Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liliana

06.12.2020. 15:37

»

klauns

pretīga bilde...tautas viedoklis redzams mīnusos


TĀ RUNA BIJA DIEZGAN PATRIOTISKA UN IEDVESMOJOŠA,un tik daudz mīnusu.Es pieliku plusu un vispār nesaprotu- par ko tik daudz mīnusu?Būtība tāda,ka te arī brahmaņi un plebeji un nekādas pārejas joslas nav redzamas.Muižkungi un kalpi- apmēram tā.Tas sākās jau 90-to gadu sākumā un tur tagad vairs neko nevar uzlabot un izmainīt.Vismaz man tā liekas.

Atbildēt

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

23.11.2020. 14:01

Kolēģi ! Valsts Prezidents ir sasniedzis pensijas vecumu un noteikti ir pelnījis doties pelnītā atpūtā.Esmu pārliecināts, ka Vācijā, Luksemburgā vai kādā citā ekskluzīvā vietā ir pieejamas izcilas pansijas augsta līmeņa amatpersonām.Lai Levita kungs tur vada mūža nogali, sacer jaunvārdus, staigā ar nūjiņām un ,pats galvenais, netraucē Latvijai ar savu bezjēdzīgo klātbūtni. Nebūtu slikti, ja viņš paķertu līdzi arī Kariņa kungu un citus pajoliņus.

Atbildēt

21.11.2020. 21:07

»

Ojārs Paceplītis

Man ir piemirsies, kurš tieši bija pirmais, kurš teica, ka latviešu tauta nekad vēl nav tik labi dzīvojusi kā tagad


tā bija Lidija Doroņina Lasmane.Un jums tā šķiet,ka Levits,jo esat lapsas gara darbu iespaidā.Te daudziem komentētājiem jau tumšos ziemas vakaros aiz loga rādās divi Leviti.Lapsa ar dažiem komentētājiem labi pastrādājis.

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.11.2020. 20:12

Levits ir Latvijas pirmais kosmonauts – atrauts no realitātes un pa makoņiem vien lidinās!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.11.2020. 15:07

»

ESMAIJA

Vai esat padomājis, uz ko Jūs mērķējat, aicinot neiet vēlēt? Minēšu Jusu aicinājumam līdzīgas pamācības. Streips ar ptām uz lūpām cildinājis Vienotību pirms vēlēšanām pārsvieda kažoku un sāka ar tām pašām lutām uz lūpāt Vienotību prlt, visiem iesakot un pamācot, kas tagad no Vienotības pieviltiem vajadzētu...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lum.peņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.dauņu SILES trekni ri.jošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
-------

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© arChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “pat.REJota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD Muļķu Zeme ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

-------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 08.2020. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

ESMAIJA

19.11.2020. 20:44

»

lauķis

Bet vēlēt taču gāji?! Tagad saņem ko gribēji


Vai esat padomājis, uz ko Jūs mērķējat, aicinot neiet vēlēt? Minēšu Jusu aicinājumam līdzīgas pamācības. Streips ar ptām uz lūpām cildinājis Vienotību pirms vēlēšanām pārsvieda kažoku un sāka ar tām pašām lutām uz lūpāt Vienotību prlt, visiem iesakot un pamācot, kas tagad no Vienotības pieviltiem vajadzētu darīt Arī viņš tā darīšot - No Vienotības biļetena izsvītrot visus no 1, līdz pēdējam un tad iemest urnā.jŪS SAPROTAT, KO VIŅŠ PANĀCA - MAN ZINĀMI PRIMĪTĪVI DOMĀJOŠI CILVĒCIŅI TĀ ARĪ DARĪJA... Otrs - kad Āboltiņa jau visiem bija atriebusies līdz kaklam, atkal viņu glāba līdzīgs sauklis - visiem strīpot ĀBOLTIŅU... Jā es biju vēlēt. Un balsoju kā liek mana sirdsapziņa - par Sudrabu. Neko līdzēt nevarēju, jo viņa tika norakta tieši tāpat kā to cenšas izdarīt ar Aivaru Lembergu - ja pašu zemē tas draudēja izgāzties, vairāki, paši būdami pirmā numura nelieši, nesās pa pasauli caur apmelošanu meklēt papildspēkus, bet Sudrabas kundzi uz rāvienu pataisīja par Krievijas spiedzi...

Atbildēt

Spoks

19.11.2020. 19:53

Ja Valsts prezidentam tautai grūtā brīdī Valsts svētkos ir jāsāk muļķīgi izskaidrot himnas tekstu, kuru, cik es saprotu, tikai viņš vienīgais Latvijā izprot pareizi, tad nu gan jāsaka, ka Latvija ir lielos s...os.

Atbildēt

desmitā tiesa

19.11.2020. 18:15

»

paardomas

Klaušu laikos eso bijas jāātstrāda tikai desmitā tiesa.Cik procentus tagad maksājam nodokļos


bija baznīcai, pārējā lielākā daļa - kungam. Mājas, kur dzīvoji, zeme, kuru apstrādāji nepiederēja pašam, bet muižai.

Atbildēt

klauns

19.11.2020. 17:13

pretīga bilde...tautas viedoklis redzams mīnusos.
ko no masona var gribēt...

Atbildēt

kauns par prezi!

19.11.2020. 15:49

Interesanti, kuri bija tie stulbeņi no 60 galvainās Kancelejas kas šito samurgoja? Un vecajam žīdam par nolasīšanu maksā vairāk par 7500 mēnesī. Skolām, veselības aprūpei un zinātnei naudas trūkst, bet šitie uzsēdušies uz kakla kā trani.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.11.2020. 15:11

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'šoping-kreizī' griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militār.histēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 15:06

»

Skolmeistars

Katoļi mums atnesa latīņu alfabētu un rakstību vispār. krustneši atnesa mūra ēku tehnoloģiju


Krustneši un kristīgie misionāri šeit ienāca 12. un 13.gs., slepkavodami mūsu senčus. Taču bībeli pirmo reizi iztulkoja vietējā valodā zviedru okupētajā Vidzemē ar Zviedrijas karaļa ziņu, tas notika 17.gs. Nu, veselus 4.gs. iekarotāji manus senčus uzskatīja par idiotiem, kuriem pat nevajag atklāt savu ideoloģiju. Visīstākā vergturību! Mūra ēkās dzīvoja baltvācieši un vēlāk krievi, bet dzimtzemnieki dzīvoja krietni trūcīgāk. Kamēr Francijā un Anglijā attīstījās tādas zinātnes kā bioloģija, fizika, ķīmija un augstākā matemātika, tikmēr mūsu senči nemācēja nedz lasīt, nedz rakstīt nevienā valodā! Pat komunisti sāka skaidrot savu ideoloģiju līdz ar okupāciju. Ir 21.gs. un bībeles viltus dievam nav vietas mūsu dzīvēs… Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
P.S. Ateisms ir neizbēgams. Kristietību un baznīcu gaida aizmirstība…

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 14:45

»

:)

Neredzu pretrunu: himna taču nesaka "Kristu, svētī Latviju". Dievs ir vispārināts jēdziens - kā augstākais spēks. Kādam tas ir Pērkons, kādam - Alahs vai Muhameds, kādam - kas cits


Dievs un Velns ienāca mūsu tautas kultūrā kopā ar kristietību. Latvju Dievu panteons un pasaules uzbūves uztvere tika sagrauta. Dažu gadsimtu laikā vietējā pagānu ticība tika sistemātiski iznīcināta. Taču tagad mūsu tauta un zeme ir brīva, mēs vairs neesam nedz kalpi, nedz vergi (dzimtcilvēki), nedz vasaļi. Bīskapiju laiks ir beidzies, mums no pāvesta nav vairs jābaidās. Var arī kā Valsts himnu ieviest ateistisko Zaļzemnieku partijas himnu “Nevis slinkojot un pūstot”. “Pērkons, svētī Latviju!”, manuprāt, būtu optimāls variants.
Ar cieņu, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) [Latvju Skaudības Dievs]

Atbildēt

ESMAIJA

19.11.2020. 13:23

»

paardomas

Klaušu laikos eso bijas jāātstrāda tikai desmitā tiesa.Cik procentus tagad maksājam nodokļos


nevajag sajaukt ezi ar slieku! Kādēļ latvietim savā zemē būtu kaut kas iekarotājiem jādod. Tāpat tas ir tagad -kāpēc būtu kaut kas jādod, ja par katru centu netiek dota atskaite par saprātīgu izlietojumu, maksātājiem atdodot atpakaļ ar nodokļiem vairāk kā pusi no nopelnītā atņemto caur bērnu izglītību, veselības aprūpi, labi uzturētiem ceļiem , veco cilvēku viņu vajadzībām atbilstošām pensijām utt
Ja tas viss un vēl pārējais manis neminētais netiek nodrošināts tad tiešām pastāv jautājums - kādēļ ko maksāt? Lai tikai gādātu treknu dzīvi tam uzburbušajam izkurtējušam slānim, kas par cilvēkiem šajā zemē uzskata tikai sevi.

Atbildēt

ESMAIJA

19.11.2020. 11:57

»

Krievi, atceļot dzimtbūšanu, atnesa brîvību


Un kas pēc tam sākās? Klaušu laiki! Vai tie bija vieglāki? Es vienmēr esmu apstājusies pie domām - 50 okupācijas gadus, kas, lai kāds te ko saka, bija par cilvēkiem domājoši gadi, bet tos nebeidz slānīt no visām pusēm, noliedzot visu, kas bija labs un - tā bija ļoti daudz...Bet - kur paliek nosodījums tiem, kas 700 gadus latviešus turēja dzīvnieku vērtē - pirka, pārdeva, kāra un dedzināja, šāva un izspieda pēdējo sulu... Tā tauta, to pēcteči joprojām nosaka toni pasaulē un mēs joprojām turpinām būt citroni, no kuriem spiež pēdējo sulas lāsi. Trekni dzīvo tikai nākamie, kas uzkundzējušies un pārdevuši savu Tēvuzemi vēl augstākiem kungiem...

Atbildēt

paardomas

19.11.2020. 11:47

»

Skolmeistars

Katoļi mums atnesa latīņu alfabētu un rakstību vispār. krustneši atnesa mūra ēku tehnoloģiju


Vai tiešām tā?Artefakti liecina ka rakstība un mūra ēkas bija stipri pirms bībeles projekta.
Rusiem dzimtbūsana ienāca ar 1700.gadu,vēsture ir totāli falsificēta.

Atbildēt

Filma

19.11.2020. 11:18

Der ewige Jude

Atbildēt

1488

19.11.2020. 09:55

Himnas skaidrotājs par €7000 mēnesī, ble

Atbildēt

Politiski nenozīmīga persona

19.11.2020. 09:25

Dārgs ir prez.,ne mēs! Alga 7000,Kosigina villa,auto,apsardze,jaunas mēbeles ,59 kalpi utt.

Atbildēt

Wenn ich ein Voglein war

19.11.2020. 09:07

https://youtu.be/VMr_1zPaevE

Atbildēt

Niknais

19.11.2020. 09:03

Kur patverties no levitveidīgiem, NĪN un Oik?? Latvijā??
levita kungs kā ilgi dzīvojis vāczemē, varetu izskaidrot, kāpēc himnas melodija ir plaģiāts, un no kuras vācu jautrās tautasdziesmas tā pārrakstīta 1:1, pieliekot daļu vārdus no cariskās krievijas himnas

Atbildēt

...

19.11.2020. 07:02

»

lapsam

Lapsam gan tas dzeltenais spalvainais patīk


Kuram ta viņš nepatīk?Cilvēkiem tas radījums noteikti nepatīk,pārējiem ļoti patīk.

Atbildēt

lapsam

19.11.2020. 06:44

Lapsam gan tas dzeltenais spalvainais patīk.....

Atbildēt

Latvju Skaudības Dievs

19.11.2020. 06:33

«Arhibīskaps Stankevičs: “Un tāpēc arī mūsu himna sākas ar vārdiem – “Dievs, svētī Latviju!» Stankeviča kungs vienkārši rūpējas par savu ticības biznesu. Ja mēs visi būtu ateisti, tad Stankeviča kungs būtu pliks un nabadzīgs. Tad viņam nāktos strādāt fizisku darbu, jo ar mēles kulšanu vairs nevarētu nopelnīt. Vēsturiski runājot, Latvijas himnā labāk iederētos: “Pērkon, svētī Latviju!”. Šis, protams, ir mans subjektīvais viedoklis. Latvieši bija, ir un būs pagāni. Katoļi pie mums atnāca līdz ar krustnešiem. Krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem paverdzināja mūsu senčus. Tā kā kristietība mums neko labu nedeva. Zinātniskais ateisms mums sniegtu krietni vairāk nekā ebreju tautas mitoloģija. Es cienu ebreju tautu, taču mēs esam latvieši un mums svešas tautas mitoloģija (bībele) nav aktuāla. Pērkons ir viens no Dieviem, kurš sargā mūsu tautas brīvību. Ticība Pērkonam ir brīvprātīga un bezmaksas, kamēr baznīcēnu būšana ir naudas pelnīšanas plāns. Kristietība ir tikai ticības bizness. Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
(Vislatvijas Skaudības Dievība)
[Baltu Skaudības Dievība Skolnieciņš]

Atbildēt

Kaatad

19.11.2020. 01:56

Par visiem senāku laiku ļaudīm neteikšu, bet labi zinu, ka mana Ome, kas 45 gadus izdzīvoja komuņaku laikus un krieviski neteica ne vārda principiāli,piedzīvojot visus krievu okupācijas jaukumus, daudziem no šodienas vadoņiem, Levitu ieskaitot, roku nepasniegtu.Novērstos, kā no tukšas vietas. Bez naida.. ar ironisku, līdzjūtīgu smaidu.Tā bija cita Latvija, un citi Latvijas cilvēki.

Atbildēt

ha-ha

18.11.2020. 23:10

Ar vienu muti dzied valsts himnu,ar otru lobē visindīgākas Kremļa propogandas izplatīšanu ar valsts palīdzību.Laikam šie šiverīgie kundziņi ar valsts karogu pie krūtīm nesaprot,kā izskatās pēc visīstākajiem ietekmes aģentiem,nevis neatkarīgās valsts amatvīriem.

Atbildēt

Vai nav aplami kritizēt E. Levitu?

18.11.2020. 23:00

E. Levits ir pašiznīcināšanās programā ieprogramētas valsts varas pārstāvju barvedis.

4. maija valsts korporācija nav tas pats, kas latviešu tauta un Latvijas zeme!

Kad sāksit nošķirt šīs lietas, varēsit kaut ko sākt mainīt. Katrs var mainīties pats, izmainot visu.

Atbildēt

ESMAIJA

18.11.2020. 22:46

Ziniet, pirmo reiz man nav ko teikt - trūkst vārdu. Kas viņam šo penteri uzrakstīja? Varbūt kāds no sešdesmitgalvainā padomdevēju bara gribēja viņu izlikt tautas apsmieklam. Vai tiešām viņam tādas lietas kā kauns un sirdsapziņa nemaz nav?Nu būtu vismaz vienatnē pirms iznākšanas publikas priekšā izlasījis un padomājis, kādā laimē te visi dejam jau 30 gadus! kad bērniem jāiet gulēt ar tukšiem vēderiem un pašam tūkstošiem pie algas piesviež vēl tūkstošus. Varbūt aicina diet tos vecos cilvēkus, kurus ārstu ētikas komisija nolēma neārstēt., bet palīdzēt saldi aizmigt Eu - ārā no gultām, vecīši, taisām ballīti un lecam uz vella paraušanu. Ja jau, tad jau...Pats prezidents liek!

Atbildēt

pogaļa

18.11.2020. 22:39

Nav ko teikt - ārprāts! Tā ir himnas zaimošana! Kaut vienreiz būtu paklusējis, nebojājis svētku sajūtu!

Atbildēt

Lasītājs

18.11.2020. 22:15

Kaut kāda tukša uzruna, nepamatota ne uz ko, poļetruku stilā.
Kad viņš nerunā, gudrāks izskatās.

Atbildēt

Ferdinands

18.11.2020. 22:04

Mateja 10:16 RT65
Redzi, Es jūs sūtu kā avis vilku starpā; tāpēc esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži.
Ko rāda dziļumi ...?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

18.11.2020. 21:59

Man ir piemirsies, kurš tieši bija pirmais, kurš teica, ka latviešu tauta nekad vēl nav tik labi dzīvojusi kā tagad.
Labojiet manis teikto, ja tas nav tā, taču man šķiet, ka tas bija Egils Levits.

Atbildēt

kauns

18.11.2020. 21:47

Latvijas kauna traips-prezidents Levits!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...