Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

14.09.2017. 18:15

:)):)):))Ja Krievijas militārie KLAUNI vispār tikai DOMĀ... tuvoties Baltijas tautu valstu robežām,- lai tūlīt ATBRUŅO savas kaujas tehnikas- VISUS LĀDIŅUS, lai ved uz Maskaviju-tur uzspridzināt..., un Kriev./ Baltkriev. pusē NODOD tos MILITĀROS LŪŽŅUS, lai pārkausētu Liepājas Metalurgā...Un Vējonis ar VĒJA SLOTU,,,aizdzen pārējos MOŠĶUS tālāk uz AUSTRUMIEM....

Atbildēt

> Ginekologs

21.08.2017. 21:57

;)

Atbildēt

Ginekologs

17.08.2017. 19:13

Vai kāds vēl nesaprot, ka Kučinskis ir Čakšas gaidāmā berna tēvs, jo viņas piedzīvotājam Tēraudam no dzeršanas jau sen vairs nestāv!

Atbildēt

Ganiņam

17.08.2017. 19:08

»

Troļļu gans

Var tikai apbrīnot un priecāties par ZZS politisko impotenci. Labi, pirmais ZZS veselības ministrs bija ietekmīgs vīrs zaļo mērgļu branžā, bija daudz investējis savā politiskajā karjerā. Kad sāka gāz podus, pat visādiem brigmaņiem, lembergiem un līdakām vajadzēja pielekt, ka par daudz ir par daudz, ...


Tev kā tuvu pietuvinātam VM jau nu gan vajadzēja saprast, ka Belēvičs ministra amatu ieņēma ne tikai ar naudu, bet savām zināšanām un harizmu, un tevis aprakstītā ministra draudzene arī nekad nav bijusi viegla pieneņpūka, bet gan ierēdne ilggadēja.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

14.08.2017. 13:53

Sistēmā strādājošajiem taču nevienam vairs nav noslēpums, ka jau kādu laiku ir uzņemts kurss uz maksas medicīnu. Valdībai vajag naudu betonā tērēt, lai "apgūtu" ES miljardus un papildītu pietuvināto kabatas. Kas tad no tās medicīnas ko sajēdz. Atdos privātajiem, t.sk. tādam galma speciālistam kā Ērglim (kas jau faktiski pašreiz pusprivāti strādā), un viss notiksies. Kaut ko vēl kādu laiku valsts piemaksās, bet nekas jau nemainīsies. Primāro aprūpi nodot pašvaldībām, no kurām tikai dažas spēj strādāt ar plusiem un dotēt citus, ir pilnīgs ārprāts.

Atbildēt

ja kas

14.08.2017. 12:35

VM iet LDDK padomju stila medicīnas sistēmas izveidē,pie tam pilnīgi stulbi vispār nesaprotot kā sistēma darbojas, visur iet pretēji
https://www.economist.com/news/united-states/21726124-policymakers-should-take-close-look-fix-american-health-care-can-be-found?fsrc=scn/tw/te/bl/ed/thefixforamericanhealthcarecanbefoundineurope

Atbildēt

Hi

14.08.2017. 12:29

Īsti netop skaidrs ko ministrijā dara valsts sekretārs Ketners? Pēc raksta stila izskatās, ka raksta autors ir tieši viņš. Un viņa pārziņā ir viss ministrijas darbs. Bet laikam jau nesanāk rebes bīdīt, kā savulaik VIDā , kad kļuva par ģenerāldirektoru ( laikā kad VID sākās visas shēmas ar kurām netiek galā vēl līdz šim). Laikam jau nāksies šim "smalkajam" kundziņam atgriezties VID, jo tur štelles bīdīt ir ierastāk. Tik diemžēl dēļ tādiem ierēdņiem ( kuriem darba rezultāts nav virzīts uz valsts labumu) mūsu valsts ir tur kur viņa ir.

Atbildēt

Docs1

14.08.2017. 12:13

»

nu nu

LU ir pilnīgi jauna pamatēka ar laboratorijām un auditorijām. Labi aprīkotie centri nav RSU privātīpašums ,jo celti pa ES naudu un jābūt pieejamiem visiem. Resursu sadrumstalošana novedusi, ka abās augstskolās ir viduvējs līmenis, ne velti ES studenti tikai iesāk studijas LV, pie pirmās iespējas vēlākos...


Nerunāju par LU kopumā, bet MF, kurai maz sakara ar jauno ēku, jo MFtur neatrodas. LU MF studenti joprojām čāpo gar Māras dīķi un tur bauda savas tehnoloģijas.RSU, cik man zināms pieder valstij, tā nav privātaugstskola. Domāju, ka tā tomēr celta par ES naudu RSU studējošiem un strādājošiem nevis ikvienam, kas gribēs tur ienākt, jo tehnoloģijas , kuras tur redzēju ,reiz apmeklējot, prasa regulārus universitātes ieguldījumus. Nav jau tikai aparāti, bet simulācijas prasa cilvēresursus, kuru vienkārši LU nav. Par resursu sadrumstalošanu vajadzēja domāt tiem, kas pacēla savu ambīciju dēl cepuri, nekļuva par priekšniekiem AML un izveidoja MF.

Atbildēt

kaža

14.08.2017. 11:53

»

zampa

Interesantas lietas atklājas, nauda tiks šķiesta pa labi un kreisi. Protams, Mārupes golfa klubs priecāsies - "veselības aprūpes pētījumu un attīstības programmas pasākumiem" - tur jau Ērglim viss kabatā. RSU varēs sūkāt...


Arodslimnieki jau gadiem ilgi ir atstāti bez medicīniskas un sociālās aprūpes.Gadiem ilgi viņiem ir jācieš no slimības izraisītām nepārtrauktām sāpēm,kuras ir izraisījušas darbanespēju un dzīves kvalitates zudumu.Tas liecina par labējo politikas necilvecisko,divkosīgo ievirzi,kuras dēļ cilvēki,kuri visu mūžu ir maksājuši nodokļus,tiek apzināti,ciniski un pretlikumīgi nolemti ciešanām un sabiedrība ir tik tālu izvirtusi,ka akcepte un neliekas manām šādus noziegumus pret cilvēcību.

Atbildēt

nu nu

14.08.2017. 11:26

»

Docs1

Konkurss ir liels un no labām skolām, tāpat ārzemniekiem...


LU ir pilnīgi jauna pamatēka ar laboratorijām un auditorijām. Labi aprīkotie centri nav RSU privātīpašums ,jo celti pa ES naudu un jābūt pieejamiem visiem. Resursu sadrumstalošana novedusi, ka abās augstskolās ir viduvējs līmenis, ne velti ES studenti tikai iesāk studijas LV, pie pirmās iespējas vēlākos kursos pāriet uz citām ES augstskolām, tikai arābi paliek, jo tur nav svarīgi kāds diploms, ka tik ir.

Atbildēt

STRADINI...GAILEZERZS

14.08.2017. 11:20

ZZS UZSAKTAIS NAUDAS PAGRIEZIENS SLIMNICU VIRZIENA...APREKINAMS....SLIMNICAS NAUDA PAZUD KA MELNAJOS CAURUMOS...UN VALSTS VAR SEGT ZAUDEJUMUS

Atbildēt

Docs1

14.08.2017. 11:00

»

Hi hi

Varbūt tieši tāpēc :D Konkurss mazāks un pēc tam studenti tiek vilkti cauri, lai nepazustu labi mācību rādītāji. Vecaks LU pasniedzējs nav rādītājs -dažādi vecāki, dažādi bērni


Konkurss ir liels un no labām skolām, tāpat ārzemniekiem.
Cik zinu, tad RSU izgāja ļoti labā līmenī starptautisku akreditāciju un tai praktiskā bāze ir neapšaubāmi labākā līmenī - gan tehnoloģiju centrs, gan anatomikums ar modernām iekārtām. Un kur nu vēl zobārstniecība. LU tikai tāds zobu higiēnistu komplektiņš, nez kam šie absolventi zobus labos- laikam tikai Āfrikā.
Ieskaties arī docētāju sarakstā. Ja svītro tos, kurus pie studentiem gandrīz nekad neredz, jo augstu lido debesīs vai vairāk dzīvo ārzemēs kā Latvijā ,tad paliek tikai tāds pensionāru komplektiņš.

Atbildēt

Es

14.08.2017. 10:45

»

saulesbrālis

Piekrītu -līdz likumprojektam jau bija garlaicīgi


Skaidrs, ka raksta varoņiem par sevi garlaicīgi lasīt, īstenībā zog vēl vairāk un pelna vēl vairāk.

Atbildēt

Troļļu gans

14.08.2017. 10:42

Var tikai apbrīnot un priecāties par ZZS politisko impotenci. Labi, pirmais ZZS veselības ministrs bija ietekmīgs vīrs zaļo mērgļu branžā, bija daudz investējis savā politiskajā karjerā. Kad sāka gāz podus, pat visādiem brigmaņiem, lembergiem un līdakām vajadzēja pielekt, ka par daudz ir par daudz, nenolikts deputāta mandāts, draudzene pie sāniem uz valsts rēķina, interešu konflikti un vienkārši stulba rīcība un uzvedība. Pieleca, bet par vēlu. Par koalīcijas partneriem un Saeimas opozīciju pat nerakstīšu, nebūs pieklājīgi.
Nu labi. Otrajā reizē taču varēja pārdomātāk. Vai tiešām ZZS tik mazs atbalsts ārstu vidū vai vājo ministru priekšnieku apvārdoja viens nesen izcepts akadēmiķis, daži dakteru priekšnieciņi un pārītis kārīgu zāļu bodnieku? Nevar būt par ministru cilvēks ar tik mazu potenciālu. Es tomēr ticu ZZS politiskajai impotencei. Trešā reize būs līdzīga. 3.šķiras komuņagas un boļševiki neko labāku radīt nav spējīgi. Tāda daba. Lai izdodas vēl vairāk izvilkt dienas gaismā visus veselības nozares trūkumus, melnumus un nelietības! Par uzvaru 13. Saeimas vēlēšanās! Par sadarbību ar Latvijas sirdīm, saskaņām un citiem sīkreģioniem un meža dīvainīšiem! Urā!!!

Atbildēt

saulesbrālis

14.08.2017. 10:31

»

Un....

Negribi zināt izcilo VM likumu? Izlasi sākumu un tur viss top skaidrs


Piekrītu -līdz likumprojektam jau bija garlaicīgi.

Par likumprojektu neizteikšos - juridiski teksti reti kad ir saistoša lasāmviela (tiem ir cits uzdevums).

Atbildēt

hi hi

14.08.2017. 09:59

»

zane

LU māca medicīnu ar tāfeli un krītu


Tādēļ jau RSU ir tik daudz ārzemnieki, jo nekur citur tā neļauj eksperimentēt un veikt manipulācijas kā Latvijā. Abām augstskolām ir vienas un tās pašās mācību bāzes, apbrīnojami, ka tāda maza valsts var atļauties divas vienādas ļoti dārgas izglītības programmas.

Atbildēt

Anna

14.08.2017. 08:51

Naudas sadalijums ir vērsts uz privāto medicīnu ! Barča , pievērsiet uzmanību , ka NVD privātārstiem apmaksā no valsts par pakalpojuma taloniem ,plus privātais cenrādis , ko noplēš no pacienta .

Atbildēt

zane

14.08.2017. 08:48

»

To Docs

Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte


LU māca medicīnu ar tāfeli un krītu

Atbildēt

šis

14.08.2017. 08:20

viss ir radījis tādu nihilismu, ka pat privātais ārsts par lielu naudu pacientam pat rokas nepieliek un no konsultācijām vispār nav nekādas jēgas un rezultāta arī nav (ar atsevišķiem izņēmumiem).

Atbildēt

Hi hi

14.08.2017. 07:03

»

Docs

Nezin kāpēc LU pasniedzēji sūta savus bērnus mācīties uz RSU


Varbūt tieši tāpēc :D Konkurss mazāks un pēc tam studenti tiek vilkti cauri, lai nepazustu labi mācību rādītāji. Vecaks LU pasniedzējs nav rādītājs -dažādi vecāki, dažādi bērni.

Atbildēt

Docs

14.08.2017. 06:15

»

To Docs

Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte


Nezin kāpēc LU pasniedzēji sūta savus bērnus mācīties uz RSU?

Atbildēt

To Docs

13.08.2017. 22:16

»

Docs

Jā, tiešām, kāpēc būtu vajadzīga LU Medicīnas fakultāte, kas sagatavo vājus ārstus


Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte.

Atbildēt

Zurnalija

13.08.2017. 22:08

»

Docs

Jā, tiešām, kāpēc būtu vajadzīga LU Medicīnas fakultāte, kas sagatavo vājus ārstus


Tāpat kā Stradiņa universitāte sagatavo svakuckijus ala žurnālistus un ko tik vēl ne! Sajucis viss vienā lielā putra ! Mja!

Atbildēt

Jautājums

13.08.2017. 21:42

Likumā nav paskaidrots kādēļ VM jāfinansē RSU, ja LU Medicīnas fakultāte ir IZM budžetā. Priekš kam valstī vispār vajag divas augstskolas un neskaitāmas medicīnas koledžas ar bezmaksas izglītību ikvienam.

Atbildēt

Būtu

13.08.2017. 21:14

ar kodolīgu likumu jānosaka, ka jebkura likuma tekstā nedrīkstētu būt vairāk par 100 000 zīmēm, Mums ir sarakstīti tonnām likumi un to grozījumi,bet patiesībā nekas jau nedarbojas no tā visa,1. Tauta tos nelasa,jo neinteresanti romāni nav cieņā,2.Juridiskā valoda daudziem nav saprotama, vai netiek saprotamā veidā uzrakstīta.
3. Ticīgie cilvēki cenšas ievērot 10 dieva baušļus, kas neprasa nekādu lasīšanas mākslu.4.Blēžiem un zagļiem ir savi likumi,kaut nerakstīti, bet daudzmaz tiek ievēroti.

Atbildēt

Neviens pat nemana Čaksas pensiju

13.08.2017. 20:11

Privātās medicīnas lobija, e veselībā Pūces rokās, te top ne 4.,bet pat 5. un 6. pensiju līmenis! Super!

Atbildēt

Troļļu gans

13.08.2017. 19:29

Lasu un priecājos par ZZS. Malači! Lai gan 3.šķiras (LPSRS neauga augstāka šķira) komuņagas un boļševiki, tomēr māk strādāt. Tik perfekti izvilkt dienas visus veselības nozares trūkumus, melnumus un nelietības ir jāmāk. Novēlu zaļajiem mērģļiem līdz Saeimas vēlēšanās atrast trešo izcilo veselības ministru, kolēģiem ministriem turpināt nestrādāt komandā un deputātiem, sliņķiem, jo īpaši ārstiem un komisiju vadītājiem, nelikties ne zinis par veselības nozari. Lai pat pašam sajūsminātākam ZZS fanam sāk kaut kas pielekt.

Atbildēt

zampa

13.08.2017. 19:27

Interesantas lietas atklājas, nauda tiks šķiesta pa labi un kreisi. Protams, Mārupes golfa klubs priecāsies - "veselības aprūpes pētījumu un attīstības programmas pasākumiem" - tur jau Ērglim viss kabatā. RSU varēs sūkāt.

Taču interesantākās lietas:

- nelegālajiem imigrantiem paredzēta daudz labāka veselības aprūpe nekā Latvijas pilsoņiem. Smirdīgajiem nēģeriem būs viss, Latvijas lauciniekiem - nekas.

- NATO begemotu veselības aprūpe jāsedz Latvijai, un tā nu gan būs pēc Rietumu tarifa, nevis Latvijas nabagu līmenī.

Charlotewille nepārsteidz.

Atbildēt

Dakteris

13.08.2017. 19:08

»

Tam

Revaldam patīk gozeties TV ekrānos un runāt par to, ka lv jāattīsta lielais bizness un mikram tur nav ko meklēt, lai nomirst dabīgi, bet paša kantoros ar personalem saslēgti līgumi ka ar pašnodarbinātajiem vai mikram vai sijamm, nemaz pats nealgo, lai optimizētu nodokļus, lai gan personāls straada viņa...


Rēvalds radījis par sevi iespaidu kā ekspertu, bet īstenībā cītīgi sargā savu biznesu, izdevās pat radioloģijas tarifus noturēt ar 30% peļņu, jo tad milijonu nenopelnīsi un "dāvanām" nepietiks.

Atbildēt

Tam

13.08.2017. 19:02

Revaldam patīk gozeties TV ekrānos un runāt par to, ka lv jāattīsta lielais bizness un mikram tur nav ko meklēt, lai nomirst dabīgi, bet paša kantoros ar personalem saslēgti līgumi ka ar pašnodarbinātajiem vai mikram vai sijamm, nemaz pats nealgo, lai optimizētu nodokļus, lai gan personāls straada viņa telpas ar viņa aparatūru!!!

Atbildēt

Un....

13.08.2017. 18:43

»

slīmests

Lūdzu godīgi atbildēt, kurš patiešām izlasīja visu līdz galam


Negribi zināt izcilo VM likumu? Izlasi sākumu un tur viss top skaidrs

Atbildēt

slīmests

13.08.2017. 18:04

Lūdzu godīgi atbildēt, kurš patiešām izlasīja visu līdz galam!?

Kā pēc jāraksta tik garlaicīgi?

Atbildēt

viedais

13.08.2017. 17:36

Valsts budžeta naudas novirzīšana uz privātajām ārstēšanas iestādēm ir valsts naudas nozagšana tās tiešajā nozīmē, un stratēģiskā padome un pārējie gudrīši ir starā par to, jo nauda nāk ka nezin kur likt, bet valsts un pašvaldību slimnīcas iznīkst kopā ar personālu kam pensija būs iztikas minimuma līmenī. Absurdā republika! ZZS rullezz...

Atbildēt

J.M.

13.08.2017. 17:12

»

Valdis

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas


Investēs Vānes slimnīcā 20 mlj eiro kā reģionalā centrā, ar katastrofu medicīnas centru atbrauks pilnas brigādes speciālistu un viss būs dargākajās Šveices privatklīnikās, tikai prāta apjomu nevienam tas nemainīs un neuzlabos. Parastie cilvēki gaidīs bezgaligās rindās vai maksās vēl vairāk kā tagad, jo algas taču mediķiem pieliktas,tarifi (aploksnes) apjomi aug!

Atbildēt

Lakam vajag

13.08.2017. 16:46

»

Valdis

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas


Novēlēt Čakšas bērnam to, ko viņa vēl citiem Latvijas bērniem.

Atbildēt

Valdis

13.08.2017. 16:37

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas!

Atbildēt

Aija

13.08.2017. 15:52

ZZS valdība dara visu lai bagātākie būtu bagātāki un nabagie tā izdzīti, lai pat nedomā par neko citu ka ēst un gulēt.

Atbildēt

13.08.2017. 15:16

Šķiet, ka ar katru šādu lietu tuvojas vardarbība, gan konkurenti, gan vienkārši no izmisuma. Vai tikpat labi kāds uzbeks vai čečens nospļausies par savu un citu dzīvībām, izvilks durami šauamo. Jo likuma acīmredzami nav, jeb precīzāk - taisnīga likuma. Vēsture rāda - netaisnīgi likumi agri vai vēlu nived pie asinsizliešanas. Nereti pirmie izlej netaisnue, bet tad pienāk atriebe, pret kuru gan cītīgi māca kristietība. Bet vai tiešām ļauna rīcìba nav jāsoda?

Atbildēt

...

13.08.2017. 14:58

Lietuvā valsts nauda nokļūst tikai valsts iestādes, pie mums pilnīga anarhija

Atbildēt

sviests pilnīgs

13.08.2017. 14:42

valstī ir maksas medicīna, tikai visi to baidās teikt, par kvalitāti nākas maksāt atsevišķi.
Nekas jau nemainīsies, varbūt rindas paliks vēl garākas, un maksāsim kabatās vēl vairāk, lai apietu apdrošināšanas radītās rindas

Atbildēt

ZZS nāve

13.08.2017. 13:57

»

Alvils

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai


Tie 300 000 iedzīvotāju gan nebūs atbalstoši.

Atbildēt

hi hi

13.08.2017. 13:55

»

Alvils

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai


kurš tad vientuļu grūtnieci solīdā vecumā neatbalstīs :D tikai pēc gada vēlešanās atcerēsies kas un kā.

Atbildēt

Alvils

13.08.2017. 13:43

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai!

Atbildēt

Sise

13.08.2017. 13:32

Pie tik kompetenta premjera visu var saukt par likumu. Sākumā gan derēja painteresēties vai tas vispār atbilst Satversmei!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...