Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

14.09.2017. 18:15

:)):)):))Ja Krievijas militārie KLAUNI vispār tikai DOMĀ... tuvoties Baltijas tautu valstu robežām,- lai tūlīt ATBRUŅO savas kaujas tehnikas- VISUS LĀDIŅUS, lai ved uz Maskaviju-tur uzspridzināt..., un Kriev./ Baltkriev. pusē NODOD tos MILITĀROS LŪŽŅUS, lai pārkausētu Liepājas Metalurgā...Un Vējonis ar VĒJA SLOTU,,,aizdzen pārējos MOŠĶUS tālāk uz AUSTRUMIEM....

Atbildēt

> Ginekologs

21.08.2017. 21:57

;)

Atbildēt

Ginekologs

17.08.2017. 19:13

Vai kāds vēl nesaprot, ka Kučinskis ir Čakšas gaidāmā berna tēvs, jo viņas piedzīvotājam Tēraudam no dzeršanas jau sen vairs nestāv!

Atbildēt

Ganiņam

17.08.2017. 19:08

»

Troļļu gans

Var tikai apbrīnot un priecāties par ZZS politisko impotenci. Labi, pirmais ZZS veselības ministrs bija ietekmīgs vīrs zaļo mērgļu branžā, bija daudz investējis savā politiskajā karjerā. Kad sāka gāz podus, pat visādiem brigmaņiem, lembergiem un līdakām vajadzēja pielekt, ka par daudz ir par daudz, ...


Tev kā tuvu pietuvinātam VM jau nu gan vajadzēja saprast, ka Belēvičs ministra amatu ieņēma ne tikai ar naudu, bet savām zināšanām un harizmu, un tevis aprakstītā ministra draudzene arī nekad nav bijusi viegla pieneņpūka, bet gan ierēdne ilggadēja.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

14.08.2017. 13:53

Sistēmā strādājošajiem taču nevienam vairs nav noslēpums, ka jau kādu laiku ir uzņemts kurss uz maksas medicīnu. Valdībai vajag naudu betonā tērēt, lai "apgūtu" ES miljardus un papildītu pietuvināto kabatas. Kas tad no tās medicīnas ko sajēdz. Atdos privātajiem, t.sk. tādam galma speciālistam kā Ērglim (kas jau faktiski pašreiz pusprivāti strādā), un viss notiksies. Kaut ko vēl kādu laiku valsts piemaksās, bet nekas jau nemainīsies. Primāro aprūpi nodot pašvaldībām, no kurām tikai dažas spēj strādāt ar plusiem un dotēt citus, ir pilnīgs ārprāts.

Atbildēt

ja kas

14.08.2017. 12:35

VM iet LDDK padomju stila medicīnas sistēmas izveidē,pie tam pilnīgi stulbi vispār nesaprotot kā sistēma darbojas, visur iet pretēji
https://www.economist.com/news/united-states/21726124-policymakers-should-take-close-look-fix-american-health-care-can-be-found?fsrc=scn/tw/te/bl/ed/thefixforamericanhealthcarecanbefoundineurope

Atbildēt

Hi

14.08.2017. 12:29

Īsti netop skaidrs ko ministrijā dara valsts sekretārs Ketners? Pēc raksta stila izskatās, ka raksta autors ir tieši viņš. Un viņa pārziņā ir viss ministrijas darbs. Bet laikam jau nesanāk rebes bīdīt, kā savulaik VIDā , kad kļuva par ģenerāldirektoru ( laikā kad VID sākās visas shēmas ar kurām netiek galā vēl līdz šim). Laikam jau nāksies šim "smalkajam" kundziņam atgriezties VID, jo tur štelles bīdīt ir ierastāk. Tik diemžēl dēļ tādiem ierēdņiem ( kuriem darba rezultāts nav virzīts uz valsts labumu) mūsu valsts ir tur kur viņa ir.

Atbildēt

Docs1

14.08.2017. 12:13

»

nu nu

LU ir pilnīgi jauna pamatēka ar laboratorijām un auditorijām. Labi aprīkotie centri nav RSU privātīpašums ,jo celti pa ES naudu un jābūt pieejamiem visiem. Resursu sadrumstalošana novedusi, ka abās augstskolās ir viduvējs līmenis, ne velti ES studenti tikai iesāk studijas LV, pie pirmās iespējas vēlākos...


Nerunāju par LU kopumā, bet MF, kurai maz sakara ar jauno ēku, jo MFtur neatrodas. LU MF studenti joprojām čāpo gar Māras dīķi un tur bauda savas tehnoloģijas.RSU, cik man zināms pieder valstij, tā nav privātaugstskola. Domāju, ka tā tomēr celta par ES naudu RSU studējošiem un strādājošiem nevis ikvienam, kas gribēs tur ienākt, jo tehnoloģijas , kuras tur redzēju ,reiz apmeklējot, prasa regulārus universitātes ieguldījumus. Nav jau tikai aparāti, bet simulācijas prasa cilvēresursus, kuru vienkārši LU nav. Par resursu sadrumstalošanu vajadzēja domāt tiem, kas pacēla savu ambīciju dēl cepuri, nekļuva par priekšniekiem AML un izveidoja MF.

Atbildēt

kaža

14.08.2017. 11:53

»

zampa

Interesantas lietas atklājas, nauda tiks šķiesta pa labi un kreisi. Protams, Mārupes golfa klubs priecāsies - "veselības aprūpes pētījumu un attīstības programmas pasākumiem" - tur jau Ērglim viss kabatā. RSU varēs sūkāt...


Arodslimnieki jau gadiem ilgi ir atstāti bez medicīniskas un sociālās aprūpes.Gadiem ilgi viņiem ir jācieš no slimības izraisītām nepārtrauktām sāpēm,kuras ir izraisījušas darbanespēju un dzīves kvalitates zudumu.Tas liecina par labējo politikas necilvecisko,divkosīgo ievirzi,kuras dēļ cilvēki,kuri visu mūžu ir maksājuši nodokļus,tiek apzināti,ciniski un pretlikumīgi nolemti ciešanām un sabiedrība ir tik tālu izvirtusi,ka akcepte un neliekas manām šādus noziegumus pret cilvēcību.

Atbildēt

nu nu

14.08.2017. 11:26

»

Docs1

Konkurss ir liels un no labām skolām, tāpat ārzemniekiem...


LU ir pilnīgi jauna pamatēka ar laboratorijām un auditorijām. Labi aprīkotie centri nav RSU privātīpašums ,jo celti pa ES naudu un jābūt pieejamiem visiem. Resursu sadrumstalošana novedusi, ka abās augstskolās ir viduvējs līmenis, ne velti ES studenti tikai iesāk studijas LV, pie pirmās iespējas vēlākos kursos pāriet uz citām ES augstskolām, tikai arābi paliek, jo tur nav svarīgi kāds diploms, ka tik ir.

Atbildēt

STRADINI...GAILEZERZS

14.08.2017. 11:20

ZZS UZSAKTAIS NAUDAS PAGRIEZIENS SLIMNICU VIRZIENA...APREKINAMS....SLIMNICAS NAUDA PAZUD KA MELNAJOS CAURUMOS...UN VALSTS VAR SEGT ZAUDEJUMUS

Atbildēt

Docs1

14.08.2017. 11:00

»

Hi hi

Varbūt tieši tāpēc :D Konkurss mazāks un pēc tam studenti tiek vilkti cauri, lai nepazustu labi mācību rādītāji. Vecaks LU pasniedzējs nav rādītājs -dažādi vecāki, dažādi bērni


Konkurss ir liels un no labām skolām, tāpat ārzemniekiem.
Cik zinu, tad RSU izgāja ļoti labā līmenī starptautisku akreditāciju un tai praktiskā bāze ir neapšaubāmi labākā līmenī - gan tehnoloģiju centrs, gan anatomikums ar modernām iekārtām. Un kur nu vēl zobārstniecība. LU tikai tāds zobu higiēnistu komplektiņš, nez kam šie absolventi zobus labos- laikam tikai Āfrikā.
Ieskaties arī docētāju sarakstā. Ja svītro tos, kurus pie studentiem gandrīz nekad neredz, jo augstu lido debesīs vai vairāk dzīvo ārzemēs kā Latvijā ,tad paliek tikai tāds pensionāru komplektiņš.

Atbildēt

Es

14.08.2017. 10:45

»

saulesbrālis

Piekrītu -līdz likumprojektam jau bija garlaicīgi


Skaidrs, ka raksta varoņiem par sevi garlaicīgi lasīt, īstenībā zog vēl vairāk un pelna vēl vairāk.

Atbildēt

Troļļu gans

14.08.2017. 10:42

Var tikai apbrīnot un priecāties par ZZS politisko impotenci. Labi, pirmais ZZS veselības ministrs bija ietekmīgs vīrs zaļo mērgļu branžā, bija daudz investējis savā politiskajā karjerā. Kad sāka gāz podus, pat visādiem brigmaņiem, lembergiem un līdakām vajadzēja pielekt, ka par daudz ir par daudz, nenolikts deputāta mandāts, draudzene pie sāniem uz valsts rēķina, interešu konflikti un vienkārši stulba rīcība un uzvedība. Pieleca, bet par vēlu. Par koalīcijas partneriem un Saeimas opozīciju pat nerakstīšu, nebūs pieklājīgi.
Nu labi. Otrajā reizē taču varēja pārdomātāk. Vai tiešām ZZS tik mazs atbalsts ārstu vidū vai vājo ministru priekšnieku apvārdoja viens nesen izcepts akadēmiķis, daži dakteru priekšnieciņi un pārītis kārīgu zāļu bodnieku? Nevar būt par ministru cilvēks ar tik mazu potenciālu. Es tomēr ticu ZZS politiskajai impotencei. Trešā reize būs līdzīga. 3.šķiras komuņagas un boļševiki neko labāku radīt nav spējīgi. Tāda daba. Lai izdodas vēl vairāk izvilkt dienas gaismā visus veselības nozares trūkumus, melnumus un nelietības! Par uzvaru 13. Saeimas vēlēšanās! Par sadarbību ar Latvijas sirdīm, saskaņām un citiem sīkreģioniem un meža dīvainīšiem! Urā!!!

Atbildēt

saulesbrālis

14.08.2017. 10:31

»

Un....

Negribi zināt izcilo VM likumu? Izlasi sākumu un tur viss top skaidrs


Piekrītu -līdz likumprojektam jau bija garlaicīgi.

Par likumprojektu neizteikšos - juridiski teksti reti kad ir saistoša lasāmviela (tiem ir cits uzdevums).

Atbildēt

hi hi

14.08.2017. 09:59

»

zane

LU māca medicīnu ar tāfeli un krītu


Tādēļ jau RSU ir tik daudz ārzemnieki, jo nekur citur tā neļauj eksperimentēt un veikt manipulācijas kā Latvijā. Abām augstskolām ir vienas un tās pašās mācību bāzes, apbrīnojami, ka tāda maza valsts var atļauties divas vienādas ļoti dārgas izglītības programmas.

Atbildēt

Anna

14.08.2017. 08:51

Naudas sadalijums ir vērsts uz privāto medicīnu ! Barča , pievērsiet uzmanību , ka NVD privātārstiem apmaksā no valsts par pakalpojuma taloniem ,plus privātais cenrādis , ko noplēš no pacienta .

Atbildēt

zane

14.08.2017. 08:48

»

To Docs

Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte


LU māca medicīnu ar tāfeli un krītu

Atbildēt

šis

14.08.2017. 08:20

viss ir radījis tādu nihilismu, ka pat privātais ārsts par lielu naudu pacientam pat rokas nepieliek un no konsultācijām vispār nav nekādas jēgas un rezultāta arī nav (ar atsevišķiem izņēmumiem).

Atbildēt

Hi hi

14.08.2017. 07:03

»

Docs

Nezin kāpēc LU pasniedzēji sūta savus bērnus mācīties uz RSU


Varbūt tieši tāpēc :D Konkurss mazāks un pēc tam studenti tiek vilkti cauri, lai nepazustu labi mācību rādītāji. Vecaks LU pasniedzējs nav rādītājs -dažādi vecāki, dažādi bērni.

Atbildēt

Docs

14.08.2017. 06:15

»

To Docs

Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte


Nezin kāpēc LU pasniedzēji sūta savus bērnus mācīties uz RSU?

Atbildēt

To Docs

13.08.2017. 22:16

»

Docs

Jā, tiešām, kāpēc būtu vajadzīga LU Medicīnas fakultāte, kas sagatavo vājus ārstus


Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte.

Atbildēt

Zurnalija

13.08.2017. 22:08

»

Docs

Jā, tiešām, kāpēc būtu vajadzīga LU Medicīnas fakultāte, kas sagatavo vājus ārstus


Tāpat kā Stradiņa universitāte sagatavo svakuckijus ala žurnālistus un ko tik vēl ne! Sajucis viss vienā lielā putra ! Mja!

Atbildēt

Jautājums

13.08.2017. 21:42

Likumā nav paskaidrots kādēļ VM jāfinansē RSU, ja LU Medicīnas fakultāte ir IZM budžetā. Priekš kam valstī vispār vajag divas augstskolas un neskaitāmas medicīnas koledžas ar bezmaksas izglītību ikvienam.

Atbildēt

Būtu

13.08.2017. 21:14

ar kodolīgu likumu jānosaka, ka jebkura likuma tekstā nedrīkstētu būt vairāk par 100 000 zīmēm, Mums ir sarakstīti tonnām likumi un to grozījumi,bet patiesībā nekas jau nedarbojas no tā visa,1. Tauta tos nelasa,jo neinteresanti romāni nav cieņā,2.Juridiskā valoda daudziem nav saprotama, vai netiek saprotamā veidā uzrakstīta.
3. Ticīgie cilvēki cenšas ievērot 10 dieva baušļus, kas neprasa nekādu lasīšanas mākslu.4.Blēžiem un zagļiem ir savi likumi,kaut nerakstīti, bet daudzmaz tiek ievēroti.

Atbildēt

Neviens pat nemana Čaksas pensiju

13.08.2017. 20:11

Privātās medicīnas lobija, e veselībā Pūces rokās, te top ne 4.,bet pat 5. un 6. pensiju līmenis! Super!

Atbildēt

Troļļu gans

13.08.2017. 19:29

Lasu un priecājos par ZZS. Malači! Lai gan 3.šķiras (LPSRS neauga augstāka šķira) komuņagas un boļševiki, tomēr māk strādāt. Tik perfekti izvilkt dienas visus veselības nozares trūkumus, melnumus un nelietības ir jāmāk. Novēlu zaļajiem mērģļiem līdz Saeimas vēlēšanās atrast trešo izcilo veselības ministru, kolēģiem ministriem turpināt nestrādāt komandā un deputātiem, sliņķiem, jo īpaši ārstiem un komisiju vadītājiem, nelikties ne zinis par veselības nozari. Lai pat pašam sajūsminātākam ZZS fanam sāk kaut kas pielekt.

Atbildēt

zampa

13.08.2017. 19:27

Interesantas lietas atklājas, nauda tiks šķiesta pa labi un kreisi. Protams, Mārupes golfa klubs priecāsies - "veselības aprūpes pētījumu un attīstības programmas pasākumiem" - tur jau Ērglim viss kabatā. RSU varēs sūkāt.

Taču interesantākās lietas:

- nelegālajiem imigrantiem paredzēta daudz labāka veselības aprūpe nekā Latvijas pilsoņiem. Smirdīgajiem nēģeriem būs viss, Latvijas lauciniekiem - nekas.

- NATO begemotu veselības aprūpe jāsedz Latvijai, un tā nu gan būs pēc Rietumu tarifa, nevis Latvijas nabagu līmenī.

Charlotewille nepārsteidz.

Atbildēt

Dakteris

13.08.2017. 19:08

»

Tam

Revaldam patīk gozeties TV ekrānos un runāt par to, ka lv jāattīsta lielais bizness un mikram tur nav ko meklēt, lai nomirst dabīgi, bet paša kantoros ar personalem saslēgti līgumi ka ar pašnodarbinātajiem vai mikram vai sijamm, nemaz pats nealgo, lai optimizētu nodokļus, lai gan personāls straada viņa...


Rēvalds radījis par sevi iespaidu kā ekspertu, bet īstenībā cītīgi sargā savu biznesu, izdevās pat radioloģijas tarifus noturēt ar 30% peļņu, jo tad milijonu nenopelnīsi un "dāvanām" nepietiks.

Atbildēt

Tam

13.08.2017. 19:02

Revaldam patīk gozeties TV ekrānos un runāt par to, ka lv jāattīsta lielais bizness un mikram tur nav ko meklēt, lai nomirst dabīgi, bet paša kantoros ar personalem saslēgti līgumi ka ar pašnodarbinātajiem vai mikram vai sijamm, nemaz pats nealgo, lai optimizētu nodokļus, lai gan personāls straada viņa telpas ar viņa aparatūru!!!

Atbildēt

Un....

13.08.2017. 18:43

»

slīmests

Lūdzu godīgi atbildēt, kurš patiešām izlasīja visu līdz galam


Negribi zināt izcilo VM likumu? Izlasi sākumu un tur viss top skaidrs

Atbildēt

slīmests

13.08.2017. 18:04

Lūdzu godīgi atbildēt, kurš patiešām izlasīja visu līdz galam!?

Kā pēc jāraksta tik garlaicīgi?

Atbildēt

viedais

13.08.2017. 17:36

Valsts budžeta naudas novirzīšana uz privātajām ārstēšanas iestādēm ir valsts naudas nozagšana tās tiešajā nozīmē, un stratēģiskā padome un pārējie gudrīši ir starā par to, jo nauda nāk ka nezin kur likt, bet valsts un pašvaldību slimnīcas iznīkst kopā ar personālu kam pensija būs iztikas minimuma līmenī. Absurdā republika! ZZS rullezz...

Atbildēt

J.M.

13.08.2017. 17:12

»

Valdis

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas


Investēs Vānes slimnīcā 20 mlj eiro kā reģionalā centrā, ar katastrofu medicīnas centru atbrauks pilnas brigādes speciālistu un viss būs dargākajās Šveices privatklīnikās, tikai prāta apjomu nevienam tas nemainīs un neuzlabos. Parastie cilvēki gaidīs bezgaligās rindās vai maksās vēl vairāk kā tagad, jo algas taču mediķiem pieliktas,tarifi (aploksnes) apjomi aug!

Atbildēt

Lakam vajag

13.08.2017. 16:46

»

Valdis

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas


Novēlēt Čakšas bērnam to, ko viņa vēl citiem Latvijas bērniem.

Atbildēt

Valdis

13.08.2017. 16:37

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas!

Atbildēt

Aija

13.08.2017. 15:52

ZZS valdība dara visu lai bagātākie būtu bagātāki un nabagie tā izdzīti, lai pat nedomā par neko citu ka ēst un gulēt.

Atbildēt

13.08.2017. 15:16

Šķiet, ka ar katru šādu lietu tuvojas vardarbība, gan konkurenti, gan vienkārši no izmisuma. Vai tikpat labi kāds uzbeks vai čečens nospļausies par savu un citu dzīvībām, izvilks durami šauamo. Jo likuma acīmredzami nav, jeb precīzāk - taisnīga likuma. Vēsture rāda - netaisnīgi likumi agri vai vēlu nived pie asinsizliešanas. Nereti pirmie izlej netaisnue, bet tad pienāk atriebe, pret kuru gan cītīgi māca kristietība. Bet vai tiešām ļauna rīcìba nav jāsoda?

Atbildēt

...

13.08.2017. 14:58

Lietuvā valsts nauda nokļūst tikai valsts iestādes, pie mums pilnīga anarhija

Atbildēt

sviests pilnīgs

13.08.2017. 14:42

valstī ir maksas medicīna, tikai visi to baidās teikt, par kvalitāti nākas maksāt atsevišķi.
Nekas jau nemainīsies, varbūt rindas paliks vēl garākas, un maksāsim kabatās vēl vairāk, lai apietu apdrošināšanas radītās rindas

Atbildēt

ZZS nāve

13.08.2017. 13:57

»

Alvils

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai


Tie 300 000 iedzīvotāju gan nebūs atbalstoši.

Atbildēt

hi hi

13.08.2017. 13:55

»

Alvils

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai


kurš tad vientuļu grūtnieci solīdā vecumā neatbalstīs :D tikai pēc gada vēlešanās atcerēsies kas un kā.

Atbildēt

Alvils

13.08.2017. 13:43

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai!

Atbildēt

Sise

13.08.2017. 13:32

Pie tik kompetenta premjera visu var saukt par likumu. Sākumā gan derēja painteresēties vai tas vispār atbilst Satversmei!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Un kā ar latviešu valodu sokas pašam „sabiedriskajam medijam”?

FotoKopā ar valodniekiem LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izveidojis 15 izplatītāko valodas kļūdu sarakstu un publicējis to. Lasītājiem ir lieliska iespēja pārliecināties, kā ar latviešu valodu sokas pašam LSM. Saglabāta oriģinālā versija. Vērts pievērst uzmanību Nr.12, Nr.7 un Nr.4.
Lasīt visu...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...