Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tauta

26.10.2021. 06:03

»

demokrātiskās tiesības

Vai tautai izdosies ierosināt Saeimas atlaišanu? Līdz 31. oktobrim jāsavāc vēl 140K balsu latvija.lv/pv


"saeima" nav jāatlaiž, tā ir jālikvidē kā parazīts un kaitnieks.

Atbildēt

apkopēja

23.10.2021. 18:24

legālā ilgspēlējoša eitanāzija ar paātrinātu katalizatoru un nav vairs jānošaujas un jāpiecūko istabas interjers ar izšķaidītām smadzenēm...

Atbildēt

vai būs paraugprāva par datu izpaušanu un cieņas aizskaršanu?

23.10.2021. 10:33

Vai Cimdara radi jau ir sazinājušies ar advokātiem, lai iesniegtu prasību par cieņas un goda aizskaršanu, kā arī personas datu noplūdi? Kā žurnālisti uzzināja Cimdara nāves cēloni? Kurš nopludināja datus?

Atbildēt

demokrātiskās tiesības

23.10.2021. 10:30

Vai tautai izdosies ierosināt Saeimas atlaišanu? Līdz 31. oktobrim jāsavāc vēl 140K balsu latvija.lv/pv

Atbildēt

NIKNAIS

23.10.2021. 03:22

prese šoreiz pāršāva pār strīpu un pārcentās. Tā vietā lai nekrologu pasniegtu klasiski, neminot neko par C vai V vai iemesliem, kā tas pieklētos un tiek norādīts citu gadījumos, pat tad ja iemesli būtu V, Cidara situācijā tomēr kādam nenocietās uzraut rētas un izpaust ka viņš ir slimojis ar C. Te gan der norādīt, ka slimojis viņš var būt arī ar masalām un un 1999 gada aprīlī, un arī tas nebūtu meli, bet Cimdara situācija ir uzmanības vērta ne vien šo iemeslu dēļ, pirmkārt, nev jābūt apdāvinātam lai būtu skaidrs ka viņš bija vakcinējies, otrkārt, ja tas ir skaidrs ka bija vakcinējies, tad triks ar to ka viņa vakcinācijas sertifikāts bija voiltots ir kārts uz visu banku no preses puses

Atbildēt

Tātad apstiprinās. Mira pēc vakcinēšanās

23.10.2021. 01:16

Tātad patiesie ziņu virsraksti bij " Pēc vakcinēšanās pret Covid ir miris Arnis Cimdars" Pašķirot šeit atpakaļ jūs atradīsiet, ka cilvēki paši līdz tam nonāca ka Cimdars ir bijis vakcinējies. Tā nevar rakstīt, tāpēc tika paņemta pauze apdomai un... izdomāts, ka sertifikāts, iespējams, ir bijis viltots.
Tā ir neiedomājama propagandas laža. Par izlocīšanās ētiskajām pusēm, apmelojot nobendētu cilvēku, amorāli sitot sērojošajiem tuviniekiem.. šīs šoka emocijas paliek aizkadrā šoreiz. Tas vienkārši nav tik īsi izsakāms.

Atbildēt

Im

22.10.2021. 21:21

»

...

Cik jābūt stulbam, lai uzskatītu eksperimentālu ģenētisku preperātu par vakcīnu


Jābūt stulbam,lai gaidītu izvēlēties zārka krāsu.

Atbildēt

Im

22.10.2021. 21:19

»

Aģents 007

Visu cieņu Cimdaram. Pazinu viņu ilgus gadus, bija labs vadītājs. Labākiem diemžēl aiziet pirmie


Krāpnieks
,kas viltoja sertifikātu un pats saņēma to,ko gribēja.Āmen.

Atbildēt

Im

22.10.2021. 21:15

»

Otto

Viņš bija vakcinēts


Ar viltotu sertifikātu

Atbildēt

nu jaa

22.10.2021. 16:46

»

Latvija ir ģēniju valsts

Vienīgi Latvijā ir ģeniālākie cilvēki pasaulē, kas mācīti ģeniālākajā izglītības sistēmā un ir atkoduši vakcīnu kaitīgumu. Dāņi, zviedri, vāci utt. tam netiek līdzi. Tas pa jokam, lai veiksmīga diena visiem


Klau, man radinieki Vācijā..nevienu nespiež, kas grib, lai dara, 1 no radiniekiem sapotējies. BET - ja būs veselības problēmas, sociālā sistēma cilvēkus atbalstīs pienācīgi, ko nespēj LV. Vācijā jau ir skandāli par potīm un blaknēm, tā kā nevajag lasīt tvnetus un delfus un pieņemt katru muļķību kā faktu. Latvijā tā ir līdzekļu zagšana, neieguldot ne centu veselības aprūpē.
Arī Vācijā ārsti ceļ trauksmi par potīm, kuras netiek līdzi mutējošam vīrusam. Man radiniecei ģimenes ārsts zem 4ām acīm arī pateica - man sirdsapziņa neļauj ko tādu cilvēkiem rekomendēt. Izeja - stiprināt savu dabisko imūnsistēmu.
Ne viss ,kas ir Rietumos, ir gudrāks, labāks. Vienīgais viņiem ir lojālākas valdības saviem iedzīvotājiem. Pļūts, Kankariņš un Nullevits ir debīlākie starp debīlākajiem . Tagad arī medniekiem vajag individuālajām medībām Covid passi...jūs nopietni? Šo debīlismu uzskaiti var turpināt un turpināt.
Pideraass pļūts laikam vēl nevar atkāpties, māja Ogrē jāpabeidz.

Atbildēt

agrāk varēja uzticēties

22.10.2021. 16:45

»

Latvija ir ģēniju valsts

Vienīgi Latvijā ir ģeniālākie cilvēki pasaulē, kas mācīti ģeniālākajā izglītības sistēmā un ir atkoduši vakcīnu kaitīgumu. Dāņi, zviedri, vāci utt. tam netiek līdzi. Tas pa jokam, lai veiksmīga diena visiem


Sveiks. Un sveiki arī dadzi. Šīs sabiedrības nav dzīvojušas marksismā un nav pieredzējušas marksistiskā totalitārsima apstākļos. Tas, ka viņas uzticas varai ir viņu līdzšinējo varu nopelns, kad viņi dzīvoja savā nodabā pēc saviem likumiem un tikumiem.

Atbildēt

Otto

22.10.2021. 09:10

Viņš bija vakcinēts!!

Atbildēt

Latvija ir ģēniju valsts

22.10.2021. 05:27

»

dadzis

Brīžiem nevar saprast: vai Latvijā tiešām ir tik daudz stulbu cilvēku - antivakseru, kuri ir slikti mācījušies skolā vai pat nav pabeiguši, vai ir viena cilvēku grupiņa - antivakseru troļļi, kuri zem dažādiem nikiem raksta tādas stulbības citu cilvēku vārdā?! Cik jābūt stulbam, lai uzskatītu vakcīnu...


Vienīgi Latvijā ir ģeniālākie cilvēki pasaulē, kas mācīti ģeniālākajā izglītības sistēmā un ir atkoduši vakcīnu kaitīgumu. Dāņi, zviedri, vāci utt. tam netiek līdzi. Tas pa jokam, lai veiksmīga diena visiem.

Atbildēt

Dina

22.10.2021. 00:46

Paldies komentātājiem par šo izdomāto loģisko lietu. Patiesie ziņu virsraksti ir ka God. ilggadējais vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars ir miris pēc vakcīnas saņemšanas. Ja tā nav, tas noteikti ir jāapgāž. Pretējā gadījumā tā ir. Tik patīkami, ka kāds palīdz domāt.

Atbildēt

Baravika

21.10.2021. 22:20

Par mirušo saka labu, vai klusē, tomēr, preses caureja konkrētajā situācijā pauž ziņas, ka viņš ir bijis inficēts ar C, šeit ir jautājums - no kā prese šādu informāciju ieguva? Un otrs, kas ir vēl svarīgāk, ja reiz informāciju par C izpauž bet par vakcināciju klusē, tad ir visai pamatotas aizdomas, ka Cimdara kungs ir bijis vakcinēts, jo pretējā gadījumā nevis fakts par C, bet tieši tas ka viņš nebija vakcinēts būtu preses pirmajās slejās, bez tam, preses piesardzība, un it īpaši Pavļuta aizdomīgi korektais līdzjūtības palags kurā nav pat pieminēts C, liek aizdomāties par to, ka patiesā informācija varētu nebūt visai glaimojoša valdības pozīcijai.

Atbildēt

.

21.10.2021. 21:04

»

ESMAIJA

Jā, arī manas domas ir tādas pašas. Viņš nebija tikai starp dibinātājiem, viņš bija šīs jaunās partijas ĢENERĀKSEKRETĀRS. Noklausījos dibināšanas kongresā visas uzrunas. Šlesera sekotāji ir lieliski cilvēki! Tikai tagad es sāku par viņiem baidīties, jo Cimdara gadījums man nešķīet dabīga lieta. Vai ...


Ja tā tiesa, tad iespējams, kāds mecenāts būs noalgojis brigādi, kas latviešu valsts un tautas ienaidniekus aizraida uz elli. Lai veicas un Latvija kļūst brīva no visiem čekistiem, zagļiem un pederastiem!

Atbildēt

ESMAIJA

21.10.2021. 19:00

»

Ir zināms,

ka Cimdars bija antivakseris. Domāju, ka viņu noslepkavoja citā veidā. Viņš bija starp partijas “Latvija pirmā vietā” dibinātājiem


Jā, arī manas domas ir tādas pašas. Viņš nebija tikai starp dibinātājiem, viņš bija šīs jaunās partijas ĢENERĀKSEKRETĀRS. Noklausījos dibināšanas kongresā visas uzrunas. Šlesera sekotāji ir lieliski cilvēki! Tikai tagad es sāku par viņiem baidīties, jo Cimdara gadījums man nešķīet dabīga lieta. Vai nu nosmacēja ar ventilatoru, vai citādā veidā. Tas, ka no viņa pēdējā laikā nenolaida acis, tas ir skaidrāks par skaidru un ja tā bija, tad šīs acis sekoja arī līdz slimnīcas durvīm...tālāk domājiet paši. Ar viņa nāvi Jaundibinātājai partijai izsita lielu trumpi no rokām. Viņa klātbūtne partijā to pasargātu no balsu viltošanas.

Atbildēt

Cvk

21.10.2021. 18:25

»

kode

Vieglas smiltis...


Nemuldi, Kristíne daudzus gadus bija Cimdara labâ roka un varbùt ne tikai

Atbildēt

Bleiziens ar kaaju

21.10.2021. 17:37

»

Kā blieziens pa suņa purnu

Ja Cimdara kungs nebūtu vakcinējies, tad šodienas amatieriskie Veselības ministrijas un tai padoto iestāžu vadītāji pārpildītu visus portālus un TV ekrānus ar uzvaras saucieniem vakcīnai. Tagad jāierauj aste jāstarpē


Tieshi taa - Cimdars bija vakcineejies. Un, vinsh nav vieniigais mirushais vax. Bet pirmais redzamais. Ka tik tagad sajutushi deguma smaku neatradiis vieniigo vainiigo pie visas shljuras - Karinju un neupurees uz altaara? Pagaidiisim, driiz jau aptumsums, kaa staasta astrologi - ikuraat uz LV dzimeni......

Atbildēt

Skaitīja tā pareizi,

21.10.2021. 17:21

»

Iveta

Pārāk daudz zināja


kā cionistiem vajadzēja. Arī Cimdars skaitīja. Zināja, kā skaita un skaitīs citi. Traucētu, lai Šlesers nonāktu 14. Saeimā. To pēc Ultimāta nedrīkst.

Atbildēt

Aģents 007

21.10.2021. 15:57

»

secinājums

Maskas tomēr vajag valkāt. Un nečupoties tik ļoti


Maska palīdz pret sodu, Vīrusam tā nav šķēslis,par čupošanos piekrītu. Censties izvairīties no nevajadzīgiem burziņiem.

Atbildēt

Kā blieziens pa suņa purnu

21.10.2021. 12:38

Ja Cimdara kungs nebūtu vakcinējies, tad šodienas amatieriskie Veselības ministrijas un tai padoto iestāžu vadītāji pārpildītu visus portālus un TV ekrānus ar uzvaras saucieniem vakcīnai. Tagad jāierauj aste jāstarpē.

Atbildēt

saule

21.10.2021. 12:37

»

kode

Vieglas smiltis...


precizi.... un pedejas velesanas bija tik daudz kludu un parpratumu.

domaju, ka ari parak daudz zinaja cilveks diemzl

Atbildēt

voila

21.10.2021. 12:09

Cimdars bija viens no sakarīgākajiem, gudrākajiem un godīgākajiem sava darba veicējiem, tādēļ arī nederēja pie varas nonākošajai kliķei.Parādi man savu draugu un es pateikšu, kas esi tu. Vieglu gaitu mūžībā!

Atbildēt

Infekcijas covid sars-2 izplatībā Latvijā vainojami vakcinētie pret covid sars-2, tostarp visi vakcinētie mediķi, pirmkārt

21.10.2021. 11:54

Jaunais lokdauns Latvijā no 2021. gada 21. oktobra ar pastāvošo neatlaidīgo “pūļa vakcināciju” atvieglos jaunu un agresīvāku kovid celmu rašanos, jo aktīva vakcinācija pašlaik norit infekcijas izplatības pīķa stadijā.

Ja vien var ticēt, ka covid sars-2 jaunos celmus neizplata tieši ar pašu vakcinācijas procesu. Jo neviens nespēj izkontrolēt katras vakcīnu ampulas saturu, ko saņem “lētticīgo pūlis”, katram lētticīgajam, vakcinētam, ar savu parakstu spliecinot savu atbildību par sekām, kādas iestātos savai un vienlaikus “pūļa veselībai” pēc vakcinācijas ar eksperimentāliem šķidrumiem.

Atbildēt

NIKNAIS

21.10.2021. 11:31

»

!

Ja nav zināms, vai bija vakcinējies, tad nomira neilgi pēc vakcīnas saņemšanas, un tas jau ir valsts noslēpums


Ja viņš nebūtu vakcinējies, tad 200% tas būtu jau pirmajās slejās, līdz ar to nosliecos domāt ka viņš bija nesen vakcinējies, jo vēl augustā viņš izteicās pret vakcinēšanu

Atbildēt

!

21.10.2021. 10:43

Ja nav zināms, vai bija vakcinējies, tad nomira neilgi pēc vakcīnas saņemšanas, un tas jau ir valsts noslēpums.

Atbildēt

škles

21.10.2021. 10:08

viens krancis pārsprāga

Atbildēt

tikai nesauciet NMPD

21.10.2021. 10:05

»

Stipraakus nervus

Vienaarshu skaabeklja masku, fitoterapiju- un to dranki var aarsteet maajaas


tas taču sen pateikts...bet ,kad mirst, tad sauc un sauc

Atbildēt

to kode

21.10.2021. 10:01

»

kode

Vieglas smiltis...


Tikai pateicoties tādiem Čevera un Šlesera kriminālo grupējumu korumpētiem mūdžiem, kā Cimdars, bordāni un juraši tika pie silēm

Atbildēt

dadzis

21.10.2021. 09:19

Brīžiem nevar saprast: vai Latvijā tiešām ir tik daudz stulbu cilvēku - antivakseru, kuri ir slikti mācījušies skolā vai pat nav pabeiguši, vai ir viena cilvēku grupiņa - antivakseru troļļi, kuri zem dažādiem nikiem raksta tādas stulbības citu cilvēku vārdā?! Cik jābūt stulbam, lai uzskatītu vakcīnu par indi?! Ja jūs nebūtu bērnībā vakcinēti, tad jau sen būtu visi antivakseri nosprāguši kā mušas no daudzām nāvējošām slimībām, kas apdraud cilvēci!

Atbildēt

kode

21.10.2021. 09:13

Vieglas smiltis.
Cienīju šo cilvēku, kurš daudzus gadus godprātīgi strādāja. Bet atnāca "bruņukuģa jūrnieki, lai jaunu pasauli sev celtu" (JKP) un Cimdars, acīmredzot, nepakļāvās komandām, tādēļ tika atlaists un paņemta nezinoša viduvējība. Cilvēka darba mūžs tika sagrauts un, protestējot, pievienojās "jaunajiem spēkiem".
Diemžēl.
Tā tiek vaļā no gudrākajiem un godīgākajiem
Skumji

Atbildēt

NIKNAIS

21.10.2021. 08:40

»

Ir zināms,

ka Cimdars bija antivakseris. Domāju, ka viņu noslepkavoja citā veidā. Viņš bija starp partijas “Latvija pirmā vietā” dibinātājiem


Par to ka viņš nebija vakcinēts es tik pārliecināts nebūtu, jo pretējā gadījumā mēdiji to visai noteikti norādītu virsrakstā, līdzīgi kā izpauda ka viņam bijis ir Covid.

Atbildēt

Stipraakus nervus

21.10.2021. 07:11

Vienaarshu skaabeklja masku, fitoterapiju- un to dranki var aarsteet maajaas.

Atbildēt

cik stulbai jābūt

21.10.2021. 07:06

»

Ieva

Tieši tā,Slimnicā neviens neauklesies,pieslegs pie aparāta,un guli


tā jau tie aparāti tur tukstošiem mētājas. tas ka esat totāli stulbi, nu labi,Māte Daba necieš jūs, bet diplomus dot bija noziegums.Visiem pāreksamināciju un diplomus NOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VĒL JAU TIKAI PROCESS SĀKAS!!!!

Atbildēt

;abi, ka vismaz dievs ir

21.10.2021. 07:02

sarkanos idiotus viņš nemīl

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...