Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

21.05.2017. 17:19

»

Tironis

Es neienīstu minoritātes, gluži otrādi, aizlūdzu par viņu dabas radīto atšķirību ciešanām. Bet pamato lūdzu...


Nu, tāpēc ka esmu minoritāte... kas netic māņiem, palūgšu par mani neaizlūgt! Tas nav vēlams, jo neesmu prasījis šādu pakalpojumu... vēl jo vairāk tāpēc, ka tas sagādās tev psihiskas un morālas ciešanas ;)

Mātes viņas ir, jo audzina bērnus. Man gan ir neizprotama tava problēma, jo neviena no viņām sevi nedēvē par tēviem - tieši pret to tev vajadzētu būt iebildumiem. ;)

Diemžēl, viss kas nav tehniskā veidā radīts ir dabisks. Dzīvnieki veido homoseksuālus pārus - neieslīgsim veltā šo procesu apspriešanā, jo no jums būtu sliktāks biologs kā no manis un man nav laika skaidrot - un šo komentāru atvēlētā vieta ir par maz lai izskaidrotu skolas laikā apgūto bioloģiju, kurai tu nepievērsi uzmanību.

Tas ka viena vai divas, tas neko daudz nemaina - tās ir juridiskas likumdošanas nianses. Redz, pasaulē ir dažādas laulību saites dēļ dažādiem iemesliem - un ja geju laulības tev nav pa prātam, tad adoptēšana arī ir tikpat nedabiska. Kristieši jau arī nav ne ar ko savādāki - mormoņiem ir atļauts ņemt vairākas sievas - nu gluži kā pēc Vecās Derības likumiem ;)

Vienīgais iebildums varētu būt par ģimeni, vai drīzāk dzimtas definīciju, jo ģimenes tiek dibinātas lai veidotu saites dažādu cilvēku starpā, bet dzīve nav ideāla un gadās ka laiž pa kreisi utt. un kristiešiem nav arī nekādas labās domas par ģimenēm kur ir tikai viens vecāks. Šīs dāmas varēja dzīvot vienas, bet tas neko daudz nemaina, jo kristiešiem ieviešot modernās tehnoloģijas lai noteiktu kas ir vai nav piederīgs pie ģimenēm... tās lietas robežojas ar rasismu.

Kristietības monopola tiesības uz morāli ir bez stingra pamata, īpaši ja salīdzina kristiešu un nekristiešu attieksmi un motivāciju pret apkārtējiem ;) Sabiedrības morāli veido sabiedrība un kristiešiem šajos jautājumos ir maz teikšanas, jo demogrāfiski tie ir mazākumā.

Fotogrāfes darbs NAV sekot tam, kā cilvēki veido savas ģimenes, viņa nav morāles policija, viņa arī nenosaka kā CITIEM cilvēkiem ir jādzīvo. Ja viņai radās kādi jautājumi par melošanu vai morāli, viņai VAJADZĒJA vērsties ar iesniegumu attiecīgajās valsts iestādēs! Neskalosiem citiem smadzenes - kristieši var pieskatīt TIKAI savus draudzes locekļus, un sekot tam lai viņu aves nenoiet no ceļa, bet pārējie, kuriem ir vairāk smadzeņu - paši ir spējīgi atrast SAVU ceļu ;)

Pārprasta tolerance... šis jēdziens tiem, kas nav kristieši ir pavisam cits, kā tiem kas ir kristieši. Kristiešiem LGBT ir noziegums, bet man likumus nenosaka sharia tiesa, bet valsts - tā ir arī visa atšķirība ;)

Atbildēt

Ja jums derdz paštaisni kristieši,

21.05.2017. 17:09

»

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

Ārsts jūs neesiet, likumus nesaprotiet un loģika klibo...


un ja jūs metat gar baznīcu līkumu, ja jūs būtu fotogrāfs, un jūs uzaicinātu nofiksēt kādu baznīcas ceremoniju, un jūs atteiktos - nez, vai jūs par to vajātu... Vnk uzaicinātu citu fotogrāfu.
Bet daži jau ir vienlīdzīgāki par citiem.

Atbildēt

piestrādājiet par odēju?

21.05.2017. 16:49

»

hm

Diskriminācija? Ja smadzenes nav pārzombētas, palūkojieties apkārt un ieraudzīsiet simtiem un tūkstošiem diskriminācijas pazīmju. Pēc naudas, tās daudzuma, sabiedriskā stāvokļas...


Man, piemēram, ir problēmas pateikt kuŗš ir un kuŗš nav homoseksuālists. Citus cilvēkus ostīt izvairos.

Bomžus un dzērājus neaiztieku - nekāds labais efekts no viņu klapēšanas tāpat nebūs ;)

Diskriminācija pēc naudas daudzuma... LOL
Ko gudru ieteiksi šajā sakarā - ņemt citiem nost un dot - tev? :D

Atbildēt

hm

21.05.2017. 16:28

Diskriminācija? Ja smadzenes nav pārzombētas, palūkojieties apkārt un ieraudzīsiet simtiem un tūkstošiem diskriminācijas pazīmju. Pēc naudas, tās daudzuma, sabiedriskā stāvokļas ....
Un ja cilvēks nelabi ož? Vai ož pēc homoseksuālisma? Un līdzcilvēkiem jāizturas it kā nekas nebūtu noticis, jātēlo kas? Ja cilvēks nespēj saturēt vēderā gāzes vai pusdienas, tādam jāvēršas pie ārsta. Pretējā gadījumā viņš var norauties. Tā cilvēks iekārtots, ka parasti neļaujas otram kakāt uz galvas.
Un mazohisma sludināšana rada pretēju efektu.

Atbildēt

Tironis

21.05.2017. 16:22

»

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

Neko nezinu par stāstu vai tas izdomāts vai reāls, bet gan jau ka šī fotogrāfe ir atteikusi kādam arī ne dēļ seksuālās orientācijas, jo reliģisko iemeslu lai atteikt ir daudz


Es neienīstu minoritātes, gluži otrādi, aizlūdzu par viņu dabas radīto atšķirību ciešanām. Bet pamato lūdzu,
ar kādām tiesībam viņas sevi dēvē par mātēm un ģimeni. Ja pie fotogrāfes būtu devušās divas draudzenes, esmu pārliecināts, viņa neatteiktu, kaut arī tas nav viņas lauciņš, cik saprotu.
Taču viņas atļāvās melot un izlikties par mātēm un ģimeni.
Es saprotu, ka dabas dēļ viņām ir problēmas ar savu identitāti, kas rada viņos psihiskus un morālus pārdzīvojumus. Taču pārprastās tolerances pēc, man nav jākļūst par liekuli un jāsauc viņas par ģimeni. Ko ļoti atbildīgi gan sabiedrības, gan minoritāšu pašu labā nodemonstrēja šī fotogrāfe. Tātad, vai viņas nemeloja fotogrāfei, saukdamas sevi par ģimeni tās tradicionālajā kristiešu izpratnē.

Atbildēt

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

21.05.2017. 16:09

»

FENIKSS

Visupirms lasītājiem vajadzētu zināt kas ir šī Inese Ejugbo. Viņa ir precējusies ar nēģeri un uzvārds to apstiprina. Šāds cilvēks savos dziļākajos pamatos ir ar prettautisku pārliecību. Un ja cilvēks spēj pieņemt kā normālu laulību starp dažādas tautības un rases cilvēkiem, tad arī homoseksualisms šādam...


Ārsts jūs neesiet, likumus nesaprotiet un loģika klibo...

Geji var strādāt policijā, jo homoseksuālisms nav noziegums. Geju savādākums nav intoksikācija, kas traucē pieņemt lēmumus. Geji mākslas pasaulē tīri labi taisa šedevrus - patīk vai nepatīk, bet fotogrāfes vietā es piedomātu vai atteikt lezbietēm, jo šāda rīcības dēļ var palikt pie šaura klientu loka - jo arī tie kas nav geji vai lezbietes var nonākt nepatīkamās situācijās tikai tāpēc, ka šī dāma nespēj valdīt savas emocijas.

Vispār, tas ka tiek apspriests šis temats liecina par to, cik infantīla ir sabiedrība. SUCK IT UP! Uzaudzējiet biezāku ādu - pasaulē ir daudz cilvēki, kas var nepatikt - neviens jums ar klientiem neliek dzīvot - tikai izdarīt darbu un pēc tā jau darīt darbu ar citu klientu. Ja jums sagādā problēmas darbs ar cilvēkiem - NELIENIET profesijās, kur jākomunicē ar cilvēkiem!

Atbildēt

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

21.05.2017. 15:50

»

solī

Jaukās mammas ir visparastākās naida kurinātājas. Varēja taču iet pie savējām bildētājām un fočēties cik tīk, pietiktu priekš žurnāliem un visi būtu mierā, bet nē


Neko nezinu par stāstu vai tas izdomāts vai reāls, bet gan jau ka šī fotogrāfe ir atteikusi kādam arī ne dēļ seksuālās orientācijas, jo reliģisko iemeslu lai atteikt ir daudz... ;)

Atbildēt

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

21.05.2017. 15:47

»

Maniaks

Raksts izdevies teicams, loģisks un objektīvi pamatots tiesību normām. Bet nav izskatīts aspekts, kādas morālas ciešanas tiek sagādātas fotogrāfei, uzplijoties ar amorālu lūgumu sniegt pakalpojumu - fotosesijas veidošana divu mammu ģimenei, jāpiebilst gan - ģimenei, kas sastāv tikai no divām mammām, ...


Jebkurā darbā ir 2 iespējas: DARBINIEKS un ĪPAŠNIEKS.

Ja tu esi darbinieks, tad atteikt kādam pakalpojumu dēļ SAVAS pārliecības var garantēti nonākt konfliktā ar DARBA DEVĒJU, kuram tava pārliecība neinteresē, ja tā ir pretrunā ar īpašnieka pārliecību un peļņu. Darbinieks nenosaka firmas politiku un darbinieka reliģiskā pārliecība ir sūda vērtē, jo konfliktu gadījumos, kur firma atbalsta savu darbinieku, tai ir jābūt gatavai atbildēt par sekām.

Ja tu esi firmas ĪPAŠNIEKS, tev neviens neliek strādāt ar klientu - darbinieki ir tavs buferis tavam naidam pret pārējiem. Parasti šie sūdi ienīst nevis klientus, bet darbiniekus, kas garantēti rada naida atmosfēru darbā un nerada radošu atmosfēru.

Saprotams, ka šis ir reklāmas raksts un šīs sievietes var vērsties pie šīs dāmas pēc padoma utt., bet nevajag komentāros spīdēt ar savu aprobežotību kurai ar biznesu nekāda sakara. Augstas cenas uzlikšana kādam klientam ar nav risinājums - ja šāda cena tiek likta tikai ekskluzīvi vienām personām un citām nē, tā ir diskriminācija un firma var ciest - un nevis tādā nozīmē, ka kāds iesūdz tiesā, bet ka taisa boikotu un uztaisa publisku kampaņu pret firmu.

Atbildēt

zhanis

21.05.2017. 15:21

Vienkārši divas pretīgas lezbas...

Atbildēt

zaza

21.05.2017. 15:19

Ko viņa te cepās? Nēģeris vairs nedod?

Atbildēt

solī

21.05.2017. 13:18

Jaukās mammas ir visparastākās naida kurinātājas. Varēja taču iet pie savējām bildētājām un fočēties cik tīk, pietiktu priekš žurnāliem un visi būtu mierā, bet nē.
kurš gan te ir vairāk diskriminēts, vai arī kārtējā provokācija.

Atbildēt

OskarsB

21.05.2017. 13:11

Diez fotogrāfe ko līdzīgu jau ir izdarījusi agrāk ?

Atbildēt

OskarsB

21.05.2017. 13:08

Visiem . Galvenā mācība JĀMELO .

Visur un vienmēr . Gan šajā gadījumā .

Gan jebkurā citā . Nu piemēram Uz žurnālu vākiem esošie muskuļotie vīri , muskuļotie aktieri u t t vienmēr saka ,ka tādu augumu dabūjuši ar darbu un uzturu . Un steroīdus nelieto nu nemaz . Viss tad ir labi .
Bet dažam gadās netīšām uz kameru pateikt par steroīdu lietošanu ,tā uzreiz tiek lauzti reklāmas kontrakti ,fui lieto steroidus

Atbildēt

Maniaks

21.05.2017. 13:04

»

vispār

Pārāk maz faktu, lai varētu pateikt vai bija diskriminācija, vai nebija. Ja atteica tikai seksuālās orientācijas dēļ (kā gan fotorgāfs var to zināt?!) tad bija, ja atteicās konkrētu fotografējamo personu darbību dēļ, tad nekādas diskriminācijas nebija. Tieši tāpat kā diskriminācija nav tas, ka tu savā...


Pietiek ar to, ka pakalpojums atteikts pasûtîtàju seksuàlàs orientàcijas dèł. Praidisms ir pàrbaudîjums moràli veselai sabiedrîbas dałai. Privàtà teritorijà, sniedzot pakalpojumus, karam tàpat ir tiesîbas izvirzît savus lîguma nosacîjumus, tostarp izdodot iekśèjàs kàrtîbas noteikumus, klaji nereklamèjot diskriminèjjośus nosacîjumus. Tàs ir katra tiesîbas. Ignorèjot praidismu un attîrot no tà savu privàto teritoriju ir vispareizàkà attiesme pret śo demokràtijas formu.

Atbildēt

grēka jēdziens

21.05.2017. 12:58

Bet šajā stāstā svarīgākais ir tas, kā ir ar bērnu. Bērni pieugot sāk vērtēt un arī kritizēt savus vecākus. Un, ja viņš redzēs,ka apkàrt vairums ģimeņu ir citādas, tā būs liela pretruna bērna prātā.

Atbildēt

grēka jēdziens

21.05.2017. 12:52

»

Stalins

Katrs tirgojas ar to prot vienoties.Un fotografei bija privaatbiznesa tiesibas


Jūs teicāt - tie aizspriedumi ne no Jēzus mācībiņas.
Šeit parādās Kristus sava laika mācības neatbilstība mūsu laikam. Tāpat ir ar baušļiem - tev nebūs iekārot sava tuvākā sievu, utt.
Bet es kā sieviete tātad varu iekārot citas vīru?
Kāds kristietis man to izskaidroja tā - tajā laikā bija uzskats, ka sievietēm nav dvēseles, tātad svētie raksti domāti vīriešiem. Un ar sievietēm varēja tāpēc visādi izdarīties...Kristus vienīgi iebilda pret izlaidīgas sievietes nomētāšanu ar akmeņiem.

Atbildēt

xx

21.05.2017. 12:52

»

Maniaks

Ja gribi būt privāto tiesību juridiska persona - SIA, IK utt., tad aizmirsti par sevu morāli kā fiziska persona, kurai izdota pase, valsts īpašums. Bet pakalpojumus SIA, IK utt. sniedz valsts teritorijā, kurā attiecības starp tiesību subjekties regulē valsts izdoti tiesību normatīvie akti...


Juridiskai personai neviens nav aizliedzis būt ar morālu , ētisku vai jebkuru citu viedokli, ja vien tas nav pretrunā ar likumu ! Un tu labāk nejauc cilvēkiem galvas ar saviem meliem ! Izlasi Satversmi , juridiskais analfabēt . Savukārt pēc Civillikuma visiem darījumiem ir jābūt bez spaidiem , viltus un maldības no abām pusēm . Šeit acīmredzmi ir noticis spiediens uz fotogrāfi no šo divu agresīvo sievietes dzimtes pārstāvju puses , un fotogrāfe attiecīgi reaģējusi .

Bet par šī raksta autori - nu nav viņa nekāda juriste , pat ja viņai desmit papīri būtu , kas to apliecinātu . Piedodiet , bet prātu nevar nopirkt par naudu vai skolas laikā "sasēdēt" . Tāpēc jau Latvijā ir Juristi uz roku pirkstiem saskaitāmi , pārējie - nu , attiecīgi savām spējām , aizpilda juristu vietas .

Atbildēt

FENIKSS

21.05.2017. 12:45

Visupirms lasītājiem vajadzētu zināt kas ir šī Inese Ejugbo. Viņa ir precējusies ar nēģeri un uzvārds to apstiprina. Šāds cilvēks savos dziļākajos pamatos ir ar prettautisku pārliecību. Un ja cilvēks spēj pieņemt kā normālu laulību starp dažādas tautības un rases cilvēkiem, tad arī homoseksualisms šādam cilvēkam ir īpaši aizsargājama īpašība.

Runājot par diskriminācijām. Kādēļ drīkst diskriminēt zekus, viņus neņemot darbā policijā un valsts iestādēs? Kādēļ drīkst diskriminēt dzērājus un narkomānus, viņus atlaižot no darba dēļ viņu "savādākuma"? Kādēļ tikai pederastija, lezbiānisms un transvestītisms ir īpaši aizsargājama kategorija?

Man kā privātam pakalpojumu sniedzējam ir iespēja izvēlēties ko es fotografēšu. Ja es nevēlos fotografēt plikņus vai katastrofas sekas, es drīkstu atteikties fotografēt. Kāpēc tad es nedrīkstu atteikties fotografēt aptrakušus homoseaksuālistus?

Atbildēt

paga paga

21.05.2017. 11:39

Nu so Ejugbo es atceros no citiem rakstiem kaa istu liberali un kerceju par homotiesibam. ( Uzvards tads, jo precejusies ar afrikani). Liberali totali sajaukusi izpratni par cilvektiesibam. Ne sajaukusi, bet sakezijusi. Viens spigts piemers , ka " begliem- migrantiem " maksaa naudas pabalstus, kas lidzigi ar stradajosiem. Ik menesa naudas pabalsti nav cilvektiesibas! Sos pabalstus ir janopelna ar darbu. Begliem var dot edienu un pajumti un tas ir viss. Nevis naudu katram gimenes loceklim, jo taas luuk, esot vina cilvektiesibas! Meli! Vai pilsoniem elektriba ir par velti? Nee, par to jamaksaa. Migrantam ir par velti un var ladet mobilos telefonus, tabletes utt. Viss par velti. Naudas pabalsti ir pilsonu tiesibas , bet ne cilvektiesibas. bet to, sadi blaveji jaa Ejugbo nesaprot , jo visa vinu domasana ir galigi sagajusi skersam un visu vini met vienaa katlaa. Tapec liberalisti vairs nedrikst atrasties pie varas, jo vinu uzskati un darbibas ir klajaa pretrunaa ar patiesajam vertibam un valsts ekonomiku.

Atbildēt

KPV

21.05.2017. 11:31

Mbeke ņam ņam banana!!!

Atbildēt

meitene

21.05.2017. 11:26

Turpmak, ja dejas kadse zens atteiksies ar mani dejot, bet dejos ar citu, vai mani nelugs uz deju, es sniegsu iesniegumu tiesaa par mani kaa meitenes diskriminajciju. Taa ir manis kaa sievietes diskriminacija!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

?

21.05.2017. 11:11

»

Zvannieki

Nākamais praida gājiens Rīgā plānots 2018. gadā, kad Latvijas galvaspilsētā atkal norisināsies Baltijas praids


Šis arī notiks par godu simtgadei un 60 miljonu finansējuma ietvaros ?

Atbildēt

ds

21.05.2017. 11:05

Kāda LIEKULĪBA !!!! Drīkstēja atteikt, bet tik iemeslu vajadzēja nosaukt citu :))))
Ārprāts, kas notiek ! Ko vēl ? - melot mācīs mūs ?
Un nesakiet ka homo nav agresīvi! -IR !!!

Atbildēt

???

21.05.2017. 10:47

»

Ciniķis

Visas problēmas var pavisam vienkārši atrisināt, ja pasaka, ka pakalpojumu atsaka citu iemeslu dēļ. Nevajag deklarēt diskrimināciju un domāt, ka jums šajā gadījumā ir kādas tiesības attiecībā pret šo priviliģēto grupu. Vienkārši nesniedz rpakalpojumu bez paskaidrojuma. Ej, tiesājies, pierādu, ka tas...


To arī vēlas panākt šī raksta autore un visi līdzīgi domājošie: klusēšanu. Viņi ies ielās, prezentēs savas seksuālās vēlmes, attiecības, bet Jūs jēri klusējiet.
Piekrītu arī tam viedoklim, ka juriste speciāli jauc jēdzienu divu māmiņu ģimene ar divu sieviešu attiecībām. Latvijā ģimene ir vīrieša un sievietes savienība. Tā tas bija un tā tas būs.

Atbildēt

vispār

21.05.2017. 10:44

Pārāk maz faktu, lai varētu pateikt vai bija diskriminācija, vai nebija. Ja atteica tikai seksuālās orientācijas dēļ (kā gan fotorgāfs var to zināt?!) tad bija, ja atteicās konkrētu fotografējamo personu darbību dēļ, tad nekādas diskriminācijas nebija. Tieši tāpat kā diskriminācija nav tas, ka tu savā kafejnīcā piedāvā tikai cūkgaļas ēdienus.

Atbildēt

Priede

21.05.2017. 10:38

Juriste ir uzskatāms piemērs tam, ka vecā, nodzeltējušā biezpiena izlaizīšana atstāj belabojami negatīvu ietekmi uz gara spējām un uzvārdu

Atbildēt

Maniaks

21.05.2017. 10:31

»

Tironis

Terminu un jēdzienu apzināta vai nespzināta jaukšana ir katra demagoga jājamzirdziņš, ar kura palīdzību iespējams degradēt jebko


Ja promaskaviskais priedîtis rakstîs, visa latvieśu tautu nozilinàs, beigàs slavès Krieviju.

Atbildēt

Ciniķis

21.05.2017. 10:21

Visas problēmas var pavisam vienkārši atrisināt, ja pasaka, ka pakalpojumu atsaka citu iemeslu dēļ. Nevajag deklarēt diskrimināciju un domāt, ka jums šajā gadījumā ir kādas tiesības attiecībā pret šo priviliģēto grupu. Vienkārši nesniedz rpakalpojumu bez paskaidrojuma. Ej, tiesājies, pierādu, ka tas bija dēļ homo. Neviens, neko, nekad nepierādīs, ja vien pats to neteiksi!!!

Atbildēt

Tironis

21.05.2017. 10:19

Terminu un jēdzienu apzināta vai nespzināta jaukšana ir katra demagoga jājamzirdziņš, ar kura palīdzību iespējams degradēt jebko,
šoreiz tā ir ģimene. Būtu lieliski dzirdēt sociālo procesu analītiķi A.Priedīti par tēmu, vai ģimene un partnerattiecības ir viens un tas pats.

Atbildēt

Maniaks

21.05.2017. 08:43

»

Mutenburgs

Droši vien es saņemšu nopēlumu, taču - ir nenormāli, ka Tu nedrīksti atteikties sniegt pakalpojumus un servisu tāpēc, ka Tu to vienkārši nevēlies


Ja gribi būt privāto tiesību juridiska persona - SIA, IK utt., tad aizmirsti par sevu morāli kā fiziska persona, kurai izdota pase, valsts īpašums. Bet pakalpojumus SIA, IK utt. sniedz valsts teritorijā, kurā attiecības starp tiesību subjekties regulē valsts izdoti tiesību normatīvie akti.

Atbildēt

Maniaks

21.05.2017. 08:35

Raksts izdevies teicams, loģisks un objektīvi pamatots tiesību normām. Bet nav izskatīts aspekts, kādas morālas ciešanas tiek sagādātas fotogrāfei, uzplijoties ar amorālu lūgumu sniegt pakalpojumu - fotosesijas veidošana divu mammu ģimenei, jāpiebilst gan - ģimenei, kas sastāv tikai no divām mammām, lezbiešu pāra. Nav apšaubāms, ka demokrātijas principu dēļ tiek diskriminēta fotogrāfe. Ņemot vērā apstākļu kopumu, visiem, kas iestājas par kristīgo vērtību un morāles kā tādas saglabāšanu, ir tiesības arī uz savu viedokli, bet vai tas ir izšķirošs privāto tiesību juridiskai personai, sniedzot pakalpojumu? Protams, ka ne. Bet nekas un nekādi apstākli neliedz savu tiesību aistāvībai pakalpojuma sniedzējam līgumā ar pakalpojuma saņēmēju noteikt neadekvāti augstu, nesamaksājamu cenu par pakalpojuma sniegšanu, pretējā gadījumā, pakalpojuma sniedzējs, atklājot atteikumu sniegt pakalpojumu ar diskriminējošu argumentu - seksuālā orientācija, pats pakalpojuma sniedzējs reklamē lezbiešu " ģimenes" demokrātiskās tiesības, nonāk ar savu argumentāciju amorālā situācijā.

Atbildēt

kautri no malas

21.05.2017. 08:35

De facto - atklātība un godīgums saskarē ar seksuāliem invalīdiem var sagādāt problēmas. Secinājums - jāmelo. Vienmēr. Medus uz lūpām un dūre kabatā, kā sacīt jāsaka ...

Atbildēt

Elmārs

21.05.2017. 07:43

Autorei kā juristam jautājums – kurš Latvijas normatīvais akts vai starptautiskais dokuments (likums) konkretizē vai definē pašu jēdzienu „seksuālā orientācija”?
Ja likumos nav jēdziena definīcijas, tad šo jēdzienu tāds dulburis kā es var arī paplašināt: „seksuālā orientācija” = poliandrija, poligimija, biseksualitāte, incests, pedofilija, zoofilija.
Ar to pēdējo orientāciju, visticamāk, būs tā nedaudz pagrūtāk, jo nez vai dzīvnieku aizsardzības biedrības tik labprātīgi atļaus kādai seksuāli orientētai personai izmantot sava kaimiņa pelēko kaziņu (capra aegagrus hircus).

Atbildēt

Fēlis

21.05.2017. 07:41

Te nu saskrienas divas pārliecības un nav nozīmes, privātpersona viņa vai SIA. SIA strādājoša persona ari'var atteikties izpildīt uzdevumu, kurš ir pretrunā ar tās uzskatiem. Prostitūta var atteikt nepatīkamam klientam, sabiedriskajā transportā var neņemt netītu vai smakojošu pasažieri, u.t.t. Pat sadomītu sacerētie un izbīdītie likumi diez vai te var ko līdzēt. Gribat teikt, ka netīram un smakojošam pasažierim vien jāpasaka, ka viņš ir pederasts, no kā ceļas viņa smaka un netīrība un uzreiz viņu ielaidīs sabiedriskajā transportā? Die zvai. Un kā var tikt pie uzvārda Ejugbo? Salaižot ar mērkaķi?

Atbildēt

Turpinājums sekos:

21.05.2017. 07:34

Fotogrāfs un divi tētuki.

Atbildēt

Stalins

21.05.2017. 07:28

Igaunjiem kaut kaa labaak bizness sanaak.Vinjiem likuma ir partnerattiecibas.Bet lauliibam tas netrauce.

Atbildēt

Stalins

21.05.2017. 07:15

Katrs tirgojas ar to prot vienoties.Un fotografei bija privaatbiznesa tiesibas.
Nu tie aizspriedumi ne no Jezus maciibinjas.

Atbildēt

Zvannieki

21.05.2017. 06:59

Nākamais praida gājiens Rīgā plānots 2018. gadā, kad Latvijas galvaspilsētā atkal norisināsies Baltijas praids.

Atbildēt

asdfgh

21.05.2017. 03:40

Pag, sēdi savā ukejā un nelien te ar savām minoritāšu huiņām

Atbildēt

Viedais

21.05.2017. 03:26

Tagad nopietni. Likumdošnā nav iestrādāta norma, kurā būtu atdalīti sabiedriskie (valsts iestādes, mārketi, sabiedriskas iestādes u.tml.) un individuālie pakalpojumi, kur pirmajā gadījumā (ja reiz tur strādā) jāapkalpo visi, bet otrajā vari atteik ikvienam, kas tev nepatīk.

Atbildēt

Viedais

21.05.2017. 03:16

Zaķīti uzaicina fotogrāfēt vilku kāzas. Zaķītis: es nevaru, no stresa man fočiks krīt ārā no ķepiņām. Ha-ha, pēc likuma tāds zaķītis ir jāapēd. Vilku uzaicina fočīt zaķu kristības. Vilks: nevaru, man vēders vislaik urkšķēs. Ha-ha, pēc likuma tāds vilks ir jānošauj. Liliputu uzaicina fočīt milžu saietu. Liliputs: nevaru man no jūsu augumiem reibst galva. Ha-ha, pēc likuma tāds liliputs ir jāsamin. Milzi uzaicina fotogrāfēt liliputu ballīti. Milzis: nevaru, man visu vakaru būs jāstāv uz ceļiem. Ha-ha, pēc likuma tādam milzim ir jānocērt kājas.

Atbildēt

man, piemēram, derdz paštaisni kristieši...

21.05.2017. 02:27

»

Mutenburgs

Droši vien es saņemšu nopēlumu, taču - ir nenormāli, ka Tu nedrīksti atteikties sniegt pakalpojumus un servisu tāpēc, ka Tu to vienkārši nevēlies


Nav normāli, ka tu taisi uzņēmumu un netaisies sniegt savus pakalpojumus VISIEM KLIENTIEM. Šāda prakse ir kā mērķis nelabvēļiem...


Pajoļi, lasiet likumus. Šie likumi ir domāti lai aizsargātu visus - arī jūs.

Ar ko katrs nodarbojas ārpus darba laika ir katra paša darīšana - tur jūs variet diskriminēt visus cik vien uziet vienkārši nekomunicējot ar tiem cilvēkiem, kas jums nepatīk reliģisku vai kādu citu motīvu dēļ - jūsu pašu darīšana.

Atbildēt

IM

21.05.2017. 01:25

Lai nu vai kā bet mūsu juristi pamazām mūs gatavo diktatūrai laikam, un visticamāk ka tā būs homoseksuāļu diktatūra. Konkrētais gadījums to tikai apliecina - privātu pakalpujumu sniedzēju spiež sniegt pakalpojumu tam kam viņš nav gatavs, varbūt pat ienīst savu klientu. Nu un ko tad? Sodīs par to ka nav profesionāli iepazinis un izzinājis divu mammu gadījumus? Ne visi visus gadījumus profesionāli iepazīst, un ne visi visos gadījumos pakalpojumus sniedz. Un nav jau ar tā ka neviens nevienu vairs nenīst. Brīvā valstī ar to vienā mierā tiek galā, tikai diktatūrai tā ir problēma.

Atbildēt

Yes

21.05.2017. 01:04

Divas pežlaizes
Abām ož mute pēc vecām brētliņām
Fotogrāfam jāspiež ciet deguns, nevar nobildēt

Atbildēt

IM

21.05.2017. 01:00

»

Mutenburgs

Droši vien es saņemšu nopēlumu, taču - ir nenormāli, ka Tu nedrīksti atteikties sniegt pakalpojumus un servisu tāpēc, ka Tu to vienkārši nevēlies


Manprāt tas ir pat visai normāli brīvā valstī. Tikai diktatūrai nedrīkst atteikt, nu armijā vēl pavēle jāpilda.

Atbildēt

Mutenburgs

20.05.2017. 23:38

Droši vien es saņemšu nopēlumu, taču - ir nenormāli, ka Tu nedrīksti atteikties sniegt pakalpojumus un servisu tāpēc, ka Tu to vienkārši nevēlies.
Nu negribi un viss.
Un patiesībā, ja ir "jāizdomā" iemesls, kurš būtu korekts un tiesā drošs, nav jēgas nekam.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...