Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kika

31.01.2020. 18:46

Taisnïgs un ļoti labi motivēts spriedums. Nelietis Gobzems saņēmis pelnīto.

Atbildēt

Ināra Mūrniece (NA)

30.01.2020. 07:32

»

TT

Gribētu šajā rakstā minētā,,10)''punkta atšifrējumu. Tur tiek nosauktas konkrētas valsts amatpersonas. Kaut kas tajā tiesas spriedumā tomēr īsti pareizi nav. Ja jau Gobzems atklāj informāciju par amatpersonu iespējamiem noziegumiem, vai tādā gadījumā taisnīgās tiesas uzdevums nav pieņemt blakuslēmumuun...


Savulaik CIP cionisti Ukrainā organizēja maidanu. Pēc maidana I.Mūrniece ieradās Ukrainas parlamentā ukrainietes nacionālajā tautas tērpā un neslēpa, ka viņas dzīslās rit ukrainietes (koholietes) asinis. Mēs zinām, ka I. Mūrniece ir arī ebrejiete. Latvijā kā NA biedre regulāri publiski apmeklē latviešu leģionāru kapus Litenē, tēlojot latvieti- patrioti. Nesen Ukrainas varas struktūras aizturēja patiesos Ukrainu nacionālistu līderus, jo oficiālais nacionālisms ir tikai CIP cionistu aizsegs genocīdā pret tautām, kā tas notiek arī Latvijā. Latviešu nacionālistus nepārstāv NA, bet citas organizācijas, kuru apvienošanos VDD sķeļ. Šķelšanu regulāri veic arī LRTT. internetpirtāla uzturētājs L. Grantiņš H86. Bet I. Mūrniece Ukrainā tēlo ukrainieti, Latvijā latvieti, tāda ir ebreju žīdu cionistu politika - slēpjoties aiz nacionālistu maskām, realizēt cionisma genocīda politiku pret tautām. Tieši I. Mūrniece kā otra augstākā valsts amatpersona pēc VP panāca 13. Saeimas negatīvo balsojumu Saeimā par mediķu algu palelināšanu. Šobrīd pirmā un otrā Latvijas valsts amatpersona ir ebreji - E. Levits un I. Mūrniece, kuri savu patieso cionistu būtību slēpj aiz “mēs, latvieši” maskas.

Atbildēt

Vai tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanu?

30.01.2020. 06:44

»

jaajaa

...un vēl...runa bija par to, kāpēc tiesa vispār pieņem šādas prasības...ja es, būdams sētnieks, nosaucu kaimiņu par "p..pi", tad kaimiņš var vērsties tiesā par goda un cieņas aizskaršanu(kriminālatbildības par to nav)...analoģijās ar Gobzema gadījumu sanāk tā, ka tiesa šajā gadījumā var man aizliegt...6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā “Starp dzirnakmeņiem” atklāj cionistu rokasgrāmatu “Gudro stratēģija un taktika”, pēc kuras jāvadās Latvijas tiesību sistēmai. Tur ir arī citāti. Viens no tiem. Cionisti: “ Tauta jāpieradina pie nelikumībām”. To konsekventi ievēro 13. Saeimas pr-ja I. Mūrniece (NA), pusebrejiete, un VP E. Levits, bij. ECT tiesnesis, pusebrejs, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu.

Tas, kurš nav lasījis minēto G. Valdmaņa grāmatu “Starp dzirnakmeņiem”, tas neizprot politisko sistuāciju Latvijā un spriež aprobežoti.

Vai Tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanu? 13. Saima un cionistu 4. maija varas korporācija nedzird tautas vajadzības un nerēķinās ar Satversmes 2. pantu, kas noteic, ka vara pieder tautai!

Atbildēt

nekad

30.01.2020. 06:35

Nekad nevajagot iet pie ārstiem,advokātiem un māctājiem........

Atbildēt

TT

30.01.2020. 02:51

Gribētu šajā rakstā minētā,,10)''punkta atšifrējumu. Tur tiek nosauktas konkrētas valsts amatpersonas. Kaut kas tajā tiesas spriedumā tomēr īsti pareizi nav. Ja jau Gobzems atklāj informāciju par amatpersonu iespējamiem noziegumiem, vai tādā gadījumā taisnīgās tiesas uzdevums nav pieņemt blakuslēmumuun nosūtīt izmeklēt iespejamos amatpersonu noziegumus? Vai vienīgi sodīt Gobzemu, bet, kā viņš, manuprāt, pareizi izteicies - MAFIJU saudzēt?

Atbildēt

Hmm

29.01.2020. 22:32

»

Liene

Mani nepamet doma, ka liecinieku aizsardzības programmas ietvaros nelaiķis Bunkus mierīgi tērē savus sazagtos miljonus siltajās zemēs zem palmām


Interesanta doma!
Knab operi atnāk mājā, aizved prom, visu sagatavo un no rīta uzteisa šovu

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 22:17

»

vispār

Sadarbība ar izmeklēšanu un liecināšana pret līdzdalībniekiem atbrīvo no atbildības


...un vēl...runa bija par to, kāpēc tiesa vispār pieņem šādas prasības...ja es, būdams sētnieks, nosaucu kaimiņu par "p..pi", tad kaimiņš var vērsties tiesā par goda un cieņas aizskaršanu(kriminālatbildības par to nav)...analoģijās ar Gobzema gadījumu sanāk tā, ka tiesa šajā gadījumā var man aizliegt strādāt par sētnieku...nu nelīmējas manā prātiņā tā bilde nekādi...:)

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 21:53

»

vispār

Sadarbība ar izmeklēšanu un liecināšana pret līdzdalībniekiem atbrīvo no atbildības


...:D...un klienta noslēpumu atklāšana arī šajā gadījumā nav "advokāta ētikas pārkāpums"?...cik nu es no tā visa saprotu, tad pirmais un galvenais advokāta pienākums klienta priekšā ir vajadzības gadījumā nekļūdoties nomelot tiesā...priekš kam citādi vispār advokātam maksāt ?...:)

Atbildēt

Liene

29.01.2020. 21:45

Mani nepamet doma, ka liecinieku aizsardzības programmas ietvaros nelaiķis Bunkus mierīgi tērē savus sazagtos miljonus siltajās zemēs zem palmām

Atbildēt

vispār

29.01.2020. 21:32

»

jaajaa

…:D...nu tad vēl jo vairāk...cietumā tūlīt


Sadarbība ar izmeklēšanu un liecināšana pret līdzdalībniekiem atbrīvo no atbildības.

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 20:55

»

vispār

Advokāts, kurš kopā ar klientu piedalās nozieguma veikšanā, nav advokāts, bet līdzdalībnieks


…:D...nu tad vēl jo vairāk...cietumā tūlīt...:)

Atbildēt

Pontius & Pilatus

29.01.2020. 19:51

Nauda ,vara ,likumi tie ir müsu tikumi

Atbildēt

Pontius & Pilatus

29.01.2020. 19:49

Par étiku runàt nav étiski

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 19:37

…advokāts pēc definīcijas ir noziedznieku aizstāvis, nav tāda jēdziena "advokāta ētika", tāpat kā "biznesa ētikas" nav...kaut kāda juristu cunfte izdomājusi kaut kādu savu padomi, kaut kādus noteikumus un tagad bezjēgā tērē tiesu resursus...kāpēc tiesa vispār ņem šitādas lietas skatīšanai ?...kad Meroni "nolēja" visu par Lembergu, tad tas ir "advokāta noziegums" un "ētikas pārkāpums"...:)

Atbildēt

Pontius & Pilatus

29.01.2020. 19:28

Kà ? No kura laika Latvijas Republikas Pilsonim ir atnemtas tiesibas sniegt prasibu Strasbüras Cilvéktiesibu Tiesà,ja LR tiesas ir impotentas ? Kas tà advokàtu padome tàda ir? VDK ietekmes agentu bràliba vonzovici ,kalnuméris un vina suns uc. Nelaikis grütups jüs gaida uz pédéjo diskoteku elles vàrtos .

Atbildēt

Ha ha ha

29.01.2020. 19:22

»

Sandra Briķe

Nu, protams, ka inficēti ir visi, arī zemākos līmeņos, bet šo vīrusu pielaidusi augšas visatļautība un noteikumi nāk no augšas grupiņas, tas ir gan sistēmās, gan tiesību piemērošanā un nihilismā, un tas daļāji ir slēptais ļaunums, lai gan ir arī acīm redzams, bet cilvēki to sāk uzskatīt par normu vai...


Protams Sandra Briķe, ka tas ir pretīgi un nevēlos to pat redzēt, tādēļ jau gadiem neveru pat vietējās "izpildkomitejas" durvis, lai bezdpēcībā pret okupantu sistēmu nepieļautu sev liktenīgu kļūdu.

Atbildēt

Nē!

29.01.2020. 18:03

»

motorhead 1916

Taa, luuk. Nevag bandiita liikji saukt par bandiita liikji, bet gan par bandiita mirstiigajaam atliekaam. Taa ir pieklaajiigaak


Mirstīgās atliekas ir tad, kad to līķi nav iespējams kopā savākt. Un tur nav nekā pieklājīga.

Atbildēt

motorhead 1916

29.01.2020. 17:27

Taa, luuk. Nevag bandiita liikji saukt par bandiita liikji, bet gan par bandiita mirstiigajaam atliekaam. Taa ir pieklaajiigaak.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 17:08

»

Ha ha ha

Ļoti pareiza ir jūsu nostāja, bet šajā gadījumā nihilisms un antidemokrātija ir mākslīga, lai radītu maldinošu iespaidu. Savukārt runājot par kopumu, kurš veidojies un iesakņojies 30+50 gadu garumā, es nelolotu ilūzijas ne uz vienu, pat ne uz tādiem, kuri atrodas zemākos izpildvaras gaiteņos. Sapuvusi...


Nu, protams, ka inficēti ir visi, arī zemākos līmeņos, bet šo vīrusu pielaidusi augšas visatļautība un noteikumi nāk no augšas grupiņas, tas ir gan sistēmās, gan tiesību piemērošanā un nihilismā, un tas daļāji ir slēptais ļaunums, lai gan ir arī acīm redzams, bet cilvēki to sāk uzskatīt par normu vai izliekas, ka nav redzējuši. Un ja Jūs vēl redzētu to teātri, kā dažs labs apsspriež kāzusus un tiesību normu piemērošanu, izliekoties, ka vēlas taisnīgi lemt par kāda cilvēka likteni, tad tā jau ir traģikomēdija...

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 16:57

»

Cien Briķe

Vai skriesiet aizstāvēt taisnību arī ar nelikumīgām metodēm, iesaistit bijušos policijas darbiniekus un viņu sakarus


Kuri ir tad ir tie, kas izmanto tās nelikumīgās metodes, vai tie, kas nokļuvuši tagad pie varas, bet, kuriem vajadzēja par savām ļaunprātībām atrasties cietumā, - tādiem kā Jums ''ar kažoku uz abām pusēm velkamu'', kas terorizē cilvēkus, piekopjot staļiniskās metodes. Man kaut kur nav jāskrien, lai skrien tie, kam galvas vietā kāposts- un, kas, spogulī paskatoties, redz ķēmu. Jūs domājat mani aizskart, kad Dieviņš Jums prātu aizmirsis iedalīt?

Atbildēt

Armands

29.01.2020. 16:51

Patēvs izmests par zagšanu, pats arī mēslainē- abi laba kompānija....
viens otru izcili papildina.

Atbildēt

Ha ha ha

29.01.2020. 16:50

»

Sandra Briķe

Tad nosauciet, kuri no Saeimas deputātiem, ir tie īstie pravieši, kuri tagad sakārto valsti, sistēmas un ceļ mūsu tautas labklājību. Man A.Gobzems personīgi nav pazīstams, un kaut viņš būtu mans ienaidnieks vai darījis man ko sliktu, es tik un tā lemtu tiesiski un taisnīgi jautājumus, kas skartu viņu...


Ļoti pareiza ir jūsu nostāja, bet šajā gadījumā nihilisms un antidemokrātija ir mākslīga, lai radītu maldinošu iespaidu. Savukārt runājot par kopumu, kurš veidojies un iesakņojies 30+50 gadu garumā, es nelolotu ilūzijas ne uz vienu, pat ne uz tādiem, kuri atrodas zemākos izpildvaras gaiteņos. Sapuvusi ir visa sistēma un tajā nevar pastāvēt neinficēta būtne kā to pārliecinājāties pati, tas vienkārši ir laika jautājums, kad sistēma izspļauj sev bīstamos.

Atbildēt

Jautājums

29.01.2020. 16:37

Viņš tiešām ēd kokaīna drupačas no deguna?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.01.2020. 16:30

Tās nav beigas!

Atbildēt

aldiņam

29.01.2020. 16:29

beigu sākums.....jābrauc prom....zemisks radījums

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 15:55

»

Ha ha ha

To sauc par "cietēja" veidošanas taktiku, kur sabiedrība tiek maldināta ar viltus pravieti


Tad nosauciet, kuri no Saeimas deputātiem, ir tie īstie pravieši, kuri tagad sakārto valsti, sistēmas un ceļ mūsu tautas labklājību. Man A.Gobzems personīgi nav pazīstams, un kaut viņš būtu mans ienaidnieks vai darījis man ko sliktu, es tik un tā lemtu tiesiski un taisnīgi jautājumus, kas skartu viņu, un domāju, ka to var apliecināt tie procesa dalībnieki, kas bijuši tiesas sēdē.- Barga, bet taisnīga. Un es vienmēr aizstāvēšu vājāko un pazemoto, nevis ''skriešu barā ar izsalkušiem šakāļiem kādu aprīt''. Bet šajā gadījumā ir runa par antidemokrātiju un tiesisko nihilismu tiesu sistēmā.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 15:41

»

Jā,jā

Ja jau tas Gobzems tos "noziegumus" izdarīja pirms stāšanās deputāta amatā, tad kādēļ toreiz viņš netika izslēgts no advokatūras? Tagad,kad viņš ir deputāts, viņu "tiesā" ar atpakaļejošu datumu. Protams, ka tā ir izrēķināšanās! Nez kādēļ Ušakovu, kad viņš aizlaidās uz Briseli neviens vairs netiesāja...


Es atkal zinu vienu konkrētu gadījumu(noteikti pierādāms no dokumentiem), kad kāds advokāta palīgs vairākas reizes prasīja atlikt lietas izskatīšanu, jo brauca uz advokāta eksāmeniem, bet nevarēja tos nolikts, bet nolika tikai tad, kad bija ievēlēts par Saeimas deputātu, bet vēlāk pat kļuva par ministru. Tā kā tā visa ir politika, arī tiesu sistēmā visu nosaka politika.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 15:30

»

fakts

Ja kāds tiesnese ir tik stulba, ka nespēj izlasīt vai saprast Saeimas vēlēšanu likumu un to, kas var kandidēt Saeimas vēlēšanās, tad viņa acīmredzami nav pelnījusi ieņemt nevienu no amatiem


Te laikam pats tāds mazzinošs, jo laikam nav lasījis LR Satversmi un tiesību principus, un pat nav izlasījis to, ka trešo reizi kandidējot uz Saeimas vēlēšanām, kamēr tiesājos pret CVK, es panācu, ka Saeima izmaina likumu un tiesneši var kandidēt uz Saeimas vēlēšanām bez amata atstāšanas

Atbildēt

dfg

29.01.2020. 15:19

siii valsts grimst taa tik turpiniet.

Atbildēt

Jā,jā

29.01.2020. 14:56

Ja jau tas Gobzems tos "noziegumus" izdarīja pirms stāšanās deputāta amatā, tad kādēļ toreiz viņš netika izslēgts no advokatūras? Tagad,kad viņš ir deputāts, viņu "tiesā" ar atpakaļejošu datumu. Protams, ka tā ir izrēķināšanās! Nez kādēļ Ušakovu, kad viņš aizlaidās uz Briseli neviens vairs netiesāja.

Atbildēt

Interesanti

29.01.2020. 14:49

Cik cilvēkus, tā saucamās neatkarības laikā, ir izslēguši no advokatūras?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu!

29.01.2020. 14:38

»

Sandra Briķe

Domāju, ka tas īstam juristam tas ir principa jautājums - izcīnīt šo cīņu līdz galam, kāds arī nav rezultāts. Jebkurā gadījumā tas ir rezultāts, kas pierāda, ja Kādu vajag izslēgt, kā mani 3 reizes no deputātu kandidātu saraksta, kādu vajag atcelt no amata, kā pret mani safabricēja disciplinārlietas...


Cionistu režīms, izrēķinoties ar Gobzemu, iedzen bailes citos advokātos, tiesnešos utt. Tāpat kā izrēķinājās ar A.A. Bērziņu 2009. g. 13. janvāra masu nekārtībās, lai gan vara pati nekārtības organizēja.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 13:56

»

bregs

tad jautājums, kāpēc vīņš gribēja atpakaļ


Domāju, ka tas īstam juristam tas ir principa jautājums - izcīnīt šo cīņu līdz galam, kāds arī nav rezultāts. Jebkurā gadījumā tas ir rezultāts, kas pierāda, ja Kādu vajag izslēgt, kā mani 3 reizes no deputātu kandidātu saraksta, kādu vajag atcelt no amata, kā pret mani safabricēja disciplinārlietas un atcēla, - atcels... Kādam vajag krimināllietu,- būs krimināllieta un atriebās, nevajaga krimināllietu un kaut kas jānoslēpj, - noslēps vai izbeigss,vajag sodīt,- sodīs, vajag noslēpt kaut ko,- noslēps, kā to dara atsevišķu noziegumu neizmeklēšanā utt. Pat ECT diez vai līdzēs, jo tur arī ir savs priekšmūris,- esmu izgājusi visu šos ceļus no 1997.gada sākot (strādāju par tiesnesi no 1995.gada), tādēļ tad to sapratusi, pirmoreiz startēju uz Saeimu. Es šādas sekas valstī jau paredzēju 1997.gadā, kad sapratu no konkrētām lietām, ka tiesiskums nav tiesu sistēmā un šo sistēmu sāk koriģēt citi spēki.-Vai tagad būtu jāgriežas pēc palīdzības pie lielvalstīm vai kas jādara, jo paši mēs šo haosu neesam spējīgi izstrēbt!? Es arī gribu taisnīgumu nevis atgriezties strādāt par tiesnesi šajā beztiesiskajā tiesu sistēmā, bet gribēju caur sevi pierādīt un atmaskot kāda tā ir, kur man griezties!? No vienas puses biju bēdīga, ka tik pofigistiski izrīkojās ar mani Juridiskā komisija un Saeima, lai gan Juridiskās komisijas sekretāre toreiz pateica, ka pierādījumus nevērtēs, kas tas būs politisks lēmums mani atcelt no amata, bet no otras puses esmu priecīga, ka man nav jālemj par cilvēku likteņiem, kurus varu pirmajā instancē ietekmēt ļoti maz, kurus ''augšas jau ir nolēmušas pēc saviem ieskatiem'' - tad nu tāda tā mūsu politika ir - bez ideāliem un pinīgi degradējusies. Bet visiem tur augšā jāsaprot, ka no šī haosa cietīs agri vai vēlu visi, arī ties, kas tur ''augšā'' un viņu bērni, ja protams neaizbēgs uz citu valsti, kur naudiņa noglabāta...

Atbildēt

Tiesnesis

29.01.2020. 13:51

»

Q

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā


Par divām citēto spriedumu taisījušām tiesnesēm neko būtiski sliktu nevaru pateikt. Trešā tiešām ir nodevēja, bet tai katrā ziņā bija jābūt mazākumā.

Atbildēt

Tiesnesis

29.01.2020. 13:48

»

Q

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā


Vai tad spriedumā minētie fakti nav patiesi? Vai Gobzems ir pierādījis savu pretenziju pamatotību un tas spriedumā nav minēts?

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 13:32

»

Q

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā


Mūsu totalitārā tiesiskuma haosā,- pārprastajā demokrātijā, ņemot vērā tiesu sistēmas vēsturiskās veidošanās izkropļojumus, zemais apziņas un kompetences līmenis, dažādu līmeņu varas sagrābšana jebkuriem līdzekļiem, arī mantkārība, gudro un godīgo vai to, kas vēlas uzlabot situāciju Latvijā, atstumšana, pazemošana utt., tiesību principu un kristīgo vērtību ignorēšana utt, ir radījusi šādas sekas - ir sagrauta tautas vienotība, veselīga domāšana un iespēja attīstīties kā demokrātiskai un tiesiskai valstij, un tad nu ir tādas sekas...
KPV LV sāka ļoti labi, programmā ietvertais par ministriju un ierēdņu samazināšanu bija efektīvs līdzeklis kā ietaupīt nodokļu maksātāju naudu. Arī pašvaldību reforma ir jāveic un jāieekonomē nodokļu maksātāju nauda, efektīva un maza valsts pārvalde, samazinātu deputātu skaits, nodokļu naudas izlietojuma caurspīdīgums, tiesiskums un demokrātiskas valsts tiesību principi būtu jāievieš utt., bet kādu interesēs ir sašķelt, iznīcināt, vājināt, pazemot utt, lai mēs esam vāji, neapmierināti ar varu un prettiesiski pazemoti, pakļaujami utt. - lai mēs kā cilvēki ar savu cilvēcisko esamību un vērtību tiktu iznīcināti.

Atbildēt

Q

29.01.2020. 12:54

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...