (https://www.saeima.lv/lv/transcripts/category/21). Jūs interesējošo likumprojektu - “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums” (Nr.1159/Lp13) - Saeimas deputāti skatīja Saeimas sēdēs 2021. gada 30. septembrī un 2022. gada 6. janvārī.
Informējam arī, ka likumprojektu datu bāzē pie likumprojekta “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums” (Nr.1159/Lp13) kartiņas ir pieejamas vēstules, priekšlikumi, atzinumi, kurus Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir saņēmusi izskatot likumprojektu (https://titania.saeima.lv/LIVS13/SaeimaLIVS13.nsf/webAll?SearchView&Query ([NumberTxt] 1159)&SearchMax 0&SearchOrder 4)
Pielikumā nosūtām Jums informāciju par deputātu balsošanas rezultātiem, kuri ir pieejami Saeimas mājaslapā:
Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likuma (1159/Lp13) nodošana komisijām; 1.lasījums; 2.lasījums.


Komisijas priekšsēdētājs (paraksts*) M.Bondars
* Šis dokuments ir elektroniski parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu

Balsošanas rezultāti
par 61, pret 12, atturas 0

Datums: 30.09.2021 09:10:54
Balsošanas motīvs: Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums (1159/Lp13), nodošana komisijām
Grupēt: pēc balsojuma rezultāta alfabētiskā kārtībā
Vārds Frakcija Balss Vārds Frakcija Balss
PAR: 61 41. Igors Pimenovs SASKAŅA Par
1. Valērijs Agešins SASKAŅA Par 42. Juris Pūce AP! Par
2. Arvils Ašeradens JV Par 43. Juris Rancāns JK Par
3. Uldis Augulis ZZS Par 44. Ivans Ribakovs SASKAŅA Par
4. Ainars Bašķis JK Par 45. Sandis Riekstiņš JK Par
5. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK Par 46. Artūrs Rubiks SASKAŅA Par
6. Iveta Benhena-Bēkena Par 47. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP! Par
7. Raimonds Bergmanis ZZS Par 48. Andris Skride AP! Par
8. Mārtiņš Bondars AP! Par 49. Mārtiņš Šteins AP! Par
9. Jānis Butāns JK Par 50. Ļubova Švecova Par
10. Anda Čakša Par 51. Edgars Tavars ZZS Par
11. Gundars Daudze ZZS Par 52. Jānis Tutins SASKAŅA Par
12. Sergejs Dolgopolovs SASKAŅA Par 53. Jānis Urbanovičs SASKAŅA Par
13. Vjačeslavs Dombrovskis Par 54. Viktors Valainis ZZS Par
14. Ilmārs Dūrītis AP! Par 55. Inese Voika AP! Par
15. Krišjānis Feldmans JK Par 56. Jānis Vucāns ZZS Par
16. Inga Goldberga SASKAŅA Par 57. Atis Zakatistovs Par
17. Andrejs Judins JV Par 58. Ivars Zariņš SASKAŅA Par
18. Juris Jurašs JK Par 59. Evita Zālīte-Grosa JK Par
19. Nikolajs Kabanovs SASKAŅA Par 60. Reinis Znotiņš JK Par
20. Artuss Kaimiņš Par 61. Normunds Žunna JK Par
21. Ojārs Ēriks Kalniņš JV Par PRET: 12
22. Andrejs Klementjevs SASKAŅA Par 1. Jānis Dombrava NA Pret
23. Ivans Klementjevs SASKAŅA Par 2. Raivis Dzintars NA Pret
24. Rihards Kozlovskis JV Par 3. Jānis Iesalnieks NA Pret
25. Ieva Krapāne Neatkarīgie Par 4. Ritvars Jansons NA Pret
26. Līva Kreituse JK Par 5. Aleksandrs Kiršteins NA Pret
27. Jānis Krišāns SASKAŅA Par 6. Janīna Kursīte-Pakule NA Pret
28. Edgars Kucins SASKAŅA Par 7. Romāns Naudiņš NA Pret
29. Janīna Kursīte Par 8. Ivars Puga Pret
30. Ainars Latkovskis JV Par 9. Inguna Rībena Pret
31. Atis Lejiņš JV Par 10. Edvīns Šnore NA Pret
32. Viesturs Liepkalns AP! Par 11. Ilga Šuplinska Pret
33. Regīna Ločmele SASKAŅA Par 12. Edmunds Teirumnieks NA Pret
34. Linda Medne JK Par NEBALSO: 6
35. Māris Možvillo Neatkarīgie Par 1. Jānis Dūklavs ZZS Nebalsoja
36. Ralfs Nemiro Neatkarīgie Par 2. Aivars Geidāns Nebalsoja
37. Vladimirs Nikonovs SASKAŅA Par 3. Māris Kučinskis ZZS Nebalsoja
38. Vitālijs Orlovs SASKAŅA Par 4. Eva Mārtuža JK Nebalsoja
39. Evija Papule Par 5. Māris Mičerevskis Nebalsoja
40. Ramona Petraviča Neatkarīgie Par 6. Ināra Mūrniece NA Nebalsoja


Balsošanas rezultāti
par 61, pret 13, atturas 0

Datums: 30.09.2021 12:05:24
Balsošanas motīvs: Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums (1159/Lp13), 1.lasījums
Grupēt: pēc balsojuma rezultāta alfabētiskā kārtībā
Vārds Frakcija Balss Vārds Frakcija Balss
PAR: 61 43. Ivans Ribakovs SASKAŅA Par
1. Valērijs Agešins SASKAŅA Par 44. Sandis Riekstiņš JK Par
2. Arvils Ašeradens JV Par 45. Artūrs Rubiks SASKAŅA Par
3. Uldis Augulis ZZS Par 46. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP! Par
4. Ainars Bašķis JK Par 47. Andris Skride AP! Par
5. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK Par 48. Didzis Šmits Par
6. Iveta Benhena-Bēkena Par 49. Mārtiņš Šteins AP! Par
7. Raimonds Bergmanis ZZS Par 50. Ļubova Švecova Par
8. Mārtiņš Bondars AP! Par 51. Edgars Tavars ZZS Par
9. Jānis Butāns JK Par 52. Jānis Tutins SASKAŅA Par
10. Anda Čakša Par 53. Jānis Urbanovičs SASKAŅA Par
11. Gundars Daudze ZZS Par 54. Viktors Valainis ZZS Par
12. Sergejs Dolgopolovs SASKAŅA Par 55. Inese Voika AP! Par
13. Vjačeslavs Dombrovskis Par 56. Jānis Vucāns ZZS Par
14. Ilmārs Dūrītis AP! Par 57. Atis Zakatistovs Par
15. Krišjānis Feldmans JK Par 58. Ivars Zariņš SASKAŅA Par
16. Inga Goldberga SASKAŅA Par 59. Evita Zālīte-Grosa JK Par
17. Andrejs Judins JV Par 60. Reinis Znotiņš JK Par
18. Juris Jurašs JK Par 61. Normunds Žunna JK Par
19. Nikolajs Kabanovs SASKAŅA Par PRET: 13
20. Ojārs Ēriks Kalniņš JV Par 1. Jānis Dombrava NA Pret
21. Aleksandrs Kiršteins NA Par 2. Raivis Dzintars NA Pret
22. Andrejs Klementjevs SASKAŅA Par 3. Jānis Iesalnieks NA Pret
23. Ivans Klementjevs SASKAŅA Par 4. Ritvars Jansons NA Pret
24. Rihards Kozlovskis JV Par 5. Janīna Kursīte-Pakule NA Pret
25. Līva Kreituse JK Par 6. Māris Možvillo Neatkarīgie Pret
26. Jānis Krišāns SASKAŅA Par 7. Romāns Naudiņš NA Pret
27. Edgars Kucins SASKAŅA Par 8. Ivars Puga Pret
28. Janīna Kursīte Par 9. Inguna Rībena Pret
29. Ainars Latkovskis JV Par 10. Karina Sprūde Neatkarīgie Pret
30. Atis Lejiņš JV Par 11. Edvīns Šnore NA Pret
31. Viesturs Liepkalns AP! Par 12. Ilga Šuplinska Pret
32. Regīna Ločmele SASKAŅA Par 13. Edmunds Teirumnieks NA Pret
33. Eva Mārtuža JK Par NEBALSO: 9
34. Linda Medne JK Par 1. Jānis Dūklavs ZZS Nebalsoja
35. Ralfs Nemiro Neatkarīgie Par 2. Aivars Geidāns Nebalsoja
36. Vladimirs Nikonovs SASKAŅA Par 3. Artuss Kaimiņš Nebalsoja
37. Vitālijs Orlovs SASKAŅA Par 4. Rihards Kols NA Nebalsoja
38. Evija Papule Par 5. Ieva Krapāne Neatkarīgie Nebalsoja
39. Ramona Petraviča Neatkarīgie Par 6. Armands Krauze ZZS Nebalsoja
40. Igors Pimenovs SASKAŅA Par 7. Māris Kučinskis ZZS Nebalsoja
41. Juris Pūce AP! Par 8. Māris Mičerevskis Nebalsoja
42. Juris Rancāns JK Par 9. Ināra Mūrniece NA Nebalsoja

Dep. A. Kiršteins iesniegumā raksta, ka, balsojot par likumprojektu, kļūdījies. Viņa balsojums ir "pret".Balsošanas rezultāti
par 62, pret 18, atturas 0

Datums: 06.01.2022 14:24:10
Balsošanas motīvs: Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums (1159/Lp13), 2.lasījums
Grupēt: pēc balsojuma rezultāta alfabētiskā kārtībā
Vārds Frakcija Balss Vārds Frakcija Balss
PAR: 62 50. Kārlis Šadurskis JV Par
1. Aldis Adamovičs JV Par 51. Mārtiņš Šteins AP! Par
2. Valērijs Agešins SASKAŅA Par 52. Ļubova Švecova Par
3. Arvils Ašeradens JV Par 53. Edgars Tavars ZZS Par
4. Uldis Augulis ZZS Par 54. Jānis Tutins SASKAŅA Par
5. Ainars Bašķis JK Par 55. Jānis Urbanovičs SASKAŅA Par
6. Krista Baumane AP! Par 56. Inese Voika AP! Par
7. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK Par 57. Atis Zakatistovs Par
8. Iveta Benhena-Bēkena Par 58. Gatis Zamurs AP! Par
9. Aigars Bikše AP! Par 59. Ivars Zariņš SASKAŅA Par
10. Mārtiņš Bondars AP! Par 60. Evita Zālīte-Grosa JK Par
11. Uldis Budriķis JK Par 61. Reinis Znotiņš JK Par
12. Jānis Butāns JK Par 62. Normunds Žunna JK Par
13. Jānis Cielēns JK Par PRET: 18
14. Boriss Cilevičs SASKAŅA Par 1. Jānis Dombrava NA Pret
15. Anda Čakša Par 2. Raivis Dzintars NA Pret
16. Sergejs Dolgopolovs SASKAŅA Par 3. Kaspars Ģirģens Pret
17. Vjačeslavs Dombrovskis Par 4. Jānis Iesalnieks NA Pret
18. Ilmārs Dūrītis AP! Par 5. Ilze Indriksone NA Pret
19. Krišjānis Feldmans JK Par 6. Ritvars Jansons NA Pret
20. Aivars Geidāns Par 7. Artuss Kaimiņš Pret
21. Inga Goldberga SASKAŅA Par 8. Aleksandrs Kiršteins NA Pret
22. Janīna Jalinska ZZS Par 9. Ieva Krapāne Neatkarīgie Pret
23. Andrejs Judins JV Par 10. Janīna Kursīte-Pakule NA Pret
24. Juris Jurašs JK Par 11. Māris Mičerevskis Pret
25. Nikolajs Kabanovs SASKAŅA Par 12. Māris Možvillo Neatkarīgie Pret
26. Andrejs Klementjevs SASKAŅA Par 13. Ivars Puga Pret
27. Ivans Klementjevs SASKAŅA Par 14. Inguna Rībena Pret
28. Jānis Krišāns SASKAŅA Par 15. Karina Sprūde Neatkarīgie Pret
29. Edgars Kucins SASKAŅA Par 16. Edvīns Šnore NA Pret
30. Janīna Kursīte Par 17. Ilga Šuplinska Pret
31. Ainars Latkovskis JV Par 18. Edmunds Teirumnieks NA Pret
32. Atis Lejiņš JV Par NEBALSO: 17
33. Viesturs Liepkalns AP! Par 1. Raimonds Bergmanis ZZS Nebalsoja
34. Regīna Ločmele SASKAŅA Par 2. Aldis Blumbergs Nebalsoja
35. Inese Lībiņa-Egnere JV Par 3. Gundars Daudze ZZS Nebalsoja
36. Linda Medne JK Par 4. Jānis Dūklavs ZZS Nebalsoja
37. Ralfs Nemiro Neatkarīgie Par 5. Aldis Gobzems Neatkarīgie Nebalsoja
38. Vladimirs Nikonovs SASKAŅA Par 6. Rihards Kols NA Nebalsoja
39. Vitālijs Orlovs SASKAŅA Par 7. Rihards Kozlovskis JV Nebalsoja
40. Evija Papule Par 8. Armands Krauze ZZS Nebalsoja
41. Ramona Petraviča Neatkarīgie Par 9. Līva Kreituse JK Nebalsoja
42. Igors Pimenovs SASKAŅA Par 10. Māris Kučinskis ZZS Nebalsoja
43. Juris Pūce AP! Par 11. Eva Mārtuža JK Nebalsoja
44. Juris Rancāns JK Par 12. Ināra Mūrniece NA Nebalsoja
45. Ivans Ribakovs SASKAŅA Par 13. Ēriks Pucens Nebalsoja
46. Sandis Riekstiņš JK Par 14. Didzis Šmits Nebalsoja
47. Artūrs Rubiks SASKAŅA Par 15. Vita Anda Tērauda AP! Nebalsoja
48. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP! Par 16. Viktors Valainis ZZS Nebalsoja
49. Andris Skride AP! Par 17. Jānis Vucāns ZZS Nebalsoja

Atbildēt

Tur jau ir tie sūdi

22.08.2022. 15:06

»

Bordāns nav godīgs ministrs

Bordāns nav godīgs tieslietu ministrs, jo piesedz sev pietuvināto advokātu likumpārkāpumus...


Ka Bordāns kā tieslietu ministrs un Helmanis kā mēris abi smird pilnīgi vienādi - kā sūda divi gali!

Atbildēt

CIK DĪVAINI, PALASOTIES un

22.08.2022. 14:53

...NOVĒRŠOTIES RIEBUMĀ...kāpēc tieši kūrortpils. Ogres SVĒTKOS PĀRPLĪST; SMIRD; PARAZĪTISKI SMAKO vissenākie Latvijas AUGOŅI?!.....?a Kur bēgt ?!

Atbildēt

Mjā

22.08.2022. 14:37

»

lauķis

Latvijas valsts nozadzēji nebija oligarhi,bet,bija arī tie kas oligarhiem to ļāva darīt,un ne tikai ļāva bet arī lika.Bordāns visu laiku ar sirdi un dvēseli ir kalpojis rabinātam


Kā redzams kremlis vēl pietiekoši labi apmaksā savus botus, ja jau lauku cilvēks var atļauties caurām dienām dežūrēt komentāros.

Atbildēt

Naivais

22.08.2022. 14:13

»

nra.lv

starp citu, reiz nra.lv rakstīja par bordāna un juraša nesmukumiem finanšu jomā, bet nra.lv rakstīja, ka it kā viņus - nra mēģinājuši pieklusināt


Nez kāpēc tā patiesība pēdējā instancē-nra.lv nekad neraksta par Lemberga nesmukumiem finanšu jomā?

Atbildēt

nra.lv

22.08.2022. 13:57

starp citu, reiz nra.lv rakstīja par bordāna un juraša nesmukumiem finanšu jomā, bet nra.lv rakstīja, ka it kā viņus - nra mēģinājuši pieklusināt...

Atbildēt

hi hi

22.08.2022. 13:56

»

Helmanis

Jā, es smirdu un man ir bail no Bordāna


Vajag mazgāties, tad nebūs jāsmird! Jeb varbūt jau smirdi, tāpēc, ka vecs?

Atbildēt

Bordāns nav godīgs ministrs

22.08.2022. 13:52

Bordāns nav godīgs tieslietu ministrs, jo piesedz sev pietuvināto advokātu likumpārkāpumus.

Aizrakstīta jau neskaitāmā pēc kārtas sūdzība Bordānam, kurš ir atbildīgs personīgi par darba organizāciju tiesās - elementāru lietvedības prasību ievērošanu lietu izskatīšanā.

Piemēram, pēc tā saucamā sprieduma spēkā stāšanās spēkā civillietā (kurā apzināti ļauni netika skatīti izdarītie noziegumi saistībā ar krimināltiesībām par pret mani īstenotu likumpārkāpumu kopumu netīrās naudas atmazgāšanā un piesegta advokātu ģimene) - pēc 5 gadu tiesas procesa civillietā šī gada maijā, iepazīstoties ar lietas materiāliem (jo ir tiesībaizsardzības kādas tomēr godīgas darbinieces atbilde par manas sūdzības pamatotību ) konstatēti jauni noziegumu pret jurisdikciju- lietā numurēti ar A,B, C, D utt burtiem joprojām lietā esošas necaurauklotas papīra lapas, kuras civilprocesa laikā ļaunprātīgi netika caurauklotas un netika numurētas lietas izskatīšanas laikā , lai piesegtu divu advokātu noziegumus.

Ministrs Bordāns atbilstoši likumam " Par tiesu varu" u.c. normatīviem aktiem ir tieši atbildīgs , lai tiktu ievērota lietvedība lietas izskatīšanas laikā , bet ministrs Bordāns piesedz advokātu noziegumus un tiesnešu likumu nepildīšanu un pieļāva , ka spriedumi civillietā tika pieņemti pastāvot rupjiem un būtiskiem pašam tieslietu ministram saistošiem UN KONTROLĒJAMIEM (vai lietvedības noteikumus ievēro tiesneši) lietvedības instrukcijas pārkāpumiem.

Tieši tieslietu ministrs atbildīgs par lietvedības ievērošanu tiesās un šī atbildība nav saistāma ar iejaukšanos tiesas lēmumu pieņemšanā.

Uz neskaitāmām sūdzībām, tieši uz jautājumu , ka lietā nenumurēta papīru kaudze un tā nav caurauklota - Bordāns neatbildēja !Bordāns nelikās ne zinis , ka tiesnešu pienākums ir atlikt civilprcesu, lai prioitāri izskatītu ar krimināltiesībām saistāmus jautājumus.

Tāds spriedums, kurā nav cauraukloti un numurēti papīri lietas izskatīšanas procesā, tāds tiesu spriedums pēc būtības nevar būt likumīgs.

Advokātiem ir labas tiesnešu nomaiņas prasmes, ikvienā civ. procesa stadijā, īsi pirms lietas skatīšanas advokātu ģimene PROT nomainīt tādu tiesnešu sastāvu, kas pieņem advokātiem vajadzīgos lēmumus.

Ir dokumentāli pierādījumi, ka Bordāns nav godīgs ministrs.
Tiesās valda Astoņkājis.

Atbildēt

Lembergisti, šķēlisti un šleseristi jau nemaz nav labāki

22.08.2022. 13:40

»

TT

Šai paskvilai ir tikai tik daudz vērtība, ka pastāsta par Helmaņa laikā paveikto Ogrē. Bordanisti varētu palielīties par ostu sagrābšanas mēģinājumu, tranzīta iznīcināšanu, ABLV bankas merkantīlu iznīcināšanu (ir vāja cerība, ka Bunkus lieta varētu iedot kādu vektoru), kādam rudolfam, kurš varētu sākt...


Protams, tiem, kas no ostām guva personīgu labumu, tagad ir par ko uztraukties. Arī tiem, kas iznīcināja Latvijas rūpniecību, jo visu gribēja balstīt tikai uz tranzītu.Tā kā, oligarhi, ejiet vien turpat, kur krievu kuģis, jūs taču to mīlat, kuģi, protams!

Atbildēt

jā jā

22.08.2022. 13:32

»

Infa

Komentāri zem šī raksta parāda, ka jaunkomunistiem šī jēdziena vissliktākajā izpratnē, ir daudz kalpojoši troļļi, kuri tradicionāli var tikai gānīties. Atliek tikai pabrīnīties, kā inteliģentais Linkaitis šajā apšaubāmās reputācijas barā ir nonācis...


Oligarhi un viņu kloni uzdarbojas! Ja jau Šķēles bijušais padomnieks šajā ķengu komentārā minēts kā pozitīvais tēls, tad, acīmredzot, ar maizes Šķēli viņu joprojām saista zināma saikne. Nu, nepatīk tiem oligarhiem un viņu pakalpiņiem tas Bordāns un Jurašs, kurš pie visiem viņam piedēvētajiem grēkiem, vēl pamanījās uzlikt Ventspils karalim roku dzelžus.

Atbildēt

TT

22.08.2022. 13:28

»

Bet Helmanis ir šī teiciena LUSTRĀCIJA

Helmanis aizmirsa pateikt, ka pats apkalpo vietējo oligarhu - agrāko Ogres pakalpojumu kombināta bikšu piegriezēju un komunistu Feodorovu, kas par Kremļa naudu prihvatizējis pusi Ogres. Helmanis pats ir agrākais (drīzāk esošais) ZZS biedrs, un viss viņa NA saraksts Ogrē ir par NA pārkrāsojušies ZZS...


Šai paskvilai ir tikai tik daudz vērtība, ka pastāsta par Helmaņa laikā paveikto Ogrē. Bordanisti varētu palielīties par ostu sagrābšanas mēģinājumu, tranzīta iznīcināšanu, ABLV bankas merkantīlu iznīcināšanu (ir vāja cerība, ka Bunkus lieta varētu iedot kādu vektoru), kādam rudolfam, kurš varētu sākt runāt vai kuram jāpazūd bez pēdām saistībā ar Ventspils ostas nozagšanu u.c.
Gan jau kāds to klusi dokumentē.

Atbildēt

Infa

22.08.2022. 13:20

Komentāri zem šī raksta parāda, ka jaunkomunistiem šī jēdziena vissliktākajā izpratnē, ir daudz kalpojoši troļļi, kuri tradicionāli var tikai gānīties. Atliek tikai pabrīnīties, kā inteliģentais Linkaitis šajā apšaubāmās reputācijas barā ir nonācis.
Ja kādreiz nāktu gaismā bordanistu-jurašu pastrādātais, tad pat bēdīgi slavenais ivanovs aiz skaudības paprasītos atpakaļ uz zonu.
Ļeņina mazbērnu grupējums ar degošu skatienu un sasvīdušām roķelēm aiz sevis atstāj krāsmatas, demagoģiski stāstot tautai par kremli, par tautas neidniekim ik uz soļa, mēģinot oponentus diskreditēt ar sadomātiem vēstures stāstiņiem. Jānītis protams varētu pastāstīt par savām kojaunieša gaitām.
Ja kāds žurnālists papētītu šīs partijas darboņu biogrāfijas. Cerams, ka kādreiz beigsies rakstītprotošo piebarošana un būs jāsāk pelnīt ar darbu, varbūt būs interesanta lasāmviela.

Atbildēt

tas

22.08.2022. 13:00

»

nu

Kā novērojams Pietiek, tad visvairāk smird pats Helmanis


gan ir parasta latviešu veletaja viedoklis, kas velete cilveks pec izskata.

Atbildēt

Nu, nē, NA - politiskie krāpnieki, čekisti?

22.08.2022. 12:56

»

Helmanim ir olas...

bet tikai ledusskapī


Helmanim ir pauti, kas sapuvuši. Izlīdis kā zvirbulis no govs uzliktās sūdu čupas, atsilis no sasaluma - no kriminālo negadījumu, sācis čivināt ar čekistu paņēmieniem.

Vai visa Tēvzemiešu, Helsinki -86, Nacionāli neatkarīgā kustība (LNNK), Pilsoņu kongress, tagad NA nav ČEKIST HIBRĪDS vai kuras vada un virza 'čekistu bijušie, neizgaismotiem un no jauna iedarbinātie stukači? Viņi visus Atmodas laiku radīja un vadīja Latvijai naidīgu, bet slēptu politiku, ko varēja saskatīt tikai rīcībā, kuri runāja vienu, skandināja par latvietību, bet neatjaunoja 1918. gada likumus un kārtību, ieviesa citu kārtību uz vienas vēsturiskās, it kā taisnības, sarīdīja visus Latvijas pilsoņus savā starpā vieniem atdodot īpašumus un otros padarot par viņu vergiem un sarīdīja latviešus pret krieviem, radīja "NE-pilsoņu" statusu, kas ir kā kauna traips, kad nekādu pilsonību vai NE-pilsonību dot nevajadzēja -lai naturalizējas apgūstot latviešu valodu un lai bērnus māca latviešu skolās, pieprasot rakstiski atzīt okupāciju, nesadarbošanos ar čekistiem un nesadarbošanos ar agresoru - Krieviju, ka cienīs Latvijas likumus un tml. NEKĀ, "nacionāļi" vienīgi naidu cēla. Vai tas nenozīmē, ka NA ir riebīgāka, netaisnīgāka kā krievu partijas, kuras darbojas samērā atklāti - pauž Krievijas agresijas politiku, NA darbojas slepeni, kuru slepenību var "atklāt" tikai politiskās bezdarbības zemtekstā, bez pierādījumiem krimināla ierosināšanai.

NA smagi politiski krāpj tautu.

Atbildēt

NeLembergs

22.08.2022. 12:36

»

Tas Lembergs

Eu, Aivar, pats esi sācis rakstīt komentārus? Vai tad Ventspils Domē goda vietā nav jāsēž


Pārāj labi domā par krāsaino pāvu - viņš bez kļūdām nemāk rakstīt...

Atbildēt

starpcitu ?!

22.08.2022. 11:04

»

nu

Kā novērojams Pietiek, tad visvairāk smird pats Helmanis


...kuram naudas maisam TIEK SMIRDOŠO ATKRITUMU Ausekļa pr. 10 DUBULTRĒĶINS ---arī Rīgā deklarēto atkr.izveš. rēķins vienlaicīgi vairākus gadus no vietas !!? Rīgā vismaz nesmird cauru diennakti mušu antisanitārija ??!

Atbildēt

nu

22.08.2022. 10:54

Kā novērojams Pietiek, tad visvairāk smird pats Helmanis.

Atbildēt

VALSTS PILSĒTAI OGRĒ

22.08.2022. 10:41

...vispār jau AR EVITAS k-dzi varējām aprunāties TĀ SACĪT inteliģenti par OPERETES teātra šobrīd STIPRI iesmakušajām telpām, kā arī apkārtni - sasuņotu, saputnotu un visādi citādi saulē izkaltutušu ! ....par gaumi VISNOTAĻ izglītoti cilv. nestrīdoties ?...

Atbildēt

okulārs

22.08.2022. 08:19

Čaklo roku pulciņu(partijvarzu)savstarpējā bagātināšanās ar paveiktajiem varoņdarbiem (no izvarot), tikai uzņem apgriezienus.:)))

Atbildēt

lauķis

22.08.2022. 06:49

»

Nu nu

Vai tik tie Latvijas valsts nozadzēji nebija oligarhi, kuru intereses tu tagad aizstāvi? Tā mūžīgā saukāšanās arī liecina zemu intelektu! Nu, uzkāpis tas Bordāns ir uz tām oligarhu varžacīm un varbūt pat drusku augstāk- uz to nolietoto vīrietību


Latvijas valsts nozadzēji nebija oligarhi,bet,bija arī tie kas oligarhiem to ļāva darīt,un ne tikai ļāva bet arī lika.Bordāns visu laiku ar sirdi un dvēseli ir kalpojis rabinātam.

Atbildēt

Helmanis

22.08.2022. 06:39

Jā, es smirdu un man ir bail no Bordāna.

Atbildēt

Jukums

22.08.2022. 06:37

Nekādi nevaru saprast, kurā vietā tad izpaužas tas Bordāna partijas konservatīvisms? Faktiski jau viņi ir tāds mazliet radikālāks un mazliet nacionālāks AP spārns. Pederastijas legalizācija, obligātā nopotēšana - tās lietas nevar aizmirst.

Atbildēt

Tas Lembergs

22.08.2022. 06:31

»

Tas Bordāns

kopā ar savu draugu ir pagaidām lielākie mums zināmie Latvijas ekonomisko interešu nodevēji


Eu, Aivar, pats esi sācis rakstīt komentārus? Vai tad Ventspils Domē goda vietā nav jāsēž?

Atbildēt

Nu nu

22.08.2022. 06:26

»

formula

Varbūt cilvēks ir neziņā par to ,ka tos konzervus dibināja pēc Kremļa projekta maskavijas iesūtītā Aņka, kurai fiksi pievienojās komsomoļec Bļordāns un tai šaikā savilka blēžus,Latvijas valsts nozadzējus


Vai tik tie Latvijas valsts nozadzēji nebija oligarhi, kuru intereses tu tagad aizstāvi? Tā mūžīgā saukāšanās arī liecina zemu intelektu! Nu, uzkāpis tas Bordāns ir uz tām oligarhu varžacīm un varbūt pat drusku augstāk- uz to nolietoto vīrietību.

Atbildēt

Nu

21.08.2022. 23:47

Helmanis & Co, protams, nav eņģeļi, bet Bordāns & Co ir nevis parasti skunksi, bet skunksišče! Sludinātais "Bezkompromisa tiesiskums" ļoti ātri pārvērtās "Bezprincipu tiesiskajā nihilismā". 90to gadu vidū šitādus darboņus sauca par bezpreģeļšķikiem.

Atbildēt

čangaļu parazīts un deģenerāts

21.08.2022. 23:20

kurš nesaņēmās iesudzēt tiesā Bild, jo zināja sekas.Toties izsaukt sankcijas šis staigājošais mēsls un viņa poģeļņiks, bandīts Jurašs uz visu LV spēja bez aiztures, jo zināja, ka seku nebūs! Kas, Bordān, ir valstiskās partijas? Koalīcija ar Vienotību, kas nolēma valsti lokdauniem, aukstumam, badam un nabadzībai? Ejiet, nositiet sevi pret sienu, dalbojobi! tauta nevar sagaidīt Jūsu galu!

Atbildēt

Bet Helmanis ir šī teiciena LUSTRĀCIJA

21.08.2022. 23:11

Helmanis aizmirsa pateikt, ka pats apkalpo vietējo oligarhu - agrāko Ogres pakalpojumu kombināta bikšu piegriezēju un komunistu Feodorovu, kas par Kremļa naudu prihvatizējis pusi Ogres. Helmanis pats ir agrākais (drīzāk esošais) ZZS biedrs, un viss viņa NA saraksts Ogrē ir par NA pārkrāsojušies ZZS.
Helmaņa „ieguldījums” Ogrē ir un būs kā sūds, kas lustrēsies un smirdēs vēl gadu desmitiem:
Helmanis zemi savai mājai ir prihvatizējis vietā, kur BEZ PROJEKTA apmēram vienā laikā krievi uzcēla pareizticīgo baznīcu. https://www.russkije.lv/lv/lib/read/hram-v-ogre.html Sākumā Helmanis tur rosījās kā sporta organizācija, tās organizācijas šķūnis tagad ir tās baznīcas pagalmā. Helmanis ir vnk perfekts nacionālists, krievu nacionālists.
Ogres estrādes prihvatizācija, tā tagad pieder Feodorovam.
Feodorova veikalu tīkla monopola nodrošināšana Ogres centrā, kamdēļ tur nav neviena lielveikala, bet visi sabūvēti pie Ogres vecupes.
Acu pievēršana uz Feodorova Ogres HES radīto postažu Ogres upei, kura jau līdzinās aizaugušam grāvim, Ogres upes gultnes netīrīšana un muļķa tēlošana „Panorāmas” ēterā par šo jautājumu.
Bezjēdzīgas pontona laipas pār Ogres upi, kuru uzturēšana gadā maksājot vairākus 10 tūkstošus.
Zelta vērtā tualete Ogres centrā, kura izmaksāja laikam simtus tūkstošus un tikpat izmaksā tās smelšana katru gadu.
Lidl uzcelšanas Ogres upes krastā uz Feodorova prihvatizētās zemes izbīdīšana.
Bezjēdzīga dambja iebēršana Daugavā par pāris miljoniem, pieverot acis uz Feodorova HESa izraisītiem plūdiem Ogres upē.
Primitīva skārda torņa ar uzrakstu „Ogre” uzbliešana uz tā dambja Daugavā par 440 tūkstošiem (!) eiro. Torni uzblieza šogad martā, maijā tas jau bija viss norūsējis.
Zilo kalnu dabas parka izpostīšana un sava saraksta biedra kafejnīcas uzcelšanas tur izbīdīšana.
Visādu idiotisku vides objektu un laukumu iediršana visur, kur tik var, ka tikai kaut kur uzliet betonu un kaut ko iegrūst kabatā kādai pietuvinātai firmai.
Tunelis zem dzelzceļa, kur dēļ otkata trepes uzbūvētas tik īsas un stāvas, ka ar bērnu ratiņiem vai velosipēdu stumjoties pa tām, kaklu var nolauzt, bet lifts, ko lieto jaunās māmiņas ar ratiņiem, regulāri iesprūst.
Gājēju tilts pār Ogres upi, kur alkatības dēļ pat vienā malā nav pamata, bet plikas redeles, tā tilta vietā bija paredzēts tilts automašīnām.
Izcirsts mežs pie Mednieku ielas un nevienam nevajadzīgas jaunas profenes celtniecība. Ne velti Helmanim pašam ir Ogres profenes galdnieka izglītība.
Pie Ogres esošo lauku nenormālas pārmēslošanas atļaušana ar amonjaku. Vienu gadu jau bija piesārņota Ogres upe, jau vairākus gadus puse Ogres vasarā regulāri smird, bet Helmaņa līdzgaitnieki Ogres laikrakstā atrakstās, ka viss esot normas robežās. Uzminiet, kas tos laukus ar Helmaņa akceptu pārmēslo? Jā, tieši tas pats ŠĶĒLE, kura dēļ Helmanis kritizē Bordānu!

Atbildēt

Muļķim milleram

21.08.2022. 22:13

»

Nopietni

Tas parāda, cik Helmanim zems līmenis


nē, tas parāda, ka Helmanim ir olas...un viņš var nosaukt lietas īstajos vārdos.

atcerās, kā jkp pirms pasvaldību vēlēšānām spamoja, centās aplikt Helmani.... apdirsās.

nu un ogrēniešiem noteikti visiem ir zināma viņa vēsture, so what? jkp ir cilvēki ar aktīviem KP ;)

tā kā tiešām - izdariet darbus un tad brauciet.

Atbildēt

Pētera iela 5

21.08.2022. 21:20

Zinu citu helmani kurš tiešām ir padla un gatavs nodot citus un savu māti!

Atbildēt

formula

21.08.2022. 21:01

»

uzmanīgāk !

Par pļordanu Jums Grantiņš piešķirs ASM


Varbūt cilvēks ir neziņā par to ,ka tos konzervus dibināja pēc Kremļa projekta maskavijas iesūtītā Aņka, kurai fiksi pievienojās komsomoļec Bļordāns un tai šaikā savilka blēžus,Latvijas valsts nozadzējus..

Atbildēt

Tas Bordāns

21.08.2022. 19:57

kopā ar savu draugu ir pagaidām lielākie mums zināmie Latvijas ekonomisko interešu nodevēji!
Paši aizbrauca pēc sankcijām Latvijai uz citu valsti, vai var būt vēl trakāk?
Skaitās deputāts, sūda brālis, ne deputāts!

Atbildēt

Lemberga vārdā

21.08.2022. 19:25

Vai nav pietiekoši, tik daudzi d.....st?

Atbildēt

kur nu vēl nopietnāk

21.08.2022. 19:04

»

Nopietni

Tas parāda, cik Helmanim zems līmenis


štrumbanfīrers Heilmanis paskatījās spogulī un drūmi secināja: "Latviešu teiciens: ja s…u aiztiek, viņš smird. Esmu šī teiciena ilustrācija."

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...