Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja-kas

14.11.2016. 11:12

"Martas" nekaunība ir prātam neaptverama. Cilvēki pat nespēj noticēt, ka šie ko tādu reāli dara. "Marta" izmantojot melus, cenšas iekļūt skolās, lai pievērstu bērnus homoseksualitātei vai pornogrāfijai vai prostitūcijai. Tas viss aiz smukiem nosaukumiem, ka it kā cīnās pret vardarbību un ko tik vēl ne. Bet patiesībā mazi bērni tiek savervēti, lai tos pārvērstu par seksa atkarīgām bezdzimuma būtnēm. Viņi nekaunas 9gadīgiem vai pat jaunākiem bērniem uzbāsties ar jautājumiem, pie kādas orientācijas tu piederi - homoseksuālis, transseksuālis, biseksuālis u.c. vai nožēlojamais heteroseksuālis, kurš ir homofobs. Ja tu negribi izmēģināt homoseksuālas attiecības, tad tu esi homofobs, tev bail no homoseksualitātes utt. Tiesāt tās "Martas" mātītes un visu LM vajadzētu par to visu!

Atbildēt

murdfis

26.02.2015. 23:45

drostalas iesaku noteikt piemiņas dinu kalendārā sarkano datumu dombrovska režījuma upuriem pēdējā gaitā drīzāk minēt gammas ... .

Atbildēt

pajols

26.02.2015. 18:23

»

Patkuls

Tikai gejiem. Jo Marta ir labākā Mozaikas draudzene


tā lāce vīriešus ienīst!! tāda mozaikas grupiņas darbone vairāk izskatās

Atbildēt

yugh

25.02.2015. 16:24

Tik spēciga sarakste, SIA MARTA ir deputāts.

Atbildēt

yugh

25.02.2015. 16:21

Pa priekšu rodas apguvēji, pēctam nauda un eiropas projekti, un pēc tam firmas.

Atbildēt

Marts ir

25.02.2015. 16:03

»

fakts

Parazītu un morāles grāvēju centrs ir likvidējams


vīriešu un sieviešu sanaidošanas un homoseksualitātes cildināšanas centrs

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:51

RCS "Marta" vadītājai I.Lācei esot Sabiedrības integrācijas fonda Padomē sadarbībā ar Labklājības ministriju 2014.gadā izdevās panākt (ar sūdzībām uz Briseli :)), ka par RCS „Marta” viedoklim neatbilstošu uzskatu paušanu projekta uzsākšanas pasākumā-konferencē „Dzimumu līdztiesība izglītības saturā un procesā” (piem., dzimumu bioloģisko atšķirību nozīme izglītības procesā, Dānijas metodiskā materiāla un grāmatu par Kārli un Karlīnu nepiemērotība izmantošanai pirmsskolas izglītības darbā u.c.) tiek pārtraukts EEZ finanšu instrumenta „NVO fonds” apakšprogrammas projekts „Pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalība dzimumu līdztiesības politikas izstrādē un īstenošanā”.

Vai tā ir līdztiesība?

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:48

2013.gada Labklājības ministrijas vadītā Dzimumu līdztiesības komiteja nāca klajā ar rekomendācijām dzimumu līdztiesības aspektu integrēšanai Latvijas pirmsskolas, vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības līmeņos, izglītības procesā un saturā līdz 2020.gadam, kurās kā labās prakses piemērs, kam būtu nodrošināms valsts finansējums, minēta arī RCS „Marta” popularizētā no Skandināvijas (Ālandu salām) pārņemtā zēnu un meiteņu diskusiju grupu metode, kuras rokasgrāmatā norādīts, ka metodes mērķis, cīnoties pret līdztiesības neievērošanu, rasismu un homofobiju, ir „konstatēt normu esamību un apturēt to ievērošanu.” Kā galvenā no apstrīdamajām normām metodikā identificēta heteroseksualitāte, jo tikai apstrīdot to, „kas nosaka, ka vienīgi heteroseksualitāte ir pareiza un normāla”, „konstruktīvā veidā var cīnīties pret homofobiju” (34.lpp.).
Metode arī uzskata, ka dzimums nav iedzimta un nemaināma cilvēka īpašība, bet gan sociāls konstrukts, loma, ko cilvēks var brīvi izvēlēties un mainīt savas dzīves laikā:

„Zēnu un meiteņu grupās tiek uzskatīts, ka veids, kādā sabiedrība iedala dzimumus un izturas pret tiem, nav iedzimts vai neizmaināms. Dzimumus galvenokārt veido sabiedrības normas un uzskati...Trūkst neitrāla iedalījuma” (22.lpp.)

Uzdevumā, kura mērķis ir veicināt diskusiju par tēmu "sekss", norādījumā grupas vadītājam teikts: „Neaizmirsti uzsvērt, ka viedokļi var būt dažādi par to, kad sākt nodarboties ar seksu; ka sekss var būt arī tikai iekāres dēļ tāpēc, ka gribas; norādi, lai nodarbotos ar seksu, diviem cilvēkiem nav jābūt pārim, viņi pat var nepazīt viens otru, bet galvenais — viņiem abiem ir jāgrib nodarboties ar seksu. Tieši tāpat mēs drīkstam arī negribēt seksu vai dzimumaktu” (69.lpp.). utt.

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:46

2012./2013.gadā, kad sabiedrība (tai skaitā deputāti, skolotāji, NVO u.c.) asi iebilda pret Dānijas metodiskā materiāla „Pirmsskolas, kurās ir vieta Pepijprinčiem un Pirātprincesēm” un bērnu grāmatu „Diena, kad Kārlis bija Karlīna” un „Diena, kad Rūta bija Rihards” izplatīšanu pirmsskolas iestādēs, RCS „Marta” vadītāja Iluta Lāce ar Labklājības ministrijas atbalstu Latvijas novados vadīja seminārus pirmskolu izglītības darbiniekiem par dzimumu līdztiesību pirmskolās un dāvināja semināru dalībniekiem šo kritiski vērtējamo grāmatu un metodikas eksemplārus.

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:44

Labklājības ministrijas īpašā sadarbība ar RCS „Marta”:

Dzimumu līdztiesības komitejā, kuru vada Labklājības ministrija, RSC „Marta” ekskluzīvi pārstāvēta ar divām personām.
Vai tā ir līdztiesība?

Atbildēt

25.02.2015. 14:56

»


dumš kā zābaks.

Atbildēt

fakts

25.02.2015. 13:47

Parazītu un morāles grāvēju centrs ir likvidējams

Atbildēt

no malas

25.02.2015. 12:52

Res. centrs - plānā galdiņa urbēji ar labiem "galiem" valdošajā kliķē.

Atbildēt

sistēma

25.02.2015. 11:40

Visa sociālā rehabilitācija tā vai citādi saistīta ar valsts līdzekļu piesavināšanos. Tā L.pr.p. tiesas tiesnese visus no cietuma atbrīvotos, vajag vai nevajag, bet sūtīja uz sava drauga rehab.centru. Ienesīgs bizness. Visa soc.pal., rehab., ziedojumu kantori ir tās pašas mafiozās sistēmas sastāvdaļa. Vieni "iz.iš", citi rehabilitē. Kopā dzer kapiju un skaita naudu.

Atbildēt

janka

25.02.2015. 10:58

Un kad tad sāksies rehabilitācija darba devēju upuriem.Jau no 2009.gada pensionētie arodivalīdi ir pakļauti varas anafēmai,ir pakļauti psiholoģiskam un veselîbas aprūpes,sociālajam teroram.Pat pieskāršanas šai tēmai žurnālistus droši vien apdraud darba zaudęjums.

Atbildēt

"Taisnīgajām" līdztiesības cīnītājām

25.02.2015. 10:29

RCS „Marta” ārpus konkurences kārtībā kā valsts budžeta dotācija (tā saucamās partiju kvotas) jau 2014.gadā tika piešķirti 15 000 EUR konsultāciju sniegšanai 70 vardarbībā cietušām pilngadīgām sievietēm. Padārgas konsultācijas.
http://www.fm.gov.lv/files/valstsbudzets/budzetapaskaidrojumi/FMPask_P_270114_bud2014.pdf
Varai pārmērīgi pietuvināts bizness.

Atbildēt

nauda seko upurim

25.02.2015. 09:55

Ja gadaa ir 20 sadu upuru, tad atkal dibina kantori ar 100 darbiniekiem! Vai tad nevajag kaa skolaas bija, ka nauda seko upurim?

Atbildēt

Patkuls

25.02.2015. 06:28

Tikai gejiem. Jo Marta ir labākā Mozaikas draudzene.

Atbildēt

CT

25.02.2015. 00:58

Nesapratu, vai tagad bus vairaki pakalpojumu sniedzeji un ari regionos, ka aicina ASV?

Atbildēt

c

24.02.2015. 22:21

8.marta resursu centrs vīriešiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....