Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

y

26.08.2019. 09:15

»

x

Latvija ir izteikta kolonija.Un ir tādi ,kas savu māti gatavi pārdot.Viņu interesēs nekādi nav pievienotā vērtība,jo kolonizātoriem ir citas intereses.Maksimāli lētas izejvielas


Precīzāk būtu teikt dubultkolonija, kas okupēta gan no krieviem, kur nav notikusi deokupācija, gan pasaules lielkapitāla puses, kas kontrolē un vada procesus caur naudu un savām bankām.

Atbildēt

Asiirietis

26.08.2019. 09:06

Sarkanā buržuāzija imitējot Latvijas neatkarību ir izdarījusi visu, lai radītu apstākļus latviešu kopmantas izlaupīšanai un mūsu novešanai par atkarīgiem no lielveikalu, svešu banku un viņu radīto monopoluzņēmumu labvēlības.
Pievienojos Latvijas mežkopju sacītajam un aicinu rosināt starptautisku tiesu pret viltus patriotiem un genocīda veicējiem pret latviešu tautu un valsts piesavināšanās faktu.

Atbildēt

Faro

26.08.2019. 08:53

Haralds Barviks, SIA GRK direktors, NRA

Demokrātiskā un tiesiskā valstī, kur arī pati valsts atsevišķās nozarēs nodarbojas ar uzņēmējdarbību, svarīgs priekšnosacījums nozares veiksmīgai attīstībai ir godīga un uz vienādiem konkurences noteikumiem balstīta darbība.

Šī un varbūt kādu citu nezināmu iemeslu dēļ tika izveidota valsts akciju sabiedrība Latvijas Valsts meži (LVM), kas savulaik deklarēja saukli – Meža dienests nedrīkst pats sagatavot un pārdot cirsmas, tādējādi pārņemot virkni šīs institūcijas pienākumus. Diemžēl, radot LVM, situācija ir kļuvusi vēl sliktāka – ir radīts ļoti vāji kontrolēts uzņēmums, kas pats sagatavo, pats cērt un pats nodarbojas ar sortimentu tirdzniecību. Piedevām LVM darbību neviens neuzrauga un neizvērtē, – ar iekšējo auditu nodarbojas pati akciju sabiedrība, sakot: "Pats daru, pats kontrolēju." LVM uzraudzība ir ļoti būtiska, jo tikai tādā veidā ir iespējams panākt, lai valsts gūtu pēc iespējas lielāku labumu no akciju sabiedrības darbības. Tomēr pašlaik visā valsts teritorijā cirsmu fonds tiek sagatavots ar iztrūkumu, tādējādi tiek apkrāpti gan meža nozarē darbojošies uzņēmumi, gan pati valsts. Ja valsts ir nolēmusi saglabāt daļu meža resursu savās rokās, par tās pienākumu kļūst resursu likumīgas izmantošanas uzraudzība un nodokļu iekasēšana, nevis nodarbošanās ar saimniecisko darbību, kas ir uzskatāma par tirgus kropļošanu.

Atbildēt

pirtnieks

26.08.2019. 08:45

»

lauķis

Procesā piedalās,pagājušajās vēlēšanās 54%,bet lēmumus pieņem partijnieki,kurus finansē likumīgie zagļi(oligarhi) un augļotāji


tu maldies! Tāpēc arī likumīgajiem zagļiem ir radies iespaids, ka viņi ir vienīgie lēmēji.

Atbildēt

Funbot

26.08.2019. 08:36

Vai iespējams atrast detalizētus datus pa kadastra numuriem vai līdzīga dalījuma? Tā būtu interesanta iespēja datu entuziastiem meklēt neatbilstības.

Atbildēt

lauķis

26.08.2019. 08:30

»

Nu, ko, bāreņu tauta!

Pilsoņi piedalās lēmumu pieņemšanas procesā. (Egils Levits


Procesā piedalās,pagājušajās vēlēšanās 54%,bet lēmumus pieņem partijnieki,kurus finansē likumīgie zagļi(oligarhi) un augļotāji.

Atbildēt

J

26.08.2019. 08:25

»

Sociālisms

Un ilgas pēc piecgades plāna, ko sastāda mūžam piedzēries taksators, jūtams šai sacerējumā. Jā, rakstītāji bija tai kategorijā, kas arī tajos laikos nedzīvoja slikti, jo uz nosauktajiem amatiem jau nu konkursus nerīkoja, tur iecēla uzticamus un klausīgus


Parastais diskusijas formāts, kad par rakstīto, faktiem nav ko teikt, tad nolaižas rakstītāju personīgu (nepamatotu!) apvainojumu līmenī. Var vienīgi piebilst, ka Sociālisms nav sociālismā dzīvojis. Citādāk nebūtu runājis par tādām muļķībām mežsaimniecības sakarā kā piecgades plāns, amatu konkursi. Par apvainojumiem tā laika mežu ierīkotāju virzienā nav pat vērts runāt.

Atbildēt

Nu, ko, bāreņu tauta!

26.08.2019. 08:12

Pilsoņi piedalās lēmumu pieņemšanas procesā. (Egils Levits)

Atbildēt

Ģirts

26.08.2019. 08:04

»

Mirgs šmirgs

Nerunā sūdu! Es gan redzu to ka visas lv zagļu atvases ir ļoti labi nodrošinātas un nedzīvo uz sava bet citu rēķina, gluži kā vecāki


Reāli tā tas ir. Meža industriāļu mafija. Mūsu nacionālā resursa izlaupītāji.

Atbildēt

nu

26.08.2019. 07:43

»

Sociālisms

Un ilgas pēc piecgades plāna, ko sastāda mūžam piedzēries taksators, jūtams šai sacerējumā. Jā, rakstītāji bija tai kategorijā, kas arī tajos laikos nedzīvoja slikti, jo uz nosauktajiem amatiem jau nu konkursus nerīkoja, tur iecēla uzticamus un klausīgus


labāk, jau protams, naudas smaržu sajutis, apdullināts un neko neredzošs taksators, vai ne, īpaši, kad tiek taksēts un pēc tam paša/biznesa partnera/radinieka uzpirkts mežs.

Atbildēt

visu

26.08.2019. 07:39

»

kaķa smiekli

murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina


cieņu, pie saprāta un sirdsapziņas, palikušajiem MEŽZIŅIEM.Lai spēks un izturība, pacietība un pārliecība.

Atbildēt

Mirgs šmirgs

26.08.2019. 07:22

»

kaķa smiekli

murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina


Nerunā sūdu! Es gan redzu to ka visas lv zagļu atvases ir ļoti labi nodrošinātas un nedzīvo uz sava bet citu rēķina, gluži kā vecāki!

Atbildēt

jautaajums

26.08.2019. 04:25

»

kaķa smiekli

murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina


Vai šī valdošā partijnieku sabiedrība ir civilizēta?
Mežu palicis mazāk par 12% no visas mežu platības.

Atbildēt

kaķa smiekli

26.08.2019. 04:02

»

Dombrovska kailcirtes

Tas ir noziegums pret Latvijas tautu


murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina:))

Atbildēt

Dombrovska kailcirtes

26.08.2019. 00:59

Tas ir noziegums pret Latvijas tautu.

Atbildēt

Damaksnis

25.08.2019. 22:11

Raksts - 100% taisnība.
Latijas valsts meži ir visas sabiedrības īpašums. Taču ar Godmaņa akceptu "Latvijas valsts mežu" tā laika pārvaldes institucionālās uzbūves optimizācijas projekta direktoram Robertam Strīpniekam tika iedota 100% laupīšanas licence un, lai gan iepriekšējā valde tika izsvēpēta, tagadējie Edvīns Zakovics, Gints Bumbieris, Tomass Kotovičs, padomes locekļi - miljonāre Irina Pilvere, tagadējais privātīpašnieku šunelis Arnis Muižnieks, bijušais Latvijas Dzelzceļa padomes loceklis un tagadējais "Latvijas Gaisa satiksmes" ārvalstu blēžu oficiants Elmārs Švēde, Mārtiņš Gaigals absolūtā patvaļā rīkojas ar tautas mantu! Cik ilgi vēl aizmigusī tauta mierīgi noskatīsies uz tās īpašuma izlaupītājiem?!

Atbildēt

millers

25.08.2019. 19:22

lvm urodiem pašiem nozāģēt kājas ,jo meži aug un atjaunojas ,bet ,jūs kropļi,to savā kaķa mūžā neredzēsiet

Atbildēt

Sociālisms

25.08.2019. 19:18

Un ilgas pēc piecgades plāna, ko sastāda mūžam piedzēries taksators, jūtams šai sacerējumā. Jā, rakstītāji bija tai kategorijā, kas arī tajos laikos nedzīvoja slikti, jo uz nosauktajiem amatiem jau nu konkursus nerīkoja, tur iecēla uzticamus un klausīgus.

Atbildēt

garā

25.08.2019. 18:50

Nekā personiska - tikai bizness. ja tomēr nolaist uz grunti-- G. Bērziņš vienmēr gatavs piebraukt ar busiņu un savākt naudiņu, sakārtos un paveiks tradicionālā reiderisma garā

Atbildēt

Baismas pārņem,

25.08.2019. 17:26

apjaušot mūsu meža "speciālistu" milzīgo alkatību,par lētu naudu pārdodoties valstīm,kuras savus mežus taupa! Tas tikai liecina par milzīgu zināšanu un inteliģences trūkumu. Ļoti šaubos,vai LVM darboņi maz domā par nākamajām paaudzēm,par kaut kādiem tur izzūdošajiem biotopiem,dzīvo organismu barības ķēdēm un štrunta sīkiem kukainīšiem.Iespējams,ka viņu trulums izskaidrojams ar pirktiem diplomiem.Taču,domāju,ka zinības ir patiesi gūtas,tikai mežonīgā mantrausība tās stipri bremzē.Un tas jau ir daaaudz ļaunāk.

Atbildēt

x

25.08.2019. 17:16

Latvija ir izteikta kolonija.Un ir tādi ,kas savu māti gatavi pārdot.Viņu interesēs nekādi nav pievienotā vērtība,jo kolonizātoriem ir citas intereses.Maksimāli lētas izejvielas.

Atbildēt

Latviete

25.08.2019. 16:25

Pilnīgi piekrītu rakstā rakstītajam. Zem šī raksta varētu parakstīties daudzi mežkopji, žēl, ka pensijā esošos mežkopjus vairs neviens neklausās, bet jaunie mežkopji nedrīkst neko teikt, jo katru gadu tiek vērtēti un pārvērtēti - vai tikai nav slikti izteicies par VAS darbu.
Manī radīja šausmas, ka , salīdzinot valstī importu ar eksportu, nosauca uz Zviedriju aizvesto koksni un no Zviedrijas saņemto lietoto apģērbu vairumu. Kā var zeltu salīdzināt ar lupatām?

Atbildēt

Bārdas projektiņš

25.08.2019. 14:43

Vecā blēža Bārdas čomaks ,LVM vadonis oražais miljonārs Robertiņš ,Meža departamenta vadonis ,liekas ,Ozols un citi gudrinieki ,kuri paši vēl nevienu koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši,atsaucas uz Silavas zinātniekiem un tik žāģē uz Vella paraušanu , lai gan tie Silavas prātvederi paši barojas no LVM naudas maisiem! Murgs ne mežu apsaimniekošana (((

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...