Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrs no Mārupes

07.10.2019. 18:37

No kura laika tad Raivis Zeltīts ir kļuvis par Saeimas deputātu? Vēl tagad viņš gozējās Mārupes pašvaldības mājaslapā kā deputāts. Varbūt raujas pa divām frontēm?

Atbildēt

kraņa

01.10.2019. 23:08

»

Slima bāba

Tieši un precīzi raksta L. Grantiņš


grantiņš atkal no traķenes izlaists?

Atbildēt

Atis Priedītis

26.09.2019. 21:40

»

+

Gluži manas domas


Vismaz šobrīd pie mums tie lielākie cietēji ir "stukači". Viņu upuri vispār netiek pieminēti, jo to neesot bijis. Jānis Blūms (Menueta vadītājs, Andrejs Lihtenbergs, Klāvs Elsbergs, Juris Podnieks - prosfesionāls VDK specaģentu darbs. Cilvēku vairs nav un nekādu pierādijumu. Tikai tie ir MELI. Ir saglabājušies "stukaču" ziņojumi par šiem cilvēkiem, tikai tos publiskot tam pašam Domburam ir kategoriski aizliegts.

Atbildēt

forcemajeure

25.09.2019. 13:51

nekādas vienošanās par nerakstīšanu vai sausu rakstīšanu nebija. tas nu ir elitiņas glupizdomājums. atceros, BNS toreiz pirmie paziņoja par Gulbenē notikušo. pornorāmā Aleksandru Korjakovu rādīja pilnā augumā un labi atpazīstamu. žurnālisti spietoja Gulbenē bariem, kur vietējie pulcējās pie policijas, lai necilvēku nolinčotu. par notikušo bļāva visi pasaules mediji, jo šādas lietas ir very big scoop. visas detaļas, visi vārdi uzvārdi un nianses gāja gaisā.
tvnet, protams, ir kaka. taču elitiņas konkurenti. viņu auditorija ir vismaz 15-20x lielāka nekā nra. tāpēc arī kreņķis.
reizēm iedomājos, ka vajadzētu ieviest ko līdzīgu mediju kritikas mājaslapai

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 08:42

Pēc Kangera komisijas datiem, cilvēki, kuri šobrīd ir dzīvi un kuri tika 80.to gadu beigās vajāti ar psiholoģiskā terora metodēm, ir 30. Viņi ir savas liecības snieguši, bet tās nedrīkst publiskot, jo vajāšanu pasūtītāju un organizatoru vidū bija arī šobrīd ļoti populāri un slaveni cilvēki.

Mēs palikām dzīvi atšķirībā no tiem, kuri gāja bojā - pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi". Tie ir skumji un traģiski stāsti, bet tos tiešām nedrīkst atklāti publicēt. Es gan to savās divās izdotajās grāmatās esmu izdarījis un saņēmis apmēram šādu slavenu cilvēku novērtējumu - "Nevienu tas neinteresē". Bet mēs tomēr esam un visu viņu vārdā es publikācijas turpināšu.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.09.2019. 06:22

»

kaķa smiekli

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām


Šķiet, ka šī pieeja "paši upuri ir vainīgi" turpināsies vēl ļoti ilgi. Un tiks dziedātas slavas dziesmas "stukačiem" un VDK aģentiem, kuriem nabadziņiem bija jānodarbojās ar tik nepatīkamām lietām - jāstučī un jāvajā cilvēki. Tāpēc arī par 80.gadu beigu daļā vajāšanās cietušajiem ir pilnīgs klusums. Pašnāvības, nervu sabrukums, "nelaimes gadījumi" taču ir tikai "nevienam neinteresants un maznozīmīgs" sīkums - tā man nesen uzrakstīja kāda ļoti populāra žurnāliste.

Atbildēt

kaķa smiekli

25.09.2019. 00:58

Reti piekrītu Veidemanei, bet šī ir tā reize. Sabiedrībai tiek iepotēta doma par līdzvainību tā vietā, lai reizi par visām reizēm izbeigtu noziedznieku *ciešanas* celt pāri upuru ciešanām.

Atbildēt

Tiesiskums

24.09.2019. 14:43

»

Atis Priedītis

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem


ko tu muldi,tieši otrādi,pilnīgi aizliegts nosaukt nacistu izpalīgus 41-44 gadi,bet kegebe kartoteka noteikti ir atstāta par šiem kolobrocionstiem!

Atbildēt

+ 100 000 %

24.09.2019. 13:56

»

+1000.

tieši tā


Elita izlīdusi no mēslu bedres, no savas NRA?!

Atbildēt

Elita - dura?

24.09.2019. 13:53

Viņa izgājusi no NRA rakstu skapja, nu jau šajā brīvajā portālā. Bris no šī portāla, Elita, nesmirdinies, prom uz NRA, pie Lemberga. Kā redzu tavu vārdu vai bildi - man ož pēc smakas - piedod, ja esmu piebarojies no taviem naida rakstiem NRA un tajos sajūtu smirdoņu, vairs nelasu tos, arī karutmaņus, benus - NĒ.

Elita, cik pretīgs, nekaunīgs un negodīgs cilvēks tu manās acīs - piedod.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.09.2019. 13:28

Ir kategoriski aizliegts rakstīt par okupācijas beigu perioda VDK vajātajiem cilvēkiem. Tie šobrīd skaitās vislielākie noziedznieki, jo nepakļāvās un vismaz daži palika dzīvi. Tāpēc arī raksta par mazāk bīstamajiem.

Atbildēt

Adīna

24.09.2019. 09:50

Tādu TVNet es vispār neskatos, lai viņi rakstītu par cietumniekiem vai pašnāvniekiem, vienalga, man jau pietika ar Apollo, kas šiem pievienojās.
Bet NRA tagad ir tā kā opozīcijā, tad var reizēm pat tautu aizstāvēt. Kas nepatīk žurnālistos, ir cinisms un liekulība, un tas, ka var vērsties pret cilvēku uz klaču un intrigu pamata, neaprunājoties ar pašu upuri.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2019. 09:35

Nav jau nekāds brīnums, ka NRA aizstāv lohatronu bariņu, kas visām varēm centās valsts iZZSaimniekotājus valdībā dabūt. Kauns!

Atbildēt

kura govs nu būtu māvusi...

23.09.2019. 22:33

Čekistu podstilka akurāt nocitējusi sev piemērojamo secinājumu: "šādi nelieši ir jāizsvītro no jebkādas vēstures lappusēm: viņiem jāizgaist bez piemiņas un piedošanas."

Atbildēt

Pamflets Stenētājs

23.09.2019. 20:57

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923


Grantiņam tualete ir viņa īstās mājas. Tualetē viņš ir uzturējies mūža lielu daļu. Viņš ar to ir apmierināts. Tāds ir viņa liktenis. Grantiņš netic Dievam, jo Dievs ir žīds. Taču viņš tic, ka Dievs viņam, labu vēlot, ir novēlējis mūžu pavadīt tualetē. Pateicībā par to Grantiņš būtu ar mieru tualetē pie sienas piekārt žīda Jēzus Kristus attēlu. Taču tā bija nerealizējama ideja. Grantiņam nebija personiskās tualetes. Bez viņa tualeti lietoja sieva, ciemiņi.Tualetē viņš saimniekoja naktī. Dienā viens cilvēks nedrīkstēja stundām ilgi aizņemt ģimenes kopējo tualeti. Tāpēc Grantiņam maigi ieteica dzīvi tualetē organizēt nakts stundās. Tas saskanēja ar viņa identitāti – tualetes ģēnija identitāti. Par tualetes ģēniju viņš pats sevi dēvēja kopš neatminamiem laikiem.Kūtra zarnu darbība Grantiņam bija kopš dzimšanas. Grantiņš neatcerējās sevi bez aizcietējuma. Viņš pats to mīļi nokristīja par aizsprūdumu. Viņam no mazotnes nefunkcionēja reflekss sēdēt uz podiņa. Vecākiem nācās pielikt lielas pūles, lai zēns atvieglinātos un pie reizes arī atgāzētos. Ārsti plātīja rokas: neko nevarot darīt, bērnam ir sliktas zarnas un aizcietējuma iemesls ir kūtra zarnu darbība.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.09.2019. 20:10

Pretekle, slepkava un nodevēja Veidemane,- kārtējā histērija pret Bordānu ! Ciņa ar Bordānu iegūst šizofrēnijas pazīmes-------------https://tautastribunals.eu/?p 52923

Atbildēt

Jautājums

23.09.2019. 19:56

Vai žurnālistam vispirms nevajadzēja meklēt cēloņus minētā nozieguma sakarā? Kādi apstākļi veicināja šo cilvēku izdarīt nežēlīgo noziegumu? Vai mums presē, internetā nav par daudz negatīvo negāciju ? Tam visam ir jāmeklē cēloņi, nevis jāraksta kā romāns.

Atbildēt

ANTONS BIMBERS

23.09.2019. 17:28

Biznesa augstskolà Turiba varbüt pasniedz sï tipa
dubultnieks A.D

Atbildēt

Ko te

23.09.2019. 16:59

Vispirms radaam probleemas. Lai 'siis probleemas radiitu izmisiigi mekleejam pamatojumus 'so probleemu radii'sanai. Vesela ekspertu brigade par labu naudu meklee aiz matiem pievilktus pieraadiijumus un argumentus par labu probleemas radii'sanai. Tad vesels bars avii'znieku 'sos pieraadiijumus un aiz matiem pievilktos pamatojumus iebaro tautai, lai taa atbalstiitu probleemas radii'sanu. Kad tas izdariits, probleema tiek radiita. . Un tad s'akas varoniiga cii'na ar taam sekaam, ko 'sii probl'emas radii'sana ir mums sagaadaajusi.
'Isaak sakot, vispirms atce'lam naaves sodu necilveekiem un peec tam notiek tas, kas tagad notiek. Un notiks arii turpmaak veel lielaakaa meeraa.

Atbildēt

:(:(:(:(

23.09.2019. 16:26

»

oui

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" ...


Atceraties filmu „Matrikss”? „Ikviens zīdītājs uz šīs planētas instinktīvi rada dabisku līdzsvaru ar apkārtējo vidi, tikai ne jūs, cilvēki. Jūs pārceļaties uz kādu vietu, un jūs vairojaties un vairojaties, līdz ikviens dabas resurss ir patērēts un vienīgais veids, kā jūs varat izdzīvot, ir – izplesties uz citu vietu. Uz šīs planētas ir cits organisms, kas rīkojas pēc šī paša parauga. Vai jūs zināt, kas tas ir? Vīruss. Cilvēku dzimums ir slimība, šīs planētas vēzis.”

Varu tikai pievienoties LL viedoklim,kuru viņš paudis pats savā rakstā.
TVNET publikācijas ir tikai vēl viena niecīga daļa, kas pierāda, ka nav nožēlojamāka zīdītāja uz Zemes kā cilvēks

Atbildēt

43

23.09.2019. 15:37

Latvijā jaatjauno nāvbes sods. Kāpēc man uzturēt šādus cilvēces atkritumus ?

Atbildēt

fg

23.09.2019. 15:36

Par TVNET idiotismu piekrītu pilnībā. Kāpēc man jālasa kaut kāda maniaka murgi. Ja TVNET ziņu redaktora māsu/sievu/meitu būtu šis kroplis izvarojis un nogalinajis ? Kā justos, draugs ?

Atbildēt

oui

23.09.2019. 15:07

tā nelaime ir visā pasaulē. Nesen noskatījos internetā ASV 2017.gada filmu "The Dinner", kur tiek preperēta cilvēku atbildība, vienlaicīgi atkailinot visā pilnībā pusaudžu nozieguma drausmīgo un patoloģisko nežēlību. Un rezultāti nebija jāgaida ilgi, tepat Latvijā, neatceros vairs novadu, "jaunieši" bija mēģinājuši atkārtot filmas scenāriju, proti, dzīvu sadedzināt bezpajumtnieku!

Atbildēt

vispār

23.09.2019. 14:48

tā ir tikai alkatība.Un varbūt psiholoģiska nepieciešamība rakāties pa atkritumiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.09.2019. 14:43

Šī seksuāli neizvēlīgā sieviešu dzimtes tuklība pati ir ļoti liela ideoloģiskā noziedzniece no "Atmodas" laika un tagad joprojām propagandējot kriminālā kapitālisma dibinātājus un līdzdalībniekus latviešu nacionālos noziedzniekus lāčplēšus. Pati strādā mēslu bedrē, kurā ir patoloģiski visu varu laizītāji avotiņi un jaunāko laiku izcilā latviešu noziedznieka Rimšēviča propagandētāji, ar ko šī mēslu bedre izceļas arī šodien - 23.sept., ievietojot kārtējo latviešu noziedznieka Rimšēviča slavinājumu. Bet tā jau ir latviešu imbecilo neliešu tipiska izpausme - nespēt redzēt un atzīt, ka pats piederi tai mēslu bedrei, kuru nekaunīgi esi sācis kritizēt un pats faktiski arī esi līdzvainīgs visos grēkos. Pēcpadomju žurnālistikas degradācija iet kopsolī ar visas latviešu inteliģences pagrimumu. Noteikti pamatīgs iemesls ir tas, ka ar žurnālistu gatavošanu Lomonosova ielā visu pēcpadomju laiku nodarbojās profesionāli un katrā ziņā arī cilvēciski (morāli un intelektuāli) neadekvāti tipi. Vislielāko kroplību, protams, izrāda pederasta vadītais "Delfi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...