Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kroplim

19.07.2021. 13:52

»

kroplim

Vismaz izlasīji? Izlasi un padomā


Gan jau tavs psihiatrs izlasīs un padomās.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

19.07.2021. 07:13

Vasaras tveice mūs pavada jau vairākas nedēļas. Saule sutīgi cepina. Visapkārt rosās dzīvība. Cilvēki bauda vasaru. Lai arī saslimstība ar Covid-19 (kroņvīrusu) ir mazinājusies, taču Covid-19 nekur nav zudis. Šis negantais vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību: veselību, dzīvību un labklājību. Tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Patlaban mūsu valstī ir pieejamas šādas vakcīnas: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Visas mūsu valstī pieejamās vakcīnas ir labas, drošas un efektīvas. Raizēm nav pamata. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu tautu. Vakcinācija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju. Vakcinēsimies! Pasargāsim sevi un savus tuvos no Covid-19!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

apnikusi jūsu muļķība

19.07.2021. 00:12

»

Nopelniem bagātais daiļmuldētājs

Cik nojaušu, strādāt vēl neesat mēģinājis


Jūs te iekomentējāt,bet,rādās,esat uz brīvām pakaļkājām?Tad salīdziniet,neslinkojiet.

Atbildēt

vārpata

19.07.2021. 00:09

Pateicāt?Trīs dienas pagāja,bet šie neko?Izdrāžaties,un p.sieties d.rst!Tādas muļķības šeit nav pieļaujamas,lasiet paši regulāri pietiek.com!

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

18.07.2021. 22:05

»

nebūšu liekulis

Nekad neteikšu, ka jūs, civilizācijas atkritumi, esiet skaisti, gudri, veseli un pārtikuši un jūs gaida spoža nākotne. Pizda jums visiem būs


FSB aģents tu esi, ne liekulis, un pelni Jūdasa kapeikas, te sludinot idiotismu.

Atbildēt

nebūšu liekulis

18.07.2021. 21:52

»

idiotam

Mācies Latvijas vēsturi!Tavā palīgskolā to nemācīja! Jeb dzīvo savā miskastē! tavs debīlīgums ir tavos komentāros, un visos jautājumos


Nekad neteikšu, ka jūs, civilizācijas atkritumi, esiet skaisti, gudri, veseli un pārtikuši un jūs gaida spoža nākotne. Pizda jums visiem būs.

Atbildēt

Latvija - krievu dzimtcilvēku sapnis

18.07.2021. 21:50

»

nelej udeni

Krievija tevi sapnotaju ,sovasar atstaja bez grikiem


Tā kā Krievijas Pederastijā vienmēr noēda vairāk griķus, nekā spēja izaudzēt, tad tos importēja. Tagad krievu dzimtcilvēkiem griķus būs jāaizstāj ar maizi no lopbarības graudiem un zāģu skaidām. Pāris gadsimtos krievu kuņģi varētu iemācītos pārstrādāt arī celulozi, protams, ja liktenis krieviem būtu lēmis tik ilgu laiku.

Atbildēt

idiotam

18.07.2021. 20:46

»

to !

WWII laikā krieviem badā nosprāga 2 miljoni biomasas, bez ASV konserviem to skaits būtu bijis 3 reizes lielāks...


Mācies Latvijas vēsturi!Tavā palīgskolā to nemācīja! Jeb dzīvo savā miskastē! tavs debīlīgums ir tavos komentāros, un visos jautājumos!

Atbildēt

baidena varā...........

18.07.2021. 17:56

Feigins un Andrejs Illarinovs -putina baidena pakts

Atbildēt

beidzot

18.07.2021. 17:20

Labs raksts

Atbildēt

to !

18.07.2021. 16:59

»

!

Amīšiem bija tikai Brazīlijā ražotie konservi, ko sarkanajā armijā sauca par otro fronti...


WWII laikā krieviem badā nosprāga 2 miljoni biomasas, bez ASV konserviem to skaits būtu bijis 3 reizes lielāks.
Ņemot vērā to, ka Staļins sameta kara kurtuvē 42 miljonus savu beztiesīgo vergu, tikai lieku reizi apliecina, ka krievu dzīvībai nav nozīmes, kas tikai apstiprina Žukova vārdus.
Kādi vācu virsnieki, nožēlojamais, ja latviešu strēlnieki karoja cara armijā?
Es nebūšu karotājs, nav vajadzības, jo jums jau ir ieslēdzies pašiznīcināšanās mehānisms, kam palīdzēs Taleban, ko vairs neattur koalīcijas spēki. Drīz parādīsies daudz teritoriju, kuras rotās uzraksti: "free of russians", "russenfrei" un vietējiem saprotamās valodās, bet ja kāds tomēr atradīsies, bargi tiks sodīta vietējā administrācija.

Atbildēt

!

18.07.2021. 16:30

»

to !

Hitlers zaudēja karu ASV cionistu uzbūvētai varenākai militārai industrijai uz planētas, kas bija krieviem un pasaules lielvalstīm: ASV un Lielbritānijai...


Amīšiem bija tikai Brazīlijā ražotie konservi, ko sarkanajā armijā sauca par otro fronti.
Baltgvardu ģenerālleitinantam(1943. Hitlers atjaunoja pakāpē, pēc sava-- SS štumberfīres, bauru leģiona iniciatoram, Rūdolfam Banderskim, bija paties prieks, kā zemākais Krievijas impērijas slānis, bez tautības, mužiki, apkāvās ar bauriem. Abi Pilsoņu karā bija pret baltgvardiem, boļševikos.
Ne Žukovs to teica, bet vācu virsnieki, kas komandēja Latviešu strēlniekus Pirmā pasaules kara sākumā.
Tu pederas, nekad nebūsi karotājs, tikai rijējs, pēc akta!

Atbildēt

to !

18.07.2021. 16:09

»

!

Hitlers karu zaudēja tehnikā! Tur nav nekāda sakara ar sarkano savu karavīru slepkavošanu. Palasi muļķi, vismaz bauru kaujas ar mužikiem Volhovas purvos! Ja tev smadzeņu paliekas vēl ir palikušas


Hitlers zaudēja karu ASV cionistu uzbūvētai varenākai militārai industrijai uz planētas, kas bija krieviem un pasaules lielvalstīm: ASV un Lielbritānijai.
Zinu par latviešu zemes saimnieku kaujām pret krievu bidlām Volhovas purvos. Uz vienu varoņa nāvē kritušo latvieti, sanāca kādi desmit krievu žmuriku, bet kā teica Žukovs: "Солдат не жалеть, русские бабы еще нарожают!".
Jūs, sadisti, marodieri un pederasti, nekad neesiet bijuši karotāji.

Atbildēt

ar ķīniešiem jārēķinās

18.07.2021. 15:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pats jūties ķīniešiem ļoti vajadzīgs, noderīgs vai ļoti nepieciešams


Viņi kopā ar Rietumu pasauli, kurā zemākiem primātiem, homo russicus, nav vietas, taisnīgi sadalīs ietekmi pasaulē un Aziopas teritoriju.

Atbildēt

:)))

18.07.2021. 15:40

https://youtu.be/WD-3CNmUgVA

Atbildēt

!

18.07.2021. 15:32

»

nu nu

Hitleram bija konsolidēta un motivēta tauta un talanti, ar ko tomēr nepietika, lai ar 3000 tankiem varētu stāties pretī 24 000 tanku, neierobežotam daudzumam lielgabalgaļas, plus vēl varenām: ASV un Lielbritānijai un to visu sagraut, tomēr abu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, velnišķīgais...


Hitlers karu zaudēja tehnikā! Tur nav nekāda sakara ar sarkano savu karavīru slepkavošanu. Palasi muļķi, vismaz bauru kaujas ar mužikiem Volhovas purvos! Ja tev smadzeņu paliekas vēl ir palikušas.

Atbildēt

nu nu

18.07.2021. 15:05

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, Hitleram, "atšķirībā no krieviem", arī daudzkas bija. Izbija - nepalīdzēja


Hitleram bija konsolidēta un motivēta tauta un talanti, ar ko tomēr nepietika, lai ar 3000 tankiem varētu stāties pretī 24 000 tanku, neierobežotam daudzumam lielgabalgaļas, plus vēl varenām: ASV un Lielbritānijai un to visu sagraut, tomēr abu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, velnišķīgais plāns, vēl 1941. gada vasarā apmierināt krievu necilvēku izsalkumu, pierīties visu eiropiešu asinis, vienā jaukā 1941. gada 22. jūnijā, tika sagrauts.
Par ķīniešiem nelolo ilūzijas, viņiem priekš jums, zemas kvalitātes biomasas, nekādu plānu nav, visi aiziesiet uz šrotu.

Atbildēt

kroplim

18.07.2021. 14:11

»

ārstē galvu!

ja vien nav par vēlu


Vismaz izlasīji? Izlasi un padomā!

Atbildēt

nu nu

18.07.2021. 14:07

»

Latvija - neizdevusies valsts

Protams salieks un vēl ar cepurēm nomētās. Lai kādi krievi ir un cik atšķirīgi un nesaprotami daudziem no mums, man Tavs "salieks, salocīs" atsauc atmiņā divus, kuri gāja uz Krieviju ar tādām pašām domām - Hitleru un Napoleonu. Man ir vienaldzīgi krievi un Krievija, tomēr, ja mēs iesaistīsimies militarā...


Ķīnieši ar cepurēm nemētās, viņiem jau, atšķirībā no krieviem, ir lidmašīnu bāzes kuģi un 5. paaudzes iznīcinātāji. Nedēļa ierobežota karadarbība un visā Dienvidsibīrijā plīvos Ķīnas karogi, bet ceļmalās stāvēs pēc vīriešiem noilgojušās krievenes ar sālsmaizi.
Pret Napoleonu karoja visa Eiropa, bet pret Hitleru, gandrīz visa pasaule.
Mums nekur nav jāiesaistās, vienkārši jānoskatās, kā krievu sadisti un pederasti no Centrālāzijas un pēc tam no Kaukāza un Pievolgas brauc mājās Cargo 200 saldētājvagonos un kā liesmos viņu pilsētas, kuras būs aizdedzinājuši dzimtcilvēki, kas izgājuši ielās, meklēt sev barību. Skat: Johanesburga, kur dzīvo to saprāta brāļi.
p.s. Baidens neizglābs, vairs nav Rūzvelta laiki.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.07.2021. 13:39

»

piedot

krievus salieks, salocīs ragā


Protams salieks un vēl ar cepurēm nomētās. Lai kādi krievi ir un cik atšķirīgi un nesaprotami daudziem no mums, man Tavs "salieks, salocīs" atsauc atmiņā divus, kuri gāja uz Krieviju ar tādām pašām domām - Hitleru un Napoleonu. Man ir vienaldzīgi krievi un Krievija, tomēr, ja mēs iesaistīsimies militarā avantūrā pret viņiem, kurš var garantēt, ka trešais nebūs Baidens vai vēl kāds? Un tad varēsi sākt sapņot par LV neatkarību no jauna.

Atbildēt

piedot

18.07.2021. 13:29

»

interesanti

ko nozīmē ''saliegs


krievus salieks, salocīs ragā.

Atbildēt

paroc dziļāk!

18.07.2021. 13:26

»

Lasītājs

Pamatā jau nav medicīnas kompāniju nelietīgā naudas kāre. Drīzāk Ķīnas valdība nolobēja, kādu amerikāņu bakteriālo ieroču ražošanas kompāniju cilvēku samazināšanai. Angļu-sakšu, vāciešu vietā "izplatīs" pa pasauli savus šķībacainos, kas maktendaudz ir savairojušies, tie ir paklausīgāki un cītīgāk strādā...


Novosibirskā virusoloģijas centrā "Vektors" uzsprādis gāzes balons un izcēlies ugunsgrēks
https://www.apollo.lv/6779681/novosibirska-virusologijas-centra-vektors-uzspradis-gazes-balons-un-izcelies-ugunsgreks
Tavu brīnumu, tūlīt pēc tam tai apkaimē krievi no elpošanas ceļu un plaušu kaitēm sprāga kā mušas, tāpēc pilnīgi iespējams, ka sars cov 1 sākotnēji bija krievu vīruss, kas izmuka, ņemot vērā, ka krieviem rokas aug no dirsas un lai novērstu uzmanību no sevis, čekisti to izplatīja Uhaņā.
Ķīnieši, atšķirībā no labsirdīgiem amerikāņiem, ukraiņiem, poļiem un turkiem, krievus neatstās, ja vien viņi tos neizdomātu izmantot sev pārtikā, kas praktiski neiespējami. Drīzāk tos aizlaidīs rezerves daļās un kā gaļu viņu sugas īpatņiem, kas ķīniešu šahtās raks ogles.

Atbildēt

Latvija - krievu dzimtcilvēku sapnis

18.07.2021. 13:08

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kad runa ir par cilvēktiesībām, LV ir jāsalīdzina ar Ziemeļkoreju...


Visus krievu un krievus mīlošos pederastus uz Ziemeļkoreju, pirms tam katram iešpricējot obligāto Sputņičok devu.
Salīdzinot neaizmirsi tehniskos palmu taukus, kas krievijā visiem pieejami, bet latviešiem aizliegti!

Atbildēt

Nika

18.07.2021. 12:29

»

lauķis

Tad kādēļ vakcinētajiem ir jācieš ja tie ir vakcineti?Pret ko un ar ko tie ir vakcinēti?Vai tad vakcinētie nav drošībā?Nemaz nerunājot par to ka NEVIENS neuzņemas atbildību par vakcīnas sekām,par to ka vakcinētie arī slimo,pārnēsā visādus vīrusus un mirst...


Šī brīža pasaules pieredze tomēr liecina, ka valstis, kurās ir augstāks vakcinēto procents, samazinās slimības izplatība, bet vakcinētās personas, ja arī saslimst, slimo vieglā formā. Ko tas nozīmē? To, ka slimnīcas netiek bezjēgā noslogotas ar nevakcinētiem covid slimniekiem, un cilvēkiem, kuri slimo ar citām saslimšanām, ir pieejami medicīnas pakalpojumi kā tas ir bijis pirms pandēmijas. Ja ir vakcinēti pedagogi, mācības skolās var notikt klātienē. Kāpēc ģimene, kura ir saprotoša, loģiska un tālredzīga, un ir vakcinējusies, nevar savus bērnus skolot klātienē, jo, redz, kādi pedagogi ir salasījušies muļķības interneta tīmekļos, un izlemj, ka nevakcinēsies?

Atbildēt

Lasītājs

18.07.2021. 10:50

Pamatā jau nav medicīnas kompāniju nelietīgā naudas kāre. Drīzāk Ķīnas valdība nolobēja, kādu amerikāņu bakteriālo ieroču ražošanas kompāniju cilvēku samazināšanai. Angļu-sakšu, vāciešu vietā "izplatīs" pa pasauli savus šķībacainos, kas maktendaudz ir savairojušies, tie ir paklausīgāki un cītīgāk strādā.
Kā nekā pieņēma kongresā lēmumu, kad līdz 2054. gadam visā pasaulē jābūt tikai ķīniešu valsts pārvaldes modelis. Tā kā visi iepriekšējie ķīniešu kongresu lēmumi ir vienmēr izpildīti, tad tas liek aizdomāties.
Krievus atstās, jo Krievija šiem neesot vajadzīga, jo tur ir auksts un krievi būtu labi nemieru apspiedēji.
Saskaņā ar aizliegumu, Ķīnai nopirkt visus ASV uzņēmumus, bankas, kā arī daudz kur citur Rietumu pasaulē, viņi izdomāja šādu variantu---ar kovidu.

Atbildēt

?

18.07.2021. 10:32

»

paklau

Ko tad jūsējiem sākās histērija, kad izskanēja priekšlikums no nevakcinētajiem covid slimniekiem iekasēt maksu par ārstēšanu? Kāpēs normāliem cilvēkiem būtu jācieš, jo slimnīcas pilnas ar antivakseriem un par to vēl jāmaksā


Kāpēc vakcinētie, pārnēsājot kovidu, "aplaiž" ar šo "sērgu" nevakcinētos?
Piemērs. Strādājot lielveikala kulinārijā, kur maksā par stundām, bet pamata likme ir niecīga, kulināres strādā slimas, līdz brīdim, kad gāžas no kājām. Viņām slimības lapā summiņa būs niecīga. Bet ēst gribās, un ja vēl bērniņš jāuztur bez vīra? Un cik cilvēkus dienā, tāds vakcinēts darbinieks aplipina? Pats ta bija spiests vakcinēties, jo darba devējs lika!

Atbildēt

lauķis

18.07.2021. 10:26

»

paklau

Ko tad jūsējiem sākās histērija, kad izskanēja priekšlikums no nevakcinētajiem covid slimniekiem iekasēt maksu par ārstēšanu? Kāpēs normāliem cilvēkiem būtu jācieš, jo slimnīcas pilnas ar antivakseriem un par to vēl jāmaksā


Pirms lietojat jēdzienu cilvēks,noskaidrojiet kas ir cilvēks.
Atdodiet manus nodokļus un man nebūs nekādu pretenziju pret ārstēšanos par maniem nodokļiem uzturētās ārstniecības iestādēs.
Personīgi man jūsu "ārstniecības" iestādes nav saistošas.
Manā dvēselē ir pilnīgs miers.

Atbildēt

paklau

18.07.2021. 10:17

»

lauķis

Tad kādēļ vakcinētajiem ir jācieš ja tie ir vakcineti?Pret ko un ar ko tie ir vakcinēti?Vai tad vakcinētie nav drošībā?Nemaz nerunājot par to ka NEVIENS neuzņemas atbildību par vakcīnas sekām,par to ka vakcinētie arī slimo,pārnēsā visādus vīrusus un mirst...


Ko tad jūsējiem sākās histērija, kad izskanēja priekšlikums no nevakcinētajiem covid slimniekiem iekasēt maksu par ārstēšanu? Kāpēs normāliem cilvēkiem būtu jācieš, jo slimnīcas pilnas ar antivakseriem un par to vēl jāmaksā?

Atbildēt

Adata

18.07.2021. 10:08

»

Nika

Cilvēktiesības skar visu sabiedrību. Arī vakcinētos, kuri ir spiesti ciest dēļ nevakcinētam personām - augstāki saslimšanas radītāji, attālinātas mācības, sliktāk pieejami medicīnas pakalpojumi utt. (Var paturpināt). Tad kādēļ vakcinetajiem ur jācieš dēļ nevakcinetajiem? Kāpēc nevakcinēta sabiedrības...


Man tiešām žēl jūs Nika, ciešat dubulti- no valdības stulbiem ierobežojumiem un pašas vakcīnas, ja tik neesat sapotēta ar placēbo.
Nevakcinētie ciešanas nevienam nerada, jo inficēties un pārnēsāt Covid var arī vakcinētie.

Atbildēt

lauķis

18.07.2021. 09:52

»

Nika

Cilvēktiesības skar visu sabiedrību. Arī vakcinētos, kuri ir spiesti ciest dēļ nevakcinētam personām - augstāki saslimšanas radītāji, attālinātas mācības, sliktāk pieejami medicīnas pakalpojumi utt. (Var paturpināt). Tad kādēļ vakcinetajiem ur jācieš dēļ nevakcinetajiem? Kāpēc nevakcinēta sabiedrības...


Tad kādēļ vakcinētajiem ir jācieš ja tie ir vakcineti?Pret ko un ar ko tie ir vakcinēti?Vai tad vakcinētie nav drošībā?Nemaz nerunājot par to ka NEVIENS neuzņemas atbildību par vakcīnas sekām,par to ka vakcinētie arī slimo,pārnēsā visādus vīrusus un mirst.
Vai tik tās proleteriāta idejas neuzspiež tie paši kas tagad uzspiež vakcīnas?Nevakcinētie nevienam un neko neuzspiež.Nikai nav nekādas sajēgas kas ir cilvēks un kas ir brīva cilvēka griba.
Cilvēks nav persona.

Atbildēt

Absolūts

18.07.2021. 08:41

https://youtu.be/68Ic4Zx38Us

Atbildēt

Cilveeka genoma mainjas eksperiments

18.07.2021. 08:39

Paskatiijos Redakcija:News (pivovarovs) tematisko raidiijumu. Tur var redzeet, kaa aarstu onkologu nodod vinja acis.

Atbildēt

Nika

18.07.2021. 08:36

»

Jums pēdējais laiks vakcinēties,

ja vie to neesat jau izdarījusi. Tik ačgārna domāšana rodas tiem, kuru smadzenes ir jau vakcīnu skartas...


Cilvēktiesības skar visu sabiedrību. Arī vakcinētos, kuri ir spiesti ciest dēļ nevakcinētam personām - augstāki saslimšanas radītāji, attālinātas mācības, sliktāk pieejami medicīnas pakalpojumi utt. (Var paturpināt). Tad kādēļ vakcinetajiem ur jācieš dēļ nevakcinetajiem? Kāpēc nevakcinēta sabiedrības daļa uzskata sevi par pārākiem? Kāds te sakars ar totalitārismu? Raksts ir proletariāta ideju sludināšana. Neko citu tur saskatīt nevar

Atbildēt

Aramess

18.07.2021. 07:57

Ir tomēr labi, ka radīts šāds portāls. Var uzzināt, cik idotu mīt šajā pasaulē.

Atbildēt

Jums pēdējais laiks vakcinēties,

18.07.2021. 07:40

»

Nika

Raksta autori - vienas grāmatas autore, audžumamma un jurists, izbijis deputātu kandidats (varbūt ievēlēts? Neiedziļinājos). Atvainojiet, bet sen nebiju lasījusi ko tik neloģisku. Tieši neloģisku. Divas reizes rakstu pārlasīju, un palika tie paši jautājumi, kuri radās, lasot pirmo reizi. No vienas puses...


ja vie to neesat jau izdarījusi. Tik ačgārna domāšana rodas tiem, kuru smadzenes ir jau vakcīnu skartas.

Raksta saturs aicina pretoties totalitārismam bez cilvēktiesībām, ja nevakcinēsies un neuzrādīs dzīvnieka potes pasi.

Tagad katram lopam, kas pakļāvies vakcinācijai ir žetons mobilajā telefonā, ko ātri uzrādīt un pēc tā var noteikt arī mirušā personību - izmeklēt eksperimenta ar poti sekas. Super lopkautuve! Welcome!

Atbildēt

Nika

18.07.2021. 06:45

Raksta autori - vienas grāmatas autore, audžumamma un jurists, izbijis deputātu kandidats (varbūt ievēlēts? Neiedziļinājos). Atvainojiet, bet sen nebiju lasījusi ko tik neloģisku. Tieši neloģisku. Divas reizes rakstu pārlasīju, un palika tie paši jautājumi, kuri radās, lasot pirmo reizi. No vienas puses autori atzīst, ka covid pandēmija pastāv. Dažos intriģējošos un noslēpumainības plīvuru pārsegtos teikumos tiek pasniegts, vai - pareizāk sakot - lasītājam liek noprast, ka covid ir palaists pasaulē apzināti. Tik tālu ok. Es pat varētu pieļaut, ka tas tā ir noticis. Tālāk rakstā tiek "pamazgāti kauliņi" alkatīgajām farmācijas kompānijām, kuras uz covid rēķina pelna un nopelnīs miljardus. Arī piekrītu. Nopelnīs. Bet raksta "sāls" ir - Latvija totalitāra valsts, un nabaga mediķi, pedagogi un sociālie darbinieki, kuri, ja ir pietiekami inteliģenti, nedrīkst padoties. Un te man rodas kaudze jautājumu. Kam padoties? No vienas puses autori atzīst, ka pandēmija pastāv, tad kāda velna pēc mediķiem, pedagogiem un sociālajiem darbiniekiem jāiestājas spītīga āža pozā un jāatsakās vakcinēties? No raksta sapratu, ka tas, pirmkārt, jādara, lai rijīgās farmācijas kompānijas neiegūst vismaz kādu daļu no peļņas, kura ies secen dēļ pedagogiem un mediķiem, kuri atsakās vakcinēties Latvijā. Tā tas ir domāts? Sak, iegriezīsim tiem maitām! Un tad spersim nākošo soli - nepirksim maizi, kefīru un desas luņķi, jo rijīgie ražotāji, tirgotāji uz tā uzvārās. Bet mēs nē. Neēdīsim, lai šiem slikti paliek! Vai tāds ir jūsu raksta vēstījums? Ja jūs gribējāt pateikt, ko diži slepenu un atklāt patiesību par covid, tad rakstiet tieši un konkrēti, lai var saprast! Tad jau uz šī raksta fona antivakseru raksti ar sagrozītiem datiem un kosmiskām fantāzijām par tēmu šķiet simpātiskāki. Vismaz reizēm var pasmieties. Šeit raudāt gribas, jo jūs aicinat doties slimibā un nāvē tūkstošiem mediķu un pedagogu, tikai ar mērķi - nepalielināt farmācijas milžu peļņu.

Atbildēt

skaud igais impotents

18.07.2021. 00:27

»

neprāta smirdiens

Pateicāt,pasakiet un ko vēl?Oda pirdieniņš


Kāda drosme!Kāds patiesības bezdibenis!Kāda bezgalīga muļķība!Sākums jauna īpašuma formam pietiek.com apmaksāto kretīnu valdītajām pagastu korporācijām.Būtu labāk labi izmīlējušies.Dainis augšā,un tad,ja sanāk, Ilga augšā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....