Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrs no Mārupes

07.10.2019. 17:37

No kura laika tad Raivis Zeltīts ir kļuvis par Saeimas deputātu? Vēl tagad viņš gozējās Mārupes pašvaldības mājaslapā kā deputāts. Varbūt raujas pa divām frontēm?

Atbildēt

kraņa

01.10.2019. 22:08

»

Slima bāba

Tieši un precīzi raksta L. Grantiņš


grantiņš atkal no traķenes izlaists?

Atbildēt

Atis Priedītis

26.09.2019. 20:40

»

+

Gluži manas domas


Vismaz šobrīd pie mums tie lielākie cietēji ir "stukači". Viņu upuri vispār netiek pieminēti, jo to neesot bijis. Jānis Blūms (Menueta vadītājs, Andrejs Lihtenbergs, Klāvs Elsbergs, Juris Podnieks - prosfesionāls VDK specaģentu darbs. Cilvēku vairs nav un nekādu pierādijumu. Tikai tie ir MELI. Ir saglabājušies "stukaču" ziņojumi par šiem cilvēkiem, tikai tos publiskot tam pašam Domburam ir kategoriski aizliegts.

Atbildēt

forcemajeure

25.09.2019. 12:51

nekādas vienošanās par nerakstīšanu vai sausu rakstīšanu nebija. tas nu ir elitiņas glupizdomājums. atceros, BNS toreiz pirmie paziņoja par Gulbenē notikušo. pornorāmā Aleksandru Korjakovu rādīja pilnā augumā un labi atpazīstamu. žurnālisti spietoja Gulbenē bariem, kur vietējie pulcējās pie policijas, lai necilvēku nolinčotu. par notikušo bļāva visi pasaules mediji, jo šādas lietas ir very big scoop. visas detaļas, visi vārdi uzvārdi un nianses gāja gaisā.
tvnet, protams, ir kaka. taču elitiņas konkurenti. viņu auditorija ir vismaz 15-20x lielāka nekā nra. tāpēc arī kreņķis.
reizēm iedomājos, ka vajadzētu ieviest ko līdzīgu mediju kritikas mājaslapai

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 07:42

Pēc Kangera komisijas datiem, cilvēki, kuri šobrīd ir dzīvi un kuri tika 80.to gadu beigās vajāti ar psiholoģiskā terora metodēm, ir 30. Viņi ir savas liecības snieguši, bet tās nedrīkst publiskot, jo vajāšanu pasūtītāju un organizatoru vidū bija arī šobrīd ļoti populāri un slaveni cilvēki.

Mēs palikām dzīvi atšķirībā no tiem, kuri gāja bojā - pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi". Tie ir skumji un traģiski stāsti, bet tos tiešām nedrīkst atklāti publicēt. Es gan to savās divās izdotajās grāmatās esmu izdarījis un saņēmis apmēram šādu slavenu cilvēku novērtējumu - "Nevienu tas neinteresē". Bet mēs tomēr esam un visu viņu vārdā es publikācijas turpināšu.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 05:22

»

kaķa smiekli

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām


Šķiet, ka šī pieeja "paši upuri ir vainīgi" turpināsies vēl ļoti ilgi. Un tiks dziedātas slavas dziesmas "stukačiem" un VDK aģentiem, kuriem nabadziņiem bija jānodarbojās ar tik nepatīkamām lietām - jāstučī un jāvajā cilvēki. Tāpēc arī par 80.gadu beigu daļā vajāšanās cietušajiem ir pilnīgs klusums. Pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi" taču ir tikai "nevienam neinteresants un maznozīmīgs" sīkums - tā man nesen uzrakstīja kāda ļoti populāra žurnāliste.

Atbildēt

kaķa smiekli

24.09.2019. 23:58

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām.

Atbildēt

Tiesiskums

24.09.2019. 13:43

»

Atis Priedītis

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem


ko tu muldi,tieši otrādi,pilnīgi aizliegts nosaukt nacistu izpalīgus 41-44 gadi,bet kegebe kartoteka noteikti ir atstāta par šiem kolobrocionstiem!

Atbildēt

+ 100 000 %

24.09.2019. 12:56

»

+1000.

tieši tā


Elita izlīdusi no mēslu bedres, no savas NRA?!

Atbildēt

Elita - dura?

24.09.2019. 12:53

Viņa izgājusi no NRA rakstu skapja, nu jau šajā brīvajā portālā. Bris no šī portāla, Elita, nesmirdinies, prom uz NRA, pie Lemberga. Kā redzu tavu vārdu vai bildi - man ož pēc smakas - piedod, ja esmu piebarojies no taviem naida rakstiem NRA un tajos sajūtu smirdoņu, vairs nelasu tos, arī karutmaņus, benus - NĒ.

Elita, cik pretīgs, nekaunīgs un negodīgs cilvēks tu manās acīs - piedod.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.09.2019. 12:28

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem.

Atbildēt

Adīna

24.09.2019. 08:50

Tādu TVNet es vispār neskatos, lai viņi rakstītu par cietumniekiem vai pašnāvniekiem, vienalga, man jau pietika ar Apollo, kas šiem pievienojās.
Bet NRA tagad ir tā kā opozīcijā, tad var reizēm pat tautu aizstāvēt. Kas nepatīk žurnālistos, ir cinisms un liekulība, un tas, ka var vērsties pret cilvēku uz klaču un intrigu pamata, neaprunājoties ar pašu upuri.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2019. 08:35

Nav jau nekāds brīnums, ka NRA aizstāv lohatronu bariņu, kas visām varēm centās valsts iZZSaimniekotājus valdībā dabūt. Kauns!

Atbildēt

kura govs nu būtu māvusi...

23.09.2019. 21:33

Čekistu podstilka akurāt nocitējusi sev piemērojamo secinājumu: "šādi nelieši ir jāizsvītro no jebkādas vēstures lappusēm: viņiem jāizgaist bez piemiņas un piedošanas."

Atbildēt

Pamflets Stenētājs

23.09.2019. 19:57

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923


Grantiņam tualete ir viņa īstās mājas. Tualetē viņš ir uzturējies mūža lielu daļu. Viņš ar to ir apmierināts. Tāds ir viņa liktenis. Grantiņš netic Dievam, jo Dievs ir žīds. Taču viņš tic, ka Dievs viņam, labu vēlot, ir novēlējis mūžu pavadīt tualetē. Pateicībā par to Grantiņš būtu ar mieru tualetē pie sienas piekārt žīda Jēzus Kristus attēlu. Taču tā bija nerealizējama ideja. Grantiņam nebija personiskās tualetes. Bez viņa tualeti lietoja sieva, ciemiņi.Tualetē viņš saimniekoja naktī. Dienā viens cilvēks nedrīkstēja stundām ilgi aizņemt ģimenes kopējo tualeti. Tāpēc Grantiņam maigi ieteica dzīvi tualetē organizēt nakts stundās. Tas saskanēja ar viņa identitāti – tualetes ģēnija identitāti. Par tualetes ģēniju viņš pats sevi dēvēja kopš neatminamiem laikiem.Kūtra zarnu darbība Grantiņam bija kopš dzimšanas. Grantiņš neatcerējās sevi bez aizcietējuma. Viņš pats to mīļi nokristīja par aizsprūdumu. Viņam no mazotnes nefunkcionēja reflekss sēdēt uz podiņa. Vecākiem nācās pielikt lielas pūles, lai zēns atvieglinātos un pie reizes arī atgāzētos. Ārsti plātīja rokas: neko nevarot darīt, bērnam ir sliktas zarnas un aizcietējuma iemesls ir kūtra zarnu darbība.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.09.2019. 19:10

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923

Atbildēt

Jautājums

23.09.2019. 18:56

Vai žurnālistam vispirms nevajadzēja meklēt cēloņus minētā nozieguma sakarā? Kādi apstākļi veicināja šo cilvēku izdarīt nežēlīgo noziegumu? Vai mums presē, internetā nav par daudz negatīvo negāciju ? Tam visam ir jāmeklē cēloņi, nevis jāraksta kā romāns.

Atbildēt

ANTONS BIMBERS

23.09.2019. 16:28

Biznesa augstskolà Turiba varbüt pasniedz sï tipa
dubultnieks A.D

Atbildēt

Ko te

23.09.2019. 15:59

Vispirms radaam probleemas. Lai 'siis probleemas radiitu izmisiigi mekleejam pamatojumus 'so probleemu radii'sanai. Vesela ekspertu brigade par labu naudu meklee aiz matiem pievilktus pieraadiijumus un argumentus par labu probleemas radii'sanai. Tad vesels bars avii'znieku 'sos pieraadiijumus un aiz matiem pievilktos pamatojumus iebaro tautai, lai taa atbalstiitu probleemas radii'sanu. Kad tas izdariits, probleema tiek radiita. . Un tad s'akas varoniiga cii'na ar taam sekaam, ko 'sii probl'emas radii'sana ir mums sagaadaajusi.
'Isaak sakot, vispirms atce'lam naaves sodu necilveekiem un peec tam notiek tas, kas tagad notiek. Un notiks arii turpmaak veel lielaakaa meeraa.

Atbildēt

:(:(:(:(

23.09.2019. 15:26

»

oui

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" ...


Atceraties filmu „Matrikss”? „Ikviens zīdītājs uz šīs planētas instinktīvi rada dabisku līdzsvaru ar apkārtējo vidi, tikai ne jūs, cilvēki. Jūs pārceļaties uz kādu vietu, un jūs vairojaties un vairojaties, līdz ikviens dabas resurss ir patērēts un vienīgais veids, kā jūs varat izdzīvot, ir – izplesties uz citu vietu. Uz šīs planētas ir cits organisms, kas rīkojas pēc šī paša parauga. Vai jūs zināt, kas tas ir? Vīruss. Cilvēku dzimums ir slimība, šīs planētas vēzis.”

Varu tikai pievienoties LL viedoklim,kuru viņš paudis pats savā rakstā.
TVNET publikācijas ir tikai vēl viena niecīga daļa, kas pierāda, ka nav nožēlojamāka zīdītāja uz Zemes kā cilvēks

Atbildēt

43

23.09.2019. 14:37

Latvijā jaatjauno nāvbes sods. Kāpēc man uzturēt šādus cilvēces atkritumus ?

Atbildēt

fg

23.09.2019. 14:36

Par TVNET idiotismu piekrītu pilnībā. Kāpēc man jālasa kaut kāda maniaka murgi. Ja TVNET ziņu redaktora māsu/sievu/meitu būtu šis kroplis izvarojis un nogalinajis ? Kā justos, draugs ?

Atbildēt

oui

23.09.2019. 14:07

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" bija mēģinājuši atkārtot filmas scenāriju, proti, dzīvu sadedzināt bezpajumtnieku!

Atbildēt

vispār

23.09.2019. 13:48

tā ir tikai alkatība.Un varbūt psiholoģiska nepieciešamība rakāties pa atkritumiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.09.2019. 13:43

Šī seksuāli neizvēlīgā sieviešu dzimtes tuklība pati ir ļoti liela ideoloģiskā noziedzniece no "Atmodas" laika un tagad joprojām propagandējot kriminālā kapitālisma dibinātājus un līdzdalībniekus latviešu nacionālos noziedzniekus lāčplēšus. Pati strādā mēslu bedrē, kurā ir patoloģiski visu varu laizītāji avotiņi un jaunāko laiku izcilā latviešu noziedznieka Rimšēviča propagandētāji, ar ko šī mēslu bedre izceļas arī šodien - 23.sept., ievietojot kārtējo latviešu noziedznieka Rimšēviča slavinājumu. Bet tā jau ir latviešu imbecilo neliešu tipiska izpausme - nespēt redzēt un atzīt, ka pats piederi tai mēslu bedrei, kuru nekaunīgi esi sācis kritizēt un pats faktiski arī esi līdzvainīgs visos grēkos. Pēcpadomju žurnālistikas degradācija iet kopsolī ar visas latviešu inteliģences pagrimumu. Noteikti pamatīgs iemesls ir tas, ka ar žurnālistu gatavošanu Lomonosova ielā visu pēcpadomju laiku nodarbojās profesionāli un katrā ziņā arī cilvēciski (morāli un intelektuāli) neadekvāti tipi. Vislielāko kroplību, protams, izrāda pederasta vadītais "Delfi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...