Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrs no Mārupes

07.10.2019. 18:37

No kura laika tad Raivis Zeltīts ir kļuvis par Saeimas deputātu? Vēl tagad viņš gozējās Mārupes pašvaldības mājaslapā kā deputāts. Varbūt raujas pa divām frontēm?

Atbildēt

kraņa

01.10.2019. 23:08

»

Slima bāba

Tieši un precīzi raksta L. Grantiņš


grantiņš atkal no traķenes izlaists?

Atbildēt

Atis Priedītis

26.09.2019. 21:40

»

+

Gluži manas domas


Vismaz šobrīd pie mums tie lielākie cietēji ir "stukači". Viņu upuri vispār netiek pieminēti, jo to neesot bijis. Jānis Blūms (Menueta vadītājs, Andrejs Lihtenbergs, Klāvs Elsbergs, Juris Podnieks - prosfesionāls VDK specaģentu darbs. Cilvēku vairs nav un nekādu pierādijumu. Tikai tie ir MELI. Ir saglabājušies "stukaču" ziņojumi par šiem cilvēkiem, tikai tos publiskot tam pašam Domburam ir kategoriski aizliegts.

Atbildēt

forcemajeure

25.09.2019. 13:51

nekādas vienošanās par nerakstīšanu vai sausu rakstīšanu nebija. tas nu ir elitiņas glupizdomājums. atceros, BNS toreiz pirmie paziņoja par Gulbenē notikušo. pornorāmā Aleksandru Korjakovu rādīja pilnā augumā un labi atpazīstamu. žurnālisti spietoja Gulbenē bariem, kur vietējie pulcējās pie policijas, lai necilvēku nolinčotu. par notikušo bļāva visi pasaules mediji, jo šādas lietas ir very big scoop. visas detaļas, visi vārdi uzvārdi un nianses gāja gaisā.
tvnet, protams, ir kaka. taču elitiņas konkurenti. viņu auditorija ir vismaz 15-20x lielāka nekā nra. tāpēc arī kreņķis.
reizēm iedomājos, ka vajadzētu ieviest ko līdzīgu mediju kritikas mājaslapai

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 08:42

Pēc Kangera komisijas datiem, cilvēki, kuri šobrīd ir dzīvi un kuri tika 80.to gadu beigās vajāti ar psiholoģiskā terora metodēm, ir 30. Viņi ir savas liecības snieguši, bet tās nedrīkst publiskot, jo vajāšanu pasūtītāju un organizatoru vidū bija arī šobrīd ļoti populāri un slaveni cilvēki.

Mēs palikām dzīvi atšķirībā no tiem, kuri gāja bojā - pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi". Tie ir skumji un traģiski stāsti, bet tos tiešām nedrīkst atklāti publicēt. Es gan to savās divās izdotajās grāmatās esmu izdarījis un saņēmis apmēram šādu slavenu cilvēku novērtējumu - "Nevienu tas neinteresē". Bet mēs tomēr esam un visu viņu vārdā es publikācijas turpināšu.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 06:22

»

kaķa smiekli

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām


Šķiet, ka šī pieeja "paši upuri ir vainīgi" turpināsies vēl ļoti ilgi. Un tiks dziedātas slavas dziesmas "stukačiem" un VDK aģentiem, kuriem nabadziņiem bija jānodarbojās ar tik nepatīkamām lietām - jāstučī un jāvajā cilvēki. Tāpēc arī par 80.gadu beigu daļā vajāšanās cietušajiem ir pilnīgs klusums. Pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi" taču ir tikai "nevienam neinteresants un maznozīmīgs" sīkums - tā man nesen uzrakstīja kāda ļoti populāra žurnāliste.

Atbildēt

kaķa smiekli

25.09.2019. 00:58

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām.

Atbildēt

Tiesiskums

24.09.2019. 14:43

»

Atis Priedītis

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem


ko tu muldi,tieši otrādi,pilnīgi aizliegts nosaukt nacistu izpalīgus 41-44 gadi,bet kegebe kartoteka noteikti ir atstāta par šiem kolobrocionstiem!

Atbildēt

+ 100 000 %

24.09.2019. 13:56

»

+1000.

tieši tā


Elita izlīdusi no mēslu bedres, no savas NRA?!

Atbildēt

Elita - dura?

24.09.2019. 13:53

Viņa izgājusi no NRA rakstu skapja, nu jau šajā brīvajā portālā. Bris no šī portāla, Elita, nesmirdinies, prom uz NRA, pie Lemberga. Kā redzu tavu vārdu vai bildi - man ož pēc smakas - piedod, ja esmu piebarojies no taviem naida rakstiem NRA un tajos sajūtu smirdoņu, vairs nelasu tos, arī karutmaņus, benus - NĒ.

Elita, cik pretīgs, nekaunīgs un negodīgs cilvēks tu manās acīs - piedod.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.09.2019. 13:28

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem.

Atbildēt

Adīna

24.09.2019. 09:50

Tādu TVNet es vispār neskatos, lai viņi rakstītu par cietumniekiem vai pašnāvniekiem, vienalga, man jau pietika ar Apollo, kas šiem pievienojās.
Bet NRA tagad ir tā kā opozīcijā, tad var reizēm pat tautu aizstāvēt. Kas nepatīk žurnālistos, ir cinisms un liekulība, un tas, ka var vērsties pret cilvēku uz klaču un intrigu pamata, neaprunājoties ar pašu upuri.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2019. 09:35

Nav jau nekāds brīnums, ka NRA aizstāv lohatronu bariņu, kas visām varēm centās valsts iZZSaimniekotājus valdībā dabūt. Kauns!

Atbildēt

kura govs nu būtu māvusi...

23.09.2019. 22:33

Čekistu podstilka akurāt nocitējusi sev piemērojamo secinājumu: "šādi nelieši ir jāizsvītro no jebkādas vēstures lappusēm: viņiem jāizgaist bez piemiņas un piedošanas."

Atbildēt

Pamflets Stenētājs

23.09.2019. 20:57

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923


Grantiņam tualete ir viņa īstās mājas. Tualetē viņš ir uzturējies mūža lielu daļu. Viņš ar to ir apmierināts. Tāds ir viņa liktenis. Grantiņš netic Dievam, jo Dievs ir žīds. Taču viņš tic, ka Dievs viņam, labu vēlot, ir novēlējis mūžu pavadīt tualetē. Pateicībā par to Grantiņš būtu ar mieru tualetē pie sienas piekārt žīda Jēzus Kristus attēlu. Taču tā bija nerealizējama ideja. Grantiņam nebija personiskās tualetes. Bez viņa tualeti lietoja sieva, ciemiņi.Tualetē viņš saimniekoja naktī. Dienā viens cilvēks nedrīkstēja stundām ilgi aizņemt ģimenes kopējo tualeti. Tāpēc Grantiņam maigi ieteica dzīvi tualetē organizēt nakts stundās. Tas saskanēja ar viņa identitāti – tualetes ģēnija identitāti. Par tualetes ģēniju viņš pats sevi dēvēja kopš neatminamiem laikiem.Kūtra zarnu darbība Grantiņam bija kopš dzimšanas. Grantiņš neatcerējās sevi bez aizcietējuma. Viņš pats to mīļi nokristīja par aizsprūdumu. Viņam no mazotnes nefunkcionēja reflekss sēdēt uz podiņa. Vecākiem nācās pielikt lielas pūles, lai zēns atvieglinātos un pie reizes arī atgāzētos. Ārsti plātīja rokas: neko nevarot darīt, bērnam ir sliktas zarnas un aizcietējuma iemesls ir kūtra zarnu darbība.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.09.2019. 20:10

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923

Atbildēt

Jautājums

23.09.2019. 19:56

Vai žurnālistam vispirms nevajadzēja meklēt cēloņus minētā nozieguma sakarā? Kādi apstākļi veicināja šo cilvēku izdarīt nežēlīgo noziegumu? Vai mums presē, internetā nav par daudz negatīvo negāciju ? Tam visam ir jāmeklē cēloņi, nevis jāraksta kā romāns.

Atbildēt

ANTONS BIMBERS

23.09.2019. 17:28

Biznesa augstskolà Turiba varbüt pasniedz sï tipa
dubultnieks A.D

Atbildēt

Ko te

23.09.2019. 16:59

Vispirms radaam probleemas. Lai 'siis probleemas radiitu izmisiigi mekleejam pamatojumus 'so probleemu radii'sanai. Vesela ekspertu brigade par labu naudu meklee aiz matiem pievilktus pieraadiijumus un argumentus par labu probleemas radii'sanai. Tad vesels bars avii'znieku 'sos pieraadiijumus un aiz matiem pievilktos pamatojumus iebaro tautai, lai taa atbalstiitu probleemas radii'sanu. Kad tas izdariits, probleema tiek radiita. . Un tad s'akas varoniiga cii'na ar taam sekaam, ko 'sii probl'emas radii'sana ir mums sagaadaajusi.
'Isaak sakot, vispirms atce'lam naaves sodu necilveekiem un peec tam notiek tas, kas tagad notiek. Un notiks arii turpmaak veel lielaakaa meeraa.

Atbildēt

:(:(:(:(

23.09.2019. 16:26

»

oui

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" ...


Atceraties filmu „Matrikss”? „Ikviens zīdītājs uz šīs planētas instinktīvi rada dabisku līdzsvaru ar apkārtējo vidi, tikai ne jūs, cilvēki. Jūs pārceļaties uz kādu vietu, un jūs vairojaties un vairojaties, līdz ikviens dabas resurss ir patērēts un vienīgais veids, kā jūs varat izdzīvot, ir – izplesties uz citu vietu. Uz šīs planētas ir cits organisms, kas rīkojas pēc šī paša parauga. Vai jūs zināt, kas tas ir? Vīruss. Cilvēku dzimums ir slimība, šīs planētas vēzis.”

Varu tikai pievienoties LL viedoklim,kuru viņš paudis pats savā rakstā.
TVNET publikācijas ir tikai vēl viena niecīga daļa, kas pierāda, ka nav nožēlojamāka zīdītāja uz Zemes kā cilvēks

Atbildēt

43

23.09.2019. 15:37

Latvijā jaatjauno nāvbes sods. Kāpēc man uzturēt šādus cilvēces atkritumus ?

Atbildēt

fg

23.09.2019. 15:36

Par TVNET idiotismu piekrītu pilnībā. Kāpēc man jālasa kaut kāda maniaka murgi. Ja TVNET ziņu redaktora māsu/sievu/meitu būtu šis kroplis izvarojis un nogalinajis ? Kā justos, draugs ?

Atbildēt

oui

23.09.2019. 15:07

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" bija mēģinājuši atkārtot filmas scenāriju, proti, dzīvu sadedzināt bezpajumtnieku!

Atbildēt

vispār

23.09.2019. 14:48

tā ir tikai alkatība.Un varbūt psiholoģiska nepieciešamība rakāties pa atkritumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...