Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vienrocis

04.05.2022. 21:57

»

Joske

Curikova, tāpat ka golubeva un viņas "sieva" ir jevrejietes


Paskaties lejup,ja neesi apgraizīts,tev nekas nespīd.Paklusē,muļķi.

Atbildēt

televizora vērotājs

04.05.2022. 21:55

Ko lapsa drīkst.Šķīrstot vecas avīzēs-"premjera ārštata padomnieku informācijas tehnoloģiju jautājumos Viesturu Šutko."Obkončalsja!Joprojām nekā jauna,atslābsti vārgais kūmiņ.

Atbildēt

No tā labāks nebūsi

04.05.2022. 16:35

Daudzi krievi Latvijā aktīvi maina uzvardu uz latvisku. Tas ir kā pirmsvēlēšanās tik pie siles. Kāpēc Latvijā pieļauj krieviem mainīt uzvārdu???

Atbildēt

Partijas “Republika” valdes garākais loceklis

04.05.2022. 16:11

Ko vērtīgu nozags lezbiete no Attīstībai/Par!, atstājot ministra krēslu?

Atbildēt

bgj

04.05.2022. 15:52

https://www.youtube.com/watch?v eyj0u52XTLY

Atbildēt

Joske

04.05.2022. 15:31

»

Joske

Curikova, tāpat ka golubeva un viņas "sieva" ir jevrejietes


https://toldot.com/life/lnames/lnames_17661.html

https://toldot.com/life/lnames/lnames_8429.html

Atbildēt

Joske

04.05.2022. 15:28

Curikova, tāpat ka golubeva un viņas "sieva" ir jevrejietes?

Atbildēt

millers

04.05.2022. 14:45

»

Art

Ko man tās Cūrikas bilde atgādina, mh? Ak, patiesi, reiz vienā fermā tādu lielu cūkas ģīmi redzēju, liels, trekns ruksis ar pieēstiem vaigiem


neapvaino cūkas, no tām vismaz ir kāds labums, bet, no šīs sanāk vienīgi lampai abažūrs

Atbildēt

bgj

04.05.2022. 14:24

krievu pidariņi vada IM. Liberasti, komformisti, maigucīši, internacionālisti utt.
Kā teica stars Aristovics , labi ka Ukraina vēl nebij ieintegrējusies, pārņēmusi Eiropas vērtības.
Tad nekāda vienotība , aizsardzība pret rusņju nebūtu. Mīkstums , pašiniciatīvas trūkums būtu triumfējis. Dažādība triumfētu. Pirms šautu uz ienaidnieku tiktu apsvērti cilvēktiesības jautājumi, tolerance utt

Atbildēt

Ūkstu

04.05.2022. 14:18

noslauki ar savu atbildi ,laikā un darba imitatori .....

Atbildēt

Jautāju

04.05.2022. 07:26

Kāpēc russkij sajuz latviji liek ziedus hitlerieša Frīdriha Jekelna pakāršanas vietā?

Atbildēt

Ļoti nepatīk Pietiek

04.05.2022. 06:24

kara un cionisma tēmas.

Atbildēt

Draņķa Pietiek

04.05.2022. 06:23

ievieš cenzūru un komentāri, kuri ir patiesi, netiek pievienoti! Neticami, bet fakts. Vienu komentētu jau nedēļu nepievieno.

Atbildēt

Art

04.05.2022. 05:27

Ko man tās Cūrikas bilde atgādina, mh? Ak, patiesi, reiz vienā fermā tādu lielu cūkas ģīmi redzēju, liels, trekns ruksis ar pieēstiem vaigiem

Atbildēt

Nevis cinisma,

04.05.2022. 05:11

»

Gribat notikumus kā Ukrainā

Cinisma kalngals. Un šādi krievi strādā Latvijas orgānos. Cilvēki Latvijā attopieties kas notiek ar Valsti? Krievi uzspļauj uz visu lielummānija un melošana ielikta šūpulī


bet cionisma kalngals, sašķeļot sabiedrību ar homoseksuālismu.

Lavrovs, kura abām meitām piemērotas sankcijas, runā par ebrejiem. bet Izraēla, cionisma pamatu pamats, arī runā par ebrejiem, kas izraisīja iebrukumu Ukrainā, bet visi izvairās runāt, ka arī Zeļenskis ir ebrejs, bet neviens neatklāj, vai Zeļenskis nav Izraēlas cionistu aģents. Jo teātra māksla politikā ir “cionisma skaistums.”

Atbildēt

Gribat notikumus kā Ukrainā

03.05.2022. 22:24

Cinisma kalngals. Un šādi krievi strādā Latvijas orgānos. Cilvēki Latvijā attopieties kas notiek ar Valsti? Krievi uzspļauj uz visu lielummānija un melošana ielikta šūpulī.

Atbildēt

Levic Egils

03.05.2022. 20:42

»

kurvai vajag iedot kurvīti

Šitādas kurvas strādā ministrijās. Mēs par to maksājam. Paši idioti


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Talkošanai kājas aug latvietībā. No latvietības daudz mācījusies padomju ebreju vai vienkārši žīdu tauta.

Talkošana savā ziņā pieder žīdu būšanai, ko apstiprina arī mūsu Satversmē rakstītais, ka katra cilvēka pienākums ir rūpēties par dabu un vidi.

To es esmu vienmēr norādījis citiem žīdiem, kas izliekas par latviešiem, kā “Lielās talkas" patrons, fiziski pasākumā “gaidi ar maisu” enerģiski piedaloties talkošanas procesā arī 30. maijā, Bišumuižā, lai sakoptu zemesgabalu, kurā iecerēta Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecība.

Varu atzīmēt, ka Talkas laikā atrasto atkritumu aptvere parasti mainās. Atradumu vidū gadās arī kuriozi, ko uzreiz nevar pievienot “gaidi ar maisu” saturam. Tādā reizē jāraksta iesniegums attiecīgās pašvaldības policijai par atradumu un jāgaida uz atbildi, un dažreiz to summu naudas izteiksmē, kas pienākas atradējam.

Pēc piedalīšanās “Lielajā talkā”, kuras patrons es esmu, nonācu pie dažām atziņām par produktiem, kuru Latvijā vēl nav bezatkritumu programmu vadīšanai ar viedajiem sensoriem no Izraēlas.

“Nulle atkritumu” aprites ekonomikas domāšanas veida pieņemšana un jaunu mērķu noteikšana Latvijā attiecībā uz to, kā mēs dzīvojam pasaulē, ir sfēra, pie kuras līdz šim nav piestrādāts pietiekami tālredzīgi.

Bezatkritumu koncepcija paceļ mantru “novērot, izsekot, utilizēt” pilnīgi jaunā līmenī.

Pilsēta bez atkritumiem un atkritumi bez pilsētas nav iedomājami, radot tādu cilvēkkapitālu, kam seko daudz mazāki finanšu ieguldījumi.

Vairākām pilsētām Izraēlā un visā pasaulē tagad ir skaidri noteikti cilvēkkapitāla bezatkritumu politiskie mērķi, kā daļa no to sadzīves atkritumu apsaimniekošanas politikas.

Un pieaugošā atkritumu apsaimniekošanas prakses digitalizācija ir ļoti svarīga mūsu pārejā uz bezatkritumu pasauli, ko saražo cilvēkkapitāla izstrādē.

Bet kas tad īsti ir “nulles atkritumi”? Un kā viedie sensori un uz datiem balstīta atkritumu apsaimniekošana var palīdzēt pilsētām sasniegt nulles atkritumu mērķus?

Un te būs atbilde.

Kopienas visā pasaulē terminu “nulles atkritumi” definē dažādos veidos.

“One more waste Israel International” globālā cilvēkkapitāla aktīvu alianse to definē šādi:
“Visu resursu saglabāšana, cilvēkkapitāla izstrāde mijiedarbībā ar finanšu kapitālu”.

Citiem vārdiem sakot, nulles atkritumu mērķis ir līdzināties ilgtspējīgiem un darbīgiem cilvēkiem, kas pārvērš atkritumus resursos, ko izstrādā citi.

Jūs varētu domāt, ka “nulles atkritumi” ir tikai vēl daži vārdi otrreizējai apstrādei. Bet “nulles atkritumu” jēdziens sniedzas daudz tālāk par atkritumu pārveidošanu atkārtoti lietojamos materiālos. Nulles atkritumi ietver visu produkta dzīves ciklu, tostarp cilvēkkapitāla un finananšu kapitāla pārvaldību.

“Zero waste” mērķis ir:
saglabāt planētas dabas resursus.

Nulles atkritumu statuss netiks sasniegts vienas nakts laikā. Taču, tā kā digitālās tehnoloģijas kļūst arvien vieglāk pieejamas cilvēkkapitāla izstrādes rezutātu kontrolei un atkritumu apsaimniekošanā, mēs varam sākt spert nozīmīgus soļus resursu ekonomijā.

Pārveidojot mūsu atkritumu apsaimniekošanas praksi, aicinu Latvijas sabiedrību piedalīties diskusijā par to, kā datu nolasītāji un viedie sensori var palīdzēt jums un mums optimizēt Latvijas “Lielo talkas” finanšu izdevumu samazināšanai mūsu Izraēlas Kneseta tīmekļa semināros pēc individuālā pieprasījuma.

Lai Latvija kā piemērs pasaulei sasniegtu nulles atkritumu statusu, vēl ir nepieciešamas būtiskas izmaiņas mūsu cilvēkkapitāla radīto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūrās.

Tos var iedalīt trīs jomās:
1. Nacionālo atkritumu novērošana;
2. Nacionālo atkritumu izsekošana;
3. Nacionālo atkritumu utilizācija.

Saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem, nacionālie atkritumu rašanās novērošanas plāni ir ļoti svarīgi, lai panāktu nulles atkritumu daudzumu.

Kā viedie sensori iekļaujas bezatkritumu bildē? Tas viss ir saistīts ar viedo sensoru datiem. Datu apstrāde un analīze ir ļoti svarīga, lai Latvijai panāktu nulles atkritumu statusu.

Ja cilvēks pamostas un beidzt nolemj izdarīt šodien ko labu, tad var paņemt cimdus un doties ssakopt savu izvēlēto vietu Latvijā.

Lasiet vairāk par to, kā citas pilsētas īsteno uz datiem balstītus rīcības plānus, lai uzlabotu kapitālu izstrādes rādītājus.

Un tas ļautu mums efektīvi uzlabot mūsu iniciatīvas un spert redzamus soļus ceļā uz vēl zaļāku nākotni.


https://jauns.lv/raksts/zinas/500037-valsts-prezidents-talkosana-pieder-pie-latvietibas-ta-ir-musu-tradicija-ko-esam-nesusi-ari-pasaule

Atbildēt

kurvai vajag iedot kurvīti

03.05.2022. 20:26

Šitādas kurvas strādā ministrijās. Mēs par to maksājam. Paši idioti.

Atbildēt

Levic Egils

03.05.2022. 20:17

»

Sarkanie parazīti

Nožēlojami skatīties kā pārkrievo citas tautas un neļauj arī citiem strādāt un mierīgi dzīvot


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos eiro un dolārus” Ukrainas tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien, 23. martā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

03.05.2022. 19:14

Darbiņā ierakstīja priekšvēlēšanu balstiņu? Izklausās daudzsološi. Ā, tas ir partijas darbiņš.

Atbildēt

lokanais

03.05.2022. 19:10

šitā pat cauri dzeloņdrātīm izlocās

Atbildēt

Jukna

03.05.2022. 18:28

»

necieņa pret lasītāju

Muļķis dzenā muļķi.Piežmiegts,kūmiņš,piežmiegts no zināmās iestādes.Maš pop Gapon


Pēc muļķiem gan neizklausījās ne viens, ne otrs. Katrs darīja savu darbu. Taču ministre tiešām iebraukusi auzās, ja tā jāizlokās. Izskatās no cilvēkiem, kas vispirms dara un tikai pēc tam domā. Kā jau visi šīs valdības ministri un premjers, protams, arī valsts prezidents.

Atbildēt

necieņa pret lasītāju

03.05.2022. 17:41

Muļķis dzenā muļķi.Piežmiegts,kūmiņš,piežmiegts no zināmās iestādes.Maš pop Gapon!

Atbildēt

Sarkanie parazīti

03.05.2022. 17:34

»

un seks revolūcija

sarkano marksistu ideja...jeb neoamarksisti. Komunisti paliek komunisti, dzīvei neder


Nožēlojami skatīties kā pārkrievo citas tautas un neļauj arī citiem strādāt un mierīgi dzīvot.

Atbildēt

Mumins

03.05.2022. 16:16

Neaizmirstiet gejietes!

Atbildēt

Bilitis

03.05.2022. 16:13

»

paardomas

Es arī esmu lezbietis un mums lezbiešiem patīk sievietes bet Golubeva nav ne sieviete ne cilvēks


Es arii... Varbuut uztaisaam partiju? Lesbieshi vien. Tikai jaauzmanaas, lai vecenes neiefiltreejas. Dibinaashanas sapulcee visiem jaauzraada kraans! ;-)

Atbildēt

lesbietis

03.05.2022. 15:55

Lesbiešiem jāpārņem vara valstī!

Atbildēt

un seks revolūcija

03.05.2022. 15:29

sarkano marksistu ideja...jeb neoamarksisti. Komunisti paliek komunisti, dzīvei neder

Atbildēt

???

03.05.2022. 15:27

»

Balagan

žīdmastodontuu pasūtīja turpat, kurp krievu kreiseri


pats saprati tekstu??? jā, krievijā antisemītisma bums. Ar kaut ko taču hu.jiem jākaro, neies taču pie darba..........................................

Atbildēt

Balagan

03.05.2022. 15:02

žīdmastodontuu pasūtīja turpat, kurp krievu kreiseri...
Pārāk daudz goda... žīdmasonam...
xexexexe...

Atbildēt

нравится не нравится терпи моя красавица

03.05.2022. 15:01

Vissmieklīgākais, ka krievi pēdējos 80 gadus tā aizrāvušies ar propogandu, ka paši kļuvuši par savas propogandas upuriem. Laimīgu ceļu uz elli, biedri.

Atbildēt

sieva

03.05.2022. 14:53

vītu nenodod

Atbildēt

paardomas

03.05.2022. 12:51

Es arī esmu lezbietis un mums lezbiešiem patīk sievietes bet Golubeva nav ne sieviete ne cilvēks.

Atbildēt

lesbietis

03.05.2022. 12:30

Man patīka lesbas! Marija ir smuka lesba! Cūkpurnei Veidemanies skauž!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...